wm

reuters, wm

Wybuch wulkanu. Problemy od Manchesteru po Szanghaj

W związku z wybuchem wulkanu na Islandii wiele europejskich lotnisk nie funkcjonuje. Kierowcy i sztab F1 obawiają się problemów z powrotem do Europy po zakończeniu GP Chin. Problemy z meczami Premier League wystąpiły również w Anglii..

Szwedzcy żużlowcy obawiają się plagi anoreksji

Po wprowadzeniu w szwedzkiej lidze żużlowej w tegorocznym sezonie nakazu jazdy na nowych tłumikach, ograniczających między innymi moc silnika, zawodnicy w tym kraju zaczynają się odchudzać, aby niższą wagą wyrównać straty.

F1. Konkurs Lotusa: zaprojektuj wygląd bolidu

Szefostwo Lotus Racing zadecydowało się na zmianę barw. Od nowego sezonu bolidy teamu będą złoto-czarne. O wyglądzie samochodu mają jednak zadecydować kibice, którzy ochoczo odpowiedzieli na konkurs malezyjskiej stajni.

Kolarskie ME. Sprinterzy będą walczyć o brąz

Maciej Bielecki, Damian Zieliński i Kamil Kuczyński znacznie poprawili rekord kraju, uzyskując czas 44,428 s. To wynik lepszy o blisko pół sekundy od poprzedniego rekordu (44,820), który ustanowili jadąc w tym samym składzie w marcu podczas mistrzostw świata w Kopenhadze. Podopiecznym Grzegorza Krej

Formuła 1. Kubica po raz piąty wystartuje w GP Węgier

W sierpniu 2006 roku Kubica, jako testowy kierowca BMW-Sauber, zastąpił nieoczekiwanie Kanadyjczyka Jacquesa Villeneuve'a, który postanowił zakończyć karierę w połowie sezonu. Właśnie podczas GP Węgier Polak zadebiutował w Formule 1 i zajął wówczas siódme miejsce. Jednak po zakończeniu wyścigu zosta

MŚ 2018. Sponsor angielskiej kandydatury pozwie FIFA?

jest przybita, rozczarowana i zwyczajnie wściekła po tym, jak w Zurichu pokazano jej czerwoną kartkę - pisały gazety w Anglii. Jeden ze sponsorów angielskiej kandydatury, który wpompował w nią milion funtów, nie zamierza poprzestać na głosach protestu. Sieć supermarketów Wm Morrison poinstruowała

Witalij Kowalenko koszykarzem Wilków Morskich Szczecin

Kowalenko grał już w polskiej lidze - w barwach Znicza Jarosław. Ostatnie sezony spędził w Ukrainie (ma obywatelstwo polskie i ukraińskie) - w BK Donieck i Chimiku Jużnyj. W Szczecinie uzupełni rotację wśród wysokich graczy. Wcześniej WM zatrudniły Zbigniewa Białka, Karola Pytysia, Omar Samhan

Szkółka FCB Escola Varsovia nie zostanie zlikwidowana

opuszczenia terenu" - powiedział w rozmowie z TVN Warszawa kierownik działu PR Polfa Tarchomin Tomasz Trela. Pracownik Polfy dodał jednocześnie, że odejście od wypowiedzenia umowy nie oznacza zmiany stanowiska w sprawie łamania umowy przez spółkę WM Sport, która prowadzi akademię Varsovii. Jak twierdzi

W Tauron Arenie Kraków powstanie "najmodniejsze lodowisko w Europie?? [WIDEO]

, szef firmy WM International, która zajmie się położeniem tafli. Czasu będzie mało, bo w piątek w Tauron Arenie zaśpiewa Robbie Williams. - Nasza logistyka angażuje ponad 100 osób. Lód zostaje zabezpieczony na potrzeby koncertu. Wejdziemy do Areny 18 kwietnia o godz. 5 rano i przystąpimy do

Bezproblemowe zwycięstwo Wilków Morskich. Powrót Huberta Mazura

- Turów Zgorzelec (początek spotkania o godz. 18 w Azoty Arenie), który w tej kolejce niespodziewanie przegrał z Asseco w Gdyni. King Wilki Morskie Szczecin - Polpharma Starogard 100:82 Kwarty: 28:23, 26:18, 22:23, 24:18 WM: Nikolić 18, Kikowski 17, Green 16, Kowalenko 16, Marinković 12, Wright 10

Anwil za mocny dla Wilków. Nie było lokomotywy

stanowczo za mało na rywala o podobnym potencjale. King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 54:69 Kwarty: 18:16, 10:15, 12:16, 14:22 WM: Marcin Nowakowski 16, Gaines 12, Aiken 8, Kikowski 7, Leończyk 5, Majcherek 3, Leończyk 3, Nikolić 3, Marcin Nowakowski 0, Majewski 0, Garbacz 0. W sobotę Wilki

Wilki Morskie przegrywają z mistrzem, ale wstydu nie przynoszą

sensacyjnej końcówki nie doszło. Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin 98:92 Kwarty: 26:26, 27:15, 28:28, 17:23 WM: Gaines 20, Kikowski 14, Leończyk 14, Majewski 13, Michał Nowakowski 13, Lucious 6, Garbacz 5, Aiken 5, Marcin Nowakowski 2. 2 listopada Wilki podejmą Trefla Sopot, który również

Wilki Morskie przegrywają w debiucie Marka Łukomskiego

punktów. Plus dla gości, że nie odpuścili. Walczyli, trzecią kwartę nieznacznie wygrali, ale ani przez moment wygrana Czarnych nie była zagrożona w ostatniej kwarcie. Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 93:81 Kwarty: 31:23, 24:17, 21:24, 17:17 WM: Gaines 24, Kikowski 19, Nikolić 11, Leończyk 8

Wilki wyszarpują zwycięstwo w Lublinie. Bezcenna trójka Pawła Kikowskiego

. Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 72:82 Kwarty: 18:14, 19:18, 16:22, 19:28 WM: Kikowski 20, Majewski 13, Gaines 12, Nikolić 9, Lucious 8, Michał Nowakowski 7, Marcin Nowakowski 7, Leończyk 6, Aiken 0, Majcherek 0. Ekstraklasa koszykarzy Rosa Radom - AZS Koszalin 63:75. Kwarty: 14:18, 19:17

Wilki Morskie bliżej I ligi koszykarzy

Marcin Stokłosa i albo był faulowany, albo korzystał z zasłon i trafiał za dwa. Teraz w II lidze przerwa na rozgrywki 18-latków. Kolejny półfinał - 17 kwietnia w Sopocie. Awans do finału zapewniają 2 zwycięstwa. King Wilki Morskie Szczecin - Trefl II Sopot 77:67 Kwarty: 26-14, 16-26, 12-12, 23-15 WM

Noteć rozbita. King Wilki Morskie kroczek bliżej I ligi

Inowrocław 91:58 Kwarty: 27:19, 19:11, 26:16, 19:12 WM: Wojdyr 14, Pluta 13 (2), Bojko 12 (1), Stokłosa 7 (1), Kowalczuk 5 - Koziorowicz 14 (2), Adamkiewicz 12 (2), Knowa 5, Kujawski 4, Nowacki 3, Milczyński 2, Uleryk 0.

Wilki Morskie wygrywają z Jeziorem. W każdej kwarcie byli lepsi

- wszystkie niecelne. Za dwa tygodnie Wilki podejmą Polski Cukier Toruń. King Wilki Morskie Szczecin - Jezioro Tarnobrzeg 92:73 Kwarty: 24:20, 21:15, 21:19, 26:19 WM: Green 22, Kikowski 20, Nikolić 15, Kowalenko 11, Flieger 10, Marinković 10, Wright 2, Pytyś 2, Bojko 0, Koziorowicz 0.

Zmiany kadrowe po derbach AZS z Wilkami Morskimi

. W rezerwie pozostałby Garrick Sherman, choć mówi się też, że Amerykanin (w tym sezonie rezerwowy - 6 punktów i 3 zbiórki na mecz) odejdzie z klubu. Roszada szykuje się też w ekipie Wilków Morskich. Klub zawiesił w poprzednim tygodniu Mike'a Rosario i Portorykańczyk jest praktycznie poza klubem. WM

WTA w Toronto. Williams po zwycięstwie z Radwańską: Jeden z najtrudniejszych meczów

zanotowała 8 "winnerów", pomyliła się 24 razy. - To był zdecydowanie dużo lepszy mecz niż w Miami (Williams wygrała 6:0, 6:3 - przyp. wm). Byłam bardzo blisko, miałam kilka szans, ale ich nie wykorzystałam. Serena grała świetnie, szczególnie w tie-breaku. Coraz lepiej wyglądała także w końcówce

Transfery. Suarez, Rooney, Higuain w Arsenalu? Wenger: To nasze realne cele

- powiedział Wenger pytany o trzech napastników, którzy są na liście życzeń Arsenalu. Wenger, który jest menedżerem "Kanonierów" od 17 lat, wciąż negocjuje warunki nowego kontraktu. - Jestem zdecydowany, by zostać z zespołem na dłużej. Odbyłem już rozmowę z Ivanem [Gazidisem - szefem Arsenalu - wm

Wilki Morskie grały jak równy z równym z wicemistrzem Polski...

Morskie Szczecin 71:68 Kwarty: 17:15, 15:20, 23:11, 16:22 WM: Harris 17, Kikowski 15, Releford 12, Mazur 8, Flieger 7, Majcherek 3, Pytyś 2, Kowalenko 2, Gregory 2.

Koszykarze Wilków Morskich nie wykorzystali okazji w Kutnie

był moment. Jacek Jarecki wolnymi, Parker rzutem z gry i osobistym - uratowali zwycięstwo Polframeksowi. Polfarmex Kutno - King Wilki Morski Szczecin 72:70 Kwarty: 26:11, 9:22, 12:18, 18:14 Dogrywka: 7:5 WM: Kikowski 16, Gaines 15, Lucious 9, Nikolić 7, Michał Nowakowski 7, Leończyk 7, Majewski 5

Wilki Morskie: szkoda, że sezon nie składa się tylko ze spotkań z Treflem Sopot

osobiste i było pewne, że Wilki ten mecz wygrają. Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 79:84 Kwarty: 17:23, 25:16, 18:25, 19:20 WM: Green 23, Marinković 17, Kikowski 16, Kowalenko 10, Nikolić 6, Flieger 5, Bojko 4, Wright 3.

Świetny występ Trevora Releforda w Starogardzie, ale Wilki bez zwycięstwa

z Polpharmą). Polpharma Starogard - King Wilki Morskie Szczecin 95:86 Kwarty: 18:26, 26:18, 27:17, 24:25 WM: Releford 28, Rosario 17, Kowalenko 12, Kikowski 10, Bojko 7, Larson 6, Pytyś 4, Flieger 2, Majcherek 0.

Wilki niby Morskie, a przestraszyły się Jeziora. Porażka w Tarnobrzegu

kolegów czy łatwe punkty z tzw. pomalowanego. W następnym meczu Wilki zagrają w Kutnie. Jezioro Tarnobrzeg - King Wilki Morskie Szczecin 95:85 Kwarty: 16:22, 21:22, 34:23, 25:19 WM: Rosario 20, Kikowski 13, Releford 11, Flieger 11, Kowalenko 11, Harris 7, Mazur 5, Gregory 4, Majcherek 3.

Koszykówka: Wilki Morskie przegrywają w Radomiu. Powrót Luciousa

Wilki Morskie Szczecin 75:65 Kwarty: 13:13, 21:21, 24:19, 17:12 WM: Leończyk 14, Kikowski 14, Lucious 13, Gaines 9, Aiken 8, Michał Nowakowski 3, Marcin Nowakowski 3, Majewski 1, Nikolić 0, Garbacz 0. Ekstraklasa koszykarzy Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 85:78. Kwarty: 22:18, 30:25, 14:12, 19:23. AZS

Wilki Morskie wygrywają z 'toruńskimi piernikami' po dreszczowcu [ZDJĘCIA]

- Polski Cukier Toruń 90:89 Kwarty: 22:20, 26:21, 20:20, 22:28 WM: Leończyk 30, Lucious 17 (10 asyst), Kikowski 11, Majewski 9, Michał Nowakowski 9, Gaines 6, Aiken 4, Nikolić 4, Marcin Nowakowski 0.

?Kibice byli mega". A Wilki? W końcu zapracowali na owację

kwarcie. Jeszcze przy takim dopingu, atmosferze nie graliśmy w tej hali. Kibice byli mega - komplementował fanów Paweł Kikowski, skrzydłowy WM. - W drugiej połowie byliśmy zespołem, sporo nam wychodziło i były okazje, by powalczyć ze Stelmetem. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy się prezentować

Lotus nadal nie spłacił Raikkonena

, ale niektóre kwestie uzgodniliśmy już w Abu Zabi. Są opóźniania, jednak kwoty, które pojawiają się w mediach (15 milionów euro długu - wm) są niedorzeczne. Chodzi o dużo mniejszą sumę. Zapłacimy, jak zwykle - mówi Lopez. W przyszłym sezonie w barwach Lotusa ścigać się będą Romain Grosjean i Pastor

Wilki Morskie: Padały piękne deklaracje, ale szybko o nich zapomniano

swoją przewagę i skończyło się na 32 punktach różnicy. Jeśli wspomnieć wypowiedzi naszych zawodników po niedawnej porażce ze Stelmetem Zielona Góra po walecznym występie, to taki blamaż miał się już nie przytrafić. Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 82:50 Kwarty: 16:15, 24:12, 21:14, 21:9 WM

Udany rewanż Spójni. Stargardzianie w Final Four Pucharu Polski

: Berdzik 18, Zarzeczny 15 (1), Dyba 3, Ejsmont 2, Ł. Bodych 2 - Nowak 15 (3), Kasprzak 15 (3), P. Bodych 14 (2). WM: Kuśmieruk 18, Kanigowski 17 (5), Nowacki 14 (4), Koziorowicz 11 (3), Knowa 10 (2) - Balcerek 4, Majcherek 3 (1).

Wilki przegrywają i w tabeli spadają na 6. miejsce

razem Małecki zawodzi swoich kolegów. To była okazja na dogrywkę, ale Marcin Flieger chybił. Lider Wilków nie miał w niedzielny wieczór swojego dnia. King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 66:68 Kwarty: 23:22, 14:20, 19:12, 10:14 WM: Pluta 16 (2), Bojko 14 (2), Mróz 7, Kowalczuk 6, Flieger 2

Wilki wygrywają we Wrocławiu. Sporo emocji w końcówce

Szczecin 75:83 Kwarty: 20:24, 12:22, 24:22, 19:15. WM: Flieger 22 (2), Mróz 14 (1), Adamkiewicz 14 (1), Pluta 11 (2), Bojko 8, Kowalczuk 6, Majcherek 6 (1), Balcerek 2, Nowacki 0, Kuśmieruk 0.

Derby bez historii. Wilki rozszarpały Spójnię

wykorzystując jej słabość. Już po 13 minutach było 35:10 dla WM. Derby były rozstrzygnięte, a lepsza postawa gospodarzy po zmianie stron pozwoliła jedynie zmniejszyć rozmiary porażki. Spójnia Stargard - King Wilki Morskie Szczecin 53:67 Kwarty: 7-25, 10-17, 20-15, 16-10 Spójnia: Pytyś 12, Kwiatkowski 12 (1

Pewna wygrana Wilków Morskich. Debiut Jakuba Kuśmieruka

wszystkim zawodnikom. Najwięcej na parkiecie spędził Maciej Adamkiewicz, który spotkanie zakończył z tzw. double-double - 12 punktów i 14 zbiórek (po 7 w obronie i ataku). King Wilki Morskie Szczecin - Astoria Bydgoszcz 93:63 Kwarty: 24:17, 28:18, 27:13, 14:15 WM: Adamkiewicz 12, Kowalczuk 9 (1), Bojko 8 (2

Nieudany debiut Mihailo Uvalina w Wilkach Morskich. Zaplanowany?

Kwarty: 12:20, 16:21, 20:17, 20:28 WM: Kowalenko 14, Releford 14, Kikowski 13, Larson 8, Flieger 6, Nikolić 5, Pytyś 4, Bojko 4, Rosario 0,

Wilki mocniejsze od Startu i "urazowego prześladowcy"

76:87 Kwarty: 25:26, 14:22, 17:16, 20:23 WM: Flieger 23, Releford 16, Kikowski 16, Larson 14, Kowalenko 10, Pytyś 6, Bojko 2, Nowacki 0.

Bez niespodzianek w I lidze koszykarzy: wygrana Wilków, porażka Spójni

rzuty osobiste. Dzięki wygranej Wilki pozostaną w grupie pościgowej za czołówką i mają szansę nawet na 2. lokatę przed play-offami. King Wilki Morskie Szczecin - WKK Wrocław 101:88 Kwarty: 26-36, 26-15, 23-17, 26-20. WM: Flieger 20, Mróz 18 (2), Kowalczuk 18 (1), Majcherek 14 (2), Bojko 9 (1), Nowacki 6

Pogrom Wilków w Radomiu. Stracili 122 punkty w 40 minut!

sto punktów. Ostatecznie Rosa rozgromiła beniaminka, rzucając mu 122 oczka, a mecz przeszedł do historii Rosy, bowiem radomianie poza największą liczbą zdobytych oczek, aż 18-krotnie trafili za trzy! Rosa Radom - King Wilki Morskie Szczecin 122:78 Kwarty: 34:20, 33:19, 26:20, 29:19. WM: Kikowski 27

Spójnia wygrała, o Wilkach lepiej byłoby nie wspomnieć

przewagi do 16 punktów (74:58). I było po meczu, bo goście pilnowali przewagi, a Wilki nie mają graczy którzy w takich momentach trafialiby po szybkich, indywidualnych akcjach. King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń 73:86 Kwarty: 19:16, 23:21, 13:27, 18:22 WM: Green 19, Nikolić 17, Kikowski 11

Wilki Morskie na awans muszą jeszcze popracować

po błędach SMS. Nasi zawodnicy za często próbowali kończyć akcje trójkami, a że ten element wychodził im w środę kiepsko (6/22), to nie mogli odskoczyć rywalom. Szkoda tym większa, że WM miały dużą przewagę na deskach (51:36), czego jednak nie wykorzystały. Po stronie SMS punktowało 11 graczy, po

Wilki przegrywają w meczu, którego nie chcieli rozgrywać

76:79 Kwarty: 20:22, 27:18, 16:19, 13:20 WM: Stokłosa 20 (3), Pluta 11 (3), Bojko 8, Kowalczuk 7, Kuśmieruk 5 - Majcherek 9 (1), Flieger 9 (1), Adamkiewicz 5, Trela 2, Balcerek 0.

Wilki Morskie coraz bliżej I ligi koszykarzy

Władysławowie - w środę o 17. Gdyby Wilkom udało się awansować do I ligi, byłby to drugi sukces klubu w ostatnich tygodniach. Niedawno awans do ekstraklasy uzyskały ich koleżanki klubowe - Wilczyce. King Wilki Morskie Szczecin - SMS Władysławowo 88:71 Kwarty: 21:12, 15:24, 28:20, 24:15 WM: Pluta 28 (4), Bojko

Koszykówka: wysokie porażki Wilków (w lidze) i akademików (w pucharze)

w Szczecinie. King Wilki Morskie Szczecin - Polfarmex Kutno 68:92 Kwarty: 18:22, 15:27, 20:25, 15:18 WM: Green 15, Marinković 14, Nikolić 10, Kowalenko 8, Kikowski 8, Flieger 8, Pytyś 4, Bojko 1, Wright 0, Nowacki 0. Puchar Polski w Gdyni Dwa tygodnie temu AZS Koszalin pokonał u siebie Stelmet

Zespół Wilków Morskich awansował do półfinału II ligi koszykarzy

Inowrocław - King Wilki Morskie Szczecin 73:82 Kwarty: 23:16, 14:17, 11:30, 25:19 WM: Pluta 25 (6), Kowalczuk 18 (1), Wojdyr 9, Stokłosa 6, Koziorowicz 4 - Nowacki 8, Adamkiewicz 6, Knowa 3 (1), Milczyński 2, Stopierzyński 1, Kujawski 0.

Porażka Wilków w Koszalinie. Releford z nominacją do "Shaqtin' A Fool" [ZDJĘCIA]

koszalińscy fani (około tysiąca na trybunach) mogli jedynie czekać na efektowne akcje akademików. Tych nie brakowało, ale najbardziej rozbawił ich Trevor Releford. Rozgrywający WM błędnie odczytał czas, który pozostał do końca pierwszej kwarty, i oddał rzut ze swojej połowy. Spudłował, a po chwili zorientował

Wygraj mundial. Wilkowicz: Koniec tego marazmu! Tylko Holendrzy!

Nic tak nie poprawia humoru jak zakupy. Ale nic tak w Wygraj Mundial nie psuje humoru jak świadomość, że pieniędzy do wydania mało, a w finale i o trzecie miejsce zagrają drużyny drogo w "WM" wyceniane. I że wśród napastników jest tylko wybór mniejszego zła. Zmieniając trochę słynny

Skąd się wziął sędzia z Kamerunu na meczu Stelmet-Rosa?

będzie mecze na poziomie drugiej ligi. Cieszymy się ze spektakularnego sukcesu naszego kolegi, który jednym wielkim skokiem z sędziego okręgowego WOZKosz WM stał się sędzią międzynarodowym. Chyba nikomu do tej pory to się nie udało!". Z drugiej ligi Kameruńczyk awansował na zaplecze ekstraklasy. I

Wilki Morskie mają nowy sztab szkoleniowy. Powrót ?Sir Aleksa"

Wilkach Morskich żwawo zabrano się do zbudowania zespołu gotowego do walki o play-offy. Jak już informowaliśmy na szczecin.sport.pl - kontrakty z klubem podpisało 7 polskich zawodników: Marcin Flieger, Zbigniew Białek, Maciej Majcherek, Radosław Bojko, Karol Nowacki (grali w WM w ostatnim sezonie), Paweł

Wilczyce rozpoczną sezon z Gorzowem, Wilki z Pacochą

rewanżowa rozpocznie się 16 listopada. Panowie z Sokołem Do sezonu szykują się też Wilki Morskie. Koszykarze WM również będą debiutować, choć w I lidze. Na początek mecz z jednym z faworytów - Sokołem Łańcut, którego latem wzmocnił Łukasz Pacocha - w ostatnich sezonach lider AZS Radex Szczecin. Pacocha miał

Wilki Morskie bez kłów. Powtórka z poprzedniego sezonu

garść i poszukać zwycięstwa w najbliższych meczach - Paweł Kikowski, skrzydłowy Wilków. King Wilki Morskie Szczecin - Siarka Tarnobrzeg 70:75 Kwarty: 20:19, 19:23, 16:19, 15:14 WM: Lucious 15, Majewski 11, Kikowski 10, Gaines 10, Leończyk 9, Marcin Nowakowski 6, Michał Nowakowski 5, Aiken 4, Garbacz 0.

GP Niemiec. Horner: Zamieszanie z oponami się skończyło

zeszłoroczną konstrukcją - wm], nie wiem, jak to będzie wyglądało. Musimy po prostu poczekać. Więcej będę wiedział po testach - dodał Horner. Kiedy Mark Webber ogłosił zakończenie kariery w Formule 1, Horner jest konsekwentnie zasypywany pytaniami o jego następcę. Głównych kandydatów jest trzech - dwaj młodzi

Puchar Konfederacji. Włosi żądni rewanżu. "Nie jesteśmy gorsi od Hiszpanii"

. Musimy pokazać odwagę w grze, tak jak w meczu z Brazylią [przegranym 2:4 - wm] - dodał Włoch. Włosi bez Balotellego Hiszpanie są zdecydowanym faworytem dzisiejszego półfinału. Bukmacherzy za ich zwycięstwo płacą 1,4 euro za jedno postawione, gdyby w finale zagrali Włosi - aż 7,5. Nie chodzi tylko o to

Bardzo słabe Wilki w Kutnie. Spójnia bez szans w Toruniu

szybko zapomnieć. Przegrali w sumie różnicą 30 punktów, co jak na zespół z aspiracjami jest wysokim wynikiem. AZS Kutno - King Wilki Morskie Szczecin 90:60 Kwarty: 33:18, 24:20, 14:14, 19:8 WM: Flieger 17 (2), Bojko 15, Kuśmieruk 8, Stokłosa 7, Pluta 6 (2), Kowalczuk 6, Adamkiewicz 1, Balcerek 0

Wilki Morskie potwierdziły, że mają problem z grą we własnej hali [ZDJĘCIA]

. Już w piątek zagrają w Sopocie z Treflem, którego niespodziewanie pokonały trzy miesiące temu w Szczecinie. King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 77:78 Kwarty: 21:17, 21:28, 22:18, 13:15 WM: Kikowski 17, Flieger 16, Green 15, Nikolić 14, Wright 5, Kowalenko 4, Bojko 4, Marinković 2.

Wilki Morskie w końcu wygrały w Azoty Arenie. Po raz drugi w sezonie

, który trafił wysokim lobem. Goście mieli 1,3 sekundy na akcję, też ją rozrysowali, ale nie dali rady. Dodajmy, że Wilki Morskie poprzedni raz wygrały w Szczecinie na początku listopada z Treflem Sopot. King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Gdynia 69:67 Kwarty: 19:15, 18:15, 18:20, 14:17 WM: Kikowski 15

Wilki Morskie o dwóch obrońców więcej. Wilczyce na razie bez wzmocnień

), ale ten ma kilka ofert z kraju. O innym akademiku - Karolu Pytysiu - na razi cisza. Z dotychczas reprezentujących WM kontrakty mają Paweł Kowalczuk i Maciej Adamkiewicz. Na pierwszy ruch kadrowy czekamy w zespole Wilczyc. - Na razie działamy szerokim frontem - mówi Krzysztof Koziorowicz, trener

Ekstraklasa koszykarzy: pierwsza wygrana Wilków, pierwsza porażka akademików

punkty rozłożyły się na wielu graczy. Zmiennicy dawali krótkie, ale konkretne zmiany. Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 71:74 Kwarty: 16:20, 13:18, 31:17, 11:19 WM: Kikowski 19, Kowalenko 17, Releford 13, Harris 7, Flieger 6, Mazur 4, Gregory 4, Majcherek 3, Pytyś 1. Fatalna końcówka drugiej

Koszykarski dwumecz Trójmiasto kontra Pomorze Zachodnie na korzyść Pomorza, ale małymi punktami

punktów przewagi, a goście nie mieli argumentów, by coś zmienić na parkiecie. Asseco Gdynia - King Wilki Morskie 88:79 Kwarty: 22:20, 19:15, 24:21, 23:23 WM: Releford 19, Harris 16, Barbour 12, Kikowski 10, Flieger 9, Gregory 6, Kowalenko 4, Sroka 3, Mazur 0. Trzecią wygraną w elicie odnieśli akademicy z

To nie był dzień Wilków Morskich. Niestety, kolejny raz w tym sezonie

, 19:24 WM: Releford 20, Nikolić 15, Kikowski 14, Flieger 12, Rosario 10, Kowalenko 9, Bojko 0, Larson 0.

King Wilki Morskie Szczecin z awansem do I ligi koszykarzy [ZDJĘCIA]

:17, 20:24, 32:12, 13:19 WM: Bojko 20 (2), Pluta 19 (2), Stokłosa 15 (2), Wojdyr 14, Adamkiewicz 10, Nowacki 5 (1), Kowalczuk 3, Koziorowicz 2, Knowa 0, Kujawski 0, Milczyński 0, Stopierzyński 0. Co dalej z zespołem? Ambicją działaczy jest stworzenie zespołu, który będzie walczył o ekstraklasę. Ale

Wilki Morskie kontraktują kolejnych koszykarzy do zespołu

King Wilki Morskie zagrają w elicie, bo Polska Liga Koszykówki zaprosiła nasz klub do tych rozgrywek. Stosownych umów między klubem a PLK jeszcze nie podpisano, ale działacze WM są spokojni. Mają już umowę np. z miastem Szczecin na korzystanie z nowej hali przy Szafera. A to jeden z kluczowych

Droga na mundial. Austriacko-szwajcarska rewolucja

trenerską poświęcił Szwajcarii. Gdy w latach 30. ją zaczynał, królowało ustawienie WM, czyli 2-3-5. Rappan w swojej autorskiej formacji postanowił cofnąć bocznych pomocników do obrony, gdzie od tej pory znajdowało się czterech zawodników. Z tej czwórki jeden z nich pełnił rolę ostatniego obrońcy, grając

Wilki Morskie: po rewolucji miało być lepiej, a jest równie źle [KOMENTARZ]

W ostatni piątek koszykarze WM pozwolili wrzucić sobie 122 punkty, sami zdobyli 40 mniej. Dramat... Może występy w tym sezonie to jakaś kara za mało sportową postawę działaczy latem ubiegłego roku? Przypomnę, że Wilki w poprzednim sezonie walczyły w I lidze, a mimo dużego budżetu (w kuluarach

Bikini Skiing 2014 na Chopoku

ciągu dnia można wygrać ciekawe nagrody od firm Remington, Remivar i Varta. Polską gwiazdą tegorocznego Bikini Skiing będzie znana modelka i aktorka MAJA BOHOSIEWICZ, która osobiście będzie zagrzewać do boju uczestników wydarzenia. fot. WM/Czart   Program BIKINI SKIING 15 marca 2014 9.00-12.00

Puchar Świata: Namibia

Husselman Miejsce w rankingu IRB: 25 Skład: Młyn: Skipper Badenhorst, Jacques Burger, Tinus du Plessis, Jané du Toit, Nico Esterhuyse, Hugo Horn, Domingo Kamonga, Uakazuwaka Kazombiaze, Kees Lensing, Herman Lintveldt, Michael Mackenzie, WM Meyer, Jacques Nieuwenhuis, Johnny Redelinghuys, Hendrik