krzysztof pielowski

korm

Pielowski depcze po piętach olimpijczykom

Olsztynianin Krzysztof Pielowski bardzo dobrze spisał się podczas czwartych w tym sezonie zawodów pływackich o Grand Prix Polski w Szczecinie

MP w Olsztynie. Walczyli z wysokimi falami i chłodną wodą

Blisko 60 śmiałków z całego kraju, wystartowało w Olsztynie w mistrzostwach Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych. - Przez mniej więcej 3/4 trasy czułem się dobrze, ale potem już musiałem walczyć nie tylko z przeciwnikami, ale też sam ze sobą - mówi Krzysztof Pielowski z MTP Kormoran, który rywalizował na dystansie 10 km.

Open Water Natura Mazur. Znamy zwycięzców zawodów

Na starcie stanęło blisko 40 miłośników pływania.

Węgierka wygrała maraton BCT Gdynia

: Krzysztof Pielowski, Hugo Alberto Ribeiro z Portugalii oraz Arkadiusz Osses.

Medale Kormorana

Kolejne sukcesy olsztyńskich pływaków - zawodnicy MTP Kormoran przywieźli z Zimowych Mistrzostw Polski juniorów aż osiem krążków. Zawody odbyły się w Oświęcimiu. Trzy złote medale zdobył Krzysztof Pielowski , który był najlepszy na dystansach 200, 400

Olsztyn wyrasta na potęgę

Na 25-metrowym basenie olsztynianie zdobyli łącznie cztery medale. Najcenniejszy złoty krążek wywalczył Krzysztof Pielowski na dystansie 800 m stylem dowolnym. Dla olsztynianina to wspaniały sezon, trzeba bowiem pamiętać, że jest także aktualnym mistrzem świata juniorów na 1500

Podium dla pływaków Kormorana

Na podium rywalizacji seniorów stanęli: Krzysztof Pielowski (dwa srebrne medale na 800 i 1500 m oraz brąz na 400 m - wszystko stylem dowolnym) oraz olsztyńska sztafeta, w której wystąpili: Krzysztof Pielowski, Bartosz Hura, Paweł Gilski oraz Krzysztof Piekut (trzecie miejsce w

Złoto Krzysztofa Pielowskiego

Złoty medal pływackich mistrzostw świata juniorów wywalczył Krzysztof Pielowski. Zawodnik MTP Olsztyn dystans 1500 stylem dowolnym przepłynął w ciągu 15:25,01. Przypomnijmy, to nie jdyne sukcesy młodego pływaka w Meksyku, gdzie odbywały się te prestiżowe zawody. Kilka dni

Pucharowe medale pływaków Kormorana

Mateusz Pacholczyk był drugi na 150 m stylem klasycznym oraz trzeci na 100 i 200 metrów tym samym stylem. Z kolei Krzysztof Pielowski dwukrotnie stanął na najniższym stopniu podium - po rywalizacji na 800 i 400 metrów stylem dowolnym. Był również szósty na 200 m stylem dowolnym

Przetarcie przed mistrzostwami w Ostrowcu

Byli nimi: Mateusz Pacholczyk (trzeci na 200 m stylem klasycznym, piąty na 50 m stylem klasycznym oraz na 400 m stylem zmiennym, zajął też ósme miejsce na 100 m stylem klasycznym), Krzysztof Pielowski (czwarty na 800 m stylem dowolnym oraz szósty na 400 m stylem dowolnym) oraz

Najmłodszy uczestnik miał 13 lat, a najstarszy...? III Beko Otwarte Mistrzostwa Warszawy zakończone!

uzyskali znakomite rezultaty. Na dystansie 10 km zwycięstwo odnieśli Joanna Zachoszcz , która kilka dni temu uzyskała kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie w Rio oraz Krzysztof Pielowski . Na dystansie 7,5 km triumfował siedemnastoletni pływak z Olsztyna Michał Macner . Jedyną zawodniczką, która ukończyła

Mistrzostwa Polski w Olsztynie. Przepłynąć 10 km to dla nich pestka

. W weekend swoich sił spróbuje również inny reprezentant Kormorana Krzysztof Pielowski. Na wspomnianej Uniwersjadzie w Gwangju na 10 km zajął bardzo wysokie, piąte miejsce. - W tym sezonie mam za sobą już cztery starty na tym dystansie, więc zdobywam coraz więcej doświadczenia - zauważa zawodnik. - W

Pływanie. Powrót Otylii Jędrzejczak

- 7626 pkt. 5. Katarzyna Wilk - 7595 pkt. mężczyźni 1. Paweł Korzeniowski - 8133 pkt. 2. Radosław Kawęcki - 7880 pkt. 3. Krzysztof Pielowski - 7696 pkt. 4. Przemysław Stańczyk - 7517 pkt. 5. Jakub Jasiński - 7481 pkt. Dwa

MP w pływaniu: Złoty Zaborowski i kolejny rekord Polski!

medal zdobył Krzysztof Pielowski z Kormorana Olsztyn. Zaborowski zrealizował więc główny plan na mistrzostwa Polski i może już rozpocząć pakowanie na igrzyska do Rio de Janeiro. Złoto i rekord Po złoty medal sięgnęła też

Mistrzostwa Europy w pływaniu: Kiepskie wyniki Polaków

), Krzysztof Pielowski (20 miejsce) i Mateusz Sawrymowicz (27 miejsce). Finał z udziałem rekordzisty świata Paula Biedermanna, Yannicka Agnela i Nikity Lobintseva zapowiada się pasjonująco. Polska sztafeta 4x100m stylem dowolnym płynąca w składzie Czerniak

170 medali Kormorana

chłopców Krzysztof Pielowski (Kormoran) za 400 m dowolnym - 3:55,50. Ostatecznie najlepszym klubem na Warmii i Mazurach został olsztyński Kormoran, którego zawodnicy wywalczyli aż 170 medali, w tym 69 złotych, 65 srebrnych i 36 brązowych. Kolejne miejsca przypadły Orłowi (łącznie

Pływacy Kormorana biją krajowe rekordy

W Gorzowie Wielkopolskim mimo młodszego wieku popłynęli bez kompleksów zdobywając brąz w sztafecie 4 X 200 m stylem dowolnym. W składzie Pielowski, Bartosz Hura, Krzysztof Piekut, Paweł Gilski olsztynianie osiągnęli czas 7:46,55, który wystarczył nie tylko na medal, ale również

Petar Stoychev i Christine Jennings zwycięzcami BCT Gdynia Marathon 2012

min. 29 sekund. Najlepszym mężczyzną wśród Polaków okazał się Krzysztof Pielowski - dopłynął jako piąty mężczyzna z czasem 4 godz. 14 min. 44 sek. BCT Gdynia Marathon stanowił wyzwanie nie tylko dla sportowców, ale również organizatorów, którzy zapewnili najwyższy poziom

MTP na pływalni w Wielkopolsce

szanse na podium ma Krzysztof Pielowski, złoty medalista mistrzostw świata juniorów, który popłynie na dystansie 400, 800, 1500 m stylem dowolnym oraz w sztafecie 4x200 m. Z kolei Bartosz Hura dodatkowo wystartuje także na dystansie 200 m stylem dowolnym, podobnie jak Krzysztof Piekut, Paweł Gilski oraz

Sukcesy w Rumunii

mogę określić jako bardzo ciepłe, a wiem, co mówię, bo mam doświadczenie w tego typu imprezach. Podczas zawodów nie zabrakło przedstawicieli MTP Kormoran, którzy wnieśli duży wkład do wyniku reprezentacji. Krzysztof Pielowski sięgnął po złoto na dystansie 1500 m stylem

Kormoran na podium w Ostrowcu

Oświęcimiu w Zimowych Mistrzostwach Polski wezmą udział 17- i 18-latkowie, gdzie wystartuje Krzysztof Pielowski z Kormorana Olsztyn (mistrz świata juniorów).

ME w pływaniu. Poranne eliminacje, Polacy słabo

się dwaj kolejni Polacy- Maciej Hreniak i Krzysztof Pielowski. Przez całą długość dystansu Polacy walczyli ze sobą bark w bark, ostatecznie lepiej popłynął Hreniak w najlepszym swoim tegorocznym czasie- 8:02,97 i zajął trzecie miejsce w serii. Pielowski był piąty, płynąc

Pływanie. Mistrzostwa Europy. Eliminacje, dzień 2

kontuzjach Mateusza Sawrymowicza. Pozostali Polacy również z szansami na awans. W pierwszej serii wystartował Krzysztof Pielowski. Niestety zajął dopiero piąte miejsce z czasem gorszym od swojego rekordu życiowego o prawie cztery sekundy (15:28,29). Serię wygrał reprezentant Wysp

Pływacy po mistrzostwach Polski

srebrne medale na 100 i 200 grzbietem oraz brąz na 50 grzbietem Krzysztof Pielowski czwarte miejsce na 800 dowolnym Sebastian Najmowicz piąte miejsce na 400 zmiennym, szóste na 200 klasycznym oraz finał B na 200 zmiennym

Rekordy pływaków Kormorana

, Magda Mielnik i Natalia Rutkowska, a także Dariusz Hura i Jarosław Krawczyk. Z dużą satysfakcją wracali z Torunia olsztyńscy 400-metrowcy: Mateusz Kamiński, Sebastian Najmowicz i Krzysztof Pielowski, którzy przepłynęli ten dystans stylem dowolnym w czasie poniżej pięciu minut

Emocji w 2008 roku nie brakowało

LIPIEC Mistrzostwo świata juniorów wywalczył Krzysztof Pielowski. Zawodnik MTP Olsztyn dystans 1500 m stylem dowolnym przepłynął w ciągu 15:25,01. To niejedyne sukcesy młodego pływaka w Meksyku, w którym odbywały się te prestiżowe zawody. Kilka dni