adrian raszka

mac

Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz 0:2

Gole w sparingu strzelali Krzysztof Kroszel i Adrian Raszka. Unia Janikowo wygrała z Wartą Poznań 4:0

11 hokeistów z Małopolski może zagrać w historycznym meczu Polaków

Sześciu zawodników Comarch Cracovii i pięciu Podhala Nowy Targ może wystąpić w 1000. meczu reprezentacji Polski.

Druga porażka piłkarzy Chemika. Bolesna, bo gładka i u siebie

W ubiegłym tygodniu chemicy rozbudzili nadzieje swoich sympatyków, wygrywając na wyjeździe z KKS Kalisz 2:0. Tym razem w Bydgoszczy lepszy od naszej drużyny był Sokół Kleczew.

Zmarnowany rzut karny pogrzebał nadzieje piłkarzy Chemika

interwencjami musiał popisywać się bydgoski bramkarz Paweł Laskowski. Gospodarze odpowiadali stałymi fragmentami gry, po których dwukrotnie po strzałach głową Adriana Raszki piłka lądowała obok bramki. Kiedy wydawało się, że gra się wyrównała, strzał z dystansu zaskoczył Laskowskiego, który wprawdzie

Hokeiści śląskich klubów walczą o udział w historycznym meczu

12. Adrian Kowalówka - COMARCH Cracovia 13. Mateusz Bryk - JKH GKS Jastrzębie 14. Kamil Górny - JKH GKS Jastrzębie Napastnicy: 16. Krzysztof Zapała - CIARKO PBS BANK KH Sanok

Przełamanie Comarch Cracovii

sezonie tylko w siedmiu spotkaniach wyjeżdżał na lód. Przez 36. minut spisywał się bez zarzutu. Potem w odstępie 30 sekund skapitulował po strzałach Adriana Labrygi i Filipa Drzewieckiego. W ostatniej tercji mistrzowie Polski odrobili jednak straty. Najpierw do siatki trafił Paweł Kosidło, który uderzył

Porażka Chemika/Zawiszy

: Tomaszewski (46. Gajewski) - Filarski (46. Raszka), Sieradzki (60. Wolny), Tlałka (46. Pruss), Kempa, Adrian (60. Klein), Krawczyk (46. Kowalski), Kardasz (60. Nowicki), Zieliński. Woźniak (46, Korecki), Biliński (46. Świerblewski)

Sparingi piłkarskich trzecioligowców

Łukomski. W środę Unia planuje sparing z Polonią Warszawa. Wynik meczu UNIA SOLEC KUJ. - CHEMIK/ZAWISZA 0:2 (0:1) Bramki: Adrian (40.), Kardasz (85.) Chemik/Zawisza: Tomaszewski - Raszka, Sieradzki

Chemik przed rundą wiosenną IV ligi

Niwiński (19) Obrońcy : Bartosz Kaszyński (22), Jacek Szpejna (27), Łukasz Walda (23), Adrian Raszka (26), Dawid Jasiński (20), Łukasz Filarski (26), Robert Frasz (18), Radosław Grodzki (19) Pomocnicy: Dariusz Wolski (22), Robert Kawałek (22), Mateusz

Piłkarze walczą o kolejne punkty

Podopieczni Piotra Gruszki w Inowrocławiu zmierzą się z bardzo silną Goplanią, która w sobotę w Solcu Kujawskim rozgromiła 7:1 Unię. - To bardzo wymagający przeciwnik, a nam kłopotów nie brakuje. Do listy graczy kontuzjowanych doszedł jeszcze Adrian Raszka - mówi bydgoski

Chemik gra z Kotwicą Kołobrzeg (środa, 17)

. Wygrali już dwa mecze i prawdopodobnie wrócą na spotkanie z Kotwicą, ale i tak rozegrali w cztery dni trzy mecze - dodaje. Ponadto Dariusz Wolski i Adrian Raszka pauzują za kartki. Osłabiony, po rozbiciu łuku brwiowego w derby z TKP, jest Michał Zarembski. - Zrobimy co można, by osiągnąć korzystny

Bydgoski Chemik/Zawisza wygrał w Poznaniu z Wartą

rzutu rożnego Krzysztofa Jabłońskiego celnie główkował Adrian Raszka. Trzy minuty później po długim podaniu Włodzimierza Koreckiego, sytuację sam na sam wykorzystał Sebastian Zieliński. - Do pewności utrzymania brakuje nam punktu, albo barażu o II ligę Unia Janikowo - Arka Gdynia - stwierdza Gruszka

Remis Kujawiaka w III lidze

. Spotkanie z Wartą rozstrzygnęło się na początku. W 10 minucie po centrze z rzutu rożnego Krzysztofa Jabłońskiego celnie główkował Adrian Raszka. Trzy minuty później po długim podaniu Włodzimierza Koreckiego, sytuację sam na sam wykorzystał Sebastian Zieliński. - Do pewności utrzymania brakuje nam punktu

Zawisza odczarował stadion przy Słowiańskiej

wyjazdowego otwarcia - cieszy się szkoleniowiec bydgoszczan Piotr Gruszka - Jedyny minusik to znowu kilka sytuacji niewykorzystanych pod bramką Pogoni - dodaje. Gole dla Chemika/Budstolu padły po przerwie. W 68 min Adrian Raszka wyrównał po centrze z rzutu wolnego Mateusza Michaliszyna. Na 2:1 strzelił

Chemik/Zawisza - Amica II 1:1

. Potem jednak gra się wyrównała. Zawodnikom przeszkadzał potworny upał. W 36 min okazję do wyrównania miał Tadeusz Tyc, ale w ostatniej chwili piłkę wybił mu spod nóg Adrian Raszka. Końcówka pierwszej połowy należała do Chemika/Zawiszy. W 38 min, po solowej akcji Tomasza Rogóża nie trafił w futbolówkę

Sparingi III i IV-ligowców

, Śmiglewski- Adrian, Krawczyk, Kowalski, Kempa (60. Kardasz)- Woźniak, Świerblewski (60. Zieliński) Unia Janikowo - TKP 1:4 (0:3) Strzelcy bramek: Unia: Klepczarek (60.) TKP: Dobek (18., 35.), Drwięga

Chemik/Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie 5:3 (2:0)

, Sieradzki, Tlałka Kempa-Adrian, Kardasz, Krawczyk, Zieliński- Korecki, Świerblewski Na zmiany: Tomaszewski, Raszka, Pruss, Szpejna, Klein, Kowalski, Woźniak, Biliński VICTORIA KORONOWO - ZAWISZA BYDGOSZCZ 0:0 Zawisza: Polowczyk

Remis Chemika/Zawiszy

Chemik/Zawisza: Gajewski- Pruss, Tlałka, Kempa- Adrian, Korecki, Kowalski, Klimek- Brończyk, Nowicki Grali także: Tomaszewski, Raszka, Sieradzki, Wolski, M. Górecki, Klein, Woźniak, Krysiak, Ksobiak, Pazderski, Zieliński, Krawczyk, Kardasz, Janowski, Bieliński, Świerblewski

Hokejowy play off: GKS Tychy rzucił Sanok na kolana, a mistrz strzelił focha [ZDJĘCIA]

tyszanie, gdyż spokojnie pilnowali dwubramkowej przewagi. Początek trzeciej tercji to był już koncert GKS-u. Gol Michał Kotlorza posadził sanoczan na lodzie, a trafienie doświadczonego Adriana Parzyszka odebrało im resztkę nadziei. Te bramki dzieliło ledwie 25 sekund. - Na kolana

) Chemik/Zawisza: Tomaszewski (46. Gajewski)- Pruss (46. Raszka), Sieradzki, Tlałka, Śmiglewski- Adrian, Krawczyk, Kowalski, Kempa (60. Kardasz)- Woźniak, Świerblewski (60. Zieliński) Unia Janikowo - TKP 1:4 (0:3) Strzelcy bramek

Sparingi trzecioligowych piłkarzy regionu

. Adrian), Krysiak (30. Krawczyk, 60. Kowalski), Woźniak (46. Kardasz), Zieliński (46. Kempa) - Brończyk (46. Korecki), Nowicki (30. Biliński, 60. Świerblewski) UNIA JANIKOWO - ZAWISZA BYDGOSZCZ 5:2 (0:2) Strzelcy bramek: Pachelski 2, Bajdziak 2

Drugoligowcy wracają na boiska

, Roberta Sawickiego, Bartosza Stoppla i Kamila Błaszkiewicza. Z wypożyczenia do Victorii wraca też Adam Kardasz, a testowani są zawodnicy Chemika - Robert Kawałek i Adrian Raszka. Razem z trenerem Dariuszem Porbesem (ma pracować w Unii Solec Kujawski) ekipę z Koronowa opuszczają

Sparingi III- i IV-ligowców

- dodał szkoleniowiec Unii. Wyniki: CHEMIK/ZAWISZA - WARMIA/MAZURY OLSZTYN 0:0 Chemik/Zawisza: Gajewski (46. Tomaszewski)- Filarski (46. Raszka), Sieradzki (60. Szpejna), Tlałka, (60. Górecki), Śmiglewski- Adrian (46

Hokejowy play-off: Bronił wszystko, chociaż się na tym nie zna

Elżbieciaka zdecydowanie dłużej... Hokeiści GKS-u Adrian Parzyszek i Tomasz Proszkiewicz nerwowo kręcili się wokół krążka, a Elżbieciak niby jechał, a stał. Niby stał na linii bramkowej, a tak naprawdę ostukiwał kijem słupki i poprzeczkę. Efekt był taki, że podenerwowani tyszanie

Unia i Victoria, czyli trudne czasy w Janikowie i Koronowie

). Obrońcy: Jakub Poznański (21), Jacek Glazik (20), Adrian Raszka (27), Bartosz Stoppel (26), Michał Jakubowski (21), Bartosz Kaszyński (23), Przemysław Talarek (32), Jakub Malczuk (25), Damian Szczukowski (20), Bartosz Migawa (20). Pomocnicy: Paweł Mądrzejewski (24), Adam Kardasz

Składy zespołów III ligi, terminarz gier na własnym boisku

Szpejna (23), 3. Marcin Tlałka (25), 4. Arkadiusz Pruss (32), 5. Maciej Śmiglewski (26), 9. Zbigniew Sieradzki (32), 15. Michał Górecki (28), 13 Adrian Raszka (22), Tomasz Klein (20), 14. Łukasz Filarski , Pomocnicy: 7. Krzysztof Krawczyk (23), 19. Sebastian Zieliński (22), 17

Ruszyło Euro, Zawisza też gra

zresztą prowadziliśmy, ale do zwycięstwa zabrakło kilku spraw i nie zawsze to były czynniki sprawy. Jestem zadowolony z postępów moich piłkarzy. Adrian Raszka i Jacek Szpejna udowodnili swoją klasę jako obrońcy. Łukasz Walda był pewnym punktem defensywy. Daleko zajdzie Dawid Jasiński, jeśli nadal będzie

Ciasno w czołówce IV ligi

. Drużyna z Chełmży zagrała dobrze, ale bydgoszczanie też mieli okazje do gola. W pierwszej połowie mogli prowadzić, ale nie udało się wykorzystać okazji po rzucie rożnym. Strzały Jacka Szpejny i Adriana Raszki obronił bramkarz. W 25 min Smolarz z Legii trafił w poprzeczkę, ale to był jedyny strzał

Chemik/Zawisza - Gwardia Koszalin 1:0

) Strzelec bramki Chemik/Zawisza: Świerblewski (28.) Chemik/Zawisza: Tomaszewski-Raszka, Tlałka, Sieradzki, Śmiglewski-Kowalski (60. Adrian), Krawczyk, Filarski (84. Jabłoński), Korecki (69. Kardasz) - Woźniak (74. Zieliński), Świerblewski

Hokej: Marcin Jaros trafia nawet bez swojej koszulki

o miejsce w czołowej szóstce. W tyskiej drużynie szpital - z powodu kontuzji na lód nie wyjechali liderzy drużyny Robin Bacul, Adrian Parzyszek i Michał Garbocz. Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2:6 (1:1, 1:4, 0:1) Bramki: 0:1 Antonović - T. Da

Trener Jaromira Jagra ma wpływ na formę Zagłębia

skoncentrowali się i przetrwali bez straty gola pierwszych piętnaście minut. Zawodnicy z Koronowa byli jednak głusi na dobre rady i po kwadransie przegrywali już dwiema bramkami. - Super nam się ten mecz ułożył. Widać, trener Copjak ma szczęśliwą rękę - mówił Adrian Marek, który zdobył

Rusza III liga wielkopolsko-pomorska

. Robert Tomaszewski (21), Bartosz Deręgowski (19) Obrońcy: 2. Jacek Szpejna (23), 3. Marcin Tlałka (25), 4. Arkadiusz Pruss (32), 5. Maciej Śmiglewski (26), 8. Łukasz Filarski (22), 9. Zbigniew Sieradzki (32), 13. Adrian Raszka (22), 15. Dariusz Wolski (19

Comarch Cracovia zaczęła zbrojenia (i treningi)

Raszki, Łukasza Kulika i Mariusza Dulęby, który zakończył karierę. Janusz Filipiak będzie wspierał hokeistów finansowo i... moralnie

Dwie drużyny z regionu spadają z III ligi piłkarskiej

rzutu rożnego. Drużyna ze Świnoujścia w ten sam sposób zdobyła 180 sekund później zwycięskiego gola: przy wrzutce Mikuły bydgoską obronę ubiegł Marcin Łapiński. Mogły paść jeszcze przynajmniej po dwa gole z obu stron. Goście nie wykorzystali dwóch strat piłek Adriana Raszki. Kornel Semenowicz natomiast

Bezradność Comarch Cracovii w derbach

korzystali z ich nieporadnej gry. Najskuteczniejsi byli w pierwszej tercji. Po trzeciej straconej bramce Ondrej Raszka, który tym razem stał między słupkami Cracovii, walnął kijem o lód, bo nie mógł nadziwić się postawie kolegów. Pewnie zastanawiał się np., jak to się stało, że