obarczyli sędziów

hana, Reuters

Szwedzi także narzekają na sędziów

Szwedzcy piłkarze główną winą za porażkę z Hiszpanią obarczyli sędziego Pietera Vinka. nie podobała im się także postawa Hiszpanów, którzy ciągle dyskutowali z sędzią i próbowali przeciągnąć go na swoją stronę. Przyznali jednak, że w pierwszej połowie arbiter się pomylił i nie podyktował rzutu karnego dla rywala.

Jak prawidłowo zrobić wyskok? Poznaj najlepsze ćwiczenia na siłowni, które przygotowują do wyskoku

Wyskok niektórym może kojarzyć się ze zwykłym podskokiem do góry. Ale to nie wszystko. To jedno z pojęć, a w zasadzie z technik w koszykówce. Zawodnik w wyskoku znajduje się w powietrzu. Jego zadaniem jest wykonanie rzutu, złapanie piłki lub jej podanie. To wcale nie jest łatwa pozycja. Nie wystarczy podskoczyć do góry. Jak najlepiej przygotować się do wyskoku?

Atletico - Malaga. Diego Simeone przerwał kontrę rywala? [WIDEO]

Trener Atletico Madryt został wyrzucony na trybuny za... wrzucenie na boisko drugiej piłki

Iran - Polska 3:2. Michał Mieszko Gogol: Drużyna prowadzona przez Marcina Janusza miała dobry pomysł na grę

-irańskich, głośni kibice, młody skład i brak Grzegorza Łomacza, a także dziwnie pracujący sędziowie. Można było cieszyć się z wyniku 2:3 czy też należy żałować, że ta młoda grupa polskich graczy nie wykorzystała prowadzenia 2:1 w setach? Michał Mieszko Gogol: Myślę, że zagraliśmy pozytywny mecz

Spore zmiany w toruńskim hokeju. Pierwsze zwycięstwo na Tor-Torze

Było to pierwsze w tym sezonie zwycięstwo torunian przed własną publicznością. Drużyna Nesty Mires po dwudziestu spotkaniach zajmuje obecnie 10. pozycję w Polskiej Hokej Lidze. Odpowiedzialnością za słabe wyniki zespołu toruńscy działacze obarczyli trenera Olega Małaszkiewicza. Decyzją Rady

Poważne kontuzje dziesiątkują skoki narciarskie! Horngacher nie mógł uwierzyć w wytrzymałość Polaków

butem. Dzisiaj impet idzie głównie w nogi zawodników. I to mogłoby wyjaśniać, skąd tak duża liczba kontuzji kolan - dodawał w zeszył sezonie Tadeusz Szostak, sędzia międzynarodowy i producent kombinezonów. Nie bez znaczenia są także duże wkładki, które skoczkowie wkładają do butów, by pomagały przy

Liga portugalska. Mecz w Bradze przerwany z powodu zamieszek, policji nie było [WIDEO]

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na smartfony Dziesiątki kiboli starły się na stadionie Afonso Henriquesa w Guimaraes. W nagraniu nadanym w portugalskiej telewizji widać latające krzesełka wyrwane przez kiboli. Sędzia przerwał mecz zaledwie siedem minut po jego

Adam Frączczak z Pogoni: Śląsk to zespół na pierwszą czwórkę ekstraklasy

Podbeskidziem wypadł blado, to jego ręka w polu karnym przesądziła, że sędzia podyktował w 93. minucie karnego. W poprzednim meczu z Legią Frączczaka też można było obarczyć winą za straconego gola. Trener Kocian wielkiego wyboru nie ma, ale jak zdecyduje się zagrać dwójką Japończyków w drugiej linii, to polski

Lis - symbol Leicester. Zwierzę pojawiło się pod stadionem klubu. 'Vichai zawsze będzie z nami w takiej czy innej formie'

Abramowicz, mógł je wydać w kasynie obstawiając ruletkę.  Transfer obarczony był dużym ryzykiem i przez długi czas wydawało się, że londyński klub może na nim tylko stracić. Gdy na początku sezonu Chelsea sprowadziła dwóch środkowych pomocników – Jorginho i Mateo Kovacicia, przypuszczano, że dla

Euro 2012. Kogo najbardziej boją się Portugalczycy przed meczem z Hiszpanią? Michela Platiniego!

pozycji spalonej. Ponieważ był to jedyny gol meczu, Portugalczycy mieli do sędziego ogromne pretensje i obarczyli go winą za odpadnięcie z turnieju. Zobacz bramkę Villi z meczu Hiszpania - Portugalia podczas mistrzostw świata w 2010 r. Ponadto już podczas Euro 2012 sędziowie, według

Święto we wsi Nieciecza. W Legii mówią, że to nie był ich dzień

Kiedy w ostatniej minucie gry Arkadiusza Malarza pokonał Dawid Plizga, a sędzia zakończył mecz 4,5 tys. kibiców Termaliki oszalało ze szczęścia. "Proszę pana, co za radość! Ale to będzie święto we wsi!" - ekscytował się stojący obok dziennikarzy jeden z kibiców. A legioniści ze

TCS. Kontrowersje po końcówce zawodów w Ga-Pa. Jakub Kot: "FIS-owi nie można zarzucić stronniczości"

Kamil Stoch wygrał drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni, tym razem w niemieckim Ga-Pa. Polak jest także liderem cyklu i ma 11,8 pkt przewagi nad drugim Richardem Freitagiem. Zwycięstwo zostało jednak obarczone olbrzymim ładunkiem emocjonalnym, bo tuż przed ostatnimi dwoma skokami warunki mocno

Doping u Therese Johaug. Lekarz, który podał jej maść z anabolikiem, uniewinniony

lekarzu kadry, którego Johaug obarczyła całą winą za swoją dopingową wpadkę z września 2016 roku. I który wystąpił w dniu ogłoszenia pozytywnego testu Johaug na tej samej konferencji prasowej co zapłakana biegaczka i, sam ledwo powstrzymując płacz, wziął całą winę na siebie. Przepraszał Johaug za to, że

Anatomia porażki ŁKS-u według Kazimierza Moskala. "Nie czułem momentu rezygnacji"

kolejny raz po nieźle zagranym meczu zakończonym porażką, mówić, że wszystko było w porządku tylko zabrakło szczęścia, nie wpadło nam dzisiaj, a sędzia się czegoś nie dopatrzył. Nie można opowiadać w kółko tego samego. Ja chciałem cały czas tę szatnię budować, trzymać w takim stanie, że my potrafimy grać

Arkadiusz Malarz: Łza mi się zakręciła, gdy "żyleta" skandowała moje nazwisko

serwisem Weszło.com. I dodaje: - Mówiłem o przepisach, bo faktycznie akurat wtedy mieliśmy w tygodniu spotkanie z sędziami i usłyszeliśmy, że można zasłaniać twarz. Ale nie kwestionuję decyzji arbitra - kiedy bramkarz za polem karnym dostanie w rękę przy takiej sytuacji, jest rzut wolny i czerwona. Bez

Wisła Kraków bez złotówki i bez Sharksów. Spór o kibicowanie a "pochwalanie przestępczości"

w sierpniu ubiegłego roku, wydając wyroki za handel narkotykami na niektóre osoby powiązane z „Sharksami”, określił ich działalność jako „daleko wykraczające poza zwykłe kibicowanie”. - Mamy tu do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą – powiedziała wprost sędzia

Sędzia przerwał mecz, bo... Kuriozalne sytuacje [WIDEO]

-Kazachstan warszawski stadion pogrążył się w całkowitych ciemnościach. Skandujący kibice obarczyli za to winą premiera Kaczyńskiego i PZPN. Po meczu tłumaczyć próbował się ówczesny prezes PZPN Michał Listkiewicz. W styczniu 2009 sędzia musiał przerwać mecz ligi hiszpańskiej pomiędzy

PZPN w sprawie dachu: żądamy od ministerstwa sportu naprawienia szkód

A po zapoznaniu, w opublikowanym na stronie PZPN oświadczeniu "stwierdza, iż do opinii publicznej skierowano szereg nieprawdziwych informacji dotyczących organizacji tego meczu oraz obarczono winą za zaistniałą sytuację Polski Związek Piłki Nożnej" I reaguje w ośmiu punktach

GP Chin. Szóste zwycięstwo Rosberga z rzędu, szachy Ferrari z Hamiltonem

przewagi, tak by było, ale Niemiec i tak komfortowo mknął po szóste zwycięstwo z rzędu i trzecie w tym sezonie. Awantura i przeprosiny za wypadek z Vettelem Na neutralizacji, którą sędziowie wymusili, by porządkowi mogli zebrać z toru kawałki skrzydeł bolidów (najpewniej opona Ricciardo eksplodowała po

Marcin Cabaj mógłby grać, gdyby Cracovia wysłała pismo

incydent i wywołaną awanturę na boisku obarczył kapitana Zagłębia: - Iwański zachował się jak prowokator i powinien dostać żółtą kartkę. Tymczasem sędzia Borski wyrzucił z boiska Cabaja. Stempniewski nie ma wątpliwości, że to błąd arbitra. Próbował jednak tłumaczyć sędziego głównego. - Borski widział próbę

Widzew w układzie. Komu klub jest winien pieniądze, ile i jak długo będzie spłacać? [SZCZEGÓŁY]

winien jest łącznie blisko milion złotych. Co ważne, Widzew zamierza spłacić 100 procent wszystkich długów (poza tymi rodziny Cacków), łącznie z odsetkami. Ciekawie było także przed głosowaniem, gdy sędziemu sytuację i perspektywy klubu relacjonował nadzorca sądowy. Jak opowiadał, plan Widzewa obarczony

Klubowe MŚ. Neymar zatrzyma Barcelonę?

, że Neymar jest za mało ograny w futbolu na najwyższym poziomie, dlatego potrzebuje bardziej doświadczonych graczy. O wiele większym zaufaniem młodego gwiazdora obarczył następca Dungi Mano Menezes, który miesiąc po Mundialu powołał go na towarzyski mecz z USA. Neymar zaliczył w tym spotkaniu udany

MŚ 2010. Francja pokonała Kostarykę 2:1

Ribery, Navas broni i wypluwa piłkę przed siebie. Dobitka Gourcuffa skuteczna, ale sędzia słucznie podniósl chorągiewkę 12 min. Gol dla Kostaryki!!!!!!!! Zza pola karnego strzela Hernandez, piłka kozłuje przed Mandandą i wpada do siatki gospodarzy. Winą za utratę bramki można chyba obarczyć bramkarza OM

Karate - sztuka walki o wpływy. O co chodzi w sporze polskich związków i sprawie Doroty Banaszczyk?

zdziałać nie zdoła. Trenerów, działaczy, zawodników, sędziów mu podobnych było jeszcze kilku. W grudniu 2017 stwierdzili, że sami chcą założyć związek i zająć się najistotniejszymi dla nich sprawami. Tak - przynajmniej słuchając relacji tej strony - powstała Polska Unia Karate. Szybko, bo już w połowie

Co Wenger zrobi z Fabiańskim?

najgorszym wypadku dostałby żółtą kartkę. Sędzia Martin Hansson zachował się dobrze - mówi polski sędzia międzynarodowy. Trener Arsenalu Arsene Wenger o drugą bramkę nie miał do Polaka pretensji, winą obarczył arbitra. - Nie będę oceniał Łukasza publicznie - rzucił Francuz. Kapitan Cesc Fabregas powiedział

MŚ w Falun. Stoch: Skoczę całym sercem

coś w rodzaju rodziny. Widać to było ostatnio właśnie na lotach w Vikersund. Jedni bili rekordy, a ich rywale, choć sami przegrali, fetowali ich, ciesząc się razem z nimi. Zdarza się ostatnio, że sędziowie zaniżają panu noty za styl. Tak utytułowanego skoczka powinni raczej hołubić. - Nie wydaje mi

Czy Lechia Gdańsk mogła zająć wyższe miejsce w ekstraklasie? [ANALIZA]

przypadkach więcej punktów niż w rzeczywistości. Niejednokrotnie jednak gdańszczanom dopisywało szczęście i dzięki pomyłkom sędziów biało-zieloni mogli się cieszyć z korzystnego rezultatu. Było tak chociażby w pierwszym spotkaniu Lechii na PGE Arenie z Cracovią. Mecz zakończył się remisem 1:1, a do siatki

Reprezentacja. Czego się dowiedzieliśmy po meczu z Włochami. Co w kadrze robi Peszko?

Montolivo sfaulował Lewandowskiego i sędzia podyktował rzut karny - niestety, Błaszczykowski strzelił prosto w ręce Buffona. Kibice zaczęli gwizdać i wychodzić ze stadionu, więc wielu nie zobaczyło dwóch dośrodkowań z rzutu rożnego w ostatnich sekundach spotkania. Nie mieli czego żałować. Przed przerwą

Gruchała rozstała się z trenerem

W sierpniu w stolicy Chin Gruchała obarczyła odpowiedzialnością za niepowodzenie w turnieju indywidualnym i drużynowym florecistek szkoleniowca kadry narodowej Tadeusza Pagińskiego. Florecistka zarzuciła mu brak profesjonalizmu. - Uważam, że fechtmistrz Pagiński nie podchodził do sprawy szkolenia

Hokej: Śląsk chciał prezesa, ale wybrała partia

"Gazecie" z naszą redakcją skontaktował się Witold Doniec. 88-letni katowiczanin to kopalnia hokejowej wiedzy. Za krążkiem uganiał się już przed wojną - gdy reprezentował ŚKH i Dąb Katowice. Potem był zawodnikiem Baildonu Katowice. Po zakończeniu kariery został sędzią ligowym, był sekretarzem

Rzeźniczak przed komisją Ekstraklasy S.A.

, którego sędzia nie widział. - Chcemy się zapoznać z wersją zdarzeń całej trójki - mówi Marcin Stefański reprezentujący Ekstraklasę S.A., prowadzącą pierwszoligowe rozgrywki. Jeśli komisja dyscypliny uzna, że faul Rzeźniczaka był "rażącym przewinieniem", kwalifikującym się na czerwoną kartkę

Premier Donald Tusk idzie na wojnę z FIFA

rozpatrzony 21 października - ujawniła "Gazecie" Romana Trocka-Sosińska, sędzia trybunału. Jaka jest więc droga, by spełnić ultimatum FIFA? Trocka-Sosińska: - Minister sportu musi po prostu wycofać własny wniosek. Wtedy nie musimy nawet przeprowadzać rozprawy, wystarczy formalne zatwierdzenie. W

Premier League. Manchester United - Manchester City 1:2. Mourinho: Powinniśmy mieć dwa rzuty karne!

nogami i było to bardzo niebezpieczne zagranie. - Gdyby to się wydarzyło poza polem karnym z pewnością każdy sędzia podyktowałby rzut wolny i pokazałby czerwoną kartkę. Nawet tak dobry sędzia popełnia błędy, a ten był olbrzymi - dodał Mourinho. Zdaniem Portugalczyka Clattenburg powinien podyktować rzut

Skandaliczny mecz koszykarek! W Toruniu nie działał zegar, liga zamknęła halę [ZDJĘCIA]

zdarzyło się to pierwszy raz. W sobotni wieczór dodatkową pracą został obarczony spiker zawodów, który informował o czasie do końca meczu, wyniku spotkania oraz za każdym razem odliczał 24 sekundy na rozegranie akcji. Ponieważ na parkiecie biegało w tym czasie prawdziwie międzynarodowe towarzystwo - oprócz

Jak Lech to przegrał?! [wideo z Warszawy]

użyciem Manu. Ten przed przerwą miał jedno genialne zagranie - w 38. min podał między obrońców Lecha do Michała Kucharczyka i ten w sytuacji sam na sam pokonał Buricia. Winą za stratę tej bramki trzeba obarczyć Manuela Arboledę. Kolumbijczyk powinien był przechwycić tę piłkę. Na drugą połowę Legia wyszła

Pamapol AZS Częstochowa - Polska Energia Sosnowiec 3:2

jeszcze odwrócić. A jednak. Goście obarczyli za to winą sędziów, którzy rzeczywiście popełnili błąd w ważnym momencie, ale przecież w kolejnych akacjach Grzegorz Kokociński i Grzegorz Szymański sami bez niczyjej pomocy posyłali asowe zagrywki, a Arkadiusz Gołaś zablokował Marcina Nowaka. Częstochowianie

Porażka koszykarzy Żubrów w Tarnowie Podgórnym

białostoczan obarczył sędziów. - To paranoja, że liga jest podwórkiem doświadczalnym dla kiepskich arbitrów - dodaje Karpiuk. - Nie dość, że dwoje sędziów stronniczo prowadziło spotkanie, faworyzując gospodarzy, to jeszcze spóźnili się na mecz 40 minut. Nasza rozgrzewka trwała aż 80 minut, co też miało wpływ

Jacek Sarzało: Prawda daleka od prawdy

Panowie z telewizyjnego okienka ogłosili właśnie "tydzień tolerancji dla sędziów" i w najbliższą niedzielę w relacjach z naszych pierwszoligowych boisk mają zamiar nie pokazywać i nie komentować pomyłek gwiżdżących. Mało tego, zastanawiają się nawet, czy w przyszłości w ogóle nie zamknąć

Po meczu TKH/ThyssenKrupp - Cracovia

meczu główną winą w toruńskiej ekipie za porażkę obarczono sędziów. - Nie wiem dlaczego sędziowe tej klasy popełniali tyle błędów - mówił Sławomir Kiedewicz. - Rywale czekali na nasze ataki, a gdy już łapaliśmy odpowiednie tempo sędziowie posyłali naszych zawodnilków na ławkę kar. W tym momencie

II liga: Radomiak - Ruch 0:1

, ale to był akurat naturalny ruch, bo obrońca Radomiaka musiał wcześniej pauzować za kartki. Co zaś do pozostałych graczy, to szkoleniowiec obarczył ich nieco innymi rolami. Bogumił Sobieska zagrał na prawej stronie obrony, Dariusz Rysiewski w środku pomocy, a Jacek Kacprzak miał wspomagać w pierwszej

Co 5. zabity pieszy w UE ginie w Polsce. Przejścia dla pieszych do zmiany [JAZDA POLSKA]

obarczymy kierowców odpowiedzialnością, bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów wzrośnie o 80 proc. - zapewnia Jacek Zalewski. Też jest przeciwny zapisowi, by pieszy oceniał sytuację na drodze. - Bo taki zapis byłby pożywką dla sędziów i adwokatów chcących dowieść niewinności kierowcy, który nie zachował

Kto poprowadzi toruńskich żużlowców w kolejnym meczu i jakie będą straty do lidera tabeli

zwycięstwie poszedłem w złym kierunku jeśli chodzi o ustawienia motocykla - przyznał Damian Baliński - Myślałem, że tor jest bardziej zmoczony i całkowicie się pogubiłem w dwóch kolejnych biegach. Dopiero później wróciłem do poprzednich ustawień i było znacznie lepiej. Szkoda jedynie, że sędzia obarczył mnie

Pierwsze zwycięstwo TKH/ThyssenKrupp Energostal

Stoczniowca Marian Pysz winą za porażkę swojej ekipy obarczył sędziów. - Nie wiem dlaczego, ale w ostatniej tercji widzieli tylko przewinienia moich graczy - narzekał. TKH/THYSSENKRUPP - STOCZNIOWIEC GDAŃSK 6:3 (1:3, 2:0, 3:0) Bramki: 0:1 Kostecki (5.), 0:2 Leśniak (6.), 1:2 Jóźwik (7.), 1:3 Grobarczyk (19

Liga włoska. 22. kolejka. Przerwany mecz Torino - Milan

Tuż po przerwie kibice Torino za bramką gości rozbili oddzielającą ich od boiska szybę. Ponieważ dostępu na murawę bronili karabinierzy, zaczęli rzucać w kierunku Brazylijczyka plastikowymi krzesełkami. Sędzia przerwał grę, ale po chwili ją wznowił, bo wydawało się, że policja wyłapie prowodyrów i

Jadar - Chemik 3:1

Nie spełniły się marzenia Pawła Blomberga, byłego trenera Czarnych, a obecnie Chemika Bydgoszcz, który chciał zwycięstwa bez straty seta. Choć narzekał na pracę sędziów, to za przegraną obarczył wyłącznie swoich zawodników. - Nie można wygrać meczu, jeśli w decydujących momentach popełnia się

Rozmowa z Maciejem Szczęsnym

przecież po meczach z tą drużyną najpierw nazwał Pan sędziego Dymka "pomocnikiem fryzjera", a później sędziego Wójcika "narcyzem"... Maciej Szczęsny: O ile wiem, to ani sędzia - to wielkie słowo sędzia - Dymek, ani - również wielkie słowo - sędzia Wójcik nie są etatowymi pracownikami

Wygraj Ligę. Kolejny rozdział wygrajligowych emocji. Na kogo stawiać?

ligowego topu i warto chyba pomyśleć o zakupie co najmniej jednego piłkarza z Chorzowa. Według nas najlepszym kandydatem jest Maciej Iwański. Kosztujący zaledwie 1,7 mln pomocnik będzie najprawdopodobniej odpowiedzialny za wykonywanie stałych fragmentów gry w drużynie. Sędziowie często gwiżdżą jedenastki w

Remis w derbach Łodzi

interwencji miał Boris Pesković, ale gola strzelili jego koledzy. Były kapitan ŁKS Witold Bendkowski winą za tę sytuację obarczył Bogusława Wyparłę: - Niepotrzebnie wyszedł do piłki i sfaulował widzewiaka - podsumował. Było to w 23 min, a rzut karny za przewrócenie Jarosława Laty wykorzystał Rafał Pawlak

Listkiewicz: Korupcja? Słowo honoru, że nie wiedziałem

wiedziałem. To jest taka powszechna wiedza jak z lekarzami - ponoć wszyscy biorą, a pan przychodzi do lekarza i on nie bierze. Sędziowie opowiadali mi, że np. w drugiej lidze propozycję korupcyjną dostają w co drugim meczu. Inni, że w każdym. Pan był sędzią... A jako prezes - mówią arbitrzy - interweniował w

Play-off siatkarzy: wygrana Ivettu, porażki Energii i BBTS

zrobiło się 11:16. Wtedy nikt się nie spodziewał, że losy meczu mogą się jeszcze odwrócić. A jednak... Goście obarczyli za to winą sędziów, którzy popełnili błąd w ważnym momencie i częstochowianie doprowadzili do tie breaku. - Sędzia popełni kilka błędów i zaczyna się gadulstwo, nerwy i nieporozumienia

Pamapol AZS - Skra Bełchatów 0:3

, niestety w dużej mierze pozasportowych. Część kibiców nie mogła się pogodzić z porażkę i winą za nią obarczyła sędziów. Tymczasem chociaż popełnili sporo błędów, wyniku nie wypaczyli. Skra była w sobotę wyraźnie lepszym zespołem i zasłużenie zdobyła trzy punkty. Już od pierwszych piłek widać było, że

Mecz sezonu. Zawisza gra o ekstraklasę [na żywo]

naprawdę powinien zejść z boiska. Jego gra była obarczona ryzykiem, a faul rywala odnowił kontuzję kostki. 61 min. Matras fauluje Geworgiana na żółtą kartkę. 60 min. Cały czas atakuje Piast. Podgórski z 16 metrów ponad bramką. 58 min. Piłkarze Zawiszy są kompletnie rozbici. Teraz idealną sytuację miał

Zawisza - Flota 2:2. Do przerwy dobrze, potem - chaos i niepewność

grała jednak także defensywa, dopuszczając do strzału sprzed pola karnego, po którym Flota strzeliła kontaktowego gola. Goście atakowali, ale nie stwarzali groźnych okazji. Zawisza miał okazję do kontry, ale wyprowadzane były one za wolno i niechlujnie niedokładnie. W 93 min padło wyrównanie. Sędzia

Zawisza coraz niżej w tabeli II ligi

Zawiszy. Sędzia jednak dopatrzył się spalonego i gola nie uznał. To podziałało jednak mobilizująco na przyjezdnych, którzy w drugiej połowie zaczęli groźniej atakować bramkę Macieja Kowalskiego. Tymczasem gospodarze z minuty na minutę prezentowali się coraz gorzej. W 70. min nikt nie potrafił zatrzymać

Hokejowa ekstraliga: remis GKS Tychy z Unią Oświęcim

twierdzili, że sędzia tak długo karał ich zespół, aż Unia doprowadziła do wyrównania. Hokeiści byli jednak innego zdania. - Nie zauważyłem stronniczego sędziowania. Zmieniły się przepisy, nie wolno już bezkarnie jeździć z wysoko podniesionym kijem. Musimy się do tego przyzwyczaić - tłumaczył Bagiński. - Tak

W kryzysie czy nie z Jagą GKS wygrywa

. Uderzenie Remigiusza Sobocińskiego z rzutu wolnego było zaś trochę niecelne. Tymczasem sędzia odgwizdał przewinienie Dariusza Łatki na Januszu Dziedzicu przy linii bocznej boiska, na wysokości pola karnego białostoczan. Garguła kopnął z rzutu wolnego, fatalnie pomylił się Banaszyński i zrobiło się 0:1