azs pw

Marcin Lew

Asseco Resovia - AZS PW 3:1. Zobacz skrót spotkania [WIDEO]

Siatkarze wicemistrza Polski Asseco Resovii pewnie pokonali we własnej hali AZS Politechnikę Warszawską 3:1 w meczu 20. kolejki PlusLigi.

TBL. AZS PW z Treflem w niedzielę. Bilety już w sprzedaży

W siedzibie klubu oraz internecie można już nabyć bilety na niedzielny mecz AZS Politechniki Warszawskiej z Treflem Sopot. Specjalne zniżki czekają na studentów Politechniki Warszawskiej oraz zawodników amatorskiej ligi UNBA.

Siatkarze AZS PW o krok od elity

Hala Riviery będzie dziś pękać w szwach. Jeżeli siatkarze Politechniki wygrają decydujący mecz finału z Górnikiem Radlin, to awansują do ekstraklasy.

Asseco Resovia - AZS PW. Przewaga na siatce i w zagrywce [STATYSTYKI]

oczywiście na przyjęcie. Rzeszowianie mieli tutaj nieco lepszą skuteczność (54:43 procent), co z kolei miało swoje odzwierciedlenie w grze na ataku. Asseco Resovia zbijała z 60-procentową skutecznością, a AZS Politechnika z 51-procentową. Po równo było tylko w bloku 6:6. Ogromna przewaga natomiast była w

Siatkarze AZS PW szykują się do sezonu

To miał być wielki hit. Pierwszy od czasów Legii warszawski klub w męskiej ekstraklasie już od momentu wywalczenia historycznego awansu wzbudzał wiele emocji. Nie tylko dlatego, że stołeczni kibice stęsknili się za siatkówką na najwyższym krajowym poziomie, a w przyszłym sezonie

PGE Skra gra z Politechniką. W stolicy jak u siebie

seta z Indykpolem AZS Olsztyn. Następnie odnieśli dwa przekonujące zwycięstwa w Pucharze Polski, pokazując, że ich dyspozycja rośnie. - Z dnia na dzień powinno być lepiej - zapowiadali zawodnicy. W Warszawie teoretycznie nie powinni mieć kłopotów, bo na każdej pozycji drużyna z Bełchatowa ma lepszych

Polonistki rządzą w Warszawie. I są liderkami tabeli drugiej ligi

zasługują także kibice - skromna hala przy Konwiktorskiej znów była rozśpiewana - na malutkich trybunach znakomicie bawili się i kibice Polonii, i Politechniki. Do Warszawy wraca moda na kosza? Polonia Warszawa - Altkom AZS PW 63:62 Polonia: Weronika

"Cały zespół zasłużył na ogromne gratulacje" - wypowiedzi po wygranej PGE Skry w Warszawie

W niedzielę bełchatowianie nie mieli problemów z ograniem w Warszawie AZS, którego pokonali 3:0, w żadnym z setów nie tracąc nawet 20 punktów. - Jesteśmy zadowoleni z gry i ze zwycięstwa. Myślę, że byliśmy w tym meczu bardzo skoncentrowani. Dobrze radziliśmy sobie w bloku i

II liga koszykarzy: Politechnika wygrała derby, pewne zwycięstwo Legii

. Sulima nie dość, że trafiał (24 punkty), to jeszcze dobrze zbierał (11). Michał Exner i Marcin Ciszewski wyeliminowali z gry groźnych wysokich rywali. Legia wygrała pewnie i zasłużenie. Tempcold AZS PW - Norgips Piaseczno 85:66. Kwarty: 25:20, 20:12, 21:14, 19:20. AZS PW

II liga, grupa A - wygrane Znicza, Legionu i Polonii II

. SKS II Starogard Gdański - Znicz Pruszków 86:97. Kwarty: 18:28, 27:12, 19:27, 22:30. Znicz: Czubek 26 (4), Łapiński 16, Sulima 12 (2), Bochenek 12, Sosnowik 4 oraz Tomaszewski 15, Świech 11 (1), Kucharski 1. Stal Ostrów II - CA~IB AZS PW Legion 67:88. Kwarty: 19:27, 17:23

II liga koszykówki: Znicz i Legion wygrywają, Żubry się męczą

: Bochenek 24, Sulima 16 (2), Łapiński 12, Sosnowik 8, Czubek 7 (1) oraz Kucharski 13, Tomaszewski 9, Pakuła 2. CA-IB AZS PW Legion - Polonia II Warszawa 92:72. Kwarty: 21:26, 26:9, 23:19, 22:18. CA-IB Legion: Korczak 15 (1), Wojdak 9 (1), Andres 6, Basiewicz 4, Stec 0 oraz

Koszykówka. II liga: porażka Znicza, zwycięstwo Legii

. W jednej z akcji znokautował łokciem wymierzonym prosto w twarz rywala, a sekundę później jeszcze rzucił w niego piłką. Sędziowie wyrzucili Mudanta z boiska i zapewne czeka go dyskwalifikacja. W Szczecinie z AZS 101:89 wygrał CA-IB AZS PW Legion Legionowo. Zadebiutował

Znicz rozgromiony w Jeleniej Górze

. CA~IB AZS PW Legion - SMS Kozienice 69:46. Kwarty: 15:10, 23:16, 14:10, 17:10 CA~IB: Andres 17, Korczak 11, Wojdak 4, Wójcicki 2, Basiewicz 1 oraz Lipiński 11 (1), Paszkiewicz 10 (2), Kobiałko 8, Makulec 5, Pobuta 0. Polonia II Warszawa - Żubry

Wygrane Znicza i Legionu na inaugurację II ligi

. Polonia Leszno - CAIB AZS PW Legion Legionowo 50:76. Kwarty: 16:20, 8:25, 17:14, 9:17. Legion: Andres 32 (1), Wojdak 20 (2), Paszkiewicz 5, Korczak 5 (1), Basiewicz 1 oraz Wójcicki 7, Makulec 3, Kobiałko 3, Szlauzys 0, Stec 0. Stal II Ostrów - Polonia II Warszawa 89:68. Kwarty

Przerwana seria Legionu

, Kitzinger 15, Sulima 14 (3), Czubek 9 (1) oraz Tomaszewski 11 (1), Łapiński 7 (1), Sosnowik 4, Kucharski 2, Matuszewski 0. ŻUBRY BIAŁYSTOK - CA-IB AZS PW LEGION LEGIONOWO 90:86. KWARTY: 27:25, 23:22, 23:23, 17:16. LEGION: Lipiński 22 (6), Andres 13, Wojdak 8, Wójcicki 7 (1

II liga koszykówki: Znicz liderem, wygrana Legii, porażka Legionu

II OSTRÓW 105:63. Kwarty: 22:20, 26:18, 27:8, 30:17. Znicz Czubek 19 (5), Świech 19, Kitzinger 9 (1), Lenkiewicz 9, Bochenek 4 oraz Łapiński 18 (1), Tomaszewski 13 (1), Matuszewski 6, Kuraś 6, Sosnowik 2. PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYB. - CA-IB AZS PW

Koszykówka. Przed 4. kolejką II ligi: Znicz liderem?

wygrać trzydziestoma punktami - mówił w niedzielę po zwycięstwie 85:74 w Gdańsku z AZS trener Znicza Krzysztof Żolik. - Poza tym z niektórymi zespołami gra się ciężko. Niby mają jakieś zagrywki, ale nigdy nie wiadomo, czy nie będą rzucać z wariackich pozycji. Jak zaczynają trafiać, to ciężko ich

Przed meczem Legion - Znicz

W walce o awans liczą się trzy drużyny: Znicz (bilans 23-3), Legion (22-4) i Żubry Białystok (22-4). Do końca rozgrywek pozostały cztery kolejki - kluczowe będą dwa mecze: Legion - Znicz (w niedzielę) i Żubry - Legion (9 kwietnia). Do I ligi awansuje najlepszy zespół, a drużyna

Pozostałe wyniki 7. kolejki:

KU AZS UKW Bydgoszcz - KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 36:34, KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - KS Vertex Sokół Kościerzyna 31:22, KU AZS PW Warszawa - NLO SMS ZPRP Gdańsk 39:38, WKS Grunwald-Allegro Poznań - KS AZS AWF Warszawa 30:32, KS Pogoń Handball Szczecin - KU AZS UZ

Awans Łuczniczki w tabeli PlusLigi. Mały, ale też się liczy

Siatkarze Łuczniczki zajmują obecnie z 12 punktami 10. miejsce w PlusLidze. Po wygranej z AZS PW wyprzedzili Effectora Kielce (11 pkt). Przed bydgoszczanami jest ciągle ekipa ze stolicy (14 pkt), dalej już straty są niestety większe. Jastrzębski

PGE Skra - AZS Politechnika: Grają i czekają na decyzję

przed decyzją drużyna rozegra mecz z ekipą, która w przeszłości często sprawiała jej wiele problemów. W tym sezonie Onico AZS PW przegrała tylko z Asseco Resovią w inauguracyjnej kolejce, a później pokonała Łuczniczkę Bydgoszcz, Espadon i Indykpol AZS Olsztyn. Atakujący Michał Filip jest najlepiej

Koszykarki Politechniki ostatnie w Turnieju o Puchar Prezesa UW

Paulina Kaczyńska - zdobywczyni 15 punktów. W drugim swoim meczu AZS PW spotkał się z trzecią drużyną pierwszej ligi MKS PWSZ Konin. Zawodniczki z Konina od początku narzuciły swój styl gry i przez trzy kwarty wysoko prowadziły. Wśród warszawianek znów najskuteczniejsza była

Cztery sety i czwarte zwycięstwo Łuczniczki w PlusLidze

bydgoszczanie już w początkowej fazie zdobyli przewagę, po udanych zagrywkach Michała Ruciaka i trzech w sumie blokach, prowadzili już 19:11, a potem całą partię do 18. Paweł Zagumny, gwiazda AZS PW, nie mógł liczyć na tak skuteczną grę swych partnerów. W zespole warszawskim zawodzili

Akademiczki dopiero piąte w turnieju Alles Cup. Przegrały tylko jeden mecz

Podopieczne Sławomira Depty w turnieju rozgrywanym w Głownie pokonały AZS PW Warszawa 69:24 oraz UKS Basket Aleksandrów Łódzki 61:60 i miały szanse na awans do finału, ale w najważniejszym meczu grupowym przegrały 63:66 z ŁKS Kosz Kobiet Łódź i ostatecznie pozostała im tylko

Politechnika na drodze Łuczniczki. Trudna przeprawa w stolicy

. Wiele wskazuje na to, że losy spotkania, jak to często w siatkówce bywa, rozstrzygną się w przyjęciu zagrywki. Rywale mają z tym kłopot, podobnie jak Łuczniczka. Za przyjęcie w AZS PW odpowiadają doświadczony Francuz Guillame Samica oraz Bartosz Kwolek i Łukasz Łapszyński

Indykpol AZS Olsztyn nie przywiózł punktów z Warszawy

olsztynianom Druga partia miało bardzo podobny przebieg. Przy remisie 3:3 Onico AZS zdobyło cztery punkty z rzędu. Olsztynian zagrywką nękał Guillaume Samica. Czas wzięty przez Andreę Gardiniego przy stanie 7:3 dla PW nie zmienił gry przyjezdnych. Jan Hadrava nie radził sobie z

Lotos Trefl poznał rywala w Pucharze Polski

- MKS Banimex Będzin Pary 1/4 finału Pucharu Polski (7 stycznia): LOTOS Trefl/BBTS - Transfer PGE Skra/Indykpol AZS - Krispol/Ślepsk/Cuprum Asseco Resovia/GTPS/AZS AGH - AZS PW/Cerrad Czarni

Dwie koszykarki pożegnały się z Mon-Polem

Płock - sport.pl również na facebooku! Polub nas i bądź z informacjami na bieżąco!" Obie koszykarki poprzedni sezon spędziły w SKK Polonia Warszawa (zespół II ligi). Wcześniej grały także w innych klubach warszawskich: AZS AWF, AZS PW oraz

Pierwsza porażka Politechniki, BBTS lepszy po tie-breaku

, Sobala, Dębiec (libero) oraz Błoński, Neroj, Buniak, Bućko. AZS PW: Lipiński, Radomski, Sacharewicz, Filip, Śliwka, Świrydowicz, Olenderek (libero) oraz Lemański, Bieńkowski, Strzeżek, Mordyl. MVP: Kamil Kwasowski

PGE Skra Bełchatów pokonana w półfinale memoriału Zdzisława Ambroziaka

oddać pole rywalom. W trzecim od początku AZS uzyskał dużą przewagę i nie pozwolił się dogonić. W niedzielę PGE zagra o trzecie miejsce. AZS PW - PGE Skra 3:0 Sety: 25:22, 25:21, 25:21 AZS PW: Zagumny, Samica, Lemanski

I liga, grupa A

, Fiodor, Marciniak - A. Piórkowski 6, Adamski 3, Kuptel 5, Sarnacki 2, Bożek, Kozłowski 1, Jędrzejewski 1, Obiała 4, Szczutowski 4, Rakowski 3, Rupp 1. Pozostałe wyniki : SMS Gdańsk - AZS PW Warszawa 24:36 (16:18), Ostrovia Ostrów Wlkp. - AZS UKW

Siatkarze Indykpolu na ostatniej prostej przed PlusLigą

); Lotos Trefl Gdańsk - AZS PW 3:1 (25:20, 25:17, 20:25, 25:18); Transfer Bydgoszcz - AZS PW Warszawa 3:0 (25:19, 25:21, 25:23). Więcej o siatkarzach Indykpolu AZS czytaj na olsztyn.sport.pl .

AZS Olsztyn rozegrał w Warszawie pięciosetową batalię

Sympatycy siatkówki cieszyli się na sobotnią konfrontację, ponieważ obie ekipy w ostatnich meczach zdobyły komplet punktów. AZS Olsztyn wygrał z Cuprum Lubin, a AZS PW z Czarnymi Radom. Goście nie chcieli powtórzyć scenariusza z pierwszego spotkania. Co prawda gracze Andrei

Siatkarze AZS Politechniki słabsi od Skry w pierwszym meczu play-off

Warszawska 3:1 (25:17, 20:25, 25:20, 25:20) PGE Skra: Wlazły, Kłos, Conte, Wrona, Uriarte, Antiga, Zatorski (libero) oraz Brdjović, Tuia, Maćkowiak AZS PW: Pawliński, Nowak, Adamajtis, Zatko, Kaczorowski, Gunia, Potera (libero) oraz Smoliński, Olenderek

Koszykarskie derby Warszawy: Polonia pokonała Politechnikę

Politechnika Warszawska pauzuje. Polonia Warszawa - AZS Politechnika Warszawska 68:55 (30:19, 13:8, 10:18, 15:10) AZS PW: Kulińska 12 (1), Majewska 8, Snopek 7, Petryka 6, Rudenko 0 - Lichomska 12, Kaczyńska 8, Rylska 2, Wójcik 0, Adamska 0

PGE Skra Bełchatów już w półfinale PlusLigi. Z kłopotami

mogą spokojnie przygotowywać się do półfinałów, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu. AZS PW - PGE Skra 1:3 Sety: 23:25, 19:25, 25:21, 21:25 Play-off: 0:3 AZS PW: Zatko, Kaczorowski

Minęło 10 lat od tragicznej śmierci Arkadiusza Gołasia

-25 października. Oprócz AZS-u Częstochowa zagrają w nim Lotos Trefl Gdańsk, Łuczniczka Bydgoszcz i Jastrzębski Węgiel. 19 września, w kościele pw. Świętego Wojciecha w Częstochowie, odbędzie się natomiast msza w intencji Arkadiusza Gołasia. - Warto w ten sposób uczcić

Są jeszcze bilety na ostatni w tym roku mecz PGE Skry w Bełchatowie

sklepie PGE Skry i na stronie internetowej www.skra.pl można jeszcze kupować bilety na spotkanie z AZS PW. Zostało ich jednak niewiele ponad 100. Zdaniem Grzegorza Stawinogi, wiceprezesa klubu, niewielka liczba wejściówek powinna zostać do soboty, a wtedy będzie można

AZS Politechnika podpisała kontrakt z kolejnym siatkarzem

na łamach oficjalnej strony klubu . - Trener Jakub Bednaruk od jakiegoś czasu obserwował Jakuba. Zawodnik zrobił na nim wrażenie. Życzę mu powodzenia. To mądry i pracowity siatkarz - dodała prezes AZS PW Jolanta Dolecka. W poniedziałek umowę z Politechniką

SIDEn rozgromił rywala z Warszawy

Wynik meczu SIDEn - AZS PW Warszawa 77:49 Kwarty: 20:9, 21:12, 20:12, 16:16 SIDEn: Lipiński 11, Fedder 11, Murowicki 11, Iciek 10, Beciński 10, Sadowski 7, Bagaziński 4, Pietrzak 3, Słoniecki 3.

Resovia na Memoriale Ambroziaka

przeprowadzi Polsat Sport. Tydzień wcześniej odbędzie się prezentacja zespołu. PROGRAM MEMORIAŁU: Piątek: J. W. Construction Osram AZS PW - Domex Tytan AZS Częstochowa, godz. 13 Trefl Gdańsk - AZS UWM

Wygrana PGE Skry Bełchatów na pocieszenie. Skończyła sezon na piątym miejscu

postawą w ataku i trzymającego przyjęcie. AZS PW - PGE Skra 2:3 Sety: 25:18, 25:23, 17:25, 17:25, 13:15 AZS PW: Drzyzga, Pawliński, Zajder, Szymański, Siezieniewski, Dryja, Potera (libero) oraz Adamajtis, Wierzbowski

PGE Skra Bełchatów w coraz lepszej formie. Wygrała kolejny sparing

Bartodziejski, drugi trener PGE Skry. W drugim i czwartym secie spotkania zagrał Dejan Vincić, nowy rozgrywający drużyny z Bełchatowa. PGE Skra Bełchatów - AZS PW Warszawa 3:1 Sety: 25:22, 20:25, 25:18, 25:19

PGE Skra Bełchatów wraca do wysokiej formy. Pewne pokonała AZS Politechnikę Warszawską

trzecie miejsce w tabeli, tracąc punkt do wyprzedzających ją Asseco Resovii i Lotosu Trefla Gdańsk. AZS PW - PGE Skra 0:3 Sety:18:25, 22:25, 17:25 AZS PW: Lipiński, Śliwka, Lemański, Filip, Szalpuk, Sacharewicz, Olenderek

Dlaczego PGE Skra Bełchatów przegrała w memoriale?

, najlepszy polski siatkarz potwierdził, że ma ogromny talent. Jakub Bednaruk, szkoleniowiec AZS PW, był pod wrażeniem postawy Wlazłego. Na Twitterze napisał, że w pierwszym secie odebrał 13 setów ze skutecznością 77 proc. To wynik kapitalny. Ale kapitan PGE Skry nie lubi atakować z lewego skrzydła, dlatego

PGE Skra Bełchatów zaczyna walkę o medale. Na początek AZS Politechnika Warszawska

punktów zdobytych blokiem warszawianie ustępują tylko zespołowi z Bełchatowa. To przede wszystkim zasługa doświadczonego Marcina Nowaka. Jednak sam awans AZS PW do fazy pucharowej jest niespodzianką, bo przeżywający nieustanne problemy finansowe klub przed sezonem znów stracił kilku czołowych zawodników

Niewygodny przeciwnik PGE Skry w pierwszej rundzie play-off PlusLigi

do trzech zwycięstw, a gospodarzem pierwszych dwóch meczów jest zespół wyżej sklasyfikowany w tabeli. PGE Skra zagra z AZS PW w najbliższą sobotę i niedzielę o godz. 14.30. Tak wczesna pora rozpoczęcia spotkań jest spowodowana przygotowaniami do Final Four. Przypomnijmy, że bełchatowianie 17 marca

Nowy rozgrywający Transferu. Powrót do Bydgoszczy

wyników z początku sezonu - mówi prezes AZS PW Jolana Dolecka cytowana przez oficjalną stronę klubu azspw.com. Woicki był zawodnikiem bydgoskiej drużyny trzy lata temu, kiedy w ówczesnej Delekcie stworzono dream team z Piotrem Gruszką i Grzegorzem Szymańskim. Po niepowodzeniu

PGE Skra Bełchatów wygrała już 21 setów z rzędu. Ostatnie trzy z AZS Politechniką Warszawską

niepotrzebnie się rozluźniła, pewnie wygrała trzeciego seta i cały mecz. Argentyńczyk został wybrany na najlepszego zawodnika meczu. PGE Skra - AZS PW 3:0 Sety: 25:15, 30:28, 25:21 PGE Skra: Uriarte, Tuia, Kłos, Wlazły, Conte

Czwarta wygrana PGE Skry Bełchatów w 2015 roku

już w sobotę, kiedy PGE Skra podejmie Cerrad Czarnych Radom. AZS PW - PGE Skra 0:3 Sety: 18:25, 22:25, 17:25 AZS PW: Lipiński 2, Śliwka 10, Lemański 3, Filip 11, Szalpuk 9, Sacharewicz 7, Olenderek (libero) oraz Depowski

Spacer PGE Skry po Warszawie. Wyjątkowo przyjemny [ZDJĘCIA]

Kędzierzyn-Koźle. Później rzeszowianie zmierzą się jeszcze z Cerradem Czarnymi Radom i BBTS-em Bielsko-Biała. PGE Skrze pozostały spotkania z AZS Częstochowa (w środę o godz. 18) i także u siebie Effectorem Kielce. AZS PW - PGE Skra 0:3 Sety: 18:25, 17:25

Bełchatowski ekspres nie zwalnia tempa. Kolejna wygrana PGE Skry

ligowe - w czwartek zmierzy się w Częstochowie z AZS-em. Następne zaplanowane jest na 8 stycznia, kiedy do Bełchatowa przyjedzie Effector Kielce. PGE Skra - AZS PW 3:0 Sety: 25:15, 30:28, 25:21 PGE Skra: Uriarte 2, Tuia 13

Do siedmiu razy sztuka... Delecta przegrała [ZDJĘCIA]

Delecta - AZS Politechnika 1:3 Sety: 25:17, 22:25, 24:26, 32:34 Delecta: Masny, Wrona, Wika, Konarski, Jurkiewicz, Antiga, Bonisławski (libero) oraz Lipiński, Owczarz AZS PW: Drzyzga, Nowak, Pawliński, Szymański, Zajder

PGE Skra - AZS Politechnika Warszawska. Pożegnanie roku w Energii

. W tym roku PGE Skra rozegra jeszcze trzy mecze: z AZS PW, Knack Roeselare (we wtorek w Belgii) oraz Cerradem Czarnymi (w sobotę w Radomiu). Na ligowe boiska siatkarze wrócą w połowie stycznia. PGE Skra - AZS Politechnika Warszawska, sobota, godz. 15

Pawluk / Redmerski po raz czwarty mistrzami Polski klasy 505

505. Wyniki Mistrzostw Polski klasy 505: 1. Jakub Pawluk / Michał Redmerski - Henri Lloyd Racing (DCS AZS PW) - 20 pkt 2. Bartosz Makała / Łukasz Skrzycki - Stal Gdynia (YK "Stal" Gdynia) - 25 pkt 3. Antonina Żółtowska

Po drugiej wygranej PGE Skry Bełchatów: Mariusz Wlazły rozstrzelał AZS Politechnikę

rozegrany w Zielonej Górze. Pierwszym przeciwnikiem bełchatowian będzie w czwartek Effector Kielce. PGE Skra - AZS PW 3:1 i 3:0 Sety: sobota - 25:17, 20:25, 25:20, 25:20; niedziela - 26:24, 25:16, 25:15 Play-off: 2:0

Wymęczone zwycięstwo siatkarzy PGE Skry Bełchatów z AZS Politechniką Warszawską

. PGE Skra - AZS PW 3:2 Sety: 22:25, 25:14, 23:25, 25:18, 15:7 PGE Skra: Woicki, Cupković, Kooistra, Atanasijević, Winiarski, Pliński, Zatorski (libero) oraz Boninfante, Wlazły, Bąkiewicz, Kłos AZS PW: Drzyzga

Siatkarze PGE Skry Bełchatów kończą z Fartem

). Teoretycznie najłatwiej uniknąć PGE Skry może AZS PW, który gra z ostatnim w tabeli Lotosem Treflem. Tytan AZS zmierzy się z Delectą Bydgoszcz. Jest więc bardzo prawdopodobne, że 10 i 11 marca (o godz. 14.30) do hali Energia znów przyjedzie Fart. Oczywiście jeśli teraz nie zdobędzie punktu. - To trudny

Popis Mariusza Wlazłego w drugim meczu PGE Skry Bełchatów z AZS Politechniką Warszawską

. Do półfinału awansuje zwycięzca trzech spotkań, ale na kolejne trzeba będzie poczekać do 24 marca, ponieważ w czwartek zaczyna się finałowy turniej o Puchar Polski. PGE Skra - AZS PW 3:0 Sety: 26:24, 25:16, 25:15 Play

PGE Skra Bełchatów bliżej półfinału mistrzostw Polski. Kapitalny Kurek

16, Pliński 7, Zatorski (libero) oraz Woicki, Kłos, Bąkiewicz, Atanasijević 2, Cupković 1 AZS PW: Steuerwald, Wierzbowski 11, Kreek 7, Mikołajczak 6, Żaliński 7, Zajder 8, Wojtaszek (libero) oraz Gałązka, Krzywiecki 1, Szymański 3 Niesamowity film

Mon-Pol ma nowe zawodniczki. Trenerzy są zadowoleni

(zespół występujący w drugiej lidze). Pierwsza z nich karierę rozpoczynała w Piotrówce Radom, a druga w GKK Grodzisk Mazowiecki. Obie występowały również w klubach warszawskich: AZS AWF, AZS PW oraz Stowarzyszeniu 93 Basket Family. Szkoleniowcy są bardzo zadowoleni z nowych

Nie ma mocnych na rezerwy Wisły i Juranda

pokonamy, nic przed przerwą nie powinno nas pozbawić pierwszego miejsca. AZS PW Warszawa - MKS Jurand Ciechanów 28:34 (12:15) AZS: Serafin, Szałkucki - Bulej 4, Krawczyk, Zasikowski 2, Smołuch, Kasprzak 5, Prokop, Lisicki 4, Kolczyński, Pietrzak 4

Przegrana Politechniki w Pucharze Polski

FAZA GRUPOWA PUCHARU POLSKI MĘŻCZYZN: AZS Politechnika Warszawa - KS Jastrzębski Węgiel 1:3 (-16, -26, 18, - 20). Skład PW: Kowalczyk, Gradowski, Grzesiowski, Drabkowski, Szcześniewski, Szulc oraz Dyżakowski (libero), Drzyzga, Malicki. W środę o godz. 18 Politechnika gra z

Remis na zakończenie rundy

. AZS Wrocław - Pogoń Women Szczecin 0:0 PW : Szymańska - Kaźmierczak, Siwińska, Pałaszewska, Szybińska, Silkowska (55. Żyła), Barlewicz, Kasperska, Balcerzak (93. Bernatowska), Legęć (88. J. Piotrowska), Barlage (85. Ładniak).

Pogoń Women wygrywa w Gorzowie

. Stilon Gorzów - Pogoń Women Szczecin 0:3 (0:2). Bramki: Siwińska (4.), Balcerzak (44.), Kasperska (46.). PW: Szymańska - A. Piotrowska, Szybińska (86. Greiner), Pałaszewska, Legęć (86. Drozdowska), Kaźmierczak (81. J. Piotrowska), Balcerzak, Barlewicz, Kasperska, Siwińska, Barlage (75. Piekarek

PGE Skra Bełchatów wygrała po raz szósty. Choć zagrała bez swoich dwóch liderów

Mrechal, Brdjović, Wrona, Badura AZS PW: Lipiński, Śliwka, Lemański, Filip, Radomski, Sacharewicz, Olenderek (libero) oraz Strzeżek, Mordyl, Bieńkowski, Gregorowicz

Lider i wicelider o włos od porażki

Orlen Wisła II Płock - AZS PW Warszawa 29:28 (14:14) Wisła II: Witkowski, Dudek - Rupp, Klinger 2, A. Piórkowski 3 (1), Rakowski 3 CZ, Kwiatkowski, Paczkowski 12 (3), Szczutowski 1, Mokrzki 7 (1), Jędrzejewski 1, Adamski

PGE Skra liderem PlusLigi. "Kto ma Mariusza Wlazłego, ten wygrywa"

Gdańsk 3:0, Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 1:3, Zaksa Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 3:0. W tabeli prowadzi PGE Skra (9 pkt) przed Zaksą, AZS PW, Asseco Resovią, Jastrzębskim Węglem i AZS Indykpolem (6 pkt). W czwartej kolejce PGE Zmierzy się z Radomiu z Cerradem Czarnymi.

Asseco Resovia wygrywa memoriał im. Z. Ambroziaka

. Tylko jedna z nich nie trafiła w ręce gracza Asseco Resovii, występującego w Rzeszowie, bądź wypożyczonego do Warszawy. Najlepszym przyjmującym został bowiem Aleksander Śliwka, a najlepiej blokującym Bartłomiej Lemański (obaj AZS PW, wypożyczeni z Asseco Resovii). Nagrodę dla najlepiej atakującego

PGE Skra Bełchatów już druga w tabeli PlusLigi

bełchatowska drużyna poleciała do Belgii na mecz z Knack Roeselare (wtorek, godz. 20.30). PGE Skra - AZS PW 3:0 Sety: 27:25, 25:18, 25:23 PGE Skra: Uriarte 1, Conte 18, Marcyniak 2, Gromadowski 13, Marechal 11, Kłos 7, Milczarek

Jak Politechnika konstruuje potęgę

? Siatkarze na pierwszym planie Cztery zespoły grające pod szyldem AZS PW, o których mówi Bańcerowski, to siatkarze, koszykarze, piłkarze ręczni i siatkarki. Każdy z nich jest na innym etapie sportowym, finansowym i organizacyjnym. - Wiodący są oczywiście

Klęska koszykarzy AZS-u

- ŻTS Nowy Dwór Gdański 94:75. Mecze: OSSM PZKosz Sopot - Tempcold AZS PW Warszawa oraz Pierniki Toruń - Legia Warszawa zakończyły się po zamknięciu tego wydania "Gazety".

Koszykarze Inter Parst nareszcie w komplecie

Astoria Bydgoszcz - Tempcold AZS PW Warszawa, Tur Bielsk Podlaski - Inter Parts AZS UWM Olsztyn, AZS WSGK Kutno - SIDEn MMKS VIII LO Toruń, Norgips Piaseczno - Rosa-Sport Radom, OSSM PZKosz Sopot - ŻTS Nowy Dwór Gd., Legia Warszawa - Księżak Łowicz II LIGA

Dwa zwycięstwa dzielą Juranda od awansu do elity

Jurand spotka się w swojej hali z Politechniką - początek sobotniego meczu o godz. 17. AZS PW Warszawa - Orlen Wisła II Płock 28:26 (13:12) AZS PW: Pieńczewski, Szałkucki - Bulej 3, Szmulik 2, Zasikowski 2, Kasprzak 1, M. Prokop 2, A. Prokop 2

PGE Skra Bełchatów zdeklasowała AZS Politechnikę Warszawską. Tak łatwo dawno nie było

Mało jest w Polsce drużyn, które w ostatnich latach napsułyby PGE Skrze tyle krwi co AZS Politechnika Warszawska. Dlatego bełchatowianie przystąpili do gry bardzo skoncentrowani. W pierwszym secie, zwłaszcza na początku, sprawiali wrażenie, jakby wcześniej wiedzieli, gdzie

Ligowy rywal Cerradu Czarnych odpadł z Pucharu Polski

mecz AZS PW kontra Cerrad Czarni będzie rewanżem za pojedynek z pierwszej rundy sezonu zasadniczego. W Radomiu lepsi okazali się podopieczni trenerów Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia, wygrywając 3:0. Nie ulega wątpliwości, że fani radomian liczą na powtórzenie takiego rozstrzygnięcia.

Sensacja wisiała w powietrzu. Zaksa wygrała dopiero po tie-breaku

, Gacek (l) oraz Mineiro, Pilarz AZS PW: Wierzbowski, Drzyzga, Zajder, Szymański, Nowak, Siezieniewski, Potera (l) oraz Smoliński, Pawliński, Szuleka Stan rywalizacji do trzech zwycięstw: 2:0

PGE Skra Bełchatów bliżej piątego miejsca w PlusLidze. Prowadzi już 2:0

. Teraz obie drużyny czeka ponaddwutygodniowa przerwa, bo kolejne spotkanie zostanie rozegrane dopiero 8 kwietnia w Warszawie. Wcześniej AZS nie ma... hali! PGE Skra - AZS PW 3:1 Sety: 25:22, 24:26, 32:30, 25:17 PGE Skra

PGE Skra Bełchatów w ostatnim meczu rundy zasadniczej wygrała z AZS Politechniką, ale straciła punkt

. PGE Skra - AZS PW 3:2 Sety: 25:27, 25:18, 21:25, 25:21, 15:9 PGE Skra: Woicki, Wlazły, Kłos, Atanasijević, Winiarski, Pliński, Zatorski (libero) oraz Turoboś (libero), Cupković, Boninfante, Muzaj, Kooistra AZS PW

PGE Skra Bełchatów zagra w stolicy po półfinał PlusLigi

jeśli wygra AZS PW, to kolejne zostanie rozegrane we wtorek. W półfinale już są Resovia i Zaksa, które w niedzielę po raz trzeci pokonały po raz trzeci Effectora Kielce (3:0) i Indykpol AZS Olsztyn (3:2). Zwycięzca bełchatowsko-warszawskiej rywalizacji trafi zapewne na Jastrzębski Węgiel, który prowadzi

3:0 PGE Skry Bełchatów, ale z dużymi emocjami

Zagumnego. W sobotę PGE Skra znów zagra w swojej hali, a jej rywalem będzie Lotos Trefl Gdańsk (o godz. 14.45). W innym mecze Cuprum Lubin pokonało Asseco Resovię 3:0, więc w PlusLidze nie ma już drużyn bez porażki. PGE Skra - Onico AZS PW 3:0

Rachunki do wyrównania z Łowiczem

, Bonduelle Gniewkowo - SIDEn MMKS VIII LO Toruń, Legia Warszawa - ŻTS Nowy Dwór Gd., UKS Łęczyce - Rosa-Sport Radom, KPSW Astoria Bydgoszcz - Norgips Piaseczno, Tur Bielsk Podlaski - AZS PW Warszawa, Inter Parts AZS UWM Olsztyn - Księżak Łowicz II LIGA

Koszykarze Legionu bliscy rekordu

Koszykarze CA-IB AZS PW Legionu Legionowo pokonali we Wrocławiu rezerwy Śląska 77:69 w zaległym meczu 24. kolejki. Legion zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy A i ma punkt straty do Znicza Pruszków, z którym zagra u siebie 3 kwietnia. Jeśli wygra, to ustanowi rekord polskich

Siatkówka. AZS trzeci w Warszawie

(26:24, 26:28, 25:16, 21:25, 15:12), o 5. miejsce: JW Construction Osram PW - Trefl Gdańsk 3:0 (25:18, 26:24, 25:22). Inne wyniki: piątek: Domex Tytan AZS - AZS Politechnika 3:2 (24:26, 25:23, 22:25, 25:18, 15:6), AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 3:1 (21:25, 25:19, 25:21, 25:17

PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska 3:0. Szybka wygrana z niewygodnym rywalem

Sety: 27:25, 25:18, 25:23 PGE Skra: Uriarte, Conte, Marcyniak, Gromadowski, Marechal, Kłos, Milaczrek (libero) oraz Stanković, Winiarski AZS PW: Zagumny, Samica, Lemański, Filip, Łapszyński, Świrydowicz, Olenderek (libero) oraz Radomski, Mikołajczak

Podwójna radość koszykarzy

. Pozostałe wyniki 4. kolejki grupy A: OSSM PZKosz Warszawa - ŁKS Łódź 78:86, Bonduelle Gniewkowo - OSSM PZKosz Sopot 107:57, AZS WSGK Kutno - Legia Warszawa 81:83, Pierniki Toruń - Tempcold AZS PW Warszawa 77:49, Norgips Piaseczno - Astoria Bydgoszcz 84:79, Mostostal Białystok - ŻTS Nowy Dwór Gdański 89:92

Zmiennicy PGE Skry Bełchatów zdali kolejny egzamin. Rewelacja PlusLigi pokonana

, Kłos 8, Muzaj 8, Włodarczyk 8, Lisinac10, Piechocki (libero) oraz Mrechal 2, Brdjović, Wrona, Badura AZS PW: Lipiński 1, Śliwka 8, Lemański 3, Filip 11, Radomski 6, Sacharewicz 2, Olenderek (libero) oraz Strzeżek 2, Mordyl 1, Bieńkowski 1, Gregorowicz

Jacek Nawrocki przed meczem PGE Skra - AZS Politechnika: - Trzeba zapomnieć o Lidze Mistrzów

:1). Transmisja z meczu AZS PW - PGE Skra w środę o godz. 18 w Polsacie Sport Final Four Ligi Mistrzów. Piękne cheerleaderki na finale PGE Skra - Zenit Kazań [ZDJĘCIA]