kacper banasiak

łg, 90 minut.pl

Legia Warszawa wygrała 5:0 w sparingu. Cztery gole jednego piłkarza

Legia Warszawa pokonała 5:0 Radomiaka Radom w meczu sparingowym zamkniętym dla publiczności i mediów.

Poznaliśmy pierwszego finalistę barażu o awans do Ekstraklasy! Dwa gole w końcówce

Radomiak Radom bliżej ekstraklasy. Zespół Dariusza Banasika pokonał we wtorek Miedź Legnica 3:1 i w piątek zagra o awans ze zwycięzcą meczu Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Poznajmy się. Kadra Radomiaka Radom na sezon 2016/2017 [ZDJĘCIA]

W trakcie najbliższego weekendu piłkarze drugoligowego Radomiaka Radom zainaugurują zmagania ligowe. W sobotę 30 lipca radomianie powalczą o punkty na wyjeździe, a ich rywalem będzie Siarka Tarnobrzeg.

Poznaliśmy zwycięzców mini siatkówki!

Olszowiec, Nadia Siuda, Amelia Podsiadło, trener Wacław Gębalski 3 GLKS Nadarzyn Aleksandra Pruchniewicz, Natalia Struzik, Aleksandra Rybarczyk, trener Ewa Podkalicka Kategoria – dwójki chłopców 1. PSP 11 Kędzierzyn-Koźle Dawid Banasiak, Marcel Steyer, Aleksander Opania, trener Marcin Nurski 2. IUKS

W weekend startuje piłkarska II liga. Radomiak chce awansu

Świdzikowski, Szymon Stanisławski, Karol Kucharski, Piotr Gurzęda, Michał Grudniewski, Marcin Gawron, Mateusz Stąporski, Bartosz Zakrzewski, Kacper Kokosza, Michał Janik, Chinonso Agu, David Kwiek, Kamil Cupriak, Filip Adamczyk, Michał Kula, Piotr Banasiak, Adrian Szady, Kacper Kowalczyk, Maciej Filipowicz

Derby w I lidze rugby. Wygrana AZS

rozegrał wspaniały mecz, grając na nietypowej dla siebie pozycji łącznika młyna. Kolejne punkty z przyłożenia Skra zdobyła po wzorcowej dla filara akcji, jaką popisał się Kacper Banasiak. Rugbystów czeka jeszcze jedna, przeniesiona z wiosny kolejka, do której akademicy przystąpią

Lechia Gdańsk kontra Widzew Łódź, czyli nuda z niewielką domieszką finezji

po prawym skrzydle i bawić się piłką z korzyścią dla zespołu) i przestrzeń do ataku. Z prezentu, który sprawił biało-zielonym Banasiak, zespół Bogusława Kaczmarka skrzętnie skorzystał. Kapitalną zmianę dał Kacper Łazaj, który na lewej stronie boiska miał praktycznie autostradę pod pole karne Widzewa

Młodzi, zdolni kolarze

-VI. 1. Sebastian Jeziorski (SP Kłomnice), 2. Kacper Gronkiewicz (SP nr 29), 3. Piotr Bartolewski (SP nr 20). Gimnazja. Dziewczęta. Klasy I-III. 1. Karolina Hereźniak (Gimnazjum Skrzydlów), 2. Patrycja Urbańska (Gimnazjum Skrzydlów), 3. Daria Szafrańska (Gimnazjum nr 22

KSŻ Krosno - TŻ Sipma Lublin 50:40

wynosiła już 12 punktów. Zryw w końcówce zawodów nie przyniósł rezultatów i TŻ Sipma przegrał w Krośnie z najniżej notowanym zespołem I ligi różnicą 10 punktów. - Gdyby nie pomyłki sędziego, wygralibyśmy ten mecz - mówi Zbigniew Studziński, trener TŻ. - Przez pana Jana Banasiaka straciliśmy około 10

Rozmowa ze Zbigniewem Wachowiczem

i nie słyszeliśmy żadnych komunikatów spikera o wyniku MKS-u Mława. Myśleliśmy, że jest bardzo źle. Na szczęście trener dokonał dobrych zmian. Tomek Grudzień, a zwłaszcza Jacek Kacprzak, tchnęli w nas nowe siły. Kiedy "Kacper" zdobył kontaktowego gola, wiedzieliśmy, że trzeba walczyć do

Budowlani wygrali do zera

Pabjańczykowi, który skutecznie zatrzymał próbę wykopania piłki przez gracza przyjezdnych. Dwie minuty przed przerwą Skra miała okazję zdobyć przyłożenie. Na kilkudziesięciometrowy rajd zdecydował się Kacper Banasiak. W końcowej fazie przestraszył się jednak - i słusznie - Krzysztofa

Mistrzowie z łódzkich Bałut

obronę łodzian, która nie była tak szczelna, jak w poprzednim meczu z Arką Gdynia i wyszli na prowadzenie. Jednak przed przerwą to Budowlani wykonali najpiękniejszą akcję meczu. Jeszcze na swojej połowie rozpoczął ją Pabjańczyk. Podał do Kacpra Ławskiego, a ten pomknął lewą

Skarb kibica IV ligi

(71), Sebastian Karolak (86). Przybyli: Niedomagała, Szymczak (obaj SMS Łódź). Odeszli: Jacek Rutkowski, Radosław Bulzacki (szukają klubu). CONCORDIA PIOTRKÓW Trener: Tomasz Fiszer. Bramkarze: Marcin Banasiak (84), Robert