na yo

Zdjęcie tygodnia: to Michał i Oliwer Winiarscy, yo!

Przybyliśmy by opowiedzieć Wam o pierwszych rozstrzygnięciach w fazie play-off Plusligi, hej!

Asseco Resovia Rzeszów - Lube Banca Macerata, ciachowe konfrontacje na szczycie

Nie da się ukryć, że najtrudniejszego rywala w pierwszej rundzie fazy play-off Ligi Mistrzów wylosował mistrz Polski. Co tylko oznacza największe ekscytacje, a tam gdzie ekscytacje, nasze konfrontacje, yo.

Celebryci inwestują w FaZe Clan! Zebrano ponad 40 mln dolarów

Esport przyciąga coraz większe zainteresowanie. Celebryci inwestują w FaZe Clan i wykorzystują rosnącą popularność cybersportu. Pobito rekordową kwotę 40 milionów dolarów!

Choi obronił tytuł mistrz świata w boksie

29-letni Choi przystąpił do pojedynku, zaplanowanego na 12 rund, po ponadrocznej przerwie. Od połowy walki zaczął dominować na ringu, a w dziewiątej rundzie posłał rywala na deski. W następnej rundzie, w 2 minucie i 18 sekundzie, rywalizacja została przerwana. Choi wygrał przez techniczny nokaut

Rio 2016. Dario Sarić zablokował Pau Gasola w ostatniej akcji! Chorwacja pokonała Hiszpanię

Mistrzowie Europy na 1,8 sekundy przed końcem wyrzucali piłkę z linii końcowej. Ta trafiła do najlepszego w zespole Pau Gasola. Środkowy obrócił się i rzucił półhakiem, ale jego intencje świetnie wyczuł Sarić i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Yo @Sixers fans ??????????https://t.co/21g5ytymp7

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Szwecja - Anglia. Zlatan chce do Ikei, Beckham zaprasza na rybę i frytki

Zaatakował Ibrahimović, skontrował Beckham. Szwed, który w świecie piłki pozuje na największego narcyza, tym razem nie wychwalał siebie, ale postanowił pokazać jak bardzo wierzy w reprezentację swojego kraju. Yo @davidbeckham if @England wins I buy you dinner where ever you want in

Wisła Kraków. Denis Popović: Zaczynamy od zera

. Walkę o utrzymanie rozpoczną z innym zespołem zajmującym miejsce w strefie spadkowej - Górnikiem Zabrze. - Zabrzanie znów żyją, gdyby sezon skończył się teraz, na pewno by spadli. Zostało siedem meczów. Myślę, że jeśli wygrają cztery z nich, zapewnią sobie utrzymanie - twierdzi Popović. Śląska drużyna

Piłka nożna. Młodzi Polacy rozbili Holendrów

Tadrowski, Krystian Żołnierewicz, Sebastian Duda, Mateusz Pielak, Michał Nalepa, Jakub Bąk, Szymon Drewniak, Piotr Zieliński, Piotr Parzyszek, Mateusz Lewandowski. Holandia: Stefan van der Lei - Moreno Rutten, Joey Pelupessy, Mats van Huygevoort, Lucas Bijker, Robert Klaasen, Fernando Lewis, Yoëll Van

Tenis stołowy. Pierwsze punkty AJD w sezonie

Nie było łatwo. Co prawda pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem Yang Xin, która bez straty seta ograła swoją rodaczkę Simiao Yo, jednak w drugim i trzecim meczu indywidualnym górą były zawodniczki z Sochaczewa. Natalia Partyka pokonała Agatę Pastor, a Katarzyna Grzybowska nie dała szans

Arce Jorge bokserskim mistrzem świata w wadze papierowej WBC

Meksykański bokser Arce Jorge pokonał obrońcę tytułu, Choi Yo-Sama z Korei Południowej, w walce, której stawką był tytuł zawodowego mistrza świata w wadze papierowej organizacji WBC. Sędzia przerwał pojedynek w Seulu w szóstej rundzie.

Kosmiczny gol Guarina! Czy to był najmocniejszy strzał w historii?

! W historii futbolu było już kilka podobnych strzałów, a we wrześniu 2016 roku hiszpański "AS" stworzył nawet ranking. Na którym miejscu znajdzie się Guarin? Czy przebił Roberto Carlosa? Zapraszamy do obejrzenia najmocniejszych strzałów w historii. Przez wielu uznawany za czołowego lewego

Mamy dla Was dobrą i złą wiadomość

odespaniu ciężkiego tygodnia pracy, wakacji, urlopu, czegokolwiek, co odsypiacie w soboty. Nie ma. I w tym miejscu przejdziemy od razu do dobrej wiadomości, która, coś nam mówi, zrekompensuje Wam niedogodności wiadomości (yo) złej. Uwaga, uwaga: już w najbliższą sobotę gośćmi programu "Dzień Dobry TVN

Serie A. Walka o mistrzostwo Włoch wciąż nie rozstrzygnięta! Napoli wygrało z Juventusem po golu w dziewięćdziesiątej minucie!

tutaj przyjechał grać w piłkę i wygrać mecz, a kto liczył na yo by pod żadnym pozorem nie przegrać i ewentualnie coś wturlać. Bolesna aczkolwiek zasłużona kara. - Patryk Kubik (@pat_kubik) 22 kwietnia 2018 dramatycznie zły Juventus dostał za swoje - i bardzo dobrze! Dybala myślami przy "

Internauci, siatkarze, ankiety, nasze podniety

tym razem dał się namówić na zwierzenia stronie plusliga.pl. Z rozmowy wynika, że Paweł jest całkowitym przeciwieństwem Francuza - Zatorski zdradza swoje zamiłowanie do filmów z Willem Smithem i muzyki Eminema, yo, a jeśli chcecie poznać odpowiedź na pytanie o najczęściej odwiedzaną przez niego stronę

Brytyjskie gazety po finale Wimbledonu: Federer tenisistą wszechczasów

Poniedziałkowe Brytyjskie gazety zdają się już nie pamiętać o półfinałowej porażce Andy Murray'a. Federer pokonując Andy'ego Roddicka zanotował na swoim koncie 15 wielkoszlemowy triumf, pokonując dotychczasowy rekord należący do Pete'a Samprasa. Niesamowity finał, wygrany przez Szwajcara 5:7, 7:6

Weekend Gwiazd NBA. Usain Bolt zagrał w meczu celebrytów

grali naprawdę ostro. Ci faceci ciągle biegali z obrony do ataku - tłumaczył po meczu. - W czwartej kwarcie prowadzili 20 punktami a i tak bronili na całym na boisku. Pomyślałem sobie: "to nie jest żaden mecz celebrytów. Oni grają na poważnie!" Chciałem zrobić coś więcej, ale oni ciągle

Tenis stołowy, wyniki

) 11-6 11-4 11-8 11-2Joergen Persson (Szwecja) beat Vladimir Samsonov (Białoruś) 7-11 8-11 11-9 11-13 11-7 12-10 11-9Zoran Primorac (Chorwacja) beat Yang Zi (Singapur) 11-7 11-7 4-11 8-11 11-7 11-6Wang Hao (Chiny) beat Yo Kan (Japonia) 11-6 9-11 11-8 11-5 11-4Ko Lai Chak (Hongkong) beat Dimitrij

Mike Tyson w Polsce. Kto tu rządził 200 lat przed Chrystusem

od świata białych przyjął islam i nawet zmienił imię (choć go publicznie nie używa). Na konferencji pojawił się czarnoskóry dżentelmen, który chciał wywołać ten temat. Przedstawił się jako reprezentant czarnej braci (Black brotherhood) w Polsce. - Yo, brother - przywitał go bokser. - Jest w Polsce

Zidane w meczu charytatywnym z Williamsem

konfrontacje, a przy tym całkiem nieźle wymiatać z piłką w rękach, na nogach i na głowie. W mającym odbyć się 6 czerwca w Manchesterze spotkaniu wystąpi zresztą nie tylko Robbie Williams, ale także masa innych gwiazd brytyjskich (zarówno futbolowych, jak i całkiem nienożnych): m.in. Zizou właśnie, Gordon

MŚ 2010. Portugalia rozgromiła Koreę Północną

z Azji w pierwszej części meczu prezentowali się dość solidnie wyprowadzając kilka ataków, które mogły zakończyć się zdobyciem gola - w 11 minucie z dystansu strzelił Cha-Jong-Hyok, ale piłka przeszła tuż obok słupka. Z kolei w 18 min. na bramkę uderzał Hong Jong-Yo, Eduardo odbił piłkę przed siebie

Z archiwum H: kąpielówki, Fabada i DJ Ramos

Fabada i DJ Ramos Różowe Biuro Śledcze wyciąga na światło dzienne wszystkie sekrety La Furia Roja. Gerard Pique oświadczył, że nie cierpi, gdy przeszkadza mu się w celebrowaniu posiłków. Zdradził, że najbardziej lubi jeść Fabadę, tradycyjne asturiańskie danie Różowe Biuro Śledcze jest znów akcji i

Korea Południowa

2001 2002 2003 2004 2005 2006 Kadra numer Imię Nazwisko Na koszulce

Różowy Raport Specjalny: błysk flesza, dziurawe skarpetki i Karate Kid

zdjęcia ojciec siatkarz+słodki małoletni syn rozpoczęta. Zaczęło się od "Wielkiego Yo" Miśka i Oliwiera Winiarskich , teraz na światło dzienne (z niemałą pomocą Izabeli , za co serdecznie dziękujemy!) wyszło kilka uroczych obrazków uwieczniających małego Arka Wlazłego, który co prawda

Sto lat Jaime!

na policzenie wszystkich jego piegów (co zapewne byśmy uczyniły, gdyby nie namolna ochrona,pff). Potwierdziło się wówczas, to, czego zawsze się obawiałyśmy - Jaime Alguersuari jest nie-do-zniesienia piękny. Ale później coś poszło nie tak. Nastała era króla Twiterra, yo. Jaime, to naprawdę nie tak, że

Wyniki tenisa stołowego

mężczyźni, 3. rundaWang Hao, Chiny, def. Weixing Chen, Austria, 11-7, 11-7, 11-5, 11-5.Yo Kan, Japonia, def. Alexei Smirnov, Rosja, 9-11, 11-8, 11-9, 14-12, 17-15.Dimitrij Ovtcharov, Niemcy, def. Adrian Crisan, Rumunia, 8-11, 7-11, 11-7, 11-9, 11-6, 10-12, 11-8.Lai Chak Ko, Hongkong, def. Ryu

Kadry reprezentacji na mundial. Lista drużyn i składy na mistrzostwa świata w Rosji

(Cerezo Osaka), Cho Hyun-woo (Daegu FC) Obrońcy:  Kim Young-gwon (Evergrande Kanton), Jang Hyun-soo (FC Tokio), Jung Seung-hyun (Sagan Tosu), Yun Yong-sun (Seongnam FC), Oh Ban-suk (Jeju United), Kim Min-woo (Sangju Sangmu), Park Joo-ho (Ulsan Hyundai), Hong Chul (Sangju Sangmu), Go Yo-han (FC Seul

Piłka nożna. Cały świat ratuje hiszpański klub, czyli jak zostaliśmy współwłaścicielami Oviedo

dokładnie 11,5 euro. Poprzez stronę internetową można zamówić od jednej do dziesięciu akcji oraz pakiety 30, 50, 70 lub 90 akcji. Zapłaty dokonuje się poprzez platformę płatniczą PayPal. Akcjonariuszom spoza Hiszpanii klub gwarantuje darmowe bilety na domowe mecze zespołu. Więcej informacji na stronie Yo

Cza-cza czy cha-cha w wykonaniu Lecha?

głównymi rywalami, jakimi są Wisła Kraków i Legia Warszawa. Zanim jednak dojdzie do pierwszych meczów ligowych, Lech musi pokazać się z dobrej strony w meczu Pucharu UEFA z Chazarem Lenkoran. Pierwszy mecz już w przyszłym tygodniu. Mecz z Kubą zostanie zatem rozegrany na kilka dni przed wylotem do

Boks. Czarny Rocky - Dereck Chisora aresztowany

: - Uderzył mnie szkłem. Haye, przysięgam Bogu, zastrzelę cię! Znów, inaczej niż Rocky, który, jak pamiętamy, po porażce wołał: - Yo, Adrian, I did it! Chisorę niemiecka policja zatrzymała na lotnisku w Monachium - w jego sprawie toczy się postępowanie. W celu złożenia zeznań zatrzymany został też trener

Jazda rowerem zimą jest jak... jazda rowerem - spowiedź zimowych debiutantów

1. Nie zrozumiesz na czym polega jazda zimą, dopóki jej nie doświadczysz Zastanawiająco dużo rzeczy związanych z rowerem wymyka się rozumowemu poznaniu. Co gorsza - osoba, która już zrozumiała, ma duże trudności w wytłumaczeniu tego, co zrozumiała tej, która wciąż nie rozumie. Widzieliście kiedyś

Polska pokonuje Niemcy 3:1 i zagra w finale MŚ!!! [ZAPIS RELACJI]

Jeszcze nie, jeszcze Kaliberda. 24:21. 22:44 Miki! Meczbol! 22:43 Ach, Niemiec tak przyjmował piłkę na wypłatanie koszyków, ale sędzia nic sobie z tego nie zrobił. Fabian próbował wskórać coś u sędziego, ale załatwił tylko żółtą kartkę dla siebie. Jest atak Miki. I ass Wlazłego! 23:19, jeszcze dwa

Mariusz Stępiński i Mariusz Rybicki z Widzewa Łódź: - Grać w ŁKS? Nigdy w życiu! Legia? A to co innego... [REPORTAŻ]

z uśmiechami na twarzy wyczekiwali ostatniego gwizdka sędziego Andrzeja Czyżniewskiego. Widzewiacy jednak - po golach Sławomira Majaka i Dariusza Gęsiora - odrobili straty. W końcówce Andrzej Michalczuk popędził w kierunku bramkarza Grzegorza Szamotulskiego, huknął, ile sił w lewej nodze, i strzelił

Boks. Najważniejsze walki legendarnego Angelo Dundee'go [WIDEO]

Tę chwilę BBC pokazuje niemal równie często jak TVP zwycięski remis Orłów na Wembley. Obydwa starcia na legendarnym stadionie oddalone w czasie o dekadę oglądały podobne tłumy. 18 czerwca 1963 roku Cooper w czwartej rundzie zadał swój najlepszy cios - lewy hak, czyli "Enry's ammer"

Polska - Serbia: relacja na żywo

ODŚWIEŻ RELACJĘ     KONIEC Co tu dużo mówić, opłacało się wstać. Wyrównana walka, piękne akcje, bloki środkowych, loki Bambino, obrona Kruszyny. I najważniejsze: zwycięstwo z kompletem punktów. Codziennie mogę wstawać o siódmej! Albo i nie. Ale jutro wstanę na pewno. Dzięki za dziś i do

Polska pokonuje Argentynę 3:2! Mamy pierwsze zwycięstwo! [ZAPIS RELACJI]

teraz trochę dłuższą przerwę. To wiecie, można podlać kwiatki, zrobić sobie kanapki, yo. Michał Winiarski nie poleca powidła. 21:33 Ej, a tak w ogóle, gdzie jest Quiroga? Czekamy na pomeczową wymianę koszulek. 21:31 Dobra dziewczyny, miejmy to za sobą. Bruno Romanutti - hot or not? 21:29 Pierwszy

Stolarczyk, Maciej - zapis czatu

#: Czy spodziewał się pan przed meczem, że zamiast Wisły do trzeciej rundy Pucharu UEFA awansuje zespół norweski? W sporcie wszystko jest możliwe, ale liczyliśmy na to, że awansujemy do następnej rundy. Drużyna z Norwegii nie prezentuje najwyższej klasy. m_algosia#: Krążą opinie, że gdyby pan - obrońca