wojciech bilewski

gad

Ruszył Puchar Gór Świętokrzyskich w kolarstwie. Wymagająca Gonitwa

Wyścigami wokół Piekoszowa i Gonitwą wokół zamku w Chęcinach zainaugurowany został Puchar Gór Świętokrzyskich. W każdym z nich rywalizowało ponad 150 zawodników z całej Polski.

II runda kartingowych mistrzostw Polski w Radomiu

Dwa drugie miejsca to dorobek zawodników Automobilklubu Radomskiego - Marcina Wójcika i Konrada Szafrańskiego - podczas rozgrywanej w Radomiu drugiej eliminacji mistrzostw Polski

Radom zaprasza młodych kierowców

Zawody IV Rundy Kartingowych Mistrzostw Polski i Puchar Prezesa Polskiego Związku Motorowego zostaną w najbliższy weekend rozegrane w Radomiu

Sport w skrócie

przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 0:2 (Krysian 1., Błąd 44.). KSZO Junior Ostrowiec wygrał za to pierwsze starcie juniorów młodszych, pokonując u siebie 2:1 (Gajos 22., Granica 33. - Witek 80.) prowadzoną przez trenera złotej Korony Wojciecha Klicha sprzed roku Cracovię. Rewanże w środę. Finał "

wrócili Wojciech Peryt (51 kg) i Paulina Polak (48 kg). BOKS Przegrani, ale z medalami Zawodnicy Hubala Chlewiska - Tomasz Duda i Piotr Duda -zdobyli brązowe medale mistrzostw Polski seniorów podczas imprezy rozegranej w Dąbrowie Górniczej. Co ciekawe, obie kategorie wagowe, w których wystąpili pięściarze