marek józefowicz

Redakcja

Ida Nowakowska: tancerka, aktorka, prezenterka i osobowość telewizyjna. Kiedy rozpoczęła się jej kariera?

Kariera Idy Nowakowskiej w ostatnich latach nabrała rozpędu, ona sama jednak od dawna pracuje na sukces w show-biznesie. Jak zmieniła się Ida Nowakowska? Skąd wziął się w jej życiu taniec?

Marina Łuczenko-Szczęsna. Ile lat ma żona Wojciecha Szczęsnego? Kim z zawodu jest Marina?

Marina Łuczenko-Szczęsna, a właściwie to piosenkarka, kompozytorka i aktorka. Od kilku lat szczęśliwa żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego. Czym zajmuje się zawodowo? I czemu zawdzięcza piękną, szczupłą sylwetkę?

30. rocznica wywalczenia Pucharu Polski przez piłkarzy Lechii Gdańsk. Zobacz jak wyglądała ich droga do zwycięstwa

Piłkarze Lechii Gdańsk 22 czerwca 1983 roku unieśli do góry Puchar Polski. Do dziś, nie licząc wywalczonego miesiąc później Superpucharu, to jedyne trofeum zdobyte w 68-letniej historii klubu. Wyczyn o tyle niezwykły, że dokonał go zespół III-ligowy! Przypomnijmy sobie drogę do biało-zielonego triumfu, która znaczona była dramatycznymi meczami.

Zwycięski koniec sparingów Odry

prawie godzinę. W 69. minucie precyzyjne dośrodkowanie Marka Tracza z rzutu rożnego wykorzystał strzałem głową Mateusz Jaskólski. - Gdybyśmy mieli lepszą skuteczność mogło być nawet 5:0, ale mimo wszystko i tak jestem zadowolony. Nie przywiązuję większej wagi do wyników sparingów, najważniejsze jest

Odra bez świeżości

. Z zawodników, którzy wyszli wczoraj w pierwszej jedenastce w inauguracyjnym spotkaniu ligowym z GKS Jastrzębie nie będzie mógł zagrać Marek Tracz, który musi pauzować za żółte kartki. Nie wiadomo także, czy wystąpi przymierzany do zespołu pomocnik Piotr Bajdziak. - Jeszcze nie podjąłem decyzji, czy

Drugi wyjazdowy punkt Stali

własnej połowie, każde kolejne, zwłaszcza w kierunku bramki rywala było niecelne. W 73. minucie wydawało się, że w końcu piłka znajdzie drogę do bramki. Z prawej strony boiska dośrodkował wprowadzony kilka minut wcześniej na boisko Piotr Bajdziak, strzelił Marek Tracz, bramkarz Stali instynktownie obił

Odra grała chaotycznie

dośrodkował wprowadzony kilka minut wcześniej na boisko Piotr Bajdziak, strzelił Marek Tracz, bramkarz Stali instynktownie obił piłkę wprost pod nogi Mariusza Stępnia. Ten w jedynie sobie wiadomy sposób z kilku metrów uderzył ponad poprzeczką. Nadzieje kibiców odżyły w 90. minucie meczu, gdy po błędzie

30. rocznica zdobycia Pucharu Polski przez Lechię Gdańsk. Co robią chłopcy z tamtych lat?

Finałowe spotkanie odbyło się 22 czerwca 1983 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Lechia po bramkach Krzysztofa Górskiego oraz Marka Kowalczyka wygrała 2:1 (jak wyglądała droga biało-zielonych do finału, zobacz TUTAJ). Przypominamy bohaterów tamtego spotkania, sprawdziliśmy również, czym zajmują się 30

Wygrana Odry po supermeczu

goście coraz bardziej się denerwowali, gra się zaostrzyła, a konsekwencją tego była czerwona kartka dla Marka Szyndrowskiego za faul na Arturze Monasterskim. - Szybko strzelona bramka ustawiła częściowo mecz. Staraliśmy się jak najszybciej odrobić stratę, ale Odra umiejętnie wybijała nas z rytmu

Nowi piłkarze w Odrze

Karasiaka, Tomasza Copika, Madrina Piegzika, Marcela Surowiaka, Marka Tracza, Marcina Józefowicza i Marcina Pontusa. Podczas środowego sparingu z LZS-em Leśnica, trener miał ostatnią okazję do przyjrzenia się przymierzanym do Odry piłkarzom przed zamykającym się w piątek okienkiem transferowym. Przeciwko

Odra charakterna

Marek Tracz, zaś Liberda wybił piłkę wprost do debiutującego w barwach Odry Senegalczyka Pape Samba Ba, a ten umieścił ją w siatce. - Bramkarz popełnił błąd, za krótko wybił piłkę, zauważyłem to, więc go przelobowałem - opowiadał szczęśliwy strzelec. - Grając u siebie, powinno się wygrywać, ale patrząc

Odra wciąż przegrywa

Choć początek spotkania był dla Odry bardzo obiecujący. Już w 6. min napastnik Marcin Józefowicz minął bramkarza gospodarzy Marcina Ludwikowskiego, niestety, zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i piłkę z linii bramkowej wybił Przemysław Cichoń. Chwilę później niecelnie uderzał Marek Tracz, a w 12

Tłoki Gorzyce - RKS Radomsko 1:1

To już trzeci remis radomszczan z rzędu. Przez to czołówka drugiej ligi już im uciekła, bo do lidera Pogoni Szczecin tracą sześć punktów. Obie drużyny przystąpiły do meczu osłabione. Wśród gospodarzy nie mogli wystąpić Marek Kusiak i Krystian Lebioda. W ekipie z Radomska zabrakło natomiast Marcina

Ambiwalentne uczucia trenera Prawdy

sztuka nie udała się ani Michałowi Filipowiczowi, ani Tomaszowi Copikowi, ani Arturowi Monasterskiemu. Po przerwie naszym piłkarzom nadal brakowało precyzji, a strzały Marka Tracza, Copika czy Pawła Odrzywolskiego nie znalazły drogi do bramki. - Nie były to może, jak to się mówi, "setki", ale

Odra przegrała drugi mecz

ciekawe, minutę wcześniej opolanie oddali pierwszy celny strzał. Z 17 metrów uderzał Marek Tracz, a Łukasz Merda z dużym trudem wybił piłkę na róg. Jednak chwile później już kontratakowali goście. Druga połowę opolanie rozpoczynali bez Samby Ba w składzie. I było trochę lepiej, choć w pierwszych minutach

Ruch Chorzów 1 (0) - Tłoki Gorzyce 1 (1)

, Marek Kusiak i Marcin Józefowicz. Piłka czasami o centymetry mijała bramkę Ruchu. - Taka była taktyka. Nie dać się zepchnąć do obrony. Starać się prowadzić grę. Wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję do kontry - mówił po meczu napastnik Tłoków Marcin Józefowicz. Plan powiódł się już w siódmej

Przed meczem ŁKS Łódź - Tłoki Gorzyce

zdążymy załatwić wszystkie formalności zwiazane z pozyskaniem Józefowicza i już w Łodzi zagra on w barwach Tłoków - mówi Marek Motyka. W zespole z Gorzyc przed wyjazem do Łodzi panuje bojowa atmosfera. - Przez ostatni tydzień solidnie trenowaliśmy, zespół się skonsolidował i pełni optymizmu jedziemy do

Przed meczem Arka Gdynia - Tłoki Gorzyce

. Wygrywać zaczynają natomiast zespoły z dołu tabeli i nie mamy alternatywy - musimy przywieźć jakieś punkty - twierdzi szkoleniowiec Tłoków. W zespole z Gorzyc zabraknie kontuzjowanych Marka Kusiaka i Tomasza Szmuca. - Zagra natomiast Marcin Józefowicz, który jeszcze w poprzednim sezonie był

Gorąca sobota Ganowicza

goście objęli prowadzenie, byłaby to prawdziwa trauma - dodawał Ganowicz. Po tym fragmencie ciekawej gry poziom emocji wyraźnie się obniżył, a jeśli nie liczyć niecelnego strzału Marka Tracza w końcówce pierwszej połowy, kolejne emocje kibice przeżyli dopiero po przerwie. W 65. minucie opolanie

Wisła - Odra 2:2. Najlepiej zapomnieć

, tylko Odra poszła za ciosem. Po kolejnym rogu Marka Tracza do piłki najwyżej wyskoczył Marcin Józefowicz. A że do bramki miał ledwie 3 m i statycznego Gubca, cieszył się za chwilę z gola. Niespodzianka zapowiadana przez kapitana gości Łukasza Ganowicza wisiała w powietrzu. Teraz można się tylko spierać

Po meczu ŁKS Łódź - Tłoki Gorzyce

można tego nazwać inaczej, jak tylko pech - mówi szkoleniowiec Tłoków Marek Motyka. - Jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych, którzy wzorowo realizowali przedmeczowe założenia. Nie dość, że nie straciliśmy bramki, to jeszcze strzeliliśmy. Niestety pech zawodnika, który rozegrał bardzo dobre

Punkty dla Podbeskidzia, kapelusz dla Chrapka

), Ocholeche, Jarosz, Żmudziński Ż (64. Matus) - Świerblewski (82. Pater), Chrapek Ż. Odra: Feć - Felipe, Ganowicz, Odrzywolski (71. Nwagu), Samba Ba - Rogowski Ż (58. Piegzik), Surowiak, Copik (80. Jaskólski), Monasterski Ż - Józefowicz, Filipowicz. Sędziował Marek Karkut (Warszaw). Widzów: 2000.

Odra pokonała ekstraklasową Polonię

minucie bliski pokonania bramkarza Seweryna Kiełpina bezpośrednio z rogu był bowiem Marek Tracz. Niestety, golkiper gości w ostatniej chwili zorientował się, że piłka zmierza mu "za kołnierz" i zdołał ją wybić. Kwadrans później Tracz znów próbował strzelić bezpośrednio z rzutu rożnego, tym razem

Piłkarska bitwa: Śląsk - Odra

Tarasiewicz. Z powodu żółtych kartek pauzować muszą najlepszy strzelec Śląska Przemysław Łudziński i pomocnik Janusz Gancarczyk, z powodu kontuzji prawdopodobnie nie wystąpi obrońca Zbigniew Wójcik, a na urazy narzekają także pomocnik Wojciech Górski oraz napastnicy Tomasz Szewczuk i Marek Gancarczyk. Dla

Odra przegrała po walce

;. Należy się domyślać, że była to odpowiedź na zarzuty byłego szkoleniowca. Cała drużyna opolan walczyła, a oskarżeni przez Delahaije robili to jak prawdziwe lwy. Marek Tracz już w pierwszej połowie rozbił głowę po zderzeniu z rywalem. Mimo zabandażowania walczył nadal. Mecz w pierwszej połowie był bardzo

Tur wygrał w Opolu i się utrzymał

Pontus trafił piłką w poprzeczkę, a Marcinowi Józefowiczowi, Madrinowi Piegzikowi, Tomaszowi Copikowi, czy Markowi Traczowi brakowało zimnej krwi, skuteczności i szczęścia. Przede wszystkim jednak świetnie spisywał się bramkarz Tura Sławomir Janicki. Jego koledzy ograniczali się do nielicznych

Tłoki Gorzyce - Arka Prokom Gdynia 5-2

gdynian zdobyta przez Marcina Józefowicza. - Chcieliśmy wywalczyć remis, ale trafiliśmy na wyjątkowo skutecznych gospodarzy, którzy zasłużenie sięgnęli po zwycięstwo - podsumował trener Arki Marek Kusto. Tłoki Gorzyce 5 (2

Po meczu Tłoki Gorzyce - RKS Radomsko

Przypomnijmy, 7 września po pasjonującym meczu podopieczni Marka Motyki pokonali 3:2 spadkowicza z ekstraklasy, Garbarnię Szczakowiankę Jaworzno. Od tego momentu gorzyczanie nie mogą wygrać. W kolejnych czterech spotkaniach Tłoki poniosły jedną porażkę oraz trzykrotnie remisowały. W dwóch ostatnich

Surowiak zostaje w Odrze

końca 2009 roku. Podobnie z Markiem, z tym że on ma kontrakt do końca tego sezonu - informuje prezes Dusiński. Działacze nie dogadali się z kolei z Rogowskim. - Może znalazł już lepszy klub, który zaproponował mu większe pieniądze? - zastanawia się Dusiński. - Faktem jest, że nie spełnił pokładanych w

Bezbramkowy remis Arki w Nowym Dworze

? To chyba kwestia wyczucia - stwierdził trener Arki Marek Kusto. Jego drużyna mogła jednak zdobyć zwycięskiego gola. Rezerwowy Marcin Józefowicz już po kilku sekundach od wejścia na boisko przelobował głową bramkarza gospodarzy, ale piłka po tym uderzeniu minimalnie minęła bramkę. - Nie mogę być

Arka gra na wyjeździe z ŁKS Łódź

spotkała zespół Marka Kusto (choć trener miał o to pretensje do dziennikarzy), okazała się konstruktywna. Drużyna zaczęła grać lepiej, nie dała sobie strzelić bramki w ostatnich meczach ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i GKS Bełchatów, drużynami walczącymi o ekstraklasę. Problem polega jedynie na tym, że

Odra wyrównała w 95. minucie

efekt już po godzinie gry, kiedy po wrzutce Marka Tracza głową strzelał Tomasz Copik, jednak piłka wylądowała na słupku. Jeszcze lepszą okazję miał w 83. minucie Mariusz Stępień, ponownie podawał Tracz, niestety, 18-latek z Opola w idealnej sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać Wojciecha Kaczmarka

Tłoki Gorzyce - Stasiak Opoczno 0:0

Dziewulski, a za chwilę Marek Kusiak. Po uderzeniu tego ostatniego piłka trafiła w poprzeczkę i wyszła poza boisko. Po chwili z prawej strony dośrodkowywał Paweł Szafran, a piłka trafiła do Kusiaka. Ten z trudnej pozycji główkował, ale nad poprzeczką. - Nie przyjechaliście tutaj na wycieczkę - krzyczał po

Arka Gdynia 1 (0) - Stal Stalowa Wola 0 (0)

Po kompromitującym występie w Olsztynie (0:3 ze Stomilem) z piłkarzami Arki długo rozmawiał trener Marek Kusto i prezes Jacek Milewski. Zawodnicy doskonale sami wiedzieli, że taki występ nie może już się powtórzyć, a w meczu ze Stalą muszą się zrehabilitować za cztery ostatnie mecze, w których

Arka Prokom - Polar Wrocław 2:1

osłabieniu. Fojna wyjechał bowiem ze stadionu karetką pogotowia, a trener Marek Kusto już wcześniej wyczerpał limit trzech zmian. Obie drużyny grały więc w dziesiątkę i jak się później okazało, był to idealny układ dla Arki. Gdynianie już cztery minuty po zejściu Juraszka i Fojny wyrównali. Rafał Murawski

2. liga piłkarska - 17. kolejka

Wyniki: GKS Bełchatów - KS Myszków 2:0 (0:0). Bramki: Janusz Jelonkowski (60), Krzysztof Kulski (90). Ruch Radzionków - Górnik Łęczna 1:0 (0:0). Bramka: Roman Madej (74-głową). Polar Wrocław - ŁKS Łódź 2:0 (1:0). Bramki: Marek Grabowski dwie (14, 47-karny). Lukullus Świt Nowy Dwór - Orlen Płock 0

Błękitni Stargard Szczeciński - Tłoki Gorzyce 1:2

kontratakować. Dzięki temu, że trafili na beznadziejnie dysponowanych obrońców Błękitnych, udało się im strzelić dwa gole. - To nasze pierwsze wyjazdowe zwycięstwo - cieszył się po meczu Marek Motyka, szkoleniowiec Tłoków. I nic dziwnego. Na podobnie nieudolnych rywali nieprędko przyjdzie mu trafić. Pierwsza

Cud w meczu Odry

podopieczni w pierwszej części meczu zagrali wręcz koncertowo. Praktycznie co chwilę tworzyli dogodną sytuację, a w sumie w pierwszych 45 minutach aż 12 razy strzelali na bramkę rywali, a do tego mieli aż sześć rzutów rożnych. Niestety, Marcinom Pontusowi (m.in. trafił w poprzeczkę) i Józefowiczowi, Madrinowi

Arka Gdynia 0 - Tłoki Gorzyce 0

Mandrysz, trener Arki. - Oprócz niezłych momentów nadal mamy zbyt dużo słabości i dlatego gra zespołu nie może mi się podobać. - Wiedzieliśmy o tym, że Arka będzie chciała wygrać za wszelką cenę. Dlatego od początku meczu staraliśmy się wyeliminować jej najgroźniejsze punkty - mówił trener gości Marek

Puchar Polski: Pniówek żałuje, Wisły nie będzie

, pokazały, że Pniówek wciąż musi się od Odry uczyć. Dwa gole Marka Tracza, trafienie Tomasza Copika (goście grali już wtedy w dziesiątkę) sprawiły, że piłkarze z Pawłowic zaczęli myśleć o... sobotnim ligowym spotkaniu z LZS-em Leśnica. - Wielki żal, bo byli do ogrania. Nasza taktyka posypała się wraz z

Sport w skrócie

klasyfikacji Pucharu Polski "CK Kielce" zakończył rywalizację na szóstym miejscu - do mającego się odbyć za dwa tygodnie finału cyklu zakwalifikowały się tylko dwie najlepsze załogi z klasy T2. PLEBISCYT RADIA KIELCE. Marek Kalwat (Akwedukt MAC Edukacja Kielce), mistrz świata weteranów w duatlonie

Po meczu Tłoki Gorzyce - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno

- Szczakowianka ma bardzo mocny skład, powiedziałbym nawet, że na pierwszą ósemkę I ligi - mówił przed meczem trener Tłoków Marek Motyka. I rzeczywiście takie nazwiska jak Bledzewski, Wawrzyczek, Kompała, Czerwiec, czy Przerywacz muszą robić wrażenie. Jednak w Gorzycach okazało się, że same

Dramatyczna wygrana Arki Prokom

Decydująca okazała się 75. minuta meczu, kiedy Piotr Juraszek z Polaru brutalnie sfaulował Jacka Fojnę i został ukarany czerwoną kartką. Polar musiał grać w dziesiątkę, ale wcale nie grał w osłabieniu. Fojna wyjechał bowiem ze stadionu karetką pogotowia, a trener Marek Kusto już wcześniej wyczerpał

Arka Prokom Gdynia - Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)

Po ostatnim kompromitującym występie w Olsztynie (0:3 ze Stomilem) z piłkarzami Arki długo rozmawiali trener Marek Kusto i prezes Jacek Milewski. Zawodnicy sami doskonale wiedzieli, że taki występ nie może już się powtórzyć, a w meczu ze Stalą muszą się zrehabilitować za cztery ostatnie spotkania

Po 25. kolejce II ligi

. Chwilę później Marek Baster przypieczętował sukces swojej drużyny. - Cieszę się z pierwszego w tym roku zwycięstwa. Tym bardziej, że drużyna Piotrcovii jest nieźle poukładanym i dobrym zespołem, który znacznie wzmocnił się zimą. Zdaję sobie sprawę, że to dopiero początek drogi do utrzymania, ale na pewno

Śląsk tylko zremisował z Odrą Opole

przeprowadzał skrzydłami, gdzie imponowali Patryk Klofik i Marek Gancarczyk. Po jednej z takich akcji Śląsk objął prowadzenie. Ulatowski prostopadle zagrał do Marka Gancarczyka, który z końca boiska dośrodkował w pole karne - tam skutecznym strzałem popisał się Tomasz Szewczuk

Tłoki Gorzyce 3 (0) - Piast Gliwice 0

przeszła jednak minimalnie obok słupka. Pierwszą bramkę gorzyczanie zdobyli w 53. minucie, a drugą dziesięć minut później. W 73. minucie natomiast było już 3:0 dla podopiecznych Marka Motyki. Zaczęło się od faulu tuż przed polem karnym na szarżującym Marcinie Murdzy. Z wolnego strzelał Lebioda, który

Wyniki meczów 9. kolejki drugiej ligi piłkarskiej

Bronowicki (33), Paweł Bugała (84). Widzów 1800. Włókniarz Kietrz - Szczakowianka Garbarnia Jaworzno 2:2 (0:1). Bramki: dla Włókniarza - Jarosław Rak (46), Marcin Klaczka (72- karny), dla Szczakowianki - Marek Tokarz (17), Maciej Iwański (63). Żółte kartki: Grzegorz Pilch (Włókniarz), Paweł Pęczek

Natasza Urbańska na zdjęciach z wakacji chwali się figurą nastolatki. Zdradzamy - jak o nią dba

Natasza Urbańska potrafi bardzo wiele: pięknie śpiewa, doskonale tańczy, ma talent aktorski. Nie lubi się nudzić - występuje w teatrze i programach telewizyjnych, jest właścicielką marki odzieżowej i mamą 10-letniej Kaliny. Kiedy znajduje czas, żeby zadbać o swoją piękną sylwetkę?

Piłka nożna:II liga - Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0, Ruch Chorzów - Tłoki Gorzyce 1:1, Stasiak Opoczno - Szczakowianka 1:3

okolice pola karnego Ruchu. Akcje kończyli najczęściej strzałami. Z dystansu Marka Matuszka starali się zaskoczyć: Paweł Szafran, Marek Kusiak, Marcin Józefowicz. Piłka czasami o centymetry mijała bramkę Ruchu. - Taka była taktyka. Nie dać się zepchnąć do obrony. Starać się prowadzić grę. Wykorzystywać

Samba Ba: polscy kibice to rasiści

stroną Madrina Piegzika, udało się jeszcze katowickim obrońcom wybić na rzut rożny, ale już dośrodkowanie z niego w wykonaniu Marka Tracza na bramkę zamienił strzałem głową z kilku metrów Łukasz Ganowicz, kapitan niebiesko-czerwonych. Katowiccy piłkarze wyraźnie mają problemy z koncentracją na początku

Turów gromi, Górnik utrzymał się w lidze

Gaidamavicius prezentował akcje na poziomie ligi amatorskiej dla osób, które chcą po pracy pobawić się piłką. Włocławianie czekają na play-off i powrót do zdrowia kluczowych skrzydłowych - Alana Danielsa i Vladimira Petrovicia - ale nie w tym leży ich problem, bo zmiennicy, Marek Piechowicz (11 pkt., 7 zb.) i

AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

30 59 2 070 32 Marek Maldis 43 61 2 570 33 Michał Marszałek 37 22 2 460 34 Arkadiusz Michalski 45 43 2 570 35 Stanisław Miętek 6 63 2 400 36 Bożena Miszel 48 31 1 860 37 Witold Miśkiewicz 34 22 2 860

Raport z II-ligowych klubów piłkarskich

). TŁOKI GORZYCE Odchodzą: Marcin Józefowicz (RKS Radomsko), Paweł Jakóbiak. Przychodzą: Dariusz Solnica (Aluminium Konin), Piotr Bański (KSZO Ostrowiec), Krzysztof Sobieraj (AKS Busko Zdrój), Marek Kusiak (powrót po kontuzji). W kręgu zainteresowań: Michał Gielarek (Siarka Tarnobrzeg). PODBESKIDZIE

Cracovia - Tłoki Gorzyce 3:0

- To była lekcja pokory dla mojego zespołu - podsumował mecz trener Tłoków Marek Motyka, który wcześniej marzył o remisie. Trudno się z tym nie zgodzić, bo Cracovia w pierwszej połowie była o klasę lepsza od rywala. Co wcale nie oznacza, że grała bez zarzutu. Gdyby było inaczej, nie wygrywałaby

Polar wygrał z Tłokami

) - Pawlak (89. Piątkowski), Augustyniak Ż (80. Jasiński). Tłoki: Pyskaty - Lebioda Ż, Złotek, Syguła (85. Jakóbiak) - Krawiec, Wtorek, Kusiak, Szafran, Ławryszyn (81. Pacanowski) - Józefowicz (64. Fabianowski), Dziewulski Ż. Widzów: 200. Sędzia: Mariusz Rogalski (Katowice). DLA GAZETY Marek Grabowski

Tłoki Gorzyce przed rundą wiosenną

BRAMKI DLA TŁOKÓW 3 - Marcin Dziewulski, Bogusław Pacanowski, 2 - Marcin Józefowicz, Marek Kusiak, Anatolij Ławryszyn, Marcin Murdza 1 - Wojciech Fabianowski, Tadeusz Krawiec, Krystian Lebioda, Paweł Szafran ZKS TŁOKI GORZYCE Adres: 39-432 Gorzyce, ul. Piłsudskiego 30, tel./fax (0-15) 836-26-86. Barwy

ŁKS Łódź 1 (0) - Tłoki Gorzyce 1 (1)

, ale my mamy bardziej doświadczony zespół, który dominował na boisku. Marek Motyka trener Tłoków Graliśmy dobrze w obronie, dlatego łodzianie nie byli w stanie stworzyć żadnej groźnej sytuacji. Udało nam się strzelić przepiękną bramkę, ale potem pechowy strzał mojego zawodnika spowodował, że zamiast

Górnik kontra Turów

, Harding Nana, Vlejkoslaw Petrović, Robert Skibniewski, Marko Scekić, Slobodan Ljubotina, Mateusz Jarmakowicz, Bartosz Bochno Budżet - 12-13 mln zł prezes - Arkadiusz Krygier Trener - Saso Filipovski strona www - www.ksturow.pl Górnik Wałbrzych Klub z wielkimi tradycjami, ale z

Koszykówka: Turów wygrał, Górnik przegrał

koszami robili praktycznie, co chcieli. Widać, że zarówno Marko Scekić, jak i Harding Nana nie zyskali jeszcze zaufania Saso Filipovskiego i nie są zgrani z zespołem, stanowiąc obecnie jedynie teoretyczne wsparcie pod tablicami. Energa Czarni: Kudriawcew 13, Frasunkiewicz 7 (1), Scott 12

Arka Prokom Gdynia po sezonie 2002/2003

regularnie 4 tys. kibiców. Napięcia nie wytrzymywał też trener Marek Kusto, który atakował dziennikarzy, kiedy ci zarzucali mu fatalną postawę drużyny w meczu ze Stomilem Olsztyn (Arka przegrała 0:3, a w innych 16 meczach na wiosnę Stomil zdobył jeszcze tylko sześć bramek). Gdzie zostały popełnione błędy

Piłkarskie sparingi ligowych drużyn: Odra zdeklasowała Duńczyków

prawdopodobnie Marcina Smarzyńskiego (przymierzany do gry w Unii Skierniewice) i Tomasza Szatana (Beskidy Andrychów). Zagłębie Sosnowiec 2 (0) Odra Opole 0 Bramki: Prymula (72.), Kłoda (84. karny) Zagłębie: Bensz - Kłoda, Hosić, Marek, Topolski - Skrzypek (46

Pogoń rozpoczęła treningi

razie wg. niepotwierdzonych informacji, porozumieli się tylko z prezesem Marek Walburg i Jacek Kosmalski. Z bramkarzami trenował Adam Benesz, a z boku przyglądał się temu Siergiej Szypowski, dotychczasowy trener bramkarzy. - Nie trenuję, bo o godz. 13.15 mam spotkanie z panem Wernerem - wyjaśniał

Spotkanie ITI z przedstawicielami kibiców Legii

", czyli Stowarzyszenie Sympatyków Legii reprezentowali Marek Nowakowski, Grzegorz Karpiński, Wiktor Cegła, Michał Paciński, Tomasz Stanek i Jakub Józefowicz. Dyskusję z ramienia TVN moderował Grzegorz Miecugow. - Chcielibyśmy być partnerem dla klubu. Początek współpracy uważamy jednak za

II liga. Podbeskidzie Bielsko Biała - Cracovia 0:3

wreszcie zatańczyć kołyskę dla Marka Bastera, któremu w poniedziałek urodziła się córeczka Marlena. Z lewej strony zacentrował Paweł Nowak, po wrzutce Makucha Mieczysław Agafon niepotrzebnie głową wybił piłkę przed siebie. Z prezentu skorzystał Bania, który strzelił celnie z woleja. - Ciężkie boisko

Tłoki Gorzyce - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (2:0)

Kanarski mocno dośrodkował w pole karne i Dawor Tasić strzałem z pierwszej piłki zaskoczył bramkarza Tłoków. W końcówce spotkania ponownie Kanarski pokazał się z dobrej strony strzelając z 16 metrów w boczną siatkę bramki Pyskatego. Z kolei podopieczni Marka Motyki jeszcze kilka razy mieli szansę pokonać

II liga piłki nożnej: wygrana Szczakowianki, remis Ruchu, porażki Piasta i Podbeskidzia

przedmeczowej rozgrzewce urazu nabawił się Słowak Frantiszek Kundra, który przy starcie do piłki naderwał mięsień. W drugiej połowie w barwach Ruchu zadebiutował 18-letni Rafał Wawrzyńczok, który zastąpił kontuzjowanego Marka Szyndrowskiego. - Nie spodziewałem się, że wejdę na boisko. Ciężko debiutować w takim

Rozmowa z Grzegorzem Podstawkiem, piłkarzem wyrzuconym z Prokomu Arki Gdynia

można o to winić trenera Marka Kustę, on miał po prostu swoją wizję przygotowań i my musieliśmy ją uszanować. Powtarzam jednak, że od początku nie byliśmy przygotowani na walkę o ekstraklasę. Zresztą nie jest na to przygotowany sam klub z Gdyni. Ma Pan coś do zarzucenia zarządowi klubu? - Powiem tylko

Sparingi Dolnoślązaków - Polar chce Jasińskiego

, Jaworski, Wróbel, Zalewski, Jaskulski, Pędzich, Gadomski, marek, Bury, Sajewicz. Miedź: Szymański - Kotlarski, Poubiński, Dymkowski, Murat - Monasterski, Łacina, Majka, Kupis - Akacki, Robak. W drugiej i trzeciej części grali też: Przyklota, Mójta, Węgłowski, Halkowicz, Strożek, Półchłopek.

Sokołów Znicz Jarosław - Kager Viking Gdynia 74:82, Spójnia Stargard Szczeciński - Sokół Łańcut 56:54, Polpak Świecie - Stal Stalowa Wola 76:63, Siarka Skobud Tarnobrzeg - Górnik Wałbrzych 85:84

odsłonie łańcucianie nie trafili aż siedmiu rzutów wolnych. W 34. minucie po celnej trójce w ostatniej sekundzie akcji Łukasza Bieleckiego Sokół prowadził już 51:46. Prawdziwe emocje rozpoczęły się na półtorej minuty przed końcem meczu. Dwupunktową przewagę gości zniwelował Marek Łukomski, który kelnerskim