sadura bliska

pr

Marzena Sadura bliska przejścia do Kolportera Kielce

- Jestem za tym, żeby Marzena Sadura broniła naszej bramki - powiedział wczoraj "Gazecie" trener piłkarek ręcznych Kolportera Andrzej Drużkowski. Najprawdopodobniej ta doświadczona bramkarka zadebiutuje w kieleckim zespole już w niedzielnym meczu z Zagłębiem Lubin.

Ladies Fight Night "Five Points". Katarzyna Lubońska lepsza od Nubii Nascimento!

Katarzyna Lubońska (5-2-0) w walce wieczoru piątej gali organizacji Ladies Fight Night w Poznaniu pokonała przez niejednogłośną decyzję sędziów Nubię Nascimento (2-3-1).

Kolporter Kielce - Mercus Zagłębie Lubin 24:25 (13:10)

Niestety, scenariusz się powtórzył. Piłkarki ręczne Kolportera znów wysoko prowadziły, a jednak przegrały mecz. Wczoraj w Kielcach uległy Mercusowi Zagłębie Lubin 24:25 i miejsce w czołowej szóstce bardzo się od nich oddaliło

VITARAL JELFA JELENIA GÓRA - KOLPORTER KIELCE 29:24 (12:10)

przegrywały tylko 19:22, ale końcówka znów należała do gospodyń. - Przed meczem remis wziąłbym w ciemno i to było bliskie do osiągnięcia. Dziewczyny miały przeciwko sobie liczną widownię, nawet rywalek było więcej i mogły dokonywać więcej zmian. A i tak mogliśmy sprawić psikusa - dodał Dworaczyk. Pozostałe

Widzew przegrał z Górnikiem Wieliczka

zawodnicy nie wykorzystali trzech znakomitych okazji. Dwie szanse zmarnował Andrzej Rybski, który m.in. z bliska nie trafił do pustej bramki. Szansę miał też Nenad Zecević, ale po płaskim dośrodkowaniu Adriana Budki kopnął niecelnie. Po przerwie kontaktowego gola zdobył 18-letni Piotr Grzelczak. Ładną akcją

Kolporter Kielce - Sośnica Gliwice 25:22 (11:10)

Weronika Mieńko w Sośnicy. Ta druga miała przed przerwą blisko 50-procentową skuteczność. Potem oba zespoły poprawiły nieco grę w ataku. Skuteczniej grały gospodynie i po trzech golach z rzędu w 24. min wygrywały 9:6. Niestety, przed przerwą roztrwoniły zaliczkę. Druga połowa rozpoczęła się od koncertowej