Sara Kalisz (inf. własna/inf. prasowa)

Siatkówka. Skład Aluron Virtu Warty Zawiercie prawie kompletny

Bartosz Gawryszewski, Michal Masny i Mateusz Malinowski podpisali kontrakty z Aluron Virtu Wartą Zawiercie na sezon 2018/2019.

Pięć medali młodych wioślarzy. Pechowa wywrotka Roksany

Trzy złote medale, srebrny i brązowy - oto dorobek wioślarzy z Płocka podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Iławie.

Aż ośmiu zawodników Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław powołanych do kadry Dolnego Śląska

Siedmiu graczy z rocznika 2000/01 i jeden zawodnik z grupy wiekowej 1998/99 ze Śląska Wrocław otrzymało powołania na spotkanie reprezentacji Dolnego Śląska z kadrą województwa śląskiego.

Niespodziewana porażka juniorów Korony. Klęska Neptuna z "Pasami"

żółto-czerwonych trafił Jan Pelc. Aż pół tuzina goli stracił w rywalizacji z Cracovią Neptun Końskie. Dla "Pasów" trafiali kolejno: Sebastian Strózik, Sylwester Lusiusz, Kacper Malinowski, Filip Sroka oraz dwukrotnie Bartosz Czarnecki

Klęska Olimpii Zambrów w Częstochowie

) Strzelcy bramek: Piotr Malinowski (16. i 32.), Kacper Łazaj (64.), Maksym Kowal (81.), Rafał Figiel (88.-karny) - Dominik Lemanek (26.), Michał Twardowski (74.). Raków: Kos - Waszkiewicz, Klepczyński, Radler, Góra (66. Mońka), Figiel, Bissi (88. Piątek), Kamiński, Łazaj (64

Trzy medale wioślarzy w mistrzostwach Polski. Pogotowie przy torze

przypadło czwórce bez sternika w składzie: Jakub Boryszewski, Mateusz Kostun, Roman Drużyński i Kacper Malinowski. Trenerem osad młodzieżowych jest Jacek Karolak, młodzików - Bogdan Zalewski. Wyjazd na zawody możliwy był dzięki finansowej pomocy ratusza oraz Orlenu.

Udany pościg szczypiornistów KSZO Ostrowiec. Nieudany KSSPR-u Końskie

Jedyną zdobycz zanotował KSZO Ostrowiec. Podopieczni Aleksandra Malinowskiego wyszli w starciu w Tarnowie z niemałych opresji. Przez większość meczu wyraźnie przegrywali (3:8, 8:13) i jeszcze w 50 minucie mieli cztery gole straty (18:22). Wówczas rozpoczęli jednak pogoń za

Fotoreporterzy i dziennikarze zagrali dla kontuzjowanej piłkarki [ZDJĘCIA]

między nogami - mówi fotoreporter "Gazety" Paweł Malinowski. Zamiast żółtych kartek ukarani zawodnicy musieli wykonać określone zadania. Wśród nich były m.in. oświadczyny i zatańczenie macareny. Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski zobowiązał się do zorganizowania

Raków Częstochowa zremisował w Stalowej Woli. Przełomu nie było

. W jedenastce zabrakło Brazylijczyka Matheussa Bissi oraz Wojciecha Okińczyca i Kacpra Łazaja, a w ich miejsce pojawili się Błażej Cyfert, Łukasz Kmieć i Damian Warchoł. Krzysztof Kołaczyk o remisie w Stalowej Woli Remis ze wskazaniem na nas

Pierwsze sparingi naszych pierwszoligowców. Mnóstwo nowych graczy

do dyspozycji trener KSZO Aleksander Malinowski. W zwycięskim sparingu z Czuwajem Przemyśl, po raz pierwszy w jego zespole, zagrali rozgrywający Daniel Goliszewski (juniorzy Orlen Wisły Płock), kołowi: Mateusz Antolak (AZS AWF Biała Podlaska) i Mateusz Rutkowski (AZS UW Warszawa), prawoskrzydłowy

Remis rezerw Jagiellonii w III lidze

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS Gospodarze tego spotkania prowadzili od 21. minuty po golu Tomasza Dzierzgowskiego. Napastnik Warmii wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Jagiellonii Kacprem Rosą. Wyrównanie padło na początku

Raków Częstochowa. Emocje, nerwy i Łukasz Góra ratuje remis ze Zniczem Pruszków

Klepczyński i futbolówka o mały włos nie wpadła do bramki Znicza. Chwilę później strzał Kacpra Łazaja został zablokowany przez obrońców z Pruszkowa. W 36. minucie Raków musiał dokonać zmiany. Z boiska zszedł kontuzjowany Piotr Malinowski, który ucierpiał w jednym ze starć, a w

Jak w sparingach wypadli rywale ŁKS i Widzewa?

), Jakubowski, Cichowski, Stasz (60. Jasiński) - R. Barzyc. W sparingu Huragan poprowadził duet trenerski Andrzej Greloch - Piotr Stańczuk, z różnych powodów Łukasz Choiński, Kacper Jąkała, Kamil Mierzwiński, Guyguy Ndakiza, Paweł Nowacki, Robert Szypulski, Mikołaj Tokaj, Patryk

Centralna Liga Juniorów. Falstart Jagiellonii, przełamanie ŁKS-u 1926 Łomża

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS Juniorzy Jagiellonii nie wykorzystali w meczu w Białymstoku z Motorem kilku bardzo dobrych okazji. W 13. minucie Kacper Falon nie zdobył nawet gola z rzutu karnego. Dopiero w 82. minucie najskuteczniejszy

Rusza pierwsza liga szczypiornistów. Nasze zespoły mocno osłabione

Aleksandra Malinowskiego KSZO podejmie MTS Chrzanów. Oba mecze w sobotę o godzinie 17. Kadra KSSPR-u Końskie na sezon 2015/16: bramkarze: Daniel Szot, 19 lat, 193 cm wzrostu / 92 kg wagi, Patryk Wnuk, 27, 185/95; rozgrywający

Czterech graczy Asseco Resovii w Meczu Gwiazd Młodej Ligi

), Mateusz Nożewski (Asseco Resovia Rzeszów), Mateusz Bieniek (Delic-Pol Norwid Częstochowa), Sebastian Warda (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle). Atakujacy: Grzegorz Bociek (PGE Skra Bełchatów), Damian Wdowiak (PGE Skra Bełchatów), Mateusz Malinowski (Jastrzębski Węgiel). Libero: Tomasz Głód (Asseco Resovia Rzeszów

Rezerwy Jagiellonii Białystok kontynuują serię wygranych

.), Kacper Rokicki (33.) - Paweł Drażba (13.), Piotr Osmański (17. - gol samobójczy), Karol Mackiewicz (65.). Jagiellonia II: Baran - Charkiewicz, Radecki, Kosiński, Waszkiewicz - Malinowski Ż, Giełażyn, Mackiewicz Ż, Kowalewski, Gulbierz - Drażba (60. Gajko

Centralna Liga Juniorów. Jagiellonia coraz dalej od awansu. ŁKS Łomża znowu minimalnie przegrywa

Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 2:1 (1:1) Strzelcy bramek: Damian Mężyk (18. i 90.) - Kacper Piechniak (7.). Jagiellonia: Karpieszuk - Buzun, Łupiński, Dudała, Zińczuk (75. Kondraciuk) - Dawidowicz (55. Falon), Tomar (46. Samluk

Pingpongistki zagrają w europejskich pucharach

. Kacper Gołda, 2. Tomasz Gałązka, 3. Tristan Brzeziński. Młodziczki. 1. Aleksandra Pięta, 2. Klaudia Koszmider, 3. Honorata Sądel. Młodzicy. Jędrzej Małolepszy, 2. Kacper Malinowski, 3. Kornel Wydmuch. Kadetki. 1. Aleksandra Pięta, 2. Edyta Sawicka, 3. Magdalena Wydmuch. Kadeci. 1. Karol Zapała, 2. Kamil

Kolejna porażka PGE Skry Bełchatów. Nie pomógł nawet Mariusz Wlazły

. Za to w Jastrzębskim Węglu nie było jego odpowiednika Michała Łaski, którego w podstawowej szóstce zastąpił Mateusz Malinowski. Nie na długo, bowiem w połowie pierwszego seta trener Roberto Piazza zmienił go na debiutanta w PlusLidze Guillaume Quesque, a rolę atakującego przejął Zbigniew Bartman

Centralna Liga Juniorów. Główny rywal Jagiellonii powiększył przewagę

, szwankowała skuteczność. Tylko w pierwszej połowie sam Kacper Piechniak oddał cztery strzały, ale żaden z nich nie był celny. O ile przed przerwą byliśmy stroną przeważającą, to już po przerwie dominowaliśmy totalnie. Sam Piechniak mógł strzelić przynajmniej kilka goli, a wisienką na torcie był jego lob z 60

Tenis stołowy. Uczniowie z Północy na podium

W grach grupowych zawodnicy trenera Dariusza Szlubowskiego pokonali Wolę Bystrzycką 2:0 i Limanową 2:1 oraz przegrali z Kleszczowem 1:2. O wejście do półfinału ulegli SP 12 z Wrocławia 1:2. W meczu o brązowe medale Jędrzej Małolepszy, Kacper Malinowski i Tomasz Gałązka

PE: Odra z Górnikiem tak jak w lidze

Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze 0:0 Odra: Adam Bensz - Błażej Radler, Jacek Kowalczyk (46 Marcin Malinowski), Witold Cichy (46 Marcin Dymkowski), Piotr Szymiczek - Damian Seweryn, Bartosz Hinc, Jacek Kuranty (62 Aleksander Kwiek), Sławomir Szary

Raków Częstochowa prowadził w Niepołomicach, ale wygrać nie zdołał

Hoferica i Kacper Łazaj. Spotkanie w Niepołomicach rozpoczęło się dość sennie. Przez pierwszy kwadrans drużyny grały zachowawczo i bardziej postawiły na defensywę niż na spektakularne ataki. Z minuty na minutę gra nabierała jednak tempa. W bramce Rakowa bardzo dobrze prezentował

Koszykówka. Porażki WKK Wrocław i rezerw Śląska

Kacper Kowalski, kapitan wrocławskiego zespołu. Pierwszym liderem rozgrywek drugiej ligi grupy B został GKS Tychy. Rezerwy Śląska zajmują dziesiąte miejsce. AZS Politechnika Big-Plus Poznań - WKK Wrocław 74:72 (15:14, 27:24, 12:12, 20:22

Juniorzy Jagiellonii nie zdobędą mistrzostwa Polski

-letni piłkarze z Białegostoku nie sprawili jednak niespodzianki. Gospodarze od początku rewanżowego spotkania osiągnęli przewagę, ale w pierwszej połowie bliscy objęcia prowadzenia byli zawodnicy Jagiellonii. - Po akcji Amadeusza Milewskiego Kacper Rokicki miał dobrą okazję do

PGE Skra Bełchatów bez brązowego medalu. Nie wykorzystała szansy. Na razie...

, z czego dwa po serwach. W sobotę bełchatowianie wygrali na wyjeździe dzięki lepszej zagrywce. W spotkaniu nr 3 sytuacja się zmieniła i z wyjątkiem końcówki pierwszej partii to ich rywale byli groźniejsi w tym elemencie. Problemy mieli i Kacper Piechocki, i Michał Winiarski

PGE Skra Bełchatów odrodzona w Jastrzębiu. Jedna wygrana do brązu

, skuteczność poniżej 50 proc., trenerzy muszą szukać atutów na środku. Kolejny raz mecz w szóstce zaczął Kacper Piechocki, żeby obok Argentyńczyków mógł zagrać Lisinac. To też inwestycja na przyszłość, bowiem młody libero zostaje w drużynie, a Ferdinand Tille odchodzi. Piechocki zaczął bardzo nerwowo, jednak

PGE Skra Bełchatów bliżej brązowego medalu PlusLigi

szczęście jest w zespole Srecko Lisinac, który przy dobrym rozegraniu jest nie do zatrzymania. Żeby jednak wykorzystywać Serba, trzeba dobrze przyjąć. A to nie jest silna strona drużyny z Bełchatowa. Gospodarze większość zagrywek kierowali w Kacpra Piechockiego. Młody libero mylił

PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 3:1. PGE Skra wygrała, ale wciąż szuka wysokiej formy

. Chyba po raz pierwszy w tym sezonie parę przyjmujących tworzyli Michał Winiarski i Wojciech Włodarczyk, a Kacper Piechocki ostatnio wchodził tylko do obrony. Młodego libero najwyraźniej bardzo to zestresowało, bowiem grał poniżej możliwości. Nie tylko zresztą on... Gospodarze zaczęli mecz od prowadzenia

Męki na Cichej dla Lechii Gdańsk. Ruch Chorzów bezradny

. Plaga kontuzji najmocniej uderzyła w drugą linię. Jeszcze pół godziny przed meczem z Lechią grą niebieskich miał kierować Marcin Malinowski. Kapitanowi - już w czasie rozgrzewki - odnowiła się kontuzja i w trybie awaryjnym musiał go zastąpić Paweł Lisowski. Mindaugas Panka i

Delecta w środku stawki. Skarb kibica PlusLigi

: Paweł Zatorski, Kacper Turoboś ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Rozgrywający: Paweł Zagumny, Grzegorz Pilarz Przyjmujący: Michał Ruciak, Elvis Contreras, Felipe Fonteles, Sergiej Kapelus, Krzysztof Zapłacki, Mateusz Kamiński

PGE Skra Bełchatów bez kłopotów pokonała na wyjeździe Jastrzębski Węgiel [ZDJĘCIA]

drużyny, z czego trzy kolejne po asach. Jastrzębianie starali się celować zagrywką w Kacpra Piechockiego. Młody libero dobrze radził sobie z silnymi serwami, jednak miał kłopot z przyjmowaniem tzw. flotów, podobnie zresztą jak Facundo Conte. Inna sprawa, że jeśli gospodarze

Sportowcy nagrodzeni. Obietnica medalu na igrzyskach

. Białostocki Klub Karate - KARATE 1. Topczewski Karol 2. Pilat Kacper 3. Tokajuk Urszula - Mistrzostwa Świata II miejsce indywidualnie shotokan, III miejsce indywidualnie WKF, Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan - III miejsce

Młodzi siatkarze z Tomaszowa i Ozorkowa w czołówce rozgrywek Pucharu Kinder + Sport

Trójki chłopców 1. UKS 22 Kraków - Michał Pierko, Marcin Bobrowski, Wojciech Szota, Tomasz Stewarski. Trener: Katarzyna Malinowska 2. Bzura Ozorków - Jakub Kurowski, Kacper Kuropatwa, Seweryn Sztekmiler, Damian Świątkiewicz. Trener: Krzysztof Jurek

Lechia Gdańsk wygrała z Ruchem Chorzów. Gdańszczanie mistrzami wyjazdów

Mariusz Malinowski) prezentowali się wręcz koszmarnie słabo. Ich jedynym pomysłem na grę były długie przerzuty w kierunku szkrzydłowych oraz osamotnionego z przodu Grzegorza Kuświka, ale wszystkie "balony" padały łupem pewnie grających Bąka oraz Jarosława "Zorro" Bieniuka (już w nowej

Memoriał Cezarego Piórkowskiego przetrwał. I ma się dobrze [FOTO]

3. Bartosz Olewnik (Delfin Toruń) - 25.98 16 lat i starsi 1. Piotr Mikuła (Swim Płock) - 24.11 2. Dominik Bruchajzer (MZOS Płock) - 25.00 3. Jędrzej Malinowski (Delfin Toruń) - 25.79

Asseco Resovia, PGE Skra, ZAKSA to faworyci, ale w Plus Lidze emocji nie powinno zabraknąć

Włodarczyk Atakujący: Mateusz Malinowski, Szymon Romać Środkowi: Adam Michalski, Marcus Bohme, Dawid Gunia, Marcin Możdżonek Libero: Paweł Rusek, Marcin Kryś Trener: Gheorghe Cretu

Czy mamy szansę na kolejnego Polaka w NBA?

poziomie światowym osiągnął więcej, niż się na to zanosiło. Innym brakuje właśnie charakteru: - Wyjazdy do dobrych klubów zagranicznych nie są złe, ale trzeba umieć pracować - mówi Wojciech Malinowski, skaut zajmujący się rynkiem europejskim. - Z drugiej strony Polska wychowała

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2:3. Goście jak dobroduszny bokser

niesamowitej wymianie ciosów, w jaką przerodziła się końcówka spotkania, ostatnie słowo należało do tego lepszego. W doliczonym czasie gry Piotr Brożek i 17-letni Kacper Łazaj skonstruowali ładną dwójkową akcję, która zakończyła się faulem na tym pierwszym w polu karnym (przewinił Dariusz Pietrasiak

Pół tysiąca żeglarzy na Volvo Gdynia Sailing Days

) 12 punktów 2. Madeleine Zielińska/Nadia Zielińska (AZS UWM Olsztyn) 15 3. Judyta Malinowska/Aleksandra Sępioł (KŻ Człuchów) 24 Klasa 420 1. Ewa Romaniuk (YKP Gdynia)/Piotr Kruczyński (Opti CWM

Małe województwo, mało medali

czterokrotnie stawał na podium. W grze singlowej był drugi, w deblu z Radosławem Bortnowskim (Pełcz Górki Noteckie) pierwszy, w mikście z Katarzyną Slifirczyk (Bronowianka Kraków) także pierwszy, a z klubowymi kolegami Kacprem Malinowskim i Wojciechem Sztangierem trzeci w turnieju drużynowym

Pogoda wystraszyła wagarowiczów biegaczy

); 1. Kacper Trafas (SP 18), 2. Mateusz Lewandowski (SP 12), 3. Mateusz Sztuczka (SP 13) rocz. 1992 - 1. Ewa Krystek (SP Mała Wieś), 2. Anna Mazurowska (SP Szczutowo), 3. Kinga Borowska (SP Wyszogród); 1. Krzysztof Sobek (SP Podgórze), 2. Mateusz Wereszczyński (SP 22), 3

Szczypiorniści KSZO zawodzą we własnej hali

Dla ostrowieckiego zespołu była to już trzecia z rzędu porażka we własnej hali. Wcale jednak nie musiało do niej dojść. Na pięć minut przed końcem, po golu Kacpra Króla, prowadzili 26:24, potem jeszcze 27:26. Zwycięskiego gola dla Olimpii zdobył na kilkanaście sekund przed

Wyniki Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Wielkopolska 2004

: 1. Przemysław Malinowski (Agros Żary), 2. Paweł Szafnicki (AKS Piotrków Tryb.), 3. Przemysław Piotrowski (Spartakus Pyrzyce) i Piotr Kuźniewski (Warmia Lidzbark Warm.), 8. TOMASZ KONDRACIUK (Sobieski Poznań). Do 100 kg: 1. MARCIN OLEJNICZAK (Sobieski Poznań), 2. Marek Szymski (Olimpia-Siła Mysłowice

Sport w skrócie

Tomasz Kubicki (Stal Szczecin) i Kacper Gibas (Zorza Dobrzany) zostali powołani do reprezentacji Polski rocznika 1987 prowadzonej przez Michała Globisza. W o rok starszej kadrze trenera Andrzeja Zamilskiego znaleźli się: Andrzej Sydor (Pogoń Szczecin) i Piotr Towarnicki (Orzeł Wałcz

Jan Kowalczyk miał w zasięgu trzy złota igrzysk. "Do dziś znajomi śmieją się z czerwonego fraku"

rywalizacji na naszym koncie były tylko dwa złota. Pierwsze Bronisława Malinowskiego za bieg na 3000 m z przeszkodami, drugie Władysława Kozakiewicza za jego fenomenalny skok o tyczce. Skok, którym nasz lekkoatleta pokonał zawodnika gospodarzy i po którym pokazał publiczności na Łużnikach pamiętny gest

Strzelanina w deszczu. Lechia remisuje z Ruchem 3:3 [RELACJA + ZDJĘCIA]

odbiła się od murawy, to Chorwat zdołał ją opanować, wziął Marcina Malinowskiego "na plecy" i oddał mocny strzał, który jednak minimalnie minął długi słupek bramki Ruchu. Po około kwadransie gry ciężko było wyróżnić którąś z drużyn. Oba zespoły ochoczo atakowały i nie