radosław flejterski

marw

Flejterski w Śląsku

PIŁKA NOŻNA. Radosław Flejterski będzie wiosną grał w Śląsku. Najpierw jednak zawodnik musi wyleczyć kontuzję

Sasin w Lechu

Paweł Sasin, piłkarz Śląska Wrocław, został wypożyczony do Lecha Poznań. Z tym klubem wyjedzie na obóz do Austrii. Natomiast do Inkopaksu Wrocław najprawdopodobniej wróci Radosław Flejterski

Odra wygrywa 6:1, a Zdzichy grają dla niej i remisują z liderem

To była bardzo udana środa dla drużyn z Opolszczyzny rywalizujących w III lidze. W zaległych spotkaniach Odra Opole rozbiła rywala na wyjeździe i znowu jest wiceliderem, a przewodząca stawce Polonia Bytom zaledwie zremisowała, i to z naszym Ruchem Zdzieszowice.

Piłkarze Odry zakończyli granie w piłkę w 2014 roku

idzie, stricte wolne będzie tylko w niedziele i dni świąteczne. - Każdy dostał indywidualną rozpiskę tego, co ma robić, tak by wtedy, gdy wrócimy do zajęć, nie zaczynać od zera - tłumaczył jeden z liderów drużyny Radosław Flejterski. I tak on i jego koledzy w poniedziałki, środy i piątki mają pracować w

Odra odprawiła z kwitkiem kolejnego rywala. Wystarczyło 40 minut [WIDEO]

Już w dziewiątej minucie wtorkowego pojedynku przy ul. Oleskiej bliski zdobycia gola był Radosław Flejterski, ale minimalnie przestrzelił. Dwie minuty później większą precyzją popisał się Krzysztof Gancarczyk i po doskonałym podaniu Rafała Brusiły umieścił piłkę w siatce. Potem okazję do

Odra Opole wysoko wygrała i jest wiceliderem III ligi

Brzozowski. W 52. minucie Radosław Flejterski sfaulował w polu karnym Rafała Stanisławskiego, za co sędzia podyktował "jedenastkę" dla gospodarzy. Mimo to wynik pozostał bez zmian, bo strzał Brzozowskiego doskonale obronił 17-letni Grzegorz Kleemann. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się

Odra bez punktów w Jastrzębiu

odrabiania strat, ale najpierw świetnej okazji nie wykorzystał wprowadzony w przerwie Janusz Gancarczyk (oddając zbyt sygnalizowany strzał), a potem centymetrów do szczęścia zabrakło Radosławowi Flejterskiemu. Z minuty na minutę przewaga naszego zespołu wzrastała, ale świetnie w bramce rywali za każdym razem

Fortuna 1 Liga. Zapowiedź 5. kolejki

. Radosław Flejterski czy Ivan Udarević, a ostał się do dziś jedynie Rafał Brusiło. Teraz Odra jest w czubie tabeli, a beniaminek wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo na zapleczu ekstraklasy. Będzie to mecz zespołów, które w poprzednim sezonie występowały w LOTTO Ekstraklasie. W poprzednim sezonie obie ekipy

Odra Opole rozpoczęła przygotowania do sezonu [ZDJĘCIA]

Cieluch, Radosław Flejterski i napastnik Łukasz Żegleń, z którymi klub postanowił nie przedłużać kontraktów. Odrę opuścił także podstawowy rozgrywający w ostatnich sześciu latach Sebastian Deja, on z kolei przeniósł się do naszego beniaminka I ligi MKS-u Kluczbork. Ważne umowy z Odrą po zakończeniu sezonu

Drużyna z III ligi poleciała na obóz do... Turcji

, Damian Kiełbasa, Maciej Michniewicz, Bartosz Sobczyński, pomocnicy: Damian Ałdaś, Mateusz Cieluch, Sebastian Deja, Radosław Flejterski, Janusz Gancarczyk, Krzysztof Gancarczyk, Mateusz Gancarczyk, Waldemar Gancarczyk, Michał Grochowski, Mateusz Peroński, napastnicy: Marek Gładkowski, Marcin Niemczyk

To był mecz według scenariusza

gospodarze zdobyli dwa kolejne gole, choć mogli i powinni strzelić ich znacznie więcej. Nie wykorzystali m.in. rzutu karnego (Radosław Flejterski trafił w słupek). - To normalne, że po czterech zwycięstwach w zespół wkradła się presja kolejnych wygranych. To może trochę paraliżować. Jednak życzyłbym sobie w

Przedsmak ligowych emocji. Ciekawy, choć przegrany sparing Odry z Rakowem [ZDJĘCIA, WIDEO]

gry w letnim sparingu. Poza wspomnianymi Gancarczykiem i Wichmanem z nowych twarzy w opolskim zespole kibice z pewnością zapamiętają też rosłego pomocnika Mateusza Perońskiego, który wyjątkowo zagrał na środku obrony, a także Radosława Flejterskiego, Damiana Kiełbasę, 19-letniego Adriana Droszczaka

Odra Opole zbudowana od nowa rewelacją rozgrywek. To efekt ciężkiej pracy [WYWIAD]

Rozmowa z Radosławem Flejterskim (pomocnikiem Odry Opole): Łukasz Baliński: Tylko trzy porażki w całej rundzie i większość meczów pod waszą kontrolą. Macie już receptę na sukces? Radosław Flejterski: Receptą było to, że w trakcie sezonu pracowaliśmy naprawdę ciężko. Nie sądzę, by inne drużyny

Wymęczone zwycięstwo Odry Opole. Trzy punkty uratował 20-latek [ZDJĘCIA]

dość niespodziewanej sytuacji objęli prowadzenie. Po szybkim kontrataku Krzysztof Gancarczyk wymienił podanie z Radosławem Flejterskim, po czym uderzył z okolicy 25. metra, a piłka skozłowała przed bramkarzem Ruchu - co zupełnie go zaskoczyło - i przeleciała nad nim wprost do siatki. Goście wyraźnie

Piłkarze i kibice Odry Opole ze spokojem mogą czekać na sezon ligowy

kontuzji. Podobnie jest, jeśli chodzi o linię pomocy, gdzie na prawdziwego lidera środka pola i całego zespołu wyrasta Radosław Flejterski. Zgodnie z oczekiwaniami wydaje się on najcenniejszym letnim wzmocnieniem drużyny. W grze 32-latka widać ogromne doświadczenie, doskonały przegląd pola i umiejętność

Poznaj nowych piłkarzy Odry Opole

okaże się objawieniem. Ma ogromny talent - chwalił swojego podopiecznego. Droszczak występuje na pozycji prawego obrońcy, a w pierwszym pojedynku w niebiesko-czerwonych barwach potwierdził słowa szkoleniowca, oby tak dalej. 32-letni pomocnik Radosław Flejterski to najbardziej znany i doświadczony

"Nowa" Odra superskuteczna, oby tak było w lidze

podaniami popisywał się doświadczony Radosław Flejterski. Po przerwie na boisku pojawił się także Mateusz Gancarczyk, w sumie zagrało więc ośmiu z dziesięciu zakontraktowanych latem nowych futbolistów. Trzeba podkreślić, że Odra - zarówno w sparingach, jak i w pierwszym meczu - doskonale spisuje się przy

Gawin imponuje skutecznością

wykorzystał Mateusz Piątkowski i mieliśmy remis. W 41. minucie Radosław Flejterski zmusił Gostomskiego do kapitulacji i gospodarze schodzili na przerwę z jednobramkową zaliczką. Po przerwie podopieczni Janusza Kudyby poszli za ciosem, po bramce Piecha w 51. minucie było już 3:1 dla

Odra Opole rozpoczyna dziś walkę o awans do II ligi

i zdobył tylko trzy gole. Większym osłabieniem wydaje się więc strata pomocnika Sebastiana Dei (MKS Kluczbork) oraz obrońcy Mateusza Abramowicza (Termalica Nieciecza). Pozostali piłkarze, którzy opuścili Oleską: Mateusz Cieluch, Tomasz Copik, Radosław Flejterski, Damian Kiełbasa, Filip Wichman i

Odeszli z Odry Opole, pokazali się w innych klubach

pracodawców. Bramkarz Filip Wichma­n był testowany w Gryfie Wejherowo, Motor Lublin sprawdza pomocnika Mateusza Cielucha, a nowego klubu wciąż nie ma również Radosław Flejterski. Z piłkarzy, którzy odeszli z Odry w trakcie minionego, III-ligowego sezonu warto wspomnieć z kolei Marcina Kocura, Krzysztofa

Prawie idealna sobota naszych futbolistów. Niemalże wszyscy wygrali

. Przypomnijmy, że Odra Opole pokonała u siebie rezerwy Górnika Zabrze 3:1. Trzeba dodać, że Górnik po pół godzinie gry prowadził 1:0. Ostatecznie jednak zwycięstwo Odry mogło i powinno być znacznie wyższe, lecz opolanie nie wykorzystali kilku świetnych okazji, w tym m.in. rzutu karnego (Radosław Flejterski

Przerwana zwycięska passa Gawina

polu karnym Drozdowicz sam skutecznie wykonał rzut karny i ponownie był remis. Gdy w 23. min Radosław Flejterski świetnym trafieniem znów wyprowadził Gawin na prowadzenie, wydawało się, że lider już nie odda prowadzenia... Ale tak się nie stało. Najpierw Drozdowicz po podaniu Świtaja po

Motobi Kąty Wr. - Śląsk Wrocław 0:0

właściwie jednym tylko napastnikiem. - Takie były założenia trenera. Mieliśmy opanować środek pola i grać skrzydłami. To drugie nam nie wychodziło - analizował po meczu Radosław Flejterski. To już kolejny mecz, kiedy rywale Śląska zagęszczali przedpole i wrocławianie mieli przez to ogromne problemy z

Przerwana passa MKS-u

porażce piłkarze z Kluczborka spadli z drugiego na trzecie miejsce, a wyprzedził ich Gawin Królewska Wola, który pokonał drugiego z opolskich III-ligowców - Skalnika Gracze - aż 4:0. Gawin od początku kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Dobrze grali zwłaszcza środkowi pomocnicy Radosław Flejterski i

Czeski trener w Inkopaksie

powiązany z lokalnym środowiskiem i piłkarzami - odpowiada. Do drużyny po wypożyczeniu do Polaru wrócił bramkarz Marcin Foltyn. Trzej inni zawodnicy - Michał Wróbel, Radosław Flejterski i Rafał Binda - byli wypożyczeni do Śląska Wrocław. Co się z nimi stanie? - Wszystko zależy od trenera Grzegorza

Pierwszy trening Śląska

Flejterski jest piłkarzem, chce jego powrotu. Kolejną niewiadomą są młodzieżowcy. W meczu III ligi powinno przez 90 minut grać dwóch zawodników tej kategorii wiekowej. Natomiast w Śląsku pozostało dwóch pełnowartościowych młodych piłkarzy - Jakub Małecki i Radosław Janukiewicz. Dlatego wśród zawodników

Śląsk Wrocław - Swornica Czarnowąsy 4:0

razu nie zmusili do wysiłku Radosława Janukiewicza. Śląsk atakował, ale bez przekonania i tylko dlatego Swornica tak długo utrzymywała korzystny wynik. W końcu jednak po szybkiej wymianie piłki między Jakubem Małeckim a Marcinem Wielgusem w dogodnej sytuacji znalazł się Krzysztof Ulatowski i

Gawin wiceliderem III ligi

wydarzeń na boisku. Dobrze grali zwłaszcza środkowi pomocnicy Radosław Flejterski z Grzegorzem Dorobkiem, którzy celnymi podaniami inicjowali wiele akcji Gawina. Pierwszego gola gospodarze zdobyli w zamieszaniu na polu karnym (trafienie Woźniaka), na 2:0 podwyższył Piwowar - po dośrodkowaniu

Kowalski nadal trenerem piłkarzy Śląska

powinien również pomocnik Radosław Flejterski, jednak szkoleniowiec Śląska koniecznie chce zatrzymać tego zawodnika w zespole. Natomiast pod dużym znakiem zapytania stanęła w Śląsku przyszłość pomocnika Marka G., którego przesłuchała wczoraj prokuratura i postawiła mu zarzut nakłaniania zawodnika Polaru

Śląsk Wrocław przed sezonem

) Radosław Flejterski (1981) Robert Szczot (1982) Paweł Sasin (1983) Michał Struzik (1983

Sparing Śląska z Inkopaksem

Z wyjątkiem obsady bramki Śląsk rozpoczął spotkanie w ustawieniu, którym być może będzie grał w rundzie wiosennej. Na środku obrony obok Andrzeja Ignasiaka wystąpił Dariusz Sztylka, a parę rozgrywających pomocników stanowili Krzysztof Szewczyk i Radosław Iwan. Jeżeli zakaz transferów nie zostanie

Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 3:1

Janukiewicza. Śląsk atakował, ale długo nieskutecznie. Brakowało ostatniego podania, które otwierałoby drogę do bramki. Groźnie strzelali Jakub Małecki, Andrzej Ignasiak, Radosław Flejterski oraz Krzysztof Ulatowski. Ten ostatni wystąpił pierwszy raz w ataku wrocławian po powrocie do Śląska Bardzo się starał

Piłkarze Śląska wygrali z Walką Zabrze

Śląsk nie miał większych problemów z pokonaniem w Zabrzu piłkarzy Walki, mimo że wystąpił bez Sztylki i Wielgusa. W ich miejsce w składzie Śląska pojawili się Radosław Flejterski oraz Rafał Binda. - Największym problemem była absencja Darka Sztylki - tłumaczył trener Grzegorz Kowalski. - W mojej

Jacek Fojna w Polarze

Tomasza Pawlaka, który ma indywidualny tok treningowy. Śląsk Wrocław - Promień Żary 5:1 (4:0) Bramki dla Śląska: Kowalczyk - 2 (5, 10), Wielgus (25), Struzik (40), Sasin (60, z rzutu karnego). Śląsk: Janukiewicz - Binda, Ignasiak, Sztylka, Sasin - Wielgus, Flejterski, Szewczyk, Struzik - Grabowski

Rozmowa z Grzegorzem Kowalskim - trenerem piłkarzy Śląska Wrocław

że robiłby to lepiej niż ci, którzy teraz tu są. Trzeba jednak to wszystko najpierw gdzieś udowodnić. Zawodnicy dobrze wiedzą, po co są w Śląsku i co mają robić. Dlatego wierzę, że sobie poradzą i z rywalami, i z presją. Ze Śląska odeszli Paweł Sasin, Michał Wróbel i Radosław Flejterski. Nikt nie

Prokom Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2:1 (1:0) w barażu o II ligę

w stronę bramki i pochylony, niczym tur pchał ją przed siebie kilka metrów. Kiedy minął dwóch obrońców i znalazł się już tylko przed Radosławem Janukiewiczem, nie miał problemów z pokonaniem go. Arka prowadziła, po chwili grała w przewadze i wtedy... inicjatywę przejął zespół z Wrocławia. Dobra gra

Śląsk Wrocław - Rozwój Katowice 1:0

Śląska strzelali między innymi Sebastian Kiszel oraz Tomasz Wróbel. Najlepszą okazję w całym meczu na gola dla Rozwoju miał jednak Adam Giesa, który w sytuacji sam na sam z Radosławem Janukiewiczem nie trafił w bramkę. W odpowiedzi groźnie strzelali Andrzej Ignasiak i Kosztowaniak. Natomiast Grzegorz Wan

Śląsk - Polar 2:2

Mecz ułożyła szybko zdobyta bramka przez Polar. W 12. minucie po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Radosław Janukiewicz popełnił błąd, nie utrzymał piłki w rękach i Łukasz Augustyniak bez problemu trafił do siatki. Bramkarza Śląska zmylił trochę Andrzej Ignasiak, który próbował przeciąć lot piłki, ale

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2:1. Śląsk nadal w III lidze

dwóch obrońców i znalazł się już tylko przed Radosławem Janukiewiczem nie miał problemów z pokonaniem go. Po tych dwóch wydarzeniach, które dzieliło od siebie zaledwie 120 sekund, wydawało się, że piłkarze Śląska muszą się załamać. Sytuacja wrocławian wydawała się bowiem beznadziejna. Tymczasem

karnego i bronili się praktycznie całym zespołem. Ani razu nie zmusili do wysiłku Radosława Janukiewicza. Na takiego rywala ciężko się zmobilizować. Trudno o mobilizację także, gdy wiadomo, że nie zajmie się pierwszego miejsce w III lidze. Po grze wrocławian widać więc było, że zespół jest trochę

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:0 (1:0)

- Wielgus (46. Binda), Flejterski, Grabowski (46. Szewczyk), Sasin Ż - Ulatowski (61. Kowalczyk), Kosztowniak. Sędziował: Zbigniew Rutkowski. (Poznań). Widzów: 8000. Mariusz Wiśniewski Dla Gazety Radosław Flejterski pomocnik Śląska Założenia były zupełnie inne niż to, co zagraliśmy. Mieliśmy wyjść i ostro

Śląsk Wrocław - Promień Żary 1:1

dużą liczbą zawodników i nie koncentrowali się tylko na obronie. Jako pierwsi mogli zdobyć gola. Po zamieszaniu w polu karnym Erwin Łabul próbował przelobować Radosława Janukiewicza, ale na szczęście dla gospodarzy piłka minęła bramkę. Grzegorz Kowalski ustawił zespół bardzo ofensywnie. W ataku obok

III liga - Śląsk wreszcie wygrał

Marek Tracz. Piłka nabrała poślizgu i przeleciała pod brzuchem interweniującego Radosława Janukiewicza. Na szczęście dla bramkarza Śląska nie trafiła do siatki, tylko w słupek. Bramka: 1:0 - Wielgus (60., z karnego) Śląsk: Janukiewicz Ż - Wołczek, Ignasiak, Rudolf - Ostrowski, Flejterski Ż, Sztylka

Zaległe mecze III ligi: zwycięstwa Zagłębia i Ruchu Radzionków, porażka Polonii

Krzystof Tochel, trener Zagłębia. Młodzieżowcem nie jest już od dawna Radosław Bugaj, którego gol wzbudził na trybunach największy aplauz. Bugaj, który przyszedł do Zagłębia właśnie z Zielonej Góry, po strzelonej bramce podbiegł do linii bocznej boiska, złapał leżącą tam piłkę i włożył ją pod koszulkę. Z

Piłkarska III liga

), Andrzejkowicz - Ruminkiewicz, Sankiewicz Ż, Flejterski, Zych (79. Oczkowski CZ), Kopyść (71. Iskrzak) - Puchacz, Kułyk. Porażka w przewadze Pierwsza połowa meczu drużyn, którym nie grozi ani spadek, ani awans, była wyrównana. Niedługo przed przerwą legniczanie zdobyli gola: po dośrodkowaniu z prawej strony

Piłkarska III liga, 26. kolejka

się Kowalski. Jaka przyszłość czeka Carbo? - Działacze chcą budować zespół na IV ligę, ale jeszcze się nie określili, na jakich warunkach - tłumaczył Adamczyk. - Wychowankowie klubu i zawodnicy, którzy uczą się i studiują w Gliwicach, pewnie zostaną. Kto odejdzie? Marcin Staniek, Radosław Pielka

Śląsk Wrocław - Walka Zabrze 1:1

jedna z takich akcji się udała. Po prostopadłym zagraniu w sytuacji sam na sam z Radosławem Janukiewiczem znalazł się Tomasz Waniek i bez problemu posłał piłkę do bramki. Nie bez winy przy tej sytuacji była wrocławska obrona, która w całym spotkaniu zaprezentowała się wyjątkowo słabo. - Obrona nie

Piłkarska III liga: 20. kolejka

. Swornica miała problemy z wyjściem z własnej połowy i gdyby nie bramkarz Krzysztof Stodoła, który w 38. min wygrał pojedynek sam na sam z Mirosławem Wanią, mogłoby być już po meczu. Polonia nie zdobyła bramki, a tuż przed przerwą ją straciła. Radosław Grądowski idealnie podał do Marka Grendziaka, a ten nie

Piłkarska III liga: 26. kolejka

wiele doskonałych sytuacji. Najbliżsi szczęścia byli Radosław Flejterski i Rafał Zych. Jednak po ich uderzeniach piłka za każdym razem przelatywała obok bramki. CeKon Pogoń Świebodzin 1 (0) Carbo Gliwice 1 (1) Strzelcy Pogoń: 1:1 Zych (74.) Carbo: 0:1 Wolny (22.) Składy Pogoń: Stasiak - Sankiewicz (82

III liga piłkarska: w Bytomiu wciąż wierzą w awans

mecz. Na bramkę Śląska strzelali między innymi Sebastian Kiszel oraz Tomasz Wróbel. Najlepszą okazję w całym meczu na gola dla Rozwoju miał jednak Adam Giesa, który w sytuacji sam na sam z Radosławem Janukiewiczem nie trafił w bramkę. W odpowiedzi groźnie strzelali Andrzej Ignasiak i Kosztowniak

Piłkarska III liga: 12. kolejka

Motobi Kąty Wrocławskie 0 Składy Górnik: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga - Hajduczek, Grabczyński, Taraszkiewicz, Pielorz, Małkowski - Miąsko (63. Ćmich), Żbikowski. Motobi: Foltyn - Wróbel, Brzęczek, Krupa Ż, Broniszewski - Rosiecki, Flejterski Ż

Trzecioligowy hit dla Zagłębia

powietrzu i trącił piłkę tak sprytnie, że ta poszybowała do siatki obok zaskoczonego Radosława Janukiewicza. - Gol mnie bardzo ucieszył, bo wcześniej zmarnowałem dwie świetne okazje. Najpierw źle przyjąłem piłkę w polu karnym, a potem nie trafiłem z przewrotki. Takie nożyce często wykonuję na treningach