van persie mu aston villa

tok

Premier League. Arsenal wygrał z Aston Villą

W meczu 17. kolejki Premier League Aston Villa przegrało na własnym stadionie z Arsenalem Londyn 1:2. Cały mecz zagrał Wojciech Szczęsny. Van Persie strzelając gola wyrównał rekord Thierry'ego Henry w liczbie strzelonych goli w jednym roku dla Arsenalu.

Popis Sergio Aguero przeciwko Aston Villi. Argentyńczyk pobił rekordy Premier League

Manchester City pokonał Aston Villę 6:1 w 22. kolejce Premier League. Bohaterem meczu był Sergio Aguero, który strzeliłtrzy gole i pobił dwa rekordy ligi.

Popis gwiazdy Manchesteru United! Pierwszy taki mecz od 7 lat

Manchester United wciąż może marzyć o Lidze Mistrzów! Hat-trick Anthony'ego Matriala zapewnił zwycięstwo nad Sheffield United.

Manchester United mistrzem Anglii

asysty w Premier League w tym sezonie. Z kolei dla Van Persiego to 22., 23. i 24. gol w tym sezonie. Prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi angielskiej, o jednego gola wyprzedza Luisa Suareza z Liverpoolu. Aston Villa była w pierwszej połowie zupełnie bezradna. W drugiej, gdy Manchester

Jeśli piłkarze Manchesteru chwalą się słitfociami z szatni, wiedz, że coś się dzieje. 20 mistrzostwo Anglii!!

vs Aston Villa 2:0 van Persie przez footballdaily1 W 33 minucie Holender skompletował klasycznego hat-tricka i zarazem ustalił wynik meczu. A później to już zaczęło się dziać! Co ciekawe najlepszy wgląd w wydarzenia z szatni dał nam Facebook Rio Ferdinanda... Jak widać Diabły może i są w swoim

Premier League. Kto się wzmocnił, a kto osłabił? Jak bardzo zmieniły się składy czołowych drużyn? [GRAFIKI]

W Liverpoolu najważniejsza zmiana to odejście Raheema Sterlinga, którego zastąpić ma sprowadzony z Aston Villi Christian Benteke. Kilku z nowych piłkarzy od razu powinno wskoczyć do składu. Przyszli: Christian Benteke (Aston Villa, 32,5 mln), Roberto Firmino (Hoffenheim, 29 mln), Nathaniel Clyne

El. Euro 2016. Hiddink: Zrezygnuję, jeśli przegramy z Łotwą

: Jasper Cillessen (Ajax), Tim Krul (Newcastle United), Kenneth Vermeer (Feyenoord) Obrońcy: Bruno Martins Indi (FC Porto), Joel Veltman (Ajax), Ricardo van Rhijn (Ajax), Ron Vlaar (Aston Villa), Stefan de Vrij (Lazio), Gregory van der Wiel (Paris Saint-Germain), Jetro Willems (PSV) Pomocnicy: Ibrahim

Brazylia - Holandia. Van Gaal wykorzystał wszystkich 23 zawodników. Tego jeszcze nie było!

Ron Vlaar Aston Villa 3 Stefan de Vrij Feyenoord 4 Bruno Martins Indi

Puchar Anglii. Arsenal - Aston Villa 3:2. Wielki powrót "Kanonierów"

ratuje się ostrym faulem i dostaje żółtą kartkę. 76 min. Mieliśmy imponującą drugą połowę, ale teraz tempo opada do monotonnego poziomu z pierwszej. Powoli inicjatywę przejmuje chyba Aston Villa. 73 min. Van Persie przejmuje podanie nie do niego i uderza. Ładnie, tuż nad poprzeczką. 72 min. Zmiana w

Premier League. Arsenal - Aston Villa 1:2

nad Manchesterem City, który ma jeszcze w zanadrzu do rozegrania zaległy mecz. Aston Villa ostatecznie zażegnała widmo spadku z Premier League. 90 min. + 5 Koniec meczu. 90 min. + 1 Zmiana. Heskey za Delpha. 90 min. Ale sędzia dolicza aż cztery minuty! 89 min. GOL! 1:2! Van Persie! Po kolejnym

Premier League. Carrick wśród nominowanych do nagrody Piłkarza Roku

Nominowani do nagrody dla Piłkarza Roku zostali: Bale, Michael Carrick i Robin van Persie (obaj Manchester United), Hazard i Juan Mata (obaj Chelsea) oraz Luis Suarez (Liverpool). O nagrodę dla Młodego Piłkarza Roku z Bale'm i Hazardem konkurują: Christian Benteke (Aston Villa), Romelu Lukaku

Przedświąteczna kolejka Premier League: Chelsea demoluje, Manchester się bije

przeriwe, to serio, dawno nie widziałyśmy tak zbulwersowanego Sir Alexa, jak na konferencji prasowej po tym meczu: Van Persie ma szczęście, że w ogóle przeżył. Zawodnik Swansea zachował się haniebnie i powinien zostać ukarany przez komisję ligi. To była jedna z najgroźniejszych rzeczy, jakie widziałem na

Arsene Wenger wierzy w Wojciecha Szczęsnego

się z kontuzjami. Dziś urazy leczy pięciu piłkarzy, Robin van Persie i Kierran Gibbs raczej w tym sezonie już nie zagrają. Samir Nasri i Nicklas Bendtner dopiero wznowili treningi. Dopiero w niedzielnym spotkaniu z MU zagrają Alex Song i Emmanuel Eboue, którzy występowali w Pucharze Narodów Afryki

Chelsea wygrywa i goni Manchester

negocjacje z trenerem Watfordu Aidy Boothroydem. W drugim zaległym meczu Arsenal, bez kontuzjowanych Thierry'ego Henry'ego, Aleksandra Hleba i Robina Van Persie oraz zawieszonych Gaela Clichy'ego, Kolo Toure, Emmanuela Eboue i Emmanuela Adebayora pokonał Aston Villę 1:0. Jedynego gola zdobył w 10 minucie

Wielki powrót Henry'ego, Chelsea znów remisuje

drugiej połowie dwie bramki zdobył jeszcze van Persie, najpierw wykorzystując karnego podyktowanego za faul na Henrym oraz dobijając Charlton w ostatniej minucie meczu. Chelsea nie wykorzystała szansy na zmiejszenie dystansu do liderującego Manchesteru. "Czerwone Diabły" zremisowały w

Premier League. Arsenal wypunktował Aston Villę, Szczęsny bezrobotny

i grę wznowi Given od bramki 46 min. Rozpoczęła się druga część spotkania I połowa: 45 min. + 2 Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania 44 min. Gervinho sfaulowany i musiał opuścić boisko. Po udzieleniu mu pomocy medycznej wrócił jednak do gry 40 min. Fantastycznym zagraniem popisuje się Van Persie

Arsenal wygrał z West Bromwich

WEST BROMWICH - ARSENAL 0:2 (0:0): van Persie (66.), Edu (92.) 1. Chelsea 35 88 67-13 2. Arsenal 35 77 76-33

Premier League. Koszmar Arsenalu. Liga Mistrzów pod znakiem zapytania

lepszej strony, ale długo nie mogli sforsować obrony Norwich. Dopiero w 72. minucie na 2:2 wyrównał niewidoczny wcześniej Robin van Persie. Osiem minut później Holender wyprowadził swój zespół na prowadzenie i wydawało się, że wszystko skończy się szczęśliwie. Gospodarze pozwolili sobie jednak na chwilę

Liga angielska. 14. kolejka. Arsenal wypada z wielkiej czwórki

; stwierdził, że z taką grą klub nie wywalczy żadnego trofeum w czwartym sezonie z rzędu. Opowiedział o konfliktach w drużynie, ujawniając np., że Theo Walcott i Robin van Persie pobili się w przerwie meczu z Tottenhamem (4:4). I że niektórzy zawodnicy wyzywają kolegów w czasie meczów i odnoszą się do innych

Premier League uzależnia

. Kilka dni temu do klubu zgłosił się sponsor, który chciał zainwestować w klub 140 mln funtów. Pod warunkiem że uda mu się utrzymać. Remis z Aston Villą uchroniłby Newcastle przed spadkiem, bo bezpośredni rywal w walce o utrzymanie - Hull City przegrało swój mecz z Manchesterem United 0:1. W bramce

Austria po Euro: na obozy przyjechało ponad 100 klubów!

solidne (Feyenoord Rotterdam, Aston Villa, Werder Brema, Palermo, Olympiakos Pireus), średniaków (Antalyaspor, Żylina, Dyskobolia Grodzisk), po egzotyczne (irański Rah Ahan Teheran, reprezentacja Bahrajnu). Patrząc jednak, ile klubów pominięto (w tym m.in. z polskich drużyn Wisłę Kraków, Górnika Zabrze i

Telefon eksplodował, włoska rewelacja i niezwykła sytuacja w Czechach [WEEKEND W EUROPIE]

; wrócił do Niemiec po to, by móc grać regularnie. Ale chętnie by wrócił do Anglii za jakiś czas. Interesuje się nim Aston Villa, ale zainteresowanie przejawiają również Włosi, a konkretnie Inter oraz Milan. Allright Rękawice Bramkarsk... RĘKAWICE BRAMKARSKIE SPOKEY... SPOKEY

Rajd Francji, GP Japonii oraz piłkarskie hity w Anglii i we Włoszech [ROZKŁAD WEEKENDU]

swoich kibiców. Z siedmioma punktami na koncie zajmuje dopiero 11. miejsce w tabeli i do liderów - Chelsea - traci już dziewięć oczek. Teraz rywalem Liverpoolu będą piłkarze WBA, którzy w poprzedniej kolejce spotkań pokonali 4:0 Burnley. 18:30 Aston Villa - Man City Tydzień temu Manchester City wygrał z

Liga angielska. Porażka Arsenalu

zawodników miałem na treningu w środku tygodnia? Jednego! Den~lsona. Van Persie grał w Moskwie, Vela w Meksyku... Zobaczyłem ich dopiero w piątek. Rozgrywanie meczów towarzyskich zaraz po rozpoczęciu sezonu jest kompletnym bezsensem - mówił Francuz. Santa Cruz przedłużył kontrakt z Blackburn »

5 kluczowych pytań przed piłkarskim weekendem

piłkarzy jak Rooney, van Persie, Di Maria i Falcao nie wygrają z beniaminkiem QPR, to o lepszą okazję do powrotu na właściwe tory może być już bardzo ciężko. A gdzie powinno szukać luk QPR? Oczywiście w obronie, ta formacja wciąż pozostawia wiele do życzenia, nawet po przyjściu Shawa i Rojo. Do MU w

W sobotę startuje angielska Premier League. Liga tajemnic

Kolejno: imię, nazwisko, pozycja, wiek, poprzedni klub, obecny klub, cena w milionach euro Szkocka Premier League 6 szkockich trenerów pracuje w lidze angielskiej. Alex McLeish (Aston Villa), Steve Kean (Blackburn), Owen Coyle (Bolton), David Moyes (Everton), Kenny Dalglish (Liverpool) i Alex Ferguson (MU

Wygrane Arsenalu i Chelsea

rzadko oddawali strzały. Pierwszego gola zdobyli z rzutu karnego - Shaya Givena (bardzo dobry mecz bramkarza Newcastle) pokonał niezawodny Henry. Drugą bramkę z podania Ljungberga strzelił Robin van Persie. Pierwsza kolejka Sobota: EVERTON - MANCHESTER UNITED 0:2 (0:1): van Nistelrooy (43.), Rooney (47

Kuszczak zagrał w supermeczu z Chelsea!

) Amr Zaki (Wigan) 3 Elano (Man City) Hossam Mido (Middlesbrough) Emmanuel Adebayor (Arsenal) Robin van Persie (Arsenal) John Carew (Aston Villa) Kevin Davies (Bolton Wanderers) Yakubu Aiyegbeni (Everton) Shaun Wright-Phillips (Man City) Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz

El. Euro 2016. Holandia i Turcja ze sporymi problemami. Kto jeszcze rozczarowuje?

- stwierdził Guus Hiddink. Kontuzji w trakcie meczu doznał środkowy obrońca Ron Vlaar. Dobre okazje z przodu marnował Klaas-Jan Huntelaar, a i Robin van Persie nie wydaje się ostatnio tak skuteczny jak jeszcze rok czy dwa lata temu. Obaj panowie krzyczeli na siebie podczas meczu z Kazachstanem; zresztą nigdy

Arsenal wraca do formy, rywal Wisły remisuje

Bentley (73-Jamie O'Hara), Didier Zokora, Luka Modric, Jermaine Jenas, Giovani Dos Santos (59-Aaron Lennon) - Darren Bent. Mecze pierwszej rundy Pucharu UEFA odbędą się 18 września i 2 października. ASTON VILLA 0 LIVERPOOL 0 Liverpool traci swoje pierwsze punkty w sezonie w meczu na Villa Park. Defensywie

Arsenal po porażce z MU. Dzieci Wengera rosną, ale nie dorastają

lepiej i do przerwy prowadził 1:0 po golu Arszawina. Na początku drugiej połowy nic się nie zmieniło. MU z trudem budował ataki, w piłkę grał Arsenal. Nic nie zwiastowało katastrofy. Ba, Robin van Persie mógł strzelić drugiego gola. Wtedy odezwały się demony Arsenalu. Najpierw nie wiedzieć czemu Almunia

Co widzi Graham Poll

Arsenal nie pokonał już takich drużyn jak Middlesbrough, Everton, Aston Villa i CSKA Moskwa. A co gorsza, gospodarze grali bez Thierry'ego Henry'ego, który bądź cierpi na tajemniczą kontuzję karku, bądź - jak piszą niektóre brukowce - pokłócił się z Arsene'em Wengerem i opuścił trening. Po za tym goście

Liga angielska. Drogba podaje, Chelsea wygrywa

6 pkt... Na tytuł mistrza Anglii Liverpool czeka już 20 lat. ARSENAL - BLACKBURN ROVERS 6:2 (3:2): Vermaelen (17.), van Persie (33.), Arszawin (37.), Fabregas (57.), Walcott (75.), Bendtner (89.) - N'Zonzi (4.), Dunn (31.) EVERTON - STOKE CITY 1:1 (0:0): Osman (55.) - Huth (50.) WEST HAM UNITED

Premier League. Szok na Emirates! Wigan pokonało Arsenal

wychodził sam na sam, ale Song podał mu zdecydowanie za mocno. 45 min. + 1 Trzy minuty doliczonego czasu. 44 min. Niecelny strzał Van Persiego z rzutu rożnego, Arsenal chyba nie zdąży wyrównać przed przerwą. 39 min. Wigan miało szansę na kolejnego gola! Figueroa przeprowadził świetny rajd, przedostał się na

Liga angielska. Chelsea bliżej lidera

ARSENAL - SOUTHAMPTON 2:2 (1:0): Henry (67.), van Persie (90.) - Delap (80., 85.) BIRMINGHAM CITY - CRYSTAL PALACE 0:1 (0:1): Johnson (41.) CHARLTON ATHLETIC - MIDDLESBROUGH 1:2 (0:1): Johansson (46.) - El Karkouri (21. samobójcza), Zenden (58.) EVERTON - ASTON VILLA 1:1 (1:1): Bent (33.) - Hendrie (23

Liga angielska: Liverpool - Chelsea 0:1

, jakich "The Toffies" doznali w tym sezonie, były z drużynami ze stolicy Anglii. Wyniki 21. kolejki: ASTON VILLA - BLACKBURN 1:0 (0:0): Solano (88.) BOLTON - WEST BROMWICH 1:1 (0:1): Diouf (85.) - Gera (13.) CHARLTON - ARSENAL 1:3 (1:1): El Karkouri (45.) - Ljungberg (35., 48.), Van Persie (67

Na Wyspach poleje się krew. Wielka czwórka gra ze sobą

Wenger. Dlatego 20-letniego pomocnika najprawdopodobniej zabraknie w meczu z Chelsea. Wróci za to Robin van Persie. Holender w środę ze Steauą Bukareszt zagrał pierwszy raz po dwumiesięcznej przerwie. - Nie oczekuję od niego zbyt wiele - mówi Wenger. Nawet jeśli Arsenal po przerwie świątecznej nie będzie

Kuszczak posiedzi

plecach nawet trzech rywali. Obaj swoją postawą do tego stopnia zadowolili menedżera Aleksa Fergusona, że ten nie myśli już o wykupieniu z Realu Madryt Michaela Owena. Wyniki 1. kolejki: Middlesbrough - Liverpool 0:0, Aston Villa - Bolton 2:2 (2:2), (Phillips 4., Davis 9. - Davies 6

Premier League. Londyn - Manchester 0:2

(19.), Roberts (57.), Dunn (64.) - Maierhofer (88.) LIVERPOOL - BURNLEY 4:0 (2:0): Benayoun (27.,61.,82.), Kuyt (41.) MANCHESTER CITY - ARSENAL 4:2 (1:0): Almunia (20., samobójcza), Bellamy (74.), Adebayor (80.), Wright-Phillips (84.) - van Persie (62.), Rosicky (88.) PORTSMOUTH - BOLTON 2:3 (1:2

Premier League. Liverpool męczy Beniteza

. kolejki MIDDLESBROUGH - CHELSEA 0:5 (0:1): Kalou (14. i 53.), Belletti (51.), Lampard (63.), Malouda (67.) MANCHESTER UNITED - WEST BROMWICH ALBION 4:0 (0:0): Rooney (56.), Ronaldo (69.), Berbatov (71.), Nani (90.) ARSENAL - EVERTON 3:1 (0:1): Nasri (48.), van Persie (70.), Walcott (90.) - Osman (9

Carson zamiast Dudka w bramce Liverpoolu

, Gael Clichy, Mathieu Flamini, Robin van Persie and Justin Hoyte i potrzebuje "wielkich nazwisk". Priorytetem jest sprowadzenie na Highbury porządnego bramkarza. Wśród kandydatów wymienia się Timo Hildebranda z VfB Stuttgart i kolejnego rodaka Wengera, Sebastiena Frey'a z Parmy. O tego

Na półmetku okna transferowego. Barcelona wydała 100 milionów, MU tylko sprzedaje

sprzedali do Liverpoolu Robbiego Keane'a i sprzedaż Bułgara oznaczałaby, że zostają praktycznie bez napastników. Chelsea gromi Milan, 4 gole Anelki Chelsea Wydali: 35,5 mln euro. Deco (Barcelona, 15 mln euro), José Bosingwa (FC Porto, 20,5 mln euro) Zarobili: 18,9 mln euro. Steve Sidwell (Aston Villa

Liga angielska. Chelsea straci punkty?

kontuzją, a czwarty, Czech Milan Barosz - z czerwoną kartką. Polski bramkarz miał tylko dwa groźne strzały na bramkę - drugi, bardzo mocny w krótki róg, niestety, wpuścił do siatki. Liverpool zmniejszył dystans do Evertonu do czterech punktów. BLACKBURN - ARSENAL 0:1 (0:1): Van Persie (43.) CHARLTON - WEST

Manchester bez gola

Bocanegrę. Zwycięstwo zapewnił Arsenalowi w ostatnich sekundach gry Alexander Hleb. Również w końcówce wygraną zapewnił sobie inny faworyt do tytułu - Liverpool. Wygraną na wyjeździe z Aston Villa dał mu wspaniały gol Stevena Gerrarda z rzutu wolnego w 87. min. Wcześniej - choć bohater rekordowego transfer

Składy na Euro 2012

/24 9. Klaas-Jan Huntelaar Schalke 04 Gelsenkirchen 12.08.1983 51/31 16. Robin van Persie Arsenal Londyn 6.08.1983 63/26 18. Luuk de Jong Twente Enschede 27.08.1990 7/1 19. Luciano Narsingh Heerenveen

Premier League. Dwa i pół gola Hernandeza, wielki come back Manchesteru

zadowolona mogła być tylko Villa, która świetnie spisywała się w obronie - wyjątkową opieką gospodarze otoczyli Robina van Persiego, który nie mógł odnaleźć się na boisku - i była bardzo groźna z kontry. W przerwie Ferguson zdjął mało produktywnego Ashleya Younga i wpuścił Hernandeza. Ale pięć minut po