TR

10 zasad do pozbycia się kompleksów. Nasza redaktorka pokazuje, jak zrobić idealne zdjęcie

Przeglądasz zdjęcia dziewczyn na Instagramie i wciąż nie możesz wyjść z podziwu ich nienagannych sylwetek? Niepotrzebnie. Zdaje się, że "sukcesem" jest odpowiednie pozowanie do zdjęć. A idealne ciało to jedynie złudzenie, które wprowadza was w niepotrzebne kompleksy.

Piłkarki Czwórki Radom mają srebro krajowych mistrzostw!

W Ustce zakończyły się mistrzostwa Polski kobiet w Beach Soccerze. Miło nam poinformować, że zawodniczki Sportowej Czwórki Radom zdobyły tytuł wicemistrzyń kraju!

Piłkarki Czwórki Radom spiszą się na medal? Oby tak było!

Od czwartku do niedzieli na boiskach w Czeladzi i Sosnowcu odbywać się będą finały mistrzostw Polski juniorek do lat 19. Do walki o medale przystąpi cztery drużyny w tym - futbolistki Sportowej Czwórki Radom.

W derbach Radomia piłkarki Czwórki rozbiły Zamłynie

zmienniczka Marlena Stanik. - Gdyby zakończyło się piętnastoma trafieniami, to chyba nikt nie miałby pretensji. Nie stało się tak przez wielką zasługę dobrze spisującej się bramkarki przeciwnego zespołu - uważa jeden z trenerów Czwórki Wojciech Pawłowski. Po zawodach w niezbyt wesołym tonie wypowiadał się

Radomskie piłkarki wicemistrzyniami Polski juniorek

. FC Katowice, 4. Sztorm Gdynia. Kadra Czwórki: Marlena Kowalczyk, Magdalena Żarłok, Katatrzyna Chrzanowska, Anna Adamska, Magdalena Łodej, Kinga Molenda, Dominika Grad, Aleksandra Zielińska, Emilia Wiaderna, Marlena Stanik, Oliwia Ścibor, Malwina Jaśkiewicz, Katarzyna Maziarz, Agata Sałek, Magdalena

Trzy gole w 10 minut - piłkarki Czwórki lepsze od Starówki

Sztab szkoleniowy Czwórki zdecydował się na kilka roszad w składzie. I tak w wyjściowej "jedenastce" kibice zobaczyć mogli m.in. młodziutką Małgorzatę Stefańską, Aleksandrę Grajko, Kingę Molendę czy Marlenę Stanik. Do przerwy obyło się bez goli, a prawdziwe strzelanie zaczęło się w

Niewykorzystane sytuacje się mszczą

Aleksandra Zielińska, a chwilę później jej wyczyn powtórzyła Marlena Stanik. Te dwie okazje zemściły się w 42. minucie, kiedy po błędzie jednej z zawodniczek radomskich miejscowe uzyskały prowadzenie. - W drugiej części nie mieliśmy nic do stracenia i się odkryliśmy - mówił po spotkaniu trener Pawłowski

Piłkarki Czwórki Radom wygrały po golu niezwykłej urody

zatrzepotała w siatce, lądując przy samym spojeniu słupka z poprzeczką! Gospodynie wzięły się do odrabiania strat, ale na drodze stanęła im szczelna defensywa i Marlena Kowalczyk w bramce. - Marlena obroniła uderzenia po co najmniej trzech groźnych kontrach Gola. Niezwykle cieszymy się po tym triumfie, ale

Cztery gole w bramce Sportowej Czwórki Radom [ZDJĘCIA]

. Ponadto warto odnotować sprytne zagranie Marleny Stanik, która w jednej z akcji popędziła lewą stroną pola karnego katowiczanek. Widząc wysuniętą golkiperkę zawodniczka podcięła piłkę. Defensywa przyjezdnych odprowadzała ją tylko wzrokiem, ale ostatecznie strzał zatrzymał się na górnej siatce bramki

Juniorki Sportowej Czwórki Radom piąte w kraju

składzie: Marlena Kowalczyk - Marta Markowska, Katarzyna Gierczak, Marlena Stanik, Magdalena Wójtowicz, Aleksandra Zielińska, Katarzyna Chrzanowska, Magda Jarosz, Ewelina Nowakowska, Ewelina Pacyna, Weronika Płokita, Magdalena Żarłok, Magda Szymańska, Anna Adamska oraz Katarzyna Wąsik. Trenerzy: Wojciech

Pierwsza wygrana w sparingu piłkarek Sportowej Czwórki

(2:0). Bramki: Anna Adamska, Emilia Wiaderna, Dominika Grad, Aleksandra Zielińska, Marlena Stanik. Czwórka: Kowalczyk (Żarłok) - Chrzanowska (Łodej), Stefańska, Jaworska, Jarosz, Adamska (Stanik), Zielińska (Jabłonka), Barańska (Grad), Grajko, Wiaderna, Molenda (Pieniący).

Pół tuzina w bramce Pogoni

pierwszych pięciu minutach gry radomianki za sprawą Marleny Stanik i Weroniki Płokity prowadziły 2:0. Wprawdzie miejscowe zdobyły kontaktową bramkę z rzutu karnego, ale jeszcze do przerwy podopieczne Wojciecha Pawłowskiego odpowiedziały kolejnymi trafieniami. Wówczas losy spotkania były już rozstrzygnięte

Odmłodzone piłkarki Sportowej Czwórki jadą do Łodzi

się bowiem do Olimpii Szczecin (krajowa elita), karierę zakończyła Sylwia Michałowicz, z kolei Katarzyną Chrzanowską zainteresowanie wyraża GOSiR Piaseczno, ale na razie piłkarka pozostaje w klubie, bowiem jest kontuzjowana. W Czwórce kibice nie zobaczą ponadto Marleny Stanik czy Małgorzaty

Piłkarki Czwórki w finale B mistrzostw Polski

Jarosz. W tym drugim spotkaniu nieźle w bramce spisała się Marlena Kowalczyk - przyznał trener. Piłkarki po dwóch remisach, aby awansować do finału B [rywalizacja o miejsca 5-8 w kraju - przyp. red.] musiały pokonać gospodynie - Pragę Warszawa. - Ten mecz przebiegał bez historii i pokonaliśmy rywalki 7:0

Sportowa Czwórka nie sprostała drużynie z Ekstraligi

przyjezdnych padły stosunkowo szybko, bo już po pół godzinie gry. Popularne "luksiary" raz z kolei trafiły futbolówka w słupek bramki rywalek. Swoje szanse zmarnowały również Kinga Molenda i Marlena Stanik nie wykorzystując okazji do zdobycia bramki. We Wrocławiu trenują tymczasem Marta Markowska i

Piłkarki radomskiej Czwórki wygrały ze Sztormem!

nasza bramkarka Marlena Kowalczyk, która nie dała się pokonać. Odbiła mocne uderzenie przed siebie, chroniąc zespół przed startą - relacjonował trener Pawłowski. Do końca pierwszej części trwała wymiana ciosów, jednak wtedy żadnej z drużyn nie udało się wykorzystać okazji strzeleckiej. W drugiej części

Sportowa Czwórka - drużyna, która okrzepła w I lidze

, Ewelina Nowakowska 742, Magda Jarosz 725, Katarzyna Jaworska 720, Katarzyna Gierczak 717, Katarzyna Chrzanowska 657, Sylwia Michałowicz 615, Aleksandra Zielińska 610, Dominika Grad 545, Weronika Płokita 450, Aleksandra Grajko 340, Jagoda Barańska 244, Kinga Molenda 80, Marlena Stanik 21, Monika Pieniący

Piłkarki Czwórki doznały pierwszej porażki w I lidze

innymi w 2 minucie były bliskie szczęścia, ale piłka po uderzeniu Renaty Uchnast o centymetry minęła poprzeczkę bramki Marleny Kowalczyk. Po zmianie stron , a konkretnie w 59 minucie gospodynie straciły gola. Strzał zza pola karnego oddała Kamila Kmiecik. Bramkarka Czwórki najpierw złapała futbolówkę, po

Sportowa Czwórka poskromiła faworytki

trenera Wojciecha Pawłowskiego nieco zwolniły tempo, by w końcówce je mocno podkręcić. Swój sukces przypieczętowały w ostatnich minutach. Najpierw Marta Markowska podała do Marleny Stanik, a ta nie dała żadnych szans na interwencję bramkarce przyjezdnych. W kolejnej akcji na listę strzelczyń wpisała się

Sportowa Czwórka Radom najlepsza na Mazowszu

Jaworska, Agnieszka Gryko, Magdalena Wójtowicz, Katarzyna Chrzanowska, Marlena Stanik, Katarzyna Gierczak, Kinga Molenda, Magdalena Jarosz, Marta Markowska, Jagoda Barańska, Weronika Płokita, Aleksandra Zielińska.

Sobotnie derby dla futbolistek Sportowej Czwórki Radom

rzut rożny, po którym Kinga Molenda zdobyła gola bezpośrednio z narożnika boiska! Zamłynie wyrównało po 120 sekundach drugiej połowy. Autorką trafienia okazała się Dominika Sławińska. Napastniczka posłała mocny strzał, z którym nie poradziła sobie Marlena Kowalczyk. Od tego momentu mecz jeszcze mocniej

Pożyteczny sparing Sportowej Czwórki

zwlekała z oddaniem strzału i ostatecznie została zablokowana przez rywalki. W pierwszych 45. minutach Marlena Kowalczyk trzykrotnie musiała wyciągać piłkę z siatki. Po zmianie stron trener Czwórki wpuścił do gry wszystkie zawodniczki, co miało przełożenie na wynik. Po raz pierwszy w barwach radomskiej

Czwórka na zapleczu ekstraklasy powalczy o pierwszą trójkę

: Magdalena Religa, Kamila Koźlińska, obrończynie: Katarzyna Jaworska, Marta Konicka, Dominika Sławińska, Katarzyna Chrzanowska, Małgorzata Stefańska, Aleksandra Lis, Kinga Szymczyk, pomocniczki: Anna Rędzia, Ewa Cieśla, Dominika Grad, Magdalena Szymańska, Monika Pieniący, Marlena Stanik, Kinga Molenda

Kadra Czwórki kompletna. Inauguracja w sobotę z Golem

Stefańska, Jagoda Barańska, Sylwia Michałowicz, Marlena Stanik oraz Ewelina Nowakowska. Z młodych wymienić należy Kingę Molendę, Martę Jabłonkę, a także Monikę Pieniący. Zapowiedź 1. kolejki I ligi kobiet: LUKS Sportowa Czwórka Radom - UKS Gol Częstochowa odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia. Mecz na

Niewykorzystana szansa Czwórki, lider wyszarpał zwycięstwo

po krótkim rogu bramki. Piłka otarła się jeszcze o nogę jednej z obrończyń. Dziesięć minut przed upływem regulaminowego czasu niezdecydowanie defensywy wykorzystała Marlena Konieczna i zrobiło się 2:0. Pomocniczka dostrzegła, że ma trochę miejsca, aby oddać strzał i z okolic pola karnego z lewej

Delta rozgromiła Granat

strzeżonej przez Marlenę Kowalczyk. Ozdobą meczu był jednak gol zdobyty przez Katarzynę Stompor. Pomocniczka Delty, stojąc tyłem do bramki, przelobowała z dość ostrego kąta bramkarkę ze Skarżyska. DELTA Radom - GRANAT Skarżysko-Kamienna 5:1 (3:0) Bramki: Barańska (7.), Płokita (17. karny), Stompor (45

Piłkarki Czwórki lepsze od Granatu

lepszym. Z powodu plagi kontuzji Czwórka wystąpiła w Skarżysku poważnie osłabiona. Wśród nieobecnych znalazły się dwie bramkarki: Marlena Kowalczyk i Katarzyna Małecka. Ich miejsce z konieczności zajęła Magdalena Trybuła - nominalna obrończyni. Pierwszy gol padł w 30. minucie, kiedy do siatki gospodyń

Sportowa Czwórka rewelacją drugoligowych zmagań

dużej mierze zależała gra ofensywna naszego zespołu. Na bokach pomocy grały z kolei bardzo szybka zawodniczka Magda Jarosz oraz Marta Markowska, która w rundzie wiosennej wskoczyła do pierwszego składu i z prawej strony stanowiła o sile drużyny. Ponadto na zmiany wchodziły młoda Marlena Stanik i

Piłkarki zagrały ze zmiennym szczęściem

Początek spotkania był bardzo wyrównany, a oba zespoły grały nadzwyczaj zachowawczo. Dopiero po dwóch kwadransach kibice byli świadkami pierwszej groźnej sytuacji. Golkiperka Czwórki Marlena Kowalczyk wygrała jednak pojedynek sam na sam z rywalką. Kilka minut później przed doskonałą okazją

Radomskie piłkarki gotowe do gry

, Aleksandra Grajko, Aleksandra Zielińska, Jagoda Barańska, Sylwia Michałowicz, Monika Pieniący, Kinga Molęda, Magdalena Łodej, Katarzyna Wąsik, Magdalena Szymańska, Marlena Stanik, Ewelina Nowakowska, Weronika Płokita, Ewelina Pacyna, Marta Jabłonka.

Kobiece derby Radomia dla piłkarek Sportowej Czwórki

potrzebowały przeciwniczki, by doprowadzić do remisu. Na 1:1 trafiła niezawodna Aneta Zychla. Popularna "Zychelek" znalazła się w polu karnym w odpowiednim czasie i miejscu. Bramkarka Czwórki Marlena Kowalczyk zdołała odbić kąśliwy strzał jednej z zawodniczek Zamłynia, ale wobec dobitki z bliskiej

Na półmetku sezonu Czwórka lepsza od Zamłynia

), Marlena Kowalczyk (505), Katarzyna Małecka (305), Magdalena Sikora (128), Magdalena Wójtowicz (23), Marlena Stanik (17), Magdalena Trybuła (4), Ewelina Pacyna (1). Zdobywały bramki dla Zamłynia: Zychla (3), Janicka (3), Cichońska (1), Jamska (1), Kacprzak (1). Zdobywały bramki dla Sportowej Czwórki