earl brown

paw

Start Lublin potrzebuje 300 euro na koszykarza z USA

Amerykański rozgrywający Earl Brown w środę ma podpisać kontrakt ze występującym w PLK Startem Lublin.

Start Lublin - Polonia Warbud Warszawa 80:77

ERA BASKET LIGA. Po dramatycznym spotkaniu koszykarze Startu wygrali u siebie ze stołeczną Polonią, choć początek meczu zapowiadał klęskę lublinian. Świetną partię w drużynie gospodarzy rozegrał Earl Brown

Start Lublin - Old Spice Pruszków 80:82

KOSZYKÓWKA. PLK. Koszykarze lubelskiego Staru po bardzo emocjonującym meczu ulegli u siebie Old Spice'owi Pruszków 80:82. Na trzy sekundy przed końcem Earl Brown mógł wyrównać, jednak nie wytrzymał presji i spudłował z rzutów osobistych

Ostromecko Astoria Bydgoszcz - Start Lublin 62:70

potrafili sobie poradzić. Ale gdy Brown od początku drugiej kwarty krył Swansona "od piłki", żaden inny koszykarz Ostromecka/Astorii nie był w stanie trafić do kosza. Przez pięć minut bez problemów trafiali za to Dominik Derwisz, Konare, Michał Marciniak i znowu Derwisz, i Start prowadził 26:22

Wzmocnienia w Starcie Lublin

Rozgrywający Brown jest dobrze znany lubelskim kibicom z występów w Starcie w poprzednim sezonie. Był silnym punktem zespołu i trener Arkadiusz Czarnecki jest zdecydowany na korzystanie z jego usług w nadchodzących rozgrywkach. W przypadku Bella w grę wchodzą jeszcze testy, ale

Jacek Olejniczak, kapitan Startu. - Byliśmy chyba najbliżej wygranej w tym sezonie. Brown w całym meczu starał się, jak mógł, i na pewno w końcówce chciał trafić. Nie mam do niego pretensji. O naszej porażce zadecydowała słaba skuteczność w pierwszych pięciu minutach czwartej kwarty

Wygrana Old Spice, porażki Polonii i Legii w PLK

), Seweryn 10, Sawczenko 4 oraz Heinrich 8, Adamek 2, Mindaugas 0; najwięcej dla Startu: Olejniczak 23, Kosior 15 (3), Brown 12 (2). Rozbici trójkami Nasi przeciwnicy udowodnili, że są drużyną z charakterem - mówił po przegranym różnicą 11 punktów meczu w

Start Lublin - Unia Tarnów 89:87

zdecydowanych liderów - Earla Browna i Jacka Olejniczaka wspieranych głównie przez Samo Plevnika i Pawła Kosiora. Brown zdobył 18 punktów, dzięki asystom ma duży udział w dorobku Olejniczaka (27 pkt), zanotował pięć przechwytów. Olejniczak był silnym punktem Startu w walce pod obiema tablicami, pod koszem

Start Lublin - Azoty Dozorbud Tarnów 88:85 po dogr.

, Golański 5 (1), Hughes 16 oraz Chromicz 8 (1), Doliński 0, Lofton 13 (3), Potulski 3. GRACZ MECZU: EARL BROWN - za 100 proc. skuteczność w dogrywce (7 pkt.). Koszykarze lubelskiego Startu po bardzo dramatycznym meczu pokonali wczoraj Azoty Dozorbud

Pelczar w Siarce

przetrzymywać graczy. Przecież przez dłuższy czas nie mogli wyjechać z powodu braku pieniędzy zawodnicy zagraniczni. Dopiero niedawno wrócił do swojego kraju Denis Vrsaljko, a mam nadzieję, że jutro odleci za ocean Earl Brown - dodaje Krzysztof Kołodziej. - Myślę, że to, jaka będzie przyszłość zespołu, wyjaśni

Start Lublin - Prokom Trefl Sopot 74:97

gospodarze nie przestraszyli się utytułowanego rywala i do przerwy stawiali sopocianom zacięty opór. Pierwszą kwartę nawet wygrali. W zespole Startu dobrze w tym czasie grali Earl Brown, Davor Kurilić i Brahima Konare. Pod tablicami walczył Jacek Olejniczak. Ta część spotkania zakończyła się wygraną

Detal-Met/Noteć Inowrocław - Start Lublin 106:90

punkty. Zespół Czarneckiego walczył, dopóki siły miał Earl Brown. Filigranowy czarnoskóry rozgrywający Startu albo sam kończył akcje swojego zespołu, albo szukał pod koszami wysokich Jacka Olejniczaka i Terrella Bella. Brown musiał jednak również wiele pracować w defensywie

od lubelskiej publiczności. Start miał dwóch zdecydowanych liderów - Earla Browna i Jacka Olejniczaka. Brown zdobył 18 pkt, dzięki asystom ma duży udział w dorobku Olejniczaka (27 pkt), zanotował pięć przechwytów. Olejniczak był silnym punktem Startu w walce pod obiema tablicami, pod koszem rywali

W PLK zagra 11 drużyn

ubiegłym sezonie Earl Brown. Rozważana była także kandydatura środkowego Uche Nsonwu. - Podczas wczorajszego pobytu w Warszawie rozmawiałem na jego temat - dodaje dyrektor Kołodziej. - Niestety środkowy z Nigerii jest dla nas zbyt drogi. Szczerze mówiąc, nie bardzo wiadomo, dlaczego tak się ceni, bo

Idea-Śląsk Wrocław - Start Lublin 116:70

też Acie Earl (9 zbiórek). Nowy środkowy wrocławskiego zespołu zagrał niewątpliwie najlepszy mecz od przyjazdu do Wrocławia, ale też niespecjalnie miał z kim powalczyć pod tablicami. Bo Olejniczak, który co prawda dobrze zaczął spotkanie już pod koniec drugiej kwarty miał na koncie trzy faule

Przed meczami Unia/Wisła Tarnów - Start Lublin

triumfowali lublinianie 73:72. W zwycięskiej drużynie bardzo dobrze wypadł Earl Brown, zdobywca 25 punktów. Natomiast u rywali bardzo trudny do upilnowania był Brandon Hughes. Dobre wrażenie zostawił po sobie Piotr Szybilski. - Zaczynają się już koszykarskie szachy - dodaje trener

Czarni Słupsk - Start Lublin 88:81

Olejniczak 7, Arkadiusz Pelczar 5, Earl Brown 31(7), Michał Marciniak 13(1), Brahima Konare 0 oraz Paweł Kosior 16(3), Michał Sikora 5(1), Piotr Miś 4 GRACZ MECZU: EARL BROWN, zadbał o widowisko w przeciętnym meczu Na początku meczu zapowiadało się

Rozmowa z trenerem Startu Arkadiuszem Czarneckim: Czuję niedosyt

inaczej. W meczu z Anwilem w pewnym momencie zaczęliśmy bronić strefą. Jeff Nordgaard w pierwszej połowie nie trafiał z dystansu, więc myślałem, że tak będzie dalej, a on nam rzucił wtedy dwie trójki z rzędu. Być może za późno wprowadziłem Michała Sikorę, bo Earl Brown był już zmęczony...

Przed meczem AZS Gaz Ziemny Koszalin - Start Lublin

, choć kłopotów nam nie brakuje. Chory jest Earl Brown i nie wiadomo, czy w ogóle wystąpi. Podobnie jest z Maciejem Bielakiem, który ma kontuzję nogi. W tej sytuacji zmuszony jestem sięgnąć po rekonwalescenta Michała Sikorę. Czeka nas bardzo ciężki okres. Zespół jest zmęczony walką z Unią/Wisłą, teraz

Gipsar Ostrów Wlkp. - Start Lublin 86:77

ostrowianie. W drugiej i trzeciej kwarcie gospodarze wypracowali kilkunastopunktową przewagę, a trener Andrzej Kowalczyk mógł wprowadzić na boisko graczy z głębokiej rezerwy - Michała Wiesnera i Grzegorza Małeckiego. W końcówce meczu koszykarze Startu dzięki szalonym rzutom Earla Browna zmniejszyli rozmiary

Wybierz skład drużyny Gwiazd

). Wyborem objętych zostało jeszcze pięciu koszykarzy Polonii/Warbud Warszawa, po czterech z Ostromecka/Astorii i Idei/Śląska. Jest ponadto trójka inowrocławian i ostrowian i przedstawicieli Unii/Wisły Kraków oraz dwóch graczy AZS Koszalin i Earl Brown ze Startu Lublin. Kibice

Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 76:73

ostatnim dniu ubiegłego roku podpisał kontrakt z lubelskim klubem, lecz odczuwa jeszcze skutki kontuzji. Natomiast zagrał Earl Brown. Amerykanin nie wybiegł wprawdzie w pierwszej piątce, ale spisywał się bardzo dobrze, mimo że zaledwie sześć godzin wcześniej wrócił zza oceanu. Nadal w świetnej formie

Start Lublin - Legia Warszawa 106:74

wprowadził na parkiet podstawowych graczy, którzy błyskawicznie odrobili straty. Po przerwie przewaga lublinian systematycznie rosła. Po pięknym wsadzie Earla Browna Start w 33 min. prowadził 89:57, a kibice głośno domagali się "setki". Dokonał tego rzutem zza linii 625

Start Lublin - Detal-Met-Noteć Inowrocław 87:70

" tego gracza na koniec trzeciej kwarty Start wygrywał 60:53. - To właśnie Pelczar i Earl Brown wykonali wielką pracę. Obaj nie pozwolili na rozwinięcie skrzydeł Austinowi i Mrożkowi. Poza tym graliśmy zespołowo, co widać po równomiernych zdobyczach punktowych wszystkich

Spójnia Stargard Szczeciński - Start Lublin 76:75

kwarcie niewiele się zmieniło. Nadal gra była bardzo wyrównana i tak było do samego końca. W 34. minucie, po rzucie za trzy punkty Roberta Morkowskiego, gospodarze wygrywali 72:69. Po chwili ten sam zawodnik znowu trafił i przewaga wzrosła do pięciu punktów (74:69). Jednak rzuty Earla Browna i Jacksona

Przed meczem Start Lublin - Unia/Wisła Tarnów

dzielnie wspiera Denis Vrsaljko. Jednak zdecydowanym liderem zespołu jest Earl Brown. To właśnie od jego postawy zależy, jak grają koledzy. Ostatnie mecze pokazały, że Amerykanin jest w bardzo dobrej formie. Oczywiście porażka w Krakowie nie oznacza, że lublinianie opuszczą ligę

AZS Gaz Ziemny Koszalin - Start Lublin 109:90

już dominowali w drugiej części gry. Gospodarze mieli ogromne problemy z presingiem Startu i często nie potrafili przenieść akcji nawet na połowę rywala. Po akcjach Earla Browna i Celeja Start objął w 12. minucie pierwsze prowadzenie (33:31), a przed dłuższą przerwą kilka razy uciekał rywalowi na

AZS GAZ ZIEMNY Koszalin - Start Lublin 85:94

rozpoczął się show Macieja Bielaka. Najpierw trafił on dwa razy z rzędu za trzy punkty, a za chwilę uczynił to samo Earl Brown i Start niespodziewanie objął na chwilę pierwsze prowadzenie w tym meczu. Decydująca kwarta to już dominacja lublinian, dalszy popis Bielaka (w sumie sześć "trójek" bez

Przed meczem Start Lublin - Noteć Inowrocław

. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się wygraną Noteci 106:90. W drużynie z Inowrocławia najskuteczniejszy był zdobywca 23 punktów Yann Mollinari, natomiast dla czerwono-czarnych tyle samo punktów uzyskał Earl Brown. - Jeśli chcemy ten mecz wygrać, powinniśmy ograniczyć poczynania Mollinariego, Alexa

AZS Koszalin - Start Lublin 109:90

. Jeszcze w pierwszej kwarcie goście odrobili znaczną część strat i wyraźnie dominowali w drugiej odsłonie. AZS miał ogromne problemy z presingiem Startu i często nie potrafił przenieść akcji nawet na połowę rywala. Po akcjach Earla Browna i Celeja w 12. minucie Start objął

Czarni Słupsk pokonali Start Lublin 85:77

pewnym punktem zespołu. Za to fenomenalne spotkanie rozegrał Rafał Frank. Tym razem nie pograł sobie przy nim Tomasz Celej, a Frank nie bał się też rzucać (4/4 za trzy). W Starcie wyróżnił Denis Vrsaljko (czytaj w ramce), a także szybki Earl Brown oraz Maciej Bielak. Dobry mecz

Spójnia Stargard - Start Lublin 80:69

i Michał Marciniak. Z dobrej strony pokazał się także Bell, natomiast martwi mnie postawa Earla Browna. Być może przyjedzie do nas Rasie, który ostatnio był testowany w Astorii Bydgoszcz. Spójnia Stargard - Start Lublin 80:69 Kwarty: 25:16, 12:28

Start Lublin - Gipsar-Stal Ostrów 71:80

Start: Brown 24 (6x3), Bielak 19 (3), Olejniczak 11, Bell 1 oraz Marciniak 10, Derwisz oraz Łuszczewski 4, Hołota 2, Pelczar, Sikora, Ostrowski. Gipsar: Dan Earl 17 (2), Szawarski 13 (1), Sroka 10, Sessoms 5 (1), Micuda 5 (1) oraz Szcześniak 21 (2), Grudziński 9, Prawica

Unia/Wisła Kraków - Start Lublin 102:97

. Gospodarze rozpoczęli zbyt nonszalancko, często tracąc piłkę w głupi sposób. Mujo Tuljković faulował w ataku, mylił się pod samym koszem Piotr Szybilski, a Brandun Hughes kapitalne akcje przeplatał koszmarnymi stratami. Nie zawodził za to Michał Marciniak i Earl Brown (2 x 3 pkt) i w efekcie po pierwszej

Legia Warszawa - Start Lublin 90:70

Startu wrócił po kontuzji Paweł Kosior, a zadebiutował Amerykanin Earl Brown. Ten ostatni jednak spisywał się fatalnie. Wstawiony do pierwszej piątki był głównym winowajcą tego, że Legia rozpoczęła spotkanie od stanu 16:2. Dużo lepiej zagrał jako playmaker Michał Sikora. - Może

Start Lublin - Czarni Słupsk 58:60

KWARTY: 10:16, 12:12, 16:16, 20:16 START: Marciniak 14, Olejniczak 12, Brown 9 (1), Konare 9, Kosior 6 oraz Miś 6, Pelczar 5 (1), Bielak 2, Ostrowski 0, Sikora 0. CZARNI: Wilson 15, Frasunkiewicz 14 (2), Vaskys 13 (1

Przed meczem Polonia Warbud Warszawa - Start Lublin

-czarni wygrali u siebie 80:77. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był zdobywca 25 punktów Earl Brown, natomiast w drużynie warszawskiej najcelniej rzucał Jeff Nordgaard (23 pkt). Do tej pory Polonia Warbud wygrała siedem spotkań, co daje jej piątą pozycję. W ostatniej kolejce warszawianie wygrali

AZS Gaz Ziemny Koszalin - Start Lublin 85:94

niż Białorusin i opinię tę podtrzymujemy. W 25. minucie AZS prowadził 61:51 i wciąż zdawał się panować na boisku. Wtedy rozpoczął się show Macieja Bielaka. Obrońca Startu najpierw trafił dwukrotnie z rzędu za trzy punkty, za chwilę uczynił to samo Earl Brown i Start objął pierwsze prowadzenie w meczu

Start Lublin - Unia/Wisła Tarnów 89:77 i 79:77

Olejniczak 8, Marciniak 6, Celej 4, Kurilie 0. Unia/Wisła: Ansley 22 (4), Szybilski 22 (5), Hughes 21 (2), Tulijković 4, Suski 0 oraz Żurawski 3, Mielczarek 3, Sulowski 2. GRACZ MECZU Earl Brown. Za waleczność i pewną rękę.

Start Lublin - Spójnia Stargard Szczeciński 78:80

. Mecz był bardzo wyrównany. Po koniec pierwszej kwarty po rzucie Piotra Soczewskiego goście wygrywali 20:16. Jednak końcówka tej części spotkania należała do Startu i trafienie Earla Browna zapewniło drużynie trenera Arkadiusza Czarneckiego prowadzenie 22:20. W drugiej kwarcie

Unia/Wisła Paged - Start Lublin 84:79

na linię rzutów wolnych Earla Browna. Krakowianie popełniali koszmarne błędy w obronie, a ponieważ często faulowany Piotr Szybilski trafiał tylko połowę wolnych, w czwartej kwarcie znów był remis 60:60. Wsad Łukasza Seweryna po kontrze, blok "Bila" i gospodarze

Start Lublin - Komfort Kronoplus Stargard Szcz. 71:91

Pawła Kosiora i Piotra Ostrowskiego. Natomiast przed własną publicznością zadebiutował Earl Brown. Trzeba od razu powiedzieć, że Amerykanin wypadł blado. Z kolei w Komforcie pierwsze spotkanie rozegrał Kiwane Garris i był to występ bardzo udany. Amerykanin dobrze prowadził grę i trafiał kiedy trzeba

Plusy i minusy sportowego weekendu

pięciokrotnie wyższym budżetem Polonię Warbud Warszawa 80:77. W drużynie gospodarzy znakomity mecz rozegrał Earl Brown, który zdobył 25 punktów. Po tym spotkaniu stracił pracę trener Polonii Dariusz Szczubiał. Zwycięstwo piłkarzy III-ligowego Hetmana Zamość

Czarni Słupsk - Start Lublin 76:73

Start: Earl Brown 3(1), Jacek Olejniczak 15, Samo Plevnik 16(3) Piotr Miś 5, Michał Marciniak 13 oraz Paweł Kosior 11(2), Michał Sikora 9(2), Arkadiusz Pelczar 2 Gracz meczu: Zbigniew Białek, przy okazji świetnego występu rzucił sześć trójek

Start Lublin - Ostromecko Astoria Bydgoszcz 71:74

zaklejali reklamy E.Leclerca i Perły, które wycofały się ze współpracy z klubem. - Szkoda, że tak się stało, to niewątpliwie też miało wpływ na postawę zespołu - przekonywał dyrektor Kołodziej. Zaczęło się dla gospodarzy bardzo dobrze. Znakomicie zza linii 625 cm trafiał Earl

Czarni Słupsk - Start Lublin 85:77

nawet jak ma gorszy dzień, jest pewnym punktem zespołu. Za to fenomenalne spotkanie rozegrał Rafał Frank. Tym razem nie pograł sobie przy nim Tomasz Celej, a Frank nie bał się też rzucać (4/4 za trzy). W Starcie wyróżnił się Denis Vrsaljko (czytaj w ramce), a także szybki Earl

PLK: Idea w formie, pokonała Anwil

razy za trzy punkty - podkreślał. - I już nawet nie chodzi o same 20 celnych rzutów, ale na jakiej to było skuteczności! W pierwszej kwarcie oba zespoły zdobyły w sumie 56 punktów, a indywidualny pojedynek strzelecki prowadzili Nordgaard z Acie Earlem. Wrocławianin

Noteć Inowrocław - Start Lublin 76:69

końcówce zwycięstwa pozbawił ich brak zimnej krwi. Raz wyrzucili piłkę w aut, potem z dystansu chybiali Ibrahim Konare, Earl Brown i Michał Marciniak. Gospodarze zdobywali tymczasem kolejne punkty po celnych rzutach osobistych Roberta Kościuka, Huberta Radke i Aleksa Austina

Start Lublin - Polonia Warbud Warszawa 67:75

gospodarze prowadzili 11:6. Jednak po błędach Konare i Earla Browna zespół warszawski doprowadził w 11. minucie do remisu (11:11). Potem żadnej z drużyn nie udało się odskoczyć na więcej niż dwa punkty i w rezultacie ta część meczu skończyła się remisem (18:18). - Spodziewaliśmy

22. kolejka PLK: Legia jeszcze żyje

). Polonia: Jeklin 24 (6), Taylor 17, Hlebowicki 16, Jarutis 9 (1), Karwowski 2 oraz Sidor 9 (1), Grudziński 4. Czarni Słupsk 88 Start Lublin 81 Gracz meczu: EARL BROWN zadbał o widowisko w przeciętnym

20. kolejka PLK: Idea spadła na 4. miejsce

Chromicz 8 (1), Doliński 0, Lofton 13 (3), Potulski 3. GRACZ MECZU: EARL BROWN - za 100 proc. skuteczność w dogrywce (7 pkt.) Polonia Warbud Warszawa - Komfort Stargard 102:79 KWARTY: 23:14, 27:22, 23:27, 29:16

Start Lublin - Anwil Włocławek 62:70

będzie dalej, a on nam rzucił wtedy dwie trójki z rzędu. Być może za późno wprowadziłem Michała Sikorę, bo Earl Brown był już zmęczony... Rozmawiał: Wiesław Pawłat

Przed meczem Start Lublin - Anwil Włocławek

. Pozostali zawodnicy są zdrowi. W sylwestra powrócił zza oceanu Earl Brown. - Czeka nas bardzo ciężka przeprawa - prognozuje Krzysztof Kołodziej, dyrektor Startu. - Wkraczamy w fazę, w której czekają nas najtrudniejsze mecze. Anwil będzie ciężko ograć, ale to wcale nie znaczy, że

Start Lublin - AZS Gaz Ziemny Koszalin 80:84

zaczęli odrabiać straty. Bardzo ambitnie walczył trzy minuty wcześniej wprowadzony do gry Konare. Był on chyba najlepszy z trójki wysokich graczy gospodarzy. Zaczął trafiać Earl Brown, ale Amerykanin miał utrudnione zadanie, gdyż grał w tym meczu z wybitym palcem. Przewaga AZS stopniała do sześciu punktów

Era Basket Liga: Unia/Wisła Paged Kraków - Start Lublin 78:69

się to na wiele, gdyż zupełnie niespodziewanie po trzech kwartach prowadził Start 56:55. Wszystko dzięki trafieniu Earla Browna z ostatniej sekundy za trzy punkty. W czwartej kwarcie na boisko wrócił Ansley i waleczny Mujo Tuljković, a Hughes rozpoczął swój koncert. Trzy

Start Lublin - Noteć Inowrocław 90:78

KWARTY: 24:20, 23:19, 16:19, 27:20 START: Kosior 30 (6), Marciniak 21 (1), Brown 9 (1), Olejniczak 9, Konare 8, oraz Sikora 7, Miś 4, Pelczar 2, Ostrowski 0. NOTEĆ: Austin 22 (1), Sneed 18, Mrożek 13 (3), Kościuk 9, Turkovie

W 14. kolejce Polskiej Ligi Koszykówki

) Jakieś zmiany? W Lublinie nie ma już centra Vanji Bujicia, który po jednym meczu okazał się za słaby, co wszyscy - poza Lublinem - wiedzieli już dawno. Na razie jedynymi obcokrajowcami pozostają więc Brahima Konare i Earl Brown. Anwil ma nieco kłopotów - zapalenie opon mózgowych (co najmniej dwa miesiące

Prokom Trefl Sopot - Start Lublin 100:71

, Marciniak 13, Olejniczak 11, Łuszczewski 8, Brown 3 (1) oraz Kosior 17 (3), Miś 6, Bujić 0, Pelczar 0, Bielak 0 KOSZYKARZ MECZU: Tomasz Jankowski - wykorzystał nieobecność podstawowych centrów Mecz Prokomu Trefl Sopot ze Startem Lublin oglądał legendarny

PLK. Noteć - Start 98:65

pogrążył Piotr Czaska. Skutecznie zakończył cztery akcje i po ostatniej - w 26. min - Noteć wygrywała aż 60:31. Lublinianie zdobyli jeszcze 5 pkt z rzędu (wolny Earla Browna i dwie akcje Łuszczewskiego), ale na więcej nie było ich już stać. Sześć minut przed końcem, gdy znowu celnie rzucił Łuszczewski

NBA. Michael Jordan zdobył 51 pkt!

ambicji Jordana stali się Hornets. Tym razem na zdobycie 10 punktów potrzebował zaledwie 4,5 minuty w pierwszej kwarcie. - On dzisiaj przeniósł się w czasie do starych lat - mówił skrzydłowy Hornets P.J. Brown. - Chyba ma w sobie trochę dumy? - pytał retorycznie trener Wizards Doug Collins

Draft 2001: kolejność zawodników

Draft 2001: kolejność zawodników I runda 1. Washington Wizards - Kwame Brown (szkoła średnia w stanie Georgia) - 19 lat, 211 cm, silny skrzydłowy 2. Los Angeles Clippers - Tyson Chandler (szkoła

Fruwając pod koszem: Epitafium dla Isiah

. Ogłoszenie: 68-letni trener z wielkim doświadczeniem i fantastycznym CV desperacko szuka pracy. Larry Brown (m.in. mistrzostwo NBA z Pistons), przyznaje: "Tak bardzo chcę wrócić. Strasznie mi się nudzi. Tęsknię". Wśród tych, którzy mogą się skusić, jest Michael Jordan, współwłaściciel Charlotte

18. kolejka PLK. Pogrom Idei w Ostrowie

Earla (6/10 z gry, dziesięć zbiórek). Amerykanin potwierdził, że na Euroligę może wielkim wzmocnieniem nie będzie, ale za to w PLK może stać się znaczącą postacią w walce pod koszami. Do przerwy miał sześć zbiórek, a Śląsk walkę na tablicach wygrywał 18:8. To sprawiło, że w pewnym momencie było jedynie

Wybrani w drafcie 2001 - nr 1 to Kwame Brown

Wybrani w drafcie 2001 - nr 1 to Kwame Brown 19-letni skrzydłowy ze szkoły średniej Kwame Brown został wybrany przez prezesa Washington Wizards Michaela Jordana jako pierwszy w drafcie do NBA 2001. Sensacją dnia były trzy wymiany dotyczące czołowych

7. kolejka PLK: Lider Miglinieks

Startowi Lublin nie udało się sprawić kolejnej, po zwycięstwie z Polonią, niespodzianki w Warszawie. Beniaminek wyraźnie przegrał z Legią, a nowy nabytek Startu Earl Brown spisał się znacznie poniżej oczekiwań. Zwycięstwo na wagę utrzymania posady przez trenera Jerzego

21. kolejka PLK: Idea przegrała w Warszawie

ośmiu - komentował Colson. Wrocławianie wystąpili bez chorych Dainiusa Adomaitisa i Kestutisa Marciulionisa, a obaj środkowi Acie Earl i Aleksander Kul byli mało przydatni z powodu fauli. Pruszków blisko Koszykarze z Pruszkowa jako pierwszy zespół w

Tydzień w PLK: Z dwóch kieszeni?

w tym sezonie: Kevin Braswell (29 proc.), Raimonds Miglinieks (30), Łukasz Żytko (30), Wojciech Majchrzak (31), Earl Brown (34) i Goran Kalamiza (35). LICZBA TYGODNIA. 50 - tyle zbiórek według ostrowskich statystyków zanotowali koszykarze Gipsaru w meczu z Komfortem