alessandro matri

Propozycja na Ciacho Dnia: Alessandro Matri

Bo Włosi są przez nas ostatnio okropnie zaniedbani, a tymczasem wydaje się, że na różowym horyzoncie pojawił się estetyczny następca Alessandro Nesty, który dzieli z nim nie tylko imię, ale także nadprzyrodzoną moc wprawiania dziewczęcych kolan w drżenie...

Jedni już grają, inni na szczęście mają jeszcze wakacje

Na szczęście. Ale nie dlatego, że nie tęsknimy jeszcze za startem najpiękniejszej ligi świata, tylko dlatego, że dzięki tymże wakacjom wciąż możemy jeszcze oglądać takie zdjęcia. I udawać, że jest na nim Alessandro Matri, a ta pani z tyłu, to tylko akurat sobie przechodziła i wcale, a wcale nie jest jego dziewczyną.

Serie A. Juventus pokonał Inter w hicie Serie A

W meczu 25. kolejki włoskiej Serie A Juventus Turyn pokonał 1:0 Inter Mediolan. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Alessandro Matri. Stara Dama traci do Nerazzurri już tylko 3 punkty.

Legendarny występ Matriego! [WIDEO]

Bezbłędny występ. Trudno cokolwiek zarzucić Alessandro Matriemu. Włoski napastnik wszedł pod koniec sparingu rozgrywanego pomiędzy Milanem i Realem Madryt wyłącznie na serię rzutów karnych. Wygrał ją Real - 10-9 po 11 seriach. Matri

Piękna bramka Ljuboi z wolnego doceniona przez Goal.com

Danijel Ljuboja z Legii w meczu ze Śląskiem Wrocław (kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć bramkę)   Na gol Danijela Ljuboi można głosować na stronie Goal.com . Alessandro Matri (Juventus Turyn) w meczu z AC Milan Fernandinho z brazylijskiego Sao Paulo w meczu z Palmeiras Besart Berisha z

Serie A. Jovetic już niedługo w Juventusie?

Matri, Fabio Quagliarella oraz Luca Marrone. Reprezentant Czarnogóry jest na celowniku Juventusu już od dłuższego czasu. By zachęcić go do transferu, Turyńczycy oferują mu numer 10 na koszulce, który jeszcze do niedawna nosił Alessandro Del Piero. Joveticiem zainteresowany

Serie A. Torino pokonało Juventus po 20 latach, cały mecz Glika

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasSpotkanie od początku toczyło się w wysokim tempie. Alessandro Matri już w 12. minucie zmarnował fantastyczną sytuację - fatalnie strzelił po kapitalnym podaniu Andrei Pirlo. Potem zupełnie nie trafił w piłkę w prostej sytuacji. Juventus

Przed meczem z Włochami: przypomnijmy najważniejsze atuty rywala

przeszedłoperację serca i przebywa w szpitalu). ...nie mówiąc już o Danielle De Rossim, który nawet z brodą prezentuje się niepokojąco seksownie... Rozbrajająco seksownie i uroczo wygląda natomiast Alessandro Matri, snajper Juventusu

Włoskie media: Juventus zainteresowany Jakubem Błaszczykowskim

Piero i prawdopodobnie Fabio Quagliarella i Alessandro Matri. Włoskie media piszą o zainteresowaniu Robinem van Persim z Arsnealu, Luisem Suarezem z Liverpoolu, Gonzalo Higuainem z Realu Madryt, a także Edinem Dżeko z Manchesteru City. Ostatnio podały także, że jest szansa, że Juve złoży ofertę Borussii

Liga Mistrzów. Juventus łatwo awansował do ćwierćfinału

, gdy w 24. minucie Fabio Quagiarella zaskakująco strzelił z boku pola karnego, a bramkarz Fraser Forster wybił piłkę przed siebie. Alessandro Matri nie miał kłopotu z wbiciem piłki do bramki. Po meczu w Glasgow trener Celticu Neil Lennon winę na porażkę zrzucił na arbitrów

Transfery. Borussia będzie chciała kupić El Shaarawy'ego?

. Media spekulują, że w ofensywie Milanu robi się zbyt ciasno. W letnim okienku transferowym przyszli Kaka (nie zagrał z Calgiari) i Alessandro Matri, a już spekuluje się, że w zimie do Mediolanu z CSKA Moskwa może trafić Keisuke Honda. Gdyby Borussia lub jakikolwiek inny klub

Transfer Krzysztofa Piątka dobitnie pokazuje, w jakim miejscu jest AC Milan

aspirował. Za to po transferze Piątka wszędzie przypominano problemy Milanu z napastnikami - kolejne "dziewiątki" po odejściu Inzaghiego łącznie strzeliły 39 goli. Zbawcami Milanu mieli być: Giampaolo Pazzini, Alessandro Matri, Fernando Torres, Jeremy Menez, Carlos Bacca, Luiz Adriano, Andre Silva

Zobacz kogo powołali trenerzy Smuda i Prandelli

(Palermo), Andrea Pirlo (Juventus); napastnicy: Mario Balotelli (Manchester City), Sebastian Giovinco (Parma), Alessandro Matri (Juventus), Pablo Osvaldo (Roma), Giampaolo Pazzini (Inter), Simone Pepe (Juventus).

Sensacyjna porażka Juventusu

Alessandro Matri pokonał Buffona i ustalił wynik spotkania. To już druga porażka z rzędu piłkarzy Claudio Ranieriego. W środę bianconeri przegrali 1:2 z Udinese. Piłkarze Serie A protestują, dlaczego? - czytaj tutaj ?

A tak w ogóle, to wygląda na to, że Włosi przywiozą do Polski swoje gwiazdy

), Antonio Nocerino (AC Milan), Andrea Pirlo (Juventus Turyn). Napastnicy: Mario Balotelli (Manchester City), Sebastian Giovinco (Parma), Alessandro Matri (Juventus Turyn), Pablo Osvaldo (AS Roma), Giampaolo Pazzini (Inter Mediolan), Simone Pepe (Juventus Turyn

Polacy za granicą. Boruc w jedenastce kolejki Serie A

: Artur Boruc (Fiorentina) - Cristian Zapata (Udinese), Matias Silvestre (Catania), Davide Astori (Cagliari), Cesare Bovo (Palermo) - Antonio Nocerino (Palermo), Hernanes (Lazio), Dejan Stankovic (Inter) - Josip Ilicic (Palermo) - Antonio Di Natale (Udinese), Alessandro Matri (Cagliari

Serie A. Juventus pokonał Udinese i wciąż jest liderem

Juventus przeważał od początku meczu. Był jednak bardzo nieskuteczny. Świetnie sytuacje marnowali Matri, Quagliarella i Lichtsteiner. Tuż przed końcem pierwszej połowy udało się jednak wyjść na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z prawej strony na bramkę strzelał Quagliarella, Handanovic zdołał jeszcze

Przegraliśmy z Włochami 0:2. Jest nad czym pracować

. Z upływem czasu czterokrotni mistrzowie świata mieli coraz lepsze sytuacje. W 68 minucie na boisku leżał kontuzjowany Damian Perquis, Włosi atakowali, a Alessandro Matri znalazł się w sytuacji sam na sam z polskim bramkarzem. Szczęsny jego uderzenie obronił, tak jak po chwili strzał Balotellego

Serie A. Boruc nie dał się pokonać, Fiorentina remisuje z Juventusem

najpierw obronił strzał głową z pięciu metrów Leonardo Bonucciego, a potem świetnie interweniował po uderzeniu Alessandro Del Piero. Tak relacjonowaliśmy spotkanie: 90 min. + 3 Koniec meczu! 90 min. + 1 Zamieszanie w polu karnym Juventusu, sytuację wyjaśnia Bonucci. 90 min. Sędzia dolicza trzy minuty. 83

Serie A. Milan z łapanki

wyspecjalizowało się w stałych fragmentach gry; Milan za to dominuje pod względem dostawanych rzutów karnych (6). Potrzebna sofa, kupiono lampę Gdzie tkwi problem Milanu? W drugiej linii. Napastników w ostatnim czasie próbowano kilku - był Alessandro Matri

Euro 2012. Cesare Prandelli - dobry trener, ale bez wielkich sukcesów

, Alessandro Matri i Giampaolo Pazzini, którzy wcześniej regularnie występowali w kadrze. Zamiast nich selekcjoner wolał postawić na 35-letniego Antonio Di Natale (w ostatnich sezonach był najskuteczniejszym piłkarzem ligi, ale nie grał w kadrze), Fabio Boriniego i Marco Verrattiego (zawodnik Serie B

Serie A. Klasyk dla Juventusu, pięć bramek i czerwona kartka

pierwszym kwadransie w dalszej części pierwszej połowy kibice nie byli świadkami dobrego widowiska. Początek drugiej połowy spotkania to okres twardej, męskiej gry w środku pola. W 52. minucie spotkania groźną akcję wyprowadzili goście. Alessandro Matri zagrał świetną prostopadłą

Liga włoska. Piekło (nie tylko) Juventusu

sobie nowiutki duet napastników (Luca Toni, Alessandro Matri), więc w tym sezonie zatrudnił już w sumie kilkunastu graczy aspirujących do podstawowego składu. A najlepszy znów był wprowadzony po przerwie 37-letni Alessandro del Piero. Ładnie kopał z rzutów wolnych, tylko jego

Ligi zagraniczne. Weekend futbolowych hitów

, będą w Turynie faworytami. Juventus bowiem to drużyna od lat poddawana nieustającej rekonstrukcji - w niedzielę atak stworzą pozyskani przed chwilą Luca Toni i Alessandro Matri, a całą resztę kadry meczowej - gracze pozyskani niewiele dawniej, wyjąwszy Buffona, Chielliniego, Marchisio i rezerwowego del

Serie A. Tylko Fiorentina może zatrzymać Juventus?

może być rozwiązana. "La Gazzetta dello Sport" twierdzi, iż właściciele szykują na styczeń kolejną transferową ofensywę. Zespół z Florencji był bliski pozyskania Dimitara Berbatowa, lecz Bułgar rozmyślił się w ostatniej chwili. Przez media przewijają się kolejne nazwiska: Alessandro Matri

Klub Boruca szaleje, następca Lewandowskiego nie poradził sobie w kolejnym klubie [TRANSFERY]

klątwy numeru 9? Po Filippo Inzaghim ten numer zakładali w Milanie Alexandre Pato, Alessandro Matri, Fernando Torres, Mattia Destro i Luiz Adriano. Ostatnich trzech zawodników swoje pierwsze gole strzelało przeciwko Empoli, ale już po pół roku odchodziło z Milanu. Tak też stało się z Adriano, z którym

Liga włoska. 12. kolejka. Brazylia odmładza, Milan się odradza

interwencjami fenomenalnymi. Do wielkiej snajperskiej formy wrócił Alexandre Pato, świetny duet obrońców z Alessandro Nestą tworzy Thiago Silva, o wynikach rozstrzyga też Ronaldinho, który zdumiewa nagłą skłonnością do pracy w defensywie, ponoć rzucił whisky i ograniczył piwo, a według trenera powoli zbliża się

9 powodów dla których warto rzucić w tym sezonie okiem na Serie A

numer jeden (Bojan Krkić): Nabytek numer dwa (Maarten Stekelenburg): Nabytek numer trzy (Alessandro Matri) Nabytek numer cztery (Fernando Gago