92

kg

Dramat Skorupskiego! W 92. minucie wygrywał 2:0. Zabójcza końcówka

Bologna z Łukaszem Skorupskim w składzie zremisowała na wyjeździe z Parmą 2:2, choć jeszcze w 92. minucie prowadziła 2:0. O losach spotkania zadecydowały bramki Kurticia i Inglese w doliczonym czasie gry.

Szalony mecz w Lidze Mistrzów! Siedem goli, a ten decydujący w 92. minucie

RB Lipsk wygrał na wyjeździe, po szalonym meczu, 4:3 z Basaksehirem w spotkaniu 5. kolejki Ligi Mistrzów. Decydującego gola strzelił w 92. minucie Alexander Sorloth.

Fantastyczna passa Rakowa trwa. Wygrana po golu w 92 minucie!

Stal Mielec przegrała 0:1 u siebie z Rakowem Częstochowa w zaległym meczu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Jedyny gol padł dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Dzięki temu Raków awansował na pozycję wicelidera rozgrywek.

Gala ACA 92 na Torwarze! Ruszyła przedsprzedaż biletów

Już 16 lutego 2019 w Warszawie, na Torwarze, odbędzie się gala ACA 92. Bohaterów gali w klatce oglądaliśmy ostatnio głównie w bojach zagranicą i większość z nich ma za sobą długi ciąg zwycięstw z trudnymi rywalami. Oprócz 14 mocnych sportowo zestawień, organizacja gwarantuje wyrównane i

Kibice PSG potraktowali Neymara gwizdami. A on w 92. minucie zapewnił im wygraną cudownym golem z przewrotki! [WIDEO]

słupek z rzutu rożnego, ale PSG do 90. minuty bezbramkowo remisowało ze Strasburgiem. Wtedy przyszła 92. minuta. Piłka poleciała na środek pola karnego, trochę za plecy Neymara. Ten jednak złożył się do strzału przewrotką. Piłka wpadła tuż przy słupku. Parc des Princes zawył, tym razem z dzikiej radości

Szalony mecz w polskiej III lidze. Do 92. minuty było 3:0. Skończyło się remisem

. Szalona końcówka meczu w III lidze W 92. minucie Elana zdobyła bramkę na 3:1 za sprawą rzutu karnego, wykonywanego przez Huberta Antkowiaka. Choć nie wykorzystał swojej pierwszej próby, przy dobitce nie dał już szans bramkarzowi Radunii. Już minutę później było 3:2 po bramce Sebastiana Raka. W 97. minucie

Polska wyrwała zwycięstwo z Koreą Południową w 92. minucie. Szalona końcówka

bezradnych obrońców reprezentacji Polski. Koreańczycy jeszcze atakowali, ale zabójczy cios zadał w 92. minucie Piotr Zieliński. Pomocnik Napoli strzelił swojego pierwszego gola w kadrze za kadencji Adama Nawałki - ale co to był za gol! Tuż sprzed pola karnego uderzył lewą nogą w samo okienko bramki gości

92-letnia Hariette Thompson, przebiegła maraton w San Diego! To nowa rekordzistka świata!

Niezwykłego wyczynu Harriett Thompson dokonała na Rock'n'Roll Marathon w San Diego. Pokonanie 42,195 km 92-letniej zawodniczce zajęło 7 godzin, 24 minuty i 36 sekund. Linię mety przekraczała w towarzystwie swojego 56-letniego syna Brenny'ego. Thompson

Premier League ma pomysł na dokończenie sezonu. 92 mecze na 2, 3 stadionach

zaakceptowanego we wtorek, wszystkie ligi mają zakończyć grę do 30 czerwca.  Nowy, oryginalny pomysł na dokończenie sezonu Premier League Szefowie klubów Premier League wpadli na pomysł, który może umożliwić im grę, pomimo panującej epidemii. Są gotowi do rozegrania wszystkich 92 meczów, które pozostały

Podbeskidzie prowadziło przez ponad godzinę, a przegrało po golu w 92. minucie meczu [WIDEO]

Zagłębie było faworytem tego meczu, mimo że wiosną tylko dwukrotnie zdołało zwyciężyć w ekstraklasie. Niemniej jednak spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla walczących o utrzymanie gości z Bielska-Białej. Po bardzo składnej akcji zespołowej Podbeskidzia Jakub Hora wyłożył piłkę Kamilowi Bilińskiemu

Premier League. Manchester United wygrał z Bournemouth po bramce w 92. minucie!

stron groźne sytuacje stwarzali już w większości piłkarze gości. Asmir Begović spisywał się jednak bardzo dobrze, nie dając się pokonać m.in. Anderowi Herrerze czy Paulowi Pogbie. Bośniacki bramkarz skapitulował jednak w 92. minucie, kiedy w zamieszaniu w polu karnym dobrze odnalazł się Marcus Rashford

W 92. minucie Polak wszedł na boisko i zaczął się dramat. "Haniebny mecz"

Jeszcze w 90. minucie spotkania piłkarze CFR Cluj prowadzili w wyjazdowym spotkaniu z Young Boys Berno , mając w tym momencie awans do fazy pucharowej Ligi Europy . Gospodarze posłali w pole karne dośrodkowanie, po którym Cristian Balgradean zaliczył - wydawałoby się - udane piąstkowanie. Z

Formuła 1. Przeciążenia podczas wypadku Bianchiego sięgały 92 G

Zagłosuj na aplikację Sport.pl LIVE! Źródło informacji niemieckiego magazynu jest nieznane, ale w swoim tekście wspominają o FIA (Międzynarodowa Federacja Samochodowa). Zmierzenie przeciążeń było możliwe dzięki wprowadzeniu obowiązkowych sensorów umies

NBA. Magic wygrali z Cavaliers bez LeBrona 98:92

przed ostatnią syreną. Cavaliers podnieść się już nie byli w stanie, ostatecznie przegrali 92:98. Marcin Gortat zagrał w sumie 13 minut, spudłował dwa rzuty z gry, miał trzy zbiórki i faul. Polak w hołdzie ofiarom sobotniej katastrofy pod Smoleńskiem zagrał w specjalnych butach i biało-czerwonej opasce

92-letnia medalistka z Londynu, wspomina olimpijskie spotkanie z Adolfem Hitlerem

względy zdrowotne. - Niestety nie mogę zdradzić, co dokładanie miałam robić. Zobowiązałam się do zachowania tajemnicy - powiedziała Tyler. 92 - letnia Dorothy Tyler jest dwukrotną srebrną medalistką olimpijską w skoku wzwyż. Pierwszy krążek zdobyła

Gedania 1922 zaprasza na festyn rodzinny z okazji 92. urodzin

Festyn będzie połączony z prezentacją obiektów sportowych Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego i Edukacyjnego Gedania 1922 oraz otwarciem Przedszkola Naukowo-Sportowego. To nowatorski projekt w działalności Gedanii 1922, w którym klub pragnie w sposób innowacyjny łączyć sport i eduk

Ranking WTA i ATP - Magda Linette wciąż 92., a triumfator Poznań Open blisko pierwszej pięćdziesiątki

Najnowszy ranking WTA nie przyniósł zbyt wielu zmian dla polskich tenisistek. Agnieszka Radwańska utrzymała siódmą pozycję, Magda Linette wciąż zajmuje 93. lokatę, a Urszula Radwańska przesunęła się o jedno oczko - z 100. miejsca na 99. Awans o trzy pozycje zaliczyła Katarzyna P

Widzew - AZS Lublin 75:92. Koszykarki jak piłkarze, znów przegrały

statystykach był praktycznie remis. Widzew - AZS Lublin 75:92 Kwarty: 15:25, 25:21, 16:19, 13:20, 19:27 Widzew: Robinson 18, Urbaniak 14, Brumermane 12, Bujniak 9, Crook 6, Kenig 5, Bandyk 5, Adamowicz 4, Niedzielska 2, Kaja 0.

Polonia - Noteć 92:78

jakby coraz więcej pojawia się na meczach Polonii. Może także po to, żby podziwiać nowy, atrakcyjny zespól czirliderek. Polonia Warbud Warszawa - Noteć Inowrocław 92:78 Kwarty 14:28, 27:22, 29:12, 22:16. Polonia: Prawica 22

Olympiakos - Idea Śląsk 98:92

wygrał 82:80), ale i to się nie powiodło. Olympiakos Pireus - Idea Śląsk Wrocław 98:92. Kwarty: 18:21, 27:25, 26:21, 27:25 Olympiakos: Harissis 9 (3), Gorenc 14 (2), Diamantopoulos 23 (3), Jurak 8, Bagarić 3 oraz Liadelis 18 (1), Wolkowyski 15 (1

Deklasacja! Cezary Kulesza nowym prezesem PZPN!

setki. Cezary Kulesza dostał aż 92 głosy w wyborach na prezesa PZPN Niespodzianki nie było. Następcą Zbigniewa Bońka, który na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym został mianowany honorowym prezesem związku , został Cezary Kulesza. To właśnie on będzie nowym prezesem Polskiego Związku Piłki

Koszykarski Puchar Ligi: Śląsk - Prokom 101:92

zamknięciu wydania DEICHMANN ŚLĄSK WROCŁAW - PROKOM TREFL SOPOT 101:92 Kwarty: 31:26, 21:23, 21:22, 28:21. Śląsk: Autry 3 , Kiausas 13 (1), Ignerski 19 (3), Hyży 33, Grafs 10 oraz Chanas 12, Kobale 9 (3), Hajnsz 4, Mielczarek 0

Polscy koszykarze przegrali z Izraelem 67:92

Czechami 23 sierpnia. To kolejna, czwarta, przegrana Polski z Izraelem (poprzednie trzy w meczach towarzyskich w Izraelu), zespołem, który tak jak podopieczni Serba Veselina Matica, zagra w sierpniowych barażach o finały ME 2005. Polska - Izrael 67:92 (15:20, 13:29, 17:20, 22:23) Polska - Marcin Stefański

Benedykt Krysik nie żyje. Wybitny trener brązowych medalistek olimpijskich

wraz z żoną Lidią wyjechał do Szwecji. Zamieszkał tam na stałe i zajął się rodziną. Zmarł w wieku 92 lat.

Krzysztof Piątek wszedł na boisko i strzelił gola! Milan stracił zwycięstwo w 92. minucie!

Stefano Pioli lepszej okazji do debiutu wyobrazić sobie nie mógł. W pierwszym starciu jego Milan mierzył się z Lecce - beniaminkiem, który w pierwszych siedmiu kolejkach wygrał dwa mecze. Włoch zdecydował, że w wyjściowym składzie zabraknie Krzysztofa Piątka, a w ataku zagrają Calhanoglu, Leao i S

Noteć Inowrocław - Śląsk Wrocław 72:92

w Polsce. Noteć Inowrocław - Deichmann Śląsk Wrocław 72:92. Kwarty: 19:26, 13:22, 21:21, 19:23. Noteć: Szubarga 13, Radović 6, Mrożek 13 (4), Kuzian 16 (1), Robak 20 oraz Djurić 4, Penland 0. Śląsk: Skibniewski 14 (4

Koszykówka: Śląsk przegrał z Astorią 83:92

. Śląsk Wrocław - Astoria Bydgoszcz 83:92 Kwarty: 19:28, 27:14, 22:22, 15:28. Śląsk: Swanson 11 (1), Szlachtowicz 8 (2), Kapov 11 (1), Korszuk 14 (2), Fletcher 8 oraz Chanas 10, Lalić 10, Skibniewski 6 (2), Zieliński 5 (1), Miszczuk 0 Hajnsz 0

Michał Pazdan ulubieńcem sędziów. 92 kartki Jagiellonii

rokiem 67 żółtych i trzy czerwone, zaś przed dwoma 66 żółtych i cztery czerwone). Na 92 kartki zapracowało 25 spośród 35 zawodników, którzy w 2012 roku reprezentowali barwy Jagiellonii. Najwięcej razy karany był Michał Pazdan, który w białostockim klubie grał tylko w rundzie

Turów Zgorzelec - Gipsar Stal Ostrów 92:79

zmienił się dopiero w dwóch ostatnich kwartach, gdy Turów zaczął grać uważniej w obronie i skutecznie. Gospodarze z minuty na minutę powiększali przewagę i odnieśli pewne zwycięstwo. Turów Zgorzelec - Gipsar Stal Ostrów 92:79. Kwarty: 19:27, 17:16, 33:24, 23:12

Polonia-Warbud Warszawa - Polpharma Starogard 92:76

po tych porażkach ten mecz decydował, czy odbijemy się od punktu, który nie jest dla nas dobry. To wywołuje presję, tą presje jako zespół pokonaliśmy i mam nadzieję, że kolejne mecze będą dla nas łatwiejsze. Polonia-Warbud Warszawa 92 Polpharma

Idea Śląsk - Prokom Trefl 92:95

Sopot 92:95 Po dogrywce. Kwarty: 19:21, 22:21, 24:12, 14:26. Dogrywka: 13:16. Idea: Holcomb 18 (1), Zieliński 15 (1), Adomaitis 10 (2), Jones 7, Gregov 0 oraz Tomczyk 14 (1), Kul 14, Giedraitis 12 (1), Wiekiera 1, Skibniewski 1

Lewandowski zasługuje! Niemcy masowo głosują na Polaka. Dostał aż 90 proc. głosów

. głosujących, aż 92 proc. uważa, że Lewandowski powinien otrzymać Złotą Piłkę. Przeczytaj także: Robert Lewandowski imprezował do rana! "Bild" ujawnia szczegóły. "Gasił światło" Złota Piłka dla Lewandowskiego! Legenda nie ma wąpliwości. "Lewy, Lewy i długo nic" Robert Lewandowski

Nowy koszykarski mistrz Polski! Pierwszy tytuł w historii klubu

Gdy wybrzmiała syrena końcowa, koszykarze Stali rzucili się sobie w ramiona. Wygrali 92:85, 4–2 w całej serii i zostali – pierwszy raz w swej historii – najlepszą koszykarską drużyną w Polsce. – Byli w tej serii lepsi, gratulacje – powiedział przed kamerą Polsatu Sport

Efes Pilsen Stambuł - Idea Śląsk Wrocław 95:92

musi na poważnie zagrać w ostatniej kolejce z Żalgirisem, a właśnie z litewskim zespołem wrocławianie korespondencyjnie rywalizują o ewentualny najlepszy bilans z szóstego miejsca. Efes Pilsen - Idea Śląsk Wrocław 95:92 Kwarty: 23:26, 17:21, 26:20

Korona: Prezent od losu w 92. minucie

skrzydła golem w samej końcówce. W 92. min w ogromnym zamieszaniu w polu karnym do główki skoczył najwyżej Hernani, zabierając Polonii pewne zwycięstwo. W sobotę o godz. 16.15 Korona kończy występy meczem we Wronkach z Lechem Poznań. maciej.sierpien

Lakers pokonali Minnesotę 92:85

Bohaterem meczu był skrzydłowy gospodarzy Kobe Bryant, który wrócił do Los Angeles niespełna dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego z odbywającego się w Eagle (stan Kolorado) procesu sądowego, w którym jest oskarżony o napaść seksualną. Eagle od Los Angeles dzieli 1140

Wisła ratuje się przed porażką w 92 min!

ekstraklasę, mijał po dwóch, trzech rywali, ale efektu końcowego nie było. Mistrzowie Polski chcieli "wejść z piłką do bramki" co skończyło się tym, że nie stworzyli w Łodzi żadnej stuprocentowej sytuacji aż do 92 min. Za to mieli sporo szczęścia (raz uratowała ich

Wysokie zwycięstwo koszykarzy UMKS Kielce 92:70 z Big Star Tychy.

odpocząć narzekającemu na bóle w kręgosłupie Grzegorzowi Kijowi. W następnej kolejce kielczanie zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. UMKS KIELCE - BIG STAR TYCHY 92:70 (30:25, 27:16, 22:11, 13:18) UMKS: Mikina 16

Chelsea oferuje Deco 92 tys. funtów tygodniowo. Netto

Portugalski pomocnik wciąż może wybierać pomiędzy Interem Mediolan a Chelsea. Już zdążył zdecydować, że jego czteroletnia przygoda z Barceloną dobiegła końca. Chelsea ma nadzieję, że jej lukratywna oferta - o 25 proc. większa, niż wynosił jego kontrakt

Juventus w żałobie. Nie żyje legenda klubu

O śmierci Bonipertiego poinformowała jego rodzina. Przyczyną zgonu miała być niewydolność serca. 4 lipca Boniperti skończyłby 93 lata. Przez całą swoją karierę był związany z Juventusem . W latach 1946-1961 zdobył pięć mistrzostw Włoch i dwa razy wygrywał krajowy puchar. W sezonie 1947/48 został kr

Życiowy sukces Magdy Linette! Wyrównała wyczyn Agnieszki Radwańskiej

efekcie Polka wywalczyła awans dopiero po dwóch godzinach i 11 minutach. Z kolei Danka Kovinić (WTA 92.) pokonała w pierwszym meczu w Nowym Jorku inną Australijkę Lizette Cabrerę (WTA 127.) 6:4, 3:6, 6:2.  Świetny początek Linette 28-letnia Linette fantastycznie rozpoczęła to spotkanie

Strzelił gola na 2:2 i zamiast świętować zaczął płakać. Przekreślił marzenia swojego ojca [PAMIĘTACIE?]

"Pamiętacie?" to cykl, w którym przypominamy ciekawe, niecodzienne, dziwne zdarzenia ze świata sportu - codziennie po jednym Do sytuacji doszło w maju 2019 roku. Była 92. minuta meczu Academia Puerto Cabello - Deportivo Tachira, kiedy Giancarlo Maldonado strzelił gola dla gości

Hiszpania awansowała na Euro 2020! Decydujący gol padł w doliczonym czasie

Gea świetnie obronił. Hiszpan powstrzymał także dobitkę Emila Forsberga, ale przy trzecim strzale w tej akcji, a drugim Berga, nie miał już szans. Szwedzi niespodziewanie objęli prowadzenie i do 92. minuty dzielnie się bronili, ale wtedy Rodrigo doprowadził do remisu. Remisu, który zapewnił Hiszpanom

Rozwiąż coponiedziałkowy Kiedroquiz (nr 92) z wiedzy o sporcie

ROZWIĄŻ COPONIEDZIAŁKOWY KIEDROQUIZ Z WIEDZY O SPORCIE > MOBILNA WERSJA QUIZU > Wersja quizu działająca na smartfonach i urządzeniach mobilnych. Dzięki niej możesz rozwiązywać quiz gdziekolwiek jesteś.

Real - Barcelona. Messi strzelił gola w 92. minucie! Czerwona kartka Ramosa

Od pierwszego gwizdka do zdecydowanych ataków ruszyli piłkarze Realu Madryt. Już w 2. minucie zawodów pojawiły się pierwsze kontrowersje po tym, jak Cristiano Ronaldo starł się w polu karnym z Samuelem Umtitim. Prowadzący zawody arbiter Hernandez Hernandez przewinienia się nie d

Astoria Bydgoszcz - Idea Śląsk Wrocław 81:92

W Bydgoszczy niespodzianki nie było, choć wrocławianie musieli się trochę bardziej wysilić niż w meczach we własnej hali. Przede wszystkim słabo zaczęli i mieli trochę problemów w czwartej kwarcie, ale przewaga wypracowana wcześniej wystarczyła. Gospodarze nie byli w stanie zbli

Górnik - Siarka Skobud 92:81

rozegra w Wałbrzychu kolejne spotkanie - awansem ze Spójnią Stargard Szczeciński. GÓRNIK - SIARKA 92:81 Kwarty: 8:25, 26:11, 30:20, 28:25. Górnik: Kozaczka 16, Nowicki 15, Józefowicz 12 (4), Kowalski 7, Maciej Sterenga 3 oraz

Ma 63 lata, 92 maratony na koncie i ochotę na więcej

przebiegł ten dystans już po raz 92. Tadeusz Kraska rozsmakował się w maratonach, na początku biegał ich około dziesięciu rocznie, teraz staje na starcie królewskiego dystansu 5-6 razy do roku. Na tym dystansie jednak nie poprzestaje, biegał również na 50 i 100 km. Na 60. urodziny

Jednogłośne zwycięstwo Wacha na pierwszej gali w Europie! "Od siódmej rundy nie czułem ręki"

Johnson nie był gotowy na obronę, ale mimo to Wach nie wyprowadzał serii ciosów. Po dziesięciu rundach sędziowie byli jednak zgodni. Jednogłośnie (97-93, 98-92, 99-91) wypunktowali zwycięstwo Wacha, który być może już jesienią skrzyżuje rękawice z Agitem Kabayelem. Trzeba jednak przyznać, że jeśli Wiking

MŚ w Chinach. Stany Zjednoczone były włos od przegranej, ale ostatecznie wygrały po dogrywce

Jayson Tatum, zawodnik Boston Celtics, wykorzystał wszystkie trzy rzuty osobiste, jednak spudłował w drugiej próbie i zakończyło się na wyniku 81:81. Turcy przegrali na własne życzenie Do końca spotkania pozostało 15 sekund, Turcja prowadziła 92:91, ale piłkę mieli Amerykanie. Myles Turner jednak stracił

Asseco Prokom Gdynia triumfuje w Lidze VTB. Gdynianie pokonali drużynę Mińsk 2006 92:60

gdynianie wygrali 21:18. W czwartej kwarcie trener Tomas Pacesas dał więcej pograć zawodnikom rezerwowym. Mimo iż rozluźnieni gracze Prokomu często pudłowali i tak zdołali wygrać tę część spotkania 20:12 i cały mecz 92:60 Mińsk 2006 - Asseco Prokom Gdynia 60:92 (20:31, 10:20, 18

Fatalna forma finalisty poprzedniego sezonu NBA. "Gramy beznadziejnie"

drugiej kwarcie spotkania zagrali na tyle słabo, że przegrali aż 17:35. W całym meczu ulegli rywalom 92:120, przez co w konferencji zachodniej zajmują przedostatnie miejsce. Minnesota Timberwolves z trzecim zwycięstwem. Lakersi lepsi od Hornets GSW przegrywają, a na drugim biegunie znajdują się ich rywale

Polski Cukier pokonał w pierwszym sparingu Noteć

Najlepszymi pod względem punktów graczami torunian byli gracze pozyskani tego lata. Kwarty: 28:16, 23:13, 24:15, 17:16 Polski Cukier: Cummings 19, Michalak 13, Milosevic 12, Sulima 9, Michalski 8, Wiśniewski 8, Gibson 8, Boch

Noteć - Kadra B 92:88

Noteć - Kadra B 92:88 Inowrocławianie zwycięstwo w sparingu z rezerwami reprezentacji okupili kontuzją Jarosława Kalinowskiego Jedyny klasowy we wtorek rozgrywający Noteci musiał zejść z boiska pięć minut przed końcem meczu

Strzelił gola na 2:2 i zamiast świętować zaczął płakać. Przekreślił marzenia swojego ojca i prowadzonej przez niego drużyny

Była 92. minuta meczu Academia Puerto Cabello - Deportivo Tachira, kiedy Giancarlo Maldonado strzelił gola dla gości. Zamiast radości na jego twarzy widać było jedynie łzy smutku. W lidze wenezuelskiej gra dwadzieścia zespołów, a do fazy play-off kwalifikuje się najlepszych osiem. Z tego względu

Termalica ma już 92 lata. Historia rywala Stomilu

Termalica powstała w 1922 roku. Jej założycielami byli Stanisław Nowak, Władysław Kaczówka oraz Kazimierz Wrzos. Początkowo klubowi było daleko do miana profesjonalnej drużyny sportowej. Jeśli gracze chcieli brać udział we wspólnych zajęciach, musieli przynosić ze sobą własne st

Koszykówka. Tytan Częstochowa - Karger Gdynia 108:92

, spowodowanej kontuzją, zagrał Rafał Motyl i - tak jak wszyscy w Tytanie - spisał się bardzo dobrze. Tytan 108 (28, 25, 18, 37) Kager 92 (24, 22, 21,25) Tytan: Sośniak 26 (4x3), Surówka 26 (3), Saran 16 (3) Milewski 10, Szynkiel 3

Toronto Raptors o krok od mistrzostwa NBA. Wielki mecz Kawhiego Leonarda

- Kawhi Leonard się zbliża - człowiek z północy, który może powstrzymać Warriors - pisał kilka dni temu o koszykarzu Toronto Raptors Michał Gąsiorowski na Sport.pl.  Tym razem 27-letni zawodnik poprowadził kolegów do zwycięstwa 105:92 nad Golden State Warrios. Jego drużyna w finale NBA

Prokom/Trefl Sopot - Astoria Bydgoszcz 92:69

oklaskami, ale punkty drużynie przynosi w momentach, gdy wynik meczu jest już przesądzony 40 min (92:67) za trzy punkty, ku uciesze miejscowej publiczności trafia rezerwowy rozgrywający, nie upilnowany przez obronę przeciwników Świętoński 15:21 (92:69

Polfa wygrała z CCC Aquaparkiem 92:71

. Polfa Pabianice - CCC Aquapark Polkowice 92:71 Kwarty: 25:26, 16:13, 29:17, 22:15. Polfa: Wlaźlak 11, Jaroszewicz 11, Piestrzyńska , Krystofova 18, Trześniewska 25 oraz Głaszcz 10, Lamparska 6, Korzeniewska 2. CCC Aquapark

NBA. Wizards przegrali czwarty mecz z rzędu. Grał Marcin Gortat

W czwartkowym spotkaniu z Detroit Pistons Marcin Gortat spędził na parkiecie 28 minut. Polak zdążył w tym czasie osiągnąć tzw. double-double. Rzucił 10 punktów i miał 12 zbiórek. Wyczyn Gortata nie pomógł drużynie, bo Wizards przegrali 92:103, chociaż po pierwszej połowie był remis 49:49

Ostromecko/Astoria - Polonia/Warbud 71:92

Nie jestem zadowolony z postawy Andrieja. Okazuje się, że nie mamy dobrego zmiennika dla Swansona. Andriej zagrał nie tylko mało skutecznie ale tez i mało agresywnie. Gra w obronie 92 stracone punkty mówią same za siebie. To zdecydowanie zbyt dużo

Legia wygrała sparing z FC Aarau. Show rocznika 92

Zobacz, co piszą nasi blogerzy na Warszawa.sport.pl Wszyscy strzelcy goli pojawili się na boisku w drugiej połowie, gdy trener Urban zmienił skład zbliżony do podstawowego na dużo młodszy. Wszyscy w tym roku skończą dopiero 21 lat. Tylko w pierwszego g

Fenomen legijnego rocznika '92. Można wystawić całą jedenastkę

Rusz się. W sobotę rajd na biegówkach oraz bieg górski. Co jeszcze w Warszawie? We wtorek Legia na Cyprze pokonała FC Aarau 4:2, a wszystkie bramki zdobyli piłkarze, którzy w tym roku skończą 21 lat - Michał Efir (dwie), Dominik Furman i Rafał Wolski.

Oto najlepsi piłkarze ekstraklasy w FIFA 18

czołowej dziesiątce znajdują się również Lionel Messi (93), Neymar (92), Luis Suarez (92), Manuel Neuer (92), Robert Lewandowski (91), Sergio Ramos (90), Eden Hazard (90), Toni Kroos (90) i Gonzalo Higuain (90). Skrzydłowy Lechii Gdańsk i były piłkarz m.in. Juventusu zajmuje 10. miejsce z oceną ogólną 72

Stal Ostrów - BC Ventspils 71:92

nie dało. Po 37. min brylujący na tablicach goście prowadzili 86:65! Takie też były rozmiary ich wygranej. Stal Ostrów - BC Ventspils 71:92 (23:20, 25:20, 8:26, 15:26) STAL: Elliott 14 (2 x 3), Furman 13, Budzinauskas 9

Old Spice Pruszków - Noteć Inowrocław 106:92

grający zespół Old Spice w efektownych akcjach rozgromił rywali w trzech kwartach, kiedy było 87:63. Po słabszej czwartej części skończyło się na wyniku 106:92. W Pruszkowie sam mecz nie był tak ciekawy, jak wydarzenia pozaboiskowe. Koszykarze Noteci Inowrocław przez trzy kwarty

Prokom - Anwil 92:71

Niedziela po południu to czas na jedzenie kurczaka, a nie granie meczu na szczycie - śmiał się bohater spotkania Istvan Nemeth. Pozostali gracze z Sopotu także sypali żartami, ale nie można się dziwić. Obie drużyny to zdecydowani faworyci ligi, ale trudno przypuszczać, aby Anwil

Kolejny terrorysta przyznał się. Planowali atak bombowy na 92 tys. kibiców

której należał planowała atak bombowy na m.in. Wielkie Finały Australian Football League (największa liga futbolu australijskiego - najpopularniejszego sportu w Australii), które śledziło na obiektach ok.92 tys. kibiców, a miliony oglądały je w telewizji. Kent, który pracował

Blachy Pruszyński Pruszków - Anwil Włocławek 92:83

Blachy Pruszyński Pruszków - Anwil Włocławek 92:83 Gracz meczu: Andrzej Pluta - 20 punktów w szalonej II połowie Kwarty: 18:22, 11:22, 32:15, 31:24. Blachy: Pluta 23 (3), Cooper 17 (2), Bacik 15

Czarni Słupsk - Pogoń Ruda Śląska 92:77.

Czarni Słupsk - Pogoń Ruda Śląska 92:77. Czarni Słupsk wygrali z Pogonią i utrzymali się w ekstraklasie koszykówki. Tylko katastrofa zepchnęłaby zespół Czarnych do I ligi. Kwarty: 21:12, 24:23, 21:16, 26:26

Azoty-Unia Tarnów - Spójnia Stargard 86:92

Azoty-Unia Tarnów - Spójnia Stargard 86:92 Kwarty: 24:20, 19:24, 18:29, 25:19, Azoty: Stiga 17(1), Lyday 14, Moore 14, Uspienskij 9 (1), Seweryn 7 oraz Celej 9 (1), Lepinaitis 7 (1), Bazelewski 5, Marculewicz 4

Degusta-Malfarb - Prokom-Trefl 92:76

Degusta-Malfarb - Prokom-Trefl 92:76 Kwarty: 17:20, 24:20, 20:19, 32:17 Degusta: Furman 34 2), Hester 20, Parzeński 11 (1), Budzinauskas 9, Evans 3 oraz Szawarski 9 (1), Krzykała 5, Tomaszewski 0

Spójnia Stargard - Polonia-Warbud Warszawa 92:84

Spójnia Stargard - Polonia-Warbud Warszawa 92:84 Gracz meczu: Krzysztof Wilangowski - walczył zgodnie z pseudonimem - jak "Smok". Kwarty: 28:28, 23:11, 21:20, 20:25. Spójnia: Wilangowski

Blachy Pruszyński Pruszków - Legia Warszawa 92:95

Blachy Pruszyński Pruszków - Legia Warszawa 92:95 Kwarty: 30:26, 21:22, 17:25, 24:22 Blachy: Pluta 20 (2), Bacik 20, Cooper 17, Rubczenko 12 (2), Korytek 7 oraz English 16 (2), Golański 0, Hlebowicki 0, Trybański 0

Polonia-Warbud Warszawa - Legia Warszawa 104:92.

Polonia-Warbud Warszawa - Legia Warszawa 104:92. Kwarty: 22:23, 26:19, 29:21, 27:29. Polonia: Jeklin 30 (4), Jurkunas 14 (1), Karwowski 12, Kalamiza 9 (3), Tenys 6 oraz Sidor 16 (2), Pacocha 11, Cherry 6

Pogoń Ruda Śląska - Spójnia Stargard 92:83

Pogoń Ruda Śląska - Spójnia Stargard 92:83 Kwarty: 29:12, 17:26, 24:17, 22:28. Pogoń: Staskunas 22 (2), Szcześniak 21 (2), Frankowski 20 (1), Kuzian 14, Airosius 4 oraz Arabas 11 (1), Szudy 0, Chromicz 0

Legia-Królewskie Warszawa - Anwil Włocławek 86:92

Legia-Królewskie Warszawa - Anwil Włocławek 86:92 Kwarty : 19:18, 20:26, 24:20, 23:28. Legia : Łopatka 20 (1), Purlys 7, Rospara 5, Rybczyński 4, Exner 0 oraz Królik 23 (2), Hester 17 (3), Sulima 10 (2), Żuk 0. Anwil : Marcelić 31 (2), Prawica 17 (3

Era Basket Liga: Polpharma - AZS Gaz Ziemny 92:80

punktów (80:71), ale to było wszystko na co stać ich było tego wieczoru. Polpharma Starogard - AZS Gaz Ziemny Koszalin 92:80 Kwarty: 30:21, 27:19, 19:15, 16:25 Polpharma: Thomas 25 (2), Reese 18 (2), Cielebąk 13 (1

Polpharma Starogard - AZS Gaz Ziemny Koszalin 92:80

. Polpharma Starogard - AZS Gaz Ziemny Koszalin 92:80. Kwarty: 30:21, 27:19, 19:15, 16:25. Polpharma: Thomas 25, Reese 18, Cielebąk 13, Budzinauskas 4, Jagoda 0 - Rybczyński 12, Marculewicz 7, Kukiełka 7, Olszewski 6, Miecznikowski 0, Sarzało 0. AZS: Dobie

Polonia-Warbud Warszawa - AZS Toruń 92:88

Polonia-Warbud Warszawa - AZS Toruń 92:88 Polonia-Warbud Warszawa - AZS Toruń 92:88. Kwarty: 24:25, 21:19, 18:24, 29:20. Punkty dla Polonii: Jeklin 34 (5), Carlton 12 (2), Karwowski 10, Olejniczak 6, Kalamiza 4 (1) oraz Trojanowski 14, Gee 7, Pacocha

Magda Linette awansowała do drugiej rundy turnieju w Indian Wells

Wyłączając Wielkie Szlemy, turniej w Indian Wells to jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu WTA. Magda Linette w pierwszej rundzie trafiła na Chorwatkę Petrą Martić. Do tej pory zmierzyły się ze sobą raz i Polka okazała się lepsza w trzech setach. Tak samo było i tym razem. Linette przełamała

Perła-Lubella Lublin - Malfarb Ostrów 92:80

Perła-Lubella Lublin - Malfarb Ostrów 92:80 Kwarty: 20:19, 25:25, 18:22, 29:14 Perła: Nikolić 30 (4), Celej 16 (1), Sirovina 8, Nowakowski 7, Helbich 6 oraz Karolak 14 (4), Derwisz 11. Malfarb

Puchar Uleb. Pompea Napoli - Deichmann Śląsk Wrocław 92:78

- Deichmann Śląsk Wrocław 92:78. Kwarty: 28:24, 24:16, 20:21, 20:17 Pompea: Carter 14 (2), Spinelli 10 (2), Gatto 9 (2), Albano 9 (1), Andersen 8 oraz Rocca 15, Morena 15 (5), Dalibagić 6, Penberthy 6 (1), Fevola 0, Śląsk: Skibniewski 16 (4), Szlachtowicz

Dawid Kubacki leci po rekord Polski. Takiej serii nie miał ani Adam Małysz, ani Kamil Stoch

Trwa 41. sezon Pucharu Świata. W jego historii odbyło się już prawie 1000 konkursów indywidualnych, a Polacy przez ten czas wyskakali 208 podiów. Prawie połowę wywalczył Małysz. On w Top 3 był 92 razy - wygrywał 39-krotnie, drugie miejsce zajął 27 razy, a trzeci był 26-krotnie. Małysz jest w tej

NBA. Boston Celtics nie do zatrzymania dla Golden State Warriors

. Wyniki czwartkowych meczów NBA: Boston Celtics - Golden State Warriors 92:88 Phoenix Suns - Houston Rockets 116:142 false false

Liga Europy. Sensacja! Arka Gdynia pokonała Midtjylland po szalonym meczu

zablokowane. Ten drugi kilka minut później trafił w poprzeczkę. Arka odpowiedziała niespodziewanym i groźnym uderzeniem Sochy z półobrotu w 68. minucie, ale piłka przeleciała tuż ponad poprzeczką. Końcówka była rozgrywana w słabszym tempie, ale decydujący cios gospodarze zadali w 92. minucie - po

Czarni - Noteć 92:84

Remis, a później ostateczne zwycięstwo słupszczanie zawdzięczają rozgrywającemu Seanowi Kennedy, który przyćmił w tym meczu Yanna Mollinari'ego. W końcówce albo sam trafiał (w całym meczu rzucił 6 z 8 prób za 2 pkt i i 5/7 rzutów "za trzy"), albo znakomicie podawał (9

Dobry początek roku koszykarek Wisły Can-Pack

zaliczyły tzw. double-double. Krakowianki w lidze jeszcze nie przegrały i po 13 meczach mają 26 punktów. Gorzej jest w Eurolidze - w najbliższą środę podejmą Good Angels Koszyce. Wisła Can-Pack - Widzew Łódź 92:40 Kwarty: 22:18

Koszykarska reprezentacja USA uciekła znad przepaści. "Koszmarny scenariusz niemal się ziścił"

, reprezentant Turcji aktualnie grający w zespole Philadelphia 76ers z NBA. Turcja rzeczywiście miała wszystko we własnych rękach, bo jeszcze 15 sekund przed końcem spotkania prowadziła 92:91. Piłkę mieli wówczas Amerykanie, ale Myles Turner stracił ja na rzecz Dogusa Balbaya. Turek został sfaulowany i

Koszykarze Śląska wygrali z Albą Berlin 92:80

decydujące uderzenie nastąpiło na początku czwartej kwarty. Idea Śląsk Wrocław - Alba Berlin 92:80 Kwarty: 23:19, 26:21, 23:25, 20:15 Idea Śląsk: Greer 26 (1), Tein 21 (2), Hyży 2, Tomczyk 4, Wójcik 19 (3) oraz Randle 13, Zieliński 3, Ignerski 4, Kościuk