marek kowalewicz

ma

Przegrana koszykarzy Tura w Warszawie

W rozegranym w środę awansem spotkaniu z 13. kolejki II ligi koszykarze Tura Bielsk Podlaski przegrali na wyjeździe 52:67 z OSSM-em Warszawa.

Grali koszykarze trzecioligowi

Porażkami białostockich drużyn zakończyła się 2. kolejka spotkań. Ciekawie było zwłaszcza w Bielsku Podlaskim, gdzie miejscowy Tur pokonał Sokoła 98:83

SP nr 46 ul. Wałbrzyska 5

Wyniki warszawskiego testu Coopera przeprowadzonego przy SP nr 46, ul. Wałbrzyska 5, Warszawa.

spotkanie wicelidera z Bielska Podlaskiego z ostatnim w tabeli Klimartem Białystok. Podopieczni Aleksego Olesiuka wzięli odwet za porażkę sprzed tygodnia z Branickim. Wygrali 101:55. Świetny mecz rozegrał Marek Kowalewicz, który rzucił 28 punktów. - Cała drużyna nieźle się spisała - podsumował Kowalewicz

Startuje II liga koszykarzy

lidze powinien grać Tur Bielsk Podlaski. Z zespołu, któremu sztuka ta powiodła się z trudem, w poprzednim sezonie odeszli Tomasz Rzepiejewski, Adam Ćwikowski, Robert i Daniel Byliniakowie, a Marek Kowalewicz na razie jest kontuzjowany. W ich miejsce szkoleniowiec Andrzej Sinielnikow będzie miał do

Przygotowania podlaskich koszykarzy

Byliniak (zakończyli kariery), a także Adam Ćwikowski i Daniel Byliniak (przeszli do lokalnego rywala w II lidze, Mostostalu Białystok). Jeszcze kilka tygodni po kontuzji kolana do zdrowia będzie dochodził Marek Kowalewicz. W klubie pozostał za to Łukasz Kiluk, który próbował znaleźć zatrudnienie w

Trzecioligowi koszykarze rozegrali pierwsze baraże o drugą ligę

na 90 sekund przed końcową syreną za pięć fauli zszedł z boiska Kamil Zakrzewski, a chwilę później inny podstawowy gracz - Marek Kowalewicz. A zmiennicy odstają poziomem od tych graczy. Nic więc dziwnego, że ostatecznie ulegliśmy trzema oczkami. Choć ten wynik jeszcze nic nie znaczy. Rezultat rewanżu

Koszykarze Mostostalu pokonali ŻTS

ostatnio kierownik Paweł Miszczuk i kapitan Marek Kowalewicz. Za to próbę ratowania zespołu najprawdopodobniej podejmie Aleksy Olesiuk (były trener Tura jeszcze w III lidze), który dostał propozycję objęcia funkcji kierownika. ŻTS Nowy Dwór Gdański - Mostostal Białystok 67:71 Kwarty : 19:21, 21:13, 16:16

Przed czwartą kolejką II ligi koszykówki

prostu nie ma komu grać. Z klubu o słabej kondycji finansowej przed sezonem odeszło kilku kluczowych zawodników (bracia Byliniakowie, Adam Ćwikowski), a jeszcze inni doznali kontuzji i też nie może z nich skorzystać trener Andrzej Sinielnikow (Marek Kowalewicz, Tomasz Rzepiejewski, Michał Zalewski

trzeciej kolejki spotkań. Bielszczanie, którzy do tej pory nie przegrali spotkania, wyrównaną walkę prowadzili tylko w pierwszej kwarcie. W kolejnych dwóch niepodzielnie rządził Branicki, którego przewaga sięgała momentami 24 punktów. - Zagraliśmy fatalnie - nie kryje Marek Kowalewicz, kapitan Tura. - Nie

Porażki koszykarzy na koniec roku

załamany Marek Kowalewicz, kontuzjowany zawodnik Tura. - Jeszcze w trzeciej kwarcie, gdy przegrywaliśmy tylko 58:61, mieliśmy nadzieję na zwycięstwo. Ale w ciągu kilku minut rywale wyszli na prowadzenie 73:62. Nasze zespoły następne spotkania w II lidze rozegrają 5 stycznia. Mostostal zagra u siebie z ŁKS

Wygrana i porażka Podlasian w II lidze koszykarzy

Warszawa. - Zawiodła nas skuteczność - mówi kontuzjowany kapitan Tura Marek Kowalewicz. - Mimo że w całym meczu z 21 rzutów oddanych za trzy punkty trafiliśmy tylko dwa, to przewaga Legii nie była większa niż dziesięć punktów. Dopiero w końcówce powiększyli przewagę do 18 punktów. W następnej kolejce w

straty z pierwszego meczu. I rzeczywiście spotkanie było emocjonujące, a Tur długo utrzymywał się na prowadzeniu. - Świetnie zagraliśmy w drugiej kwarcie, wygranej 12 oczkami - mówi Marek Kowalewicz, kapitan Tura. - Potrafiliśmy zagrać dojrzale, by parę minut później stracić aż dziesięć punktów z rzędu

Przegrane koszykarzy Tura i Mostostalu

Miszczuk, kierownik Tura. - Koszykarz z Bydgoszczy stojąc tyłem do kosza nawet nie rzucił, tylko pchnął piłkę w kierunku kosza, a ta równo z końcową syreną wpadła. W spotkaniu Tura nie wziął udziału Marcin Potrykus, który zatruł się przed meczem, a także Michał Zalewski i Marek Kowalewicz (nadal

Inauguracja rozgrywek III ligi

również trenowali pod okiem Karpiuka. - Chcielibyśmy wygrać w tych rozgrywkach i spróbować awansować - mówi jeden z bielskich zawodników, Marek Kowalewicz. - Organizacyjnie bylibyśmy w stanie przygotować się do występów w drugiej lidze. Ponadto jest w naszym mieście spore zainteresowanie koszykówką

Rozmowa z Leszkiem Dublaszewskim*

Marek Siwicki: Kto i po co wymyślił taki trening i dlaczego w Bisztynku? Leszek Dublaszewski: Impreza, którą nazwaliśmy "Biegaj i ćwicz razem z Gwiazdą", to inicjatywa Waldemara Żakowskiego, wicekuratora warmińsko-mazurskiego, i mojej skromnej osoby. Do ćwiczeń fizycznych i biegania oraz

Koszykarze trzecioligowi rozpoczęli 2. kolejkę spotkań

szybsi i skuteczniejsi od rywali. W trzeciej kwarcie rozgrywający gości Marek Kowalewicz doznał urazu dwóch palców i musiał zejść z boiska. Na jego miejsce trener Tura szukał zmiennika. - Rozgrywać próbował nawet mierzący dwa metry Piotr Jakubowski - dodaje trener Walerian. - Okazało się, że nie jest to