victoria racibórz

sprawdź też:

racibórz

osa

Zawodnik SKLA Sopot Patryk Dobek wicemistrzem świata juniorów w sztafecie 4x400 m!

Zawodnik SKLA Sopot Patryk Dobek wicemistrzem świata juniorów w sztafecie 4x400 m!

Zawodnik SKLA Sopot Patryk Dobek wraz z kolegami ze sztafety 4x400 m - Karolem Zalewskim (AZS Olsztyn), Rafałem Smoleniem (Victoria Racibórz) i Piotrem Kuśnierzem (MKS MOS Wrocław) - wywalczył srebrny medal mistrzostw świata juniorów, które zakończyły się w Barcelonie.

Siatkówka Memoriał Koszarka w Lublińcu

W niedzielę w Lublińcu STS Victoria organizuje coroczny Memoriał im. Franka Koszarka. Będzie to już piąty turniej upamiętniający pierwszego prezesa Victorii.

Złoto polskiej sztafety z Janem Hołubem w składzie

W Poznaniu rozgrywane są pływackie mistrzostwa Europy juniorów. Złoto dla Polski wywalczyła sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym do lat 18.

Znany jest już kształt grup w II lidze siatkówki. Mamy nową drużynę!

Częstochowianka Częstochowa, Polonia Łaziska Górne i TKS Tychy. Z kolei u ich kolegów będziemy mieli trzy drużyny w grupie 5, a poza wspomnianym UKS-em i naszymi przedstawicielami z AZS KU Politechnika Opolska i Juvenii Głuchołazy będą to Volley Rybnik, JSW KOKS Radlin, MCKiS Jaworzno, AZS Rafako Racibórz, TKS

Pływackie mistrzostwa Polski w Szczecinie zakończone dwoma medalami MKP

Pływackie mistrzostwa Polski w Szczecinie zakończone dwoma medalami MKP

3. Krzysztof Tokarski (MKS-SMS Victoria Racibórz) 1.02,10 50 m st. motylkowym 1. Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) 23,90

Wyniki IV ligi piłkarskiej

Grupa I Slavia Ruda Śl. - Górnik Wesoła 2:1 (1:1): Walas, Pawlik - Kurzaczek; MKS Myszków - Górnik MK Katowice 1:6 (1:2): Bonczek - Gierczuk 3, Kiszel, Czyżo, Ł. Nowak; KS Częstochowa - MOSiR Sparta Zabrze 1:0 (1:0): Kurpios; Sarmacja Będzin - Victoria Jaworzno 0:1 (0:1

Przypominamy mistrzostwa Polski w 1981 r. w Zabrzu

, skok w dal), Jan Kowol (Górnik, 10 km). Brązowe: Zenon Matopa (Górnik, skok w dal), Krzysztof Zwoliński (Victoria Racibórz, 100 m), Krzysztof Morka (Piast Gliwice, 110 m ppł.), Jan Kowol (Górnik, 5000 m), Barbara Podobińska (Górnik, kula), Anna Rokitowska (AZS Katowice, chód na 5 km), sztafeta Victorii

Wspaniały początek Mistrzostw Europy w Poznaniu! Złoto dla Polski

polska drużyna do lat 18 triumfowała na 4x100 metrów kraulem. W czasie 3.21,71 Polska wyprzedziła sztafety Rosji i Niemiec. W skład biało-czerwonej drużyny płynęli: Jan Hołub (Avia Świdnik), Maciej Falaciński (MOS Ełk), Rafał Bugdol (Victoria Racibórz) i Sebastian Szczepański (Korner Zielona Góra). Wśród

Pływacy MKP Szczecin bez medalu w drugim dniu mistrzostw Polski

Pływacy MKP Szczecin bez medalu w drugim dniu mistrzostw Polski

Tokarski (MKS-SMS Victoria Racibórz) 28,13 3. Michał Zawadka (UKS GIM 92 Ursynów) 28,14 400 m st. zmiennym 1. Karol

Stacja Hodowli Roślin - kto jeszcze pamięta pucharowy koszmar niebieskich?

przypominamy niektóre pucharowe wpadki niebieskich. Wyjątkowym koszmarem były dla Ruchu porażki ze Stacja Hodowli Roślin z Wojcieszyc oraz Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. 1963. 1/16 finału: Mazur Karczew - Ruch 1:0 1966. 1/8 finału: Szombierki II Bytom - Ruch 2:1 1968. 1/16 finału: Unia Racibórz - Ruch 2:1

Patrycja Wyciszkiewicz z kolejnym złotem mistrzostw Europy! Tym razem w sztafecie

Patrycja Wyciszkiewicz z kolejnym złotem mistrzostw Europy! Tym razem w sztafecie

Młodzik Warszawa), Rafał Smoleń (Victoria Racibórz), Łukasz Ozdarski (AZS-AWF Warszawa), Patryk Dobek (SKLASopot) BRĄZOWE kula - Andrzej Regin (Gwardia Szczytno)

Piłkarska IV liga

): Suchowski (47.), Gałgan (90. + 3.). Unia Racibórz - Polonia Marklowice 0:3 (0:0): Pawelec (60.), D. Pluta (83.), Halszka (87.). Energetyk ROW Rybnik - Victoria Jaworzno 4:0 (0:0): Kostecki (52., 62.), Dzięgielowski (60.), Nowak (88. karny). Pniówek Pawłowice Śl. - LKS Łąka 2:1 (1:1): Przybyła (11

Wyniki piłkarskiej IV ligi

11. Łąka 24 24 30:45 12. Unia Racibórz 24 20 34:61 13. Victoria Jaw. 24 17

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I Ruch Radzionków - GKS Tychy 1:1 (0:0): Piotr Giel (83.) - Bizacki (55.). Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Victoria Częstochowa 0:0 . Slavia Ruda Śl. - Orzeł Psary-Babienica 1:2 (0:0): Petri (86.) - Mazur (53.), Halemba (85.). Sarmacja Będzin - Włodar-Domex Częstochowa 3:0

Piłkarska IV liga

IV LIGA Grupa I MK Górnik Katowice - Victoria Częstochowa 2:1 (1:0): Przybyła (25.), Bubrowski (74.) - Ścisłowski (83.). Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Sarmacja Będzin 2:1 (1:0): Wrona (17.), Fusek (57.) - Chudy (55.). Zieloni Żarki - Slavia Ruda Śl. 1:2 (0:1

W piłkarskiej IV lidze faworyci tracą punkty

Unia Racibórz - Beskid Skoczów 1:3 (1:1): Frydryk (7. karny) - Hudek (5.), Zdolski (48.), Stalmach (73.). Energetyk ROW Rybnik - GKS II Jastrzębie 1:0 (1:0): Kubisz (11.). Pniówek Pawłowice Śl. - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 (1:0): Przybyła (43.). Victoria Jaworzno - Grunwald Ruda Śl. 0:1 (0:0): T

Piłkarska IV liga

IV LIGA Weekendowe serie spotkań przyniosły zmiany liderów w obu grupach. W pierwszej, w której na czele znajdują się dwa częstochowskie kluby, Victoria wyprzedziła KS. Do meczu na szczycie doszło w grupie drugiej. Przyszłość Rogów, po golu w ostatniej minucie doliczonego czasu

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I 1. kolejka: Wyzwolenie Chorzów - Górnik Wesoła 0:0 ; Zieloni Żarki - Victoria Jaworzno 3:1 (2:0): Przybyłka 2, Kubik - Struś; ŁTS Łabędy - MOSiR Sparta Zabrze 2:1 (1:0): Rybitwa, Zajączkowski - Cudok; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Slavia Ruda Śl. 3

Koniec sezonu w piłkarskiej IV lidze

Grupa I Górnik Wesoła - Górnik 09 Mysłowice 1:0 (0:0): Witek; Victoria Częstochowa - Sarmacja Będzin 1:0 (1:0): Nowak; Źródło Kromołów - KS Częstochowa 0:4 (0:1): Żurawiecki, Prusko, Kyzioł, B. Kowalski; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - MKS Myszków 0:3 (0:1): Balcerek (samobójcza), Szyja

Piłka nożna. Raków w Śląskiej Lidze Juniorów

będzie Ruch Radzionków. Wyniki IV kolejki: Stadion Chorzów - GKS Katowice 2:3, Victoria Jaworzno - Unia Racibórz 2:2, Ruch Radzionków - Walcownia Czechowice 4:2, Odra Wodzisław - Ruch Chorzów 1;1, Piast Gliwice - MOSiR Jastrzębie 1:1, MOSM Tychy - Concordia Knurów O:1, Górnik Zabrze - Polonia Bytom 2:0

Piłkarska IV liga

IV LIGA Grupa I Victoria Jaworzno - AKS Wyzwolenie Chorzów 0:2 (0:1): Świętek, Lelek; MOSiR Sparta Zabrze - Unia Rędziny 1:1 (1:1): Łączek - Andrzejewski; Górnik MK Katowice - Zieloni Żarki 0:2 (0:0): Zachara, Nalepa; Slavia Ruda Śl. - ŁTS Łabędy 3:1 (1:0

Metal Skałka Żabnica w III lidze!

Grupa I Górnik Wesoła - Victoria Częstochowa 0:0 , Źródło Kromołów - Górnik 09 Mysłowice 2:0 (1:0): Zdanowski, Surowiec; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Sarmacja Będzin 3:2 (1:2): Korepta 3 - Chudy, Kozerański; ŁTS Łabędy - MKS Myszków 0:0 , Zieloni Żarki - Slavia Ruda Śl. 3:0

Wyniki piłkarskiej IV ligi

11. Jastrzębie II 19 18 25:35 12. Unia Racibórz 19 17 29:50 13. Victoria Jaw. 19

Piłkarska IV liga

; Victoria Jaworzno - Górnik Wesoła 2:3 (0:0): Kuzak, D. Jajeśniak - Muszalik 3; MKS Myszków - Zieloni Żarki 2:0 (1:0): S. Gruszka, Sołtysik; Górnik 09 Mysłowice - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2:2 (1:0): Rak, Kania - Foszmańczyk, Zudin; Victoria Częstochowa - Źródło Kromołów 3:0 (1:0): T. Stefański 2

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I Górnik Wesoła - Źródło Kromołów 2:1 (1:1): Borek, Bobla - Szadkowski; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Victoria Częstochowa 0:2 (0:0): T. Stefański, Nowak; ŁTS Łabędy - Sarmacja Będzin 1:1 (0:1): Czaja - Gorgoń; Zieloni Żarki - KS Częstochowa 0:1 (0:0): Prusko; Unia

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I Slavia Ruda Śl. - MOSiR Sparta Zabrze 6:0 (4:0): Dykta 4, Kudełko, Dudka; Górnik MK Katowice - Górnik Wesoła 0:2 (0:0): Witek, Kroczek; MKS Myszków - Victoria Jaworzno 0:0 , Sarmacja Będzin - AKS Wyzwolenie Chorzów 3:1 (1:1): Chudy 2, Sobczak - Świętek; Górnik 09

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I Górnik MK Katowice - ŁTS Łabędy 2:0 (0:0): Przybyła, Marko; Górnik 09 Mysłowice - Górnik Wesoła 0:2 (0:1): Muszalik, Bobla; Sarmacja Będzin - Victoria Częstochowa 2:1 (0:0): D. Koch, Chudy - Giczański (samobójcza); KS Częstochowa - Źródło Kromołów 2:0 (2:0): A

Wyniki piłkarskiej IV ligi

; AKS Wyzwolenie Chorzów - Źródło Kromołów 4:0 (2:0): Serafin, Lelek, Wróblewski, Stachański; Victoria Jaworzno - Górnik 09 Mysłowice 2:1 (1:1): Struś, D. Jajeśniak - Sobczak; MOSiR Sparta Zabrze - Sarmacja Będzin 0:1 (0:0): Bała; Slavia Ruda Śl. - MKS Myszków 4:1 (1:1): Rybarczyk 2, Dykta, Walas

IV liga piłki nożnej

Grupa I AKS Wyzwolenie Chorzów - Victoria Jaworzno 2:3 (1:1): Wiana, Wróblewski - Jajeśniak 2, Madej; Unia Rędziny - MOSiR Sparta Zabrze 2:0 (1:0): Komorowski, Derda; Zieloni Żarki - Górnik MK Katowice 0:2 (0:1): Nowak, Orlik; ŁTS Łabędy - Slavia Ruda Śl. 0:0 , Zagłębiak

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I KS Częstochowa - Olimpia Truskolasy 1:0 (0:0): Kurpios; Górnik MK Katowice - Unia Rędziny 1:0 (1:0): Chmielowiec; Victoria Częstochowa - Górnik Wesoła 3:3 (2:2): R. Stefański 2, Ł. Stefański - Muszalik 2, Kroczek; Górnik 09 Mysłowice - Źródło Kromołów 2:2 (1:0

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I Górnik Wesoła - Zieloni Żarki 1:2 (1:1): Iwan - Wiklak, Cziba; Unia Rędziny - ŁTS Łabędy 1:2 (0:0): Andrzejewski - Nowak, Czaja; AKS Wyzwolenie Chorzów - Olimpia Truskolasy 0:0 , Victoria Jaworzno - Źródło Kromołów 0:0 , MOSiR Sparta Zabrze - Victoria Częstochowa 1

Piłkarska IV liga

IV LIGA Grupa I KS Częstochowa - Górnik Wesoła 1:1 (1:0): Krzyczmanik - Bobla; Sarmacja Będzin - MKS Myszków 2:0 (0:0): Pietrkiewicz, Bała; Victoria Częstochowa - Górnik MK Katowice 1:0 (0:0): Kotas; Źródło Kromołów - MOSiR Sparta Zabrze 1:1 (1:0

Wyniki IV ligi piłkarskiej

Grupa I Unia Rędziny - Górnik 09 Mysłowice 2:3 (2:1): Kijak, Nawizowski - Toborek 2, Sobczak; Górnik Wesoła - Górnik MK Katowice 1:1 (0:0): Kurzaczek - Przybyła; MOSiR Sparta Zabrze - Slavia Ruda Śl. 1:2 (0:0): Cudok - Rolnik, Met; Victoria Jaworzno - MKS Myszków 3:0 (1:0

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I ŁTS Łabędy - Górnik Wesoła 0:0 , Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Unia Rędziny 4:0 (2:0): A. Nowak 2, Suwaj 2; Źródło Kromołów - AKS Wyzwolenie Chorzów 2:0 (2:0): Janikowski, Surowiec; Górnik 09 Mysłowice - Victoria Jaworzno 1:1 (0:0): Rak - Jajeśniak; Sarmacja Będzin

Wyniki IV ligi - grupa I i II

Grupa I Górnik Wesoła - KS Częstochowa 3:1 (0:0): Iwan, Słonina, Bobla - Kowalczyk; MKS Myszków - Sarmacja Będzin 0:1 (0:0): Zapart; Slavia Ruda Śl. - Górnik 09 Mysłowice 0:0 , Górnik MK Katowice - Victoria Częstochowa 0:2 (0:1): Kuziorowicz, Psonka; MOSiR Sparta Zabrze

Wyniki dwóch grup IV ligi śląskiej

Grupa I Unia Rędziny - Górnik Wesoła 1:2 (0:1): M. Pitner - Bobla, Borek; Zieloni Żarki - Wyzwolenie Chorzów 1:0 (0:0): Kubik; Olimpia Truskolasy - Victoria Jaworzno 2:0 (0:0): Okrent (samobójcza), Zalewski; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - MOSiR Sparta Zabrze 0:1 (0:1

Piłkarska IV liga

Racibórz - LKS Łąka 1:1 (0:0): Szałkowski (48.) - Pławecki (72.). Start Mszana - Victoria Jaworzno 0:2 (0:1): Niedzielski (17.), Urban (76.). Polonia Marklowice - Wawel Wirek 3:0 (1:0): Błędowski (32., 78.), Pawelec (58.). Przyszłość Rogów - LKS Czaniec 3:1 (2:0): Dzierżenga (21. 57.), Mościcki (27

Wyniki piłkarskiej IV ligi

(24.), B. Polis (26.). ŁTS Łabędy - Victoria Częstochowa 0:0 . Milenium Wojkowice - Slavia Ruda Śl. 0:0 . MKS Myszków - Sarmacja Będzin 0:0 . Źródło Kromołów - Zieloni Żarki 2:3 (0:2): A. Kukułka (62. karny), Stępień (90. + 3.) - Spórna (36.), Zachara (40.), Brodziński (89.). Ruch Radzionków - MK

Zagłębiak i Żabnica liderami IV ligi

Grupa I Sarmacja Będzin - Górnik Wesoła 1:3 (1:1): Bała - Bobla, Kurzaczek, Zemczak; Górnik 09 Mysłowice - KS Częstochowa 0:2 (0:1): Kurpios, Kyzioł; Victoria Częstochowa - MKS Myszków 2:0 (1:0): T. Stefański 2; Źródło Kromołów - Slavia Ruda Śl. 0:4 (0:2): Pawlak 2

Piłkarska IV liga

Grupa I Unia Rędziny - Slavia Ruda Śl. 2:2 (1:1): Operacz, Pidzik - Met, Dykta; Źródło Kromołów - Victoria Częstochowa 1:5 (0:1): Żelazny - T. Stefański 2, Piwiński 2, Ścisłowski; Górnik Wesoła - Victoria Jaworzno 2:1 (1:1): Witek, Pacuła - Struś; AKS Wyzwolenie Chorzów

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I Unia Rędziny - KS Częstochowa 0:0 , Górnik Wesoła - MOSiR Sparta Zabrze 2:2 (1:1): Kroczek, Iwan - Socha 2; Victoria Jaworzno - Górnik MK Katowice 0:0 , ŁTS Łabędy - Górnik 09 Mysłowice 1:1 (1:1): Plech - Sobczak; Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Źródło Kromołów 3:2 (1

Piłkarska IV liga

Kromołów - Olimpia Truskolasy 2:3 (2:2): Szadkowski 2 - Świtała, Zalewski, Kołodziejczyk; Victoria Częstochowa - ŁTS Łabędy 4:0 (4:0): R. Stefański, T. Stefański, Załucki, Janusz; Górnik 09 Mysłowice - Zieloni Żarki 0:1 (0:1): Kubik; Sarmacja Będzin - Unia Rędziny 2:0 (2:0): Gorgoń, Pietrkiewicz

Piłkarska IV liga

IV LIGA Grupa I Górnik MK Katowice - MKS Myszków 0:0 , Górnik Wesoła - Slavia Ruda Śl. 3:1 (2:1): Wolak 2, Kurzaczek - Pawlak; MOSiR Sparta Zabrze - KS Częstochowa 1:2 (0:0): Michalski - Krzyczmanik, Kurpios; Victoria Jaworzno - Sarmacja Będzin 3:1 (2:1

Wyniki piłkarskiej IV ligi

; Victoria Jaworzno - Victoria Częstochowa 0:4 (0:3): Załucki, Kuziorowicz, Ojczyk, Ścisłowski; AKS Wyzwolenie Chorzów - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:0 (1:0): Kopyciok; Unia Rędziny - Olimpia Truskolasy 0:2 (0:1): Ł. Krawczyk, Zalewski; Zieloni Żarki - ŁTS Łabędy 0:0 . Źródło Kromołów pauzowało

Piłkarska IV liga

Grupa I KS Częstochowa - MKS Myszków 1:0 (0:0): Skwarczyński; Zieloni Żarki - Górnik Wesoła 2:0 (1:0): Przybyłka, Piech; ŁTS Łabędy - Unia Rędziny 1:2 (0:1): Gontarewicz - Palacz 2; Źródło Kromołów - Victoria Jaworzno 2:1 (0:1): Dąbrowski, Piórecki - Wartała; Victoria

Piłkarska III i IV liga

.) - Kielanowski (13.). Skalnik Gracze - Beskid Skoczów 1:1 (1:1): Jaworski (40.) - Bilski (37. samobójcza). TOR Dobrzeń Wielki - Victoria Chróścice 0:1 (0:0): Tyc (86.). Koszarawa Żywiec - LZS Leśnica 0:3 (walkower). W meczach rozegranych w czwartek: Ruch Radzionków - Energetyk ROW Rybnik 4:1 , Rozwój

Hit nowej II ligi: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy!

Dąbrowa Górnicza, Zieloni Żarki i Slavia Ruda Śl. (z I grupy śląskiej IV ligi) oraz Przyszłość Rogów, Polonia Łaziska Górne, Metal WG Skałka Żabnica, Grunwald Ruda Śl., LKS Czaniec, GKS II Jastrzębie, Unia Racibórz, LKS Łąka, Polonia Marklowice i Victoria Jaworzno (z II grupy śląskiej IV ligi), Gwarek

Piłkarska IV liga, grupa II

Grunwald Ruda Śl. - Polonia Marklowice 2:1 (1:1); Gielza (34.), Trepka (90.) - Matysek (42.) Czarni-Góral Żywiec - MKS Krzanowice 2:1 (1:0); Krasiński (3.), Trzop (55.) - Drzymała (68.) Unia Racibórz - Victoria Jaworzno 0:1 (0:0); Gola (34. karny) MKS Lędziny - BKS Stal Bielsko-Biała 3:2 (0:1

Piłkarska IV liga

(39.), Mościcki (49.). LKS Łąka - Unia Racibórz 0:2 (0:1): Potaczek (40.), Podolak (86.). Victoria Jaworzno - Start Mszana 4:0 (1:0): Jajeśniak (10.), Wartała (70., 90.), Świerczyński (76.). Wawel Wirek - Polonia Marklowice 2:1 (1:1): Sworowski (1.), Lokaj (80. karny) - Powiecko (44.). W meczu

Wyniki piłkarskiej IV ligi

(37. karny, 83.), Granica (39.) - Łęcki (34.). Unia Racibórz - Victoria Jaworzno 3:1 (1:0): Cichecki (24.), Woniakowski (62. karny), Kapinos (85.) - Żuraw (55.). Przyszłość Rogów - LKS Łąka 5:0 (1:0): Styczeń (30.), Kuś (49.), Dzierżenga (62., 90.+3), Caniboł (88.). Energetyk ROW Rybnik - LKS

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Racibórz 27 24 40:67 13. Marklowice 27 20 26:62 14. Victoria Jaw. 27 17

Piłkarska IV liga

Częstochowa - Slavia Ruda Śl. 3:0 (0:0): Skwarczyński (59.), Kuziorowicz (89.), Andrzejewski (90.). Orzeł Psary-Babienica - Victoria Częstochowa 1:0 (0:0): Rzepecki (75.). 1. GKS Tychy 23 51 46:9

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Częstochowa - Zieloni Żarki 2:2 (1:1): Kuziorowicz (45., 57.) - Zachara (16.), Sarzała (51). Orzeł Psary-Babienica - Sarmacja Będzin 2:1 (1:1): Wojtasz (3., 48.) - Zapart (4.). Victoria Częstochowa - Slavia Ruda Śl. 1:0 (0:0): Met (60. samobójcza). 1. GKS Tychy

Piłkarska IV liga

(86.). Metal WG Skałka Żabnica - Victoria Jaworzno 2:0 (1:0): Stasica (24.), Damian Nowak (81.). LKS Czaniec - LKS Łąka 2:1 (1:0): Żak (11.), Majdak (57.) - Tomanek (85.). BKS Stal Bielsko-Biała - Unia Racibórz 1:0 (0:0): Trzop (52.). 1. Skoczów

Wyniki III i IV ligi piłkarskiej

.). Pozostałe mecze w wielkanocną sobotę i poniedziałek. IV LIGA Grupa I Górnik Wesoła - Unia Rędziny 4:1 (1:0): Pacuła 2, Muszalik, Bobla - Puchała; AKS Wyzwolenie Chorzów - Zieloni Żarki 1:0 (0:0): Lelek; Victoria Jaworzno - Olimpia Truskolasy 2:0 (1:0): Miśkiewicz

Piłkarska IV liga

.), Piełka (78., 90. + 2.), Kubisz (83.), Kruczek (88.). Beskid Skoczów - Przyszłość Rogów 3:1 (1:0): Zdolski (43., 53.), Prusek (77.) - Kobeszko (67.). Metal WG Skałka Żabnica - Unia Racibórz 2:1 (1:0): Vesely (29.), Wentkowski (83.) - Szałkowski (90.). Victoria Jaworzno - Wawel Wirek 4:1 (1:0): Madej

Wyniki piłkarskiej IV ligi

2:2 (0:1): Słonina (46.), Frąckowiak (58.) - Gunia (40.), Luban (70.). ŁTS Łabędy - Włodar-Domex Częstochowa 3:0 (0:0): Rybitwa (46.), Waluś (76.), Zajączkowski (90.). Milenium Wojkowice - Orzeł Psary-Babienica 0:5 (0:3): Wojtasz (7., 65.), Ziaja (41., 43., 86.). MKS Myszków - Victoria

Wyniki piłkarskiej IV ligi

- Unia Racibórz 1:2 (1:1): Pieczka (45.) - Woniakowski (37.), Rachwalski (79.). Wawel Wirek - Przyszłość Rogów 2:5 (1:2): Gruchalski (22.), Bracki (90.) - Dzierżenga (27., 35.), Pyka (69., 72.), Mościcki (90. + 1.). Victoria Jaworzno - Energetyk ROW Rybnik 0:2 (0:1): Dzięgielowski (45. + 1

Piłkarska IV liga

(1:0): Kowalski (38.), Suker (63.). Zieloni Żarki - ŁTS Łabędy 0:0 . Sarmacja Będzin - GKS Tychy 0:1 (0:0): Odrobiński (71. karny). Slavia Ruda Śl. - Górnik Wesoła 2:2 (0:1): Kudełko (67. karny), Dolny (72.) - Wolak (15., 85.). Victoria Częstochowa - Sparta Lubliniec 4:0 (3:0): Ścisłowski (21

Wyniki IV ligi piłkarskiej

Grupa I Orzeł Psary-Babienica - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 6:0 (2:0): B. Polis (31., 40.), Ziaja (59., 76.), D. Wojtas (65.), Matyl (81.). Włodar-Domex Częstochowa - Victoria Częstochowa 0:1 (0:0): Chobot (60.). Sparta Lubliniec - Slavia Ruda Śl. 0:3 (0:2): Rybarczyk (3

Piłkarska IV liga

.), Pawłowski (76. samobójcza). GKS II Jastrzębie - Victoria Jaworzno 3:1 (0:1): Chrabąszcz (64.), Pontus (71.), Wojciechowski (79.) - Urban (22.). Przyszłość Rogów - Unia Racibórz 3:1 (2:0): Mościcki (1.), Dzierżenga (36., 75.) - Frydryk (56.). 1. Skoczów

Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I Włodar-Domex Częstochowa - Sarmacja Będzin 3:2 (2:2): Kobus (23., 84.), Kurpios (28.) - D. Koch (20.), Zapart (38.). Victoria Częstochowa - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:0 (1:0): Prusko (7.). Orzeł Psary-Babienica - Slavia Ruda Śl. 3:1 (0:0): Wilczok (63.), M. Polis (82

Wyniki piłkarskiej IV ligi

.). Sarmacja Będzin - Orzeł Psary-Babienica 3:5 (1:3): Zapart (34., 56.), Kardaś (60.) - B. Polis (15., 88.), Wojtasz (19., 38.), Ziaja (52.). Slavia Ruda Śl. - Victoria Częstochowa 2:5 (1:1): Rybarczyk (9.), Pawlik (46.) - Prusko (31.), A. Stępień (48.), R. Stefański (60.), Załucki (70.), Kotas (90

Piłkarska III i IV liga

Bielsko-Biała 0:2 (0:1): Suchowski (6.), Musiał (73. karny). LZS Leśnica - Victoria Chróścice 3:1 (1:1): Franek (14.), Wróbel (65., 83.) - Mika (44. karny). Energetyk ROW Rybnik - Silesius Kotórz Mały 3:0 (0:0): Krótki (81.), Buchała (87., 90.). Rajfel Krasiejów - Walka Zabrze 0:1 (0:0): Gruchalski

Piłkarska IV liga, grupa I

W meczach zaległych: MKS Lędziny - Odra II Wodzisław Śl. 0:5 (0:3); Sikora (3.), Jarosz (11.), Bizacki (43.), Ziarkowski (55., 85.). Victoria Jaworzno - BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 (1:0); Ząbek (12.), Gabiga (53.). Walcownia Czechowice-Dziedzice - Polonia Marklowice 0:1 (0:0); A. Skupień (63.). W

Ważny weekend w naszym sporcie. Będą emocje

Bełchatów, KOKS Radlin, Piast Krotoszyn i Victoria Wałbrzych.. Trzeci nasz zespół MMKS Kędzierzyn-Koźle zagra w Miliczu, a za rywali będzie miał: KS Milicz i MKS Będzin, Jastrzębski Węgiel, MOS Sieradz i Kęczanina Kęty. Wśród młodziczek dwa nasze zespoły MMKS Kędzierzyn-Koźle i NTSK Nysa wystąpią w Poznaniu

Piłkarska IV liga: trzy niewykorzystane karne w jednym meczu!

- przyp. red.] sam nie wykorzystał trzech jedenastek w jednym meczu - dodał Kamiński, którego drużyna zwycięskiego gola zdobyła w doliczonym czasie gry. Górnik MK Katowice - Olimpia Truskolasy 1:1 (0:0): Przybyła - Hyra; KS Częstochowa - Victoria Częstochowa 2:1 (1:0): Sneka, Kurpios - T. Stefański

Piłkarska IV liga, grupa II

.) Walcownia Czechowice - Victoria Jaworzno 0:0 MKS 05 Krzanowice - MKS Lędziny 1:1 (1:0); Dudacy (23.) - Mikolasz (85.) Górnik Pszów - Unia Racibórz 1:1 (1:0); Stabla (21.) - Bulandra (85.) Górnik Jastrzębie - Koszarawa Żywiec 1:1 (0:0); Żbikowski (75.) - Kamionka (85.) Pasjonat Dankowice - AKS Mikołów 3:0

Piłkarska IV liga, grupa II

Victoria Jaworzno - Polonia Marklowice 3:1 (3:1); Gabiga (14.), S. Wrona (35.), Głodek (45.) - Pawelec (22.). Unia Racibórz - MKS 05 Krzanowice 1:1 (1:0); Bulandra (23.) - Dudacy (81.). MKS Lędziny - Walcownia Czechowice-Dziedzice 0:0. Odra II Wodzisław Śl. - Grunwald Ruda Śl. 3:2 (1:1); Jankowski

Piłkarska IV liga, grupa II

Grunwald Ruda Śl. - Victoria Jaworzno 1:3 (1:2); Kasprzyk (13.) - Gabiga (5.), Wrona (18.), Tyc (78.) AKS Mikołów - BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 (1:1); Kawulka (45.), Lorens (85.) - Natanek (45.) Czarni-Góral Żywiec - Przyszłość Rogów 3:3 (2:2); Trzop (38., 64., karny), Przerwa (44.) - Kołek (2

Piłka nożna: IV liga, grupa II

(72.), Taraszkiewicz (75.), Adaszek (82.) Koszarawa Żywiec - Walcownia Czechowice 3:0 (2:0); Stawecki (20.), Matras (27.), Socha (80.) Unia Racibórz - Polonia Marklowice 1:1 (1:0); Pawłowski (45.) - Halszka (83.) MKS Lędziny - Grunwald Ruda Śl. 1:3 (1:0); Kulpiński (28.) - Kasprzyk (50.), Gielza (54

Piłka nożna: IV liga, grupa II

.) - Sztorc (17. karny), Odrobiński (55.), Folek (82.) Górnik Jastrzębie - Polonia Marklowice 2:0 (1:0); Ćmich (37.), Pielorz (89.) Koszarawa Żywiec - Grunwald Ruda Śl. 1:0 (1:0); Domrzał (20.) Unia Racibórz - Pasjonat Dankowice 1:0 (0:0); Tomasiak (70.) Victoria Jaworzno - AKS Mikołów 1:2 (1:1); Misztal (25

Piłka nożna: IV liga, grupa II

2:1 (0:0); Dzierżęga (84.), Matras (89. karny) - Trzop (70.) Unia Racibórz - AKS Mikołów 3:3 (2:0); Ufoh (12.), Pawłowski (40.), Świtała (76. karny) - Sikora (68.), Kawulka (72.), Piekarz (85. karny) MKS Lędziny - Przyszłość Rogów 0:2 (0:1); Kuś (4.), Bednarek (83.) Odra II Wodzisław - Victoria

IV liga piłkarska

Wodzisław Śl. - Czarni-Góral Żywiec 0:0. MKS Lędziny - Unia Racibórz 0:1 (0:0); Frydryk (84.). Victoria Jaworzno - Polonia Łaziska 1:0 (1:0); Wrona (20.). Polonia Marklowice - AKS Mikołów 6:1 (2:0); Halszka (8., 43., 74., 90.), Owczarek (85.), Mańka (72.) - Kurasz (83.). Koszarawa Żywiec - Przyszłość Rogów

Piłkarska IV liga, grupa II

); Zadworny (90.) Górnik Jastrzębie - AKS Mikołów 3:1 (1:0); Adaszek (33.), Żbikowski (61.), Taraszkiewicz (68. karny) - Łach (72.) Koszarawa Żywiec - Przyszłość Rogów 1:1 (0:1); Marszałek (71.) - Pawłowski (29. karny) Unia Racibórz - Odra II Wodzisław 1:2 (1:1); Frydryk (17.) - Szymiczek (15.), Socha (74

Wyniki piłkarskiej IV ligi

8. Victoria 25 32 32:32 9. Skoczów 25 32 43:45 10. Unia Racibórz 26 31

IV liga piłkarska

.), Hanzel (85.) - Halszka (57.). Unia Racibórz - Victoria Jaworzno 2:1 (1:1); Frydryk (32.), Podolak (60.) - Rosół (16.). Pasjonat Dankowice - Odra II Wodzisław Śl. 2:1 (0:1); Bieszczad (70.), Płonka (75.) - Caniboł (12.). 1. Energetyk ROW 24

IV liga piłkarska

Lędziny - Odra II Wodzisław Śl. 1:0 (0:0); Balcerowski (82. karny). Polonia Marklowice - Unia Racibórz 0:2 (0:1); Pawłowski (9.) Frydryk (83.). Koszarawa Żywiec - Czarni-Góral Żywiec 1:0 (1:0); Socha (17. karny). Górnik Pszów - AKS Mikołów 1:2 (0:0); Roesner (90.) - Lorens (76.), M. Szczepanik (82

Piłkarska IV liga

.), Paszenda (59.) - S. Starowicz (20.). Górnik Pszów - Polonia Marklowice 0:4 (0:0); Pawelec (54., 70.), Halszka (61., 66.). Przyszłość Rogów - Victoria Jaworzno 3:0 (2:0); Kuś (18.), Prusek (42.), Jasiński (86.). AKS Mikołów - Pasjonat Dankowice 0:1 (0:0); Tomala (54., karny). Polonia Łaziska - Unia

Piłkarska IV liga

. Biliński (20.), Balcerowski (83.). Unia Racibórz - Grunwald Ruda Śl. 3:1 (2:0); Woniakowski (5.), Frydryk (41., 82.) - Kroczek (86.). AKS Mikołów - Przyszłość Rogów 0:0. Polonia Łaziska - Górnik Pszów 4:1 (3:0); Marcin Jędrowski (6.), Przybyła (25.), Mogilan (27.), Kubies (85.) - Widenka (76.). Czarni

Wyniki piłkarskiej IV ligi

. Kościelec 20 3 15:98 Grupa II MK Górnik Katowice - AKS Mikołów 1:1 (1:1); Orlik (40.) - Kurasz (5.). Polonia Marklowice - Odra II Wodzisław Śl. 1:0 (1:0); Halszka (43.). Koszarawa Żywiec - Unia Racibórz 1:1 (0:1); Matras (58

Piłkarska IV liga

. Górnik II 16 12 26:38 16. Kościelec 16 3 13:84 Grupa II MK Górnik Katowice - Unia Racibórz 1:1 (0:0); Michalski (74

Medale w pływackich MP do lat 18

Grudziądz Dagmara Wyłupek. Stawała na najniższym stopniu podium na 100 m (1.15,98) i 200 m (2.41,88) w stylu klasycznym. W obu konkurencjach przegrywała z Katarzyną Duljan (Victoria Racibórz) i Magdaleną Warzkiewicz (UŚKS Ostrołęka). Grudziądzanka, która na co dzień treneruje w Szkole Mistrzostwa Sportowego

Piłkarska IV liga

II 13 9 22:33 16. Kościelec 13 3 11:60 Grupa 2 Unia Racibórz - MKS Lędziny 0:0. Beskid Skoczów - Pasjonat Dankowice 2:1

Piłkarska IV liga

.), Piełka (87.). Unia Racibórz - Odra II Wodzisław Śl. 1:2 (1:1); Kopczyński (25.) - Sikora (32.), J. Wieczorek (87.). Beskid Skoczów - Victoria Jaworzno 1:3 (1:1); Misztal (32.) - Szymański (22.), Gabiga (50.), Vukadinović (60.). Czarni-Góral Żywiec - Polonia Marklowice 1:1 (0:0); Bogdan (65.) - Halszka

Piłkarska IV liga

8 3 9:26 Grupa II Grunwald Ruda Śl. - Unia Racibórz 4:3 (2:1); Duda (31.), Starowicz (38.), Jarczyk (54.), Bujny (74.) - Bulandra (41.), Woniakowski (77.), Kowalczyk (85.). MKS Lędziny - MK Górnik Katowice 1:1 (1:0); Balcerowski (30

Piłkarska IV liga

Grupa 2 MKS Lędziny - Victoria Jaworzno 0:2 (0:1); Wurzel (23. karny, 72.). Unia Racibórz - Koszarawa Żywiec 0:2 (0:1); Kolisz (20.), Jarosz (69.). Beskid Skoczów - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:0); Szczęsny (57.) - Kostecki (89.). Czarni-Góral Żywiec - Górnik Pszów 1:0 (1:0); Konieczny (22.). Polonia

Piłkarska IV liga

7:5 6. Unia Racibórz 6 10 9:4 7. Łaziska 6 8 9:8 8. Victoria

Piłkarska IV liga

5 0 7:15 Grupa 2 Grunwald Ruda Śl. - Victoria Jaworzno 1:1 (0:1); Szpoton (51.) - Wurzel (16.). Polonia Marklowice - MKS Lędziny 4:0 (2:0); Halszka (2., karny, 65.), M. Powiecko (42.), Staniek (90.). Odra II Wodzisław Śl. - Koszarawa

Piłkarska IV liga

Łaziska 1:1 (1:1); Szabrański (15., karny) - A. Kopytko (43., karny). AKS Mikołów - Czarni-Góral Żywiec 2:1 (0:1); Bąk (70.), Cieszko (85.) - Duda (15.). Górnik Pszów - Pasjonat Dankowice 4:0 (1:0); Szweda (42.), Glenc (60.), Pielorz (82., 86.). Koszarawa Żywiec - Victoria Jaworzno 1:1 (0:1); Woźniak (64

IV liga piłkarska

3 0 5:9 Grupa 2 Grunwald Ruda Śl. - MKS Lędziny 1:2 (0:1); Świętek (59.) - Szabrański (45., 68.). Polonia Marklowice - Koszarawa Żywiec 2:1 (1:1); Michał Skupień (20.), Powiecko (66.) - Augustyniak (45.). Victoria Jaworzno

IV liga piłkarska

Żywiec - MKS Lędziny 0:0. Polonia Marklowice - Górnik Pszów 5:1 (3:0); Pawelec (13., 20.), Kuczmarzewski (30.), Halszka (88.), Powiecko (90., karny) - Drobny (67.) Victoria Jaworzno - Przyszłość Rogów 1:4 (0:1); Vukadinović (55.) - Sowisz (25.), Jasiński (70.), Kuś (79., 84.). Unia Racibórz - Polonia

IV liga piłki nożnej

- Polonia Marklowice 2:0 (1:0); Jarząbek (24.), Piekarz (68.). Odra II Wodzisław - MKS Krzanowice 4:1 (2:1); Ziarkowski (18., 29., 70.), Sikora (55.) - Kerner (15.). Victoria Jaworzno - Górnik Pszów 1:1 (0:1); Struś (70.) - Glenc (7.). Unia Racibórz - Koszarawa Żywiec 1:2 (0:0); Pawłowski (65.) - Dzierżęga

Piłkarska IV liga

., karny) - Midor (44.), Trzop (72.). AKS Mikołów - Pasjonat Dankowice 0:0. Victoria Jaworzno - Walcownia Czechowice-Dziedzice 0:0. MKS Lędziny - MKS Krzanowice 4:0 (0:0); Grzesik (54., 60.), Gadaj (78.), Szyszka (81.). Unia Racibórz - Górnik Pszów 2:0 (1:0); Frydryk (10., 55.). Odra II Wodzisław - Polonia

Piłkarska IV liga

. Concordia 24 19 22:42 16. Unia D. G. 23 14 24:54 Grupa II Victoria Jaworzno - Grunwald Ruda Śl. 1:1 (1:0); Misztal (8

IV liga piłki nożnej

23:51 Grupa 2 Walcownia Czechowice-Dziedzice - Koszarawa Żywiec 0:1 (0:1); Marszałek (35.). Polonia Marklowice - Unia Racibórz 1:1 (0:1); Pawelec (82.) - Pawłowski (5.). AKS Mikołów - Przyszłość Rogów 2:0 (1:0); Ćwiękała (39.), Gacki (84.). Pasjonat Dankowice

Piłkarska IV liga

), Pawłowski (67.). Victoria Jaworzno - Czarni-Góral Żywiec 1:0 (0:0); Gabiga (67.). MKS Lędziny - Pasjonat Dankowice 1:1 (1:0); Szymański (42., karny) - Stasica (51.). Unia Racibórz - Grunwald Ruda Śl. 6:1 (3:1); Pawłowski (10., 52.), Kowalczyk (16.), Podolak (37.), Frydryk (55.), Świtała (60.) - Gielza (45

Piłkarska IV liga

., karny, 83.), Żbikowski (28.), Myśliwiec (44.), Miąsko (69., 89.). Grunwald Ruda Śl. - Koszarawa Żywiec 2:1 (0:0); Kasprzyk (81.), Gielza (90.) - Marszałek (65.). AKS Mikołów - Victoria Jaworzno 3:1 (2:1); Ćwiękała (30.), Gacki (36.), Lorens (78.) - Gola (32.). Przyszłość Rogów - Odra II Wodzisław Śl. 2

IV liga piłkarska

:47 Grupa 2 Victoria Jaworzno - Unia Racibórz 1:1 (1:1); Tyc (42.) - Podolak (15.). BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Lędziny 2:4 (2:3); Natanek (11.), Lech (25.) - Szymański (10.), M. Wowro (17.), Szyszka (26., 54.). Koszarawa Żywiec - Odra II Wodzisław Śl. 4:0 (1:0

Piłkarska IV liga

:34 Grupa II Walcownia Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (0:1); Gąsiorek (77.) - Natanek (3.), T. Suchowski (90., karny). Grunwald Ruda Śl. - Górnik Pszów 2:1 (0:1); Sobiech (47., 67.) - Szweda (30.). Victoria Jaworzno - Odra II Wodzisław Śl. 0:2 (0:0