adam plutecki

GKS Tychy i Zagłębie Sosnowiec wciąż szukają nowych hokeistów

Co Aleksander Łukaszenko ma wspólnego z GKS-em Tychy? Okazuje się, że prezydent Białorusi może zadecydować o ewentualnym wzmocnieniu śląskiej drużyny!

Ekstraliga hokeja: GKS Katowice - GKS TYchy 3:7

Kowalski znokautował Adama Bagińskiego. Nareszcie coś zaczęło się dziać! "Dołóż mu Bartek, dołóż!" - krzyczeli rozentuzjazmowani widzowie. Kibicom ta walka mogła się bardzo podobać, bo sędziowie zareagowali dopiero, kiedy Kowalski powalił rywala na lód. Obaj zawodnicy otrzymali karę meczu

Hokeiści GKS Tychy pokonali Unię Oświęcim

Dopiero trzeci mecz w sezonie pomiędzy GKS-em Tychy a Unią przyniósł rozstrzygnięcie. Dwie wcześniejsze potyczki kończyły się wynikami 2:2. - Gdy Unia zdobyła wyrównującego, drugiego gola w meczu, pomyślałem, że historia znowu się powtórzy - uśmiechał się Adam Bagiński

W ekstralidze hokejowej zwycięstwo GKS Tychy i porażka GKS Katowice

. Początek tyszanie mieli naprawdę imponujący. Po sześciu minutach prowadzili już 2:0. Pierwszą bramkę zdobył Adam Bagiński, wychowanek Stoczniowca, który od tego sezonu gra w Tychach. - Mecze z moją byłą drużyną są dla mnie bardzo ważne. Chcę się pokazać z jak najlepszej strony. Myślę, że kibice z Gdańską

Uniwersjada - kolejne złoto Otylii Jędrzejczak

. W porannych eliminacjach nie powiodło się naszym zawodnikom startującym na dystansie 50 metrów stylem klasycznym mężczyzn. Sławomir Kuczko był 25, a Adam Plutecki 30. 26 miejsce w kwalifikacjach uzyskał Witkowski na 50 metrów dowolnym. Wyniki: 50 m st. dow. kobiet 1. Maritza Correia (USA) 25,38

Zimowe mistrzostwa Polski w pływaniu - wyniki

Gembicka, Irmina Całus, Zuzanna Oliwa) 4. UKP Unia Oświecim 3.59,76 5. AZS AWF Katowice 4.00,73 6. Warszawianka Wodny Park 4.03,97 Mężczyźni 50 m st. mot. 1. Adam Plutecki (Korner-Novita 10 Z.Góra) 24,31 2. Maciej Lewandowski (UŚKS Ostrołęka) 24,39 (RP-18 l.) 3. Bartosz

KH Sanok gra z GKS w Katowicach i z Dworami Unią u siebie

Wojasem Podhale Nowy Targ). Pierwszoplanową postacią w drużynie prowadzonej przez Andrzeja Tkacza jest bramkarz Jacek Zając. Mocnym punktem w obronie są dwaj doświadczeni zawodnicy Marek Szymański oraz Adam Goliński. W ataku prym wiodą bracia Robert i Grzegorz Sobałowie oraz Rafał Plutecki i Tomasz

Hokej: porażka Katowic i zwycięstwo Tychów w play-off

Labryga - Plutecki (60.). Karne: Ladecky - Zasadny, Preczek, Piksa. GKS: Batkiewicz (2) (rzuty karne bronił Kowalczyk); Stranovsky - Ladecky, Strzempek (2) - Labryga (2), Kowalski - K.Majkowski; Plutecki - Słodczyk - Elżbieciak, Fonfara (2. tech

Uniwersjada - złoty medal Jędrzejczak

Proć (Strzelec Legnica), a 29. - Marcin Olszowy (Strzelec Legnica). Wieczorem polscy siatkarze pokonali Honkong 3:0, notując swoje drugie zwycięstwo w grupie. W niedzielę Polacy znów pokażą się na pływalni. W wyścigu na 100 metrów stylem klasycznym wystąpią Kuczko i Adam Plutecki. Na dystansie 200

Hokejowa ekstraliga: wygrana Tychów, klęska Katowic

szybkim wyjściu z własnej tercji obronnej i mocnym strzale z linii niebieskiej Adama Golińskiego. - Dla nas najważniejszą sprawą tego sezonu jest przygotowanie się do play-off na mecze z Sanokiem. To chyba wszystko na co nas będzie stać - dodał Tkacz. GKS Katowice - Unia

Hokejowa ekstraliga: porażki Tychów i Katowic

początku drugiej tercji krążek wepchnął do siatki Adam Bagiński, kibice uwierzyli, że zwycięstwo GKS-u jest jednak możliwe. Co ciekawe, na lodowisku w Tychach obie drużyny mogły liczyć na równie głośny doping, fani GKS-u i Cracovii od dawna darzą się bowiem sympatią. W końcówce

Trzy duże firmy zainteresowane sponsorowaniem hokeistów Zagłębia Sosnowiec

. Adam Bernat, prezes TRH, chce, by w ekstralidze wystartował zupełnie nowy klub. Jeżeli taką wolę okażą sponsorzy, być może będzie to już sportowa spółka akcyjna. W zakończonym sezonie Zagłębie odniosło nie tylko sukces sportowy. Kto wie, czy nie większym sukcesem było to, że

Hokej: wtorkowe mecze ekstraligi

GKS Tychy łatwo wygrał wczoraj w Opolu z osłabionym kadrowo Orlikiem. W zespole gospodarzy nie mogli zagrać kontuzjowany Adam Goliński i Miłosz Ryczko, który miał obowiązki na uczelni. Kiedy dodatkowo kontuzji doznał Kamil Drzimal, a Piotr Zdunek dostał pod koniec drugiej

Hokej: GKS Tychy i GKS Katowice przed sezonem

. Jeżeli hokeiści będą tak skuteczni jak działacze tyskiego klubu, złoto jest pewne! Transfery Adama Bagińskiego, Sławomira Krzaka, Roberta Kwiatkowskiego i wreszcie Duszana Adamczika to prawdziwe hity. - W poprzednim sezonie ciężar zdobywania bramek spoczywał głównie na ataku Sarnik, Słaboń, Ślusarczyk

I liga hokeja: śląskie kluby mają wielkie plany

zawodnikami GKS-u. Jóźwik był tylko wypożyczony do TKH Toruń. Mirocha i Marznica też dostawali pieniądze za grę, więc nie mogą rozwiązać kontraktu z winy klubu - dodaje. Z zespołem przygotowują się też Rafał Plutecki i Adrian Labryga (interesowało się nimi Zagłębie), od hokeja cały

ComArch/Cracovia - GKS Katowice 4:2, zwycięstwa Unii i Podhala

Katowicki bramkarz Jacek Zając bronił wspaniale, ale jednak wpadł mu do bramki, nad parkanem, krążek po strzale - a właściwie podaniu - Marcina Cieślaka. Tymczasem 21 s przed końcem drugiej tercji Adam Goliński zza bramki chytrze nastrzelił krążek na łopatkę kija Rafała

Hokej: GKS Tychy - GKS Katowice 7:0

wiedziałem, czy zagram, więc gdy trener kazał mi wjechać na lód, byłem trochę stremowany. Najważniejszy jest początek. Złapałem kilka krążków, złapałem luz i było nie najgorzej - uśmiechał się Kowalczyk. Sposób na Kowalczyka znalazł w końcu Adam Bagiński, a potem niezawodny wczoraj

Wielki dzień śląskiego hokeja: zwycięstwo Tychów w Oświęcimiu, zwycięstwo Katowic w Sanoku!

tyszanom Adam Bagiński, który wykorzystał dokładne podanie Ślusarczyka i z bliska trafił tuż pod poprzeczkę. Po kolejnych siedmiu minutach był już remis, a tyszanie dobili rywala, grając w osłabieniu! Adrian Parzyszek wprowadził krążek do tercji Unii i zagrał wprost na łopatkę