obacz

cw

Strzelectwo sportowe. Obacz zadrżała ręka

W Pradze rozegrano mistrzostwa Europy w strzelaniu pneumatycznym. W zawodach wystartowała juniorka AZS LOK Częstochowa Magdalena Obacz

Nietypowy nokaut. Mike Tyson był w szoku: Jestem za stary na to g...no

Mike Tyson kilka razy w swojej karierze leżał na deskach. Teraz zdarzyło mu się to poza ringiem.

Strzelectwo sportowe. Udany występ w Pucharze Szwecji

Reprezentantki AZS-u LOK mocno przyczyniły się do zajęcia przez polskie juniorki pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej Pucharu Szwecji

Strzelectwo sportowe. Częstochowianki z medalami

W konkurencji karabin sportowy 60 strzałów leżąc, Ziaja zdobyła srebro. Uzyskała wynik 587 pkt. 20. była Magdalena Obacz, 25. Wioletta Szczurek. W klasyfikacji drużynowej częstochowianki z wynikiem 1730 pkt zdobyły srebro. Drugi, też srebrny medal Ziaja zdobyła w konkurencji karabin sportowy 3x20

Strzelectwo sportowe. Dwa dni na strzelnicy

Z zawodniczek częstochowskiego AZS-u najlepiej wypadły Wioletta Szczurek i Magdalena Obacz. Obie startowały w konkurencji kpn 30 strzałów. Wygrała Szczurek, Obacz była druga. W klasyfikacji drużynowej najlepiej spisali się młodzi strzelcy z Opola, częstochowianie zajęli drugie miejsce. - Zawody

Kibice GieKSy marzyli o tej zmianie na Bukowej [WIDEO]

Bukowej. Inna rzecz, że posiadania sektora dla kibiców gości to wymóg licencyjny. Ostatnie zmiany na stadionie GKS-u możecie obaczyć na filmie GieKSa TV.

Porażka siatkarek BTPS-u

wcześniejszych pojedynków. Nasze zawodniczki wygrały pierwszego seta w sezonie. BTPS Białystok - ŁKS Łódź 1:3 BTPS: Wójcik, M. Korol, Kuczyńska, Gosko, Dąbrowska, Właszczuk, Obacz (libero) oraz Okruszko, Olszyńska, Chańko, A. Korol, Mojsik.

Strzelectwo. Pamięci Wojciecha Ruszkowskiego

Chociaż na starcie zabrakło zawodników ze ścisłej polskiej czołówki, to i tak poziom sportowy był wysoki. Dobrze wypadli częstochowianie. Na uwagę zasługuje wynik młodziutkiej Magdy Obacz. Akademiczka wygrała w konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów, uzyskując świetny rezultat 396 pkt

Garmin Fenix5 - zegarek dla ultramaratończyka [uzupełnienie testu]

satelitów, więc odczyt jest obaczony błędem i nie należy się tym zbytnio przejmować.  false false

Tomasz Copik: Chyba przestanę chodzić na Odrę

denerwuję, że chyba przestanę przychodzić na Odrę - śmieje się. W sobotę opolską drużynę czeka wyjazdowy pojedynek z Grunwaldem Ruda Śląska, który - co ciekawe - będzie można obaczyć na żywo dzięki transmisji Telewizji Internetowej Śląskie TV. Początek spotkania o godz. 11.

Strzelectwo sportowe. Ziaja poza kadrą na ME

odbędą się pod koniec lutego w Pradze, pojedzie częstochowska juniorka Magdalena Obacz.

BTPS utrzymał się w II lidze

:25, 21:25. BTPS : A. Korol, M. Korol, Piwko, Sekutowska, Parchowska, Mróz, Obacz (libero) oraz Właszczuk, Szulborska.

BTPS bliżej utrzymania w II lidze

wyłonionym z III ligi. Przegrany żegna się z II ligą. BTPS Białystok - Jedynka Łomża 3:1 Sety : 24:26, 25:21, 27:25, 25:14. BTPS : Sekutowska, A. Korol, Piwko, Mróz, Parchowska, M. Korol, Obacz (libero) oraz Właszczuk, Szulborska. Jedynka : Chomutnik, Lencka, Surawska, Karpińska

BTPS przegrywa

Białystok - Sparta Warszawa 0:3 Sety: 16:25, 20:25, 20:25. BTPS: Dąbrowska, Wójcik, Właszczuk, Kuczyńska, Gosko, M. Korol, Obacz (libero) oraz Chańko, D. Skrypoczko, Mojsik.

Polska - Finlandia 5:0. Filip Starzyński - takich piłkarzy potrzebuje futbol. Czy potrzebuje też kadra?

nie żałować. Starzyński pomocnika posłuchał i był jednym z lepszych zawodników reprezentacji w meczu z Finlandią. Zaczął mecz w pierwszym składzie, co jest wielką szansą, ale też i ogromną odpowiedzialnością. To oznacza, że 25-latka chciał dokładnie obaczyć, chce go sprawdzić jako rozgrywającego

Siatkarki BTPS-u bez punktu na inaugurację II ligi

, że mogą wygrać i praktycznie nie walczyły. W następnej kolejce białostoczanki ponownie zagrają na własnej hali. Za tydzień zmierzą się z Jedynką Aleksandrów Łódzki. BTPS Białystok - Nike Ostrołęka 0:3 Sety: 23:25, 21:25, 18:25 BTPS: Właszczuk, Dąbrowska, M. Korol, A. Korol, Kuczyńska, Gosko, Obacz

BTPS o utrzymanie w II lidze zagra z Jedynką

mecz między BTPS-em a Jedynką miały się odbyć podczas weekendu, ale najprawdopodobniej zostaną przełożone. Sparta Warszawa - BTPS Białystok 3:0 Sety: 25:19, 25:16, 25:18. BTPS : M. Korol, Piwko, Parchowska, Sekutowska, Sasimowicz, Mróz, Obacz (libero) oraz Właszczuk, A. Korol, Chańko, Olszyńska

Wygrana jedynki w derbach Podlasia

, Mróz, Olszyńska, Obacz (libero) oraz A. Korol, Szulborska. Jedynka : Skowrońska, Karpińska, Surawska, Lencka, Sobolewska, Panas, Zaleska (libero) oraz Chomutnik, Dąbrowska.

Siatkarki BTPS-u przed startem II ligi

poprzedniego sezonu w zespole zostały starsze siatkarki: Anna i Marzena Korol, Katarzyna Obacz, Katarzyna Kuczyńska (panieńskie Piwko), Marta Wójcik (panieńskie Kulik). Do zespołu wróciły także Elżbieta Dąbrowska (z Łomży) i Iwona Gosko (z Ostrołęki). W kadrze obecnie jest 20 zawodniczek. - Mamy komfortową

BTPS Białystok - Nike Ostrołęka 3:2

białostoczanki w Ostrołęce wygrały 3:0. W lidze pozostanie ten zespół, który wygra dwa razy. BTPS Białystok - Nike Ostrołęka 3:2 Sety: 25:23, 15:25, 13:25, 25:23, 15:12. BTPS: M. Korol, Wójcik, Kuczyńska, Gosko, Właszczuk, Dąbrowska, Obacz (libero) oraz Okruszko, Mojsik

Czwarte zwycięstwo BTPS-u

. Korol, Wójcik, Właszczuk, Gosko, Dąbrowska, Kuczyńska, Obacz (libero) oraz D. Skrypoczko, M. Skrypoczko, Okruszko, Mojsik, Chańko. Inne wyniki 10. kolejki Legionovia Legionowo - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0, AZS Warszawa - Start Łódź 3;0, Jedynka Aleksandrów Łódzki - Sparta Warszawa 3:0, Politechnika

Wygrana BTPS-u za dwa punkty

wygrać za trzy punkty, ale w czwartym secie dziewczynom nie wyszło kilka zagrywek. W piątym secie emocji nie brakowało, ale zdobyliśmy punkty. BTPS ZSR Białystok - AZS Warszawa 3:2 Sety: 22:25, 25:17, 25:21, 22:25, 16:14. BTPS: M. Korol, Wójcik, Dąbrowska, Kuczyńska, Gosk, Właszczuk, Obacz (libero) oraz

BTPS pokonał lidera w II lidze

Sety: 22:25, 25:14, 23:25, 23:25. BTPS: Okruszko, Gosko, M. Korol, Mojsik, Dąbrowska, Kuczyńska, Obacz (libero) oraz Chańko. Inne wyniki 8. kolejki AZS AWF Warszawa - Sparta Warszawa 3:1; Nike Ostrołęka - ŁKS Łódź 0:3; Jedynka Aleksandrów Łódzki - Politechnika Radomska 3:0; Tomasovia Tomaszów Lubelski

BTPS przegrywa z Tomasovią na wyjeździe

, Magdalena Chańko czy Marta Okruszko [wszystkie rocznik 1992 - red.], kolejny raz dostały szansę pokazania się na tym poziomie rozgrywek. Tomasovia Tomaszów Lubelski - BTPS ZSR Białystok 3:0 Sety: 25:22, 25:17, 25:16. BTPS: Mojsik, M. Korol, A. Korol, Okruszko, Dąbrowska, Kuczyńska, Obacz (libero) oraz

Siatkarki ZSR BTPS-u bez punktu w II lidze

Aleksandrów Łódzki 0:3 Sety: 20:25, 18:25, 14:25. ZSR BTPS: Dąbrowska, Gosko, A. Korol, M. Korol, Właszczuk, Kuczyńska, Obacz (libero) oraz Okruszko, Olszyńska. Inne wyniki 2. kolejki Legionovia Legionowo - AZS AWF Warszawa 3:0, Nike Ostrołęka - Start Łódź 2:3, Sparta Warszawa - Politechnika Radom 3:2

Siatkarki BTPS-u grają dalej

- BTPS Białystok 1:3 Sety : 17:25, 25:17, 21:25, 24:26. Jedynka : Karpińska, Lencka, Skowrońska, Surawska, Sobolewska, Chomutnik, Śleszyńska (libero) oraz Lubińska, Zaleska. BTPS : Mróz, Właszczuk, M. Korol, Piwko, Sekutowska, Parchowska, Obacz (libero) oraz Okruszko, Chańko, Szulborska. Pronar

BTPS nadal niepewny utrzymania

, 25:17, 17:25, 15:9. BTPS : M. Korol (Właszczuk w drugim meczu), Piwko, Parchowska, Sekutowska (A. Korol w drugim meczu), Sasimowicz, Mróz, Obacz (libero) oraz Chańko, Olszyńska, Okruszko.

BTPS pokonał Spartę

przegranym z pary ŁKS Łódź - Jedynka Łomża (na razie jest 2:0). BTPS Białystok - Sparta Warszawa 3:2 Sety : 25:27, 25:23, 25:20, 19:25, 16:14. BTPS : Sasimowicz, M. Korol, Sekutowska, Piwko, Mróz, Parchowska, Obacz (libero) oraz A. Korol, Właszczuk.

BTPS zakończył rundę

Warszawa - BTPS Białystok 3:2 Sety: 20:25, 22:25, 25:21, 25:15, 15:12. BTPS: Dąbrowska, Kuczyńska, Gosko, Wójcik, Mojsik, D. Skrypoczko, Obacz (libero) oraz M. Skrypoczko Inne wyniki 18. kolejki Legionovia Legionowo - Start Łódź 3:0, Nike Ostrołęka - Sparta Warszawa 0:3, Jedynka Aleksandrów Łódzki - ŁKS

Siatkarki BTPS-u przegrywają z Legionowią

, Kuczyńska, Gosko, M. Korol, Obacz (libero) oraz Okruszko, Chańko. Inne wyniki 17. kolejki Sparta Warszawa - AZS Warszawa 3:0, ŁKS Łódź - Nike Ostrołęka 2:3, Politechnika Radom - Jedynka Aleksandrów Łódzki 0:3, Start Łódź - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3. Tabela II ligi

Wygrana BTPS-u z Politechniką Radom

Sety: 27:25, 25:19, 19:25, 25:23 BTPS: Właszczuk, Wójcik, Gosko, M.Korol, Kuczyńska, Dąbrowska, Obacz (libero) oraz Chańko, Okruszko, D. Skrypoczko. Inne wyniki 13. kolejki Legionovia Legionowo - Nike Ostrołęka 3:0, Tomasovia Tomaszów Lubelski - AZS AWF Warszawa 3:1, Start Łódź - Jedynka Aleksandrów

Siatkarki bez wygranej w II lidze

pewno sytuacja nie jest teraz najlepsza, ale mam nadzieję, że kiedyś w końcu przyjdzie przełamanie i będzie lepiej. Politechnika Radomska - BTPS Białystok 3:0 Sety: 25:16, 25:23, 25:16. BTPS: Dąbrowska, Gosko, A. Korol, M. Korol, Właszczuk, Kuczyńska, Obacz (libero) oraz Okruszko, Olszyńska, Chańko

Wygrana siatkarek BTPS-u w II lidze

siódme miejsce i do szóstej pozycji niezagrożonej spadkiem tracą pięć punktów. BTPS Białystok - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 Sety: 27:25, 26:24, 23:25, 27:25. BTPS: Dąbrowska, Gosko, Kuczyńska, Właszczuk, M. Korol, Wójcik, Obacz (libero) oraz Mojsik, Okruszko, Chańko. Inne wyniki 15

Passa BTPS-u przerwana po meczu z Jedynką

. Dziewczyny zagrały źle, tak jak na początku sezonu gdy nie mogliśmy wygrać spotkania. Jedynka Aleksandrów Łódzki - ZSR BTPS Białystok 3:0 Sety: 25:24, 25:21, 25:19. ŁKS Łódź - ZSR BTPS Białystok 3:1 Sety: 25:11, 25:12, 23:25, 25:18. BTPS: Dąbrowska, Kuczyńska, Wójcik, M. Korol, Gosko, Wlaszczuk, Obacz

Kolejna porażka siatkarek BTPS

, Gosko, M. Korol, Właszczuk, Kuczyńska, Okruszko, Obacz (libero) oraz A. Korol. Inne wyniki 5. kolejki Politechnika Radomska - Legionovia Legionowo 0:3; Jedynka Aleksandrów Łódzki - AZS AWF Warszawa 3:2; Nike Ostrołęka - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0; ŁKS Łódź - Start Łódź 3:0. Tabela II

BTPS pokonał Jedynkę

. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych, a zwycięzca zyska prawo grania o pozostanie z zespołem wyłonionym z III ligi. Przegrany żegna się z II ligą. BTPS Białystok - Jedynka Łomża 3:2 Sety : 29:31, 25:23, 25:18, 17:25, 15:12. BTPS : Sekutowska, A. Korol, Piwko, Mróz, Parchowska, M. Korol, Obacz (libero

Zwycięstwo BTPS-u na koniec rundy zasadniczej

Sety : 25:23, 25:20, 21:25, 25:17. BTPS : M. Korol, Sekutowska, Parchowska, Mróz, Sasimowicz, Piwko, Obacz (libero) oraz A. Korol, Szulborska, Okruszko. Legionovia Legionowo - Jedynka Łomża 3:0 Sety : 25:12, 25:23, 25:14. Jedynka : Karpińska, Lencka, Chomutnik, Surawska, Śleszyńska

Zmagania kadetów o mistrzostwo Podlasia w siatkówce plażowej

Obacz, które w pojedynku o pierwsze miejsce pokonały Justynę Nikołajew i Justynę Więckowską z III LO Białystok. Dopiero na trzecim miejscu uplasował się duet białostockiego AZS-u, znany z występów drugoligowych: Anna Szulborska/Anna Mioduszewska.

Pierwsza wygrana białostockich siatkarek w II lidze

błędów, dobrze spisywały się w polu zagrywki i rywalki nie miały większych szans. Zobaczymy tylko, jak to się przełoży teraz na nasze następne spotkania. BTPS Białystok - Start Łódź 3:0 Sety : 25:9, 25:23, 25:20. BTPS : Właszczuk, Dąbrowska, Kuczyńska, Gosko, M. Korol, Wójcik, Obacz (libero) oraz A

Kolejne porażki II-ligowych siatkarek

zagrają na wyjeździe z ŁKS-em Łódź. BTPS Białystok - Jedynka Aleksandrów Łódzki 1:3 Sety : 21:25, 28:26, 19:25, 18:25. BTPS : Szulborska, Piwko, Mróz, Okruszko, A. Korol, Parchowska, Obacz (libero) oraz M. Korol, Właszczuk, Dąbrowska. Jedynka Łomża - Budowlani Łódź 0:3 Sety : 16:25, 16:25, 12:25. Jedynka

Do Tarnowa po pewne punkty

przeciwko Unii wystartuje Tomasz Gapiński. - Skład musiałem podać, ale Tomek będzie trenował i obaczymy, jak się będzie czuł. Jeżeli noga będzie go nadal bolała, to na pewno o tym powie. On wie, że nie może robić nic na siłę, bo będzie nam bardzo potrzebny w najważniejszej części sezonu. W Tarnowie również

Zaległe spotkania w II lidze siatkówki

. BTPS : Piwko, M. Korol, Sasimowicz, Mróz, Olszyńska, Sekutowska, Obacz (libero) oraz Chańko, Okruszko, A. Korol, Szulborska. Tabela II ligi siatkarek 1. Legionovia Legionowo 14 40 42:7

Porażki siatkarek na początek II ligi

. WSWFiT : Wierkin, Sasimowicz, A. Korol, M. Korol, Piwko, Szulborska, Obacz (libero) oraz Karpińska, Mróz, Rapucha. Inne wyniki 1. kolejki ŁKS Łódź - Nike Ostrołęka 2:3; Politechnika Radomska - Jedynka Aleksandrów Łódzki 3:1; Sparta Warszawa - Legionovia Legionowo 0:3.

Podlaskie pary kadeckie i juniorskie przepadły w półfinałach mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

uplasowały się wicemistrzynie Podlasia: Anna Korol i Katarzyna Obacz, reprezentujące II LO Białystok. Ta para wystąpiła też w turnieju kadetek (jako mistrzynie województwa) i również uplasowała się na miejscu 5.-6. Reprezentujące barwy AZS-u Annę Mioduszewską i Annę Szulborską sklasyfikowano wśród kadetek na

Mistrzostwa Podlasia juniorów i juniorek w plażówce

. W tych warunkach najlepiej poradziła sobie para Klekotka/Mróz, która z racji największej liczby rozegranych meczów w Serii B typowana była na zwyciężczynie. Drugie miejsce dość niespodziewanie wywalczyła para BTPS Białystok: Anna Szulborska/Katarzyna Obacz. Dopiero na trzecim miejscu uplasowały się

Pronar liderem, Ślepsk w play-off

utrzymanie. Politechnika Radomska - BTPS Białystok 3:1 Sety: 25:11, 20:25, 25:16, 25:15. BTPS: Sasimowicz, Mróz, M. Korol, Piwko, Parchowska, Sekutowska, Obacz (libero) oraz A. Korol, Dąbrowska. Inne wyniki 17. kolejki: Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 3:0; ŁKS Łódź - AZS AWF Warszawa 2:3; Jedynka

Ślepsk poza pierwszą czwórką II ligi

, Sasimowicz, Błaszczuk, Kulik, Obacz (libero) oraz Dąbrowska, Król, Szulborska, Okruszko. Jedynka Łomża - Politechnika Radomska 2:3 Sety : 17:25, 16:25, 25:18, 25:22, 13:15. Jedynka : Karpińska, Sobolewska, Skowrońska, Panas, Chomutnik, Surawska, Sęk (libero) oraz Lubińska, Wójcicka. Inne wyniki 14. kolejki

Czarna sobota II-ligowych ekip siatkarskich

Sety : 25:14, 25:10, 29:27. BTPS : Olszyńska, Piwko, Sasimowicz, Właszczuk, Mróz, Szulborska, Obacz (libero) oraz A. Korol, M. Korol, Bartoszuk, Okruszko. Inne wyniki 7. kolejki : ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo 1:3; Politechnika Radom - AZS AWF Warszawa 3:0; Nike Ostrołęka - Sparta Warszawa 3:1

Czwarta wygrana Pronaru Hajnówka w II lidze

3:0 Sety : 25:13, 25:19, 25:14 WSWFiT : A. Korol, M. Korol, Sasimowicz, Mróz, Tobiś, Piwko, Obacz (libero) oraz Szulborska, Bartoszuk, Rapucha Jedynka Łomża - Jedynka Aleksandrów Łódzki 0:3 Sety : 18:25, 24:26, 27:29 Jedynka Łomża : Skowrońska, Chomutnik, Lencka, Surawska, Sobolewska, Dąbrowska

Pewne zwycięstwo siatkarzy Pronaru Hajnówka

Legionowo 0:3 Sety : 18:25, 17:25, 13:25. WSWFiT : Wierkin, A. Korol, M. Korol, Piwko, Sasimowicz, Szulborska, Obacz (libero) oraz Rapucha, Bartoszuk. Nike Ostrołęka - Jedynka Łomża 3:0 Sety : 25:19, 25:19, 25:18. Jedynka : Skowrońska, Surawska, Lencka, Sobolewska, Dąbrowska, Chomutnik, Śleszyńska (libero

Derby siatkarskie dla Łomży

. Jedynka Łomża - WSWFiT Białystok 3:2 Sety : 25:16, 25:23, 19:25, 22:25, 15:6 Jedynka : Skowrońska, Lencka, Surawska, Chomutnik, Panas, Karpińska, Śleszyńska (libero) oraz Dąbrowska, Sęk, Lubińska WSWFiT : Wierkin, Mróz, Sasimowicz, A. Korol, M. Korol, Piwko, Obacz (libero) oraz Szulborska, Tobiś

6. kolejka II ligi siatkarzy i siatkarek

, Sasimowicz, Właszczuk, Mróz, A. Korol, Obacz (libero) oraz M. Korol, Tobiś, Bartoszuk, Okruszko, Szulborska Pozostałe spotkania 6. kolejki : Legionovia Legionowo - Politechnika Radom 3:0, AZS AWF Warszawa - Jedynka Aleksandrów Łódzki 3:1, Sparta Warszawa - Budowlani Łódź 0:3 Tabela II ligi