yilmaz 10

ap

Amok w meczu Galatasaray! Sędzie nie uznał takiego gola. Zdecydowała 105. minuta [WIDEO]

Szalony mecz w lidze tureckiej! Galatasaray zremisowało 3:3 z Gaziantep FK w meczu 28. kolejki, a zadecydował gol ze 105. minuty! Chwilę wcześniej sędzia nie uznał cudownej bramki z nożyc.

Transfery. Burak Yilmaz także przeszedł do Chin

Napastnik Galatasaray Stambuł Burak Yilmaz przeszedł do chińskiego klubu Beijing Guoan - poinformowały tureckie media.

Były piłkarz Wisły robi furorę. Piąty gol z rzędu, lider klasyfikacji strzelców! [WIDEO]

Kalu Uche, były napastnik Wisły Kraków, zdobył sześć goli w ostatnich siedmiu meczach Kasimpasy. Dzięki temu Nigeryjczyk jest liderem klasyfikacji strzelców tureckiej ekstraklasy.

Były piłkarz Wisły wiceliderem klasyfikacji strzelców

. Wyprzedza Burak Yilmaz z Galatasaray (14 bramek). Tureckie media zachwycają się byłym graczem Wisły. "Uche potwierdza, że jest świetnym piłkarzem. To jego najbardziej błyskotliwy sezon w karierze" - czytamy w Stargazete.com. Dziennikarze przytaczają statystyki Nigeryjczyka, którego dotychczasowy

Turcja na Euro 2016. Reprezentacja, Skład, kadra, terminarz, powołania

Terminarz Euro 2016. Wszystkie mecze, grupy, terminarz Euro rozpocznie się 10 czerwca meczem gospodarzy Francji z Rumunią. Każdego kolejnego dnia będą rozgrywane zwykle 2 lub trzy mecze. O godzinie 15:00, 18:00 i 21:00. Polscy kibice z pewnością nie mogą się doczekać

Serie A. Jovetic już niedługo w Juventusie?

oraz Luca Marrone. Reprezentant Czarnogóry jest na celowniku Juventusu już od dłuższego czasu. By zachęcić go do transferu, Turyńczycy oferują mu numer 10 na koszulce, który jeszcze do niedawna nosił Alessandro Del Piero. Joveticiem zainteresowany jest również Arsenal, lecz londyński klub ma małe

Trabzonspor wydał ostatnio 29 milionów euro na nowych piłkarzy. A Legia dwa razy mniej w dekadę

. Milion mniej klub zapłacił Benfice za paragwajskiego napastnika Oscara Cardozo. Te dwa transfery to odpowiednio drugi i czwarty najdroższy zakup w historii klubu. 3,5 mln euro kosztował 24-letni prawoskrzydłowy Sefa Yilmaz, a po 2,5 mln euro - środkowy pomocnik, reprezentant Gwinei Kevin Constant i

El. Euro 2016. Klęska Holandii. Islandia i Czechy jadą do Francji!

minut przed końcem Burak Yilmaz, choć sędzia nie powinien uznać tego gola ze względu na faul we wcześniejszej fazie akcji. Turcja awansowała na trzecie miejsce, ma 12 punktów. Holendrzy są za nią z 10 punktami. Do końca rywalizacji pozostały dwie kolejki. W październiku Holandia zagra na wyjeździe z

Eczacibasi Stambuł triumfatorem Ligi Mistrzyń w siatkówce [ZDJĘCIA]

stanie zatrzymać ekipy Eczacibasi. Drugi set wyrównany był tylko do stanu 10:10. Później grało już tylko Eczacibasi, w składzie którego szalała Bethania De La Cruz. Dominikanka mogła atakować z każdego skrzydła, a i tak była bardzo skuteczna. Tak pewnej zawodniczki Busto nie miało, więc w połowie

Byliśmy wśród gwiazd razem z trenerem Maciejewskim [ZDJĘCIA]

), Fernandez 9, Yilmaz 6, Gruda 6, Horakova 3 (1) oraz Ndongue 12, Macchi 10, Jekabsone-Zogota 7 (1), Vajda 7 (1), Torrens 6 (1), Moreno 4, Matovic 3 (1). Reszta Świata: Dupree 11 (1x3), Taylor 8, Young 6, Taurasi 5 (1), Burse 0 oraz Brunson 15, McCoughtry 13, Joens 10 (2), McWilliams 8, Milton-Jones 6

Wisła miażdży Besiktas. Hiszpański koncert w bramce

), Yilmaz, Coban (2), Özbahar (4), Feuchtmann (3), Caliskan, Arifoglu, Boyar, Buljubasic, Dacevic (3), Döne (4) Kary: Orlen Wisła 10 min (Syprzak 4 min, Ghionea 2 min, Kwiatkowski 2 min, Zelenović 2 min) - Besiktas 6 min (Feuchtmann 4 min, Dacevic 2 min)

Lotos żegna się już z Euroligą

spotkanie. Zdobyła 16 punktów i miała 15 zbiórek. Lotos Gdynia - Fenerbahce Stambuł 64:77: Kwarty: 21:17, 15:21, 15:26, 13:13. Lotos: Wright 23, Babkina 21 (2), Bjelica 10, Jujka 4, Mieloszyńska 0 oraz Tomiałowicz 6 (2), Kaczmarska 0. Fenerbahce: Yilmaz 19, Taylor 16 (2), Matović 16 (1), Horakova 9 (1

Sport w skrócie

PIŁKA RĘCZNA I liga kobiet: AZS Wrocław - Pogoń Handball Szczecin 27:23 (15:9). PH: Yilmaz, Baranowska - Gryglicka 9, Cińcio 3, Kucharska 3, Huczko 2, Kicińska 2, Słowik 1, Stefanowicz 1, Piontke 1, Szymczak 1, Szymańska 0, Dutkowska 0. II liga mężczyzn: AZS Gdańsk - Gwardia Koszalin 28:31 (13

Bursaspor wygrał w Łodzi wielki turniej dla największych talentów piłkarskich. W nagrodę pojedzie do Szanghaju

zakończyła Premier Cup na ostatniej pozycji. Mecz o 3. miejsce: FC Zurych - Sporting Lizbona 0:0 (5:4 w rzutach karnych) Finał: Bursaspor - Dinamo Zagrzeb 1:0 Bramka: Yilmaz Berke Końcowa kolejność turnieju: 1. Bursaspor (Turcja) 2. Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) 3. FC Zurych (Szwajcaria) 4. Sporting Lizbona

Wielka sobota Pogoni Handball

parkiet polał się szampan. Pogoń Handball Szczecin - Olimpijczyk Wągrowiec 31:17 (16:8) PH: Yilmaz - Huczko 7, Stanisławek 5, Kucharska 4, Dyszewska 4, Woroniuk 3, Szymczak 2, Stefanowicz 2, Kicińska 2, Andrzejewska 2, Trzebińska 0, Nowosad 0, Szymańska 0. Emocje były w meczu na szczycie II ligi mężczyzn

Euroliga kobiet: Lotos przegrywa z Fenerbahce

zupełnie nie mogły sobie poradzić z Tammy Sutton Brown. Kanadyjska środkowa w tej części gry 4 razy trafiała do kosza Lotosu, zawsze w ten sam sposób - po podaniach w tempo pod kosz. Mistrzynie Polski z kolei miały spore problemy ze skutecznością. W pierwszych minutach na 10 prób za dwa punkty udana była

). Politechnika: Łącz, Morawiec - Dworaczyk 12, Jarzyna 4, Skipor 4, Zienkiewicz-Janikowska 3, Szostakowska 3, Zaniewska 3, Kobyłecka 1, Goraj 1, Cieśla 1, Chmiel 1, Żołyniak 0, Leśkiewicz 0. I liga piłkarek ręcznych: MTS Kwidzyn - Pogoń Handball Szczecin 19:26 (9:10). PH: Baranowska, Yilmaz - Naumienko 6

Sportowy weekend. Skandaliczne decyzje sędziów el. Euro 2016, cudowny wsad Ponitki, Gortat z dystansem, a Radwańskiej przeszkadzały samoloty?

. Ozyakup, po fenomenalnym podaniu od Ardy Turana wykorzystał sytuację sam na sam z Jasperem Cillessenem. Bramkarz Holandii popełnił błąd przy drugim golu, gdy przepuścił strzał Turana. Holendrów dobił na pięć minut przed końcem Burak Yilmaz, choć sędzia nie powinien uznać tego gola ze względu na faul we

Liga Mistrzów. Klasyfikacja najskuteczniejszych napastników świata: Lewandowski prawie dwa razy lepszy od Ronaldo

Imię i nazwisko Gole Strzały Strzały celne Gole/Strzały Gole/Strzały celne 1 Robert Lewandowski 10

Mistrz mistrzowi nierówny

Amerykanki nie jest już zaskoczeniem, ponieważ w ostatnich meczach wyrosła na liderkę drużyny, to Mieloszyńska nieco zawodziła. Zamiast dominować chociażby wśród polskich koszykarek, stać ją było tylko na przebłyski. Obie nie dawały się obronie Fenerbahce przez całe 10 minut, a Lotos przegrywał tylko 4

Liga Mistrzów. Cud w Dortmundzie. Borussia w półfinale!

defensywy Borussii Mats Hummels. Na szczęście wystarczyło mu dotknąć piłki, by było 3:2. Wcześniej Robert Lewandowski wykorzystał swoją jedyną szansę. W dziesiątym meczu w elicie strzelił szóstego gola. Skuteczniejsi są tylko Burak Yilmaz, Leo Messi (po 8 bramek) i Cristiano Ronaldo (10), ale Turek już

Łoś na podium

. Tomasz Świerk (Zagłębie Wałbrzych); kat. 66 kg: 1. Płamen Petrow (Bułgaria), 2. Elbrus Mamadow (Azerbejdżan), 3. Erkan Ulvan i Selahattin Gungor (obaj Turcja), 10. Sylwester Charzewski (Cement Gryf Chełm); kat. 74 kg: 1. Seref Tufenk, 2. Ramazan Sahin, 3. Ali Arikoglu i Refik Ayvazoglu (wszyscy

Podstawowe informacje i kadra Besiktasu

.) Kadra: BRAMKARZE NARODOWOŚĆ DATA UR. POPRZEDNI KLUB Rustu Recber Turcja 10-05-1973 Fenerbahce

Wiślaczki za słabe na Europę

rzucie spod kosza Marty Fernandez zrobiło się 9:7 dla Wisły. Wtedy do akcji wkroczyła jednak rezerwowa Fenerbahce Nevrive Yilmaz i zdobyła sześć punktów z rzędu. Po pierwszej kwarcie Turczynki prowadziły 16:14. Po przerwie Wisła złapała wiatr w żagle, a swoje 20 minut miała Jelena Skerović. W pierwszych

Euroliga kobiet: Lotos weźmie rewanż na Fenerbahce?

idzie powstrzymanie szybkiego ataku Fenerbahce. Gdynianki będą też musiały podjąć walkę na tablicach. Jest to nie lada wyzwanie, bo w strefie podkoszowej trener Haydar Ates ma takie znakomitości światowej koszykówki, jak Tammy Sutton Brown, Nevriye Yilmaz i Nevin Nevlin. Ta pierwsza to klubowa

Liga Europy. Rekordowa Legia

wypychany z klubu i wyszydzany przez kibiców, przekonał ciężką pracą Berga. Jego pucharowy bilans z tego sezonu to trzy gole i trzy asysty. Legia wygrała teoretycznie najtrudniejszy mecz w grupie LE i zbliżyła się do 1/16 finału. W historii tych rozgrywek (od sezonu 2009/10) do 1/16 finału awansowały

: KS II Jelenia Góra - Pogoń Handball Szczecin 23:20 (14:12). PH: Baranowska, Yilmaz - Huczko 2, Naumienko 9, Słowik 1, Andrzejewska 1, Kicińska 3, Dyszewska 2, Stefanowicz 1, Dutkowska 1, Kucharska 0, Szymczak 0. Sambor - Warszawa 31 28 Kwidzyn - Jedynka 30 24 Wrocław - Poznań

, Kamiński 0. W tabeli prowadzi PGE Energetyk, który ma dwa punkty przewagi nad Pogonią Handball (3. miejsce). Gwardia jest 7. Za dwa tygodnie derby Energetyk - Pogoń w Gryfinie. II liga kobiet: Pogoń Handball Szczecin - Arot Leczno 49:20 (24:7). Pogoń Handball: Świerczek, Yilmaz - Stefanowicz 9

(libero). PIŁKA RĘCZNA II liga piłkarek ręcznych: Sparta Gubin - Pogoń Handball 23:26 (11:10). Pogoń: Yilmaz, Świeczek - Kicińska 8, Huczko 6, Stefanowicz 3, Andrzejewska 2, Szymczak 2, Żminkowska 2, Worniuk 1, Trzebińska 1, Ornat 1, Nowosad 0. II liga piłkarzy ręcznych: AZS UKS Bydgoszcz - Pogoń

Poznań 31:22 (13:10). Pogoń: Yilmaz, Olszańska - Huczko 8, Andrzejewska 6, Kicińska 5, Kucharska 4, Stanisławek 3, Szymczak 2, Szymańska 1, Woroniuk 1, Trzebińska 1, Nowosad 0, Stefanowicz 0. Dzięki wygranej szczecinianki praktycznie zapewniły sobie awans do I ligi! SIATKÓWKA II liga mężczyzn. Dwumecz o

EuroBasket kobiet. Wygrane faworytek, klęska Polek (wyniki dnia)

Grupa A Litwa - Turcja 64:58 (19:12, 18:10, 14:16, 13:20) Litwa - Gintare Petronyte 15, Sandra Linkeviciene 11, Ausra Bimbaite 10, Agne Abromaite 9, Rima Valentiene 6, Egle Sulciute 6, Marina Solopova 5, Giedre Paugaite 2, Milda Sauliute 0. Turcja - Nevriye Yilmaz 17, Saziye

Koszykówka. All Star Game za nami

. Oby więcej takich imprez w naszym kraju. Europa - Reszta Świata 93:89 (20:25, 27:21, 25:29, 21:14).  EUROPA: Bibrzycka 20, Fernandez 9, Gruda 6, Yilmaz 6, Horakova 3 - Ndongue 12, Macchi 10, Jekabsone - Zogota 7, Vajda 7, Torrens 6, Bermejo Moreno 4, Matović 3. RESZTA ŚWIATA: Dupree 11

było po sprawie. W tabeli przewaga lubinianek (3. miejsce) wzrosła do 4 oczek nad Politechniką. I liga kobiet: Pogoń Handball Szczecin - MTS Kwidzyn 25:25 (15:13). Pogoń: Baranowska, Yilmaz - Kicińska 8, Piontke 5, Gryglicka 3, Stefanowicz 3, Słowik 2, Kucharska 2, Andrzejewska 1, Dutkowska 1

Ekstraklasa. Rudniew na kredyt - supersnajper Lecha nie odejdzie zimą

zakończeniu sezonu. Pieniądze z jego transferu są poznańskiemu klubowi bardzo potrzebne - sezon bez pucharowych wpływów wyrąbał dziurę w budżecie, która powiększa się, bo i na mecze ligowe przychodzi mniej kibiców, niż się spodziewano. Ostatnie dwa spotkania z ŁKS i Zagłębiem oglądało poniżej 10 tys. widzów

PIŁKA RĘCZNA II liga kobiet: MKS Malta Poznań - Pogoń Handball Szczecin 23:20 (10:7). Pogoń: Yilmaz, Świeczek - Andrzejewska 4, Ornat 4, Huczko 4, Szymczak 3, Kucharska 2, Stefanowicz 2, Trzebińska 2, Woroniuk 2, Kicińska 0, Szymańska 0, Dyszewska 0, Żmińkowska 0. II liga mężczyzn: Pogoń Handball

Od Cristiano Ronaldo po Shkelzena Gashiego - zobacz najlepszych strzelców sezonu 2013/14

pierwszym składzie Nancy, częściej grając w rezerwach. Jego los odmieniło dopiero przejście do Czernomorca Burgas. W Bułgarii przez pół sezonu w 15 meczach zdobył 10 goli, co pozwoliło mu na transfer do silniejszego klubu - tureckiego Sivassporu. W pierwszym sezonie grał regularnie i zdobył tylko sześć goli

Prokom przegrał z Efesem

Filipa Dylewicza i trafiającego wreszcie za trzy Istvana Nemetha. Po czterech kolejkach sopocianie mają więc na koncie dwa zwycięstwa na wyjeździe i dwie porażki u siebie. A za tydzień grają w Madrycie z Estudiantes. Prokom-Trefl Sopot - Efes Pilsen Stambuł 67:73. Kwarty: 10:19, 18:19, 22:12, 17:20

Liga Mistrzów. "Polskie" zespoły żegnają się z LM. Lille i Trabzonspor bez awansu

. Niewiele brakowało, a byłoby 1:0 dla wicemistrzów Turcji! Burak Yilmaz zdecydował się na niesygnalizowany strzał z 20 metrów. Piłka przeszła tuż nad poprzeczką bramki gospodarzy. 10. min. Groźna wrzutka w pole karne Trabzonsporu, ale Głowacki dobrze asekurował piłkę i nie pozwolił rywalom oddać strzału. 4

Sezon eksperymentu

ostatnim z nich Lotosowi udało się awansować do fazy play-off). Podczas występów w Eurolidze gdyński klub miał jednak jeszcze gorszy występ. W sezonie 2006/2007 w 10 meczach drużyna poniosła aż dziewięć porażek. Dlaczego przypominamy właśnie te występy mistrzyń Polski w Eurolidze? Ponieważ rozpoczynający

Lotos PKO BP Gdynia gra z Fenerbahce

, gdzie obie koszykarki czarowały kibiców fantastyczną grą. Do czasu, aż Catchings spadła za pięć przewinień. Obie to najwyższa klasa światowa, praktycznie nie mają słabych stron. Do ciekawej rywalizacji dojdzie też pod koszem. Z jednej strony Ivana Matovic, z drugiej Nevriye Yilmaz. Obie w pierwszym

Ireneusz Klimczak pisze z Gdyni: Nasza droga do gwiazd

PWSZ!) i wreszcie boiskowym zagraniom świadczącym o wysokiej klasie uczestniczek tego wydarzenia. Chcemy jeszcze! Więcej! Także w Gorzowie! Każdemu wolno pomarzyć EUROPA - RESZTA ŚWIATA 93:89 KWARTY: 20:25, 27:21, 25:29, 21:14. Europa: Bibrzycka 20 (6x3), Fernandez 9, Yilmaz 6

Wyniki i tabele po sportowym weekendzie

PIŁKA RĘCZNA I liga kobiet. 10. kolejka: Pogoń Handball Szczecin - MKS II Jelenia Góra 29:24 (13:11). Pogoń: Baranowska, Yilmaz - Naumienko 9, Dutkowska 6, Piontke 4, Huczko 3, Słowik 2, Andrzejewska 2, Kicińska 2, Gryglicka 1, Kucharska 0, Stefanowicz 0, Szymczak 0. Pozostałe wyniki: Jedynka

Wtorkowe mecze 1/8 finału Suproligi

Saloniki - Alba Berlin 78:67. Kwarty: 22:21, 15:18, 18:20, 23:8. Iraklis: Hatzivrettas 23 (3), Nakić 18 (2), Papadopoulos 10, Kamariotis 9 (2), Karasiew 7 (1), Chrystanopoulos 6, Diamantidis 3, Hupmann 2, Papaioakeim 0. Alba: Alexis 18, Phelps 17 (2), Kuturović 12, Lutcke 7 (1), Rodl 6, Ozturk 4 (1), Pesić

0.640 5. Czarni Słupsk 25 15-10 0.600 6. Polpharma Starogard 25 15-10 0.600

KOSZYKÓWKA Ekstraklasa. 26. kolejka: Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 83:72. Kwarty: 19:17, 23:13, 18:24, 23:18. Kotwica: Cielebąk 16 (2), Naymick 12, Crone 11 (2), Hamilton 10, Stelmach 8, Kikowski 6 (1), Mills 5, Barrett 4. Basket Poznań - AZS Koszalin 104:85. Kwarty: 31:21, 20:15, 33:27, 20

:81. Kwarty: 16:27, 14:20, 22:16, 25:18. Kotwica: Crone 13, Kikowski 12, Hamilton 10, Naymick 8, Cielebąk 4, Przybyszewski 11, Mills 10, Barrett 7, Stelmach 6. Pozostałe wyniki: Stal - Prokom 86:84, Polonia - Sportino 77:76, Turów - Czarni 92:81, Znicz - Basket K. 85:79. Tabela (bilans zwycięstw i

Efes Pilsen Stambuł - Prokom Trefl Sopot 86:62 w meczu Euroligi

Prokom Trefl Sopot 62 Kwarty: 22:17, 22:10, 17:19, 25:16 Efes: Domercant 17 (2), Kuqo 11, Nikolić 9, Solomon 5 (1), Yilmaz 0 oraz Prkacin 17, Peker 12, Arslan 10 (2), Kecman 5 (1), Abi 0 Prokom: Jagodnik 21 (2), Wójcik 8 (2), Pacesas 3 (1), Masiulis 2

Europorażka Prokomu

Benettonem Treviso. W pierwszym meczu II fazy Euroligi Włosi przegrali niespodziewanie na wyjeździe z AEK Ateny 75:83. Efes Pilsen Stambuł - Prokom-Trefl Sopot 86:62. Kwarty: 22:17, 22:10, 17:19, 25:16. Efes: Domercant 17 (2), Kuqo 11, Nikolić 9, Solomon 5 (1), Yilmaz 0 oraz Prkacin 17, Peker 12, Arslan 10

PIŁKA RĘCZNA I liga kobiet. 2. kolejka grupy walczącej o awans: Pogoń Handball Szczecin - MKS II Jelenia Góra 25:25 (13:8). Pogoń: Barnowska, Yilmaz - Piontke 11, Kucharska 5, Kicińska 3, Huczko 3, Stefanowicz 1, Dutkowska 1, Szymczak 1, Słowik 0, Gryglicka 0, Cińcio 0, Dyszewska 0. Drugi mecz: AZS

Prokom Trefl Sopot przegrał z Efesem Pilsen Stambuł w meczu Euroligi

Farmer 18 (3), Wójcik 15, Nemeth 10 (1), Bacik 4. Efes: Domercant 21 (3), Solomon 19 (1), Nikolić 17, Prkacin 10, Yilmaz 6 (2) oraz Peker 8, Kuqo 5, Kecman 3 (1), Arslan 0, Abi 0.

Porażka Prokomu z Efesem

10. KSZO Ostrowiec 12 10 21:32 11. AZS Poznań 12 10 16:30 II liga kobiet: RSMS Espol Police - Zawisza Sulechów 0:3. Sety

9. Grembach Zgierz 12 8 41-56 10. Pogoń 04 Szczecin 12 8 28-44 11. Gwiazda Ruda Śląska 12

Prokom Trefl Sopot - Efes Pilsen Stambuł 67:73 w meczu Euroligi

rzutów wolnych (14/26) i to w najważniejszych momentach czwartej kwarty. Prokom Trefl Sopot 67 Efes Pilsen Stambuł 73 Kwarty: 10:19, 18:19, 22:12, 17

Prokom Trefl gra w środę z Efesem Pilsen Stambuł

) 29 208 skrzydłowy 10. Mustafa Abi (Turcja) 25 198 skrzydłowy 12. Goran Nikolić (Serbia) 28

Porażka Idei w Stambule

). Wrocławianie mecz przegrali stratami. Już po kwadransie wypełnili normę meczową (15), a w całym spotkaniu mieli ich aż 21 przy zaledwie 10 rywali. Niestety, większość błędów Śląska nie była wymuszona jakąś specjalnie mocną obroną gospodarzy. Mimo to wrocławianie uparcie wpychali się zawsze akurat tam, gdzie

Euro 2016. Czechy - Turcja 0:2. Turcy podnieśli się po dwóch porażkach. Czesi jadą do domu

potrafili nawiązać równorzędnej walki z Turkami. W 10. minucie piłkarze Terima cieszyli się z prowadzenia. Emre Mor świetnie wycofał piłkę do Buraka Yilmaza, a ten nie dał szans Petrowi Cechowi. Po objęciu prowadzenia Turcy cofnęli się do defensywy, a Czesi nie byli w stanie przebić się przez szczelną

Środowe mecze Suproligi

, Marković 3 (1), Glintić 0. Efes Pilsen Stambuł - Telindus Ostenda 89:80. Kwarty: 21:26, 13:18, 27:17, 28:19. Efes Pilsen: Mulaomerović 30 (2), Drobnjak 25 (2), Onan 12 (1), Besok 10, Okur 5 (1), Scepanović 4, Yilmaz 3 (1), Bibo 0, Peker 0. Telindus: Kullamae 18 (3), Holden 12 (1), Biggs 12 (1

Porażka Prokomu w Eurolidze koszykarzy

Kwarty: 22:24, 20:19, 20:19, 13:20. Prokom: Dalmau 18 (2), Jagodnik 13 (2), Andersen 12, Wójcik 8, Pacesas 0 oraz Nemeth 9 (1), Masiulis 8 (2), Nordgaard 3 (1), Dylewicz 2, Bouziane 2. Efes: Granger 21 (3), Popović 14 (3), Domercant 11 (1), Peker 11, Prkacin 10 oraz Arslan 8 (1), Gonlum 4, Yilmaz 3 (1

W Sydney

. Idalberto Aranda (Kuba) 350,0 (150,0 + 200,0); 10. Mehmet Yilmaz (Turcja) 347,5 (160,0 + 187,5). Waga do 85 kg mężczyzn: 1. Pyrros Dimas (Grecja) 390,0 (175,0+215,0); 2. Marc Huster (Niemcy) 390,0 (177,5+212,5); 3. George Asanidze (Gruzja) 390,0 (180,0+210,0); 4. Krzysztof Siemion (Polska) 380,0 (167,5

Efes Pilsen Stambuł - Idea Śląsk Wrocław 95:92

najlepszy bilans z szóstego miejsca. Efes Pilsen - Idea Śląsk Wrocław 95:92 Kwarty: 23:26, 17:21, 26:20, 29:25. Efes: Arslan 14 (2), Granger 28 (6), Langdon 16, Nikolić 6, Kuqo 12 oraz Prkacin 4, Tunceri 2, Peker 13, Yilmaz 0 Idea: Greer 30 (2), Tein 10 (1), Ignerski 9 (1), Wójcik 16 (1), Randle 3 oraz

Czwartkowe mecze Suproligi i tabele obu grup

Stambuł - Krka Novo Mesto 84:70. Kwarty: 16:10, 24:28, 25:13, 19:19. Efes Pilsen: Mulaomerović 28 (3), Besok 11, Onan 11 (1), Scepanović 9 (1), P. Drobnjak 8, Okur 8, Peker 4, Bibo 3 (1), Yilmaz 2, Arslan 0. Krka: D. Drobnjak 18 (3), Courtney 16 (1), Petrov 13 (1), Capin 7 (1), Davison 6, Arapović 4 (1

Czwartkowe mecze Suproligi i tabele grup

: Onan 22 (4), Okur 16 (2), Drobnjak 13 (1), Besok 8, Scepanović 5, Mulaomerović 4, Yilmaz 4, Peker 0. Maccabi: Curcić 16 (1), Huffman 15, McDonald 10 (1), Parker 8, Brisker 6, Sharp 5 (1), Henefeld 4, Shelef 2. Telindus Ostenda - EB Pau Orthez 61:89. Kwarty: 23:19, 17:25, 16:21, 5:24. Telindus: Holden

Rywale Prokomu w Grupie G

): obrońca, 22 lata, 193 cm. 5. Will Solomon (USA): obrońca, 27 lat, 187 cm. 6. Baris Ermis (Turcja): obrońca, 20 lat, 192 cm. 8. Nikola Prkacin (Chorwacja): skrzydłowy, 30 lat, 206 cm. 10. Mustafa Abi (Turcja): skrzydłowy, 26 lat, 197 cm. 12. Goran Nikolić (Serbia): środkowy, 29 lat, 205 cm. 14. Kaya Peker

Uniwersjada - złoty medal Skolimowskiej

reprezentanci uplasowali się na dalszych pozycjach. Rafał Augustyn zajął 13. miejsce, a Michał Jarosz był 15. Pozostałe starty Polaków we wtorek Reprezentacja Polski koszykarek przegrała w ćwierćfinale z Serbią i Czarnogórą 49:62 (13:15, 10:15, 15:7, 11:25). Polki będą walczyć o miejsca 5-8. Polska: Justyna

Ewelina Kobryn:"Motyl" na mistrzostwach Europy

Waldemar Kordyl: Turcja miała być nie do pokonania. Ewelina Kobryn: Przyjechały bez liderki Nevriye Yilmaz, która ma za sobą grę w WNBA. Ale to nie umniejsza sukcesu. Wyszłyśmy zdeterminowane, by zakończyć szczęśliwie batalię o ME. Polska wróciła do europejskiej elity po czterech latach. - W