Mateusz Adamczyk / 1liga.org

Fortuna 1. liga. Pierwszoligowi strzelcy wyborowi w XXI wieku. Grzegorz Kuświk dołączył do tego grona

Grzegorz Kuświk w 18. kolejce Fortuna 1 Ligi został pierwszym strzelcem hat tricka w tym sezonie. Jak wyglądały popisy strzeleckie pierwszoligowych piłkarzy w poprzednich sezonach? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Kolejka remisów w czwartej lidze piłkarskiej

Aż pięć pojedynków na czwartoligowych boiskach nie wyłoniło zwycięzcy. Najwięcej emocji było w Ożarowie i Busku-Zdroju.

Aluminium Konin - RKS Radomsko 1:1

wyskoczyli Radosław Cierzniak i Adrian Woźniczka. W starciu bardziej ucierpiał ten drugi, który ma złamaną żuchwę i nie zagra już do końca rundy jesiennej. Dużo kłopotów gościom sprawiał Solnica i już w ósmej minucie za faul na nim żółtą kartkę zobaczył Marcin Nowak. Obrońca RKS

Aluminium Konin - Stasiak Opoczno 1:1

. Wyrównanie padło trzy minuty później, gdy wrzuconą przez Waldemara Przysiudę piłkę próbował wybić Adrian Woźniczka i... pokonał własnego bramkarza. Aluminium do końca miało przewagę, ale nie potrafiło jej wykorzystać. - Wróciliśmy z dalekiej podróży - powiedział trener Stasiaka

Stomil Olsztyn - Aluminium Konin 0:1 (0:1)

W 17. min boisko musiał opuścić Marcin Kaczmarek, kapitan i podstawowy obrońca olsztyńskiej drużyny. - Były podejrzenia, że złamałem palec nogi. Okazało się jednak, że jest to tylko silne stłuczenie - stwierdził po meczu. Za Kaczmarka wszedł Adrian Woźniczka. Zmiana ta

Stasiak/KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Tłoki Gorzyce 2:1

próbę wymuszenia rzutu karnego, a dopiero dwie minuty później gospodarze (Adrian Sobczyński) oddali pierwszy celny strzał po przerwie na bramkę Tłoków. Nic nie zapowiadało ogromnych emocji w końcówce. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gospodarze przeprowadzili kolejną

Raport z II-ligowych klubów piłkarskich

: Mandrin Piegzik (Górnik Zabrze). RKS RADOMSKO Odchodzą: Sebastian Tomasiak, Michał Osiński, Sebastian Pluta, Adrian Klepczyński, Marcin Markiewicz (szukają klubów). W kręgu zainteresowań: Tomasz Żelazowski (KSZO Ostrowiec

Wygrany sparing ŁKS

) i 31-letni Walentyn Dubina (grał w Kazachstanie) oraz Adrian Wojtalewicz, Szyman Machulski i Daniel Bachar. W sparingu testowani byli też: bramkarz Tomasz Kościukiewicz z Concordii Piotrków (latem miał ofertę z Górnika Zabrze), oraz brązowi medaliści mistrzostw Polski juniorów z SMS Łódź - Marcin

Po meczu Tłoki Gorzyce - RKS Radomsko

), Mariusz Śrutwa (Ruch) 4 - Janusz Bodzioch (Piast), Adrian Budka (Polar), Jarosław Bujok (Podbeskidzie), Zbigniew Murdza (Zagłębie), Dariusz Patalan (Bełchatów), Tomasz Reginis (Jagiellonia) 3 - Rafał Andraszak (Piast), Jacek Berensztajn (Radomsko

Po meczu Ruch Chorzów - Tłoki Gorzyce

) 5 - Marcin Folc (Radomsko), Adam Kompała (Szczakowianka), Grzegorz Król (Szczakowianka), Tomasz Pawlak (Polar), Mariusz Śrutwa (Ruch) 4 - Janusz Bodzioch (Piast), Adrian Budka (Polar), Jarosław Bujok (Podbeskidzie), Marcin Makuch (Cracovia), Dariusz Patalan (Bełchatów

Po meczu Polar Wrocław - Tłoki Gorzyce

) 4 - Piotr Bania (Cracovia), Sergio Batata (Pogoń), Janusz Bodzioch (Piast), Adrian Budka (Polar), Jarosław Bujok (Podbeskidzie), Adam Kompała (Szczakowianka), Dariusz Patalan (Bełchatów), Mariusz Śrutwa (Ruch) 3 - Jacek Berensztajn (Radomsko), Artur Bugaj (Pogoń), Marcin

Piłka nożna - II liga. Aluminium Konin - Ceramika Opoczno 1:1

później, gdy wrzuconą przez Waldemara Przysiudę piłkę próbował wybić Adrian Woźniczka, ale... pokonał własnego bramkarza. Aluminium do końca meczu miało przewagę, ale nie potrafiło jej wykorzystać. Najlepszą okazję w 77. min zmarnował Wysocki, który trafiłw słupek z 13 m

Wyniki drugiego dnia ?Wakacji z futbolem"

strzelecką w tej drugiej drużynie prezentuje Aleksander Kusak - w meczu z drużyną o dowcipnej nazwie Sen Sołtysa wpisał się na listę strzelców aż pięciokrotnie. Za to duże rozprężenie wdarło się w szeregi najlepszych zimą graczy FC Trzepak. Zespół Adriana Sitarza tylko zremisował ze Śpiewającymi Fortepianami

Drugoligowy raport pilkarski

): prezes Mirosław Stasiak zgodnie z tradycją po sezonie rozpoczął rewolucję kadrową - już zrezygnował z kilkunastu piłkarzy (m.in. Grzegorz Podstawek, Łukasz Gorszkow, Jarosław Solorz, Adrian Sobczyński) i na ich miejsce sprowadza nowych, wśród nich jest występujący ostatnio w Kaszubii Kościerzyna Adam

Remis Pogoni, porażka Błękitnych

mogli zdobyć zwycięską bramkę. Piłka po strzale Adriana Napierały trafiła w poprzeczkę. Napierała na trzynaście minut przed końcem meczu musiał opuścić boisko, bo po faulu na Piotrze Ussie, dostał drugą żółtą (a w konsekwencji czerwoną) kartkę. - Druga kartka była słuszna, bo faulowałem, natomiast

Przed meczem Tłoki Gorzyce - Piast Gliwice

) 4 - Rafał Andraszak (Piast), Adrian Budka (Polar), Marcin Chmiest (Bełchatów), Paweł Drumlak (Pogoń), Maciej Iwański (Szczakowianka), Bogdan Jóźwiak (Radomsko), Dariusz Patalan (Bełchatów), Tomasz Reginis (Jagiellonia) 3 - Jacek Berensztajn (Radomsko), Edward Cecot (Ruch

Przed meczem Błękitni Stargard Szczeciński - Tłoki Gorzyce

Bujok (Podbeskidzie), Marcin Folc (Radomsko), Grzegorz Król (Szczakowianka), Marcin Makuch (Cracovia) 4 - Rafał Andraszak (Piast), Janusz Bodzioch (Piast), Adrian Budka (Polar), Marcin Chmiest (Bełchatów), Paweł Drumlak (Pogoń), Maciej Iwański (Szczakowianka), Dariusz Patalan

Tłoki Gorzyce przed rundą wiosenną

: Adrian Hara. Masażysta: Rafael Alvarez Gala. Kadra zespołu Bramkarze: Kamil Beszczyński (21.10.1985), Krzysztof Petrykowski (01.10.1976), Krzysztof Pyskaty (18.01.1974). Obrońcy: Krystian Lebioda (01.08.1977), Marcin Murdza

Putyra za Urbanka po bezbramkowym remisie Polaru z Aluminium Konin

Konona, jego strzał w mur z rzutu wolnego oraz trzy bardzo dobre akcje najlepszego w zakrzowskim zespole Adriana Budki, który do przerwy grał na pozycji lewego pomocnika, a po przerwie przeszedł na prawą stronę. Jego akcjom zabrakło jednak precyzyjnego ostatniego podania, najczęściej więc kończyły się

Piłkarska II liga: 13. kolejka

odwrócić. Rywal był lepiej ustawiony i stąd ta przewaga. Daję jednak słowo, że nie sfaulowałem piłkarza Mławy, sędzia popełnił błąd - zarzekał się Balul. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego okazał się Adrian Butryn, który pewnym strzałem przy słupku pokonał Sebastiana Nowaka. Kibice Ruchu, nie mogąc

II liga piłkarska: zwycięstwo Szczakowianki, remis Podbeskidzia i Ruchu, porażka Piasta

należy do Speichlera).Do piłki wyskoczyli Adrian Napierała i trzech zawodników Podbeskidzia (Merda, Piotr Koman i Sławomir Cienciała), ale żaden z nich jej nie dotknął, więc... zatrzepotała w siatce.W 23. min, po dośrodkowaniu Pawła Sibika z prawej strony boiska, Bogdan Prusek z bliskiej odległości nie

Polar wygrał z Tłokami

Krzysztofa Pyskatego. Więcej. Nie oddali ani jednego strzału na bramkę rywali. W takim wypadku ciężko było liczyć, że zdołają odrobić straty. A jednak. Minęło zaledwie kilkadziesiąt sekund, a było już 1:1. Marek Grabowski zagrał długą piłkę do Adriana Budki, ten przedarł się w pole karne Tłoków i mocno

Lista Transferowa

3542 Tomasz Kazimierowicz P 0,5 6174 Adrian Klepczyński P 0,5 6006 Zdzisław Leszczyński P 1,7 3856 Grzegorz Lewandowski P 1,5 3935 Paweł Nikodem P 1,3 6545 Piotr

Sparingi ligowców: zwycięstwa Górnika, Odry, GKS, Szczakowianki, Zagłębia i Ruchu, remis Podbeskidzia, porażka Piasta

, Zbigniewem Mandziejewiczem, Piotrem Soczyńskim, Krzysztofem Tochelem, bokserem Tomaszem Adamkiem oraz bratem Piotrem i 13-letnim synem Jakubem (także środkowym pomocnikiem) w składzie, zremisowała 4:4 z Podbeskidziem. Po meczu zlicytowano koszulki Więzika, oglądających mecz z trybun Adriana Sikory i

II liga piłkarska: 3. kolejka - Szczakowianka liderem

Adrianem Napierałą, sędzia podyktował "jedenastkę" dla gospodarzy. - Przed meczem do karnych był wyznaczony Tomek Księżyc i ja. Jednak nie chciałem strzelać. Chociaż w pierwszych dwóch meczach ligowych wykorzystałem karne, to w Pucharze Polski w spotkaniu z Lechią Gdańsk chybiłem. Dobrze zrobiłem