sadłowski grzegorz

Mikołajek - 16-letni debiutant

W meczu ze Szczakowianką ligowe debiuty zaliczyło ośmiu piłkarzy KSZO Ostrowiec: Klaudiusz Łatkowski, Przemysław Ryński, Kamil Kutryba, Grzegorz Sadłowski, Kamil Bąk, Marcin Szczygieł, Radosław Mikołajek i Paweł Madej.

Nowi piłkarze w Kozienicach

jedynie Pawła Potenta i Pawła Łobodźca. - Pozostali stawili się na zajęciach i jestem z tego powodu bardzo rad - nie ukrywa Pisarski. Są także nowi zawodnicy. Sadłowski (na zdjęciu) ma zaledwie 18 lat, a za sobą już występy w ekstraklasie i na jej zapleczu. - To młodzieżowiec, więc obserwujemy jego

Mundial 2018. Chorwacja - Anglia. Mecz półfinałowy. Transmisja, gdzie oglądać?

Spotkanie rozpocznie się w środę 11 lipca o godzinie 20:00. Tranmisje meczu przeprowadzą TVP 1, TVP Sport oraz Canal+, który pokaże starcie w jakości 4K Ultra HD. W telewizji publicznej komentatorami będą Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak, a w C+ Rafał Dębiński i Grzegorz Mielcarski. Od kibica

Grzegorz Krychowiak odejdzie z PSG? Chce go Spartak Moskwa

Pastore'a i Berchiche'a. Natomiast z paryżanami kontrakt podpisał Gianluigi Buffon.  Lubisz ciekawostki sportowe i niebanalne teksty? Wypróbuj nasz nowy newsletter. Zapraszamy, Łukasz Godlewski i Janusz Sadłowski Sprośny filmik z udziałem Grzegorza Krychowiaka [WIDEO]

Mundial 2018. Cedric Soares, reprezentant Portugalii: Jan Bednarek to fantastyczny piłkarz

Grzegorza Krychowiaka i doprowadził do straty drugiego gola. A jak drugą bramkę dla Senegalu skomentował Soares? - Na pewno była to dziwna sytuacja. Sędzia pozwolił strzelcowi wejść na boisko, czego nikt się nie spodziewał. Takie rzeczy to też część futbolu. Trzeba być tego świadomym - mówił Cedric

Udane występy Hrynkiewicza i Gołdy w Warszawie

. wiekowej do lat 10 - uplasowała się na trzecim miejscu. Wyniki K. Hrynkiewicz - Piotr Sadłowski /NST/ 4:3 4:1 K. Hrynkiewicz - Konstanty Pociej /KT Legia/ 4:2 4:2 K. Hrynkiewicz - Kajetan Góra /KT Legia/ 4:0 4:3 K. Hrynkiewicz - Grzegorz Zemla /NST/ 1:4 1:4   K. Gołda - Julia

Radosny futbol i sparingowa wygrana 5:4 Stilonu z trzecioligowcem [ZDJĘCIA]

drużyny. Najwięcej znaków zapytania cały czas jest przy obsadzie bramki. Maciej Wolarek pokazał dziś lepszą formę, ale za zmienników ma tylko 18-latka Bartosza Gralę i o dwa lata młodszego Grzegorza Gibkiego. - Jeśli znajdziemy jeszcze kogoś lepszego, kto lepiej gra nogami, a tego od moich bramkarzy

Stilon po sparingu z Błękitnymi. "Najpierw niezła gra i niepotrzebnie stracone gole, potem chaos" [ZDJĘCIA]

Gorzów i dziennikarze "Wyborczej" bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl! Stilonowcy w czwartoligowej odsłonie mieli dwie twarze. Faktycznie tę znacznie lepszą przed przerwą i dużo gorszą w drugiej połowie, choć tam m.in. między słupkami stał 16-latek Grzegorz Gibki

Pelikan Łowicz i Ceramika Paradyż już trenują

Podsiebierski, trener Ceramiki. - Wierzę, że Rafał także dołączy do nas - dodał. Pozostali nowi to Sebastian Tomasiak (Chrobry Głogów) i Grzegorz Sadłowski (Wierna Małogoszcz). Tomasiak jest napastnikiem, a przed laty występował m.in. w ŁKS, Wiśle Płock i RKS Radomsko. Według Podsiebierskiego zadaniem

Heko Czermno przed rundą wiosenną

Pogoni Staszów. Doszedł też utalentowany junior z Ostrowca Grzegorz Sadłowski. Zadanie przed beniaminkiem będzie trudniejsze, bo drużyny będą zaciekle walczyć o utrzymanie ligowego bytu, a beniaminka już nikt nie zlekceważy. Rośnie w siłę drużyna, ale prezes Henryk Konieczny nie poprzestaje na tym. W

III liga piłkarska: Stal Stalowa Wola - Wierna Małogoszcz 3:1 (2:1)

Kto wie, jak zakończyłoby się to spotkanie, gdyby lepiej ustawione celowniki mieli w pierwszej odsłonie gracze Wiernej, a konkretnie Tomasz Fatyga, Grzegorz Sadłowski i Damian Gil. Każdy z nich zmarnował po jednej stuprocentowej okazji. Jak je wykorzystywać, pokazali gospodarze i to w ciągu

Sparing: Heko Czermno - RKS Radomsko 2:2

dostawił głowę po centrze Zbigniewa Wojtaszka. Po przerwie Heko mogło zdobyć trzeciego gola. Najpierw Grzegorzewski przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem, a w końcówce Grzegorz Sadłowski w identycznej sytuacji minimalnie przestrzelił. Radomsko kontaktowego gola zdobyło w 55. minucie - Radosław

Sparing: Stasiak KSZO Celsa - Heko Czermno 1:1

Rajmunda Kuli, ale najprawdopodobniej w Czermnie zostanie Grzegorz Sadłowski z KSZO. Kolejny sparing Heko zagra w środę w Radomiu z Radomiakiem. Heko - Ceramika Paradyż 0:2 (0:1) Heko: Sobański - Matuszczyk, Łęgowiak, Mordziński - Kula - Jasiński, Zimoch, Zawistowski, Sadłowski - Jasiński, Majchrzak oraz

Sparing: Wierna Małogoszcz - Spartakus Daleszyce 4:1

Pierwszą bramkę już w 7. minucie zdobył testowany zawodnik KSZO Junior Ostrowiec Grzegorz Sadłowski. W 26. wychowanek Wiernej Paweł Bień pięknym strzałem głową w okienko bramki gości podwyższył rezultat. Gola do szatni zdobył Łukasz Piwowarczyk, strzelając z kilkunastu metrów po ziemi. Piwowarczyk

Sportowcy nagrodzeni. Obietnica medalu na igrzyskach

Dawid Dat 10. Ambroziak Julia 11. Michałowski Jakub 12. Szydłowski Grzegorz 13. Klepacka Karolina 14. Radziszewski Kamil 15. Radziwoniuk Jakub 16. Bystrowska Weronika 17. Bieluczyk Szymon Piotr 18. Ołowski Szymon 19. Kamianowski Łukasz 20. Szkiłądź Łukasz 21. Skrouba Maciej 13. Mazowiecko

Pierwszy trening drużyny Mirosława Stasiaka w Ostrowcu

Dymanowskiego do miejsca w bramce Robert Gubiec, były gracz Polonii Warszawa, który razem z innym piłkarzem Stasiaka Krzysztofem Janickim wyjechał na testy do jednego z klubów ukraińskich. Z zespołem mają jeszcze trenować młodzi wychowankowie KSZO: bramkarz Rafał Kwapisz oraz Grzegorz Sadłowski. Od dzisiaj w

Sparing: Wierna Małogoszcz - Heko Czermno 1:4, Pogoń nie pojechała na mecz

drugą z karnego podyktowanego za faul na Chedzie. W Heko zadebiutował Grzegorz Sadłowski z KSZO, który w tym tygodniu nadal będzie sprawdzany przez trenera Zbigniewa Karbownika. Szkoleniowiec zrezygnował natomiast z Gabriela Salwy. Nadal nie grał Ernest Heinrich, który niedawno wyszedł ze szpitala. W

Sparingi trzecioligowców

Skierniewice Grzegorza Urę, Sławomira Zachnika z Polonii Bytom oraz byłego gracza Kolportera Korona Dariusza Nawrockiego i jego brata Piotra. Dwóch pierwszych już zostało odesłanych domu, podobnie jak testowany gracz GKS Bełchatów Damian Dymek. Drugi trzecioligowiec, Wierna Małogoszcz, wygrał w Pińczowie z

Radomiak - Heko 0:1

. Przyjechał za to Grzegorz Bonin z Wisły Nowe. Widać było jednak, że ma zaległości treningowe (był kontuzjowany), bo w meczu niczym szczególnym nie błysnął. Podobnie Igor Kucenko, który niby biega, walczy, ale niewiele z tego wynika. Zresztą w Radomiaku aż nadto widoczny jest brak klasowego napastnika

Sparing Stasiak KSZO Celsa - ŁKS Łódź 0:1

Mecz odbył się w Drzewicy, bo łodzianie nie chcieli przyjechać do Ostrowca. Jedyną bramkę zdobył w 22. minucie Paweł Szwajdych, wykorzystując zagapienie się obrońców. Najlepszą okazję na wyrównanie zmarnował w 43. minucie Grzegorz Bała przegrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem ŁKS. Zespół z

RAJDY MOTOCYKLOWE. Sukcesy GKM Bałtyk

mistrzostwach, również 17-letnia Diana Sadłowski. W Poznaniu miała pecha, jeszcze na rozgrzewkowym okrążeniu przytrafiła się jej awaria motocykla. Na koniec sezonu tuż za podium znalazł się Jarosław Parzych w klasie Supersport 400, medalu nie zapewniło mu nawet 2. miejsce zajęte w Poznaniu. W najbardziej

Heko Czermno - Proszowianka 2:0

drugiej połowie przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji, choć Proszowianka nie poprzestała na wybijaniu piłki. - Co ciekawe, zagrali otwarty futbol, czym nawet nas zaskoczyli, ale poważniejszego zagrożenia nie stworzyli - powiedział Grzegorz Pawlik, kierownik drużyny z Czermna, który nie mógł oglądać

Wierna Małogoszcz - Lewart Lubartów 3:0 w III lidze piłkarskiej

Goście, głównie za sprawą Grzegorza Klepacza, znacznie ułatwili zadanie podopiecznym Antoniego Hermanowicza. Już od 16. minuty Lewart grał w dziesiątkę - w walce o piłkę po rzucie rożnym Klepacz kopnął obrońcę gospodarzy. Dzięki wysokiej obronie goście bronili się przez pół godziny. Pięć minut

Młodzi piłkarze KSZO i Kolportera Korona rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski

Łatkowski, Kamil Bąk, Kamil Kutryba, Przemysław Ryński czy Grzegorz Sadłowski. Pierwszy mecz na szczeblu centralnym rozegrają w niedzielę na wyjeździe z mistrzem ligi dolnośląskiej Zagłębiem Lubin. W drużynie z Lubina jest kilku reprezentantów Polski i rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. Rewanżowy

Przed meczami Tomasovia - Heko Czermno i Hutnik Kraków - Pogoń Staszów

kontrować - wyjaśnia. W porównaniu ze środowym meczem z Polonią Przemyśl w jego zespole zajdzie jedna zmiana. Pauzującego za kartki Pawła Zawistowskiego zastąpi Krzysztof Mordziński lub Grzegorz Sadłowski. Oba mecze rozpoczną się w sobotę o godz. 17. Spotkanie Siarki Tarnobrzeg z Kolporterem Korona Kielce

KSZO przed meczem z Zagłębiem Lubin

Wykluczony jest występ Pawła Cieślikowskiego. Nie zagrają też Adrian Sobczyński, Klaudiusz Łatkowski i Grzegorz Sadłowski. - Jest promyk nadziei, że zagra Piotrek Powroźnik, mimo że ciągle ma niewyleczony do końca uraz - mówi ostrowiecki szkoleniowiec. Do tego kontuzja wyklucza grę drugiego

KSZO dostał licencję na grę w drugiej lidze

Siarkę 3:1 (0:0). Gole dla KSZO zdobyli Krystian Kanarski (64.), Marcin Gąbka (87.) i Grzegorz Sykuła (90.). - W pierwszej połowie piłkarze zapomnieli, że kiedyś grali w piłkę - powiedział trener Czesław Palik. - Po przerwie, choć teoretycznie skład był słabszy, to chłopcy zagrali lepiej - dodał. W

Przed meczami 14. kolejki III ligi piłkarskiej

coraz gorzej, zostało mi 13 zdrowych zawodników - mówi. Waldemar Szpiega nie jest w pełni sił, do końca rundy nie zagra Łukasz Piwowarczyk, a na urazy narzekają młodzieżowcy Grzegorz Sadłowski i Przemysław Ryński. Paweł Bień po kontuzji dopiero wznowił treningi, a za kartki znów pauzować musi Karol Drej

Kadra KSZO Ostrowiec

), Jaromir Wieprzęć (1974, Stal Stalowa Wola), Marcin Wróbel (1975, wychowanek) Pomocnicy: Kamil Bąk (1984, wychowanek), Łukasz Giermasiński (1982, Stal Stalowa Wola), Piotr Powroźnik (1976, Stal SW), Grzegorz Sadłowski (1984, wychowanek), Adrian Sobczyński (1977, Stal SW), Paweł Zajączkowski (1977, Hetman

Sparingi świętokrzyskich trzecioligowców

Aż dwunastu piłkarzy testował trener Heko Czermno Andrzej Dec w sparingu z Ceramiką Paradyż. Mecz zakończył się remisem 3:3 (0:2). Dwa gole dla Heko zdobył Grzegorz Cheda (76., 86.), a jednego testowany gracz Stali Stalowa Wola Krystian Kanarski. - Dla niego i dla kilku innych był to bardzo dobry

Heko Czermno - Górnik Wieliczka 2:0

słupka. Lekką przewagę miało jednak Heko. Najbliżej szczęścia był Grzegorz Cheda, po którego dwóch strzałach piłka trafiła raz w słupek, a raz w poprzeczkę. Po strzałach z dystansu Grzegorza Wojtaszka piłka nieznacznie minęła bramkę Górnika w 40. i 75. minucie. Warto odnotować udany powrót do drużyny

Hetman Zamość - Heko Czermno 1:0 (1:0)

Jasińskiego. Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości, ale strzały Grzegorza Piechny minimalnie mijały cel. W końcówce Łukiewicz obronił jeszcze w sytuacji sam na sam z Pawłem Szepetą. Goście kończyli mecz w osłabieniu. W 73. minucie druga żółtą kartkę za przepychankę z Pawłem Sawicem ujrzał Trela. W środę

Wierna Małogoszcz - Tłoki Gorzyce 3:1 (1:0)

bramkę dla Wiernej w trzeciej lidze strzelił w 37. minucie Mariusz Lniany. Wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Michała Gielarka na Grzegorzu Sadłowskim. Co ciekawe, sędzia najpierw odgwizdał faul, ale wskazał na "jedenastkę" dopiero wtedy, gdy przybiegł na miejsce zdarzenia. Linie na

Tomasovia - Heko Czermno 2:2

się przewaga gości, który mogli też objąć prowadzenie. W 38. minucie silny strzał z dystansu Treli sparował na poprzeczkę bramkarz Tomasovii. Wynik ustalono w ciągu 60 sekund. W 65. prowadzenie dla gości po indywidualnej akcji zdobył lider listy najskuteczniejszych Grzegorz Piechna, strzelając swoją

Ćwierćfinały Pucharu Polski w okręgu

indywidualnym rajdzie, zdobył dla Orląt Kilim. Po raz drugi do wyrównania doprowadził w 111. minucie meczu Damian Krakowiak, który główką wykończył precyzyjne dośrodkowanie Grzegorza Włocha. W ostatnim ćwierćfinale w Sandomierzu Wisła uległa Wiernej Małogoszcz 0:2 (0:0). Gole dla gości zdobyli Michał Adamczyk

Piłkarze ŁKS wreszcie wygrali sparing

szkoleniowiec. Dlatego w Łodzi zostali Bartosz Sobkowicz, Marcin Kowalczyk i Tomasz Staniszewski. W niedzielę ełkaesiacy trenowali. - Rano mieliśmy rozbieganie, a później odnowę biologiczną - informuje Grzegorz Wesołowski, asystent Boreckiego. - Dlatego poniedziałek będzie dniem wolnym. Wczoraj ćwiczył już

Pierwsze treningi trzecioligowców

oferty. Chęć gry w Ceramice podtrzymują Sebastian Tomasiak (Chrobry Głogów) i Grzegorz Sadłowski (Wierna Małogoszcz). Nadal jest szansa na to, że w Ceramice zostanie Arkadiusza Żaglewskiego, najlepszy strzelec zespołu. Trener Podsiebierski w okresie przygotowawczym zdecydował się na dużą liczę sparingów

Zmiany w piłkarskich drużynach z III ligi

Olsztyn), Marek Witkowski (Jagiellonia Białystok). MZKS KOZIENICE Odchodzą: Paweł Potent (Mazowsze Grójec), Paweł Łobodź, trener Wiesław Pisarski. Przychodzą: Grzegorz Sadłowski (KSZO Ostrowiec), Sylwester Kulawik, Tomasz Stachera (obaj KP Myszków), trener Piotr Wojdyga (ostatnio Tłoki Gorzyce

Sparingi świętokrzyskich drużyn

Grzegorz Sadłowski. Trzecią bramkę dla podopiecznych Czesława Palika zdobył Grzegorz Sykuła, kończąc dwójkową akcję z Krystianem Kanarskim. Wynik ustalił ładnym strzałem z rzutu wolnego z 18 metrów Giermasiński. W sparingu na Rawszczyźnie w obu drużynach zagrali nowi piłkarze. W KSZO zagrał awizowany przez

Arka Gdynia - KSZO Ostrowiec 2:0 (1:0)

nieznacznie lepiej prezentowali się gdynianie. Najlepszą okazję strzelecką stworzyli w 37. minucie, kiedy po prostopadłym podaniu Łukasza Stasiuka Grzegorz Podstawek uciekł obrońcom i strzelił w poprzeczkę. Piłkę próbował dobić jeszcze Łukasz Kozłowski, ale po uderzeniu głową piłka przeleciała koło słupka

Sparingi podkarpackich drużyn

piłkarze stworzyli tylko po jednej groźnej sytuacji (Krawiec strzelił w poprzeczkę, a Kościelny uderzył nad bramką). W drugiej połowie siarkowcy pierwsi strzelili bramkę, a drugoligowcy odpowiedzieli trzema trafieniami. W ekipie Siarki zagrali Grzegorz Gromala i Wojciech Pszeniczny, którzy ostatnio bronili

Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec 2:0

już wymanewrował bramkarza i obrońców, podał piłkę wzdłuż bramki tak, że zmylił też swoich kolegów. Zdaniem Czesława Palika wynik wypaczył sędzia. Goście mieli pretensje do sędziego Grzegorza Gromka, że pochopnie ukarał ich zespół dwoma rzutami karnymi. W 43. minucie głównym winowajcą był Marcin

XV kolejka III ligi

- Nowak (85. Ławecki), Popławski (59. Koczon). Wierna: Maj - Lniany, Szpiega, Piotrowski - Ryński (75. Stanek), Grzesik (86. M. Kleszcz), Bień, Drej, Sadłowski - Grzyb Ż, Fatyga (15. Gil). Hat trick Albingiera W pierwszej połowie należy odnotować strzały Marków: Gwoździa i Rybkiewicza w Polonii oraz

Piłka nożna: 11. kolejka III ligi małopolskiej

Wisła II: Wróbel - Mysiak (46. Szymonik), Kokoszka, Mrowiec, Magiera - Husejko, Gajek (59. Karwat), Iwan, Ekwueme Ż, Wojcieszyński Ż - Szabat. Wierna: Maj Ż - Lniany, Piotrowski, Malaga, Drej - Grzesik, Piwowarczyk, Grzyb, Sadłowski Ż (71. Ryński)- Gil (90. Bień), Fatyga. Sędziował Piotr Brzózka z

Resovia - Heko Czermno 1:0 (0:0)

sytuację - strzał Solarza z 10 metrów zażegnał jeszcze Łukiewicz, ale w 57. minucie był bezradny. Tuż za połową świetne podanie od Krzysztofa Blima otrzymał Grzegorz Woźny, w pełnym biegu wyprzedził obrońców Heko i znalazł się w polu karnym przed Łukiewiczem. - Bez wahania uderzyłem w długi róg, piłka

Pogoń Staszów zwycięska, ale bez licencji na grę w III lidze

zatrzymał Łukasz Polikowski, a karnego wykorzystał Dariusz Mielec. Górnik Wieliczka - Heko Czermno 2:2 (0:1) Bramki Górnik: Gruszka (75., 83.). Heko: Kościukiewicz (14.), Trela (47.). Sędziował Grzegorz Stęchły z Jarosławia. Widzów 300 Górnik: Juszczyk - Baran, Ziółkowski, Pawłowicz (70. Suchan) - Powroźnik

VIII kolejka III ligi

, Pawłowicz - Gruszka (90. Kępski), Musiał (76. Cebula), Weinar, Grodzicki Ż, Kusia - Ciężarek (89. Cygan). Wierna Małogoszcz - Lewart Lubartów Od 16. minuty Lewart w grał w Małogoszczy w osłabieniu. W walce o piłkę po rzucie rożnym Grzegorz Klepacz kopnął obrońcę gospodarzy, za co ujrzał czerwony kartonik

Grali trzecioligowcy

odbita od słupka wpadła do siatki. Drugi gol dla gości padł 20 minut później. Piłkę z prawej strony boiska przejął Grzegorz Domżalski, pobiegł z nią w kierunku pola karnego i uderzył. Debiutujący w bramce drużyny z Łomży Mariusz Stawarz odbił futbolówkę, lecz wprost pod nogi Michała Adamczyka, który nie

Lewart Lubartów - Motor Lublin 0:0, Wierna Małogoszcz - Hetman Zamość 4 -1

chwilę później wyczyn kolegi skopiował Borys Kaczmarski. W 55. minucie prowadząca to spotkanie arbiter Emilia Wnuk z Radomia powinna podyktować rzut karny dla miejscowych. W polu karnym przy próbie strzału za koszulkę pociągany był Grzegorz Klepacz. W końcówce dwie dogodne okazje mieli lublinianie

Mecze XXIV kolejki III ligi

, na szczęście silny strzał z dystansu Treli sparował na poprzeczkę bramkarz Tomasovii. Wysiłki gości zostały w końcu uwieńczone powodzeniem. W 66. minucie, po błędzie tomaszowskiej obrony, na 2:1 podwyższył Grzegorz Piechna. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. Kolejna akcja przyniosła gola, a

Ze zmiennym szczęściem grali trzecioligowcy z Podlasia

.). SKŁADY n Warmia: Janowski - Kołłątaj, Kłosowski, Soska - Umukoro, Giermasiński Ż, Strózik, Wincel Ż, Mirva - Figurski, Radziński (87. Guzowski). n Ceramika: Bilski - Wolski, Bednarczyk, Lusek Ż - Walentynowicz (80. Sadłowski), Tomasiak (73. Olszewski), Kubiak, Sobalczyk, Osiński (80. Łęgowiak

27. kolejka I ligi. Zwycięstwa Wisły, Groclinu, Dospelu i Legii

doliczonym czasie obrońca Grzegorz Fonfara strzelił trzeciego gola. Najefektowniej swój mecz wygrał Groclin, który rozgromił Szczakowiankę aż 5:0. Dwa gole strzelił Andrzej Niedzielan, to jego 19. i 20. trafienie w tym sezonie. Po tej wygranej zespół z Grodziska zajmuje trzecią lokatę. Liderem klasyfikacji

Skoki w Zakopanem, finały Australian Open, polscy piłkarze grają za granicą [SPORTOWY ROZKŁAD WEEKENDU]

Lotosa Trefl. W drugim półfinale PGE Skra Bełchatów zagra w osłabionym składzie. Rozgrywający Skry Grzegorz Łomacz na ostatnim treningu poprzedzającym wyjazd zespołu na turniej finałowy Pucharu Polski doznał uszkodzenia więzadła pobocznego piszczelowego, które wyklucza go z udziału w zawodach. W

III liga piłkarska: Heko Czermno - Polonia Przemyśl 2:0

Bramki: Piechna 2 (10., 67.) Sędziował: Jacek Walczyński (Lublin) Widzów: ok. 200 Heko: Łukiewicz - Dworzyński, Kościukiewicz, Heinrich, - Hajduk - Cheda Ż (68. Matuszczyk), Wojtaszek, Zimoch Ż, Zawistowski (75. Sadłowski) - Piechna (80. Jasiński), Grzegorzewski Polonia: Cisek - Kud, Hynowski, Rostecki