puchar świata w kolarstwie przełajowym

ASICS Frontrunners. Poznaj 12 wspaniałych. Biegaczy

ASICS Frontrunners to grupa 12 polskich sportowców. Są wśród nich biegaczki, biegacze i triathloniści. Poznajcie amatorów i profesjonalistów, których łączy jedna pasja - pokonywanie granic własnych możliwości.

Sportowiec Częstochowy i regionu w 2015 roku. Najlepszy: Marcin Skalik!

Polsce zawodniczce specjalizującej się w kolarstwie przełajowym. Olga Wasiuk z WLKS-u Paula Trans Koziegłowy w 2015 roku wygrała w kraju praktycznie wszystko, co było do wygrania. Niedawno udowodniła również, że coraz bliżej ma do światowej czołówki. W rozegranych belgijskim Zolder MŚ zajęła 25. miejsce

Otwarte treningi MTB akcji "Polska na rowery". Miejsca spotkań, kontakty do trenerów i inne potrzebne informacje

" organizowanego w Supraślu przez Cezarego Zamanę. Do jego wielu sukcesów można również zaliczyć wielokrotne miejsca na podium w Pucharach Polski w kolarstwie przełajowym oraz I miejsce w Pucharze Polski AZS w kolarstwie górskim z 2010 roku. Kraków - Artur Miazga (tel

Kurierzy, zabawa i błoto

całym cyplu - kurierzy jeździli po asfalcie, betonowych płytach, trawie, piachu i ziemi, która - w związku z padającym całą niedzielę deszczem - dość szybko zamieniła się w błoto. Main Race z symulacji pracy kuriera rowerowego zamienił się zaś w kolorowe zawody w kolarstwie przełajowym

Prześcignij legendę MTB na otwarciu trasy pod Warszawą!

sezonu był dla mnie ciężki z powodu wirusowej infekcji, po której długo dochodziłam do siebie. W kilku wyścigach Pucharu Świata byłam w pierwszej "5", to był dobry sezon, z którego jestem dumna - podsumowuje zawodniczka Multivan Merida Biking Teamu. Nadchodząca wizyta

Zachodniopomorski raport olimpijski

. Damian Zieliński i Grzegorz Krejner (kolarstwo torowe, PKN Orlen Gryf Szczecin): są na zgrupowaniu w Meksyku, gdzie już wystartowali w Pucharze Świata w sprincie olimpijskim. Zajęli szóste miejsce. Walczą o minima Przemysław Stańczyk (pływanie, MKP

Najważniejsze wyniki weekendu 8-9 stycznia 2011

), JKH GKS Jastrzębie - Stoczniowiec Gdańsk 7:2 (1:0, 3:1, 3:1), Ciarko KH Sanok - GKS Tychy 4:6 (1:1, 1:3, 2:2), Aksam Unia Oświęcim - MMKS Podhale Nowy Targ 6:1 (2:0, 2:0, 2:1). KOLARSTWO PRZEŁAJOWE Mistrzostwa Polski w Gościęcinie. Mężczyźni

Sportowe podsumowanie 2004 r.

wywalczyli w Dębnie tytuły mistrzów Polski w maratonie. Damian Zieliński (Gryf Szczecin) wygrał zawody Pucharu Świata w kolarstwie torowym w Manchesterze w rywalizacji sprintu. Piłkarki ręczne Politechniki Koszalin na dwie kolejki przed końcem sezonu