wicki

Adam Romański, Polsat Sport

Mundial 2014. Wicek, gdzie jest moja tiki-taka? Iniesta i Sanchez w meczu Hiszpania - Chile

Bliższe spojrzenie na kluczowego dla mistrzowskiej tiki-taki Andresa Iniestę pokazuje, że odpadnięcie Hiszpanów z turnieju to tylko znak czasu. Zwłaszcza gdy porównuje się Iniestę z jego kolegą z Barcelony Alexisem Sanchezem.

Kolejna sensacja w Pucharze Polski! III-ligowy Gryf Wejherowo pokonuje lidera ekstraklasy Koronę Kielce

Po wtorkowym zwycięstwie III-ligowej Limanovii z Lechią Gdańsk, wydawało się, że większej sensacji w 1/16 finału Pucharu Polski nie będzie. Błąd! Dziś na boisku również III-ligowego Gryfa Wejherowo poległ lider ekstraklasy. Gospodarze wygrali 1:0, a strzelcem złotej bramki był Krzysztof Wicki. Co ciekawe piłkarze z Wejherowa nie dostaną premii za wyeliminowanie Korony.

Nadwiślan Góra. Porażka w Wejherowie oddala szanse na utrzymanie

Już po niecałym kwadransie drużyna trenera Miroslava Copjaka przegrywała 0:2 na Kaszubach.

Raków Częstochowa wygrywa w Wejherowie. Cztery gole, znowu trafił Okińczyc

piłkarze Gryfa wywalczyli rzut karny za zagranie ręką w polu karny Rakowa. Krzysztof Wicki pokonał Mateusza Kosa i na tablicy wyników był remis 1:1. W drugiej połowie Raków zagrał z wiarą w końcowy sukces, atakował od początku i już w 50. minucie objął prowadzenie. Tym razem strzelcem bramki był Damian

Olimpia Zambrów skuteczna w ostatniej akcji. Punkt na wyjeździe

strzałem głową pokonał Krzysztof Wicki. Ten sam zawodnik kilkanaście minut później wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Znowu popisał się skutecznym strzałem głową, tym razem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Gospodarze mieli jeszcze okazje aby podwyższyć prowadzenie. Nie wykorzystali ich, a Olimpia w

Stal Stalowa Wola pokonała beniaminka. 3:0 z Gryfem Wejherowo

) - Płonka (86. Kołodziej). Gryf: Ferra - Kowalski, Szur, Skwiercz, Dampc - Rzepa (90. Godula), Kolc, Wicon (81. Szymański), Klimczak, Czoska - Wicki (75. Sosnowski). Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Błękitni Stargard już na dnie. Męki trwają w najlepsze

oficjalnej strony internetowe Błękitnych. Goście zagrali ambitniej, mądrzej (to wystarczy w I czy II lidze), nie pozwolili gospodarzom na zbyt wiele. A sami zdobyli jedyną bramkę meczu już w 12. minucie. Celnie główkował Krzysztof Wicki, który zdobył swojego 4. gola w tych rozgrywkach, ale pierwszego w

Dwa karne Chrabąszcza i Radomiak pokonał Gryf

przyblokowany. W końcu w 33. minucie padł drugi gol dla Radomiaka. W dość niegroźnej sytuacji Mateusza Radeckiego za koszulkę zatrzymywał Krzysztof Wicki, a karnego na gola po raz drugi zamienił Chrabąszcz. Pierwsza dość emocjonując połowa z uwagi na wcześniejszą kontuzję bramkarza została przedłużona przez

Wisła znowu wygrała i pnie się w górę tabeli

) Gryf: Wichman - Kowalski, Kostuch, Szur, Dampc (80. Godula) - Wicon, Sosnowski (7. Czoska, 65. Rzepa), Kuzimski, Kołc Ż, Gicewicz - Wicki. Sędziował: Konrad Aluszyk z Gorzowa Wielkopolskiego.

Gryf Wejherowo - Stal Mielec 1:2. Seria stalowców trwa

) STAL MIELEC 2 (1) Bramki: Kostuch (32.) - Łętocha (10.), Prejs (56.) Gryf: Wichman - Kowalski (87. Fierka), Kostuch Ż, Skwiercz, Dampc - Godula (80. Sosnowski), Kołc (78. Wicon), Osłowski Ż Ż CZ, Gicewicz - Czoska (59.Rzepa), Wicki. Stal: Libera

Rezerwy Lechii w ekstraklasowym składzie o krok od kompromitacji. "Tu jest biało-zielona koszulka, tu trzeba gonić!"

koszulka i tu trzeba gonić! - podsumował szkoleniowiec. Lechia II Gdańsk - Gryf Wejherowo 3:3 (0:3) Bramki: Valente (69.), Aleksić (90. karny, 90.+3. karny) - Kostuch (12. karny), Skwiercz (20.), Wicki (37.) Lechia II: Podleśny - Garbacik (46. Kaszuba), Rudinilson, Valente, Hoffmann (64. Nishi

Raków - Gryf 1:1. Gol Mońki i Raków traci zwycięstwo w ostatniej minucie

(65. Bissi), Malinowski, Okińczyc, Warchoł (72. Kamiński). Gryf Wejherowo: Ferra - Brzuzy, Lewandowski, Szur, Dampc, Mońka, Nadolski (14. Łysiak), Klimczak (30. Tomczak, 74. Koziara), Wicon, Kołc (46. Czychowski), Wicki.

Siarka Tarnobrzeg pokonała Wisłę Puławy. Stal Stalowa Wola uratowała punkt z beniaminkiem

.) - Bartosiak (89.) Gryf: Ferra - Brzuzy Ż, Lewandowski, Wicki Ż, Dampc - Mońka, Nadolski, Wicon, Kołc - Tomczak (87. Koziara), Kuzimski (56. Okuniewicz). Stal: Wietecha - Mistrzyk, Wawrzyński, Bogacz Ż, Kowalski - Przezak (74. Wrona), Kantor, Stelmach (75. Kołodziej), Giel (66. Oziębała), Bartosiak - Płonka

Stal Stalowa Wola znów przegrywa. Stal Mielec pokonała Gryfa Wejherowo

- Mońka, Lewandowski, Wicki Ż, Klimczak, Brzuzy (58. Jakubowski Ż), Nadolski, Łysiak (82. Czychowski), Kolc, Dampc (67. Okuniewicz), Kuzimski Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Biathlon: Polak blisko medalu MŚJ

wyprzedził Niemca Roberta Wicka i Norwega Emila Svendsona. Biathloniście BKS WP Kościelisko zabrakło niecałych 16 sekund do brązowego medalu.

Polonia Warszawa: Majewski i Ivanovski wyjechali

"Czarne Koszule" grające rezerwowym składem przegrały 0:1. WARTA POZNAŃ - POLONIA WARSZAWA 1:0: Magdziarz (45., karny). Polonia: Majdan (46. Gliwa) - Lazarevski (46. Sokołowski), Dziewicki (68. Wszołek), Skrzyński, Telichowski (46. Ciach) - Mąka (46. Kaźmierowski), Trałka, Piątek (73. Wicki

Arka lepsza od Gryfa w meczu sparingowym. Dobra forma Marcusa da Silvy. Potem porażka z Olimpią

, Gicewicz - Wicki (46. Fierka), Rzepa W drugim sobotnim spotkaniu żółto-niebiescy zmierzyli się z Olimpią Elbląg. W składzie Arki znaleźli się przede wszystkim ci piłkarze, którzy w meczach ligowych będą pełnić funkcję zmienników dla podstawowych zawodników trenera Nicińskiego. Szansę gry otrzymał także

Puchar Polski. Spora niespodzianka w Wejherowie. III-ligowy Gryf lepszy od bezradnej Arki!

- Kowalski ż, Kostuch, Skwiercz, Osłowski - Wicki (77. Kenner), Wicon, Kołc, Gicewcz ż - Rzepa ż, Fierka (58. Ilanz) Arka: Miszczuk - Sulewski (79. Koziara), Alan Fialho, Marcjanik, Warcholak - Nalepa, Lech - Brzuzy (42. Jagiełło), Calderon (42. Ława), Wojowski ż - Abbott. Polska, zagranica, peryferia

"Napompowane" rezerwy Lechii Gdańsk ograły ćwierćfinalistę PP Gryfa Wejherowo

(46. Brede), Przybylski - Machaj (46. Szuprytowski), Pietrowski, Żmijewski - Lukjanovs, Duda, Wiśniewski (74. Czychowski). Gryf: Duda - Felisiak, Kostuch, Kochanek, Oleszczuk - Gicewicz, Kołc, Kotwica, Szymański (58. Krzemiński), Pietroń (65. Wicki) - Fidziukiewicz (46. Toporkiewicz). GDAŃSK MARNUJE

Reprezentant Macedonii Mirko Ivanovski walczy o powrót do pierwszej drużyny Arki Gdynia

. R.Robakowski), Kowol - Brzuzy (65. Róg), Kazimierczak (75. Seweryn), Bębenek (46. Patelczyk), Słowiński, Szwoch - Ivanovski (65. Orczyk). Gryf: Duda - Kowalski, Kaczykowski, Króll, Skwiercz - Krzemiński, Szlas (10. Białobrodzki), Stefanowicz, Wicki, Pietroń - Szudrowicz. (II połowa) Ferra - Felisiak, Kochanek

Arka Gdynia - Gryf Wejherowo 3:1. Wallace - nowa jakość w obronie Arki

) - Edimo (46. Surdykowski). Gryf w I połowie: Duda - Felisiak, Sobczyński, Kochanek, Oleszczuk - Krzemiński, Kotwica, Szymański, Stefanowicz - Szudrowicz, Fidziukiewicz. Gryf w II połowie: Ferra - Kowalski, Kaczykowski, Skwiercz, Kochanek, Kotwica (70. Szlas), Kołc, Pietroń, Gicewicz, Wicki

Kibice w Sosnowcu zaskoczeni. Zabrakło biletów na mecz Zagłębia!

) - Siemaszko, Wicki (63. Fidziukiewicz) Sędziował: Paweł Malec Widzów: 1500 (Łódź) Inne wyniki II ligi: Chojniczanka - Energetyk ROW Rybnik 2:3 Jarota Jarocin - Rozwój Katowice 0:0 Tur Turek - Calisia 1:1 Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów 2:4 Raków Częstochowa - Bytovia 0:2 Górnik Wałbrzych - MKS

Piłkarska III liga

Unii Stanisław Mikołajczyk. - Pod wiatr zagraliśmy jednak dużo lepiej. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Piotra Wicka Nigeryjczyk Dominik Ike. Zespół z Tczewa mógł zdobyć kolejne bramki, w polu karnym zimnej krwi zabrakło jednak Dominikowi Ike, Wickowi

III-ligowy Gryf Wejherowo w 1/4 finału Pucharu Polski. "Topór" ściął Górnika

- skwitował bramkarz Pesković. Gryf Wejherowo - Górnik Zabrze 1:0 (0:0). Bramka: Toporkiewicz (47.). Gryf: Ferra - Felisiak, Kostuch, Kochanek, Politowski - Krzemiński, Szymański, Kołc, Wicki (65. Szudrowicz), Gicewicz - Toporkiewicz (87. Tatarczuk). Górnik: Pesković - Olkowski, Szymura, Banaś

Niecodzienne zachowanie Peszki. "Odnalazłby się w każdej drużynie. Musi tylko kontrolować swoje emocje"

zawijają i tyle. Zmieniają się tylko imiona i nazwiska. Teraz z Piasta odszedł Valencia , Sedlar kiedyś tam Nespor, innego razu Vacek czy inny “Wicek”. Piast z europejskich pucharów już raz przeszedł do walki o życie w Ekstraklasie. Jest tu jakaś strategia klubu? Jakaś logika w postępowaniu

Wzgórze Wolności zdobyte. Legia Warszawa bez problemu pokonała Gryfa Wejherowo w meczu Pucharu Polski

, będzie już tylko formalnością. Gryf Wejherowo - Legia Warszawa 0:3 (0:3). Bramki: Żyro (38.), Blanco (40.), Żyro (44.). Gryf: Ferra - Felisiak, Kostuch, Kochanek, Oleszczuk - Kołc, Kotwica, Szymański (46. Wicki), Krzemiński (46. Pietroń), Gicewicz (62. Toporkiewicz) - Fidziukiewicz. Legia: Skaba

Wielkie niespodzianki w 1/16 Pucharu Polski

Masz dla nas temat? Propozycję? Zgłoś to na Facebook.com/Sportpl » III-ligowiec z Wejherowa ograł lidera T-Mobile Ekstraklasy! Bohaterem Gryfa został 21-letni napastnik Krzysztof Wicki. Wychowanek klubu z Wejherowa pokonał w 24. minucie Wojciecha Małeckiego. Zespół Gryfa potrafił

III liga piłkarska

Piłkarze z Tczewa niestety przegrali z Kotwicą. - W tym meczu nie było wielu sytuacji bramkowych - powiedział trener Unii Stanisław Mikołajczyk. - W pierwszej połowie najlepsza okazję miał Patryk Buława, który zamykając akcję po zagraniu Piotra Wicka, z bliska trafił w boczną siatkę. Goście

z Belgią. Chciał wybić piłkę, ale trafił nią w zawodnika z Torunia i futbolówka wpadła do bramki. Unia do pracy zabrała się dopiero w końcówce - w 87. minucie po dośrodkowaniu Piotra Wicka strzałem głową bramkę zdobył Dominik Ike. - W 10 minut nie można wygrać meczu - podsumował trener Mikołajczyk

Najbardziej sensacyjne wyniki Pucharu Polski ostatnich lat [RANKING]

w Gdańsku. Ale strzelec złotej bramki Paweł Kępa szybko wybił gdańszczanom marzenia o Europie. Pierwszą w tym sezonie ofiarą Gryfa z ekstraklasy była Korona. Co więcej - zespół z Kielc przyjechał do Wejherowa jako lider tabeli! Gospodarze wygrali 1:0, a strzelcem złotej bramki był Krzysztof Wicki

Unia Tczew - Chemik/Zawisza 1:0

niezbędne, bo wtedy Unia wygrywała już 1:0. W 57 min błąd na lewej stronie boiska popełnili Jacek Ziemiński i Maciej Śmiglewski. Zawahali się przy dojściu do bezpańskiej piłki, wyprzedził ich Piotr Wicek i pokonał Artura Gajewskiego. - Rywale właściwie mieli jeszcze tylko jedną szansę i to także po naszym

Grała Trójmiejska Liga Halowa

Tomasik - Artur Gliński, Aleksander Cybulski, Tomasz Broner; BT Olivia - BIS 6:4 Artur Chrzonowski 2, Sebastian Osmólski, Piotr Wicek, Krzysztof Jezierski, Piotr Grudzień - Bartłomiej Behmke, Dawid Pomorski, Radek Kasprzak; JMP Telefon Program - Fosfory 8:0 Wojciech Pawelec 2, Bartosz Anusik 2, Tomasz

, Głuchowski (46. Rzepecki), Wicek, Ike (90. Król) III LIGA Pozostałe wyniki: Obra Kościan - TKP Toruń 2:0, Chemik Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 1:0, Unia Janikowo - Tur Turek 0:4, Warta Poznań - KP Police 2:0, Gwardia Koszalin - Amica II Wronki 0:1, Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica 0:1

Mikrus Miller z "Lakers". Najniższy koszykarz w historii polskiej ekstraklasy?

charakterystyczną dla siebie autoironią 81-letni obecnie trener. - Grali wtedy tacy, jak Wicek Wawro, ale on mierzył 176 cm - wspomina Zagórski. Wawrę warto wspomnieć z dwóch względów - po pierwsze: był wyjątkowo przebojowy. - Kozłował jak Murzyn z Harlem Globetrotters, a robił przy tym takiego zeza, że przeciwnik

Gryf Wejherowo i Unia Tczew zostają w III lidze

, Glienke, Stanek, Gębarowski, Ike, Wicek TABELA III LIGI Pozostałe wyniki: Obra Kościan - Tur Turek 0:1, Kotwica Kołobrzeg - Amica II Wronki 3:1, TKP Toruń - Sparta Brodnica 2:1, Chemik Zawisza Bydgoszcz - Flota Świnoujście 1:2, Unia Janikowo - Polonia Bydgoszcz 0:0, Warta Poznań - Gwardia Koszalin 0:3

) UNIA TCZEW 0 Strzelcy: Wojciechowski (20.), P. Sołtysiak (32., 38.) Unia: Opuszewicz - Gębarowski, Chrzonowski, Benkowski, Glienke, Buława, Wróblewski (82. Klein), Stanek (85. Partika), Wicek, Grudzień (60. Rzepecki), Ike III LIGA Pozostałe wyniki