piotr soczyński

Kross Dirt Sessions 2011 w Przasnyszu

19 czerwca 2011 przejdzie do historii jako pierwsza zorganizowana przez firmę KROSS impreza Dirt - KROSS Dirt Sessions 2011. W Przasnyszu pojawili się prawie wszyscy zaproszeni goście: czołówka polskiej rowerowej sceny freestyle - Bartek Obukowicz, Adam Glosowic, Marcin Rot, Filip Soczyński, Piotr Krajewski i wielu innych.

Paweł Kowalski nie żyje. Kiedyś pracował w Poznaniu

W wieku 79 lat zmarł w piątek Paweł Kowalski. Były piłkarz i trener przed laty był szkoleniowcem Olimpii Poznań.

Turniej z okazji 24-lecia Straży Miejskiej. Łódzcy policjanci najlepsi

pierwszym zespole zagrali m.in. Paweł Hajduczek i Piotr Soczyński, a w byłych widzewiakach Sławomir Chałaśkiewicz i Andrzej Michalczuk. W finale KMP pokonało Wojskowe CKM, które ograło po rzutach karnych 3:2. Najlepszym strzelcem turnieju został Dariusz Zawistowski z KMP, który zdobył osiem goli. Na

II liga piłkarska: remis Kotwicy, odwołany mecz Błękitnych

A na to liczyli fani Kotwicy po ostatnim sukcesie w Niepołomicach (4:2). Podopieczni Piotra Rzepki (10 dni temu zastąpił na stanowisku trenera Wiesława Bańkosza) świetnie rozpoczęli spotkanie ze Stalą Mielec, ale po kwadransie radości stracili bramkę. Później - mimo kilku okazji - nie pokonali już

Suzuki sponsoruje oficjalny mecz międzypaństwowy w boksie mężczyzn

przygotowania bokserów do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Liczymy, że kwalifikacje, które odbędą się na początku 2020 roku, otworzą naszym zawodnikom drogę do Tokio i nowych medali – powiedział Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland. Oficjalny mecz międzypaństwowy męskich reprezentacji (Elite) Polski i

Zwycięstwo Arki z Kotwicą po akcji Tomasiewicza [RELACJA+ZDJĘCIA]

w kolejnym sparingu. Warto dodać, że w drużynie gości wystąpiło trzech zawodników z przeszłością w Arce: Patryk Kamola, Radosław Strzelecki i Krzysztof Bułka. Poza tym trenerem Kotwicy jest Piotr Rzepka. Rzepka, gdynianin, wrócił na stare śmieci po tym, jak w zeszłym sezonie prowadził Arkę w pięciu

Cenny punkt Kotwicy, Błękitni nadal pogrążeni w kryzysie

dwukrotnie musieli w tym meczu gonić wynik, a pierwszego gola stracili w pierwszej minucie spotkania. To nie podłamało jednak zawodników Piotra Tworka, którzy już w siódmej minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą Jakuba Poznańskiego. Kolejne bramki padały już z rzutów karnych. W 44. minucie jedenastkę

Udany debiut Kotwicy. Punkt z faworytem rozgrywek

. Wziąłby, bo jego drużyna dopiero się zgrywa, ściągnięto do Kołobrzegu piłkarzy młodych lub trochę ogranych w II lidze. A do Puszczy trafili m.in. Zbigniew Zakrzewski (kiedyś Lech, ostatnio Miedź Legnica), Adrian Napierała (przed laty Pogoń, ostatnio GKS Katowice) czy Piotr Madejski (znany m.in. z Górnika

Warta Poznań szuka talentów

akcję Warty i wyrównał na 1:1. Potem zaś dośrodkował z rzutu rożnego i piłkę głową do siatki posłał Bartosz Soczyński. To 21-letni, wysoki obrońca, syn byłego reprezentanta Polski, Piotra. Soczyński junior grał parę sezonów temu w Warcie, ostatni sezon spędził w Jagiellonii Białystok, dla której

Błękitni Stargard i Kotwica Kołobrzeg remisują na trudnych boiskach

, Gutowski, Okuszko. Przez 22 minuty pachniało niespodzianką na nowym stadionie w Tychach. Po golu Michała Szuberta na początku II połowy Kotwica prowadziła 1:0. Trener Piotr Tworek po raz kolejny zaufał 24-letniemu napastnikowi, który do Kołobrzegu przyjechał latem. W dwóch ostatnich sezonach grał w

Olimpia Zambrów remisuje w Kołobrzegu

Łukasza Grzybowskiego głową piłka odbiła się od poprzeczki, a w drugiej Michał Twardowski nie trafił do bramki. Ale z punktu na wyjeździe trzeba się cieszyć i ważne, że znowu zagraliśmy na zero z tyłu. W 90. minucie drugą żółtą kartkę dostał także Piotr Murawski z Olimpii. Więcej informacji na

ŁKS Łódź wygrał z Rakowem Częstochowa 5:1. "Sportowo jesteśmy gotowi na ligę"

Ragamana z głębi pola Konrad Kaczmarek podwyższył na 2:1, a dwie minuty później po dośrodkowaniu Kaczmarka strzałem głową trzeciego gola dla swojej drużyny zdobył Piotr Gląba. Jeszcze przed przerwą idealną okazję miał Kaczmarek, ale po jego uderzeniu Bartosz Soczyński, syn byłego piłkarza ŁKS Piotra, wybił

Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 3:0. Stalówka wypunktowała Kotwice

zasłużenie. Piotr Tworek (trener Kotwicy Kołobrzeg): Sami sobie popsuliśmy ten mecz strzelając sobie bramki. W przerwie powiedzieliśmy, że przez pierwsze piętnaście minut chcemy zrobić wszystko, by zdobyć bramkę. Graliśmy na trzech obrońców z tyłu i ryzykowaliśmy. Idealną sytuację miał Bejuk, ale nie trafił

Piłkarskie wydarzenia w cieniu Pogoni: pech Floty, Kotwica bliżej III ligi [ZDJĘCIA]

spadku - strata punktów może mieć kolejne konsekwencje. Zagrożona jest pozycja trenera Piotra Rzepki, który objął zespół jesienią, także piłkarze mogą spodziewać się finansowych kar. Jedną z bramek dla Rozwoju zdobył wypożyczony z Pogoni Szczecin Filip Kozłowski. Napastnik dołączył do Rozwoju w lutym, w

Honor Winter Sports Festival 2017. Nietypowe rodeo w Białce Tatrzańskiej

wygrali Jan Krzysztof, Zuzanna Witych (freeski), Piotr Tokarczyk (snowboard), Maris Ornins (bike). Powietrzne show przyciągało uwagę nie tylko zgromadzonej publiczności, ale też turystów szusujących na sąsiednich stokach. Zawodnikom przypatrywano się uważnie przez cały dzień, co nie dziwi - akrobacje

Młodzi w Jagiellonii nie są tylko od noszenia sprzętu

. Jastrzębski i Soczyński to oczywiście niejedyni młodzi zawodnicy w ekipie lidera ekstraklasy. Wszyscy czterej bramkarze mają od 17 (Piotr Lipka) do zaledwie 21 lat (Grzegorz Sandomierski). Ten ostatni jest pewniakiem do gry. Niemal to samo można powiedzieć o Tomaszu Kupiszu, rewelacji rundy jesiennej, który

Boks na Dziesiątej. Od młodzika do oldboja

Boks) 2:1; 70 kg: Michał Soczyński (MKS II LO) - Kewin Krawiec (Olimp) 3:0; Juniorzy: 60 kg: Mateusz Velinov (KS Boks) - Łukasz Skoczylas (Gwarek) 0:3, 81 kg: Marek Bogusz (Paco) - Łukasz Brzyśko (Gwarek) TKO 1. r. Seniorzy: 75 kg: Łukasz Kowalski (KS Boks) - Vitalli Żało (KS Boks) 3:0; 75 kg: Piotr

Na pomnik dla Napoleona

), Marek Dziuba, Marek Chojnacki, Mirosław Bulzacki, Arkadiusz Klimas, Piotr Soczyński, Marian Galant (ŁKS).

Gwiazdy zagrają w Zgierzu

Organizator, Piotr Patora, prezes UKS Piątka Zgierz, a wcześniej m.in. działacz Boruty, zapowiada, że kibice będą mogli zobaczyć na boisku takich piłkarzy jak Marek Dziuba, Marek Chojnacki, Witold Bendkowski, Piotr Soczyński, Arkadiusz Klimas (wszyscy ŁKS), Zdzisław Kostrzewiński, Wiesław Surlit

Ziajka pomaga Stilonowi uciec przed dogrywką. Pucharowa przygoda trwa dalej [WIDEO, ZDJĘCIA]

swoich optymalnych pozycjach - tak tłumaczył błędy z pierwszej części i niedokładność w dogodnych sytuacjach trener Kotwicy Piotr Tworek. Tuż przed przerwą Stilon stracił Łukasza Maliszewskiego, którego dopadły kłopoty mięśniowe i trener Andruszczak nie chciał ryzykować, aby ten uraz się pogłębił. Brak

Zagłębie Sosnowiec łapie rytm. Obyło się bez pomocy bogatego szejka

: Kudła - Pajączkowski, Jarczyk, Ostrouszko, Ninković - Ryndak (90. Sierczyński), Matusiak, Lachowski, Szatan (74. Rojewski), Weis (90. + 1. Gleń) - Jankowski (78. Cyganek). Raków: Kos - Soczyński Ż (79. Balogun), Góra, Daniel Ż , P. Kowalczyk - Napora, Ł. Kowalczyk, Ogłaza, Diego, Buczkowski (63

wybierze się do hali, nie powinien narzekać na brak atrakcji. Będzie można zobaczyć w akcji drużyny złożone z byłych reprezentantów Polski, a także piłkarzy, którzy mają na koncie mistrzostwa kraju. Będą m.in. Marek Dziuba, Marek Chojnacki, Witold Bendkowski, Piotr Soczyński, Arkadiusz Klimas (wszyscy ŁKS

Zwycięski pierwszy sparing Jagi

. Białostoczanie, jeszcze przed przerwą, mogli podwyższyć prowadzenie. Niespodziewanie rzutu karnego nie wykorzystał Tomasz Frankowski, który w lidze z jedenastu metrów nie daje zazwyczaj szans bramkarzom. W drugiej połowie z dotychczasowego składu Jagiellonii na boisku zostali jedynie bramkarz Piotr Lipka oraz

Zmiana w Wiśle: Tylak za Szczechowicza

reprezentanci Polski: Jacek Ziober, Juliusz Kruszankin i Piotr Soczyński. Odkrył też Łukasza Trałkę i Marka Bajora.

Minister Joanna Mucha i samuraje z judo, BJJ, MMA

Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) Formuła senior ograniczona formuła (SOF) - kategoria mężczyźni do 87kg 1. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) 2. Korycki Andrzej (Puławy Koks Gym) 3. Gamla Piotr (Underground Gold Team) Formuła senior ograniczona formuła (SOF) - kategoria mężczyźni do 80Kg 1. Sokólski

Mroźne ostrza, czyli TryTool 2012

samozaparcia. Co ciekawe, podczas czyszczenia sektora drytoolowego zrzucono wiele kilogramów luźnych kamieni - a przecież to popularny sektor, w którym wspina się wiele osób! Do przygotowania nowych dróg w sektorze drytoolowym oraz ABC przyczynili się Piotrek Sztaba, Daniel Piskorz i Piotrek Soczyński. Słowa

Jagiellonia leci do Turcji

, Tomasz Ptak, Jakub Słowik. Obrońcy : Thiago Cionek, Piotr Józefiak, Tadas Kijanskas, Alexis Norambuena, Luka Pejović, Andrius Skerla, Bartosz Soczyński, Robert Arzumanjan . Pomocnicy : Marcin Burkhardt, Franck Essomba, Rafał Grzyb, Hermes, Mladen Kaszczelan, Tomasz Kupisz, Jarosław Lato, Maciej

Kibice Widzewa organizują dzień dziecka

. Jarosław Bako, Józef Robakiewicz, Marek Saganowski, Jacek Ziober, Arkadiusz Klimas, Adam Grad, Marek Ogrodowicz, Juliusz Kruszankin, Marek Płachta, Grzegorz Wesołowski, Tomasz Wieszczycki, Mirosław Bulzacki, Jarosław Bako, Marek Chojnacki, Piotr Soczyński, Witold Bendkowski, Tomasz Lenart i Grzegorz

KSZO Ostrowiec - Piast Gliwice 1:2

sześć minut później. Piotr Powroźnik wywalczył piłkę w polu karnym i dośrodkował do wbiegającego Zajączkowskiego. Pomocnik KSZO mocno strzelił z woleja i zdobył pierwszego od pięciu spotkań gola dla gospodarzy. Blisko kolejnych trafień był ponownie Zajączkowski, lecz wykonywane przez niego dwa rzuty

Piłka nożna: II liga

drugiej połowie atak gospodarzy ożywił szybki i ruchliwy Piotr Czak, który wszedł za Sikorę. To dzięki niemu gospodarze uzyskali przewagę. Nie potrafili jednak udokumentować jej bramką - piłka po strzałach Mieczysława Agafona, Like Uzomy oraz Bartosza Woźniaka minimalne mijała bramkę lub padała łupem

Sparingi ligowców: zwycięstwa Górnika, Odry, GKS, Szczakowianki, Zagłębia i Ruchu, remis Podbeskidzia, porażka Piasta

wykorzystaliśmy wielu dobrych sytuacji. Końcówka w naszym wykonaniu była słaba - przyznał trener Sigmy Petr Uliczny. Trener Liczka zabrał do Czech piłkarzy, którzy jesienią będą stanowili trzon drużyny Górnika. Z powodu kontuzji w rodzinnej miejscowości czeskiego szkoleniowca nie mogli zagrać bramkarz Piotr Lech

GKS Tychy awansował do pierwszej ligi! Historyczny wyczyn śląskiego klubu [ZDJĘCIA]

- Sport.pl » GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:1 (0:1) Bramka: 0:1 Gajos (42.) GKS: Struski - Mańka, Kopczyk, Balul, Lesik (71. Mączyński) - Feruga, Czupryna (46. Bizacki), Babiarz Ż (66. Wawoczny), Kupczak, Szczęsny - Sobczak (62. Malicki). Raków: Kos - Mastalerz, Soczyński