edward gajewski

red

Stanisław Chomski przed finałowym rewanżem: My się Torunia nie boimy [WIDEO]

- Obawy Jacka Gajewskiego o stan naszego toru to dla mnie jest wyłącznie słabość. My się nie boimy, pieczołowicie przygotowujemy się na niedzielę. Przyjedzie markowy rywal i wtedy zobaczymy, co wydarzy się na torze. Obyśmy to my od razu narzucili gościom nasz styl i nasze warunki - powiedział trener Stali Gorzów Stanisław Chomski. Rewanż w wielkim finale żużlowej PGE Ekstraligi w najbliższą niedzielę o godz. 19 na stadionie im. Edwarda Jancarza.

Krystian Pudzianowski niczym Mariusz! Rywal zdemolowany. "Jestem wku... na siebie"

Zrobił to w stylu Mariusza Pudzianowskiego, czyli sprowadził rywala do parteru i tam zasypał go ciosami. Krystian Pudzianowski w piątek na gali MMA-VIP 2 już w pierwszej rundzie rozprawił się z Tomaszem "Prince'em" Chicem.

Tak efektowna walka, że nawet Najman wszedł oktagonu. "Co za widowisko"

To była walka dwóch żużlowców. Krótka, ale dramatyczna i bardzo efektowna. Dominik "Guma" Tyman rozpoczął galę MMA-VIP 2 od efektownego duszenia zza pleców - w taki sposób pokonał Krystiana "Kikiego" Stefanówa. A potem do oktagonu weszli kolejni żużlowcy: Daniel Kaczmarek i Kamil Wieczorek. - Jak dla mnie to najlepsza walka tej gali - podsumował Marcin Najman, który nagle wkroczył do oktagonu.

Mecenas wie, dlaczego mistrzem Polski zostanie Stal Gorzów

mistrzowskiego tytułu w roli szkoleniowca i który w ostatnich spotkaniach wykazywał się lepszym zmysłem taktycznym niż Jacek Gajewski. Nie ma wątpliwości, moc jest z nami! A cel na najbliższą niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza żużlowa Stal ma jeden: odrobić osiem punktów

Bezpieczny Skituring - o bezpieczeństwie narciarzy i przyrody

Przewodnicy Wysokogórscy IVBV: Grzegorz Bargiel, Mieczysław Ziach, Maciej Pawlikowski, Ryszard Gajewski, Edward Lichota . Opublikowany został również wywiad z dyrektorem Tatrzańskiego Parku Narodowego Szymonem Ziobrowskim na temat skituringu w świetle przepisów ochrony

Stal broni się przed barażami. Dzisiejszy mecz można zobaczyć tylko na stadionie

; MONEYMAKESMONEY.PL STAL GORZÓW - BETARD SPARTA WROCŁAW Niedziela - godz. 17, stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. SPARTA: 1. Tai Woffinden, 2. Vaclav Milik, 3. Tomasz Jędrzejak, 4. Michael Jepsen Jensen, 5. Maciej Janowski, 6. Maksym Drabik, 7. Adrian Gała

Żużlowa kolejka w nSport+. Termiński gościem wieczornego studia

się zanotować kolejny dobry występ" - zapowiada dziennikarz nc+ Edward Durda, który będzie komentował zawody ze Sławomirem Kryjomem. Wywiady z zawodnikami w parku maszyn przeprowadzi Kuba Zborowski. Skróty, analizy najważniejszych wydarzeń oraz kontrowersje ze

W czwartek Gorzów i Toruń osłabieni?

Kolejna powtórka zaległego spotkania z siódmej kolejki ekstraligi ma się odbyć na stadionie im. Edwarda Jancarza w czwartek 11 czerwca o godz. 18. Czy gospodarze w meczu z niepokonanym liderem są w stanie wreszcie wygrać, po dwóch porażkach z rzędu? Na razie gorzowianie mają

Ten pierwszy raz

, Jerzy Morcińczyk (46.Piotr Sobik), Andrzej Strzelczyk, Stanisław Minol, Gerard Rother, Eryk Anczok, Hubert Miler Górnik: Hubert Kostka - Piotr Słomiany, Stanisław Oślizło, Stefan Florenski, Edward Olszówka, Jan Kowalski, Zygfryd Szołtysik, Erwin Wilczek, Jerzy Musiałek, Ernest

Wisła na plusie, Końskie na minusie

poprzednich spotkań Rafała Ratuszniaka (w jego miejsce grali dwaj 16-latkowie). Konecczanie w pojedynku z podopiecznymi Edwarda Strząbały trzymali się tylko przez pierwszy kwadrans (przegrali go 2:6), potem dominacja faworyta była zdecydowana. Pozostałe wyniki 8. kolejki

Piłkarski sparing: Hutnik Kraków - Górnik Zabrze 5:2

oraz Edwarda Gajewskiego. Bardzo prawdopodobne, że w najbliższym meczu z Pogonią Szczecin zabrzan wzmocni już Kamil Kuzera. Były wiślak dochodzi do siebie po kontuzji biodra w meczu sparingowym z Sigmą Ołomuniec. Hutnik Kraków - Górnik Zabrze 5:2 (5

Przerwa i... już wszystko absolutnie jasne

Edwarda Strząbały). W drugiej połowie Siódemka Miedź dominowała już bezdyskusyjnie, a jej przewaga sięgała nawet 13 bramek. Goście musieli sobie radzić w Legnicy bez kontuzjowanych podstawowych graczy Sławomira Kurosia i Mariusza Kubisztala. Warto też odnotować udany powrót ostatnio grającego w

Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich

Gajewski - Towix 6:9, bramki: Gajewski - Edward Mioducki, Karzysztof Paul, Mirosław Pachniewski, Dariusz Malec, Wojciech Bartkowski, Marek Bartkowski, Towix - Marek Motyka 5, Andrzej Motyka 3, Paweł Kędzierski, Arpol Centrum - Petros Gajewski 4:4, bramki: Arpol Centrum - Paweł

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 2:2

potem podbiegł, spojrzał i wskazał na jedenastkę. Zrobiło się nerwowo. Piłkarze obu drużyn przepychali się, ale arbiter nie dał się sprowokować. Batata wykorzystał karnego. Niedługo później piłka znów leciała w kierunku bramki Matuszka, próbował ją przejąć Edward Cecot, ale

Znicz - Radomiak 3:0

Agbeyule zakończył kontrę zespołu. Chwilę później skopiował swój wyczyn, a dobił gości Maciej Milewski, uprzedzając obrońców Radomiaka i bramkarza Edwarda Mindę. Początek meczu nie zapowiadał nieszczęścia. Choć w zmienionym składzie (na prawą obronę po długiej przerwie powrócił

Końskie lepsze od wicelidera

po trafieniu Sebastiana Smołucha prowadzili już 14:10. Ekipa Edwarda Strząbały pokazała jednak klasę - w trzy minuty wyrównała (14:14), na przerwę schodziła z dwubramkową zaliczką (17:15), a po ośmiu minutach drugiej części wygrywała już 24:19. Z pomocą znakomitych interwencji Rafała Ratuszniaka

Znicz - Kozienice 0:3

. Nie zdołali jednak uniknąć utraty trzeciej bramki. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, Mariusz Sawa "uruchomił" Edwarda Czaplarskiego, który ustalił wynik meczu. Kozieniczanie mogli prowadzić już przed przerwą. Strzał Jacka Gogacza z rzutu wolnego otarł się o

Koncert trójek i zwycięstwo Turowa

. Gdynianie walczyli, ale co mogli zrobić przy seryjnie trafiających za trzy punkty zawodnikach ze Zgorzelca. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Tomasz Zabłocki (25 punktów, w tym 5 trójek), a Edward Żak punkty zdobywał tylko po rzutach z dystansu. O ile w pierwszej połowie gra była jeszcze w miarę wyrównana, to

Kozienice - Znicz 2:0

skuteczność. Po przerwie MZKS przyspieszył tempo akcji. W 80. min po rzucie rożnym egzekwowanym przez Edwarda Czaplarskiego najwyżej do dośrodkowania skoczył Grzegorz Sykuła, zdobywając głową prowadzenie. Dwie minuty później Piotr Godlewski otrzymał prostopadłe podanie z głębi pola

III liga: Kozienice - Okęcie 5:1

najpierw Mateusz Kocyk, a chwilę później Mariusz Sawa wykorzystywali doskonałe podania Edwarda Czaplarskiego i Piotra Godlewskiego. Po przerwie, mimo że gościom udało się zdobyć honorowego gola, kozieniczanie panowali na boisku. Gole też strzelali, a w zasadzie zdobywał je Philip

Unibax ma żużlowy kłopot bogactwa

Seniorzy: Sebastian Ułamek, Tomasz Gapiński, Michał Szczepaniak, Sławomir Drabik oraz Lee Richardson, Edward Kennet (obaj Wielka Brytania), Nicki Pedersen (Dania), Greg Hancock (Stany Zjednoczone) Juniorzy: Mateusz Szczepaniak, Borys Miturski, Marcin Piekarski, Damian Romańczuk

Stal - Kozienice 0:2

Podobnie jak przed tygodniem kozieniczanie dzielnie przetrzymali okres wyrównanej gry, a nawet lekkiej przewagi rywala, kiedy trzeba było, zadawali decydujące ciosy. Pierwszy nastąpił po godzinie walki. Z lewej strony dośrodkował Edward Czaplarski, strzelił Mikołaj Skórnicki, a

Po Ogólnopolski Turniej Mistrzów pod patronatem Gazety

, Wojciech Bartkowski, Marek Bartkowski, Piotr Szyplik, Krzysztof Paul 5, Tomasz Chmielewski, Edward Mioducki; Hewar Bydgoszcz: Jakub Gołecki (bramkarz), Tomasz Kasprowicz, Przemysław Napierała, Tomasz Sobierajski, Marek Wojnarski 12, Andrzej Damski 4, Waldemar Goliński 2, Tomasz

Bezbramkowy remis Kozienic

Chwila, która przechyli szalę spotkania na korzyść Kozienic, miała nadejść w 58. min. Pomocnik Stali Michał Stolarz sfaulował Edwarda Czaplarskiego i za drugą żółtą kartkę wyleciał z boiska. Serca kibiców ściśniętych na rezerwowym boisku przy ul. Jeziornej natychmiast wypełniła

Bieszczdzki Bieg Lotników

. Katarzyna Kucińska (Halicz) 0:45:24,0; 3. Marta Naglik (Małe Ciche) 0:46:03,0; weterani (10 km): 1. Edward Gajewski (Zarszyn) 0:45:20,0; 2. Janusz Kenar (Iwonicz Zdrój) 0:51:18,0; 3. Jacek Samborski (Iwonicz Zdrój) 0:52:33,0; gwiazdy - mężczyźni (3 km

Radomiak - Znicz 1:1, Kozienice - Mlekovita 1:1

nieco skład (w bramce zamiast Edwarda Mindy pojawił się Paweł Gałczyński, a na ławce rezerwowych posadził Roberta Szarego, Marcina Rosłańca i Igora Kucenkę), ale na początku meczu gra gospodarzy była chaotyczna. Co gorsza "zieloni" stracili gola, kiedy to Gałczyński zderzył się z obrońcami, a

Radomiak - Stal 1:3

zdobyciu gola oddali inicjatywę gościom. W efekcie, po rzucie rożnym, błędzie Edwarda Mindy, a później obrońców, dopadając do bezpańskiej piłki, wyrównał Adrian Klepczyński. Moment później idealną sytuację zmarnował Robert Szary, a w odpowiedzi zespół z Głowna przeprowadził błyskawiczną kontrę. Wpadającego

Synowiec: Uwierzyli w Czecha, który jedzie po tytuł objawienia ligi

końca sezonu uważany za absolutnego faworyta rozgrywek. Sukces drużyny dowodzonej przez menadżera Jacka Gajewskiego da nadzieję "Aniołom" na awans do finału tegorocznych rozgrywek. Jerzy Synowiec - znany gorzowski adwokat, niegdyś prezes Stali, obecnie radny