nn, reuters

Saha wraca do składu Manchesteru

Po raz pierwszy w tym sezonie trener Manchesteru United Alex Ferguson będzie miał do dyspozycji wszystkich czterech swoich najlepszych napastników. Do zdrowia wrócił bowiem Louis Saha.

Saha nie zagra przez 4 tygodnie

Kontuzjowany w meczu z Polską Francuz Luis Saha nie będzie mógł grać przez 4 tygodnie. Zawodnik Manchester United boryka się z urazem kolana.

Saha będzie grał w Man United?

Manchester United oferuje już 9,8 mln funtów za napastnika Fulham Luisa Sahę - twierdzi angielski dziennik Daily Mail. Londyński klub stwierdził, że nie sprzedaje piłkarza.

Były piłkarz Manchesteru jest zniesmaczony Paulem Pogbą. "Nie można robić takich rzeczy"

pomocniku wypowiedział się były napastnik Manchesteru United , Louis Saha. Paul Pogba krytykowany - Jestem zirytowany tym, co powiedział, ale co tak naprawdę można zrobić? Trudno mi zrozumieć, dlaczego piłkarze mówią coś takiego - przyznał Saha. - Rozumiem, że chce odejść, ale nie powinno się robić takich

MU - Chelsea. Remis w bitwie gigantów

że bramkę zasłaniali mu John Terry i Ricardo Carvalho, strzelił tuż obok słupka nie do obrony dla Carlo Cudiciniego. Błąd popełnił Carvalho, który był bliżej Francuza i źle go blokował. Wydawało się, że Saha zostanie bohaterem i zrehabilituje się za niewykorzystany rzut

Domenech ogłosił skład

, Benoit Pedretti, Patrick Vieira, Florent Malouda - Louis Saha, Thierry Henry. Prawdopodobny skład Polski: Jerzy Dudek - Marcin Baszczyński, Tomasz Hajto, Jacek Bąk, Tomasz Rząsa - Damian Gorawski, Radosław Kałużny, Sebastian Mila, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski.

Arsenal zremisował z Man United

Arsenal miał przewagę niemal cały mecz. Prowadzenie objął dopiero po strzale Henry'ego. Po poteżnym uderzeniu z 25 metrów piłka wpadła do siatki dzięki bardzo mocnej rotacji. Rezerwowy Saha wyrównał, po zespołowej akcji. Scholes zagrał wzdłuż linii bramkowej, van Nisterlooy nie

Pierwszy mecz Kuszczaka w Manchesterze United

Poza tą dwójką w składzie MU wybiegną gracze rezerwowi i juniorzy.- To bardzo ważny wieczór dla tych chłopaków. Wszyscy chcą grać w pierwszym składzie, ale dostać się tam nie jest łatwo. Chcę dać im możliwość gry w Premier League i Lidze Mistrzów, ale szansą jest dla nich mecz ś

Piłkarz Manchesteru City ma coraz większe problemy. Na jaw wychodzą nowe fakty

jest 40-letni Louis Saha Matturie, któremu postawiono te same zarzuty. W środę obaj mężczyźni mają się pojawić w sądzie w Stockport, aby zostały im przedstawione kolejne zarzuty. Ich proces natomiast jest zaplanowany na styczeń 2022 roku.  Benjamin Mendy trafił do Manchesteru City w 2017

Polacy tracą zawodnika w składzie. ENCE kończy fińską tradycję

„sAw" Saha. Kto zastąpi doto w składzie ENCE? Tego na razie nie wiemy. Europejska formacja ma coraz mniej czasu na podjęcie decyzji. 15 lutego bowiem rozpoczyna się IEM Katowice 2022 Play-In. W interesie drużyny jest jak najszybsze zakontraktowanie piątego gracza, by mieć czas na przygotowanie

Manchester United pokonał Charlton 2:0

Zaległy mecz Premier League: Manchester United - Charlton Athletic 2:0 (1:0): Saha (28.), G. Neville (65.).

Primera Division. Henry: "Ronaldo nie jest tak utalentowany jak Messi".

. Co ciekawe, Francuza przepytywał... Rio Ferdinand. - Louis Saha opowiadał mi, że Ronaldo był najbardziej pracowitym piłkarzem Manchesteru United. Nie mówię, że Messi nie musi pracować, ale mam wrażenie, że Argentyńczykowi wszystko przychodzi łatwiej. Obaj mają jednak

Ronaldinho czarował w meczu gwiazd [WIDEO]

Silvestre, Jesper Blomqvist, Bojan Djordjic, Ji-sung Park, Karel Poborsky, Alan Smith, Louis Saha i Dwight Yorke. Przyjezdni wygrali po bramkach: Blomqvista, Poborsky’ego i Yorke’a, a honorowe trafienie dla gospodarzy zanotował Frederic Dehu. Wszystkich przyćmił jednak Ronaldinho, który

Kuszczak na ławie w Pucharze Anglii

Wyniki wtorkowych meczów Pucharu Anglii: Reading - Manchester United 2:3 (1:3) Kitson (23.), Lita (84.) - Heinze (2.), Saha (4.), Solskjaer (6.) West Bromwich Albion - Middlesbrough 1:1, karne 4:5

Fulham znów zaprzecza

- Nie mieliśmy żadnego kontaktu z Chelsea w sprawie Sahy - stwierdziła rzeczniczka prasowa Fulham w rozmowie z BBC. - Nonsensem jest także wiadomość, że Fulham oczekuje za Sahę 18 mln funtów. Tymczasem sam Saha chce jak najszybciej odejść z Fulham

Kuszczak przegrał z Manchesterem United

Wynik i tabela 30. kolejki Premier League W 16. minucie gola dla Manchesteru zdobył Louis Saha, który zastąpił posadzonego na ławce rezewowych Ruuda van Nistelrooya. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Francuz czysto strzelił głową prosto w prawy górny

Brazylijczyk Jo wypożyczony do Evertonu

rosyjskiego CSKA Moskwa za 18 milionów funtów miał problemy z wywalczeniem sobie miejsca w podstawowym składzie City. Everton zdecydował się na ściągnięcie piłkarza w obliczu kontuzji swoich napastników: Yakubu, Lousia Saha i Jamesa Vaughana.

Fulham zgadza się na przejście Sahy do MU

oświadczeniu. Saha ma 25 lat, jest czołowym strzelcem Premiership (13 goli). MU i Chelsea zabiegają o niego od kilku tygodni (MU oferował 8 mln funtów), ale Fulham do tej pory odmawiał, co wywołało nawet złość Sahy, który zarzucił, że "uniemożliwia mu się dalszy sportowy rozwój". - Saha nie jest na

Francja - Polska 0:0 - statystyki

Żółte kartki: Vieira (71. faul) - Kałużny (63. faul). Francja: Landreau - Sagnol, Squillaci (46. Givet), Boumsong, Gallas - Giuly (26. Govou), Vieira, Pedretti, Malouda (46. Evra) - Saha (65. Meriem), Henry. Polska: Dudek

Anelka nie będzie oglądał mundialu

Napastnikowi Fenerbahce Stambuł powołanie na mundial przeszło koło nosa już po raz... trzeci! W 1998 r. w ostatniej chwili zastąpił go Thierry Henry, w 2002 r. - Djibril Cisse. Do Niemiec Anelka nie pojedzie, bo Raymond Domenech zdecydował, że lepszy od niego jest Louis Saha z

Premier League. Tottenham - Newcastle 5:0. Cztery asysty i gol Adebayora

Zobacz bramki z Tottenham - Newcastle na ZCzuba.tv! To był koncert Adebayora. Miał kluczowy udział przy wszystkich bramkach - ostatnią strzelił, a przy poprzednich asystował. Dwie bramki zdobył Saha. Zapowiada się na naprawdę śmiercionośny atak, w którym będzie się tym zawodnikom bardzo dobrze

Puchar Ligi dla Manchesteru United

Pierwszego gola strzelił w 33. minucie Wayne Rooney. Trzy kolejne bramki padły w drugiej połowie - Luis Saha trafił w 55. minucie, Cristiano Ronaldo w 59., a wynik ustalił Rooney w 61. 4:0 to najwyższe zwycięstwo w finale Pucharu Ligi (zdobycie

Newcastle - Fulham. Zaległy mecz ligi angielskiej

Newcastle - Fulham. Zaległy mecz ligi angielskiej Zaległy mecz ligi angielskiej: Newcastle - Fulham 1:1 (1:0): Dyer (21.) - Saha (76.). Newcastle zajmuje 4. miejsce w tabeli Premiership i wciąż walczy o miejsce gwarantujące występ w eliminacjach ligi

Groźna kontuzja Ryana Giggsa

jest poważny - powiedział na konferencji prasowej menadżer Alex Ferguson. To nie najlepsza wiadomość dla fanów Manchesteru United. Z powodu urazów grać nie mogą też Roy Keane, Gary Neville, Gabriel Heinze, Wes Brown i Louis Saha.

Łatwa wygrana Man United z Kuszczakiem w bramce

Roy Kean musiał w tym meczu uznać wyższość drużyny prowadzonej przez Sir Alexa Fergusona. Manchester United dominował w każdej formacji. Na przerwę przyjezdni schodzili prowadząc 3:0 po bramkach Rooneya, Saha i Ronaldo (świetny strzał z wolnego). Po przerwie z karnego druga

Hat-trick Drogby

Andrij Szewczenko. W rozgrywanym wieczorem spotkaniu lider - Manchester Untied pokonał 1:0 Blackburn Rovers na wyjeździe. Bramkę zdobył Louis Saha. Czerwone Diabły utrzymały trzypunktową przewagę nad Chelsea. Na trzecie miejsce awansował zespół Aston

Chelsea - Man United 0:0

. Londyńczycy mogli objąć prowadzenie po strzale Franka Lamparda, ale Gabriel Heinze wybił piłkę z pustej bramki. Piłkarze Manchester United domagali się rzutu karnego po faulu na Louisie Saha, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Rewanż odbędzie się 26 stycznia na Old Trafford.

Premier League. Po co Fergusonowi Lewandowski? Nowy Berbatow czy raczej Bellion?

. Zabrakło zdrowia - Luis Saha i Alan Smith Sezon 2004-05. W składzie Manchesteru jest już Wayne Rooney. Kibice wreszcie doczekali się napastnika z prawdziwego zdarzenia, który u boku van Nistelrooy'a może zwojować Premier League. Za plecami rozwijający się w szybkim tempie

Francja: Santini ogłosił skład na Euro 2004

Zidane (Real Madryt) NAPASTNICY: Thierry Henry (Arsenal), Steve Marlet (Olympique Marsylia), Louis Saha (Manchester United), David Trezeguet (Juventus), Sylvain Wiltord (Arsenal)

El. Euro 2012. Laurent Blanc: Nie umiemy zrobić różnicy

- załamywał ręce szkoleniowiec. A ma kolejne powody do zmartwień. Kontuzji w meczu z Białorusią doznali Louis Saha i Loic Remy. - To kolejna zła wiadomość. Będę musiał podjąć trudną decyzję, kim ich zastąpić w kolejny meczu - zakończył Laurent Blanc

Man United pokonał Portsmouth

United zapewnił sobie w ciągu dziesięciu minut. Najpierw rzut karny wykorzystał Louis Saha, a potem na 2:0 podwyższył z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo. W drugiej połowie lepsi byli co prawda goście, ale nie byli w stanie pokonać Edwina van der Sara. Najlepszą okazję zmarnował

Angielska prasa oszczędza Kuszczaka

; ocenił Polaka na 5 w 10 stopniowej skali. Nie jest to najgorsza nota w zespole. Takie same noty otrzymali Nani, Fletcher i Saha.

A Arsenal wysoko wygrywa derby Londynu [ZDJĘCIA]

A zaczęło się od 0:2. Hmmm, coś Wam to przypomina? Mec z Chelsea, anyone? Zaczęło się od 0:2 - już w 4.minucie bramkę dla Kogutów zdobył Saha, pół godziny później z karnego prowadzenie gości podwyższył Adebayor. Ale potem strzelali już tylko

Ronaldo zagra z Tottenhamem

. Z "Kogutami" nie zagrają na pewno: Ryan Giggs, Roy Keane, Gary Neville, Quinton Fortune, Gabriel Heinze, Wes Brown, Ole Gunnar Solskjaer i Louis Saha. Niepewny jest też występ Kierana Richardsona.

Niemiecki bramkarz na treningu Francji

dla napastników. Niemiecki bramkarz zagrał też w środowym meczu drugiej drużyny Hanoveru z Francuzami, którzy nie zagrali w meczu ze Szwajcarią. Francja B wygrała 3:0, a gole strzelili właśnie napastnicy: David Trezeguet, Louis Saha i Sidney Govou. Fatalna skuteczność w

Legwinski w Fulham

, który w styczniu 2000 r. przeniósł się do Girondins z Monaco. W Fuhlam gra już trzech Francuzów - Louis Saha, Alain Goma i Steed Malbranque. Menedżerem drużyny jest także Francuz Jean Tigana. Kolejnym rodakiem, którego chce pozyskać Tigana jest Steve Marlet, napastnik

Larsson wróci do Premiership?

Przeczytaj, kto zdobył Złotą Piłkę Klub z Goodisnon Park przeżywa problemy z napastnikami. Yakubu Ayegbeni zerwał ścięgno Achillesa i nie zagra do końca sezonu, Louis Saha leczy kontuzję uda, a James Vaughan wróci na boisko dopiero po Nowym Roku. W

Rooney'a powalił wirus

Realu Madryt to opuści pierwsze dwa miesiące sezonu. Nani jest zawieszony, a Anderson z reprezentacją Brazylii zagra na igrzyskach olimpijskich. W ataku "Czerwonych Diabłów" może w tym momencie grać Carlos Tevez, Luis Saha i niedoświadczony Fraizer Campbell. Alex

Puchar ligi angielskiej

Puchar ligi angielskiej Puchar ligi angielskiej: Birmingham - Newcastle 2:1 (1:1): Adebola (31.), Johnson (90.) - Dyer (14.); Fulham - Derby Country 3:2 (2:2): Saha (28., 90.), Lewis (39.) - Christie (13.), Powell (45.); Manchester City - Wimbledon 2

Rooney zagrał w tenisa - przez miesiąc nie zagra w nogę

Manchester United Radio. Zdanie sir Alexa podziela trener Anglików, których czeka, być może decydujący o awansie, mecz z Chorwatami, bez "Runiego". O ile w MU zawsze znajdzie się sposób, by zastąpić Anglika (na przykład skuteczny ostatnio Louis Saha), o tyle dla reprezentacji każdy piłkarz w formie

Laurent Blanc powołał 9 piłkarzy z MŚ w RPA

(AS Roma), Mathieu Valbuena (Marseille) Napastnicy: Karim Benzema (Real Madrid), Kevin Gameiro (Lorient), Guillaume Hoarau (Paris Saint-Germain), Loic Remy (Marseille), Louis Saha (Everton) Znany jest skład mistrzów świata na mecze

Celtic przegrał na Old Trafford

mijającego go Walijczyka, sędzia i tak podyktował karnego. Wykorzystał go Saha, mimo iż bramkarz Celticu rzucił się we właściwy róg. W 40. min było 2:1 dla Manchesteru. Antybohaterem w zespole gości został kupiony z Realu Madryt defensywny pomocnik z Danii Thomas Gravesen, który

Man United i Chelsea uciekają rywalom

Paulowi Scholesowi, Ryanowi Giggsowi i Louisowi Saha. Kapitanem Man United był w środowym meczu Gary Neville. Taka samą rolę u rywali pełnił jego brat - Phil. Niespodzianką środowej serii meczów była porażka Arsenalu, który na wyjeździe nie sprostał

Djetou w Fulham

Prócz Djetou w Fulham gra pięciu Francuzów (Louis Saha, Steve Marlet, Steed Malbranque, Sylvain Legwinski i Alain Goma).

Skład Francji na mecz z Brazylią

Madrid) Napastnicy: Sideny Govou (Olympique Lyon), Thierry Henry (Arsenal), Peguy Luyindula (Olympique Lyon), Louis Saha (Manchester United), David Trezeguet (Juventus).

Premier League. Arsenal wygrał z Evertonem

skuteczniejsi? Wracamy za 15 minut. 45 min. + 2 Saha próbował z 25 metrów przelobować Szczęsnego. Nie trafił w bramkę. 45 min. + 1 Fatalne dośrodkowanie Walcotta do Van Persiego. 45 min. Arsenal ma wielką przewagę, naciera praktycznie w każdej minucie, ale jest bardzo nieskuteczny. Sędzia dolicza 3 minuty. 41

Z Sir Alexem nie znasz dnia ani godziny

jeden z największych wybuchów Fergusona - po tym, jak United przegrali 0:1 z Celtikiem Glasgow w Lidze Mistrzów w 2006 roku. Antybohaterem meczu został Louis Saha, który w ostatniej minucie meczu nie wykorzystał rzutu karnego, przez co Ferguson przegrał z drużyną prowadzoną przez Gordona Strachana, z

Boruc legendą Celticu

drużynę w sytuacji sam na sam z Louisem Sahą i Cristiano Ronaldo. - Nawet kiedy Shunsuke Nakamura zdobył tego cudownego gola z rzutu wolnego [w 81. min], nie wierzyliśmy na trybunach w zwycięstwo. Kiedy sędzia podyktował karnego i Saha ustawiał piłkę 11 metrów od bramki, każdy

Niesamowity karny Pirlo. Tego nie można się nauczyć

strzał Włocha "fenomenalnym", jego kolega Gerard Piqué napisał: "Po prostu klasa!". Louis Saha, Francuz od dziesięciu lat grający w Premier League, twierdzi, że "niesamowita podcinka Pirlo zrobiła różnicę. Była tak ważna jak interwencja Buffona, który chwilę później

Piłkarz Widzewa leci do Francji

jest na czwartym miejscu w tabeli ze stratą trzech punktów do lidera. W przeszłości FC Metz prowadził m.in. Henryk Kasperczka, a grali w nim tak znani piłkarze jak Robert Pires, Louis Saha, Emmanuel Adebayor i Franck Ribery. Być może Bartosz Fabiniak pójdzie w ich ślady. Dziś ma polecieć do Francji na

Manchester realizuje marzenie Berbatowa za 25 mln funtów

najbliższych dniach pożegna się Louis Saha. W klubie dali Francuzowi zielone światło i może odejść w każdej chwili. Ma oferty z AS Roma i AS Monaco. Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek ? - reklama

Henry nie zagra z Wisłą, bo odejdzie do MU?

, Cristiano Ronaldo i rezerwowy Louis Saha leczą kontuzje. A młody, obiecujący napastnik reprezentacji Angoli, Manucho nie ma jeszcze pozwolenia na pracę na Wyspach. Ferguson nie zaprzeczył, że numerem 1 na jego liście jest były gwiazdor Arsenalu. 31-letni Henry, wielokrotny król

Ronaldo kłamca? Mourinho i Ferguson biją się na słowa

, który jest wychowankiem Evertonu. W Manchesterze na pewno nie zagra Park Ji Sung. Dwa tygodnie temu Koreańczyk przeszedł operację kolana. - Park nie wystąpi już w tym sezonie - powiedział trener Alex Ferguson. Po kontuzji wróci za to Louis Saha

Smith zdrowy jak nigdy, kolejna szansa Kuszczka

. Rudowłosy pomocnik nie zagra z Boltonem, bo jest zawieszony za kartki. Kontuzje leczą Darren Fletcher, Mikael Silvestre, Louis Saha, Ole Gunnar Solskjaer i Edwin Van der Sar, którego w bramce zastąpi Tomasz Kuszczak. Jeśli Mu pokona Bolton będzie miał przynajmniej sześć punktów przewagi nad Chelsea, na

Premier League. Arsenal - Tottenham 5:2. Wielki powrót "Kanonierów"

Zobacz bramki z Arsenal - Tottenham na Z czuba.tv! Arsenalowi udał się w niedzielę niezły powrót w meczu z lokalnym rywalem. Przegrywał 0:2, ale strzelił pięć goli z rzędu i ocalił szanse na awans do Ligi Mistrzów 15. sezon z rzędu. Już w czwartej minucie Saha strzelił na 1:0. Podwyższył z rzutu

Premier League. Remis na Anfield Road

zastąpił Saha (72 min.) Mimo ataków do końca doliczonego czasu zarówno gościom jak i gospodarzom nie udało się wyrwać zwycięstwa. Na mecz nie dotarł Harry Redknapp. Trener gości musiał zostać w Londynie, ponieważ zeznawał przed sądem w sprawie oszustwa podatkowego. Próbował co prawda dolecieć do swoich

Kuszczak nie dla Manchesteru?

Hawthorns. Ferguson za wszelką cenę chce jednak zatrzymać 19-letniego Włocha, lada chwila z klubu odejdzie Ruud Van Nistelrooy, a wtedy na Old Trafford zostanie trzech napastników: Wayne Rooney, Louis Saha i Ole Gunnar Solskjaer. Szkot zaczyna się liczyć z tym, że Kuszczak na Old

Kuszczak zostaje w WBA?

. Ferguson nie chce puścić 19-letniego Włocha, bo boi się, że nie znajdzie następcy dla Ruuda van Nistelrooya. Jeśli Holender odejdzie, na Old Trafford zostanie trzech napastników: Wayne Rooney, Louis Saha i wracający po kolejnej kontuzji Ole Gunnar Solskjaer. Wciąż nie wiadomo, czy Manchesterowi uda się

Liga Mistrzów: Henry nie zagra z Wisłą, bo odejdzie do MU?

. W dodatku jedynym napastnikiem jakiego ma obecnie do dyspozycji jest Carlos Tevez. Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo i rezerwowy Louis Saha leczą kontuzje. A młody, obiecujący napastnik reprezentacji Angoli, Manucho nie ma jeszcze pozwolenia na pracę na Wyspach. Ferguson nie

Premier League. Manchester United pokonał Everton

. Schodzi Saha, wchodzi Gueye. 83 min. Coleman strzela, ale lekko i w środek bramki, dlatego De Gea pewnie interweniuje. 81 min. Ogromne zamieszanie pod bramką United. Jones faulował Sahę, ale ten nie padł na murawę, w końcu piłka trafiła do Rodwella, który uderzył nad poprzeczką. 80 min. Nerwy w szeregach

Liga angielska. Manchester City wygrywa i jest liderem

. Ostatnia zmiana w drużynie Roberto Manciniego. W miejsce Nasriego wchodzi Savic. 81 min. Zmiana w zespole Evertonu. Schodzi Coleman, wchodzi Vellios. 78 min. Zmiana w Manchesterze. Milner wchodzi za Aguero. 76 min. Saha wpadł w Kompany'ego tuż przed polem karnym Manchesteru, ale arbiter uznał, że gościom

Angielskie media chwalą Fabiańskiego. Polak piłkarzem meczu

punkt. "Tim Cahill dał w 89. minucie drużynie Davida Moyes'a nadzieję na odrobienie strat. Dzięki dobrym interwencjom Łuaksza Fabiańskiego w sytuacjach jakie mieli Jermane Beckford, Steven Pienaar i Louis Saha, nie było jednak powtórki z wrześniowej potyczki z Czerwonymi

Liga angielska. 27. kolejka. 9 punktów przewagi Arsenalu

zostawił na ławce Ruuda van Nistelrooya, Ryana Giggsa i Tima Howarda (w bramce stanął Roy Carroll). W dodatku nie mogli zagrać zawieszeni Rio Ferdinand i Paul Scholes oraz kontuzjowani Gary Neville i Mikael Silvestre. Louis Saha, który w styczniu przeszedł z Fulham do MU za 11

Powrót Króla, wakacje Wayne'a

największego gwiazdora. Wayne Rooney, który wystąpił w 24 z 26 meczów MU w tym sezonie, ma wyjechać na jakąś gorącą wyspę i stawić się na Old Trafford za dziesięć dni. Przez dwa tygodnie z powodu kontuzji pachwiny nie będzie mógł grać Louis Saha, ale za to w znakomitej dyspozycji

Liga angielska. 24. kolejka. Gole nr 100. i 101. van Nistelrooya dla MU

od tych chłopaków więcej: penetracja pola karnego rywala, podania, determinacja w presingu - wszystko pierwsza klasa. W pierwszych 30 minutach po raz kolejny fantastycznie wypadł nowy napastnik mistrzów Anglii, sprowadzony z Fulham za 13 mln funtów Louis Saha. Francuz

Derby Manchesteru dla United

. gol w Premiership) i Louis Saha. W 72. min odżyły nadzieje gości, gdy gola zdobył Hatem Trabelsi. Na sześć minut przed końcem spotkania zwycięstwo Man United przypieczętował Cristiano Ronaldo. Gości kończyli mecz w dziesiątkę, gdy drugą żółtą

Kuszczak na mecz z Arsenalem?

przyjeżdża Milan. W porównaniu z Wengerem Ferguson jest w świetnej sytuacji. Po kontuzji wraca Louis Saha, Wayne'owi Rooney'owi i Patrice'owi Evrze skończyły się dyskwalifikacje za kartki. Lepszego momentu na pokonanie Arsenalu nie będzie. Ferguson w

Boruc: Karnego absolutnie nie było!

Polacy kontra "Diabły", czyli relacja "Z czuba" Goście przegrali, choć szybko objęli prowadzenie. Wyrównał z rzutu karnego Louis Saha. Drugi z Polaków w Celticu - Maciej Żurawski - cały mecz spędził na ławce rezerwowych

Liga angielska - 16. kolejka

(80.) Leeds United - Fulham 3:2 (1:0): Duberry (41.), Viduka (46.), Matteo (88.) - Saha (47., 86.) Tabela Najskuteczniejsi: 15 - Shearer (Newcastle) 12 - Van

Polacy kontra Diabły - relacja na żywo

nie mają powodów do radości. 22:05 Saha strzela, ale Boruc świetnie broni. "Dawno nie widziałem Sahy tak skutecznie grającego" - mówi Szpakowski. Jeśli słusznie podejrzewamy to zdanie powinno brzmieć "Dawno nie widziałem Sahy". Kropka

Robinho w Anglii za 40 mln euro

mln funtów) Louis Saha - z Manchesteru United do Evertonu (za darmo) Steve Finnan - z Liverpoolu do Espanyolu (kwota nieujawniona) Nacho Gonzalez - z Valencii do Newcastle (wypożyczenie) Andrij

Chelsea gra z Manchesterem Utd.

; Martin Jol powiedział jednak, że nie pozbędzie się go za żadne pieniądze. Przekonać ma go 10 mln funtów i Louis Saha.

Liverpool przegrał na inaugurację

; gole w 33 meczach poprzedniego sezonu strzelił Cesc Fabregas. W pierwszym spotkaniu nowego sezonu trafił dwa razy EVERTON - ARSENAL 1:6 (0:3): Saha (90.) - Denilson (26.), Vermaelen (37.), Gallas (41.), Fabregas (48., 70.), Eduardo (89.) ASTON VILLA

Anglia: Sir Alex wierzy w Beckhama

z "Czerwonych Diabłów" pojadą na Euro Francuzi Louis Saha i Mikael Silvestre, Holender Ruud van Nistelrooy i Portugalczyk Cristiano Ronaldo.

Liverpool gra w sobotę z Man United

bramkarza do składu "Czerwonych Diabłów" wraca po kontuzji Roy Keane, zdrowi są także Ruud van Nistelrooy i Louis Saha oraz Ryan Giggs i Cristiano Ronaldo. Być może będzie to jeden z ostatnich meczów w barwach MU dla Ole Gunnara Solskjaera. Norwega chce bowiem kupić

Towarzyskie mecze piłkarskie

.), Aiajour (81.) - Frei (89.); Belgia - FRANCJA 0:2 (0:1): Govou (45.), Saha (76.); CHORWACJA - NIEMCY 1:2 (0:1): Neretijak (86.) - Klose (33.), Ramelow (90.); WŁOCHY - CZECHY 2:2 (1:1): Vieri (14.), di Natale (87.) - Stajner

Ostatni sezon Ruuda?

! Ruud!". W tym jednak momencie gola zdobył jego zmiennik Louis Saha, potem dołożył kolejnego i żądania zamilkły. Odżyły dopiero w ostatnich minutach, gdy Holender rozgrzewał się przy linii bocznej. Ale van Nistelrooy na boisko nie wszedł i z kwaśną miną tylko pomachał fanom ręką

MU górą, Chelsea bez ognia

minutę przed końcem Louis Saha z "jedenastki", po tym jak rodak Granta Tal Ben Haim, sfaulował Francuza w polu karnym. - Pokonać taką drużynę jak Chelsea, wicemistrza Anglii to zawsze wielka rzecz. Czy satysfakcja byłaby jeszcze większa gdyby na ławce siedział wciąż

Jaja na bekonie: Chelsea oszczędza, Lampard kumpli na mecz nie zaprosi

kontuzję kolana i wróci najwcześniej w marcu, Victor Anichebe dopiero dochodzi do siebie po urazie pleców. Kilka dni temu kolejnej kontuzji, tym razem uda, doznał Louis Saha. Wróci za pięć tygodni. W tej sytuacji napastnikiem został ofensywny pomocnik Tim Cahill. I Everton spisuje się świetnie. Z pięciu

Zaplanuj weekend ze "Z czuba"

(zdrowy jest tylko Carlos Tevez. Louis Saha i Ole Gunnar Solskjaer wracają po kontuzji). Tak naprawdę gotujemy się na wielką potyczkę trenerów: Sven Goran Eriksson kontra Alex Ferguson. Liverpool - Chelsea (17.00 niedziela, Canal+ Sport) . Szkoda, że taki mecz jest już w

Liga angielska. 23. kolejka. Świetny debiut Sahy, Olszar na razie czeka

Saha, którego transfer z Fulham do Manchesteru United ciągnął się przez kilka tygodni (ostatecznie przeszedł za 12,8 mln funtów), nie mógł sobie wymarzyć lepszego debiutu. Na mecz z Southampton na Old Trafford przybyła rekordowa w tym sezonie liczba 67 758 widzów. W 18. min

Francuz z Arsenalu w Legii?

kupno piłkarzy, dlatego szuka tych, których można sprowadzić za darmo lub wypożyczyć. CV Francuza robi wrażenie. Z akademii w Clairefontaine, z której wyszli m.in.: Thierry Henry, Wiliam Gallas, Nicolas Anelka, Louis Saha, trafił jako 16-latek do Arsenalu. Był reprezentantem

Remisy, sensacje, i złamane nosy, czyli wtorek z Ligą Mistrzów

punktów, z czego jeden wczoraj. Co prawda i tak zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale przynajmniej Ciacha zauważyły, że istnieje na przykład ktoś taki jak Ben Saha r. A tym, co najbardziej nas cieszy, jeśli chodzi o grupę B jest oczywiście awans Schalke, i to z pierwszego miejsca. I niech  nam ktoś

Czy istnieje życie po Mourinho? Manchester Utd - Chelsea FC z czuba i na żywo

satysfakcję? Na pewno daje tyle samo punktów. 90. min. +3 Ufff... Koniec. Saha na do widzenia strzelił nad bramką. 90. min. +1 Konstatacja na koniec - Grant wygląda jak Janas. 90. min. Trzy minuty

Pożegnanie Keane'a, świetny mecz Boruca

Dublin, którego strzał zablokował Gary Neville. Manchester United: Howard (van der Sar 46) - Pique (Neville 46), Vidic, Brown (Lee 75), Evra (Silvestre 46) - Ronaldo (O'Shea 84) , Ferdinand (Keane 46), Giggs, Richardson (Campbell 75) - Saha (Scholes 46), Rossi (Solskjaer 46

Manchester liczy na Rooneya

kwartet to Rooney, Ruud van Nistelrooy, Alan Smith i Louis Saha, przed którymi trudne zadanie, zwłaszcza, że ostatnio nie imponują skutecznością strzelecką. Wszyscy grali w ubiegły weekend z Birmingham City i nie zdołali strzelić gola. Spotkanie zakończyło się nieoczekiwanym remisem 0:0. W dziewięciu

Abramowicz oburzony antysemickimi atakami kibiców

trzy błędy - przedłużył pierwszą połowę aż o trzy minuty co pozwoliło Carlosowi Tevezowi zdobyć gola na 1:0, niesłusznie dał czerwoną kartkę Obi Mikelowi, a potem podyktował niesłusznego karnego, po którym Louis Saha ustalił wynik meczu. - Trzy kluczowe pomyłki arbitra kosztowały nas trzy punkty

Francja - Polska 0:0

Vieira, Henry, Gallas, Giuly, Saha, Sagnol, albo jeśli ktoś woli Arsenal, Chelsea, Barcelona, Machester Unitedy, Bayern - te nazwiska i kluby wystarczą do rozstrzygnięcia dyskusji czy dzisiejsza reprezentacja Francji jest słaba. Do tego można dodać kilku graczy kontuzjowanych i

Liga angielska. Chelsea traci punkty

.), Saha (78.) BLACKBURN - LEEDS 1:2 (0:1): Short (90.) - Caldwell (2.), Viduka (89.) BOLTON - ASTON VILLA 2:2 (0:1): Pedersen (48.), Davies (86.) - Crouch (18.), Hendrie (53.) CHARLTON - PORTSMOUTH 1:1 (1:0): Bartlett (8

Wielki Milan w wielkim finale

na pierwszą zmianę dopiero w 77. minucie, kiedy za O'Shea na boisku pojawił się kolejny napastnik - Saha. Gospodarze odżyli w ostatnich dwudziestu minutach i pod bramką van der Sara ponownie zrobiło się gorąco. W 78. minucie Manchester został dobity. Po kapitalnej kontrze

Ryan Giggs po raz 700., Larsson po raz ostatni

nabawi się Wayne Rooney albo Louis Saha, Manchester może stracić szansę na tytuł - mówi Tord Grip, asystent byłego szkoleniowca reprezentacji Anglii Svena Görana Erikssona. A co w Liverpoolu? Podobno Rafael Benitez stracił cierpliwość do popełniającego błędy bramkarza Jos

Nicolas Stracone Szanse

Saha z Manchesteru Utd. Jedynym turniejem, na jakim Anelka był jest Euro 2000. Ale wtedy nie strzelił ani jednego gola. Mimo to mecz życia rozegrał w reprezentacji. W 1999 r. na Wembley strzelił dwa gole Anglikom. (tu powinien znaleźć się filmik z tymi golami, ale gdzieś nam zginął).

Ostatnie tango Arsenalu?

punkty, ale to drużyna ze Stamford Bridge gra w poniedziałek z Wigan i jest dziś największym rywalem MU w walce o mistrzostwo. Pytanie tylko, czy istnieje w tej chwili zespół, który może MU powstrzymać. Na osłabienia rywale nie mają co liczyć. Kontuzjowani są Louis Saha, Darren

Liga angielska. 29. kolejka

- MANCHESTER CITY 1:0 (1:0): Dunn (13.) FULHAM - SUNDERLAND 1:0 (0:0): Saha (85.) MIDDLESBROUGH - EVERTON 1:1 (0:1): Juninho (74.) - Watson (23.) NEWCASTLE UNITED - CHELSEA 2:1 (1:1): Hasselbaink (31. samobójcza), Bernard (53

Stracona szansa Kuszczaka

zespole. Cały MU grał źle, momentami tragicznie. Beznadziejny był Saha, seryjnie tracili piłki Carrick, Fletcher, Nani, a nawet Ronaldo. Ale "Czerwone Diabły" miały już przed meczem zapewniony awans z grupy, a Polak walczył we wtorek o lepsze życie na Old Trafford. Miał przekonać Fergusona, że

Ronaldinho chciany i kochany

. Norweg ostatni mecz zagrał w maju 2004 roku i od tamtej pory leczy kontuzjowane kolana. Powrót do treningów planowany jest na początek listopada. Do tego czasu zdrowi powinni być także Luis Saha i Gary Neville. Na razie jednak Alex Ferguson musi stawiać na młodych. W spotkaniu z Benficą od pierwszej

Premier League. Tottenham przegrał z Norwich

. Saha z pierwszej piłki uderzył z 15 metrów, Ruddy z dużymi problemami, ale zatrzymał ten strzał. 4 min. Dośrodkowanie Assou-Ekotto zablokowane. Mogło być groźnie. 2 min. Holt ładnie zgrywał do Wilbrahama, ale okazało się, że ten pierwszy był na spalonym. 1 min. Początek meczu!

Manchester United - AS Roma. Partia szachów na Old Trafford

Chelsea do trzech punktów. W meczu tym ścięgno Achillesa zerwał Louis Saha. Od dawna leczą zaś kontuzję obrońcy: Gary Neville, Nemanja Vidić i Mikael Silvestre, oraz koreański pomocnik Park Ji-sung. Jedyna dobra wiadomość sztabu medycznego MU to powrót Patrice Evry na lewą stronę

Celtic wygrał z Man United. Boruc bohaterem

Boruc musiał we wtorek interweniować trzykrotnie w sytuacjach sam na sam z rywalami i za każdym razem robił to fenomenalnie. W pierwszej połowie wygrał pojedynek z Cristiano Ronaldo, w drugiej w podobnej sytuacji nie dał mu rady Louis Saha. Na cztery minuty (sędzia doliczył