adrian wasiak

tp

Młodzi piłkarze powołani do reprezentacji

Trener Robert Wójcik powołał zawodników na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat 15, która odbędzie się w Łomży (9-11 sierpnia)

Wysoka skuteczność futsalistów MOKS

Futsaliści MOKS Słoneczny Stok Białystok zdobyli jedenaście bramek w meczu trzeciej kolejki I ligi.

Memoriał Jarosława Tkaczyka dla Vive Targi Kielce i Lidera Radom [ZDJĘCIA]

wiekowych: rocznik 1998 oraz 1999 i młodsi. W tej pierwszej kategorii najlepsi okazali się gospodarze - zawodnicy Vive Targi Kielce a wśród grupy młodszej Lidera Radom. Najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami i dyplomami. Najskuteczniejszymi zawodnikami zostali Adrian Gruszczyński (MTS Lider Radom

Vive Kielce - Piotrkowianin 32:16

Trener Aleksander Malinowski dał odpocząć Filipowi Kliszczykowi, Patrykowi Kuchczyńskiemu i Aleksandrowi Litowskiemu, a na ławce rezerwowych siedzieli Radosław Wasiak, Robert Nowakowski, Adrian Anuszewski i Rafał Bernacki. I tylko na początku gościom

Wyniki 29. kolejki i tabela ekstraklasy szczypiornistów

. Olimpia Piekary Śląskie - Chrobry Głogów 26:23 (12:11). Najwięcej bramek: dla Olimpii - Marcin Chojniak 7, Marcin Smolin 5; dla Chrobrego - Adrian Marciniak 5, Grzegorz Piotrowski 4. -------------------------------------------------------

Wyniki 16. kolejki i tabela ekstraklasy szczypiornistów

Warszawianka Warszawa - Vive Kielce 25:38 (10:19). Najwięcej bramek: dla Warszawianki - Piotr Obrusiewicz 9, Adrian Anuszewski 4; dla Vive - Robert Nowakowski 10, Karol Bielecki 9, Radosław Wasiak 6. Gwardia Opole - AZS AWF Biała Podlaska 28:28 (12:16

Pantery najlepsze w turnieju bombardierów

(Katarzyna Rumińska, Aleksandra Hełma, Elżbieta Giedrojć). Turniej mężczyzn open: 1. Pantery (Marcin Nowaczyk, Przemysław Ziemba, Salim Hamdaoui, Marcin Zakrzewski), 2. Akademia Pana Kleksa (Radosław Łój, Krzysztof Kuczyński, Bartosz Kulik, Marcin Rogut), 3. Ufo (Adrian Kasprowicz

Wyniki 1. kolejki i tabela ekstraklasy szczypiornistów

. Olimpia Piekary Śląskie - Warszawianka Warszawa 21:24 (9:13) Najwięcej bramek: dla Olimpii - Grzegorz Balicki 8, Mariusz Kempys, Michał Szolc, Jacek Ignacik po 3; dla Warszawianki - Leszek Starczan 8, Adrian Anuszewski i Michał Matysik po 6. Vive

Niedziela: Wisła - Vive 35:33 po dwóch dogrywkach!

Zaczęło się wyśmienicie dla kielczan. Po golach Adriana Anuszewskiego Vive prowadzi 3:0. Potem trafia Patryk Kuchczyński i jest już 5:1. Po kwadransie do siatki rzuca Wojciech Zydroń i goście prowadzą 8:3. Ale do końca meczu dużo czasu. Jak się okazało, nawet bardzo dużo

Klasyfikacja indywidualna

Kiełbowski Adrian Klimek Agnieszka Pomorski Piotr Urbanek Mariusz 9 punktów Pasierowski Krzysztof Prokop Andrzej

Wyniki 4. kolejki i tabela ekstraklasy szczypiornistów

Warszawianka Warszawa - DGT AZS AWFiS Gdańsk 29:29 (18:11). Najwięcej bramek: dla Warszawianki - Adrian Anuszewski 7, Michał Przybylski 6, Leszek Starczan 6, dla DGT AZS - Marcin Pilch 7, Bartosz Walasek 5. Gwardia Opole - Vive Kielce 15:32 (11:14

Warszawianka - Vive Kielce 34:41

. Gra przebiegała jednak dość ospale - w meczu była tylko jedna czerwona kartka - dla Michała Olszewskiego, który w środę zastępował jednego z lepszych zawodników Warszawianki Adriana Anuszewskiego. Pierwsze 15 min było bardzo wyrównane. Dopiero gdy Warszawianka zyskała

MOSiR Zabrze - Wisła Płock, sobota, godz. 18

- Adrian Anuszewski 8, Leszek Starczan 7, Bartłomiej Pepliński 4. Vive Kielce - Chrobry Głogów 33:19 (16:8). Najwięcej bramek: dla Vive - Radosław Wasiak 7, Patryk Kuchczyński, Paweł Sieczka i Filip Kliszczyk po 5; dla Chrobrego - Michał Jurecki 5, Adrian Marciniak, Tomasz Kopeć i Paweł Piwko po 3.

CBM Valladolid - Vive 33:25

- Filip Kliszczyk 5, Radosław Wasiak, Jurij Hiliuk i Robert Nowakowski po 4, Adrian Anuszewski i Patryk Kuchczyński po 3, Wojciech Zydroń i Aleksander Litowski po 1.

Zagłębie Lubin - Vive Kielce 22:27 (9:11)

bramki - w 47. minucie po kontrze Adriana Niedośpiała było tylko 19:18 dla Vive, ale kolejny zryw i dwie bramki Pawła Sieczki zapewniły kielczanom dwa punkty. W sobotę Vive podejmuje MOSiR Zabrze. Zagłębie Lubin - Vive Kielce 22:27 (9:11

Mistrz gromi rywali. Vive Kielce - Warszawianka 37:25 (19:12)

rozprężenie. Gdybyśmy cały czas grali na 100 procent, wynik byłby wyższy - mówił potem Bernacki. W ekipie gości najlepszy był Adrian Anuszewski, ale w pojedynkę niewiele mógł zrobić. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy i po pierwszej połowie gospodarze wysoko wygrywali

Zagłębie ciągle lepsze od Vive. Ale już ostatni raz?

prowadzenie. Siedem minut przed końcem pierwszej połowy kielczanie wyszli drugi raz na dwubramkowe prowadzenie (12:10, Radosław Wasiak), ale nie udało im się go dowieźć nawet do przerwy. Po czterech minutach drugiej części Zagłębie ucieka na trzy bramki (18:15, Adrian Anuszewski), ale nie prowadzi już w 41

Vive do prezesa ZPRwP: chcemy dobrych sędziów

, to na arbitrów winy byśmy nie zwalali. Mimo że jest z tym spory problem w Polsce. Dam przykład - dostaję pięścią w twarz, mówię o tym sędziemu, a on na to: "nie widziałem". W takim razie niech zatrudnią trzeciego! - mówił po meczu Adrian Anuszewski, rozgrywający Zagłębia

Sukces młodych piłkarzy w Krasnymstawie

Majewski, Paweł Zagożdzon, Sebastian Sałek, Karol Gębczyk, Bartosz Głowacki, Adrian Jurczak, Łukasz Banaszek, Marcin Rafa, Łukasz Matejek, Karol Noga, Piotr Banaszek, Adrian Wasiak, Dawid Grabowski. Trener: Marcin Rolla. Tuż za podium znaleźli się gracze Juniora z rocznika 1994

Po pierwszym meczu Vive w Pucharze Zdobywców Pucharów

zawodnicy. - Musimy przede wszystkim poprawić atak i jesteśmy w stanie to zrobić - mówi Adrian Anuszewski, który w niedzielę rzucił Hiszpanom trzy bramki. - Przy normalnej grze możemy ich ograć w rewanżu. Porażka 25:33 wygląda, jakbyśmy dostali srogie lanie od Valladolid. A wcale

MP w kolarstwie torowym. 29. tytuł Krejnera

. Wojciech Ziółkowski (KTC Konin) 105 pkt 2. Bartosz Pajor (KTC Konin) 96 3. Adrian Kuczyński (Cyklista) 77 4. Piotr Lis (KTK Kalisz) 76 5. Krzysztof Ciesielski (Panorama Warszawa) 70 6. Daniel Czajkowski (Kreiser Warszawa) 58 finał sprintu kobiet 1. Magdalena Sara (Stal Ekobud

Finałowy weekend świętokrzyskiej OOM

). Podobnie ma być i teraz, zwłaszcza, że wśród 12 podopiecznych Rafała Gozdalskiego jest m.in. trzech aktualnych medalistów MP juniorów (złoci Adrian Sidor i Ziemowit Zgoliński oraz srebrna Katarzyna Kaczmarska). Eliminacje w sobotę od godz. 9, finały tego dnia (17.30-19) i w niedzielę (9-14

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Miedź Legnica - Vive Kielce 33:35 (18:20)

słabo bronił, a ponieważ atak Vive grał skutecznie, spotkanie było wyrównane. W 7. minucie po golu Radosława Fabiszewskiego (osiem goli przed przerwą) Miedź prowadziła 6:4, ale zaraz goście wyrównali. Pierwszy raz kielczanie wygrywali w 12. min - po bramce znów bardzo dobrze grającego Adriana

Reprezentacja Polski szczypiornistów znów zagra w Radomiu

Jurkiewicz, Adrian Niedośpiał (obaj Mercus Zagłębie Lubin), Michał Matysik (Warszawianka Warszawa), Piotr Frelek (MMTS Kwidzyn), Michał Kubisztal, Grzegorz Garbacz, Maciej Dmytruszyński (wszyscy Śląsk Wrocław), Bartosz Wuszter, Damian Wleklak (obaj Wisła Płock), Piotr Przybecki (THW Kiel, Niemcy), Filip

Puchar Zdobywców Pucharów: Vive Kielce - Valladolid, niedziela godz. 16

niedzielę stać nas na korzystniejszy wynik. I nie myślę tylko o zwycięstwie, ale o wyeliminowaniu Valladolid. W hali w Hiszpanii była niesamowita atmosfera. Świetnie się gra przy takim dopingu. Fajnie by było, gdy u nas w hali był taki "kocioł". Adrian Anuszewski

Udany występ piłkarzy ręcznych Vive Kielce na silnym turnieju w Niemczech

także Robert Nowakowski, Radosław Wasiak i Jura Hiliuk, nieźle kierował atakiem Adrian Anuszewski, a bramkarze tradycyjnie zagrali na swym wysokim poziomie. W każdym meczu trener Aleksander Malinowski dał także pograć młodym Pawłowi Podsiadle i Kamilowi Sadowskiemu. To był

VIVE KIELCE - PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW 32:16

, Robert Nowakowski, Adrian Anuszewski i Rafał Bernacki. Przez cały mecz nawet nie zdjęli dresów... W podstawowej siódemce Vive wybiegli za to Dmitrij Nikulenkow, Paweł Podsiadło i Kamil Sadowski, którzy jeszcze w sobotę grali w drużynie rezerwowej Vive w pierwszej lidze. I ten

Dwa zwycięstwa i remis Vive na turnieju w Dzierżoniowie

inaugurację zmierzyli się z Zagłębiem Lubin. Pojedynek był bardzo zacięty i dopiero w końcówce kielczanie zapewnili sobie zwycięstwo 18:16. W tym meczu nie wystąpił jeszcze Ukrainiec Oleg Malcew, który w czwartek przyjechał do Polski oraz nowy gracz Vive Adrian Anuszewski. Obaj wystąpili w kolejnym spotkaniu

Co słychać u najgroźniejszych rywali Wisły?

także pozyskanego z Warszawianki Adriana Anuszewskiego. Nadal są świetni skrzydłowi, doświadczeni Robert Nowakowski i Wojciech Zydroń, czy młodzi Andrzej Bystram i Patryk Kuchczyński, filar obrony i równie świetny w ataku Radosław Wasiak, czy inne podpory defensywy, jak ograny Jarosław Sieczka i

Składy Polski i Szwecji

Urbanowicz (MMTS Kwidzyn, 25, 192, 2, 6), 18. Daniel Żółtak (AZS AWFiS Gdańsk, 20, 194, 1, 0), 20. Patryk Kuchczyński (Vive, 21, 184, 23, 36), 21. Andrzej Bystram (Vive, 24, 184, 2, 6), 23. Adrian Niedośpiał (Zagłębie, 21, 185, 4, 4), 24. Michał Zołoteńko (Wisła, 25, 192, 26, 35

Wisła Płock - Olimpia Piekary Śląskie, sobota, godz. 16

Radosław Wasiak po 4; dla Zagłębia - Michał Kubisztal 6, Adrian Niedośpiał i Orzłowski po 4 (Nowakowski 0); MMTS Kwidzyn - Biała Podlaska, MOSiR Zabrze - AZS AWFiS Gdańsk, Gwardia Opole - Chrobry Głogów, Warszawianka - Śląsk Wrocław. Wyniki meczów z 1. kolejki: Śląsk Wrocław

Przed meczem Warszawianka - Vive Kielce, środa godz. 17

:31. Niespodziewanie po groźnej kontuzji do drużyny wrócił rozgrywający Michał Matysik, nadal grają tam dobry skrzydłowy Piotr Obrusiewicz, rozgrywający Adrian Anuszewski, młodzi Michał Przybylski (wychowanek MKS Końskie) i Krzysztof Kłosowski oraz nieźli bramkarze Sebastian Suchowicz i wracający po

Warszawianka - Vive Kielce 34:36

Starczak - po 7, Adrian Anuszewski, Andrzej Korus - po 4, Oleksander Kosyak 2. Vive: Karol Bielecki 11, Filip Kliszczyk 10, Radosław Wasiak 5, Robert Nowakowski 4, Aleksander Litowski 3, Andrzej Bystram 2, Paweł Sieczka 1. AZS AWF Warszawa - Wybrzeże

Przed meczem Warszawianka - Vive Kielce, sobota godz. 17

, choć wystawią nieco mocniejszy skład niż w środę. Zagra już Adrian Anuszewski, a to duże wzmocnienie rozegrania. Nadal będzie brakowało Dmitrija Diegtiarowa, bo jest po operacji barku. W środę Pański zespół nie miał problemów ze zwycięstwem, choć nie zagrał wielkiego

Vive Kielce AZS AWFiS Gdański 31:28. Kielczanie liderem ekstraklasy

połowie kontuzji nabawili się Adrian Anuszewski i Robert Nowakowski. Uraz tego pierwszego nie wydaje się groźny, gorzej wygląda natomiast kontuzja "Kosy". Mecz był senny. Na początku gospodarze popełniali mnóstwo błędów, które wykorzystywali gdańszczanie, skutecznie

Rusza ekstraklasa piłkarzy ręcznych. Na początek: Vive - Zagłębie, sobota godz. 18.30

czeka także pozyskanego z Warszawianki Adriana Anuszewskiego, a że potrafi rozegrać piłkę i celnie rzucić wielokrotnie w ostatnich latach pokazywał. Nadal są świetni skrzydłowi, doświadczeni Robert Nowakowski i Wojciech Zydroń, czy młodzi Andrzej Bystram i Patryk Kuchczyński

Warszawianka - Vive Kielce 34:36 (16:19). W piątek w Kielcach wielki mecz. Vive gra z Wisłą Płock o mistrza Polski

ważnych momentach jak w transie bronił Bernacki. Jedynie Andrzej Bystram miał słabszy dzień. W Warszawiance, oprócz skrzydłowych, dobrze grał na kole Andrzej Korus, chwilami z dobrej strony pokazywali się Michał Matysik i Adrian Anuszewski. Mimo to trzy i pół minuty przed końcem było 35:32 dla Vive. Dwa

Wyniki Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Wielkopolska 2004

). CHŁOPCY (medaliści i miejsca Wielkopolan). Do 54 kg: 1. Marcjan Pluta (KKSW Legnica), 2. Michał Cieślik (Lotos Jabłonna), 3. Robert Jarosz (Lotos Jabłonna) i Maciej Kowalczyk (MKST Mińsk. Maz.). Do 60 kg: 1. Maciej Żuk (KKSW Legnica), 2. Kacper Rutkowski (Tornado Szczecin), 3. Adrian Rogowski (KKSW

Beniaminek z Piotrkowa rywalem piłkarzy ręcznych Vive Kielce

Dzięki temu trener Aleksander Malinowski będzie miał większe pole manewru niż w sobotnim wygranym 35:31 pojedynku w Kielcach z MMTS Kwidzyn (nie grał Anuszewski). Vive nadal będzie się jednak musiało obyć bez chorego kapitana Radosława Wasiaka, który nie zagra też