wyniki z euro2012

Maciej Cylupa

Polish Match Tour: Startują regaty Marina Kamień Match Race

12 czołowych załóg meczowych, pierwsze regaty match racingowe w tym sezonie! Marina Kamień Match Race startuje już w czwartek 7 czerwca na Zalewie Kamieńskim w Kamieniu Pomorskim.

Polish Match tour w Kamieniu Pomorskim: Przemysław Tarnacki wygrywa wszystkie wyścigi

Przemysław Tarnacki wraz z załogą prowadzi po pierwszym dniu regat meczowych z cyklu Polish Match Tour rozgrywanych w Kamieniu Pomorskim. Team ma na koncie aż sześć wygranych wyścigów i ani jednej przegranej!

Don't cry for me Argentina, czyli polska kadra w końcu coś wygrywa

Tak, wiemy, że właśnie skomponowałyśmy najmniej oryginalny tytuł jaki mógł się pojawić w kontekście meczu z Argentyną, ale hellou, Dziewczęta, w końcu wczoraj przez 90 minut słuchałyśmy Szpakowskiego i nasza kreatywność została tam, gdzie wszyscy rozpoznawalni gracze Argentyny, czyli gdzieś bardzo daleko od Warszawy.

Na nic talent, ambicja. Młodzi Niemcy trenują jak polska kadra. Jagiellonia na ćwiartce boiska

było się nadziwić. Otóż dwunastolatkowie z Schalke do sezonu przygotowują się w Klagenfurcie, gdzie zakwaterowani są w pięciogwiazdkowym hotelu. Ostatnio korzystali z boisk na zmianę z... reprezentacją Polski przygotowującą się do turnieju finałowego EURO2012. Międzynarodowe turnieje grają z kolei

Hotele nie pękają w szwach. Gdańsk za drogi dla kibica?

. - Siedemdziesiąt procent na dzień przed Euro to bardzo słaby wynik, tu powinno być obłożenie stuprocentowe - stwierdza Marcin Jańczuk, specjalista z agencji Metrohouse & Partnerzy. - Po prostu ceny noclegów nie zostały dostosowane do możliwości finansowych kibiców piłkarskich. Dlatego wielu z nich zdecydowało się

O dwa równe skoki, czyli niedzielny konkurs w Harrachovie: relacja NA ŻYWO

. Startuje po 6 zawodniczek, dwie pierwsze kwalifikują się bezpośrednio, plus jeszcze dwie zawodniczki z najlepszymi czasami. Justyna wystartuje w drugim biegu, a jej rywalką będzie Marit Bjoergen. 15.20 Hmmmm... zimowe studio TVP, a rozmowa o... Euro2012. Ciekawy pomysł. Dowiadujemy się, że do Euro 179 dni

Od Achmetowa do Zibiego. Alfabet Euro 2012

dol.". W Doniecku jeździliśmy po wybudowanych przez niego drogach, taksówki zamawialiśmy w recepcji jego hotelu, mecze oglądaliśmy z trybun jego stadionu, a trening Hiszpanów - w wybudowanym przezeń dla Szachtara najnowocześniejszym ośrodku w Europie. Szkoda tylko, że nie zapobiegł szaleństwu w

Nad wejściem na Stadion Narodowy zerwał się sufit

W wyniku zerwania sufitu nikomu nic się nie stało - donosi reporter Radia ZET. - To drobna usterka, już została usunięta na koszt wykonawcy - mówi portalowi Gazeta.pl Daria Kulińska, rzeczniczka Narodowego Centrum Sportu. Usterka nastąpiła w wejściu na sektory D14 - 15. Podwieszany sufit to jeden z

Na otwarcie nowego stadionu we Wrocławiu Lechia Gdańsk zmierzy się ze Śląskiem. Mecz obejrzy 43 tys. ludzi!

lepszego do tej pory nie było. - Fajnie byłoby poprawić ten wynik, ale w czasie meczu zupełnie o tym nie myślę. Na pewno nie będę we Wrocławiu odliczał minut, tym bardziej, że znów chcę skończyć mecz na zero. Wtedy rekord sam się pobije - śmieje się Pawłowski. Jednym z tych, którzy będą próbowali przerwać