marek rozporski

nata

Szczypiorniak stracił punkty z Sokołem

Olsztyński drugoligowiec przegrał z Sokołem Gdańsk 23:31. Dobrze do zespołu wprowadził się Marek Rozporski, autor siedmiu bramek

Pierwsza liga szczypiornistów

Traveland Jurand zagra w Olsztynie z Gwardią Koszalin. W olsztyńskim zespole zadebiutować ma rozgrywający Marek Rozporski

Traveland pozbywa się uciążliwego zawodnika?

Marek Rozporski nie będzie grał już w Travelandzie Społem - klub rozwiązał kontrakt z zawodnikiem. - Próbowaliśmy nakłonić go do aktywnej pracy, bezskutecznie - mówi trener Zdzisław Czoska. - Będę się odwoływał od decyzji - zapowiada zawodnik

Siedmiu nowych w Szczypiorniaku

razie wiadomo, że na obóz pojadą Marek Rozporski i Kamil Kwiecień, być może uda się także pozyskać Szymona Hegiera oraz Mirosława Ośko (przebywają na testach w Jurandzie Ciechanów, decyzja ma zapaść w sobotę). Trzej kolejni szczypiorniści z Travelandu (na razie trenerzy nie podają nazwisk) wzmocnią

Traveland Jurand przed rozgrywkami

ciężkiej pracy zawodnicy nie mogli być w najlepszej dyspozycji - mówi Marek Niedźwiecki, trener Travelandu Jurand. W przygotowaniach do rundy rewanżowej nie bierze udziału Marek Rozporski. Rozgrywający Travelandu Jurand doznał złamania kości śródręcza. Do gry wróci dopiero za dwa miesiące. - Martwi mnie

Grają dla chorego Wiktora

, Marek Rozporski, Kamil Kwiecień i Paweł Szczurowski. Na ławce trenerskiej zasiądzie Mieczysław Nowak, który trzy lata temu wprowadził Traveland do ekstraklasy. Początek o godz. 17.45 w V LO (ul. Krasickiego 2). Wstęp jest darmowy.

Przygotowania Szczypiorniaka w Barczewie

klubowych finansów. Na zajęciach będziemy przede wszystkim pracować nad zgraniem. W ostatnich meczach było widać, że Marek Rozporski czy Kamil Kwiecień, który przez trzy tygodnie leczył kontuzję, nie są jeszcze do końca zgrani z zespołem. Chcemy to zmienić. Po pierwszej rundzie akademicy z Olsztyna zajmują

O siódme miejsce zagrają w Barczewie

dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi kilku do tej pory podstawowych zawodników, m.in. Marek Rozporski. Kibice nie zobaczą również Kamila Kwiecienia, który w ostatnim czasie nie brał udziału w zajęciach z powodu kontuzji. Spotkanie rozpocznie się w środę o godz. 19 w hali gimnazjum w Barczewie (ul. Północna 14

Szczypiorniak trzeci na Kurpiach

naprawdę zmęczeni. Gdybyśmy to spotkanie rozgrywali w niedzielę, to kto wie. W olsztyńskiej drużynie wystąpili Marek Rozporski i Kamil Kwiecień, byli zawodnicy grającego w ekstraklasie Travelandu Społem Olsztyn. - Po raz pierwszy wystąpiliśmy w takim składzie i jestem pewien, że nie pokazaliśmy jeszcze

Zagłębie gromi Traveland w Olsztynie

Travelandzie występują młodzi zawodnicy i po trzech nieudanych akcjach załamują się i grają później poniżej oczekiwań. Michał Krawczyk w jednej z akcji doznał kontuzji [z powodu urazu kostki zszedł z boiska w 32. min - red.], natomiast Marek Rozporski i Konrad Misiewicz nie byli w stanie pociągnąć zespołu

Trzy czerwone kartki dla olsztynian

AZS zakończył ten mecz z trzema czerwonymi kartkami na koncie, po trzy dwuminutowe kary otrzymali Marek Rozporski, Piotr Pstrągowski oraz Szymon Wierzbicki. - Dużo było tych kar - przyznaje Karol Adamowicz, szkoleniowiec olsztyńskiego zespołu. - Na początku pierwszej połowy przegrywaliśmy dość

Wygrana szczypiornistów Travelandu

rozprężenie. Najpierw Marek Rozporski, a później Kamil Kwiecień nie trafili do bramki. Dopiero w 22. minucie niekorzystną passę przerwał Marek Staniszewski. Także w drugiej połowie sobotniego spotkania kibiców Travelandu nie spotkały żadne przykre niespodzianki. Mimo że na początku po strzale Krzysztofa

Zwycięstwo piłkarzy ręcznych Travelandu

Gwardia Opole stawiała opór tylko przez kwadrans. Olsztyniacy wygrali 37:29. - Myśleliśmy, że o wygraną będzie trudniej, tym bardziej że w pierwszym spotkaniu zremisowaliśmy 31:31 - mówi Adam Tetyk, kapitan Travelandu. - Twarda gra w obronie i wyprowadzanie kontrataków przyniosły efekty. Marek

Traveland Jurand przed sezonem

pozyskać nowych zawodników. W poniedziałek treningi z drużyną rozpocząć mają Marek Staniszewski (z Kasztelana Sierpc), Kamil Kwiecień (z AZS-u AWF Biała Podlaska) i Marek Rozporski (Z SMS-u Gdańsk). - Marek Staniszewski i Kamil Kwiecień są zawodnikami leworęcznymi. Przydadzą się bardzo, bo takich

Piłkarzy ręcznych mecz niedzielny

z nami. Co prawda w ostatnim spotkaniu z SMS-em Gdańsk Marek Rozporski, rozgrywający Travelandu Społem, skręcił sobie staw skokowy, ale już w niedzielę powinien pojawić się na boisku. Jak zapewnia trener Nowak, swoje ,pięć minut będzie miał także Jacek Zyśk, kapitan zespołu. - Chcę, aby Jacek był

Piłka ręczna mężczyzn

. W drugiej połowie gospodarze ruszyli do ataku - nie zawsze jednak zgodnie z przepisami. W 41. minucie bowiem czerwoną kartkę zobaczył Marek Rozporski, który tuż przed bramką Travelandu sfaulował Mariusza Balawejdera. Kilka minut później z boiska musiał zejść także elblążanin Robert Laskowski, który

Zwycięstwo szczypiornistów

pierwszej połowie spotkania Traveland Jurand prowadził 16:12. Oprócz Szymkowiaka w olsztyńskiej drużynie wyróżniał się bramkarz Marcin Prorok. Słabiej niż zwykle grali skrzydłowi. Po kilku tygodniach przerwy spowodowanej kontuzją na boisko powrócił rozgrywający Marek Rozporski. Trener Marek Niedźwiecki

Zwycięstwo Travelandu Jurand

popełniali w pierwszej połowie błędy - tłumaczy Marek Niedźwiecki, trener Travelandu Jurand. W drugiej połowie olsztynianie zdobyli 14 bramek, łodzianie zaś zaledwie sześć. Traveland Jurand wygrał 27:18 i zdobył pierwsze w tym sezonie punkty na obcym parkiecie. Na wyróżnienie po meczu w Łodzi zasłużyli

Liga szczypiornistów

boiska. Gwardia Opole - Traveland Społem Olsztyn 31:31 (19:16) Traveland Społem Olsztyn: Marcin Prorok, Adrian Konczewski (bramkarze), Jacek Zyśk - 8 uzyskanych bramek, Marcin Malewski, Krzysztof Szymkowiak - po 6, Krzysztof Kłosowski - 5, Krzysztof Maciejewski, Kamil Kwiecień, Marek Rozporski - po 2

Porażka szczypiornistów

wyjeździe w najbliższą sobotę. Sparta Oborniki - Traveland Społem Olsztyn 33:27 (20:7) W meczu ze Spartą Oborniki bramki dla Travelandu Społem Olsztyn zdobyli: Marcin Malewski - 9, Marek Rozporski - 5, Adam Tetyk - 4, Krzysztof Kłosowski, Krzysztof Maciejewski - po 3, Jarosław Kędra, Kamil Kwiecień, Marcin

Pilakrze ręczni Travelandu po ćwierćfinale PP

nie zagrałbym tak dobrze - powiedział po meczu Maciejewski. Traveland Społem Olsztyn - Zagłębie Lubin 28:30 (13:11) Traveland Społem: Robert Łabuziński (bramkarz) oraz Krzysztof Maciejewski - 11 bramek, Adam Tetyk - 5, Krzysztof Szymkowiak - 4, Marcin Malewski - 3, Marek Rozporski, Dawid Wojtaszewski

Remis piłkarzy ręcznych Travelandu Społem - 24:24

Tetyk - po 2 oraz Marcin Jakacki, Kamil Kwiecień, Marek Rozporski, Jarosław Sapalski, Marek Staniszewski, Maciej Wasilenko i Dawid Wojtaszewski

zawodnik, grający ostatnio w Kasztelanie Sierpc) i Krzysztof Maciejewski (kołowy mający doświadczenie gry w ekstraklasie w barwach AZS-u AWF Biała Podlaska). Z olsztyńskim zespołem trenują również Kamil Kwiecień (z AZS-u AWF Biała Podlaska) i Marek Rozporski (z SMS-u Gdańsk), ale oni pozostaną w

Szczypiorniści wracają na ósme miejsce

, Jacka Zyśka i Marka Boneczki. Mimo to po kilku minutach przyjezdni prowadzili już 2:0, a w ósmej minucie - 4:1. Zryw gospodarzy doprowadził jednak do wyrównania 5:5 w 13 minucie meczu. Był to ostatni remis w tym spotkaniu. Olsztynianie rozpoczęli budowanie przewagi od rzucenia czterech bramek pod rząd

pod kątem meczu z Grunwaldem. Dla nas będzie to mecz prawdy, który rozstrzygnie, czy stać nas na dalszą walkę o ekstraklasę. W zespole panuje pełna mobilizacja - powiedział trener Travelandu Jurand. Na mecz do Poznania (sobota, godz. 17.30) nie pojadą prawdopodobnie Marek Rozporski i Marcin Jakacki

Traveland Jurand zremisował w Warszawie

pierwszym zespołem, który odebrał punkt liderowi i to na jego boisku - podsumował Marek Niedźwiecki. AZS AWF Warszawa - Traveland Jurand 30:30 (9:18) Traveland Jurand: Prorok, Piekarski - Tetyk 7, Zyśk 5, Szymkowiak 4, Staniszewski 4, Rozporski 3, Malewski 3, Jakacki 3, Maciejewski 1, Kędra 0, Kwiecień 0

Szczypiorniści Travelandu wygrali w Poznaniu

punktów, na trzecim natomiast - Grunwald, który ma aż cztery punkty straty do wicelidera. Grunwald Poznań - Traveland Społem Olsztyn 21:27 (10:12) Traveland Społem: Marcin Prorok i Adrian Konczewski (bramkarze), Krzysztof Kłosowski - 7 zdobytych bramek, Marek Rozporski - 4, Jacek Zyśk, Krzysztof

Piłkarze ręczni stracili premie

, Adam Tetyk - 5, Marcin Malewski - 3, Krzysztof Maciejewski i Marek Rozporski - po 2, Krzysztof Kłosowski, Maciej Wasilenko i Dawid Wojtaszewski - po 1 oraz Jarosław Kędra, Kamil Kwiecień i Marek Staniszewski. Liczba spotkania: 6 - tyle bramek rzucił Krzysztof Szymkowiak, najskuteczniejszy zawodnik

Szczypiorniści Travelandu Społem Olsztyn w ekstraklasie

. Będziemy grać do końca. nata AZS Stelmet Zielona Góra - Traveland Społem Olsztyn 24:33 (11:12) Traveland Społem: Robert Łabuziński, Marcin Prorok i Adrian Konczewski (bramkarze) oraz Krzysztof Maciejewski, Marcin Malewski i Dawid Wojtaszewski - po 6 bramek, Adam Tetyk - 5, Marek Rozporski i Krzysztof

Przegrana Travelandu w końcówce meczu

Chrobrego: Paweł Piwko, Krzysztof Kłosowski i Marek Świtała - po 5, Tomasz Fabiszewski i Jarosław Paluch - po 4 Miedź Legnica - Wisła Płock 19:43 (11:23) Najwięcej bramek: dla Miedzi: Przemysław Rosiak - 5, Michał Adamuszek - 4, Robert Grębosz - 3; dla Wisły: Alosza Szyczkow i Tomasz Malesa - po 7

Olsztynścy szczypiorniści bliscy awansu

Prorok (bramkarze) oraz Marcin Malewski i Dawid Wojtaszewski - po 7 bramek, Krzysztof Szymkowiak - 6, Adam Tetyk - 4, Marek Rozporski - 2, Krzysztof Maciejewski i Marek Staniszewski - po 1 oraz Marcin Jakacki, Krzysztof Kłosowski, Tomasz Kuczyński i Maciej Wasilenko Techtrans Darad Elbląg - Traveland

Szczypiorniści Travelandu Olsztyn wygrali

już nie oddali. Ostateczny wynik spotkania na 29:24 ustalił na 30 sekund przed końcem meczu Marek Rozporski. Traveland Społem Olsztyn - AZS Stelmet Zielona Góra 29:24 (15:14) Traveland Społem: Marcin Prorok, Adrian Konczewski (bramkarze), Marcin Malewski - 6 bramek, Adam Tetyk - 5, Krzysztof

I liga szczypiornistów

). Była to pierwsza taka bramka Piekarskiego w tym sezonie, ale nie pierwsza w karierze. Szkoda, że bramkarzowi Travelandu Jurand gorzej wiodło się przy obronie rzutów szczypiornistów Gwardii. Także zastępujący go Marcin Prorok zagrał poniżej swych możliwości. W olsztyńskim zespole zagrali Marek Rozporski

Piłkarze ręczni AZS-u przegrali w Olsztynie

wyróżniał się bramkarz Marcin Prorok. Trener Marek Niedźwiecki desygnował do gry aż 14 zawodników i prawie wszyscy przynajmniej raz trafili do bramki. Drugą część meczu Jurand rozpoczął bez dwóch graczy wykluczonych na dwie minuty. Często w takich sytuacjach olsztynianie tracili przewagę zdobytą w pierwszej

Kompromitacja piłkarzy ręcznych Eltastu

, Deszczyński 1. AZS: Wojcieszek, Sulima - Kalita 10, Litwińczuk 6, Tatar 4, Nawrocki 4, Michoń 3, Radowiecki 3, Myszak. Mimo że do Końskich radomianie pojechali bez Marka Surmy, Łukasza Jagodzińskiego, Wojciecha Stalęgi i Mariusza Greli, na początku meczu radzili sobie bardzo dobrze. W 26. min prowadzili nawet

Szczypiorniści Travelandu Społem wygrali

Marcin Prorok (bramkarze) oraz Kamil Kwiecień, Krzysztof Szymkowiak - po 6, Krzysztof Kłosowski i Krzysztof Maciejewski - po 5, Marcin Malewski - 4, Marek Staniszewski i Adam Tetyk - po 3, Marek Rozporski i Dawid Wojtaszewski - po 2, Jarosław Kędra - 1 oraz Marcin Jakacki i Maciej Wasilenko LICZBY MECZU

Inauguracja sezony szczypiornistów

), bramkarz Marcin Lisowski (z Techtransu Elbląg), skrzydłowy Piotr Rettkowski i kołowy Rafał Kulbicki (obydwaj są wychowankami olsztyńskiego klubu). Być może niebawem do Travelandu Jurand dołączą również Kamil Kwiecień (z AZS-u AWF Biała Podlaska) i Marek Rozporski (SMS Gdańsk). Czy nowi zawodnicy potrafią

Szczypiorniści Travelandu Społem po rundzie

, Jacek Zyśk 37, Dawid Wojtaszewski 32, Marek Rozporski 31, Adam Tetyk 27, Krzysztof Szymkowiak 24, Marcin Jakacki i Kamil Kwiecień po 8, Jarosław Kędra, Maciej Wasilenko i Tomasz Kuczyński po 1 bramki zdobyte - 345 (31,3 na mecz) bramki stracone - 274 (24,1 na mecz) Mecze Travelandu Społem w

Szczypiorniści Travelandu Jurand grają z Tęczą

na 99 proc. zagra w sobotę z Tęczą. Musimy być ostrożni, bo z grypą nie ma żartów. Krzysiek często choruje. Był szczepiony, ale niestety żadne szczepionki nie skutkują. Kawał chłopa, jednak organizm ma mało odporny - mówi trener Niedźwiecki. Do zdrowia dochodzi też rozgrywający Marek Rozporski, który

Traveland Jurand rozgromił Gwardię

Olsztynianie wyjechali do Koszalina w dniu meczu z Gwardią. Zmęczeni podróżą nie rozpoczęli sobotniego spotkania najlepiej. Zespół Travelandu Jurand grał nieskutecznie, popełniał proste błędy, które wykorzystywali gospodarze. W 7. min meczu Gwardia prowadził już 7:2. Marek Niedźwiecki, trener

Szczypiorniści Travelandu Społem przed sezonem

Pabianice Kadra zespołu Traveland Społem w sezonie 2004 / 2005 bramkarze: Marcin Prorok (rocznik: 1980), Adrian Konczewski (1985) rozgrywający: Jarosław Kędra (1980), Krzysztof Kłosowski (1980), Tomasz Kuczyński (1979), Marek Rozporski (1984), Marek Staniszewski (1978), Krzysztof Szymkowiak (1980), Adam

Co w pierwszej lidze szczypiornistów?

, Marek Rozporski - 2, Kamil Kwiecień, Krzysztof Szymkowiak, Adam Tetyk - po 1 oraz Marcin Jakacki, Paweł Szczurowski i Maciej Wasilenko Spotkania 5. kolejki: Traveland Społem Olsztyn - Gwardia Koszalin 39:21 Grunwald Poznań - Wolsztyniak Wolsztyn 31:29 Sokół Kościerzyna - AZS Stelmet Zielona Góra 20:23

znacznie silniejszy od dotychczasowych rywali Travelandu. W zespole Travelandu Społem Olsztyn w meczu z KKKF Żukowo - 30:21 (14:11),wystąpili: Marcin Prorok, Adrian Konczewski (bramkarze), Marcin Malewski - 10 bramek, Krzysztof Maciejewski, Krzysztof Kłosowski - po 4, Jacek Zyśk, Adam Tetyk, Marek

Pierwsza liga szczypiorniaka

Maciejowski, Marcin Malewski - po 6, Dawid Wojtaszewski - 5, Krzysztof Kłosowski - 4, Adam Tetyk - 3, Marek Rozporski, Jacek Zyśk - po 2

28:23. Traveland Społem Olsztyn - Sparta Oborniki 28:23 (14:11) Traveland Społem: Robert Łabuziński i Marcin Prorok (bramkarze) oraz Krzysztof Kłosowski i Marcin Malewski - po 7 bramek, Krzysztof Szymkowiak - 4, Krzysztof Maciejewski, Marek Rozporski i Marek Staniszewski - po 3, Adam Tetyk - 1 oraz

Szczypiorniści Travelandu Jurand po rundzie

, Marek Rozporski, Kamil Kwiecień i Marcin Lisowski) nie od razu będą w stanie zastąpić tych, którzy odeszli. Przed zawodnikami Travelandu Jurand nie postawiono ponownie, chyba zbyt ambitnego, celu wywalczenia awansu do ekstraklasy. To pomogło, bo trener Marek Niedźwiecki mógł spokojniej przygotowywać

Traveland Jurand zremisował

Kuty pozwoliła Grunwaldowi zmniejszyć prowadzenie Travelandu Jurand do stanu 8:7. Nie na długo, bo po rzutach Zyśka i Maciejewskiego olsztynianie wygrywali 11:8. Mieli zresztą okazję, by częściej trafiać do bramki. Jednak Mariusz Peda bronił w pojedynkach sam na sam z Dawidem Wojtaszewskim i Markiem