aks wyzwolenie chorzów

Niebiescy znaleźli rezerwowy stadion. I to w Chorzowie!

Informowaliśmy już o tym, że Ruch Chorzów chce zgłosić do ligowych rozgrywek stadion Piasta Gliwice. To jednak niejedyny obiekt rezerwowy, jakiego szukają ostatnio niebiescy. 

Wyniki piłkarskiej IV ligi

W środę mecze rozegrały zespoły grupy I

Hasło, którym obrażano Ruch promuje akcję charytatywną

przeciwpchelne, duże garnki, wiadra, a także narzędzia utrzymania czystości - rękawice, fartuchy, buty gumowe. Strona niebiescy.pl informuje, że rok temu udało się zebrać ponad tonę karmy. Punkty, w których można zostawiać artykuły Chorzów Centrum, Klimzowiec

Na terenach AKS Chorzów powstanie supermarket

Nabywcą została spółka z o.o. Carrefour Polska, która na zakup gruntu pod swoją nową inwestycję musiała wydać 20,5 mln zł. AKS Chorzów to jeden z najsłynniejszych śląskich klubów. Za datę powstania AKS klubowe kroniki przyjmują 22 sierpnia 1910 roku

Wyniki IV ligi piłkarskiej

; Sarmacja Będzin - ŁTS Łabędy 3:1 (0:0): D. Koch 2, Chudy - Plech; KS Częstochowa - Zieloni Żarki 1:2 (0:2): B. Kowalski - Zachara, Wiklak; MKS Myszków - Unia Rędziny 1:1 (1:0): Leszczyński - Operacz; Slavia Ruda Śl. - AKS Wyzwolenie Chorzów 3:0 (1:0): Kudełko 2, Dykta; MOSiR Sparta Zabrze - Victoria

Józef Janduda, piłkarz Ruchu z lat 60.: Pele to jest świetny facet! [OBSZERNA ROZMOWA]

Józef Janduda, piłkarz Ruchu z lat 60.: Pele to jest świetny facet! [OBSZERNA ROZMOWA]

- Jako bajtel nosiłem wujkowi na mecze torebkę z butami więc wpuszczali mnie na stadion - opowiada piłkarz Ruchu w latach 60. i bratanek Henryka, reprezentacyjnego obrońcy AKS-u Chorzów. Paweł Czado: Pochodzi Pan z miejsca gdzie nie sposób było nie

Piłkarska IV liga

- MOSiR Sparta Zabrze 5:0 (2:0): Sobczak 2, Kopański 2, Nogajczyk; Victoria Częstochowa - Victoria Jaworzno 3:0 (1:0): M. Minkina 2, Kotas; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - AKS Wyzwolenie Chorzów 0:3 (0:2): Lelek, Serafin, Potyka; Olimpia Truskolasy - Unia Rędziny 4:0 (1:0): Werner, M. Krawczyk, Zalewski

Wyniki IV ligi piłkarskiej

- Victoria Jaworzno 0:1 (0:1): Urban; Victoria Częstochowa - AKS Wyzwolenie Chorzów 3:0 (2:0): T. Stefański 2, Załucki; Źródło Kromołów - Unia Rędziny 4:1 (3:0): Kozłowski 3, Dąbrowski - Puchała; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Zieloni Żarki 1:3 (1:1): Mileński - Wiklak, Zachara, Cziba; Olimpia Truskolasy - ŁTS

Wyniki IV ligi piłkarskiej

- Unia Rędziny 4:1 (2:0): R. Stefański, Derda (samobójcza), Ścisłowski, Ozga - Kawecki; Górnik 09 Mysłowice - AKS Wyzwolenie Chorzów 1:2 (0:1): Sobczak - Kalinowski 2; KS Częstochowa - Victoria Jaworzno 0:2 (0:1): Szalek, Struś; MKS Myszków - MOSiR Sparta Zabrze 2:1 (1:0): Leszczyński, Bojda - Zuber

Koniec sezonu w piłkarskiej IV lidze

połowę); Unia Rędziny - Victoria Jaworzno 4:1 (2:0): Puchała 4 - Zysk. AKS Wyzwolenie Chorzów pauzowało. Grupa II Rekord Bielsko-Biała - LKS Łąka 3:0 (0:0): Stajerski, Szymura, Lech; Polonia Marklowice - GTS Bojszowy 1:2 (0:1): Kotula - Buturla, Żemła

Piłkarska IV liga

IV LIGA Grupa I Victoria Jaworzno - AKS Wyzwolenie Chorzów 0:2 (0:1): Świętek, Lelek; MOSiR Sparta Zabrze - Unia Rędziny 1:1 (1:1): Łączek - Andrzejewski; Górnik MK Katowice - Zieloni Żarki 0:2 (0:0): Zachara, Nalepa; Slavia

Metal Skałka Żabnica w III lidze!

Żarki - Slavia Ruda Śl. 3:0 (0:0): Zachara, Przybyłka, Marcińczyk; Unia Rędziny - Górnik MK Katowice 5:1 (0:0): Puchała 2, Andrzejewski, Załęcki, Operacz - Bubrowski; AKS Wyzwolenie Chorzów - MOSiR Sparta Zabrze 5:0 (1:0): Lelek 2, Serafin, Kopyciok, Potyka; Olimpia Truskolasy - KS Częstochowa 0:3 (0:1

Piłkarska IV liga

IV LIGA Grupa I Górnik MK Katowice - AKS Wyzwolenie Chorzów 0:2 (0:2): Potyka, Świętek; KS Częstochowa - ŁTS Łabędy 2:0 (0:0): Lesik, Kurpios; Sarmacja Będzin - Olimpia Truskolasy 0:1 (0:0): Brzęczek; Slavia Ruda Śl. - Unia

Wyniki piłkarskiej IV ligi

(0:0): Prusko; Unia Rędziny - MKS Myszków 1:0 (0:0): D. Sołtysik; AKS Wyzwolenie Chorzów - Slavia Ruda Śl. 2:3 (1:1): Świętek, Lelek - Dykta, Stefanowski, Kudełko; Victoria Jaworzno - MOSiR Sparta Zabrze 3:1 (1:1): Miśkiewicz 2, Michalski (samobójcza) - Schymczyk; Olimpia Truskolasy - Górnik 09

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I Slavia Ruda Śl. - MOSiR Sparta Zabrze 6:0 (4:0): Dykta 4, Kudełko, Dudka; Górnik MK Katowice - Górnik Wesoła 0:2 (0:0): Witek, Kroczek; MKS Myszków - Victoria Jaworzno 0:0 , Sarmacja Będzin - AKS Wyzwolenie Chorzów 3:1 (1:1): Chudy 2, Sobczak

Piłkarska IV liga

, Kołodziejczyk, Zalewski; ŁTS Łabędy - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2:0 (1:0): Zawadzki, Zajączkowski; Zieloni Żarki - Źródło Kromołów 3:1 (0:0): Cziba, Gawroński, Wiklak - Kozłowski; Unia Rędziny - Victoria Częstochowa 1:4 (0:2): Kawecki - T. Stefański 2, Nowak, Kotas; AKS Wyzwolenie Chorzów - Górnik 09 Mysłowice

Wyniki piłkarskiej IV ligi

): Puchała, Andrzejewski; AKS Wyzwolenie Chorzów - Źródło Kromołów 4:0 (2:0): Serafin, Lelek, Wróblewski, Stachański; Victoria Jaworzno - Górnik 09 Mysłowice 2:1 (1:1): Struś, D. Jajeśniak - Sobczak; MOSiR Sparta Zabrze - Sarmacja Będzin 0:1 (0:0): Bała; Slavia Ruda Śl. - MKS Myszków 4:1 (1:1): Rybarczyk 2

Wyniki III i IV ligi piłkarskiej

- Puchała; AKS Wyzwolenie Chorzów - Zieloni Żarki 1:0 (0:0): Lelek; Victoria Jaworzno - Olimpia Truskolasy 2:0 (1:0): Miśkiewicz, Zysk; MOSiR Sparta Zabrze - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2:1 (2:1): Domagała, Myśliński - B. Garczarczyk; Górnik MK Katowice - Źródło Kromołów 2:0 (1:0): Orlik, Nowak; Slavia Ruda

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I Górnik Wesoła - Zieloni Żarki 1:2 (1:1): Iwan - Wiklak, Cziba; Unia Rędziny - ŁTS Łabędy 1:2 (0:0): Andrzejewski - Nowak, Czaja; AKS Wyzwolenie Chorzów - Olimpia Truskolasy 0:0 , Victoria Jaworzno - Źródło Kromołów 0:0 , MOSiR Sparta Zabrze

Piłkarska IV liga

Sparta Zabrze 1:1 (1:0): Zdanowski - Myśliński; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Victoria Jaworzno 2:3 (1:0): Dyrda, Korepta - W. Szwed 2, Struś; ŁTS Łabędy - AKS Wyzwolenie Chorzów 2:1 (1:0): Adamczyk, Zawadzki - Wróblewski; Zieloni Żarki - Unia Rędziny 0:1 (0:1): Operacz. Mecz Górnik 09 Mysłowice - Slavia

Zagłębiak i Żabnica liderami IV ligi

(0:2): Pawlak 2, Stefanowski, Kudełko; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Górnik MK Katowice 2:0 (1:0): A. Nowak 2; ŁTS Łabędy - Victoria Jaworzno 1:2 (0:1): Wolny - Jajeśniak, Struś; Unia Rędziny - AKS Wyzwolenie Chorzów 1:0 (0:0): Operacz; Olimpia Truskolasy - MOSiR Sparta Zabrze 6:0 (3:0): Zalewski 2

Wyniki piłkarskiej IV ligi

- Kijak. AKS Wyzwolenie Chorzów pauzował. Grupa II LKS Łąka - Rekord Bielsko-Biała 3:2 (0:1): Zdanowski, Wróbel, A. Żur - Bogdan, Kasprzycki; GTS Bojszowy - Polonia Marklowice 0:1 (0:1): Halszka; LKS Czaniec - Gwarek Ornontowice 6:1 (5:0): Majdak 2

IV liga piłki nożnej

Grupa I AKS Wyzwolenie Chorzów - Victoria Jaworzno 2:3 (1:1): Wiana, Wróblewski - Jajeśniak 2, Madej; Unia Rędziny - MOSiR Sparta Zabrze 2:0 (1:0): Komorowski, Derda; Zieloni Żarki - Górnik MK Katowice 0:2 (0:1): Nowak, Orlik; ŁTS Łabędy - Slavia Ruda

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Kromołów 2:2 (1:0): Golda, Wlazło - Surowiec, Szadkowski; Sarmacja Będzin - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0:0 , MKS Myszków - ŁTS Łabędy 1:0 (0:0): Szyja; Slavia Ruda Śl. - Zieloni Żarki 2:1 (0:1): Kudełko, Stefanowski - Przybyłka; Sparta Zabrze - AKS Wyzwolenie Chorzów 0:5 (0:0): Wróblewski, Wiana

Piłkarska IV liga

Wyzwolenie Chorzów - Górnik MK Katowice 1:2 (0:2): Wentkowski - Baucz, Gierczuk; Zieloni Żarki - MKS Myszków 4:0 (2:0): Zachara, Wiklak, Cupiał, Piech; ŁTS Łabędy - KS Częstochowa 0:2 (0:0): Kyzioł, Kurpios; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Górnik 09 Mysłowice 1:2 (1:1): Suwaj - Wlazło, Sobczak; Olimpia

Wyniki piłkarskiej IV ligi

- Źródło Kromołów 3:2 (1:2): Zudin, Suwaj, Mitka - Janikowski, T. Kukułka; AKS Wyzwolenie Chorzów - MKS Myszków 1:2 (1:0): Wentkowski - Sołtysik, Rajca; Zieloni Żarki - Sarmacja Będzin 1:0 (0:0): Wiklak; Olimpia Truskolasy - Victoria Częstochowa 2:2 (1:0): Świtała, Zalewski - Załucki 2. Slavia Ruda Śl

Wyniki IV ligi piłkarskiej

- MKS Myszków 3:0 (1:0): Wartała, Struś, Zysk; AKS Wyzwolenie Chorzów - Sarmacja Będzin 0:0 , Zieloni Żarki - Victoria Częstochowa 0:0 , ŁTS Łabędy - Źródło Kromołów 0:0 , Olimpia Truskolasy - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:4 (1:3): Hyra - A. Nowak 2, Dyrda, Szwed. KS Częstochowa pauzował

Piłkarska IV liga

Jaworzno - Sarmacja Będzin 3:1 (2:1): Madej, Szalek, Zysk - Chudy; Unia Rędziny - Źródło Kromołów 0:0 , Zieloni Żarki - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:5 (0:3): Zachara - A. Nowak 2, Wrona 2, Korepta; ŁTS Łabędy - Olimpia Truskolasy 1:1 (0:0): Dłubała - Błaszczykowski; AKS Wyzwolenie Chorzów - Victoria

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I ŁTS Łabędy - Górnik Wesoła 0:0 , Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Unia Rędziny 4:0 (2:0): A. Nowak 2, Suwaj 2; Źródło Kromołów - AKS Wyzwolenie Chorzów 2:0 (2:0): Janikowski, Surowiec; Górnik 09 Mysłowice - Victoria Jaworzno 1:1 (0:0): Rak

Wyniki piłkarskiej IV ligi

, Socha - Golda; Victoria Jaworzno - Victoria Częstochowa 0:4 (0:3): Załucki, Kuziorowicz, Ojczyk, Ścisłowski; AKS Wyzwolenie Chorzów - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:0 (1:0): Kopyciok; Unia Rędziny - Olimpia Truskolasy 0:2 (0:1): Ł. Krawczyk, Zalewski; Zieloni Żarki - ŁTS Łabędy 0:0 . Źródło Kromołów

Wyniki piłkarskiej V ligi

Chorzów - Górnik Piaski 6:1 (2:1): Świętek 4, Woźniak, Kucharczyk - Nobis; Kolejarz Katowice - Orkan Dąbrówka Wielka 1:0 (0:0): Nędza; Pogoń Imielin - Unia Ząbkowice 0:1 (0:1): Kmiecik; AKS Niwka - Górnik Jaworzno 2:1 (0:1): Ludwiczek, Grabara - Jaromin; Ciężkowianka Jaworzno - MKS Siemianowice Śl. 2:1 (2

Działacze Ruchu Chorzów byli na rozmowach w Pradze

dostali Kamil Korepta (AKS Niwka), Piotr Nosal (Garbarz Zembrzyce), Tomasz Wróblewski (Wyzwolenie Chorzów) oraz juniorzy chorzowskiego klubu, m.in. syn Mariana Janoszki - Łukasz. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a bramkę dla Ruchu zdobył Ariel Lindner.

Wyniki piłkarskiej V ligi

(0:0): Michał Hermyt, Fąfara - Wrona; Kolejarz 24 Katowice - MKS Siemianowice Śl. 1:1 (1:1): Machowiak - Kawaler; Wyzwolenie Chorzów - Górnik Jaworzno 0:0 , Unia Strzemieszyce - Unia Ząbkowice 0:2 (0:1): Załawka, Bromboszcz (samobójcza); Podlesianka Katowice - Orkan Dąbrówka Wielka 4:0 (1:0

V liga

Chorzów 0:5 (0:3): Serafin 2, Domański 2, P. Woźniak; AKS Niwka - Unia Strzemieszyce 3:1 (1:0): Nowak 2, Sokołowski - Kowalczyk; Ciężkowianka Jaworzno - Podlesianka Katowice 0:1 (0:0): Dietmar Brehmer; MKS Siemianowice Śl. - Górnik 09 Mysłowice 1:3 (1:2): Dudek - Skrzypnik (samobójcza), Sobczak, Golda

Piłkarska klasa A

Tarnowice (57) i Miedarami (54). KATOWICE 20. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - Wyzwolenie Chorzów 1:2, Wawel II Wirek - Sparta Katowice 2:2, MK Górnik II Katowice - Rozwój II Katowice 1:5, AKS II Mikołów - Naprzód Lipiny 6:2, Podlesianka II Katowice

Piłkarska IV liga: trzy niewykorzystane karne w jednym meczu!

; KS Częstochowa - Victoria Częstochowa 2:1 (1:0): Sneka, Kurpios - T. Stefański; Górnik Wesoła - AKS Wyzwolenie Chorzów 2:0 (2:0): Kroczek, Zemczak; Victoria Jaworzno - Zieloni Żarki 1:2 (0:0): Zuraw - Cupiał, Nalepa

Wyniki piłkarskiej klasy A

Chorzów 0:3. W meczu 15. kolejki: Sparta - Hetman 0:3 (walkower). Prowadzi Wyzwolenie Chorzów (57) przed Górnikiem 09 Mysłowice (51) i rezerwami AKS-u Mikołów (41). RACIBÓRZ 29. kolejka: Chałupki - Lyski 1:0, Samborowice

Wyniki piłkarskiej klasy A

19. kolejka: Hetman 22 Katowice - MKS II Siemianowice Śl. 1:3, Strażak Mikołów - Górnik 09 Mysłowice 1:1, Naprzód Lipiny - Podlesianka II Katowice 3:2, Rozwój II Katowice - AKS II Mikołów 1:3, Sparta Katowice - MK Górnik II Katowice 3:2, Wyzwolenie Chorzów - Wawel II Wirek 2:1

Wyniki piłkarskiej klasy A

18. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - Wawel II Wirek 1:1, MK Górnik II Katowice - Wyzwolenie Chorzów 2:1, AKS II Mikołów - Sparta Katowice 4:4, Podlesianka II Katowice - Rozwój II Katowice 3:2, Górnik 09 Mysłowice - Naprzód Lipiny 6:0, Hetman 22 Katowice - Strażak Mikołów 0:2

Piłkarska klasa A

14. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - AKS II Mikołów 0:2, Podlesianka II Katowice - MK Górnik II Katowice 4:1, Górnik 09 Mysłowice - Wawel II Wirek 1:0, Hetman 22 Katowice - Wyzwolenie Chorzów 0:4, Strażak Mikołów - Sparta Katowice 0:2, Naprzód Lipiny - Rozwój II Katowice 0:1

Piłkarska V liga zakończyła sezon

): Krzemień, Dramski; Górnik 09 Mysłowice - Wyzwolenie Chorzów 3:0 (2:0): Kasprzyk 2, Peruń; Podlesianka Katowice - Unia Strzemieszyce 3:1 (1:1): Witkowski, Knapek, Milik - Kowalczyk. Tabela końcowa: KATOWICE III LKS Chałupki

Wyniki piłkarskiej klasy A

, AKS II Mikołów - Podlesianka II Katowice 3:2. Prowadzi Wyzwolenie Chorzów (33) przed Górnikiem 09 Mysłowice (32) i rezerwami AKS-u Mikołów (27). RACIBÓRZ 19. kolejka: Lyski - Krzyżkowice 3:3, Rafako Racibórz - Tworków 1:1

Piłkarska V liga

, Krzyżowski; AKS Niwka - Błękitni Sarnów 3:0 (walkower, brak drużyny gości). W meczu rozegranym 21.5: Wyzwolenie Chorzów - Podlesianka Katowice 3:2 . 3. Podlesianka 29 60 65:31 8. Siemianowice Śl. 29 41 46:38 KATOWICE III

Piłkarska klasa A

). KATOWICE 12. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - Podlesianka II Katowice 1:0, Górnik 09 Mysłowice - AKS II Mikołów 2:2, Hetman 22 Katowice - MK Górnik II Katowice 0:3, Strażak Mikołów - Wawel II Wirek 2:0, Naprzód Lipiny - Wyzwolenie Chorzów 0:2, Rozwój II Katowice - Sparta

Wyniki piłkarskiej V ligi

, Sokołowski; Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 4:0 (2:0): Bauer, Rusek, Kania, Kucz; Unia Strzemieszyce - Wyzwolenie Chorzów 3:1 (1:0): Topolski, Szatan, Piątek - Duda; Czarni Sosnowiec - Unia Ząbkowice 3:2 (2:1): Cichoń 2, Piotrowski - Zarychta, Motyka; Orkan Dąbrówka Wielka - Górnik Jaworzno 0:1 (0:1

Piłkarska V liga

; Górnik Jaworzno - Górnik Piaski 2:1 (0:1): Warzecha, Bartyzel - Nobis; Unia Ząbkowice - Orkan Dąbrówka Wielka 1:1 (1:0): Motyka - Szymik; Wyzwolenie Chorzów - Czarni Sosnowiec 2:2 (0:2): Świętek, Kucharczyk - Piotrowski, Bąk. 3. Podlesianka 28 57 63:31

Wyniki piłkarskiej V ligi

:0): Sobczak 5, Golda 2; Podlesianka Katowice - AKS Niwka 1:0 (0:0): Knapek; Unia Strzemieszyce - Pogoń Imielin 5:2 (3:1): Piątek 3, Nowak, Szatan - Grabowski 2; Wyzwolenie Chorzów - Kolejarz 24 Katowice 1:2 (0:2): Świętek - Machowiak, Gajdzik. 3. Podlesianka 26 54 53:26

Wyniki piłkarskiej V ligi

Jaworzno 3:1 (1:1): Piątek 2, Nowak - Sawaniewicz; Górnik 09 Mysłowice - Górnik Jaworzno 6:0 (4:0): Sobczak 2, Bauer, Kucz, Kasprzyk, Stojak. Mecz Wyzwolenie Chorzów - AKS Niwka został przełożony na 7 maja. 3. Podlesianka 24 48 51:26 9. Siemianowice Śl

Piłkarska V liga

- Cichoń 2, Bąk, Świeczka; AKS Niwka - Kolejarz 24 Katowice 1:0 (0:0): Nowak; Ciężkowianka Jaworzno - Wyzwolenie Chorzów 0:0 , Górnik Jaworzno - Podlesianka Katowice 4:3 (2:2): Jarząbek 2, Woźnica (samobójcza), Radosz - Sikora, Milik, Knapek; Unia Ząbkowice - Górnik 09 Mysłowice 1:1 (0:1): Laprus - Golda

Wyniki piłkarskiej V ligi

Ząbkowice - AKS Niwka 0:2 (0:2): Kozibąk, Nowak; Pogoń Imielin - Orkan Dąbrówka Wielka 2:7 (0:2): Pastuszka, Surlej - A. Szymik 2, Gajda 2, Golis, Olszówka, Grzywiński; Górnik Piaski - Kolejarz 24 Katowice 5:1 (3:0): Guliński 2, Paul, Zdeb, Borowiecki - K. Szymik; Błękitni Sarnów - Wyzwolenie Chorzów 0:3 (0

Piłkarska V liga

; Andaluzja Brzozowice-Kamień - Górnik Piaski 2:1 (2:0): Dramski, Spyra - Paul; Górnik 09 Mysłowice - Orkan Dąbrówka Wielka 2:1 (1:1): Sobczak, Stojak - Olszówka; Podlesianka Katowice - Unia Ząbkowice 0:0 , Unia Strzemieszyce - Górnik Jaworzno 1:0 (0:0): Granda; Wyzwolenie Chorzów - MKS Siemianowice Śl. 3:0

Piłkarska V liga

Sosnowiec 1:0 (0:0): Ludwiczek; Górnik Jaworzno - Wyzwolenie Chorzów 0:2 (0:1): Duda, Kopyciok; Unia Ząbkowice - Unia Strzemieszyce 4:1 (2:0): Broniszewski (samobójcza), Głośny, Zarychta, Sawicki - Nowak; Górnik Piaski - Górnik 09 Mysłowice 0:6 (0:2): Stojak 5, Sobczak; Błękitni Sarnów - Andaluzja

Wyniki piłkarskiej V ligi

; Podlesianka Katowice - Górnik Piaski 2:1 (0:1): Dąbrowiecki, Knapek - Nobis; Unia Strzemieszyce - Orkan Dąbrówka Wielka 0:1 (0:1): Piwczyk; Wyzwolenie Chorzów - Unia Ząbkowice 1:0 (1:0): Świętek; Kolejarz 24 Katowice - Górnik Jaworzno 0:1 (0:1): Jaromin; Pogoń Imielin - MKS Siemianowice Śl. 0:2 (0:1): Ćwieląg

Piłkarska V liga

. - Górnik 09 Mysłowice 0:2 (0:1): Golda, Gawełczyk; MKS Siemianowice Śl. - AKS Niwka 2:2 (1:1): Dudek, Ćwieląg - Sokołowski, Nowak; Orkan Dąbrówka Wielka - Wyzwolenie Chorzów 0:1 (0:1): Kucharczyk. Mecz Górnik Piaski - Unia Strzemieszyce został przerwany po I połowie przy stanie 1:1 (bramki: Paul - Piątek

Piłkarska klasa A

10. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - Górnik 09 Mysłowice 0:2, Podlesianka II Katowice - Hetman 22 Katowice 0:0, AKS II Mikołów - Strażak Mikołów 1:1, MK Górnik II Katowice - Naprzód Lipiny 7:0, Wawel II Wirek - Rozwój II Katowice 2:0, Wyzwolenie Chorzów - Sparta Katowice 3:1

Wyniki piłkarskiej klasy A

. kolejka: Wyzwolenie Chorzów - MKS II Siemianowice Śl. 3:1, Sparta Katowice - Wawel II Wirek 0:5, Rozwój II Katowice - MK Górnik II Katowice 0:2, Naprzód Lipiny - AKS II Mikołów 1:3, Strażak Mikołów - Podlesianka II Katowice 2:0, Hetman 22 Katowice - Górnik 09 Mysłowice 1:2

Piłkarska klasa A

8. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - Hetman 22 Katowice 0:1, Górnik 09 Mysłowice - Strażak Mikołów 4:1, Podlesianka II Katowice - Naprzód Lipiny 5:0, AKS II Mikołów - Rozwój II Katowice 3:0, MK Górnik II Katowice - Sparta Katowice 2:2, Wawel II Wirek - Wyzwolenie Chorzów 1:5

Piłkarska klasa A

). KATOWICE 5. kolejka: MK Górnik II Katowice - MKS II Siemianowice Śl. 2:1, Wawel II Wirek - AKS II Mikołów 0:3, Wyzwolenie Chorzów - Podlesianka II Katowice 2:0, Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice 1:3, Rozwój II Katowice - Hetman 22 Katowice 8:1, Naprzód Lipiny - Strażak

Piłkarska klasa A

. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - Naprzód Lipiny 1:2, Strażak Mikołów - Rozwój II Katowice 3:3, Hetman 22 Katowice - Sparta Katowice 1:1, Górnik 09 Mysłowice - Wyzwolenie Chorzów 3:0, Podlesianka II Katowice - Wawel II Wirek 0:3, AKS II Mikołów - MK Górnik II Katowice 4:0

Piłkarska klasa A

3. kolejka: AKS II Mikołów - MKS II Siemianowice Śl. 2:0, MK Górnik II Katowice - Podlesianka II Katowice 6:2, Wawel II Wirek - Górnik 09 Mysłowice 1:2, Wyzwolenie Chorzów - Hetman 22 Katowice 6:1, Sparta Katowice - Strażak Mikołów 1:1, Rozwój II Katowice - Naprzód Lipiny 1:0. W meczach zaległych

Wyniki piłkarskiej klasy A

- Sucha Góra 4:0. Tabela po rundzie jesiennej: KATOWICE 11. kolejka: Sparta Katowice - MKS II Siemianowice Śl. 5:2, Rozwój II Katowice - Wyzwolenie Chorzów 0:1, Naprzód Lipiny - Wawel II Wirek 0:1, Strażak Mikołów - MK Górnik

Piłkarska V liga

(samobójcza) - Sobczak, Strzempa; Wyzwolenie Chorzów - Andaluzja Brzozowice-Kamień 1:2 (0:1): P. Woźniak - Cichy, Kiełpin; Kolejarz 24 Katowice - Błękitni Sarnów 1:0 (0:0): Nędza; Pogoń Imielin - Górnik Piaski 3:3 (0:1): Grabowski 2, Pacwa - Derlatka, Wesołowski, Sobczyk; AKS Niwka - Orkan Dąbrówka Wielka 3:1

Wyniki piłkarskiej V ligi

(2:0): M. Korepta, Nowak, Kozibąk - Paul; Pogoń Imielin - Błękitni Sarnów 0:2 (0:0): Ochenduszko, Pańczak; Wyzwolenie Chorzów - Górnik 09 Mysłowice 1:1 (1:1): Świętek - Strzempa; Unia Strzemieszyce - Podlesianka Katowice 2:2 (1:1): Topolski, Kowalczyk - Buksiński, Renner; Ciężkowianka Jaworzno

Piłkarska V liga

- Wyzwolenie Chorzów 0:3 (0:0): Świętek 2, D. Kos; Górnik 09 Mysłowice - Kolejarz 24 Katowice 1:0 (1:0): Sobczak; Andaluzja Brzozowice-Kamień - Pogoń Imielin 3:0 (1:0): Dramski, Ignac, Spyra; Błękitni Sarnów - AKS Niwka 1:10 (0:4): Pańczak - Nowak 3, Sokołowski 2, Grabara 2, Kozibąk 2, M. Korepta; Górnik

Wyniki piłkarskiej V ligi

0:5 (0:2): Stojak 2, Golda, Gawełczyk, Michalski (samobójcza); Kolejarz 24 Katowice - Podlesianka Katowice 0:4 (0:0): Knapek 2, Witkowski 2; Wyzwolenie Chorzów - Unia Strzemieszyce 1:0 (0:0): P. Woźniak. KATOWICE III Gwiazda Skrzyszów - Czarni

Wyniki V ligi piłkarskiej

:0 (0:0): Grabowski 2, Michalski, Synowiec; Kolejarz 24 Katowice - Wyzwolenie Chorzów 1:3 (0:0): Powroźnik - Świętek 3; MKS Siemianowice Śl. - Andaluzja Brzozowice-Kamień 3:0 (1:0): Gluzek 2, Ćwieląg; Orkan Dąbrówka Wielka - Czarni Sosnowiec 0:0 , Ciężkowianka Jaworzno - Górnik 09 Mysłowice 0:1 (0:1

Piłkarska V liga

); Podlesianka Katowice - Ciężkowianka Jaworzno 2:1 (1:0): Knapek, Suchanek - Wrona; Górnik 09 Mysłowice - MKS Siemianowice Śl. 3:0 (1:0): Bauer 2, Stojak; Andaluzja Brzozowice-Kamień - Górnik Jaworzno 1:0 (0:0): Spyra; Górnik Piaski - Orkan Dąbrówka Wielka 1:1 (0:1): Jurczak - Gajda; Wyzwolenie Chorzów - Pogoń

Wyniki piłkarskiej V ligi

09 Mysłowice 0:0 , MKS Siemianowice Śl. - Podlesianka Katowice 0:2 (0:0): Knapek, Witkowski; AKS Niwka - Wyzwolenie Chorzów 1:2 (1:1): Ludwiczek - P. Woźniak, Świętek; Pogoń Imielin - Kolejarz 24 Katowice 2:1 (1:0): Grabowski, Veselji - Powroźnik; Orkan Dąbrówka Wielka - Błękitni Sarnów 1:0 (0:0

Piłkarska V liga

; Błękitni Sarnów - Górnik Piaski 1:1 (0:0): Wybański - Derlatka. Mecz Wyzwolenie Chorzów - Ciężkowianka Jaworzno nie odbył się (brak drużyny gości). KATOWICE III LKS Chałupki - Górnik Pszów 0:3 (0:1): Drobny, Szweda, Kwiatoń; Naprzód Syrynia - Silesia

Wyniki V ligi piłkarskiej

Jaworzno - Unia Strzemieszyce 2:1 (0:0): Gliński, Broczkowski - Piątek; Ciężkowianka Jaworzno - Kolejarz 24 Katowice 2:0 (0:0): Wyka, Wrona; AKS Niwka - Pogoń Imielin 5:0 (2:0): Kozibąk, Nowak, Mędrek, Rusek, Grabara; MKS Siemianowice Śl. - Wyzwolenie Chorzów 0:2 (0:0): Ł. Przątka, Kos; Błękitni Sarnów

Wyniki piłkarskiej klasy A

7. kolejka: Wawel II Wirek - MKS II Siemianowice Śl. 0:2, Wyzwolenie Chorzów - MK Górnik II Katowice 6:1, Sparta Katowice - AKS II Mikołów 3:1, Rozwój II Katowice - Podlesianka II Katowice 4:1, Naprzód Lipiny - Górnik 09 Mysłowice 0:3, Strażak Mikołów - Hetman 22 Katowice 1:4

Piłkarska klasa A

6. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - Strażak Mikołów 1:1, Hetman 22 Katowice - Naprzód Lipiny 0:2, Górnik 09 Mysłowice - Rozwój II Katowice 6:0, Podlesianka II Katowice - Sparta Katowice 3:4, AKS II Mikołów - Wyzwolenie Chorzów 2:0, MK Górnik II Katowice - Wawel II Wirek 1:3

Piłkarska klasa A

Górą (po 8). KATOWICE 2. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - Rozwój II Katowice 1:3, Naprzód Lipiny - Sparta Katowice 0:3, Strażak Mikołów - Wyzwolenie Chorzów 2:4, Hetman 22 Katowice - Wawel II Wirek 1:0. Mecz Podlesianka II Katowice - AKS II

Piłkarska klasa A

- Podlesianka II Katowice 2:4, Wyzwolenie Chorzów - AKS II Mikołów 3:2, Wawel II Wirek - MK Górnik II Katowice 12:0. Prowadzi Wyzwolenie Chorzów (45) przed Górnikiem 09 Mysłowice (41) i rezerwami AKS-u Mikołów (33). RACIBÓRZ 24

Wyniki piłkarskiej klasy A

15. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - MK Górnik II Katowice 5:0, AKS II Mikołów - Wawel II Wirek 3:0, Podlesianka II Katowice - Wyzwolenie Chorzów 1:2, Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice 2:1, Hetman 22 Katowice - Rozwój II Katowice 0:2, Strażak Mikołów - Naprzód Lipiny 2:1

Piłkarska klasa A

22. kolejka: MKS II Siemianowice Śl. - Sparta Katowice 1:1, Wyzwolenie Chorzów - Rozwój II Katowice 2:0, Wawel II Wirek - Naprzód Lipiny 2:3, MK Górnik II Katowice - Strażak Mikołów 3:4, AKS II Mikołów - Hetman 22 Katowice 0:0, Podlesianka II Katowice - Górnik 09 Mysłowice 2:1

Piłkarska klasa A

. kolejka: Podlesianka II Katowice - MKS II Siemianowice Śl. 0:2, AKS II Mikołów - Górnik 09 Mysłowice 0:0, Górnik MK II Katowice - Hetman 22 Katowice 2:0, Wawel II Wirek - Strażak Mikołów 1:3, Wyzwolenie Chorzów - Naprzód Lipiny 5:0, Rozwój II Katowice - Sparta Katowice 3:1

Ranking "Gazety": Jesień Motyki i jego polonistów

Grozmani (Slavia Ruda Śląska), Dariusz Klytta (ŁTS Łabędy), Roman Madej (Victoria Jaworzno), Jan Rudnow (AKS Wyzwolenie Chorzów), Marek Szymiński (Górnik Wesoła), Artur Toborek (Górnik 09 Mysłowice) oraz Jacek Polak i Józef Golla (Rymer Rybnik), Wojciech Borecki (Rekord Bielsko-Biała), Paweł Sibik

40 lat GKS "Katowice" - co słychać u byłych piłkarzy?

Hapoel Kfar Saba. Pracuje w firmie budowlanej w Chorzowie, także wiceprezes ds. finansowych w AKS Wyzwolenie Chorzów. Mieszka na os. Witosa w Katowicach, jego sąsiadem w bloku jest dawny kolega z drużyny Krzysztof Rzeszutek. 20-letni syn Szymon, wychowanek Ruchu Chorzów, znajduje się w szerokiej kadrze

40 lat GKS "Katowice" - co słychać u byłych piłkarzy?

Hapoel Kfar Saba. Pracuje w firmie budowlanej w Chorzowie, także wiceprezes ds. finansowych w AKS Wyzwolenie Chorzów. Mieszka na os. Witosa w Katowicach, jego sąsiadem w bloku jest dawny kolega z drużyny Krzysztof Rzeszutek. 20-letni syn Szymon, wychowanek Ruchu Chorzów, znajduje się w szerokiej kadrze