martyn proctor

Golf 24

Golf: Deutsche Bank Pro-Am Championship rozstrzygnięty

Gdyby nie double bogey na ostatnim finałowym dołku Martyn Proctor miałby jeszcze szansę na wygraną w finałowej rundzie turnieju Deutsche Bank Pro-Am Championship. Martyn po 17 dołkach był na -1, podczas gdy jego główny rywal, a zarazem lider po dwóch rundach - Mark Henderson - miał nad nim przewagę dwóch uderzeń. Ten ostatni zgarnął w weekend czek za zwycięstwo.

Golf. Martyna Mierzwa wygrywa w dogrywce

Dopiero dogrywka zadecydowała o tym, kto zwycięży w zawodach Sierra PGA Polska Trophy, które w niedzielę zakończyły się w Trójmieście na Sierra Golf Club.

Golf. Sobienie PGA Polska Championship. Starcie najlepszych polskich zawodowców

Najlepsi polscy zawodowi golfiści już szykują się na Turniej Sobienie PGA Polska Championship, który w dniach 1-4 września odbędzie się na polu golfowym w Sobieniach Królewskich. W puli nagród jest 50 tysięcy złotych.

Największy turniej golfowy sezonu kończy cykl PGA Polska Pro Tour 2012

, ponad 20-metrowym uderzeniem, po którym piłka wylądowała w dołku. Na trzecim miejscu uplasował się Martyn Proctor. W klasyfikacji generalnej cyklu zwyciężył również Bronson, pokonując Maksa Sałudę (2. miejsce) oraz Jakuba Ossowskiego (3. miejsce). Wśród amatorów triumfował Włodzimierz Stańczak (KG First

Turniej golfa Press-Glas Polish Open - Bronson liderem po pierwszej rundzie

naprawdę czuję, że mogłem zagrać lepiej, jestem trochę sfrustrowany. Dość nierówną rundę grał dziś Jakub Ossowski. 3 bogey'e i 3 birdie dały mu ostatecznie wynik 1 powyżej par. 2 powyżej par zagrali: Pierre Puisset, Martyn Proctor, Morgan Olofsson i Neil Docking. Po pierwszej dziewiątce 35 uderzeń