damian chodor

Dawny talent z Górnika Zabrze zrezygnował z gry w Tychach

Trener GKS-u Tychy Piotr Mandrysz żałuje, bo liczył na transfer Mateusza Bukowca 24-letniego pomocnika, który już jako nastolatek rozegrał kilkanaście gier w ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze

Tak się strzela w Sławkowie

Niecodziennym wyczynem popisał się 19-letni Damian Jajeśniak. Pomocnik MKS Sławków, który jest wypożyczony do tego klubu z Zagłębia Sosnowiec, aż pięciokrotnie pokonał w sobotę bramkarza Czarnych Sosnowiec. Jak padały bramki? 1. gol - po strzale

Zagłębie Sosnowiec wyjechało na obóz do Międzybrodzia Bialskiego

Piłkarze sosnowieckiego Zagłębia, lidera III ligi, rozpoczęli wczoraj 10-dniowe zgrupowanie w Międzybrodziu Bialskim. Na obóz wyjechało 28 piłkarzy. Nowi zawodnicy w tym gronie to: Szymon Waga (Małapanew Ozimek), Piotr Maroszek (Sokół Zabrzeg) i Sławomir Chodor (MKS Sławków

Piłka nożna: strzelcy IV ligi

. Najlepszy snajper IV ligi to w tej chwili Sławomir Chodor z MKS Sławków, który strzelił aż 11 bramek. Tuż za nim z 10 golami jest Adrian Kudełko ze Slavii Ruda Śląska. Na trzecim miejscu plasuje się Rafał Zuga z Szombierek Bytom (9 bramek). Zając z Włodara jest czwarty w ogólnej klasyfikacji

Drugi casting na Stadionie Ludowym

Na Stadionie Ludowym w Sosnowcu odbył się drugi i ostatni tej jesieni casting. Tym razem szansę gry w barwach Zagłębia dostali: Dragan Vranić, serbski bramkarz Victorii Jaworzno, Szymon Waga z Małej Panwi Ozimek, Wojciech Kołodziej z Babiej Góry, Sławomir Chodor z MKS Sławków

Wysoka porażka Heko Czermno w meczu kontrolnym w Łodzi

podpisania umowy jest także kolejny pomocnik Damian Marcioch. - To młody, obiecujący piłkarz. Dogadaliśmy się już z jego klubem [RKS Radomsko - red.]. Pozostaje tylko dograć szczegóły umowy indywidualnej - wyjaśnia Białek. Wciąż nie ma ostatecznej decyzji w sprawie obrońcy Marka Drozda. Jego przejście

Ostrołęka niczym magnes przyciąga siatkarzy z Olsztyna

. Wygląda więc na to, że Olsztyn wywalczył Ostrołęce awans na zaplecze ekstraklasy. W Pekpolu występuje wielu siatkarzy doskonale znanych naszej publiczności: Paweł Pietkiewicz, Adam Jakubowski, Grzegorz Pietkiewicz, Damian Kaniowski, Karol Szczygielski, Jakub Chodor, Tomasz Rutecki, Grzegorz Białek i Kamil

III liga piłkarska: remis Heko Czermno, derby Świętokrzyskiego dla Wiernej Małogoszcz

Łukasza Mariaka. W końcówce znów do głosy doszli goście, ale ani Radosław Kardas (81.), ani Paweł Zawistowski (86.) i Sławomir Chodor (89.) nie znaleźli już sposobu na bramkarza Stali. W grupie walczącej o utrzymanie doszło do derbów Świętokrzyskiego. Piłkarze Wiernej Małogoszcz

III liga piłkarska : derby Świętokrzyskiego dla Heko Czermno

Derby lepiej zaczęli gospodarze - w 7. minucie Łukasz Szymański dośrodkował na głowę Damiana Gila, a piłka po jego uderzeniu musnęła poprzeczkę i wylądowała za plecami Łukasza Mariaka. Zdaniem miejscowych za linią bramkową, zdaniem sędziego - przed. W miarę upływu czasu grający

20. kolejka III ligi piłkarskiej: pierwsze zwycięstwo Pogoni Staszów

Współautorem obu goli dla Pogoni był Dariusz Mielec. Już w 4. minucie dośrodkował na 6. metr do Damiana Krakowiaka, a minutę przed przerwą wykorzystał błąd bramkarza Stali Stalowa Wola Tomasza Wietechy i obsłużył Jakuba Zabłockiego. Przygniatająca momentami przewaga gości

Wyniki sparingów świętokrzyskich trzecioligowców

: Łukiewicz - Zachnik, Kardas, Bartkowiak, Matuszczyk - Zimoch, Trela, Dymek, Pluta - Myśliwy, Zimoch oraz Mariak, Chodor, Stępień, Łęgowiak Wierna Małogoszcz - Zenit Chmielnik 0:1 (0:0) W pierwszej połowie, gdy murawa była mało zniszczona, lepiej

Pozostałe sparingi piłkarskich ligowców

testowani: Wojciech Sadlok, Marcin Folga i Damian Stemplewski. W meczu nie najlepiej zaprezentował się Stemplewski. - Tłumaczę to sobie ciężkimi treningami i daję Damianowi następną szansę - dodaje Zagórski. Piast następne spotkanie rozegra w sobotę z Bełchatowem, a Jastrzębie

Piłkarskie sparingi trzecioligowców

, Ziaja. Po przerwie grali także: Kondzielnik, Chodor, Smolec i Mianowany. Sześć zwycięstw i dwa remisy to bilans przedsezonowych meczów kontrolnych Ruchu Radzionków. W sobotnim sparingu podopieczni trenera Jana Pietrygi wygrali na wyjeździe 4:0 z IV-ligowym Śląskiem

Wyniki 24. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej

Damian Gil wciąż mają poważne problemy z trafianiem do bramki, więc seria meczów bez gola urosła do pięciu. Piłkarzy Pogoni Staszów pogrążył tym razem najlepszy snajper III ligi Tomasz Albingier z Hatmana Zamość. Oba trafienia wzbudziły jednak protesty gospodarzy, którzy

Porażki świętokrzyskich trzecioligowców w 22. kolejce

- Zawistowski, Cheda, Gondzia (36. Zimoch), Pluta (76. Zachnik) - Kanarski (68. Chodor), Stępień Kmita: Różalski - Krauz, Łuszczek, Duda, D. Gawęcki - Bębenek Ż (88. Łącz), A. Lizak (67. P. Gawęcki), Giza, Zawadzki - Filipczak (75. J. Lizak), Czerwiec

Wyniki ostatnich meczów kontrolnych trzecioligowców

rozgrywek III ligi w sobotę o godz. 15 Heko gra w Gorzycach z Tłokami. Heko: Mariak - Zawadzki, Bartkowiak, Kardas, Matuszczyk - Zachnik, Kościukiewicz, Trela, Pluta - Kanarski, Stępień oraz Łukiewicz, Dworzyński, Antczak, Chodor, Gondzia, Baliński

Wyniki piłkarskich sparingów z udziałem świętokrzyskich trzecioligowców

Andrzeja Deca. W Łodzi przegrali już trzeci kolejny pojedynek. Wynik ustalono już po kwadransie - trzecioligowcy z Głowna wykorzystali w 5. i 14. minucie dwa błędy defensywy Heko. Nie najlepiej wypadł też atak. Jeszcze w pierwszej połowie w doskonałej sytuacji z 5 metrów za lekko strzelił Sławomir Chodor

III liga piłkarska: wygrane Heko Czermno i Wiernej Małogoszcz

), Wachowicz, Karpowicz, Sawic - Chałas, Szczyrba, Kita (56. Lalik), Pliżga - Albingier, Iwanicki Heko: Mariak Ż - Zawadzki, Walęciak, Matuszczyk, Cheda - Kardas Ż, Trela (36. Zimoch), Zawistowski Ż, (79. Bartkowiak), Pluta - Kanarski (81. Kościukiewicz), Stępień (87. Chodor

IV liga piłki nożnej: KS Raków dogonił lidera

3:2 (0:1) Bramki: 0:1 Chodor (12.), R. Skrzypkowiak (47.), 2:1 Krężel (68.), 2:2 ???, 3:2 Kobus (89.). KS Włodar Domex: Kapral - Remian (55. Żelichowski), Pieniek (30. Skrzypkowiak), Maciejewski, Załucki, Dynus, Błaszczykowski, Krężel, Janusz

Heko - Motor 1:0. Czermno bliżej drugiej ligi

gości. Wyrównał osiem minut po przerwie Damian Gil - jego niezbyt udana próba dośrodkowania... wylądowało w siatce. Od 69. minuty goście grali w dziesiątkę (druga żółta kartka Marka Rybkiewicza), co błyskawicznie wykorzystali gracze Wiernej - po podaniu karola Dreja z prawej strony z pięciu metrów

Sparingi piłkarskich ligowców: Górnik wygrywa w Czechach

: Ireneusz Gortowski oraz Jacek Berensztajn. W tej sytuacji w "Gieksie" prawdopodobnie zostaną Damian Kroczek i Tomasz Owczarek. W drużynie Piasta z dobrej strony zaprezentowali się w sparingu: Przemysław Pałkus, Adam Procek, Marcin Staniek, Michał Piwowar i Radosław

Sparingi piłkarskich ligowców: wygrana Katowic i Odry

Piłkarze katowickiej "Gieksy" przebywający na zgrupowaniu w Rudach Raciborskich pokonali 3:1 Odrę Opole. Z dobrej strony pokazał się Damian Gacki. Trener Wojciech Borecki był również zadowolony z postawy obrońcy Aluminium Konin Tadeusza Bartnika. Wystąpiło też kilku

Sparingi ligowców: wygrana Odry, porażki Katowic i Górnika Zabrze

) Bramka: Rak (35.) Zagłębie: Kurdziel - Stemplewski (Kłoda), Studziński, Broczkowski, Mazur - Luty, Twardawa, Łuczywek, Chwalibogowski - Chodor (Pitry), J. Rak. Piłkarze Szczakowianki wygrali 4:0 z Walką Zabrze i w dobrych humorach wyjechali na

Sparingi piłkarskich drużyn z naszego regionu: remisy Dospelu i Odry

), Damian Lickiewicz (Janina Libiąż), Dariusz Ficulak i Marcin Ziaja (Górnik II Zabrze), Jacek Rusznica (Włókniarz Kietrz). W kręgu zainteresowań Polonii są także: Marcin Kondzielnik (Włókniarz Kietrz), Robert Sztandera (Szczakowianka Jaworzno) i Rafał Baczyński (Pogoń Staszów). - Dziś po rozmowach z tymi

Przygotowania piłkarskich trzecioligowców

obóz. Do 13 marca, kiedy ruszą rozgrywki, zaplanowano za to masę interesująco zapowiadających się sparingów Zagłębie Sosnowiec Na razie lider III ligi nie przeprowadził spektakularnych transferów. Kadrę uzupełnili: Sławomir Chodor (MKS Sławków

Sparingi ligowców: zwycięstwa Górnika, Odry, GKS, Szczakowianki, Zagłębia i Ruchu, remis Podbeskidzia, porażka Piasta

- Iwański - Jaromin. Ponadto grali: Rogala, Chi-Fon, Gierczak, Chudy, Węgier. Polonia: Suchański - Brehmer, Jurczyk, Sosna, Zajas - Trzeciak, Broniewicz, Rejmanowski, Marcinkowski - Wania, Chodor. Po przerwie grali również: Żmija oraz Byrski, Mianowany, Kolasa i Ziaja

Sparingi ligowców: remis Górnika, porażki Katowic i Odry

Górnik MK Katowice) i Damian Stemplewski (Jura Niegowa) oraz młodzieżowcy Maciej Małkowski (MOSiR Jastrzębie) i Wojciech Sadlok (Pasjonat Dankowice). Pierwszy raz zagrali natomiast 22-letni wychowanek jastrzębskiego klubu Paweł Hajduczek (ostatnio III-ligowy Znicz Pruszków, wcześniej m.in