magdalena kałasz

gas

Sukcesy młodych tenisistów

Dagmara Siara z Returnu Radom zdobyła punkty do międzynarodowej klasyfikacji juniorek. Świetnie w ogólnopolskich zawodach w swoich kategoriach wiekowych spisali się: Magdalena Kałasz z RTT Radom oraz Michał Jasiński i Karolina Wędzonka z Returnu

Tenisiści Górnika walczą o drużynowy finał

Tenisiści Górnika Łęczna awansowali do finału Konferencji Wschodniej Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski.

Górnik dominuje na kortach

Paulina Klimkiewicz i Bartłomiej Marzec z Górnika Łęczna zdobyli tytuły halowych mistrzów województwa na turnieju w Łęcznej.

Sport w skrócie

MAGDALENA KAŁASZ z Radomskiego Towarzystwa Tenisowego zajęła trzecie miejsce w wojewódzkim turnieju tenisowym w Warszawie. W półfinale reprezentantka RTT przegrała po zaciętym boju z Magdaleną Bożęcką (KT Piaseczno) 5:7, 4:6. NORBERT SOBOL z Radomia w parze z Elżbietą Bauc z Warszawy wygrali

WEWNĘTRZNA SPRAWA. Magdalena Kałasz z Returnu Radom wygrała ogólnopolski turniej młodziczek w Łęcznej. W finale pokonała swoją koleżankę klubową Hannę Kotas 6:1, 6:2. Trzecie miejsce zajęła inna przedstawicielka Returnu - Karolina Wędzonka, która w półfinale uległ Kałasz 2:6, 4:6. Mecz o pierwsze

Turniej tenisowy dla dzieci

debel Returnu - Wędzonka, Kotas 7:6, 6:1. Trzecie lokaty przypadły duetom radomskim: Paulinie Gregorczyk i Magdalenie Kałasz (obie RKT) oraz Katarzynie Irzmańskiej i Katarzynie Pujanek (obie Return). Nagrodę za zwycięstwo w finale chłopców odebrał Maciej Rajski z TUKS-u Piotrków Trybunalski. W pojedynku

Mistrzostwa Polski skrzatów w tenisie

stosunku rozprawiły się z Lechią Gdańsk. RTT Radom: Hanna Kotas (wypożyczona z Returnu Radom), Marcelina Cichoń, Magdalena Kałasz, Paulina Grzegorczyk, Małgorzata Rózga.

-Bisiński. Finał dziewcząt był najlepszym meczem turnieju - Cichoń zwyciężyła w nim 6:1 7:5 koleżankę klubową Magdalenę Kałasz. Brązowe medale zdobyły Karolina Cedro (Gemik) i Aleksandra Kazusek (Końskie). W deblu para Cichoń-Kałasz wygrała 6:1 6:0 z duetem Kazusek-Cedro. W mistrzostwach wzięli udział

Tenisowe nadzieje

Lewandowską (Pogoń Siedlce) 2:6, 6:3, 6:3, Katarzyną Irzmańską (Return Radom) 6:2, 6:2 i Agatą Kowalczuk (Pogoń Siedlce) 7:5, 1:6, 6:2. Obie finalistki wystartowały jako duet w deblu, pokonując w finale z Katarzyną Irzmańską i Magdaleną Kałasz 6:1, 6:1. Wcześniej rozgromiły Magdalenę Dębicką (RKT Radom) i

Zwycięstwa młodych tenisistów z Radomia

Warszawa), do 11 lat - Damian Okrutny i Olga Cholewa (oboje Return Radom), do 12 lat - Maciej Kiraga (RKT Radom) i Katarzyna Irzmańska (Return Radom), do 13 lat - Roy Brandys (Return Radom) i Magdalena Kałasz (Smecz Skarżysko-Kamienna), do 14 lat - Tomasz Krok i Karolina Wędzonka (oboje Return Radom), do

Wysoka forma młodych tenisistów

(Grzegórzecki Kraków) i Piotra Gryńkowskiego (ŁKS Łódź) 6:3, 6:2, a w walce o finał ulegli Adamowi Laakelowi (Tiebreak Warszawa) i Sebastianowi Florczukowi (Pogoń Siedlce) 6:2, 5:7, 4:6. Do ćwierćfinału turnieju w Łęcznej dotarła Magdalena Kałasz z RTT. W pierwszej rundzie pokonała Katarzynę Irzmańską z Returnu

Grają młode tenisistki

Wędzonka (Return) po półfinałowym zwycięstwie nad Agatą Kowalczuk (Pogoń Siedlce) 6:1, 5:7, 6:2 i finałowym nad swoją koleżanką klubową Hanną Kotas 6:1, 6:3. W finale debla Wędzonka i Kotas rozgromiły Martę Żukowską (Okęcie Warszawa) i Magdalenę Kałasz (RKT Radom) 6:0, 6:0.