miłosz antkowiak

rana

Jarota Jarocin rozpoczął start w drugiej lidze od klęski 0:3. Dwa rzuty karne, ręka lechity

Odra Opole okazała się dużo lepsza od Jaroty Jarocin i pokonała go na swoim boisku aż 3:0 w pierwszym meczu nowego sezonu drugiej ligi. Grają w niej również Warta Poznań, Calisia Kalisz i Ostrovia Ostrów Wlkp.

Dwóch nowych piłkarzy w Mieszku Gniezno

Kani Gostyń, oraz Ireneusz Chrzanowski z Arki Gdynia, który ma za sobą także występy w Widzewie Łódź, Miedzi Legnica i Polarze Wrocław. Wcześniej szeregi gnieźnian zasilili Hubert Bachorz, Waldemar Kuczyński, Krzysztof Kuźmińczuk i Miłosz Antkowiak. Do drużyny miał dojść także Maciej Malinowski z

Piotr Mowlik trenerem Mieszka Gniezno

Turek. 5 stycznia Mowlik ma przeprowadzić pierwszy trening gnieźnian. Nowym zawodnikiem Mieszka został wychowanek tego klubu Miłosz Antkowiak, który dotąd występował w Kani Gostyń, a wcześniej - w Warcie Poznań. - Antkowiak wraca na stare śmieci - żartował Frąckowiak. Poza nim zimą gnieźnieński klub

Zmiany w Warcie Poznań

których kierownictwem Warta powoli znikała ze świadomości poznaniaków. Teraz Jerszyński i Jankowiak chcą stanąć na czele nowej sekcji i znaleźć dla niej finansowe wsparcie. Wartę wsparły już Grundfos i Pepsi (dostarczy m.in. odżywki). Zespół czekają zmiany kadrowe. Odeszli już Michał Król i Miłosz

Wyniki sparingów wielkopolskich III-ligowców

Ditbrener i Dariusz Piechowiak. W meczu tym zagrał Przemysław Urbaniak, znany z występów m.in. w Lechu Poznań, który ostatnio występował w Widzewie Łódź. Popularny "Śruba" jest sprawdzany w drużynie Mieszka, bo kontuzji nabawiło się dwóch graczy tego zespołu: Miłosz Antkowiak i Michał Góralski

Polonia/Crulex Bydgoszcz - Warta Poznań 4:0

wznowieniu gry dokładne zagranie Pawła Kleszczewskiego wykorzystał Dariusz Gliniewicz i było już 2:0. Po przerwie przewaga Polonii/Crulex jeszcze wzrosła. Trzecia bramka to zasługa grającego trenera Dariusza Porbesa. Jego kilkudziesięciometrowy rajd zatrzymał faulem w polu karnym Miłosz Antkowiak. Jedenastkę

Wyniki III ligi piłkarskiej

Piłkarze drugiej grupy III ligi rozegrali szóstą kolejkę tej wiosny. Warta-Reflex Poznań - Obra Kościan 4:1 W derbach Wielkopolski poznaniacy bardzo szybko objęli prowadzenie. W 2. min z lewej strony boiska z rzutu wolnego dośrodkował Miłosz Antkowiak, bramkarz Obry Grzegorz Dombka nie sięgnął

CHEMIK/ZAWISZA - WARTA POZNAŃ 2:1 (0:0)

zawsze umiejętności im nie starcza, ale muszą się uczyć w takich meczach - tłumaczył bydgoski szkoleniowiec. W 87 min z pomocą stopera Warty Miłosza Antkowiaka Chemik/Zawisza zdobył zwycięskiego gola. Antkowiak przepuścił pod nogą piłkę. Trafiła ona do stojącego za nim Barlika, który z 5 metrów pokonał

zauważył. Dlatego Piotrowski nie wybił piłki z pola karnego. Futbolówka leciała w kierunku Miłosza Antkowiaka, który niefortunnie kolanem odbił ją tak, że wpadła do siatki. Bramki: 1:0 Młodzieniak (77. min), 2:0 Antkowiak (87., samobójcza) Warta: Topolski - Piotrowski, Tomaszczak, Cielewicz, Cudny Ż

Zbigniew Robakiewicz. Po przerwie pierwszą groźną akcję przeprowadzili goście. W 49. min tuż obok słupka Warty strzelał Mariusz Zasada. Od 50. minuty poznaniacy uzyskali sporą przewagę, której efektem były cztery dobre sytuacje do zdobycia gola: minimalnie przestrzelił Miłosz Antkowiak, a trzykrotnie

Wyniki przedostatniej kolejki III ligi

zasługą grającego trenera Dariusza Porbesa. Jego kilkudziesięciometrowy rajd zatrzymał faulem w polu karnym Miłosz Antkowiak. Jedenastkę pewnie wykorzystał Marcin Thiede. Gola będącego ozdobą każdego boiska strzelił Szymon Maziarz. Piłka po uderzeniu z 20 metrów wpadła w samo okienko bramki Artura

Piłka nożna: efektowny początek sezonu Warty Poznań

Bebeto, który ma także 20 lat - opowiada "Wąs". W Świnoujściu poznaniacy bardzo dobrze zagrali w defensywie. Całą linię obronną stanowili właściwie piłkarze, którzy w Warcie grali w poprzednim sezonie - bramkarz Artur Topolski, obrońcy Miłosz Antkowiak, Cudny i Otuszewski. Ten kwartet

Wyniki wielkopolskich zespołów w III lidze piłkarskiej

Chemika wprowadził do gry trzech młodych piłkarzy. W 87. min z pomocą stopera Warty Miłosza Antkowiaka Chemik zdobył zwycięskiego gola. Antkowiak bowiem przepuścił piłkę pod nogą. Trafiła ona do stojącego za nim Barlika, który z pięciu metrów pokonał Topolskiego. - Z przebiegu gry wynikało, że to my

Mrvalević z Kujawiaka po raz drugi brutalnie sfaulował Miłosza Antkowiaka i musiał zejść z boiska po obejrzeniu czerwonej kartki. Wtedy było już jednak 1:0 dla gości po bramce Marcina Klatta. Po przerwie Warta przeważała, ale za to nadziewała się na kontry Kujawiaka. Jedną z nich strzałem głową z 3 m

Piłka nożna: wyniki III ligi piłkarskiej

- Ciesielski wykorzystał błąd Miłosza Antkowiaka, minął bramkarza Artura Topolskiego i strzelił do siatki. Warta wyrównała w 26. min, gdy skutecznym strzałem głową popisał się Marcin Florek - jeszcze w poprzednim sezonie gracz Unii. Kluczowym momentem meczu była sytuacja z 58. min - Ciesielski i Grzelak po