przemysław błoniarz

gad

Życiowy sukces triatlonistki Akweduktu Kielce Marii Pytel

Największy sukces w karierze odniosła na zawodach Pucharu Czech w Jabloncu młoda triatlonistka Akweduktu MAC Edukacja Kielce Maria Pytel. Podopieczna Andrzej Szołowskiego wygrała rywalizację juniorek i zajęła drugie miejsce w kategorii open

Filip Szołowski startował w mistrzostwach Europy w triatlonie

O czternaście pozycji poprawił się Filip Szołowski podczas kolejnego startu w młodzieżowych mistrzostwach Europy w triatlonie. Na zawodach w Sofii zawodnik Akweduktu MAC Edukacji Kielce zajął 31. miejsce

Srebro Kamila Zielińskiego na początek Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży "Lubuskie 2004"

Drugie miejsce Kamila Zielińskiego z Cyclo Korona Kielce w wyścigu kolarskim to pierwszy sukces Świętokrzyskiego na X Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich "Lubuskie 2004"

Sport w skrócie

(3 km - 6 km - 1,5 km) wygrał Przemysław Szymanowski, a drugi był Paweł Kręt. W zmaganiach juniorek najlepsza okazała się Maria Pytel. W najmłodszej grupie - junior młodszy - dziewiąty był Bartosz Błoniarz. W Kole nie startował najlepszy z duathlonistów Akweduktu Filip Szołowski, który na zgrupowaniu