jan folga

gad

Enduro: trudna runda w Obornikach

Na rozgrywanej na błotnistej trasie w Obornikach Wielkopolskich połączonej IX i X rundzie mistrzostw Polski i Pucharu PZM w rajdach oraz cross country kielczanie obronili czołowe pozycje w rywalizacji młodzików i quadów.

KTM Novi blisko lidera

Zawodnicy KTM Novi zdobyli najwięcej punktów na połączonej eliminacji mistrzostw Polski i Pucharu PZM w rajdach (dwie inauguracyjne rundy) oraz w cross country (III i IV runda), która odbywała się w Biedrusku pod Poznaniem.

Sparingi piłkarskich ligowców

Mecz dnia odbył się w Zabrzu. W zaciętym meczu Górnika z Polonią Bytom padło aż siedem goli. Kibice przekonali się, że Japończyk Kimitoshi Nogawa dysponuje iście sprinterskim przyspieszeniem

sparing był niejako jego podsumowaniem - tłumaczył trener katowiczan Jan Żurek. - Gospodarze stworzyli więcej sytuacji do zdobycia gola, ale w bramce dobrze spisywał się Dariusz Klytta. Nieźle zagrała też nasza obrona - dodał Żurek. W jego drużynie nie zagrali lekko kontuzjowani Bośniak Admir Adżem i Adam

Sparingi ligowców: remis Górnika, porażki Katowic i Odry

), Wołczek (46. Pęczak) - Kmiecik (46. Pilch), Mydlo (46. Plizga). Podbeskidzie Bielsko-Biała, które przebywa na zgrupowaniu w Wiśle, pokonało 1:0 Odrę Wodzisław. Pierwszoligowcy w pierwszej połowie mieli kilka świetnych okazji bramkowych, ale Mariusz Nosal, Tomasz Szewczuk i Jan

Piłkarskie sparingi ligowców

. Zwycięską bramkę dla "niebieskich" strzelił Artur Błażejewski, który jeszcze nie podpisał umowy z Ruchem. - Mecz był wyrównany, walki było sporo, a jeden błąd kosztował nas porażkę - podsumował trener radzionkowian, Jan Pietryga. Artur Opeldus i Arkadiusz Szczygieł są już piłkarzami "Cidrów

Odwołane sparingi śląskich I-ligowców

- narzekał po wygranym meczu z IV-ligowym AKS Mikołów trener radzionkowian Jan Pietryga. Doświadczony Grzegorz Bonk i młody Adam Krzęciesa są nowymi piłkarzami Ruchu. Ruch Radzionków - AKS Mikołów 2:1 (2:1) Bramki: Żaba, Opeldus - Małysa

. - Kolejne dobre spotkanie zaliczył Białorusin Andriej Szyło. Po dłuższej przerwie spowodowanej urazem kolana zagrał Abel Salami i zaprezentował się nieźle - stwierdził drugi trener bielskiej drużyny Jan Furlepa. W ostatniej minucie Marek Tracz z Odry nie wykorzystał rzutu karnego

Sparingi ligowców: zwycięstwa GKS i Odry, remis Szczakowianki, porażki Ruchu i Górnika

Piłkarze GKS Katowice w drodze powrotnej z obozu w Zarakalos pokonali austriacki GAK Graz 2:1. - To był bardzo dobry sprawdzian i świetny mecz. Graliśmy na boisku ze sztuczną nawierzchnią, więc warunki były rewelacyjne - opowiadał Jan Pietryga, drugi trener katowiczan. GKS

składu - uśmiechał się Jan Żurek, szkoleniowiec katowickiej drużyny. Dzisiaj z "Gieksą" treningi wznowi Jarosław Tkocz, który ostatnie dwa tygodnie spędził na testach w rosyjskim Szinniku Jarosław. - Rosyjski trener chciał, żebym został, jednak prezes klubu zdecydował

Skarb kibica piłkarskiej III ligi

). Ruch Radzionków Latem ubiegłego roku, po spadku z II ligi, drużynę przejął trener Jan Pietryga. Dostał on zadanie zbudowania drużyny, która za jakiś czas powalczyłaby o awans. W tym sezonie radzionkowianom on raczej nie grozi. - Będziemy walczyć o jak najwyższe miejsce w

Piłkarska III liga, 26. kolejka

szkoleniowiec znacząco przejechał ręką po gardle. Powody do zadowolenia miał natomiast szkoleniowiec gości. - Sporo nerwów kosztowało nas to spotkanie, na szczęście wszystko dobrze się skończyło i teraz w spokoju możemy przygotowywać się do kolejnych potyczek - powiedział Jan Pietryga

Piłkarscy trzecioligowcy przed sezonem

Szczygieł, Adam Olczak, Marcin Folga i Przemysław Dudek - nie zaakceptowało warunków przedstawionych przez Rozwój i szuka sobie nowych klubów. Po sezonie spędzonym w Radzionkowie do Katowic wraca Adam Bosowski. Mecze przed ligą: harmonogram zostanie ustalony w najbliższych dniach

Sparingi ligowców: zwycięstwa Górnika, Odry, GKS, Szczakowianki, Zagłębia i Ruchu, remis Podbeskidzia, porażka Piasta

jednego z rywali - Jan Woś. Kilka minut później wynik podwyższył - po podaniu Wojciecha Grzyba - Marcin Bednarek. Gospodarze zagrali dobrze w I połowie i dużo gorzej po przerwie. - Są jeszcze niedociągnięcia w grze ofensywnej - podsumował sobotni mecz trener I-ligowca Ryszard Wieczorek. W wodzisławskiej

Piłka nożna: III liga przed sezonem

Folga (Victoria Jaworzno). Polonia Bytom W zeszłym sezonie bytomianie niemal cudem uniknęli degradacji. W tych rozgrywkach zamierzają walczyć o jak najwyższe miejsce. - W kadrze mamy wielu dobrych zawodników. Naszą drużynę na pewno stać na to, żeby