piast stopnica

Dużo piłki nożnej, koszykówka i trójbój siłowy [PLAN WEEKENDU]

Sportowy weekend czyli co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach?

IV Piątka dla Bartka, mnóstwo piłki nożnej i szachy [PLAN WEEKENDU]

IV Piątka dla Bartka, mnóstwo piłki nożnej i szachy [PLAN WEEKENDU]

, Neptun Końskie - Naprzód Jędrzejów, Unia Sędziszów - TS 1946 Nida Pińczów, Zdrój Busko-Zdrój - Nidzianka Bieliny, Kamienna Brody - Hetman Włoszczowa - wszystkie mecze niedziela godz. 17. Klasa okręgowa. Stal Kunów - Zenit Chmielnik, Piast Stopnica - GKS Nowiny - mecze w sobotę

Mnóstwo sparingów piłkarskich, KSZO z Viretem i drugoligowe derby: Vive - UJK [PLAN WEEKENDU]

Mnóstwo sparingów piłkarskich, KSZO z Viretem i drugoligowe derby: Vive - UJK [PLAN WEEKENDU]

Korczyn - Nidzica Dobiesławice, boisko Piasta w Stopnicy, sobota godz. 15, Czarni Połaniec - TS 1946 Nida Pińczów, boisko przy ul. Ściegiennego w Kielcach, sobota godz. 16, Sparta Dwikozy - Stal Kunów, boisko w Ożarowie, Piast Chęciny - APKK Kielce, boisko w Rykoszynie - oba niedziela, godz. 10, Alit II

Korona z Cracovią, rusza IV liga i klasa okręgowa [PLAN WEEKENDU]

. 13, Zenit Chmielnik - Koprzywianka Koprzywnica, Star Starachowice - Piast Stopnica, Polanie Pierzchnica - Granat Skarżysko-Kamienna, Gród Ćmińsk - Sparta Dwikozy, Orlicz Suchedniów - Moravia Morawca, wszystkie mecze niedziela godz. 17; ŁUCZNICTWO

Kadra juniorów w Kielcach, finał turniej w Nowinach [PLAN WEEKENDU]

Kadra juniorów w Kielcach, finał turniej w Nowinach [PLAN WEEKENDU]

- Zdrój Busko Zdrój, wszystkie mecze niedziela godz. 16 KLASA OKRĘGOWA: Piast Stopnica - Zieleń Żelisławice-Secemin, sobota godz. 11, Koprzywianka Koprzywnica - Polanie Muszkieter Pierzchnica, Zenit Chmielnik - Wisła Nowy Korczyn, Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Nowiny, Stal

Vive po raz pierwszy w Lidze Mistrzów, "Kielce Biegają" [PLAN WEEKENDU]

Vive po raz pierwszy w Lidze Mistrzów, "Kielce Biegają" [PLAN WEEKENDU]

KLASA OKRĘGOWA: Gród Wiślica - Wicher Miedziana Góra, GKS Nowiny - Klimontowianka Klimontów - oba mecze sobota godz. 15, Sparta Dwikozy - GKS Rudki, Kamienna Brody - Lechia Strawczyn, Stal Kunów - Zenit Chmielnik, Granat Skarżysko-Kamienna - Orlicz Suchedniów, Gród Ćmińsk - Piast Stopnica, Polanie

Effector z wiceliderem, KSZO z rewelacją ligi i Korona Handball [PLAN WEEKENDU]

Effector z wiceliderem, KSZO z rewelacją ligi i Korona Handball [PLAN WEEKENDU]

Pińczów, wszystkie mecze niedziela godz. 12; KLASA OKRĘGOWA: Sparta Dwikozy - GKS Nowiny, sobota godz. 11, Zieleń Żelisławice - Koprzywianka Koprzywnica, Granat Skarżysko-Kamienna - Zenit Chmielnik, Orlęta Kielce - Orlicz Suchedniów, Moravia Morawica - Star Starachowice, Piast

Liga Mistrzów z Vive, inauguracja Korony Handball, koszykarskie derby Kielc [PLAN WEEKENDU]

Liga Mistrzów z Vive, inauguracja Korony Handball, koszykarskie derby Kielc [PLAN WEEKENDU]

Włoszczowa - Lubrzanka Kajetanów, Kamienna Brody - Klimontowianka Klimontów, Nidzianka Bieliny - Naprzód Jędrzejów, Zdrój Busko Zdrój - GKS Łagów, Wierna Małogoszcz - Neptun Końskie, Unia Sędziszów - Pogoń Staszów, wszystkie mecze niedziela godz. 15; KLASA OKRĘGOWA: Piast Stopnica

Mnóstwo piłki nożnej, turniej siatkarek i memoriał Krzysztofa Stachery [PLAN WEEKENDU]

Mnóstwo piłki nożnej, turniej siatkarek i memoriał Krzysztofa Stachery [PLAN WEEKENDU]

mecze niedziela godz. 16; KLASA OKRĘGOWA: Piast Stopnica - Orlęta Kielce, sobota godz. 12, Koprzywianka Koprzywnica - Moravia Morawica, Wicher Miedziana Góra - Orlicz Suchedniów, Stal Kunów - Star Starachowice, Sparta Dwikozy - Zieleń Żelisławice, Zenit Chmielnik - GKS Nowiny

Korona z Arką, rusza I liga piłkarzy ręcznych, sparingi koszykarzy [PLAN WEEKENDU]

Korona z Arką, rusza I liga piłkarzy ręcznych, sparingi koszykarzy [PLAN WEEKENDU]

1946 Nida Pińczów, Sparta Caffaro Kazimierza Wielka - ŁKS Georyt Łagów, Wisła Sandomierz - Partyzant Radoszyce - wszystkie mecze niedziela godz. 16. KLASA OKRĘGOWA: GKS Nowiny - Gród Ćmińsk, Star Starachowice - Stal Kunów, Piast Stopnica - Gród Wiślica - mecze sobota godz. 16

Wraca Korona, derby piłkarzy ręcznych, Korona Handball o drugą wygraną, bieg uliczny [PLAN WEEKENDU]

Wraca Korona, derby piłkarzy ręcznych, Korona Handball o drugą wygraną, bieg uliczny [PLAN WEEKENDU]

; KLASA OKRĘGOWA: GKS Nowiny - Gród Ćmińsk, sobota godz. 15, Polanie Pierzchnica - Orlicz Suchedniów, Koprzywianka Koprzywnica - Sparta Dwikozy, Stal Kunów - Moravia Morawica, Zenit Chmielnik - Zieleń Żelisławice, Granat Skarżysko-Kamienna - Orlęta Kielce, Wicher Miedziana Góra - Piast Stopnica, Wisła

Sportowy weekend

godz. 11.30, Alit Ożarów - Wisła Annopol, sobota godz. 15, Samson Samsonów - Polanie Pierzchnica, sobota godz. 16, Victoria Skalbmierz - Unia Sędziszów, Moravia Morawica - Gród Wiślica, Sparta Kazimierza Wielka - LKS Śledziejowice, Zorza Tempo Pacanów - Piast Stopnica - sobota godz. 17, Juventa

Piłkarski Puchar Polski w okręgu

- Wicher Miedziana Góra, Victoria Kurozwęki - Zenit Chmielnik, Victoria Skalbmierz - Nida Pińczów, Partyzant Wodzisław - Hetman Włoszczowa, Piast Stopnica - Nowiny, MKS Stąporków - Orlicz Suchedniów, Zryw Łopuszno - Lechia Strawczyn, Gród Wiślica - Wierna Małogoszcz, Tempo Pacanów - Orlęta Kielce

Sport w skrócie

Tarnobrzeg - Czarni Połaniec 3:2, MKS KSZO-Junior Ostrowiec - Świt Ćmielów 7:4 (4:1), Zorza Tempo Pacanów - Piast Stopnica 0:2, Moravia Morawica - Gród Wiślica 3:4.

Korona Handball ze Słupią, młodzieżowy szczypiorniak i koszykarze [PLAN WEEKENDU]

Korona Handball ze Słupią, młodzieżowy szczypiorniak i koszykarze [PLAN WEEKENDU]

Sędziszów - Lubrzanka Kajetanów, Pogoń Staszów - Klimontowianka Klimontów, Kamienna Brody - Nida Pińczów, Hetman Włoszczowa - Partyzant Radoszyce, Nidzianka Bieliny - Alit Ożarów, Neptun Końskie - ŁKS Łagów, wszystkie mecze niedziela godz. 13; KLASA OKRĘGOWA: Piast Stopnica

Silnie obsadzony turniej siatkarek w Ostrowcu, hit ręcznych w Końskich, młoda Korona z Wisłą Kraków [PLAN WEEKENDU]

Suchedniów, Koprzywianka Koprzywnica - Piast Stopnica, Sparta Dwikozy - Moravia Morawica, Wicher Miedziana Góra - Orlęta Kielce, Stal Kunów - Zieleń Żelisławice, Zenit Chmielnik - Star Starachowice, Polanie Pierzchnica - Gród Ćmińsk, wszystkie mecze niedziela godz. 16; PIŁKA RĘCZNA

Rozlosowano piłkarski Puchar Polski na szczeblu okręgu

, Heko Czermno i Pogonią Staszów. W przypadku tych dwóch ostatnich ekip w drugiej rundzie Pucharu Polski wystąpią za to ich drugie drużyny. Pary II rundy Sparta Kazimierza Wielka - Ponidzie-Nida Pińczów, Piast Stopnica

Sportowy weekend

godz. 11.30, Alit Ożarów - Wisła Annopol, sobota godz. 15, Samson Samsonów - Polanie Pierzchnica, sobota godz. 16, Victoria Skalbmierz - Unia Sędziszów, Moravia Morawica - Gród Wiślica, Sparta Kazimierza Wielka - LKS Śledziejowice, Zorza Tempo Pacanów - Piast Stopnica - sobota godz. 17, Juventa

AKS Busko rywalem Kolportera Korona w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu

Wodzisław - Hetman Włoszczowa, Piast Stopnica - Nowiny, MKS Stąporków - Orlicz Suchedniów, Zryw Łopuszno - Lechia Strawczyn, Gród Wiślica - Wierna Małogoszcz, Tempo Pacanów - Orlęta Kielce, Klimontowianka - Czarni Połaniec, GKS Rudki - Łysica Bodzentyn, Sparta Kazimierza Wielka - Naprzód Jędrzejów, Unia

W środę II runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu

II rundy: Sparta Kazimierza Wielka - Ponidzie-Nida Pińczów, Piast Stopnica - Zenit Chmielnik, Dąb Nagłowice - Naprzód Jędrzejów, Naprzód II Jędrzejów - Piaskowianka, GKS Kluczewsko - Hetman Włoszczowa, HEKO II Czermno - Neptun Końskie, Zryw Łopuszno - Bucovia, Zorza Tempo

Wyniki II rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu

odbędzie się na początku października i zagrają w niej już trzecioligowcy: Heko, Pogoń i Wierna Małogoszcz oraz mająca wolny los Wisła Sandomierz. Wyniki II rundy: Sparta Kazimierza Wielka - Ponidzie-Nida Pińczów 0:4 (0:0), Piast Stopnica - Zenit

Sportowy weekend czyli co, gdzie, kiedy na sportowych arenach

-Zdrój - Zorza Tempo Pacanów - wszystkie sobota godz. 14, Łysica Bodzentyn - Świt Ćmielów, Piast Stopnica - GKS Szydłów - oba sobota, godz. 15, Samson Samsonów - Leśnik Zagnańsk - sobota, godz. 17 (na Ściegiennego w Kielcach), Piast Chęciny - AZS WSU Kielce, Dąb Nagłowice - Unia Sędziszów, Źródło Solec

Sportowy weekend

Skarżysko i Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn - wszystkie s. 12, Piast Stopnica - Gród Wiślica i KSZO II Ostrowiec - Sparta Dwikozy (na Kolejowej), Wierna Małogoszcz - Resovia (na Ściegiennego) - wszystkie s. 13, GKS Nowiny - Zenit Chmielnik, s. 14, Nida Pińczów - Czarni Połaniec (na Ściegiennego), s. 15

Sportowy weekend

Nagłowice - Unia Sędziszów - n. 11.30, Świt Ćmielów - Klimontowianka, n. 12, Piast Stopnica - Wisła Nowy Korczyn, n. 13, Spartakus Daleszyce - Polanie Pierzchnica (na Ściegiennego), n. 14. ŚWIĘTOKRZYSKA HALOWA LIGA FIRM: hala ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota