nadnarwianka pułtusk

sprawdź też:

pułtusk

sewo

OKS kończy sezon na Piłsudskiego

OKS kończy sezon na Piłsudskiego

Ostatni mecz w trzecioligowych rozgrywkach rozegrają piłkarze OKS 1945. Ich rywalem będzie doskonale spisująca się wiosną - Nadnarwianka Pułtusk. W spotkaniu w Olsztynie nie wystąpią trzej podstawowi obrońcy gospodarzy - Tomasz Zakierski, Tomasz Aziewicz oraz Jarosław Rzeźnikiewicz

Piłkarze nożni Stoczniowca zagrają w nowych strojach

To efekt współpracy, jaką klub nawiązał ze sklepem sieci odzieżowej KiK. Sponsor przekazał nowe stroje dla kilku drużyn klubu. Komplety w kolorach biało-niebieskich, biało-czerwonych i czarno-żółtych otrzymali najmłodsi adepci piłki nożnej, wychowankowie klubu z drużyny orlików i trampkarzy oraz seniorzy.

Piłkarze z Olsztyna mają wolne

: Sokół Aleksandrów Łódzki - Mazowsze Grójec (zakończył się po zamknięciu Gazety) sobota: Olimpia Elbląg - Orzeł Kolno (godz. 18.15), Stal Głowno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Wigry Suwałki - Nadnarwianka Pułtusk, Radomiak Radom - Warmia Grajewo, Dolcan Ząbki - Concordia Piotrków Trybunalski niedziela

Odpadli z Pucharu Polski

. Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę, którym okazał się zespół gości. W ekipie z Szydłowca "jedenastek" nie wykorzystali m.in. Gogacz i Szymon Kurbiel. Szydłowianka Szydłowiec - Nadnarwianka Pułtusk 0:0, rzuty karne 1:3

Szczęśliwa bramka Olimpii

- Mazowsze Grójec 4:0 Dawid Hoderko (11.), Marcin Olejniczak (49.), Arkadiusz Świętosławski (60.), Kamil Bartos (90.) - Wigry Suwałki - Nadnarwianka Pułtusk 0:0 - Stal Głowno - Świt NDM 0:5 Piotr Gurzęda (9.), Łukasz Barankiewicz (18.), Tomasz Dudek (28.), Michał Kucharczyk (37.), Marcin Podemski (89.) - OKS

Broń bez goli w Łodzi

samym wynik spotkania. UKS SMS Łódź - Broń Radom 2:0 (1:0): Sadowski, Okoński. W pozostałych meczach 29. kolejki: Włókniarz Konstantynów Łódzki - GLKS Nadarzyn 2:2, Mazowsze Grójec - Mazur Karczew 0:3, Wisła II Płock - MKS Kutno 2:2, Nadnarwianka Pułtusk - Woy Bukowiec Opoczyński 3:2, Stal Niewiadów

OKS 1945 zdobył tylko punkt

1:2 (Brzeziński 50 - Gląba 26, Drągowski 90k), Concordia Piotrków Tryb. - Radomiak Radom 0:0, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki 1:2 (Gurzęda 76 - Ł. Gikiewicz 42, Pietkiewicz 49), Nadnarwianka Pułtusk - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0, Stal Głowno - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 (walkower

Freskovita przegrywa w Pułtusku

) - Strzeliński, Juzwa, Mirva, Gudewicz (78. Łoszakiewicz) - Świerzbiński (73. Kozikowski), Wierzbicki Ż . Nadnarwianka Pułtusk - Freskovita Wysokie Mazowieckie 1:0 (1:0) Strzelec bramki : Sebastian Janusiński (13.). Freskovita : Holewiński - Jóźwiak, Kołłątaj Ż , Bartkiewicz - Faszczewski (85. Binkiewicz

Zwycięstwo, remis i porażka w III lidze

) Concordia Piotrków Trybunalski - Nadnarwianka Pułtusk 5:0 Orzeł Kolno - Stal Głowno 2:3 Warmia Grajewo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (Guzowski 45k) III LIGA 1. Freskovita Wys. Maz. 7 16 8:5

OKS 1945 liderem, zwycięstwo Drwęcy NML

Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0, Mazowsze Grójec - Nadnarwianka Pułtusk 1:0, Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Głowno 1:0, Orzeł Kolno - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:4, Radomiak Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0, Warmia Grajewo - Wigry Suwałki 1:1 III LIGA

Wisła II przegrała z Legionovią

Mazowiecki 2:3, Stal Niewiadów - Warta Sieradz 0:2, Nadnarwianka Pułtusk - Narew Ostrołęka 0:0, UKS SMS Łódź - Omega Kleszczów 1:2, Mazowsze Grójec - Woy Bukowiec Opoczyński 1:1, Włókniarz Konstantynów Łódzki - Broń Radom 0:5, Mazur Karczew - MKS Kutno 2:1. 1. 

Trzecia liga: awans beniaminka

Olsztyn - Nadnarwianka Pułtusk 0:0, Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0), Wigry Suwałki - Stal Głowno 3:0 (w.o.), Radomiak Radom - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0 (w.o.). 1. Dolcan 30 62

Broń wygrywa po horrorze

- Broń Radom 1:3 (0:1): Gumel - M. Kocon 2, Lewandowski Broń: Młodziński - Trojanowski, Kupiec, Jarząbek, Lewandowski, Cieślik, Cichawa (55. Sałek), Banaszkiewicz, Grymuła, Chudziński, Drachal (80. M. Kocon). W pozostałych meczach 21. kolejki: Nadnarwianka Pułtusk - GLKS Nadarzyn 1:3, Stal Niewiadów

Niespodziewana porażka Concordii

(87. Woźniczak), Krymarys, Bartos (84. Sadura), Olejniczak, Grącki - Majewski, A. Świętosławski. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn 1:1 (0:0) Gole: Łoszakiewicz (59.) - Łukasik (55, karny) Nadnarwianka Pułtusk - Dolcan Ząbki 1:1 (0:0) Gole: Janusiński (85.) - Górecki (90.) Concordia Piotrków

Piłka nożna. IV liga

Wyniki 26. kolejki IV ligi Piast - Radomiak 0:3, Pogoń Siedlce - GKP Targówek 1:0, Pogoń Grodzisk - Legia II Warszawa 2:1, Zryw Sobolew - KS Łomianki 0:2, Dolcan Ząbki - Olimpia Warszawa 3:1, Korona Góra Kalwaria - GLKS Nadarzyn 0:0, Korona Ostrołęka - Ursus Warszawa 2:2, Nadnarwianka Pułtusk

Radomska Broń ponownie bez punktów

, Cieślik, P. Kocon (87. Chudziński), Drachal. Pozostałe mecze 20. kolejki MKS Kutno - Woy Bukowiec Opoczyński 2:0; Mazur Karczew - Legionovia Legionowo 0:1; Włókniarz Konstantynów Łódzki - Omega Kleszczów 1:1; Mazowsze Grójec - Narew Ostrołęka 1:1; SMS Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:6; Nadnarwianka

Piłka nożna. IV liga

Wyniki 25. kolejki: Legia II Warszawa - Pogoń Siedlce 5:0, Radomiak - Nadnarwianka Pułtusk 2:1, KS Łomianki - Korona Ostrołęka 4:1, GKP Targówek - Piast 1:0, Olimpia Warszawa - Korona Góra Kalwaria 1:2, Narew Ostrołęka - Dolcan Ząbki 4:2, GLKS Nadarzyn - Zryw Sobolew 0:0, Ursus Warszawa - Pilica

OKS znów zdobył jeden punkt

, Dziuba - Sędziak 2), Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (Zjawiński 83k - Żuberek 61), Mazowsze Grójec - Wigry Suwałki 1:3 (Jaskólski 20k - Trocki 25, Ołowniuk 31, Ł. Gikiewicz 50), Nadnarwianka Pułtusk - Stal Głowno 5:1 (Iwanowski 18, Elak 31, Parszewski 45, Chmielewski 56

Drugi zespół Wisły zaczyna rozgrywki

; 3. GLKS Nadarzyn 15 30 27-17 4. Mazur Karczew 15 29 22-10 5. Nadnarwianka

W Ząbkach grają z groźnym Dolcanem

1945 Olsztyn (godz. 16); - Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki (16); - Radomiak Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki; - Concordia Piotrków Trybunalski - Mazowsze Grójec; - Orzeł Kolno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki; - SMS Łódź - Stal Głowno; - Warmia Grajewo - Nadnarwianka Pułtusk; - Drwęca Nowe Miasto

Sparing zamiast ligowego spotkania

1:1 (0:0), Nadnarwianka Pułtusk - Dolcan Ząbki 1:1 (0:0), Concordia Piotrków Trybunalski - UMKS SMS Olsztyn 1:2 (0:1), Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Elbląg 0:3 (walkower). 1. Ruch 16 40 31:10

Wyniki IV i V ligi piłki nożnej

0:9 (0:5), GLKS Nadarzyn - Dolcan Ząbki 1:1 (1:0), Nadnarwianka Pułtusk - Narew Ostrołęka 1:2 (0:0), Pogoń Siedlce - Wisła II Płock 1:0 (1:0), KS Piaseczno - Delta 0:1 (0:0). V LIGA. Wyniki 23. kolejki: Broń Radom - Wilga Garwolin 1:0 (0:0), Mirax Bierwce - Mszczonowianka Mszczonów 1:0 (0:0

Czwarta liga - 28. kolejka

28. kolejka: KS Łomianki - Polonia II Warszawa 4:1, Pogoń Siedlce - KS Piaseczno 2:3, Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk 1:2, Szydłowianka - Mazur Karczew 1:4, Delta Warszawa - GLKS Nadarzyn 6:3, Narew Ostrołęka - Korona Góra Kalwaria 8:0, KS Warka - Kasztelan Sierpc 5:0, Dolcan Ząbki - Olimpia

Przedłużyć znakomitą passę OKS

słowa będę mógł powtórzyć. Mecze Dolcanu Dolcan Ząbki - Nadnarwianka Pułtusk 1:0, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Dolcan Ząbki 1:1, Dolcan Ząbki - Stal Głowno 2:0, Wigry Suwałki - Dolcan 0:1, Dolcan Ząbki - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:0 Spotkania 6. kolejki sobota: OKS

I runda Pucharu Polski szczebla mazowieckiego

- Świt Nowy Dwór 1:3, Józefovia - Piast Piastów 3:0, Błękitni Gąbin - Ursus Warszawa 1:0, MKS Przasnysz - Nadnarwianka Pułtusk 0:2, MKS Mława - Korona Ostrołęka 3:1, Korona Góra Kalwaria - Huragan Wołomin 0:2, Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec 3:0, Mazur Radzymin - Wisła II Płock 5:2, Naprzód Zielonki

IV liga piłki nożnej

Warszawa 0:0, Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce 3:1 (2:0), Żbik Nasielsk - KS Łomianki 2:1 (2:1), Olimpia Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (0:0), Kasztelan Sierpc - Mazur Karczew 2:4 (1:2), Korona Góra Kalwaria - GLKS Nadarzyn 0:6 (0:2). Mecze: Narew Ostrołęka - Szydłowianka Szydłowiec, Pilica Białobrzegi

Kadra Wisły

Bramkarze 1. Bartłomiej Danowski ur. 21.03.1992, 187 cm, 81 kg Przed Wisłą: Nadnarwianka Pułtusk 21. Krzysztof Kamiński 26.11.1990, 191 cm, 82 kg Przed Wisłą: Pogoń Siedlce Marcin Kwiatkowski 7.11.1991, 180 cm, 83 kg Wychowanek Wisły Obrońcy 2. Marcin Pacan 16.11.1981, 192 cm, 89 kg Przed Wisłą

Druga i trzecia liga

III liga 1. kolejka: Mazur Karczew - GLKS Nadarzyn 3:1, Warta Sieradz - Świt Nowy Dwór 0:1, Legionovia - UKS SMS Łódź 2:0, Broń Radom - Mazowsze Grójec 1:0, Omega Kleszczów - Nadnarwianka Pułtusk 0:2, Narew Ostrołęka - Stal Niewiadów 1:1, Woy Bukowice - Wisłą II Płock 1:6, MKS Kutno

Czwarta liga - ostatnia kolejka rundy jesiennej

17. kolejka: Pogoń Siedlce - Kasztelan Sierpc 2:0, Narew Ostrołęka - Dolcan Zabki 0:2, Nadnarwianka Pułtusk - Mazur Karczew 0:2, Wisła II Płock - Olimpia Warszawa 5:2. Mecze Szydłowianka - Pilica Białobrzegi (na 27.11), KS Warka - Polonia II Warszawa (na 28.11) oraz KS Piaseczno - GLKS Nadarzyn

Futboliści Broni podejmą mocną Legionovię

Konstantynów Łódzki - Warta Sieradz; Mazowsze Grójec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki; Wisła II Płock - Stal Niewiadów, UKS SMS Łódź - Nadnarwianka Pułtusk. foto: Piłkarze Broni (w niebieskich strojach) zapowiadają walkę o komplet punktów w meczu z Legionovią

Piłka nożna n IV liga.

Wyniki 4. kolejki: Wisła II Płock - KS Warka 2:1, Szydłowianka Szydłowiec - Narew Ostrołęka 1:1, Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki 0:2, Łomianki - Żbik Nasielsk 0:2, Piaseczno - Pilica Białobrzegi 2:1, Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Warszawa 2:0, Mazur Karczerw - Kasztelan Sierpc 4:0, Nadarzyn - Korona

Rezerwy Wisły zwycięskie

- Nadnarwianka Pułtusk 0:2, Korona Góra Kalwaria - KS Piaseczno 1:6, Olimpia Warszawa - Pogoń Siedlce 0:0, Żbik Nasielsk - Szydłowianka Szydłowiec 2:1, Narew Ostrołęka - KS Warka 1:2. Jeden pojedynek pomiędzy Dolcanem Ząbki i Deltą Warszawa został przełożony na 18 sierpnia

Broń grała ambitnie, ale znów przegrała

Konstantynów Łódzki - Stal Niewiadów 1:1, Mazowsze Grójec - Nadnarwianka Pułtusk 0:5, Wisła II Płock - SMS Łódź 2:0. 1. Świt 24 62 48:12 2. Nadarzyn 24

Gra IV liga

. Pozostałe mecze 29. kolejki: Hutnik Warszawa - Ursus Warszawa, Targówek Warszawa - Korona Góra Kalwaria, Nadnarwianka Pułtusk - Polonia II Warszawa, Pogoń Siedlce - Delta Warszawa, Olimpia Warszawa - GLKS Nadarzyn, Narew Ostrołęka - KS Łomianki, Legia II Warszawa - Wisła II Płock, KS Piaseczno - Dolcan

IV liga piłki nożnej

meczu Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki, przy stanie 0:0, goście zeszli z boiska. 1. Legia II 33 79 86:26 2. Targówek 33 59

Wyniki 29. kolejki IV ligi

IV liga Wyniki 29. kolejki: utnik Warszawa - Ursus Warszawa 2:0, Targówek Warszawa - Korona Góra Kalwaria 2:1, Nadnarwianka Pułtusk - Polonia II Warszawa 2:1, Pogoń Siedlce - Delta Warszawa 1:1, Pilica Białobrzegi - Szydłowianka Szydłowiec 1:1, Olimpia Warszawa - GLKS Nadarzyn 2:0, Narew Ostrołęka

IV liga piłki nożnej - mecze zaległe

Płock 2:4, Delta Warszawa - Narew Ostrołęka 1:1, Hutnik Warszawa - Pogoń Siedlce 1:0, Targówek Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 3:1. 1. Legia II 25 62 62:17 2

Piłka nożna. IV liga

Piłka nożna. IV liga Wyniki 20. kolejki: Ursus Warszawa - Delta Warszawa 0:2, Hutnik Warszawa - KS Łomianki 1:2, GKP Targówek - Wisła II Płock 2:1, Nadnarwianka Pułtusk - Dolcan Ząbki 1:1, Pogoń Siedlce - KS Piaseczno 2:0, Olimpia Warszawa - Narew Ostrołęka 2:1, Korona Góra Kalwaria - GLKS Nadarzyn

Dolcan Ząbki najlepszy, OKS tylko remisuje

. Zalewski) żółte kartki: Kamiński, Iwanowski, Dylewski, Chmielewski Spotkania 30. kolejki - OKS 1945 Olsztyn - Nadnarwianka Pułtusk 0:0 - Olimpia Elbląg - Concordia Piotrków Trybunalski 1:2 (Chmielecki 8k - Juszkiewicz 81, Komar 86) - Ruch Wysokie Mazowieckie - Orzeł Kolno 3:1 (Żuberek

IV liga piłki nożnej

), Rosłaniec, Cichawa, Dziewicki (65. Lis), Puźniak, Śniegocki. Pozostałe wyniki 23. kolejki: Delta Warszawa - Wisła II Płock 2:1 (1:0), Narew Ostrołęka - Pogoń Siedlce 3:2 (1:0), Dolcan Ząbki - KS Piaseczno 1:1 (0:0), Żbik Nasielsk - Nadnarwianka Pułtusk 0:1 (0:0), Olimpia Warszawa - GLKS Nadarzyn 0:3 (0:2

OKS gra z Orłem, który nisko lata

25. kolejki - Nadnarwianka Pułtusk - Ruch Wys. Maz. - Mazowsze Grójec - Świt NDM - Concordia Piotrków Tryb. - Wigry Suwałki - Warmia Grajewo - Sokół Aleksandrów Łódzki - Orzeł Kolno - OKS 1945 Olsztyn - UKS SMS Łódź - Dolcan Ząbki - Olimpia Elbląg - Radomiak Radom pauzuje Stal Głowno III liga

Zieloni jadą do Grajewa

Grójec - Sokół Aleksandrów Łódzki, Nadnarwianka Pułtusk - Wigry Suwałki, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Głowno.

Freskovita może uciec rywalom

(0:1 z Dolcanem). W najbliższej kolejce suwalczanie zmierzą się na wyjeździe z czwartą od końca Nadnarwianką Pułtusk. - Nadnarwianka to zespół nastawiony zdecydowanie defensywnie - mówi trener Zbigniew Kaczmarek. - Jak już przegrywają, to najczęściej różnicą tylko bramki. Będzie ciężko, ale

Radomiak zagra z Orłem Kolno

szybko strzelić bramkę - przyznał trener Radomiaka Jerzy Engel junior. Początek meczu w sobotę o godzinie 14.30. Pozostałe spotkania 12. kolejki: Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Stal Głowno - Nadnarwianka Pułtusk, Wigry Suwałki - Mazowsze Grójec, Sokół Aleksandrów Łódzki - Drwęca

Zespoły z Podlasia rywalami w III lidze

Piotrków Trybunalski 0:0 Warmia Grajewo: Orzeł Kolno - Warmia 1:5, Ruch Wys. Maz. - Warmia 2:1, Warmia - Concordia Piotrków Trybunalski 2:5, Drwęca NML - Warmia 0:0, Warmia - Mazowsze Grójec 3:2, Nadnarwianka Pułtusk - Warmia 1:1, Warmia - Świt 1:0, Stal Głowno - Warmia 0:2, Warmia

Koniec piłkarskiej rundy jesiennej

(64. Rochewicz), Paweł Piceluk (90. Karczewski), Kołakowski (87. Kaszuba) Żółte kartki: Bartłomiej Pietrasik, Piotr Piceluk Spotkania 15 kolejki: Nadnarwianka Pułtusk - OKS 1945 Olsztyn 1:1 (Dylewski 78 - Aziewicz 90) Drwęca NML - Radomiak Radom 2:1 (Paweł Piceluk 42, Rybkiewicz 79 - Rosłaniec 19

IV liga piłkarska - 1. kolejka

(zastąpiony przez Jonaha Undukę). 1. kolejka: Legia II Warszawa - Pilica Białobrzegi 5:1 (4:0), Szydłowianka Szydłowice - Polonia II Warszawa 2:0 (1:0), KS Piaseczno - Pogoń Siedlce 4:2 (0:0), Dolcan Ząbki - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (1:0), Narew Ostrołęka - Olimpia Warszawa 1:5 (0:2), GLKS Nadarzyn - Korona

IV liga piłki nożnej: Wyniki 4. kolejki

Ursus Warszawa - Pilica Białobrzegi 2:0, Pogoń Siedlce - Olimpia Warszawa 4:0, Nadnarwianka Pułtusk - Narew Ostrołęka 2:1, GKP Targówek - Legia II Warszawa 2:1, Hutnik Warszawa - KS Piaseczno 1:3, Korona Góra Kalwaria - Dolcan Ząbki 0:1, Polonia II Warszawa - Wisła II Płock 1:0, Delta Warszawa - KS

Pierwsze zwycięstwo Pilicy Białobrzegi w IV lidze

, który po wejściu na boisko w 50. min poukładał grę gości. NADNARWIANKA PUŁTUSK - PILICA BIAŁOBRZEGI 1:6 (0:0). Bramki: Dobrowolski (80.) - dla Nadnarwianki, Rokiciński 3 (61., 65, 73.), Obioha 2 (82., 86.), Cichawa (73.). Pilica: Młodziński - Pawelec (70. Górecki), Semeniuk, Sasak, Garczewski, Mazur

IV liga. 34. kolejka

Targówek 2:2, Korona Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 1:1. 1. Radomiak 34 75 84-25 2. Pogoń S. 34 70 69-37

IV liga piłki nożnej

POGOŃ SIEDLCE - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 3:1 (2:0): Firus (15., 85. - karny), Cabaj (25.) - Sykuła (48.). Szydłowianka: Bilski - Nowak, Siudek (75. Tomczyk), Szcześniak, Kowalski, Dohojda, Sasal (80. Stefański), Stąpor, Krakowiak, K. Koniarczyk, Sykuła. NADNARWIANKA PUŁTUSK - KS WARKA 1:0 (0:0

Wyniki i tabela IV ligi

Wyniki spotkań 33. kolejki: Radomiak Radom - KS Łomianki 1:0 (0:0), Nadnarwianka Pułtusk - Pilica Białobrzegi 4:4 (1:2), Pogoń Siedlce - Korona Góra Kalwaria 1:0 (1:0), Piast Piastów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0 (0:0), Dolcan Ząbki - Korona Ostrołęka 8:1 (6:1), Olimpia Warszawa - Zryw Sobolew 3

IV liga. Awans Radomiaka

Wyniki 32. kolejki: GLKS Nadarzyn - Radomiak 0:2, Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 1:1, Pogoń Siedlce - Piast 1:0, KS Łomianki - GKP Targówek 1:1, Korona Ostrołęka - Olimpia Warszawa 0:3, Pogoń Grodzisk Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 3:3, Korona Góra Kalwaria - ULKS Ciółkowo 4:0, Pilica Białobrzegi

IV liga piłki nożnej

31. kolejka: Radomiak - Zryw Sobolew 5:0, Legia II Warszawa - KS Łomianki 4:2, Nadnarwianka Pułtusk - Pogoń Siedlce 2:4, Olimpia Warszawa - Pilica Białobrzegi 3:2, GKP Targówek - GLKS Nadarzyn 1:1, Dolcan Ząbki - Pogoń Grodzisk Maz. 1:0, Piast - Korona Góra Kalwaria 1:3, Narew Ostrołęka - Korona

Wyniki 30. kolejki IV ligi piłkarskiej

Wyniki 30. kolejki: Korona Ostrołęka - Radomiak 0:8, GLKS Nadarzyn - Legia II Warszawa 1:1, Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki 0:2, Pogoń Grodzisk Maz. - Olimpia Warszawa 3:2, KS Łomianki - ULKS Ciółkowo 9:0, Zryw Sobolew - GKP Targówek 2:3, Korona Góra Kalwaria - Ursus Warszawa 1:0, Piast - Nadnarwianka

Dolcan w I lidze

- Warmia Grajewo 1:1, Olimpia Elbląg - Concordia Piotrków Trybunalski 1:2, OKS 1945 Olsztyn - Nadnarwianka Pułtusk 0:0, Wigry Suwałki - Stal Głowno 3:0 walkower, Radomiak - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0 walkower. 1. Dolcan 30 62

Derby Warmii i Mazur na Piłsudskiego

- Ruch Wysokie Mazowieckie 3:2, OKS 1945 - Dolcan Ząbki 1:1, Radomiak Radom - OKS 1945 0:1 Mecze Olimpii: Olimpia Elbląg - Drwęca NML 1:2, Mazowsze Grójec - Olimpia 3:1, Olimpia - Nadnarwianka Pułtusk 0:0, Świt NDM - Olimpia 4:1, Olimpia - Stal Głowno 2:1, Wigry Suwałki - Olimpia 2:1

Silna Warta rywalem Broni

ponieść jakieś frycowe, ale ile to może trwać. Wierzę jednak w nasz zespół i liczę, że już w Sieradzu zdołamy coś ugrać - poinformował "Gazetę" prezes Broni Artur Piechowicz. Pozostałe mecze 25. kolejki: Wisła II Płock - GLKS Nadarzyn, UKS SMS Łódź - Mazowsze Grójec, Nadnarwianka Pułtusk

IV liga zakończyła sezon

(2:0), Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk 3:2 (2:0), KS Łomianki - Targówek Warszawa 2:4 (2:1), GLKS Nadarzyn - Hutnik Warszawa 2:2 (1:1), Delta Warszawa - Polonia II Warszawa 2:1 (1:0). 1. Legia II 34 80

OKS 1945 jedzie na Mazowsze

. - Nadnarwianka Pułtusk Zaległy mecz 5. kolejki Radomiak Radom - Wigry Suwałki 0:1 (Todorow 38) III LIGA 1. Dolcan Ząbki 6 14 8:2

Poznali pucharowych rywali

(B)/Huragan Wołomin (IV) - MKS Narew Ostrołęka (IV), PSS Legion Warszawa (LO) - KS Mszczonowianka Mszczonów (IV), KS Kryształ Glinojeck (IV) - KS Nadnarwianka Pułtusk (III), RKS Radomiak 1910 SA (IV) - GLKS Nadarzyn (III), KS Sparta Jazgarzew (IV) - RKP Broń Radom (III), KS Józefovia

Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek

WYNIKI Finał: Junior Radom - MKP Zgierz 4:2. O 3. miejsce: Agape Białołęka - Ajaks Częstochowa 3:3, karne 3:2. O 5. miejsce: GKP Targówek - MKS Ciechanów 0:1. Końcowa kolejność: 1. Junior, 2. Zgierz, 3. Agape, 4. Ajaks, 5. Ciechanów, 6. Targówek, 7. Makowianka Maków Maz., 8. Nadnarwianka

Zimny prysznic dla OKS 1945

:1 (Olejniczak 4) - Concordia Piotrków Trybunalski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0 - Warmia Grajewo - Stal Głowno 4:1 (Juzwa 15, Strzeliński 35, I. Piwko 67, Świerzbiński 82 - Keshi 41) Drwęca NML - Nadnarwianka Pułtusk (walkower na Pułtuska) III liga

IV liga piłki nożnej

- Legia II Warszawa 2:4 (0:0), Targówek Warszawa - Narew Ostrołęka 2:1 (1:0), Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Warszawa 1:1 (0:1). Mecze: Pogoń Siedlce - Pilica Białobrzegi, Ursus Warszawa - GLKS Nadarzyn, Korona Góra Kalwaria - KS Piaseczno zostaną rozegrane w innych terminach

IV liga piłki nożnej

Ostrołęka 1:2 (0:2), Korona Góra Kalwaria - Delta Warszawa 0:5 (0:2), KS Piaseczno - KS Łomianki 1:2 (0:1), Nadnarwianka Pułtusk - Pogoń Siedlce 2:0 (0:0). 1. Dolcan 30 67 69:16

IV liga piłki nożnej

, M. Oczkowski, K. Oczkowski, Banachowicz, Cichawa, Rosłaniec, Siara, Niedziela (57. Karolewski), Śniegocki, Puźniak (90. Dziewicki). Pozostałe wyniki 27. kolejki: Pogoń Siedlce - Polonia II Warszawa 1:0 (1:0), Wisła II Płock - KS Łomianki 3:1 (2:1), Delta Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:3 (0:1

Zieloni mają jeden cel - wygrać z SMS-em Łódź

Piotrków Trybunalski - Sokół Aleksandrów Łódzki, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Wigry Suwałki, Mazowsze Grójec - Stal Głowno, Nadnarwianka Pułtusk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

O punkty z Olimpią

- Nadnarwianka Pułtusk, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazowsze Grójec, Stal Głowno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Wigry Suwałki - Concordia Piotrków Trybunalski, Sokół Aleksandrów Łódzki - Warmia Grajewo, OKS 1945 Olsztyn - Orzeł Kolno, Dolcan Ząbki - UKS SMS Łódź.

Sportowy weekend

Piłka nożna Orange Ekstraklasa ŁKS - Zagłębie Sosnowiec, sobota, godz. 18 III liga SMS Łódź - Wigry Suwałki, sobota, 17 Concordia Piotrków - Nadnarwianka Pułtusk, sobota, 17 IV liga Sobota: MKP Zgierz - Mazovia Rawa Mazowiecka (16), Włókniarz Konstantynów - Górnik Łęczyca (17), Zjednoczeni Stryków

IV liga. Wyniki 11. kolejki

Płock 3:3, GKP Targówek - Hutnik Warszawa 1:0, Dolcan Ząbki - Ursus Warszawa 1:1, Narew Ostrołęka - GLKS Nadarzyn 4:0, Olimpia Warszawa - Szydłowianka 2:4, Pilica Białobrzegi - Delta Warszawa 2:1, Pogoń Siedlce - Polonia II Warszawa 3:2, Nadnarwianka Pułtusk - Korona Góra Kalwaria 0:0

OKS 1945 walczy do ostatniego meczu

Grajewo - Olimpia Elbląg, Orzeł Kolno - UKS SMS Łódź, Stal Głowno - Ruch Wysokie Mazowieckie, Nadnarwianka Pułtusk - Sokół Aleksandrów Łódzki, Concordia Piotrków Tryb. - Radomiak Radom, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki, Dolcan Ząbki - pauzuje III liga

Freskovita remisuje, awans się oddala

Kolno - Radomiak Radom 0:1 (0:0) Strzelec bramki : Daniel Barzyński (50.). Orzeł : Rakowiecki - Bagiński (71. Gryczan), Ossowski, Wszeborowski, Łachacz - Mamadou, Brzeziński, Łuba (61. Kiełczewski), Sawko - Solecki, Bassiriki. Inne wyniki 27. kolejki Nadnarwianka Pułtusk - Stal Głowno 5:1 (3:0): P

Piłkarze OKS osłabieni przed ligowym spotkaniem

. Spotkania 27. kolejki Concordia Piotrków Tryb. - OKS 1945 Olsztyn (godz. 17), SMS Łódź - Olimpia Elbląg (godz. 16), Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie, Orzeł Kolno - Radomiak Radom, Mazowsze Grójec - Wigry Suwałki, Nadnarwianka Pułtusk - Stal Głowno, Warmia Grajewo - Dolcan Ząbki 3:3

IV liga piłki nożnej

o godz. 13. Pozostałe wyniki 17. kolejki: Narew Ostrołęka - Dolcan Ząbki 0:2 (0:2), Pogoń Siedlce - Kasztelan Sierpc 2:0 (0:0), Nadnarwianka Pułtusk - Mazur Karczew 0:2 (0:2), Wisłą II Płock - Olimpia Warszawa 5:2 (3:1). Mecze: Delta Warszawa - Żbik Nasielsk, KS Łomianki - Korona Góra Kalwaria, KS

Kolejna strata punktów Freskovity

.), Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Piotrków Trybunalski 1:0 (0:0): Olejniczak (81.), Stal Głowno - Mazowsze Grójec 1:2 (0:1): Keshi (60.) - Samoraj (40.), Jaskółski (88. - karny); Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (0:0): Zjawiński (75. ), Wigry Suwałki - Drwęca Nowe Miasto

Remis OKS 1945 jak porażka

Łódź 1:0 (Lesisz 58) Stal Głowno - Mazowsze Grójec 1:2 Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Piotrków Tryb.1:0 (Olejniczak 81) Dolcan Ząbki - Orzeł Kolno 3:1 (Tataj 39k, 53, 59k - Sawko 40) Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (Zjawiński 75) OKS 1945 Olsztyn - Warmia Grajewo Ruch

IV liga piłki nożnej

), Korona Góra Kalwaria - Pogoń Siedlce 0:7 (0:1), GLKS Nadarzyn - KS Łomianki 3:0 (1:0), Polonia II Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (1:0). 1. Dolcan 16 37 42:8 2

OKS i Olimpia kontra zespoły z Podlasia

konflikty wewnętrzne w klubie. Spotkania 26. kolejki sobota: Radomiak Radom - UKS SMS Łódź, Stal Głowno - Mazowsze Grójec, Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Piotrków Tryb., Dolcan Ząbki - Orzeł Kolno, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk niedziela: OKS 1945 Olsztyn

OKS podzielił się punktami w Kolnie

, Aziewicz, Rzeźnikiewicz, Spychała, Harmaciński (75. Graczyk), Zakierski (89. Szostek), Gabrusewicz (68. Alancewicz), Łukasik Ż (68. Szypulski), Różowicz, Łukaszewski Spotkania 25. kolejki: Nadnarwianka Pułtusk - Ruch Wys. Maz. 1:0 Concordia Piotrków Tryb. - Wigry Suwałki 0:0 Warmia

Freskovita walczy o odzyskanie lidera

12. Mazowsze Grójec 24 32 32:33 13. Nadnarwianka Pułtusk 24 28 27:31 14. Orzeł Kolno 24 8 21:66

Porażka Freskovity w Grójcu

Mazowiecki 0:0; SMS Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:1): Olejniczak (4.); Olimpia Elbląg - OKS 1945 Olsztyn 3:0 (1:0): Koprucki (27.), Nowacki (69.), Kołosow (72.); Radomiak Radom - Dolcan Ząbki 0:0; Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Nadnarwianka Pułtusk 0:3 walkower. Tabela III ligi

IV liga piłki nożnej

Góra Kalwaria 6:1 (2:0), Wisła II Płock - Mazur Karczew 1:3 (1:0), Pogoń Siedlce - Nadnarwianka Pułtusk 1:1 (0:1), KS Łomianki - KS Piaseczno 1:1 (0:1). 1. Dolcan 13 32 38:5

IV liga piłki nożnej

, Wielgus, Sztobryn (65. Klimkowski), Niedziela (76. Sielski), Cichawa, Śniegocki, Karolewski, Korycki (55. Obioha). Pozostałe wyniki 12. kolejki: Polonia II Warszawa - KS Łomianki 5:0 (2:0), KS Piaseczno - Pogoń Siedlce 2:3 (2:2), Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock 2:0 (1:0) GLKS Nadarzyn - Delta

IV liga piłki nożnej

SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - NADNARWIANKA PUŁTUSK 1:1 (1:1): Janik (37.) - Salomon (21. - karny). Szydłowianka: Domagała - Ludew, Szcześniak, Siudek, Kowalski, Gawor, A. Koniarczyk, Stąpor, Dohojda (80. Tomczyk), Janik, Krakowiak (65. K. Koniarczyk). PILICA BIAŁOBRZEGI - POLONIA II WARSZAWA 2:4 (0:1

IV liga piłki nożnej

- Nadnarwianka Pułtusk 2:0 (1:0), Delta Warszawa - KS Piaseczno 0:1 (0:1), Wisła II Płock - Pogoń Siedlce 1:1 (1:0). 1. Piaseczno 9 23 24:14 2. Dolcan 9

Przygotowania piłkarzy włocławskiego Kujawiaka

awansu do II ligi, wzmocnili dotychczas 18-letni napastnik Paweł Łukasik (Naki Olsztyn), 20-letni pomocnik Mariusz Soska (Nadnarwianka Pułtusk) oraz jego rówieśnnik, Bogdan Miłowski. Były napastnik Startu Ostróda dotychczas był jednym z najlepszych strzelców IV ligi warmińsko-mazuskiej - zdobył jesienią

Po remisie w Suwałkach, OKS nadal wiceliderem

27, Kałuda 71) Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Elbląg 3:0 (Dylewski 28k, 45, Janusiński 54) Stal Głowno - Dolcan Ząbki 0:4 (Tataj 55, 77, Górecki 85, Chudziński 90) Ruch WM - Sokół Aleksandrów Ł. 0:0 Drwęca NML - Orzeł Kolno 0:3 (walkower dla Kolna) III liga

IV liga piłki nożnej

, Dolcan Ząbki - Nadnarwianka Pułtusk 3:1 (1:1), Narew Ostrołęka - KS Łomianki 1:1 (1:1), Delta Warszawa - Pogoń Siedlce 7:1 (4:1). 1. Dolcan 7 19 21:1 2. Piaseczno

Kadra Wisły

Bramkarze 1. Bartłomiej Danowski ur. 21.03.1992, 187 cm, 81 kg Przed Wisłą: Nadnarwianka Pułtusk 21. Krzysztof Kamiński 26.11.1990, 191 cm, 82 kg Przed Wisłą: Pogoń Siedlce Marcin Kwiatkowski 7.11.1991, 180 cm, 83 kg

Kadra Wisły

Bramkarze 1. Bartłomiej Danowski ur. 21.03.1992, 187 cm, 81 kg Przed Wisłą: Nadnarwianka Pułtusk 21. Krzysztof Kamiński 26.11.1990, 191 cm, 82 kg Przed Wisłą: Pogoń Siedlce Marcin Kwiatkowski 7.11.1991, 180 cm, 83 kg

Zieloni zmierzą się z Wigrami Suwałki

spotkania 20. kolejki: Ruch Wysokie Mazowieckie - OKS 1945 Olsztyn, Sokół Aleksandrów Łódzki - Dolcan Ząbki, Stal Głowno - Olimpia Elbląg, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UKS SMS Łódź, Nadnarwianka Pułtusk - Orzeł Kolno, Mazowsze Grójec - Warmia Grajewo.

Na początek piłkarze OKS remisują

. kolejki - Stal Głowno - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3 (Sztybrych 29, Majewski 49, M. Wrzesiński 58) - Concordia Piotrków Tryb. - UKS SMS Łódź 1:2 (Kubiak 89 - Dziuba 21, Fabich 90) - Nadnarwianka Pułtusk - Dolcan Ząbki 1:1 (Janusiński 85 - Górecki 90) - Orzeł Kolno - Warmia Grajewo 1:3 (Sawko 49k

IV liga piłki nożnej

.) - Klimkowski (39.). Pozostałe wyniki 4. kolejki: Polonia II Warszawa - Delta Warszawa 1:1 (0:1), Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki 0:2 (0:0), KS Łomianki - Żbik Nasielsk 0:1 (0:1), Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Warszawa 2:0 (0:0), Mazur Karczew - Kasztelan Sierpc 4:0 (0:0), GLKS Nadarzyn - Korona Góra Kalwaria 4:0

Ruch silniejszy od OKS 1945

. Wróblewski 61), - Nadnarwianka Pułtusk - Orzeł Kolno 2:1 (Dylewski 14k, Janusiński 31 - Sawko 43k), - Sokół Aleksandrów Łódzki - Dolcan Ząbki 2:3 (Grącki 18, Krymarys 25 - Tataj 28, 75, 85), - Świt NDM - SMS Łódź 3:0 (Zjawiński 24, Kucharczyk 33, 52), - Wigry Suwałki - Radomiak Radom 2:1 (Pietkiewicz 31

IV liga piłki nożnej - 30. kolejka

: Kowalczyk (5., 70.), G. Kowalski (50.) - Krysiński (40.), Firus (85.). Pozostałe wyniki 30. kolejki: Ursus Warszawa - KS Piaseczno 0:0, Dolcan Ząbki - Legia II Warszawa 2:1 (1:0), Wisła II Płock - Narew Ostrołęka 1:1 (0:1), KS Łomianki - Olimpia Warszawa 2:2 (2:1), Delta Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:1

IV liga: Pilica - Szydłowianka 1:1

. Ebbo), Śniegocki. Szydłowianka: Szewczyk, Siudek, G. Kowalski, Szcześniak, Koniarczyk (55. Tomczyk), Stąpor, Nowak, Krakowiak, Dohojda, Kowalczyk. Pozostałe wyniki 29. kolejki: Hutnik Warszawa - Ursus Warszawa 2:0 (2:0), Targówek Warszawa - Korona Góra Kalwaria 2:1 (1:0), Nadnarwianka Pułtusk

IV liga piłki nożnej - 28. kolejka

Nadarzyn - Narew Ostrołęka 0:2 (0:0), Polonia II Warszawa - Pogoń Siedlce 1:4 (1:3), Korona Góra Kalwaria - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (1:0), Hutnik Warszawa - Targówek Warszawa 1:2 (0:1). 1. Legia II 27 68 71:19

Broń chce urwać punkty Włókniarzowi

Niewiadów, Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk, Omega Kleszczów - UKS SMS Łódź, Legionovia Legionowo - Wisła II Płock, Woy Bukowiec Opoczyński - Mazowsze Grójec, MKS Kutno - Mazur Karczew. W 20. kolejce IV ligi zagrają: Korona Góra Kalwaria - Ursus Warszawa, KS Piaseczno - KS Warka, Mazovia Mińsk