madarić danijel

Grzegorz Szczepaniak

Danijel Madarić: To najgorszy błąd w karierze

Wpuścić takiego gola, to wstyd dla każdego bramkarza. Danijel Madarić jest tego świadomy. Przeżywa swój błąd, bo, po pierwsze, ta kuriozalna bramka padła w ostatniej akcji meczu, a po drugie, bo zaprzepaściła 90 minut harówy jego kolegów. Zagłębie straciło komplet punktów

Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:1

Po laniu od Wisły nie ma już ani śladu. Danijel Madarić, który tydzień temu wpuścił siedem goli, był najlepszym graczem zespołu. W Warszawie Zagłębie mogło nawet wygrać. Bramkę straciło, gdy piłka po strzale Cichonia odbiła się od obrońcy i zmyliła bramkarza lubinian

Zagłębie - Pogoń 2:2

Antybohaterem był chorwacki bramkarz Zagłębia Danijel Madarić, który w przedostatniej minucie przepuścił kuriozalną bramkę i dzięki temu Pogoń szczęśliwie zremisowała.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2:2

między nogami i wolno wtoczyła się za linię bramkową. Cała ekipa Pogoni oszalała z radości, a wszyscy zawodnicy i szkoleniowcy gości rzucili się w pościg za wiwatującym z radości Trałką. A Madarić stał na polu karnym i bezradnie patrzył przed siebie. Gdy po chwili sędzia zakończył mecz, bramkarz Zagłębia

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2:2 (2:0)

przeleciała mu między nogami i wolno wtoczyła się za linię bramkową. Cała ekipa Pogoni oszalała z radości, a wszyscy zawodnicy i szkoleniowcy gości rzucili się w pościg za wiwatującym z radości Trałką. A Madarić stał na polu karnym i bezradnie patrzył przed siebie. Gdy po chwili sędzia zakończył mecz

Łukasz Trałka znów zagra w Lubinie, gdzie miał wielkiego fuksa [WIDEO]

Dla 20-letniego wówczas Łukasza Trałki to był dopiero ósmy mecz w ekstraklasie. Oto fragment relacji Gazety ze spotkania Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (2:2), rozegranego 6 listopada 2004 r. ''Antybohaterem spotkania był chorwacki bramkarz Zagłębia Danijel Madarić, który w przedostatniej minucie

Porażka piłkarzy Piasta Gliwice w Lubinie

w 80. min stojący sam pięć metrów przed bramką Robert Sierka z Piasta strzelił głową, ale bramkarz Danijel Madarić instynktownie wybił piłkę. W ostatniej minucie gry Ireneusz Kowalski, wykonując rzut wolny, nieczysto trafił w piłkę, ale jeszcze gorzej zachował się Bodzioch, który tak niefortunnie

Jak grali niektórzy piłkarze Zagłębia Lubin

lubinian każe wystawić mu wyższą ocenę. CHIMERY JESIENI Danijel Madarić (bramkarz) Z gatunku tych bramkarzy, którzy albo obronią niesamowity strzał, albo wpuszczą niesamowitą "szmatę". W remisowym meczu z Legią Warszawa Madarić obronił właśnie taki niesamowity strzał w sytuacji sam na sam z

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 0:0

. Perović), Kalousek (86. Pach)- Murdza, Niciński (66. Mierzejewski). Sedziował: Jarosław Żyro. Widzów: 6 tys. Gracz meczu Danijel Madarić Pewny na przed polu, świetny na linii. Wygrał pojedynek sam na sam z Włodarczykiem.

Przed meczem Cracovia - Zagłębie Lubin

poprzednim sezonie dość niespodziewanie przegrało baraże z Górnikiem Łęczna. Po spadku wielu piłkarzy i trener odeszło z klubu. Nowym szkoleniowcem został Serb Żarko Olarewicz. Nietuzinkowym zawodnikiem jest chorwacki bramkarz Danijel Madarić, który przepuścił dotąd tylko trzy bramki w ośmiu meczach. W

Dyskobolia Grodzisk - Zagłębie Lubin 2:0 w pierwszym meczu finału Pucharu Polski

na to przebieg drugiej połowy sobotniego pojedynku. Drużyna Dyskobolii była syta, atakowała z rzadka, ale jeśli już - Danijel Madarić był w opałach. W 55. min stało się to po wykopie (!) bramkarza Sebastiana Przyrowskiego i prostym błędzie (nie pierwszym zresztą) Litwina Vidasa Alunderisa. Adrian

dla nich cenną nauczką. - Ciężko było, bo tak jest, jak wysoko się przegrywa, ale popracowaliśmy na treningach i zapomnieliśmy o tym wszystkim - powiedział chorwacki bramkarz Zagłębia Danijel Madarić. Polonia sprawiała korzystne wrażenie tylko na początku rundy - zaczęła grać bardziej ofensywnie - ale

Konrad Gołoś: Transfer do Wisły to plotka

prowadzeniu mieliśmy zaraz potem sytuację na 2:0, potem po stracie bramki znów niewykorzystane sam na sam z bramkarzem. Danjiel Madarić bronił bardzo dobrze, ale on od tego jest. Danijel Madarić bramkarz Zagłębia O meczu z Wisłą szybko zapomniałem. Popracowaliśmy w tygodniu i już o nim nie myśleliśmy. Nie

Polonia gra w Lubinie

goryczą, dziś taki wynik będzie mimo wszystko bezcenny dla Polonii. ZAGŁĘBIE LUBIN - POLONIA WARSZAWA . Sobota, godz. 18 - ul. Skłodowskiej-Curie 98 w Lubinie. Zagłębie: Danijel Madarić - Mateusz Żytko, Paweł Strąk, Petr Pokorny, Robert Kłos - Dariusz Jackiewicz, Andrzej Szczypkowski, Maciej Iwański

Piłkarze Zagłębia zdeklasowali KSZO

i Giermasińskiego obronił Danijel Madarić. I to wszystko. W przerwie trener Czesław Palik wprowadził trzeciego napastnika, by jego zespół zaczął strzelać gole, a szkoleniowiec gości kolejnego obrońcę, by przypadkiem bramki nie stracić. Efekt? W drugiej połowie Zagłębie strzeliło trzy gole

Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1:0

technicznie wrzucił piłkę w pole karne do Dziedzica, jednak piłkę po jego strzale głową odbił Danijel Madarić. Natomiast w 32 min Dziedzic podał na głowę do Łukasza Adamskiego, ale jego strzał wybił z bramki Mateusz Żytko, a dobitkę Kaczorowskiego złapał Madarić. Po przerwie było jeszcze więcej walki niż

na pole karne do Dziedzica, jednak piłkę po jego strzale głową nogami odbił Danijel Madarić. Natomiast w 32. minucie Dziedzic podał na głowę do Adamskiego, ale jego strzał wybił z bramki Mateusz Żytko, a dobitkę Kaczorowskiego złapał Madarić. Po przerwie było więcej walki niż futbolu. Piłka niemal

Zagłebie Lubin przed sezonem

: Danijel Madarić (1977) Jakub Szmatuła (1981) Rafał Kopaniecki (1976) Obrońcy: Grzegorz

Ireneusz Kowalski: Zagłębie jest słabsze

niełatwe i potrzeba na to trochę czasu. Po bardzo nieudanym początku ligi tydzień później już jednak było znacznie lepiej. I moim zdaniem lepiej będzie z każdym następnym tygodniem. Chociaż oczywiście niekoniecznie akurat w niedzielę w Warszawie. Zagłębie ma bardzo dobrego bramkarza. Danijel Madarić jest

Sparingi piłkarzy Górnika Polkowice, Zagłębia Lubin, Śląska Wrocław i Miedzi Legnica

Mirosław Dragan dokonał wielu zmian i jego zespół zagrał lepiej. Korzystne wrażenie robił zwłaszcza Krzyżanowski, który wyraźnie rozruszał akcje ofensywne pierwszoligowców. W 53. min Danijel Madarić faulował szarżującego w polu karnym Krzyżanowskiego i Waldemar Żelasko uzyskał z karnego pierwszą bramkę

KSZO Ostrowiec - Zagłębie Lubin 0:5

Kazimierczaka zakończył celnym strzałem w sytuacji sam na sam Rafał Piętka. Najlepszą okazję gospodarze mieli w 20. min, gdy po strzale Pawła Zajączkowskiego piłka trafiła w słupek, a dobitki Tomasza Sobczaka i Giermasińskiego obronił Danijel Madaric. W przerwie trener Czesław Palik wprowadził trzeciego

Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)

dwutysięczna publiczność oglądała bardzo nudny mecz - w efekcie kibice często wybuchali śmiechem, widząc nieudolne poczynania piłkarzy. W 63. min bramkarz Zagłębia Danijel Madarić został zaskoczony strzałem z 25 metrów Marka Kubisza, który sześć minut wcześniej wszedł na boisko. Wpierw doszło do zderzenia

Tydzień bez Orange Ekstraklasy

- wśród widzów mogą trafić się komentatorskie perełki. Sprawdzić się każdy może, przesłuchania odbędą się 5 czerwca (godz. 9-16) w siedzibie stacji przy ul. Kawalerii 5 w Warszawie. zebrał iwan Jedenastka do wzięcia Bramkarz - Danijel Madarić (Zagłębie), 29 lat Zagrał w dwóch meczach ligowych, wpuścił

Rozmowa z Drazenem Besekiem, nowym trenerem piłkarzy Zagłębia Lubin

zespołu. I jak się Panu podobała gra Zagłębia? - Drużyna w tych meczach, które widziałem, prezentowała się naprawdę nieźle. Zespół grał poukładany i co ważne, skuteczny futbol. Zapamiętał Pan jakichś graczy, którzy swoją grą wywarli na Panu wrażenie? - Na pewno bramkarz Danijel Madarić. Znam bardzo

Legia zaczyna u siebie z Zagłębiem

Kowalski, Tomasz Kiełbowicz - Piotr Włodarczyk, Marek Saganowski. Zagłębie: Danijel Madarić - Mateusz Żytko, Paweł Strąk, Petr Pokorny, Robert Kłos - Wojciech Łobodziński, Grzegorz Bartczak, Andrzej Szczypkowski, David Kalousek - Łukasz Mierzejewski, Zbigniew Murdza. Stadion po remoncie Stadion przy

Cudzoziemcy zdominowali Idea Ekstraklasę

. ZAGŁĘBIE LUBIN 21 Polaków, 7 obcokrajowców . Danijel Madarić, Matija Kristić (obaj Chorwacja), Vidas Alunderis (Litwa), Vladimir Cap, Petr Pokorny, David Kalousek (Czechy), Jose Thiago Ribeiro (Brazylia). Trzech w podstawowym składzie. Zagraniczny trener: Drażen Besek (Chorwacja).

Wybraliśmy najlepszą jedenastkę rundy jesiennej na Dolnym Śląsku

, niepopełniający poważnych błędów. Tak naprawdę w całej rundzie ligowej zawinił tylko przy utracie jednej bramki - w spotkaniu z Górnikiem Zabrze. Kontrkandydat: Danijel Madarić (Zagłębie Lubin). Dobry transfer lubinian. Chorwat ma papiery na granie nawet w I lidze, problem w tym, że bywa nierówny. W kilku meczach