sprawdź też:

żukowo

md

Startuje Gedania Żukowo

Wyjazdowym meczem z MKS Dąbrowa Górnicza siatkarki Gedanii Żukowo zainaugurują nowy sezon PlusLigi.

Muszynianka - Gedania Żukowo 3:0

Bogdan Serwiński, trener siatkarek Muszynianki Fakro, przewidział problemy z ostatnim zespołem LSK i od razu posłał do boju najsilniejszą szóstkę

Sensacyjna Gedania ograła Aluprof!

Gedania Żukowo wygrała w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego z niepokonanym dotąd BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1. Zespół z Żukowa przystąpi do play-off z siódmej pozycji i zagra z Muszynianką

Siatkarki Gwardii wygrały w Żukowie

. Za tydzień Gwardię czeka mecz z Farmutilem Piła we Wrocławiu. Przypomnijmy tylko, że w pierwszej rundzie wrocławianki sprawiły megasensację, pokonując Farmutil na wyjeździe 3:1. Czy teraz będzie podobnie? Gedania Żukowo - Impel Gwardia Wrocław 0:3 (10:25, 16:25, 14:25

Trudne siatkarskie wyjazdy

Zawodnicy Trefla, choć w większości to doświadczeni gracze, niczym początkujący harcerze, krok po kroczku, zdobywają kolejne "sprawności" w siatkarskiej ekstraklasie. Po wygraniu pierwszego seta (1:3 ze Skrą Bełchatów), wywalczeniu pierwszego punktu (2:3 z Domeksem AZS

Gedania zagra trochę później

Inauguracja rywalizacji do trzech zwycięstw nastąpi 8 marca o godzinie 17 w Muszynie. Zgodnie z terminarzem PlusLigi Kobiet play-off rozpoczyna się od dwóch meczów na parkiecie drużyny, która zajęła wyższe miejsce (7 i 8 marca), następnie rywalizacja przenosi się na jeden lub dw

Siatkówka: trzecie miejsca Gedanii Żukowo i Trefla Gdańsk

rywalami. Podopieczne Grzegorza Wróbla przegrały kolejno z Centrostalem Bydgoszcz 0:3 (15:25, 20:25, 20:25), a później z Piastem Szczecin 1:3 (12:25, 18:25, 30:28, 24:26). Po serii meczów "każdy z każdym" Gedania zajęła czwartą pozycję i zgodnie z regulaminem czekał ją mecz o 3. miejsce w całym

Gedania zagra o siódme miejsce

. Rywalem Gedanii w walce o 7. miejsce będzie gorszy z pary Pronar AZS Białystok - MKS Dąbrowa (1:0 prowadzi Pronar). Gwardia Wrocław - Gedania Żukowo 3:2 (15:25, 25:18, 25:20, 26:28, 15:12) i 3:1 (23:25, 25:19, 25:17, 25:20). Gedania: Sawoczkina, Tokarska, Skowrońska, Wellna

Zero siatkarek Gedanii

drugim secie. Przy prowadzeniu 18:12 Gwardia straciła siedem punktów z rzędu. Końcówka seta znów należała jednak do wrocławianek, które potem zmiażdżyły rywalki w secie trzecim. Gwardia Wrocław - Gedania Żukowo 3:0. Sety: 25:19, 25:22, 25:14. Gedania: Sawoczkina, Nuszel

Sensacyjna Gedania

odbędzie się w najbliższą niedzielę w Żukowie. W spotkaniu Farmutilu z Gedanią zadziwiający był szczególnie przebieg dwóch ostatnich setów, w których goście wręcz rozjechali pilanki. Farmutil Piła - Gedania Żukowo 2:3. Sety: 25:20, 24:26, 25:19, 16:25, 9:15. Gedania: Sawoczkina

Porażka siatkarek Gwardii Wrocław

niedzielę 5 kwietnia. Gedania Żukowo - Impel Gwardia Wrocław 3:1 (25:19, 21:25, 25:22, 25:19) Gedania: Wellna, Nuszel, Sawoczkina, Skowrońska, Szymańska, Zemstowa, Durajczyk (libero) oraz Tokarska. Gwardia: Haładyn, Kruk

Kolejna porażka Gedanii

wyniku 19:15 utrzymywały bezpieczną przewagę. Wówczas Muszynianka włączyła wyższy bieg, wygrała końcówkę seta 10:3 i cały mecz 3:0. Gedania kolejny mecz rozegra w poniedziałek 1 grudnia, podejmie wówczas Farmutil Piła. Muszynianka - Gedania Żukowo 3:0

Siatkarki Gedanii zakończyły sezon na 8. miejscu

Elżbieta Skowrońska (15 pkt). Gedania Żukowo - AZS Pronar Białystok 1:3. Sety: 18:25, 25:21, 20:25, 18:25. Gedania: Sawoczkina, Skowrońska, Tokarska, Nuszel, Ziemcowa, Wellna, Durajczyk (libero) oraz Szymańska, Kaliszuk, Pasznik. Pronar: Karczmarzewska-Pura, Walawender, Mieszała

Wellna i wszystko jasne

Białystok pokonał MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 i prowadzi w serii 1:0. Gedania Żukowo - Gwardia Wrocław 3:1. Sety: 25:19, 21:25, 25:22, 25:19. Gedania: Sawoczkina, Skowrońska, Szymańska, Wellna, Nuszel, Ziemcowa, Durajczyk (libero) oraz Tokarska. Gwardia: Haładyn, Barańska, Szkudlarek

Porażka Gedanii

setach gdańszczanki, jakby zadowolone ze zdobycia jednego punktu, spuściły jednak z tonu i przeciętnie grający rywal wygrał 3:2. To czwarta w sezonie porażka Gedanii w pięciu setach (druga z Centrostalem). Centrostal Bydgoszcz - Gedania Żukowo 3:2. Sety: 25:17, 17:25, 14:25, 25

Cenne zwycięstwo Gedanii

i zasłużenie uznana została za najlepszą zawodniczkę meczu. Wisienką na torcie była świetna gra w obronie, gdzie brylowała Agata Durajczyk. Pronar Zeto AZS Białystok - Gedania Żukowo 2:3. Sety: 25:19, 25:21, 21:25, 19:25, 10:15. Gedania: Sawoczkina, Nuszel, Tokarska

Łatwa wygrana Gwardii

pozwoliły zdobyć Gedanii tylko 14 punktów. Impel Gwardia - Gedania Żukowo 3:0 (19, 22, 14) Gwardii: Haładyn, Starzyk, Mroczkowska, Kruk, Barańska, Efimienko, Jagiełło (libero) oraz Czerwińska, Kupisz. W następnej kolejce

Gedania wciąż bez seta

. Budowlani Łódź - Gedania Żukowo 3:0. Sety: 25:17, 25:20, 25:21. Budowlani: Pluta, Teixeira, Jasińska, Niemczyk, Koczorowska, Kosek, Ciesielska (libero) oraz De Paulla, Nowakowska, Zaroślińska, Bryda, Jóźwicka. Gedania: Jeromin, Sachmacińska, Szymańska, Plebanek, Łozowska, Kurnikowska, Siwka (libero) oraz

Ciężka przeprawa Farmutilu z Gedanią

Gedania kiedyś grała w Gdańsku. Teraz na całą Polskę promuje nazwę podgdańskiej miejscowości Żukowo. Tutejsza drużyna jest najmłodsza w Polsce - rzadko która siatkarka przekracza 20 lat. Ostatnia w tabeli Gedania miała być najłatwiejszym celem

Gedania jeszcze walczy

się do dwóch zwycięstw, o tym kto je zajmie, zadecyduje zatem dopiero poniedziałkowy mecz. Będzie to ostatnia okazja, aby obejrzeć na żywo siatkarki Gedanii i podziękować im za emocje, jakich dostarczyły w kończącym się sezonie. Gedania Żukowo - Pronar AZS Białystok 3:1

Wygrana Stoczniowca, porażka Gedanii

). Pierwszy mecz 15 lutego. PLUSLIGA SIATKAREK Gedania Żukowo - Pronar Zeto Białystok 1:3. Sety: 25:20, 15:25, 14:25, 14:25. Gedania: Jeromin, Kurnikowska, Łozowska, Lizińczyk, Plebanek, Szymańska, Siwka (libero) oraz Kocemba, Pasznik, Łukasik

Sportowy weekend

, 15 i 8 zł. Gedania Żukowo - Stal Mielec, mecz PlusLigi kobiet, sobota, godz. 17, hala przy ul. Armii Krajowej w Żukowie. Bilety: 8 zł. Gedania Żukowo - Stal Mielec, mecz Pucharu Polski kobiet, niedziela, godz. 11, hala przy ul. Armii Krajowej w

Farmutil Piła pogrąża się w kryzysie i przegrywa mecze

, która walczy z nią o utrzymanie. Punkt Gedanii w Pile to fatalna wiadomość dla Kalisza i kto wie, czy nie będzie mieć on kluczowego znaczenia na koniec rundy zasadniczej. Farmuti Piła - Gedania Żukowo 2:3 Sety: 25:20, 24:26, 25:19, 16:25, 9:15

Nasi poznali pucharowych rywali

Mielec - Gedania Żukowo, EC Wybrzeże TPS Rumia - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok Pary 1/4 finału kobiet: BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza/KS Budowlani Łódź, Centrostal Bydgoszcz - Impel Gwardia Wrocław/Calisia Kalisz, Farmutil Piła

Gedania za trzy

rundzie. Gedania Żukowo - Stal Mielec 3:0. Sety: 31:29, 25:19, 25:20. Gedania: Sawoczkina, Tokarska, Skowrońska, Wellna, Ziemcowa, Nuszel, Durajczyk (l). Pozostałe wyniki 13. kolejki PlusLigi kobiet: Aluprof Bielsko-Biała - Muszynianka Fakro Muszyna 3

Siatkówka: Gedania w impasie

pokazały charakter. Wygrywając tą część gry 25:23 pozostały w meczu, a po kilkunastu minutach doprowadziły do remisu 2:2 i tie-breaka. Decydujący set był jedynym, w którym to Pronar prowadził od samego początku. Gedania Żukowo - Pronar Białystok 2:3. Sety: 19:25, 26:28, 25:23, 25

Muszynianka prowadzi

Polski grają rewanż z Eczacibasi w Lidze Mistrzyń, a w weekend zmierzą się w turnieju finałowym o Puchar Polski w Olsztynie. Muszynianka - Gedania Żukowo 3:0 Sety: 28:26, 25:15, 25:22 Muszynianka: Przybysz, Pycia, Mirek

Gedania i Trefl zagrają w turniejach towarzyskich

Podopieczne Grzegorza Wróbla po raz pierwszy wystąpią jako Gedania Żukowo - pod taką nazwą grać będzie zespół w sezonie 2008/2009 PlusLigi Kobiet. Siatkarki Gedanii przeniosły się do Żukowa, gdyż obiekt przy ul. Kościuszki, w którym dotychczas grały, nie spełnia wymogów

Sensacja w Żukowie - Aluprof Bielsko-Biała pokonany!

To miała być seria, której długo nikt nie pobije. Gedania Żukowo była ostatnim krokiem do wyniku bez precedensu - zwycięstw we wszystkich meczach rundy zasadniczej. Ale młoda złożona głównie z nastolatek drużyna Gedanii dokonała cudu. Wygrała, i to za trzy punkty. Ostatnia

Piotr Makowski: szanse są wyrównane

Gedania, to zespół, który w porównaniu z poprzednim sezonem stracił w lidze najwięcej ze wszystkich. Stracił nawet halę w swoim Gdańsku i musiał się przenieść do pobliskiej miejscowości, Żukowo. Klub dziś bezpłatnie przewiezie swoich kibiców z Trójmiasta do tego miasteczka

) Piłka nożna Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, mecz ekstraklasy, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Traugutta w Gdańsku. Bilety: 40, 30, 20 i 10 zł. Siatkówka Gedania Żukowo - Aluprof Bielsko-Biała, mecz PlusLigi kobiet

Siatkarki z Dąbrowy Górniczej wygrały do zera, ale nie zachwyciły

gramy bez obciążenia. Dziś zagrałyśmy bardzo dobrze i myślę, że już niedługo zaczniemy wygrywać - mówiła Skowrońska. MKS Dąbrowa Górnicza - Gedania Żukowo 3:0 (25:15, 27:25, 25:22) MKS: Śliwa, Wysocka, Sadowska, Szczurek, Sieczka, Lis. Tkaczewska (l

Łączpol Gdynia - AZS Politechnika Koszalin, mecz ekstraklasy kobiet, sobota, godz. 18, hala przy ul. Mickiewicza w Rumi. Wstęp wolny. Siatkówka Gedania Żukowo - Gwardia Wrocław, mecz PlusLigi kobiet, sobota, godz. 17, hala przy ul. A. Krajowej w

. Mickiewicza w Kwidzynie. Bilety: 12 i 8 zł. Łączpol Gdynia - Carlos Astol Jelenia Góra, mecz ekstraklasy kobiet, niedziela, godz. 13, hala przy ul. Mickiewicza w Rumi. Wstęp wolny. SIATKÓWKA Gedania Żukowo - MKS Dąbrowa Górnicza

Wygrały puchar, przegrały ligę

popełniały proste błędy i znowu miejscowe obejmowały kilkupunktowe prowadzenie. W efekcie i drugi, i trzeci set padł łupem gospodyń. - Zazdroszczę Gedanii charakteru, który pokazała. Nam go zabrakło - stwierdził Popik. GEDANIA ŻUKOWO 3 (31, 25, 25) STAL

), Siatkówka PlusLiga Kobiet - 3. kolejka: Gedania Żukowo - GCB Centrostal Bydgoszcz II liga - 6. kolejka: Pałac/WSG Bydgoszcz - Skarpa Toruń, hala Pałacu Młodzieży przy ul. Jagiellońskiej (16.00) Koszykówka

Calisia nie dała rady Gedanii i będzie grała w barażach

jeszcze jedna kolejka, ale Calisia już wie, że niczego ona nie zmieni. Kalisz musi przystąpić do obrony ligowego bytu. Gedania Żukowo - SSK Calisia Kalisz 3:0 Sety: 25:14, 25:19, 25:23 GEDANIA: Sawoczkina, Wellna, Skowrońska, Ziemcowa, Tokarska, Nuszel

Weekendowe imprezy sportowe

Czechowicach-Dziedzicach, 15), GKS Jastrzębie - Tur Turek (16.30). II liga. GKS Tychy - Unia Janikowo (14.30) Siatkówka PlusLiga Kobiet. MKS Dąbrowa Górnicza - Gedania Żukowo (17) Boks Wielka Gala Boksu

Dwa mecze mielczanek na drugim końcu Polski

. Sobotni pojedynek rozpocznie się o godz. 18, a niedzielny o godz. 11. Pary 13. kolejki PlusLigi Kobiet: Centrostal Bydgoszcz - Gwardia Wrocław, Gedania Żukowo - Stal Mielec, MKS Dąbrowa Górnicza - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok, Aluprof Bielsko-Biała

Morale chyba nie upadnie

- Gedania Żukowo 3:1 Sety: 15:25, 25:20, 25:22, 25:23. Calisia: Woźniakowska, Chojnacka, Toborek, Wojcieska, Godos, Tanaka oraz Kuehn-Jarek (libero), Sieradzan, M. Wawrzyniak. Gedania: Tokarska, Wellna, Nuszel, Sawoczkina

Składy drużyn PlusLigi Kobiet

(wróciła do Bułgarii), Wilk, Peret (obie Szóstka Biłgoraj) Gedania Żukowo Trener : Grzegorz Wróbel Przybyły: Tokarska, Czaja, Łysiak., Liedtke, Bąkowska, Szpak, Szymańska (wychowanki) Ubyły

Siatkarki Gwardii zagrają z Farmutilem

:23, 26:28, 25:22, 12:15); Calisia Kalisz - GCB Centrostal Bydgoszcz 1:3 (27:29, 27:25, 19:25, 18:25); Muszynianka Fakro Muszyna - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok 3:0 (25:17, 25:18, 25:17); Gedania Żukowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (14:25, 25:19, 25:15, 25:16). Tabela

V liga piłkarska

Wyniki 18. kolejki: Radunia Stężyca - Arka II Gdynia 1:1, KS Żukowo - Celtic Reda 1:2, Zapro Ujeścisko - GKS Kowale 2:0, Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Sierakowice 2:1, Huragan Przodkowo - GTS Kolbudy 0:5, Stolem Gniewino - Gedania II 2:2, Motława Suchy Dąb - Sporting Leźno 1:0

Przegrały w siatkówkę, by zagrać w tysiąca

do 11 - mówił.Martwiła się za to Sachmacińska. - Pociąg do Gdańska mamy dopiero po północy. Co robić przez tyle godzin? Pewnie pogramy w tysiąca - rozłożyła ręce. MKS Dąbrowa Górnicza - Gedania Żukowo 3:0 (25:17, 25:17, 25:15) MKS: Pura, Liniarska

Siatkarki przegrały w Żukowie

odskoczyć rywalkom na większą ilość punktów. Wyszły też na prowadzenie i miały w górze dwie piłki setowe, ale ich nie wykorzystały. Miejscowe natomiast nie zmarnowały swego setbola i wygrały seta 27:25, a cały mecz 3:1. Gedania Żukowo - Pronar Zeto Astwa AZS 3:1

Siatkarki walczą o szóstkę

. Program spotkań 17. kolejki Pronar Zeto Astwa AZS Białystok - Gwardia Wrocław; Stal Mielec - Muszynianka Muszyna; Centrostal Bydgoszcz - Farmutil Piła; Gedania Żukowo - Calisia Kalisz; MKS Dąbrowa Górnicza - Aluprof Bielsko-Biała (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 14.45

Siatkarki grają w pucharze

. Białostoczanki w zasadzie bardziej jednak niż nad meczem pucharowym skupiają się już nad kolejnymi spotkaniami w ekstraklasie. W przyszłym tygodniu przed naszymi zawodniczkami dwie ważne potyczki. Najpierw, w poniedziałek, zagrają z Gedanią Żukowo, a potem, w sobotę, zmierzą się z Centrostalem Bydgoszcz

Siatkarki BKS-u śrubują rekord. Na razie 12 wygranych meczów

zwycięstwo - stwierdziła rozgrywająca Katarzyna Skorupa. BKS Aluprof Bielsko-Biała - Gedania Żukowo 3:0 (25:16, 25:17, 25:22) BKS: Skorupa, Bamber, Barańska, Gajgał, Dziękiewicz, Horka, sawicka (libero) oraz Kaczmar, Okuniewska, Studzienna, Waligóra

I liga koszykarek

Widzewa: Kostecka 24 (6), Rajkowska 8 (1). Pozostałe wyniki 21. kolejki: AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Ostrovia Ostrów Wlkp. 63:58, Włókniarz Białystok - Marcopol Gedania Żukowo Gdańsk 59:73, Citro Grep AZS Jelenia Góra - Filar Sosnowiec 84:73, AZS Uniwersytet Wrocław - Unia Probasket

Zwycięski finisz Centrostalu

- ocenił Piotr Makowski, który z konieczności na pozycji libero wystawić musiał Dominikę Nowakowską, która zastąpiła chorą na anginę Katarzynę Wysocką. Gedania Żukowo - GCB Centrostal Bydgoszcz 2:3 Sety: 25:23, 25:23, 17:25, 19:25, 10:15

Siatkówka: dobra Gedania, słaby Trefl

Siatkarki, które w tym sezonie grać będą pod nazwą Gedania Żukowo, udanie przywitały się ze swoją nową halą i w ładnym stylu wywalczyły 2. miejsce. W pierwszym meczu pokonały I-ligowy Piast Szczecin 3:0 (25:22, 25:18, 25:19). W kolejnym spotkaniu podopieczne Grzegorza Wróbla

Góra - Marcopol Gedania Żukowo Gdańsk 64:77. Tabela:

Mielczanki walczą o pierwszą wygraną u siebie

@rzeszow.agora.pl Pary 4. kolejki: Gwardia Wrocław - Centrostal Bydgoszcz, Stal Mielec - Gedania Żukowo, Muszynianka Muszyna - Aluprof Bielsko-Biała, Farmutil Piła - Calisia Kalisz. Spotkanie Pronar Zeto Astwa AZS Białystok - MKS Dąbrowa Górnicza zakończyło się

. 12, stadion przy ul. Chopina w Pruszczu. Wstęp wolny. Siatkówka Gedania Żukowo - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok, 2. mecz o 7. miejsce PlusLigi kobiet, niedziela, godz. 17, hala przy ul. Armii Krajowej w Żukowie. Bilety: 8 zł

Białostoczanki bliżej siódmego miejsca

spotkanie z ekipą Gedanii białostoczanki rozegrają w niedzielę w Żukowie. Jeżeli poniosą porażkę, decydujące starcie odbędzie się w poniedziałek. Pronar Zeto Astwa AZS Białystok - Gedania Żukowo 3:0 Sety: 25:16, 31:29, 25:19

PlusLiga Kobiet: Kto zatrzyma Aluprof?

. Pozostałe wyniki i tabela: Farmutil Piła - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok 3:0, Gedania Żukowo - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0, Muszynianka Muszyna - Impel Gwardia Wrocław. W poniedziałek spotkanie Stal Mielec - Calisia (transmisja w Polsacie Sport od godz. 17.30).

Przegrana siatkarzy Trefla Gdańsk

siły - podsumował szczęśliwy trener Gedanii Grzegorz Wróbel. Gedania Żukowo - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0. Sety: 25:20, 25:15, 25:15. Gedania: Tokarska, Wellna, Nuszel, Sawoczkina, Kaliszuk, Ziemcowa, Durajczyk (libero). MKS: Liniarska, Szczurek, Sieczka, Lis, Śliwa, Strządała

Dublerki BKS-u bawiły się z bardzo słabym rywalem

kreską i skupiamy się nad tym, co przed nami. Do dalszej fazy sezonu przystępujemy w dobrych humorach - podkreślił trener Wiktorowicz. BKS Aluprof Bielsko-Biała - Gedania Żukowo 3:0 (25:14, 25:21, 25:11) BKS: Kaczmar, Ciaszkiewicz, Waligóra, Horka

PlusLiga Kobiet: Gedania się utrzymała

przez ćwierćfinał, niemal na pewno trafi na bezkonkurencyjny w tym sezonie Aluprof Bielsko-Biała. Wyniki: MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 19:25, 25:16, 18:25), Gedania Żukowo - Calisia Kalisz 3:0 (25:14, 25:19, 25:23), GCB Centrostal Bydgoszcz

Gniewinie ze Stolemem. Wyniki 21. kolejki grupy I: Stolem Gniewino - KS Żukowo 1:0, Motława Suchy Dąb - Huragan Przodkowo 1:0, Sporting Leźno - Polonia Gdańsk 0:0, Gedania II - Orzeł Trąbki Wielkie 0:2, GTS Kolbudy - Radunia Stężyca 3:3, GKS Sierakowice - Celtic Reda 2:1, Arka II

Wielka przebudowa Muszynianki Fakro

Tak gruntownej przebudowy w Muszyniance nie było już dawno. Z zespołem pożegnały się Kamila Frątczak, Milena Rosner, Joanna Kaczor, Ivana Plchotova i Monika Targosz. Ich miejsca zajmą Izabela Żebrowska (wcześniej AZS Białystok) Elżbieta Skowrońska (Gedania Żukowo), Anna

. Piłka nożna Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk, mecz ekstraklasy, sobota, godz. 14.45. Siatkówka Gwardia Wrocław - Gedania Żukowo, 2. i ew. 3. mecz o miejsca 5-8 PlusLigi kobiet, sobota, godz. 17, niedziela, godz. 17

. Piłka ręczna Azoty Puławy - AZS AWFiS Gdańsk, mecz ekstraklasy mężczyzn, sobota, godz. 17. Siatkówka Muszynianka Fakro Muszyna - Gedania Żukowo, 1. mecz 1/4 play-off PlusLigi kobiet, niedziela, godz. 17.

. Siatkówka Osram AZS Politechnika Warszawa - Trefl Gdańsk, mecz PlusLigi, piątek, godz. 18. Transmisja w Polsat Sport Farmutil Piła - Gedania Żukowo, mecz PlusLigi kobiet, niedziela, godz. 17.

ul. Górskiego w Gdańsku. Bilety: 40, 30, 25, 20, 15 i 8 zł. Gedania Żukowo - Muszynianka, mecz PlusLigi kobiet, sobota, godz. 17, hala przy ul. Armii Krajowej w Żukowie. Bilety: 8 zł. Rekreacja III Grand Prix Sopotu w

Siatkarki Impel Gwardii pokonały Calisię

Białystok - Gedania Żukowo zostanie rozegrany w poniedziałek. Tabela PlusLigi Kobiet

Ostrów Wielkopolski - Asseco Prokom Sopot, mecz ekstraligi mężczyzn, niedziela, godz. 18. Siatkówka Centrostal Bydgoszcz - Gedania Żukowo, mecz PlusLigi kobiet, niedziela, godz. 14.45. Transmisja w Polsat Sport.

. Aluprof Bielsko-Biała - Gedania Żukowo, mecz PlusLigi kobiet, sobota, godz. 18.

Porażka siatkarek z Piły w meczu pełnym błędów

Bydgoszcz - Budowlani Organika Łódź 0:3, Gwardia Wrocław - Aluprof Bielsko-Biała 1:3, AZS Białystok - Muszynianka Muszyna 0:3. Dziś mecz Gedania Żukowo - Stal Mielec.

Trudny orzech do zgryzienia w Centrostalu

Górnicza - PTPS Piła 3:2 (25:17, 19:25, 25:17, 28:30, 15:13), mecz Gedania Żukowo - Stal Mielec odbędzie się dziś Tabela PlusLigi Kobiet 7. GCB Centrostal 7 10 12:13

Białystok i kamery w Mielcu

: Aluprof Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław, MKS Dąbrowa Górnicza - Calisia Kalisz, Gedania Żukowo - Farmutil Piła, Muszynianka Muszyna - Centrostal Bydgoszcz, Stal Mielec - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok.

3:1 w Białymstoku - piąta wygrana Centrostalu

, Inne mecze: Impel/Gwardia Wrocław - Stal Mielec 2:3 (25:12, 25:27, 17:25, 25:23, 12:15), Muszynianka/Fakro Muszyna - Gedania Żukowo 3:0 (25:19, 25:16, 25:22), Calisia Kalisz - Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:17, 17:25, 21:25, 18:25), Farmutin Piła - MKS Dąbrowa Górnicza, mecz odbędzie się wczwartek

GCB Centrostal wygrał, ale w Kaliszu łatwo nie było

, Hardzejewa, Wysocka (libero) oraz Kasprzyk, Nowakowska, Mróz. Inne wyniki: Stal Mielec - Farmutil Piła 2:3, Gedania Żukowo - Aluprof Bielsko-Biała 3:1, Gwardia Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0, Muszynianka Muszyna - Pronar AZS Białystok 3:0. Tabela

. Wyniki grupy I: Sporting Leźno - KS Żukowo 1:2, Gedania II - Motława Suchy Dąb 4:1, GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 0:1, GKS Sierakowice - Polonia Gdańsk 0:0, Arka II Gdynia - Orzeł Trąbki Wielkie 1:0, Celtic Reda - Zapro Ujeścisko 1:2, GKS Kowale - Radunia Stężyca - nie odbył się

wygrała Polonia Gdańsk, ale ma już tylko matematyczne szanse na włączenie się do walki o awans. Wyniki 25. kolejki grupy I: Stolem Gniewino - Radunia Stężyca 1:1, GTS Kolbudy - Arka II Gdynia 2:2, Polonia Gdańsk - KS Żukowo 4:0, Huragan Przodkowo - Orzeł Trąbki Wielkie 1:1

To koniec rozgrzewki. Centrostal gra ze Stalą

Białystok i Gedania Żukowo mieli swoje problemy, ale kto ich nie ma. A my po prostu realizujemy nasz plan. Polega na tym, żeby wygrywać z przeciwnikami tymi znajdującymi się na podobnym poziomie, czy teoretycznie słabszymi. Zależy nam, żeby zgromadzić jak najwięcej punktów i pokazać swoją wartość. Niczego

BKS jak Żukowo - słabe, podłamane, zupełnie bez wiary

W ubiegłym sezonie w siatkarskiej ekstraklasie kobiet grała drużyna o nazwie Gedania Żukowo. Ekipa ta na 18 meczów przegrała wszystkie, w całym sezonie zasadniczym zdobyła ledwie trzy sety. Najlepszą drużyną w tamtych rozgrywkach był BKS Aluprof. Bielszczanki biły wszystkich

Pierwsza kolejka V ligi piłki nożnej

awansować do wyższej ligi. Start rozbił zeszłorocznego średniaka KS Żukowo i pokazał, że trzeba się z nim liczyć. Mecz Polonii Gdańsk, która również gra w tym sezonie o awans, ze Stolemem Gniewino zakończył się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy. Wyniki 1. kolejki grupy I: Gedania

Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów, mecz PlusLigi mężczyzn, sobota, godz. 14.45, hala przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdańsku. Bilety: 40, 30, 25, 20, 15 i 8 zł. Gedania Żukowo - Calisia, mecz PlusLigi kobiet, niedziela, godz. 14.45, hala przy ul. Armii Krajowej w Żukowie

Szczęśliwa Siódemka atakuje PlusLigę

. Niemal cały skład to siatkarki, które w poprzednich sezonach występowały w innych klubach PlusLigi. To m.in. najbardziej doświadczona w zespole była mistrzyni Polski z Aluprofem Bielsko-Biała Jolanta Studzienna. Znane ostatnio z występów na Wybrzeżu (Gedania Żukowo) są skrzydłowa Małgorzata Plebanek oraz

Ważne punkty Centrostalu: Pronar ograny

, Truchanowa, Gierak, Szeszko. Inne wyniki : Stal Mielec - Gwardia Wrocław 2:3, Gedania Żukowo - Muszynianka Muszyna 1:3, MKS Dąbrowa Górnicza - Farmutil Piła 3:0. Mecz Aluprofu Bielsko-Biała z Calisią obędzie się w poniedziałek. Tabela PlusLigi Kobiet

Porażka siatkarek Gwardii

Dąbrowa Górnicza (zostanie rozegrany dzisiaj); Centrostal Bydgoszcz - Gedania Żukowo 3:2. Tabela

Siatkarki Stali zagrają z niepokonanym Aluprofem

Paulina Dutkiewicz, która w poniedziałkowym meczu Pucharu Polski doznała urazu. Ten na szczęście okazał się niegroźny. Początek spotkania o godz. 18. Pary 11. kolejki PlusLigi Kobiet: Gedania Żukowo - Gwardia Wrocław, MKS

Było dramatycznie, choć wyszło 3:0

Mecz we Wrocławiu otworzył tegoroczne rozgrywki z udziałem drużyn z ekstraklasy, przy czym Farmutil Piła w tej rundzie nie gra. Czeka na swojego rywala, którym będzie zwycięzca rywalizacji w parze Stal Mielec - Gedania Żukowo. W pierwszym meczu w Mielcu siatkarki Stali wygrały

Zakończenie pierwszej rundy u wicemistrza Polski

- Gwardia Wrocław, Aluprof Bielsko-Biała - Gedania Żukowo, Centrostal Bydgoszcz - Calisia Kalisz, Farmutil Piła - Stal Mielec, Pronar Zeto Astwa AZS Białystok - Muszynianka Muszyna.

Głosuj na nasze siatkarki w Meczu Gwiazd

Północy i Południa. Trzeci obecnie zespół PlusLigi Kobiet, GCB Centrostal znajduje się w północnej grupie razem z Farmutilem Piła, Calisią, Gedanią Żukowo i Pronarem AZS Białystok. Głosujący mają wytypować najwyżej dwie rozgrywające, trzy środkowe, cztery przyjmujące, dwie

Centrostal pokazał charakter

Mielec - Aluprof Bielsko-Biała 1:3; Gedania Żukowo - PTPS Piła 0:3; Gwardia Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2. Tabela PlusLigi Kobiet Więcej w poniedziałkowym wydaniu "Gazety"

, godz. 16. Siatkówka AZS UWM Olsztyn - Trefl Gdańsk, mecz PlusLigi mężczyzn, sobota, godz. 17. Stal Mielec - Gedania Żukowo, mecz PlusLigi kobiet, sobota, godz. 17.

Piątek: MKS Dąbrowa Górnicza - Gwardia Wrocław. Sobota: Aluprof Bielsko-Biała - Gedania Żukowo; Centrostal Bydgoszcz - Calisia Kalisz. Niedziela: Farmutil Piła - Stal Mielec. Poniedziałek: Pronar Zeto Astwa AZS Białystok

Powstrzymać profesor Śliwę

Piątek: Pronar Zeto Astwa AZS Białystok - MKS Dąbrowa Górnicza (godz. 18, sala SP 50 przy ul. Pułaskiego). Sobota: Gwardia Wrocław - Centrostal Bydgoszcz; Stal Mielec - Gedania Żukowo; Muszynianka Muszyna - Aluprof Bielsko-Biała; Farmutil Piła - Calisia Kalisz

Siatkarki zagrają w Bydgoszczy

Sobota: Centrostal Bydgoszcz - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok; Stal Mielec - Gwardia Wrocław; Gedania Żukowo - Muszynianka Muszyna. Niedziela: MKS Dąbrowa Górnicza - Farmutil Piła. Poniedziałek: Aluprof Bielsko-Biała - Calisia Kalisz

ligi, sobota, godz. 15, stadion przy ul. Jana z Kolna w Sopocie. Wstęp wolny. Siatkówka Gedania Żukowo - Gwardia Wrocław, 1. mecz o miejsca 5-8 PlusLigi kobiet, sobota, godz. 17, hala przy ul. Armii Krajowej w Żukowie. Bilety: 8 zł

Z kim w play-off zagrają siatkarki?

Dąbrowa Górnicza. Program 18. kolejki Muszynianka Muszyna - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok; Gwardia Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza; Gedania Żukowo - Aluprof Bielsko-Biała; Calisia Kalisz - Centrostal Bydgoszcz; Stal Mielec - Farmutil Piła

Po pierwsze sety i pierwsze punkty w nowym roku

14. kolejki PlusLigi Kobiet: Stal Mielec - Centrostal Bydgoszcz, Gwardia Wrocław - Calisia Kalisz, Farmutil Piła - Aluprof Bielsko-Biała, Muszynianka Muszyna - MKS Dąbrowa Górnicza, Pronar Zeto Astwa AZS Białystok - Gedania Żukowo.

Z Farmutilem bez niespodzianki

), Wojtowicz, Kasprów, Kucharska. Pozostałe mecze: AZS Białystok - Aluprof Bielsko Biała 0:3, Centrostal Bydgoszcz - Gedania Żukowo 3:2, Stal Mielec - MKS Dąbrowa Górnicza (zostanie rozegrany dzisiaj). Mecz Muszynianki Muszyna z Calisią Kalisz został

. Piłka ręczna Łączpol Gdynia - AZS Politechnika Koszalin, mecz ekstraklasy kobiet, sobota, godz. 18, hala przy ul. Mickiewicza w Rumii. Wstęp wolny. Siatkówka Gedania Żukowo - Gwardia Wrocław, mecz PlusLigi kobiet, sobota

Porażka Trefla w Pucharze Polski

, Kadziewicz, Kocik, Samardzić (libero) oraz Zanuto, Świrydowicz. Gedania też przegrała Swój pierwszy mecz 1/8 finału Pucharu Polski mają już za sobą także siatkarki Gedanii Żukowo. Gedanistki uległy na wyjeździe Stali Mielec 1:3 (21:25, 25:13, 22:25, 20:25

Siatkarki BKS-u pokazały charakter w trudnym momencie

. Inne wyniki: Gedania Żukowo - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (25:20, 25:15, 25:15), Muszynianka Muszyna - Gwardia Wrocław 3:2, Farmutil Piła - AZS Białystok 3:0, Mecz Stali Mielec z Calisią Kalisz odbędzie się w poniedziałek.

Mielczanki grają o punkty i o spokój

prezesa Grzanki mogły się spełnić, mieleckie siatkarki muszą na początek wygrać z Gwardią. Pary 6. kolejki PlusLigi Kobiet: Gwardia Wrocław - Stal Mielec, Pronar Zeto Astwa AZS Białystok - Centrostal Bydgoszcz, Muszynianka Muszyna - Gedania Żukowo

, piątek, godz. 18, hala przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdańsku. Bilety: 40, 30, 25, 20, 15 i 8 zł. Gedania Żukowo - AZS Pronar Białystok, mecz PlusLigi kobiet, sobota, godz. 17, hala przy ul. Armii Krajowej w Żukowie. Bilety: 8 zł. Rugby