AM

W pierwszej edycji "Top Model" przeszła metamorfozę, ale to jak wygląda po urodzeniu trójki dzieci wbija w fotel

Po pierwszej edycji "Top Model" wiele z uczestniczek zrobiło karierę, ale nie ona. Marta Szulawiak zniknęła z mediów, a teraz ledwo poznaliśmy ją na zdjęciach. Jak zmieniła się była modelka i co dziś robi na co dzień?

Efektowna jazda, popisy kierowców, wypadki. 46. Rajd Festiwalowy w skrócie [WIDEO]

Rajd Festiwalowy okazał się dużym sukcesem: w wyścigu wystartowało ponad dwustu kierowców i pilotów, a zmagania na trasach - w Opolu i okolicach - obserwowały setki kibiców. Już to pokazuje, że jest zapotrzebowanie na rajd w takiej formule i w tym terminie.

Świętokrzyskie derby dla szczypiornistów KSZO. Vive roztrwoniło przewagę

Druga wygrana zespołu Zbigniewa Tłuczyńskiego. Zadanie jego ekipie ułatwiła jednak bardzo nieskuteczna kielecka Politechnika.

Okrągła rocznica Asseco Resovii. 10 lat w ekstraklasie

tys. kibiców. Na starą halę wchodziło mniej niż tysiąc fanów. Trenerem Resovii był wtedy Jan Such, który z powodzeniem prowadził zespół także w pierwszych latach PLS. Asystentem Sucha była Andrzej Kowal, a w sztabie szkoleniowym znajdował się także fizjoterapeuta Jacek Rusin

Trzy medale KKKK na mistrzostwach Polski wszechwag

zawodnik stanął na drodze do finału drugiemu z kielczan Mariuszowi Druszczowi (porażka po dogrywce), ale jego trzecie miejsce to spore zaskoczenie. - Wiedziałem, że to waleczny zawodnik, ale że zajdzie aż tak daleko to nie przypuszczałem - chwalił go Krzysztof Borowiec, trener i prezes KKKK

KKKK zdominował Mistrzostwa Okręgu Południowego

: Kobiety - kumite kat. pow. 55 kg: 1. Agnieszka Cieśla; kumite kobiet lekki kontakt open: 3. Julita Snochowska. Kata kobiet: 1. Ewa Rusin. Mężczyźni - kumite kat. do 65 kg: 1. Maciej Łuczyński; 70 kg: 1. Michał Ciosk; 75 kg: 1. Mateusz Garbacz; 80 kg: 3. Kamil Chara; pow. 80 kg

Rushh Kielce wskrzesza ligę bokserską

: Leszek Tokarz - Mariusz Chrzanowski - remis; 64 kg: Łukasz Rusin - Krystian Sielawa 0:3; 66 kg: Seweryn Guzior - Cezary Litwin - walkower dla gospodarzy (uraz rywala na rozgrzewce); 69 kg: Kamil Rzepka - Tomasz Kot - remis

Bafra Sokół Łańcut - AZS Radom 66:65 i 73:64, Znicz Jarosław - Lafarge Kielce 88:75

drugi arbiter, Mariusz Adameczek, pokazując, że był to rzut trzypunktowy. Po konsultacji z komisarzem zawodów podtrzymał swoją decyzję, co oznaczało minimalne zwycięstwo łańcucian. BAFRA SOKÓŁ ŁAŃCUT 66 AZS RADOM 65 Kwarty

Wciąż przegrywają

Koszykarze Startu, którzy jeszcze rok temu występowali w ekstraklasie, ulegli na wyjeździe UMKS Lafarge Kielce 69:90. Kielczanie, mimo że zagrali bez trzech zawodników (Mariusza Dymacza, Marka Hajduka i kontuzjowanego Łukasza Fąfary), już w pierwszej kwarcie wypracowali sobie

Poznaj skład Developresu SkyRes Rzeszów na sezon 2015/16 [FOTO]

ekstraklasie początkowo rozpoczęła jako rezerwowa. Na skutek kontuzji Katarzyny Warzochy tworzyła parę środkowych z Magdaleną Hawryłą. Nowakowska ma 23 lata i 187 cm wzrostu. Ma być czołową zawodniczką Developresu SkyRes Rzeszów w nadchodzącym sezonie. Trener Mariusz Wiktorowicz potrzebował do składu

Sokół Łańcut lepszy od Polonii Przemyśl w koszykarskich derbach Podkarpacia

. SOKÓŁ ŁAŃCUT 83 POLONIA PRZEMYŚL 71 Kwarty: 15:25, 18:13, 21:17, 23:16. * Sokół: Koszuta 18, Miś 14, Baran 10 (2), Bielecki 6, Ucinek 3 (1) oraz Romanek 18 (1), Podolec 8, Rusin 3 (1), Szymański 2, Wlaź 1

XXIII kolejka III ligi małopolskiej

- Rzucidło Ż, Nalepka, Walat, Chłanda - Mosur (46. Gromala), Kloc, Kędzior, Pszeniczny Ż (55. Szymański) - Rusin Ż (55 min. Matras), Szczoczarz (84. Szeliga). Sędziował Damian Rachwalski z Częstochowy. Widzów 600. UNIA TARNÓW 1 (1

XXVIII kolejka III ligi

przez Tomasza Sobczyka. Sobczyk wypracował sześć minut później drugą bramkę dla Hetmana, jego akcję wykończył tym razem Mariusz Pliżga. O przebiegu gry decydowały w tym meczu zmiany dokonywane przez szkoleniowców. Do gry gospodarzy wiele ożywienia wniosło wprowadzenie przez trenera Dariusza Kmiecika w

XXVIII kolejka III ligi małopolskiej

, Rzucidło, Lasota (84. Jaworski Ż) - Domin (46. Szymański), Kędzior, Kloc, Szeliga (67. Rusin), Matras (74. Nycz) - Pszeniczny, Szczoczarz. Sędziował Mariusz Żak z Katowic. Widzów 700. LEWART LUBARTÓW 2 (0) HUTNIK KRAKÓW 5 (3

Piątka dla Motoru

rezerwami krakowskiej Wisły, ale piłkarzy trenera Grzegorza Wesołowskiego można pochwalić tylko za grę w pierwszej części meczu. Po przerwie zamościanom zabrakło już determinacji. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 18. minucie. Pierwsza, i jak się miało okazać jedyna, bramka dla Hetmana. Mariusz Pliżga

Wynik próbki "B" Kołeckiego także pozytywny

Kołeckiego stwierdził w wywiadzie dla PAP: - Przecież nie jest tajemnicą, że trener Szewczyk nie chciał współpracować z pewną grupą zawodników. Dzisiaj już wiemy z kim... Środowisko sportowe od dawna wiedziało, że coś się dzieje. Wczoraj Rusin tłumaczył "Gazecie"

Sport w skrócie

. W ćwierćfinale zawodów z cyklu Euro Tour Babica przegrał 3:9 z Johnym Vassalosem z Grecji. Dobrze wypadł też drugi bilardzista Contactu Mariusz Roter, który po porażce 8:9 z Nickiem van der Berghiem (Holandia) skończył zawody ex equo na siedemnastej pozycji. Austrian Open wygrał Marcus Chamat

Nieudany wyjazd koszykarzy AZS-u do Łańcuta

wpadła do kosza, ale sędziowie pojedynku: Grzegorz Łata i Mariusz Adameczek, nie wiedzieli, czy zawodnik gospodarzy trafił za dwa, czy za trzy punkty. Po krótkiej naradzie uznali, że rzut został wykonany zza linii 6,25 m i w ten sposób podarowali zwycięstwo zespołowi z Łańcuta. - To jawne oszustwo

Rajd Żubrów - lista zgłoszeń

Kasprzyk / Sławomir Dziuba - Opel Vectra 33. Grzegorz Krajewski / Piotr Rusin - Opel Astra GSI 34. Piotr Różański / Maciej Różański - Ford Focus 2,0 35. Antoni Rybczyk / Aleksandra Rybczyk - Ford Focus

Udany rewanż koszykarzy Resovii

po meczu Mariusz Wójcik. Resovia w niczym nie przypominała tej drużyny, która tydzień temu doznała wysokiej porażki w Jarosławiu. Rzeszowianie zdecydowanie lepiej zagrali w obronie, a rzucali z niespotykaną skutecznością. Nie trafili zaledwie siedmiu z 32 rzutów za dwa

Wygrała tylko "Stalówka"

poradzić z wysokim i agresywnym kryciem rywali. Później jednak było zdecydowanie lepiej, a gospodarze nie mogli znaleźć recepty na Piotra Misia i Mariusza Wójcika. W efekcie w trzeciej kwarcie Resovia wygrała sześcioma "oczkami" i była na dobrej drodze do wygranej. Niestety, w końcówce Miś spadł

Liga Szóstek Piłkarskich BLPN

Bramki: Tomasz Ejankowski 2, Jarosław Sieg 2, Tomasz Przybylak, Paweł Pacholski; kartki: Komandor - Arkadiusz Rusin żk. Mecze sędziował: Tomasz Szubiński Computex - Chemico 3:4 Bramki: Computex - Mariusz Murawski, Sławomir

Cztery zwycięstwa podkarpackich koszykarzy

wygrają mecz, przez ostatnich siedem minut zdobyli tylko sześć punktów. Tymczasem gospodarze, prowadzeni przez będącego w znakomitej dyspozycji rzutowej Mariusza Wójcika, zdobyli ich 27 i ostatecznie wygrali różnicą 21 "oczek". - Było ciężko, rywale nas doszli, ale przetrzymaliśmy ciężkie chwile

Przed 4. kolejką I ligi koszykarzy

nie wiem zbyt wiele, ale w tej lidze nie jest to nowością - mówi trener Sokołowa Znicza Stanisław Gierczak. Być może w pojedynku z Tytanem zagra już Mariusz Dymacz. - Cały czas toczone są rozmowy w sprawie podpisania kontraktu. Szanse jego występu w sobotnim meczu oceniam na 50 procent - poinformował

Wygrane Sokołowa Znicza, Bafry Sokoła i Stali Stalowa Wola w 4. kolejce I ligi koszykarzy

tygodnia w Jarosławiu trenował będzie przymierzamy do gry w tym zespole Mariusz Dymacz, ostatnio rozgrywający Lafarge Kielce. SOKOŁÓW ZNICZ JAROSŁAW 63 TYTAN CZĘSTOCHOWA 61 Kwarty: 16:20, 15:21, 18:12, 14:8

Lechia od A do Z oczami Krzysztofa Brede

;. Została już przy nim ksywa Jedi, ale on cały czas mówi: "jestem Marcin, nie Jedi". Mariusz "Mielony" Radoń Ma z nas najcięższą pracę - w gazowni. Śmiejemy się, że nie może grać w reprezentacji Polski gazowników, bo Lechia się na to

PIŁKA NOŻNA. Skarb kibica III ligi

Łódź), Krzysztof Nalepka (Igloopol Dębica), Konrad Janik (Unia Nowa Sarzyna), Daniel Grębowski (Pogoń Leżajsk), Marcin Imiołek (BKS Bochnia), Maciej Rusin (Izolator Boguchwała). Adam Domaradzki, trener Stali Greinplast Rzeszów Nasz cel nie uległ

200 tysięcy aktów przemocy, czyli czy hokej jest brutalny?

zgruchotana a odprysk przebił gałkę. Hokeista przeszedł siedem operacji, i dopiero po roku wrócił na lód. - Hokej nie jest ani mniej, ani bardziej bezpieczny niż kiedyś - mówi Mariusz Czerkawski, który rozegrał blisko 800 meczów w NHL. -Ekwipunek zawodników, kaski i ochraniacze, są