marzena bułat

konrad

Międzywojewódzkie Zawody o Puchar Niepodległości

STRZELECTWO SPORTOWE. Znakomicie zaprezentowali się strzelcy rzeszowskiej sekcji podczas Międzywojewódzkich Zawodach o Puchar Niepodległości w Krakowie. Marzena Bułat i Anna Cyrek wróciły do Rzeszowa z medalami!.

STRZELECTWO SPORTOWE. Zawody klasyfikacyjne w Zielonej Górze

Strzelcy PTS Walter zaliczyli kolejny udany start w zawodach rangi ogólnopolskiej. Młodzi reprezentanci rzeszowskiej sekcji uzyskiwali klasy sportowe.

Turnieje strzeleckie

STRZELECTWO SPORTOWE. Turnieje strzeleckie zakończyły rok kalendarzowy na strzelnicy rzeszowskiego Waltera. Oprócz zawodników sekcji strzeleckich walczyły także dzieci niepełnosprawne.

Kolejne trofea Waltera

wynikiem 233 punktów wywalczyła Angelika Błażejewska. Trzecie lokaty zdobywali Filip Tokarski w kategorii Kpn-30, który zdobył 248 punktów oraz Marzena Bułat. Liderka drużyny Waltera uzyskała wynik 379 punktów. Imponujące wyniki osiągane na forum krajowym przez młodych adeptów strzelectwa Rzeszowa są nie

Zawody strzeleckie "Złoty Muszkiet, Złota Krucica, Złoty Rzutek"

pneumatycznej pierwsze miejsce na 65 rywalizujących zawodniczek zajęła wynikiem 385 pkt. (na 400 możliwych) Marzena Bułat. Pozostałe zawodniczki z Rzeszowa: Dominika Strawa, Karolina Pisarek i Sabina Skwirut uplasowały się w pierwszej dziesiątce. W konkurencji broni kulowej triumfowała z kolei Dominika Strawa