marcin-owczarski

ro

Z Olsztynem bez Owczarskiego

SIATKÓWKA. W piątkowym meczu Plus Ligi Jadaru z AZS UWM Olsztyn radomianie będą musieli sobie radzić bez Marcina Owczarskiego.

BKS Aluprof Bielsko-Biała pozyskał mistrzynię Polski. Trener mówi o baloniku

BKS Aluprof Bielsko-Biała buduje drużynę na nadchodzące rozgrywki. Po zmianie trenera czas też i na nowe siatkarki.

Jadar za burtą Pucharu Polski

Marcina Owczarskiego radomianie pokazowo zapracowali na rezultat po 24. Niestety, przy stanie 28:28 wręcz podarowali Resovii zwycięstwo. Najpierw Owczarski pomylił się w ataku, a za moment setbola wykorzystał Mikko Oivanen, który sposobność kontrataku spożytkował należycie. Na dobrą sprawę walka o stawkę

Jadar w komplecie

biologicznej nadal pozostanie Krzysztof Malczewski. Kadra Jadaru Rozgrywający: Jarosław Macionczyk, Daniel Górski, atakujący: Wojciech Żaliński, Marcin Owczarski, środkowi : Grzegorz Kosok, Damian Domonik, Arkadiusz Terlecki, Jakub Bucki, przyjmujący: Marcin Kocik, Michał Chaberek, Maciej Pawliński

Jadar nie sprawił niespodzianki

kontrolowali przebieg rywalizacji, pewnie zdobywając seta otwarcia. W drugiej partii opiekun gości dokonał roszad w wyjściowym składzie. W ataku pojawił się Marcin Owczarski, a Małecki wszedł na swoją nominalną pozycję przyjmującego. Z kolei Moreno Salasa na rozegraniu zastąpił Jarosław Macionczyk. Na boisku

Odwołany sparing Jadaru

pojedynek na boisku. W meczu nie uczestniczył jedynie Marcin Owczarski. Atakujący Jadaru zmaga się bowiem w dalszym ciągu z kontuzją. Popularny "Dziadek" mimo to uczestniczył w grze kontrolnej, wcielając się w rolę... sędziego. Zatem po nieudanej próbie gry z Avią siatkarze Jadaru pierwsze

Jadar Sport Radom

obozach kondycyjnych, spędzając mnóstwo czasu w siłowni i hali. Luks podobnie jak inni trenerzy miał problemy kadrowe, ale większość z nich wynikała głównie z licznych kontuzji. Trzon drużyny stanowią doskonale znani na parkietach ekstraklasy m.in. Marcin Kocik, Arkadiusz Terlecki i Marcin Owczarski

Sprawdzian Jadaru Sport z Avią

kolei z urazem kolana zmaga się atakujący Marcin Owczarski. - Marcin zgłosił uraz i choć, jak sam twierdzi, z jego kolanem nie jest najgorzej, to w Świdniku raczej nie zagra. Będziemy zatem musieli poszukać innych rozwiązań na tej pozycji - powiedział "Gazecie" szkoleniowiec Jadaru Sport. Być

Prygiel nie dla Jadaru

, Grzegorz Kokociński, Jarosław Macionczyk, Maciej Pawliński, Marcin Kocik, Arkadiusz Terlecki, Sebastian Pęcherz, Marcin Owczarski, Wojciech Żaliński oraz Damian Słomka.

II liga siatkarzy: Fart pokazał się w Radomiu

A to dlatego, że gospodarze mogli skorzystać z zawodników z PLS-u. Zagrało trzech - przyjmujący z kadry B Wojciech Żaliński i mający za sobą epizod na francuskich boiskach Damian Słomka oraz atakujący Marcin Owczarski. Kielczanie skoncentrowali się na tym pierwszym. - Postanowiliśmy wyłączyć go

Siatkarze Trefla zagrają w Radomiu

zastąpić Marcin Owczarski, ale po środowym meczu PP z AZS Politechniką Warszawa są spore wątpliwości, czy mu się to uda (Jadar przegrał 2:3, ale awansował do ćwierćfinału dzięki lepszym małym punktom). Trefl ma w składzie cztery gwiazdy, ale mimo tego to gospodarze są faworytem (u bukmacherów stawka za

Joker Piła zadebiutował w Serii B siatkarzy

, który wrócił do Piły ze Stilonu Gorzów. Chemik był zespołem wysokim, ale przez blok ustawiony przez Marcina Owczarskiego i Marcina Lubiejewskiego nie mógł się przebić. Joker Piła - Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:19, 25:18) JOKER: Zwierko, Lubiejewski, Owczarski, Zawieracz, Kwapisiewicz, Chwastyniak

Resoviacy blisko Final Four Pucharu Polski

popełnili Arkadiusz Terlecki i Damian Domonik, co dało triumf miejscowym. Większe emocje zapowiadał trzeci set, w którym na początku przewagę osiągnęli goście. Prowadzili 8:5, głównie dzięki dobrej grze w ataku Marcina Owczarskiego. Resoviacy szybko jednak odrobili straty i od stanu 16:14 dyktowali warunki

Zwycięstwo Politechniki w derbach Mazowsza

) oraz Damian Domonik, Marcin Kocik, Marcin Owczarski, Maikel Salas Moreno.

Robert Prygiel wraca do Radomia

podpisał umowę z Opavą - trzecim zespołem czeskiej ekstraligi. Już jakiś czas temu do Kanady, po jednosezonowym epizodzie w PLS, wrócił Dallas Soonias. Umowa skończyła się także Marcinowi Owczarskiemu, jednak została przedłużona na kolejny sezon. Renegocjacje dotyczące warunków umowy prowadzi z kolei

Siatkarze Jadaru poczuli smak zwycięstwa

Kanadyjczyk potrzebuje jeszcze kilku treningów, by skutecznie wkomponować się w drużynę. Całe szczęście, że lukę na tej ważnej pozycji potrafi wypełnić Marcin Owczarski. Siatkarz posiadł umiejętność ataku ze zgiętej ręki, i nawet tych piłek, które często znajdują się... poniżej górnej taśmy siatki.

Siatkówka n Seria B mężczyzn

. Najlepszy na parkiecie był Marcin Owczarski, do którego kierowano większość piłek do skończenia. Najwięcej kłopotów sprawiały pilanom zagrywki Tomasza Józefackiego z Avii. Joker-Śnieżka Piła - Avia Świdnik 3:1 (25:23, 21:25, 25:19, 25:20) ŚNIEŻKA: Zawieracz, Chwastyniak, Lubiejewski, Zwierko, Kwapisiewicz

Trefl Gdańsk bliżej spadku

;końcówce przy stanie 21:21 najpierw Arkadiusz Terlecki dwa z rzędu ataki z krótkiej posłał w aut, a po chwili siatkarze Trefla zatrzymali jeszcze blokiem zbicia Marcina Owczarskiego oraz Sirianisa Hernandeza i wygrali pierwszego seta. Kiedy na początku drugiej części gry goście

Asseco Resovia wygrywa za dwa punkty

coraz więcej prostych błędów. Skuteczność z wcześniejszych partii zatracił młody Wojciech Żaliński, który z konieczności zagrał na pozycji atakującego, a z którego zatrzymaniem rzeszowianie mieli spore problemy. - Musiałem zagrać na ataku, bo Marcin Owczarski jest kontuzjowany, a Marco Liefke nie

Po przerwie resoviacy podejmują Jadar

Jadarze Problemy nie oszczędzają także radomian. Do Rzeszowa nie przyjechał bowiem Maciej Pawliński, a po kontuzji dopiero dochodzi do siebie Marcin Owczarski. Mimo tych kłopotów trener gości Wojciech Stępień zapowiada zmiany w wyjściowym składzie. - Na pewno będą zmiany w szóstce. Jeśli nawet nie od

Joker-Śnieżka Piła wciąż liderem serii B

Chemikiem Bydgoszcz. Przed spotkaniem zawodnicy chcieli nawet strajkować. Ostatecznie do strajku nie doszło. - Nasze nieporozumienia nie będą miały wpływu na grę i mecze - stwierdził siatkarz Jokera Marcin Owczarski. - We wtorek zajmiemy się tą sprawą - powiedział wiceprezes Winkler. - Albo trener i

Bydgoscy siatkarze wreszcie wygrali w serii B

, bo goście postawili na mocną zagrywkę, a wyróżniał się w tym elemencie - jak w całym meczu - Marcin Owczarski. Za każdym razem, gdy ten siatkarz stawał za końcową linią, Blomberg prosił o przerwę dla swojego zespołu. Decydująca dla wyniku była końcówka czwartej partii, w której bydgoszczanie

Joker Piła zostaje w... Pile

przyglądał się kandydatom do drużyny. Wśród nich znalazło się nawet kilku graczy Serii B, w tym Marcin Owczarski - co jest wielkim wydarzeniem dla pilskiego klubu. Lozano po tym zgrupowaniu nie wystawił zawodnikom indywidualnych ocen, a jedynie stwierdził ogólnie, że nieźle prezentują się na treningach

Wygrana BOT Skry z Jokerem Piła

nieprzygotowany do rozgrywek, bo podobno nie miał gdzie trenować. Tak nie postępuje zawodowiec - mówił o Wojczuku Dariusz Luks, trener gości. W jego zespole najlepsi byli młodzi gracze - skuteczny w ataku i przyjęciu zagrywki Michał Lach, a także Wojciech Winnik, zastępujący na pozycji atakującego Marcin

I liga siatkarzy: Joker - Jadar 3:1

sobie coraz odważniej. Dobrze funkcjonowała zagrywka, a momentami zarysowała się nawet przewaga w ataku. W efekcie Jadar wygrał seta 25:20. Wpadka podziałała mobilizująco na pilan. Artur Hoffman umiejętnie rozdzielał piłki, kierując większość z nich do dobrze dysponowanego Marcina Owczarskiego. A

Turniej siatkarzy w Radomiu

radomskich szkół pójdzie Staniec. Z wycieczki do Egiptu cieszyć się natomiast może atakujący Śnieżki - Marcin Owczarski. Wyniki: Gwardia Wrocław - Śnieżka Joker Piła 3:1 (24:26, 25:21, 25:15, 25:22), Jadar - Avia 3:0 (25:22, 25:22, 25:17), Jadar - Gwardia 2:3 (21:25, 25:19, 21:25, 25:23, 10:15), Śnieżka

Śnieżka Joker Piła - Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 25:22, 25:21)

Po asie serwisowym Tomasza Kamudy Resovia prowadziła 2:1. Ale to był jedyny moment, w którym podopieczni Jana Sucha byli na pierwszym planie, później miejscowa widownia była świadkiem teatru jednego aktora - Jokera. Pilanom wychodziło wszystko, a po dwóch asach serwisowych Marcina Owczarskiego

Zwycięstwo Mlekpolu AZS w 67 minut

brylował Marcin Owczarski, który zastąpił Marco Liefke. Zawodnik Jadaru raz po raz zaskakiwał olsztyńskich zawodników mocnymi atakami, za co otrzymywał zasłużone brawa od licznie zebranej publiczności. Tak dobrze radomianom nie wychodziła już zagrywka, ponieważ w tym elemencie gry potrafili tracić punkty

Przed meczem Avia Świdnik - Śnieżka Joker Piła

atakujący Marcin Owczarski, a z innego beniaminka serii B - Automarku Zduńska Wola - przyszedł na rozegranie Jerzy Zwierko. - Jestem ciekawy formy zespołu po przerwie świątecznej - mówi szkoleniowiec Avii Krzysztof Lemieszek. - Trzeba przyznać, że w meczu z AZS Opole, pomimo wygranej 3:1, nie

Jadar przegrał z Jokerem Piła

wyrównała na 24:24. W dramatycznej końcówce Jadar miał aż cztery piłki setowe, ale najważniejszy punkt zdobył dopiero po autowym ataku Marcina Owczarskiego. - Zarówno ten, jak i kolejny set wygraliśmy głównie dzięki skutecznej grze blokiem - podkreślał Staniec. Prowadzenie 2:1 w setach zmobilizowało

Przed meczem AKS Resovia - Śnieżka Joker Piła (sobota, g. 17)

Polskiej Energii Sosnowiec Krzysztof Kowejsza, środkowy Chemika Bydgoszcz Piotr Kwapisiewicz, czy pozyskany z Gorzowa mierzący 206 cm Marcin Lubiejewski. Ale przed bieżącym sezonem pilanie wzmocnili jeszcze swój skład. Pozyskali z Bydgoszczy Witolda Chwastyniuka i z wrocławskiej Gwardii Marcina

Składy drużyn PLS

12. Grzegorz Kokociński 1981 196 13. Sebastian Pęcherz 1985 194 14. Marcin Owczarski 1980 195

AKS Resovia Reszów - Śnieżka Joker Piła 3:2 (23:25, 25:22, 20:25, 27:25, 15:13)

spisywali się znakomicie. Obydwa zespoły spotkały się w Rzeszowie w meczu "na szczycie". Spotkanie rozpoczęło się po myśli Resovii, która po zagrywce Pawła Kupisza prowadziła 5:2. Po udanym ataku Marcina Owczarskiego Joker wyrównał jednak na 6:6. W końcówce tej partii gospodarze ponownie

PLS: Joker Piła - Beniaminek, który zaskakuje

powołania do kadry juniorów dostali wychowankowie: Przemysław Lach i Marcin Owczarski (obaj - z przerwami - grają tu do dziś). Medali w młodzieżowych rozgrywkach młodzi pilanie zdobyli potem jeszcze kilka, z sukcesami walczyli też na piasku: Michał Lach i Kamil Łyczko sięgnęli przed rokiem po brązowy medal

Składy drużyn Polskiej Ligi Siatkówki

13.Michał Kubiak 1988 191 przyjmujący 14.Marcin Owczarski 1980 199 atakujący 16.Adam Nowik

Śnieżka Joker Piła- Resovia Rzeszów 3:1 i 1:3

objął prowadzenie w meczu. W czwartym secie ton grze nadawali pilanie. Resovia grałą słabo, by nie powiedzieć beznadziejnie (5:1, 18:11). Kropkę nad "i" postawił Marcin Owczarski, który asem serwisowym przypieczętował pierwsze w play-off zwycięstwo Jokera nad Resovią. Zmuszając tym smamym

Składy rywali Delekty

). Przyjmujący : 13. Sebastian Pęcherz (22, 194), 4. Maciej Pawliński (24, 193), 5. Wojciech Żaliński (19, 195), 6. Marcin Kocik (28, 196). Atakujący : 11. Marco Liefke (33, 208, Niemcy), 14. Marcin Owczarski (27, 195). Środkowi: 3. Adam Nowik (32, 206), 2. Bartłomiej Gawryszewski (22, 202), 12. Grzegorz

Składy zespołów PlusLigi

Atakujący: 5. Wojciech Żaliński 1988 195 cm 14. Marcin Owczarski 1980 195 cm Środkowi: 3. Grzegorz Kosok 1986 207 cm 8. Jakub Bucki 1988 197 cm 11. Damian Domonik 1985 204

AKS Resovia - Śnieżka Joker Piła 3:2 (23:25, 25:22, 20:25, 27:25, 15:13)

widowisko, prawdziwy dreszczowiec. Spotkanie rozpoczęło się po myśli Resovii, która po zagrywce Pawła Kupisza objęła prowadzenie 5:2. Pojedynek jednak szybko przybrał rumieńców i po udanym ataku Marcina Owczarskiego Joker wyrównał stan seta na 6:6. W końcówce tej partii gospodarze ponownie prowadzili 19:16