piast stopnica

Dużo piłki nożnej, koszykówka i trójbój siłowy [PLAN WEEKENDU]

Sportowy weekend czyli co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach?

Spartakus z Wisłą, Łysica z Poroninem i mnóstwo sparingów [SPORTOWY WEEKEND]

Spartakus z Wisłą, Łysica z Poroninem i mnóstwo sparingów [SPORTOWY WEEKEND]

Sędziszów - Pogoń Miechów, sobota godz. 11, Nida Oksa - Hetman Włoszczowa, sobota godz. 14, Jawornik Gorzków - Nidzica Dobiesławice, Klimontowianka Klimontów - Świt Ćmielów, Gród Wiślica - Piast Stopnica - wszystkie sobota, godz. 18, Nida Sobków - Astra Piekoszów, boisko w Rykoszynie, Partyzant Radoszyce

Mnóstwo sparingów piłkarskich, KSZO z Viretem i drugoligowe derby: Vive - UJK [PLAN WEEKENDU]

Mnóstwo sparingów piłkarskich, KSZO z Viretem i drugoligowe derby: Vive - UJK [PLAN WEEKENDU]

- wszystkie sobota godz. 12, Nida Sobków - Naprzód Jędrzejów, Alit Ożarów - Star Starachowice, Gród Ćmińsk - Nidzianka Bieliny, Korona Kielce (juniorzy) - Orlicz Suchedniów, boisko przy ul. Ściegiennego - wszystkie sobota godz. 14, Wisła Nowy Korczyn - Nidzica Dobiesławice, boisko Piasta w Stopnicy, sobota

Kadra juniorów w Kielcach, finał turniej w Nowinach [PLAN WEEKENDU]

Kadra juniorów w Kielcach, finał turniej w Nowinach [PLAN WEEKENDU]

OKRĘGOWA: Piast Stopnica - Zieleń Żelisławice-Secemin, sobota godz. 11, Koprzywianka Koprzywnica - Polanie Muszkieter Pierzchnica, Zenit Chmielnik - Wisła Nowy Korczyn, Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Nowiny, Stal Kunów - Gród Ćmińsk, Wicher Miedziana Góra - Star Starachowice, Sparta Dwikozy - Orlicz

Korona z Cracovią, rusza IV liga i klasa okręgowa [PLAN WEEKENDU]

niedziela godz. 17; KLASA OKRĘGOWA: GKS Nowiny - Wicher Miedziana Góra, Wisła Nowy Korczyn - Stal Kunów, oba mecze sobota godz. 17, Zieleń Żelisławice - Orlęta Kielce, niedziela godz. 13, Zenit Chmielnik - Koprzywianka Koprzywnica, Star Starachowice - Piast Stopnica, Polanie Pierzchnica - Granat Skarżysko

Vive po raz pierwszy w Lidze Mistrzów, "Kielce Biegają" [PLAN WEEKENDU]

Vive po raz pierwszy w Lidze Mistrzów, "Kielce Biegają" [PLAN WEEKENDU]

, Granat Skarżysko-Kamienna - Orlicz Suchedniów, Gród Ćmińsk - Piast Stopnica, Polanie Muszkieter Pierzchnica - Star Starachowice - wszystkie mecze niedziela godz. 15. MECZ OLDBOJÓW: Korona Kielce - Zdrój Busko-Zdrój, stadion przy ul. Szczepaniaka, sobota, godz. 14.30. KOSZYKÓWKA II LIGA: AZS UJK Kielce

Liga Mistrzów z Vive, inauguracja Korony Handball, koszykarskie derby Kielc [PLAN WEEKENDU]

Liga Mistrzów z Vive, inauguracja Korony Handball, koszykarskie derby Kielc [PLAN WEEKENDU]

- Pogoń Staszów, wszystkie mecze niedziela godz. 15; KLASA OKRĘGOWA: Piast Stopnica - Sparta Dwikozy, Star Starachowice - Polanie Pierzchnica, GKS Nowiny - Koprzywianka Koprzywnica, wszystkie mecze sobota godz. 15, Gród Ćmińsk - Wisła Nowy Korczyn, Orlicz Suchedniów - Zenit Chmielnik, Zieleń Żelisławice

Mnóstwo piłki nożnej, turniej siatkarek i memoriał Krzysztofa Stachery [PLAN WEEKENDU]

- Hetman Włoszczowa, Pogoń Staszów - Kamienna Brody, Unia Sędziszów - Zdrój Busko-Zdrój, ŁKS Łagów - Nidzianka Bieliny, Klimontowianka Klimontów - Partyzant Radoszyce, Pogoń Staszów - Kamienna Brody, wszystkie mecze niedziela godz. 16; KLASA OKRĘGOWA: Piast Stopnica - Orlęta Kielce, sobota godz. 12

Korona z Arką, rusza I liga piłkarzy ręcznych, sparingi koszykarzy [PLAN WEEKENDU]

Korona z Arką, rusza I liga piłkarzy ręcznych, sparingi koszykarzy [PLAN WEEKENDU]

Radoszyce - wszystkie mecze niedziela godz. 16. KLASA OKRĘGOWA: GKS Nowiny - Gród Ćmińsk, Star Starachowice - Stal Kunów, Piast Stopnica - Gród Wiślica - mecze sobota godz. 16, GKS Rudki - Polanie Muszkieter Pierzchnica, Klimontowianka Klimontów - Granat Skarżysko-Kamienna, Orlicz Su-chedniów - Kamienna

Wraca Korona, derby piłkarzy ręcznych, Korona Handball o drugą wygraną, bieg uliczny [PLAN WEEKENDU]

Wraca Korona, derby piłkarzy ręcznych, Korona Handball o drugą wygraną, bieg uliczny [PLAN WEEKENDU]

Morawica, Zenit Chmielnik - Zieleń Żelisławice, Granat Skarżysko-Kamienna - Orlęta Kielce, Wicher Miedziana Góra - Piast Stopnica, Wisła Nowy Korczyn - Star Starachowice, wszystkie mecze niedziela godz. 15; PIŁKA RĘCZNA I LIGA: KSSPR Końskie - Siódemka Miedź Legnica, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz

Effector z wiceliderem, KSZO z rewelacją ligi i Korona Handball [PLAN WEEKENDU]

Effector z wiceliderem, KSZO z rewelacją ligi i Korona Handball [PLAN WEEKENDU]

- Koprzywianka Koprzywnica, Granat Skarżysko-Kamienna - Zenit Chmielnik, Orlęta Kielce - Orlicz Suchedniów, Moravia Morawica - Star Starachowice, Piast Stopnica - Gród Ćmińsk, Wicher Miedziana Góra - Wisła Nowy Korczyn, Stal Kunów - Polanie Pierzchnica, wszystkie mecze niedziela godz. 12; FUTSAL I

Korona Handball ze Słupią, młodzieżowy szczypiorniak i koszykarze [PLAN WEEKENDU]

Korona Handball ze Słupią, młodzieżowy szczypiorniak i koszykarze [PLAN WEEKENDU]

, Kamienna Brody - Nida Pińczów, Hetman Włoszczowa - Partyzant Radoszyce, Nidzianka Bieliny - Alit Ożarów, Neptun Końskie - ŁKS Łagów, wszystkie mecze niedziela godz. 13; KLASA OKRĘGOWA: Piast Stopnica - Zenit Chmielnik, Star Starachowice - Koprzywianka Koprzywnica, oba mecze sobota godz. 13, Orlicz

Silnie obsadzony turniej siatkarek w Ostrowcu, hit ręcznych w Końskich, młoda Korona z Wisłą Kraków [PLAN WEEKENDU]

Kajetanów - Nidzianka Bieliny, wszystkie mecze niedziela godz. 16; KLASA OKRĘGOWA: Wisła Nowy Korczyn - GKS Nowiny, Granat Skarżysko-Kamienna - Orlicz Suchedniów, Koprzywianka Koprzywnica - Piast Stopnica, Sparta Dwikozy - Moravia Morawica, Wicher Miedziana Góra - Orlęta Kielce, Stal Kunów - Zieleń

Sportowy weekend

Skalbmierz - Unia Sędziszów, Moravia Morawica - Gród Wiślica, Sparta Kazimierza Wielka - LKS Śledziejowice, Zorza Tempo Pacanów - Piast Stopnica - sobota godz. 17, Juventa-Perfopol Starachowice - Zenit Chmielnik, sobota godz. 17.30, Neptun Końskie - Granat Skarżysko, Alit Ożarów - OKS Opatów, Baszta Rytwiany

Sport w skrócie

), Łysica Bodzentyn - Arka Pawłów 1:2 (0:0), Alit Ożarów - OKS Opatów 3:0 (3:0), Neptun Końskie - Granat Skarżysko 1:0 (0:0), Tłoki Gorzyce - Sparta Dwikozy 0:1 (0:1), Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec 3:2, MKS KSZO-Junior Ostrowiec - Świt Ćmielów 7:4 (4:1), Zorza Tempo Pacanów - Piast Stopnica 0:2

Piłkarski Puchar Polski w okręgu

, Victoria Kurozwęki - Zenit Chmielnik, Victoria Skalbmierz - Nida Pińczów, Partyzant Wodzisław - Hetman Włoszczowa, Piast Stopnica - Nowiny, MKS Stąporków - Orlicz Suchedniów, Zryw Łopuszno - Lechia Strawczyn, Gród Wiślica - Wierna Małogoszcz, Tempo Pacanów - Orlęta Kielce, Klimontowianka - Czarni Połaniec

Sportowy weekend

Skalbmierz - Unia Sędziszów, Moravia Morawica - Gród Wiślica, Sparta Kazimierza Wielka - LKS Śledziejowice, Zorza Tempo Pacanów - Piast Stopnica - sobota godz. 17, Juventa-Perfopol Starachowice - Zenit Chmielnik, sobota godz. 17.30, Neptun Końskie - Granat Skarżysko, Alit Ożarów - OKS Opatów, Baszta Rytwiany

Rozlosowano piłkarski Puchar Polski na szczeblu okręgu

Pogonią Staszów. W przypadku tych dwóch ostatnich ekip w drugiej rundzie Pucharu Polski wystąpią za to ich drugie drużyny. Pary II rundy Sparta Kazimierza Wielka - Ponidzie-Nida Pińczów, Piast Stopnica - Zenit Chmielnik, Dąb Nagłowice - Naprzód Jędrzejów, Naprzód II Jędrzejów - Piaskowianka, GKS

Sportowy weekend czyli co, gdzie, kiedy na sportowych arenach

Pacanów - wszystkie sobota godz. 14, Łysica Bodzentyn - Świt Ćmielów, Piast Stopnica - GKS Szydłów - oba sobota, godz. 15, Samson Samsonów - Leśnik Zagnańsk - sobota, godz. 17 (na Ściegiennego w Kielcach), Piast Chęciny - AZS WSU Kielce, Dąb Nagłowice - Unia Sędziszów, Źródło Solec-Zdrój - Gród Wiślica

AKS Busko rywalem Kolportera Korona w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu

Samsonów - Spartakus Daleszyce, Partyzant Radoszyce - Górnik Miedzianka, Orlęta II Kielce - Politechnika Kielce, Atest Kielce - Wicher Miedziana Góra, Victoria Kurozwęki - Zenit Chmielnik, Victoria Skalbmierz - Nida Pińczów, Partyzant Wodzisław - Hetman Włoszczowa, Piast Stopnica - Nowiny, MKS Stąporków

W środę II runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu

, który zostanie rozegrany na stadionie Polonii Białogon. W kieleckiej drużynie nie będzie jednak wielu graczy z pierwszego zespołu, bo w przypadku porażki nie mogli by występować w Pucharze na szczeblu centralnym. Pozostałe pary II rundy: Sparta Kazimierza Wielka - Ponidzie-Nida Pińczów, Piast Stopnica

Wyniki II rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu

niej już trzecioligowcy: Heko, Pogoń i Wierna Małogoszcz oraz mająca wolny los Wisła Sandomierz. Wyniki II rundy: Sparta Kazimierza Wielka - Ponidzie-Nida Pińczów 0:4 (0:0), Piast Stopnica - Zenit Chmielnik 1:2 (0:0), Dąb Nagłowice - Naprzód Jędrzejów 0:1 (0:0), Naprzód II Jędrzejów - Piaskowianka 0:0

Sportowy weekend

Junior Ostrowiec - Orlicz Suchedniów (na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kolejowej) - s. 11, Nidzianka Bieliny - Polanie Pierzchnica, MKS Stąporków - Granat Skarżysko i Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn - wszystkie s. 12, Piast Stopnica - Gród Wiślica i KSZO II Ostrowiec - Sparta Dwikozy (na

Sportowy weekend

, Świt Ćmielów - Klimontowianka, n. 12, Piast Stopnica - Wisła Nowy Korczyn, n. 13, Spartakus Daleszyce - Polanie Pierzchnica (na Ściegiennego), n. 14. ŚWIĘTOKRZYSKA HALOWA LIGA FIRM: hala ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota godz. 13, niedziela godz. 10. II HALOWA LIGA PIĄTEK O PUCHAR