ewelina sętowska

nn, pap

Mityng w Koenigs Wusterhausen - zwycięstwo Sętowskiej

Ewelina Sętowska wygrała bieg na 800 metrów na mityngu lekkoatletycznym w niemieckiej miejscowości Koenigs Wusterhausen. Zawodniczka AZS AWF Warszawa uzyskała czas 2.02,36.

Mityng w Cottbus. Buza czwarta

Joanna Buza (MKS Start Lublin) zajęła czwarte miejsce w biegu na 800 m z wynikiem 2.04,78 w mityngu w Cottbus. Zwyciężyła reprezentantka Jamajki Michelle Ballentine z rezultatem 2.03,44.

W Toruniu sprinterzy rywalizowali na trzech dystansach. Najlepszy Kamil Kryński

Kamil Kryński z Podlasia Białystok wygrał trójbój sprinterski podczas memoriału Grzegorza Duneckiego w Toruniu.

Łukasik pobiegła w Walencji

. Polki wyprzedziły jeszcze reprezentacje Czech i Rumunii. W polskiej sztafecie zgodnie z zapowiedziami Łukasik pobiegła na czwartej zmianie. Wcześniej zaprezentowały się Agnieszka Karpiesiuk (AZS AWFiS Gdańsk), Ewelina Sętowska-Dryk (AZS AWF Warszawa) i Jolanta Wójcik (AZS AWF

Mityng w Leverkusen - Czapiewski pierwszy, Krzosek drugi

(52,49). Najszybciej 400 m pokonały reprezentantki Jamajki - Novlene Williams (51,65) i Ronetta Smith (51,76). Małgorzata Trybańska (Warszawianka) z wynikiem 6,26 zajęła czwarte miejsce w konkursie skoku w dal. Zwyciężyła reprezentantka Bahamów Jackie Edwards skokiem na odległość 6,45. Ewelina Sętowska

Uniwersjada - dwa złote medale Polaków w lekkiej atletyce

nie był bardzo trudny. Ja czułem się niezbyt rewelacyjnie, bo chyba pogoda spowodowała, że byłem nieco ospały - powiedział Majewski. To nie koniec sukcesów Polaków na lekkoatletycznym stadionie. Sztafeta kobiet 4x400 m w składzie Monika Bejnar, Ewelina Sętowska, Marta Chrust-Rożej i Grażyna Prokopek

Lekkoatletyczne HME: Minimum Kamili Stepaniuk

startów letnich. Trzecią z zawodniczek, po Darii Korczyńskiej i Grażynie Prokopek-Janacek, której nie zobaczymy na bieżni w bieżącym sezonie ze względu na przerwę macierzyńską jest Ewelina Sętowska-Dryk. Zawodniczka AZS-AWF Warszawa planuje powrót do sportu i przygotowań do

Diamentowa Liga w Szanghaju. Liu jak albatros

), Renata Pliś piąta (2.02,67), a Ewelina Sętowska-Dryk szósta (2.03,00) w biegu na 800 m, Igor Janik był piąty w rzucie oszczepem (82,09 m), Żaneta Glanc (AZS Poznań) ósma w rzucie dyskiem (59,68 m), Małgorzata Trybańska dziesiąta w trójskoku (13,63 m), Hubert Pokrop piętnasty w biegu na 3000 m z

Uniwersjada - w lekkoatletyce bez medali

kwalifikacji biegu na 800 m (2:04,67) miała Ewelina Sętowska i wywalczyła awans do półfinału. medaliści środowych konkurencji: lekkoatletyka 400 m kobiet 1. Natalia Nazarowa (Rosja) 51,31 2. Fatou Bindtou Fall (Senegal) 51,33 3. Tatjana Rosłanowa (Kazachstan) 52,46 400 m mężczyzn 1. Marvim Essor (Jamajka

Tenisowe turnieje Masters

(Budowlani Olsztyn), 3. Sylwia Kowalska, 4. Monika Sętowska (obie Sokół Ostróda), 5. Monika Pawliczak (Budowlani), 6. Anna Mickiewicz, 7. Joanna Tałaj (wszystkie Budowlani), 8. Anna Błaszkiewicz (Sokół Ostróda) oraz 1. Łukasz Kasprzak ( Polonia Elbląg), 2. Michał Głowacz (Budowlani Olsztyn), 3. Mateusz

Tenisitek Sokoła loty wysokie...

Sętowskiej z Sokoła, która po bardzo emocjonującym meczu, pokonała Karolinę Dziubanii 6/1 2/6 7/6. Trzecie miejsce zajęły Ewelina Błaszkiewicz i Sylwia Kowalska. Obie zawodniczki reprezentują Sokoła Ostróda. W grze podwójnej wygrały Monika Sętowska i Sylwia Kowalska. Para z ostródzkiego pokonała tenisistki

Lekkoatletyka. Pistorius pobiegł dla Kamili

1000 m kobiet: 1. Angelika Cichocka (Polska) 2.37,33 2. Renata Pliś (Polska) 2.37,89 3. Ewelina Sętowska-Dryk (Polska) 2.38,46 w dal kobiet: 1. Jana Veldakova (Słowacja

Program MŚ w lekkoatletyce - finały

M - ew. Radosław Popławski, Jakub Czaja 19.25 - 800 m K - ew. Ewelina Sętowska 20.25 - 400 m ppł M 10 sierpnia (środa) 17.10 - tyczka K - ew. Monika Pyrek; Anna Rogowska 17.35 - w dal K 19.00 - 400 m K ew. Anna Guzowska, Grażyna Prokopek 19.30 - oszczep M 21.10 - 1500 m M 11 sierpnia (czwartek

Lekkoatletyczne ME: Brązowy medal Skolimowskiej

(52,21 s). 400 m ppł: Anna Jesień pobiegnie w dzisiejszym finale (54,87 w półfinale). 800 m: Ewelina Sętowska (2.00,60 min) i Aneta Lemiesz (2.01,25) odpadły w półfinałach biegu na 800 m. Sętowska do finału zabrakło jej jednej setnej sekundy

Halowe mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce

) 8,74 800 m 1. Joanna Kaczor (LKS Znicz Biłgoraj) 2.08,83, 2. Agnieszka Forystek (Polonia Warszawa) 2.10,42, 3. Ewelina Sętowska (AZS AWF Warszawa) 2.11,15 w dal 1. Joanna Olesińska (AKS Chorzów) 6,32, 2. Liliana Zagacka (Skra Warszawa) 6,30, 3

W piątek zaczynają się halowe ME w lekkiej atletyce

. 400 m: Monika Bejnar, Małgorzata Pskit; Marcin Marciniszyn, Piotr Rysiukiewicz, Piotr Klimczak. 800 m: Ewelina Sętowska; Grzegorz Krzosek. 1500 m: Lidia Chojecka, Wioletta Janowska (obie mogą wystartować także na 3000 m); Mirosław Formela, Yared Shegumo, Rafał Snochowski. Tyczka: Monika Pyrek, Anna

Kluft gwiazdą lekkoatletycznych ME

biegu na 400 m (52,77 w eliminacjach); odpadła Małgorzata Pskit (53,23) - Daria Onyśko zajęła siódme miejsce w półfinałowym biegu na 60 m (czas 7,35) i nie awansowała do finału - Ewelina Sętowska awansowała do półfinału biegu na 800 m (2.03,11 w

Ci, co skaczą i fruwają, medale zdobywają

mocniejsza niż wśród mężczyzn, a Rosjanki są właściwie bez konkurencji. Z Polek szczególnie biegnąca na trzeciej zmianie Ewelina Sętowska wykazała doświadczenie weterana. Dała się wyprzedzić na pierwszej prostej swojej zmiany, a kiedy już wyglądało na to, że szanse na medal są stracone, Sętowska po prostu

Lekkoatletyczne MŚ - medalistki i osiągnięcia Polek

2. Hasna Benhassi (Maroko) 1.59,42 3. Tatiana Andrianowa (Rosja) 1.59,60 Ewelina Sętowska (AZS AWF Warszawa) - półfinał: 4. miejsce w serii 2.02,02 - eliminacje: 4. miejsce w serii

Zwycięstwo AZS AWF Warszawa w lekkoatletycznej lidze

AWF Warszawa) 13,06 2. Agnieszka Frankowska (Wawel) 13,41 3. Aneta Sosnowska (Skra) 13,78 400 m ppł 1. Anna Jesień (AZS AWF Warszawa) 56,29 2. Marta Chrusy (AZS AWF Wrocław) 57,00 3. Ewelina Sętowska (AZS AWF Warszawa) 57,17 800 m 1. Anna Zagórska (AZS AWF Wrocław) 2.00,30 2. Anna Jakubczak (Agros

Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd

) Heather Hennegar (Kanada) Julia Gurtawenko (Ukraina) Irina Waszencewa (Rosja) Ewelina Sętowska (Polska) Tamara Wołkowa (Ukraina) Anna Zagórska (Polska

Niedziela w Helsinkach

zajęła 19. miejsce w rywalizacji siedmioboistek. Ewelina Sętowska z wynikiem 2.02,02 zajęła czwarte miejsce w swojej serii półfinałowej i nie awansowała do finału biegu na 800 m. Do finału awansowały po dwie najlepsze zawodniczki z trzech biegów półfinałowych oraz dwie kolejne zawodniczki z najlepszymi

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata - dzień 1. z czuba i na żywo!

rekord świata: Powtarzamy: nie mrugać! Nie mrugać! 13:14 Rację mieli mądrzy panowie z Eurosportu, a nie z TVP Sport. Ewelina Sętowska -Dryk awansowała do półfinału na 800 metrów. Zaczynają się biegi eliminacyjne na 100 metrów. Prosimy nie mrugać, bo

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata - dzień 2. z czuba i na żywo

12.55 Ewelina Sętowska nie awansowała do finału 800 merów, ale podobno nikt się nie spodziewał. Poza tym z Marią Mutolą my byśmy pewnie przegrali jadąc skuterem. 12.48 Wciąż czekamy na finał 100 metrów panów (ok. 15.20). Tu możecie przeczytać