macovia maków

sprawdź też:

maków

gad

II liga tenisa stołowego: AZS Kielce najwyżej

II liga tenisa stołowego: AZS Kielce najwyżej

Zakończyły się rozgrywki drugoligowców.

Wyniki II ligi tenisa stołowego: Dwa punkty 71 latka!

Spory wyczyn Jerzego Janusza, zawodnika Polonii Białogon Kielce. 71-latek udanie zastąpił najlepszego zawodnika drużyny...studenta Łukasza Waglewskiego i w wygranym meczu z Legionem Skierniewice zdobył dwa punkty.

Wyniki II ligi tenisa stołowego

AZS UJK Kielce znów liderem w rywalizacji pań.

Wyniki II ligi tenisa stołowego

Kobiety - wyniki 1. kolejki: Elta I Łódź - Elta II 8:2, Macovia Maków - Legion Skierniewice 3:7, ULKS I Moszczenica - ULKS II Moszczenica 0:10, ULKS-ASTS Łask - ŁTSR Łask 3:7, ULKS Kusy Łobudzice - GUKS Gorzkowice 2:8, Jedynka II Łódź - AZS UJK Kielce 1:9; 2. kolejka: Elta II - AZS Kielce 4:6

Wyniki II ligi tenisa stołowego

- wyniki 10. kolejki: Elta I Łódź - ULKS II Moszczenica 3:7, Macovia Maków - ŁTSR Łask 3:7. Awansem: ULKS I Moszczenica - GUKS Gorzkowice 1:9, ULKS-ASTS Łask - AZS UJK Kielce 3:7. 11. kolejka: AZS UJK Kielce - Kusy Łobudzice 10:0, Jedynka II - Elta II, ŁTSR Łask - Moszczenica I 10:0, Moszczenica II

Wyniki II ligi tenisa stołowego

. kolejka: Elta II Łódź - ULKS II Moszczenica 1:9, Legion Skierniewice - ŁTSR Łask 7:3, Elta I Łódź - GUKS Gorzkowice 8:2, ULKS I Moszczenica - Jedynka II Łódź 1:9, ULKS-ASTS Łask - Kusy Łobudzice 6:4; awansem: Macovia Maków - AZS UJK Kielce 3:7. 9. kolejka: AZS Kielce - Moszczenica I 10:0 , Kusy - Elta

Wyniki II ligi tenisa stołowego

. Wyniki Kobiety - wyniki 12. kolejki: GUKS Gorzkowice - ULKS II Moszczenica 3:7, Elta I Łódź - Legion Skierniewice 4:6, Elta II Łódź - ULKS I Moszczenica 10:0, Kusy Łobudzice - ŁTSR Łask 3:7, Macovia Maków - ULKS-ASTS Łask 5:5. Grupa awansowa 1. Moszczenica II

II liga tenisa stołowego: AZS Kielce liderem

. kolejka: Macovia Maków - Elta II Łódź 3:7, ULKS I Moszczenica - Elta I Łódź 0:10, ULKS-ASTS Łask - Legion Skierniewice 3:7, Kusy Łobudzice - ULKS II Moszczenica 0:10, Jedynka II Łódź - ŁTSR Łask 6:4, AZS UJK Kielce - GUKS Gorzkowice 9:1; 4. kolejka: Elta II - Gorzkowice 2:8, ŁTSR Łask - AZS Kielce 5:5

Wyniki II ligi tenisa stołowego

. Kobiety - wyniki 7. kolejki: AZS UJK Kielce - Elta I Łódź 2:8, ULKS-ASTS Łask - Elta II Łódź 3:7, Kusy Łobudzice - ULKS I Moszczenica 8:2, Jedynka II Łódź - Macovia Maków 6:4, GUKS Gorzkowice - Legion Skierniewice 5:5, ŁTSR Łask - ULKS II Moszczenica 3:7. 1

Wyniki II ligi tenisa stołowego

, ULKS-ASTS Łask - Macovia Maków 2:8, Kusy Łobudzice - Elta I Łódź 1:9, Jedynka II Łódź - Legion Skierniewice 10:0. Mecz GUKS Gorzkowice - ŁTSR Łask przełożono na 2 listopada. 1. Elta I 5 10 47:3

Sportowy weekend

Konopnica - Orkan Buczek (17). Skierniewice. Sobota: Astra Zduny - Białka Biała Rawska (15), Macovia Maków - GKS Głuchów (16), Widok Skierniewice - Pelikan II Łowicz (16); niedziela: Jutrzenka Drzewce - Kopernik Kiernozia (11), Pogoń Bełchów - Olimpia Chąśno (11), Orzeł Nieborów - Witonia Osiek (15

Wyniki niższych lig piłkarskich

Zduny - GKS Głuchów 2:0, Orzeł Nieborów - Pelikan II Łowicz 0:2, Laktoza Łyszkowice - Kopernik Kiernozia 3:2, Macovia Maków - Widok Skierniewice 2:2, Jutrzenka Drzewce - Białka Biała Rawska 3:3, Pogoń Bełchów - Witonia Osiek 2:1, Czarni Bednary - Olimpia Chąśno 1:0. W tabeli prowadzi Pelikan II Łowicz

Sportowy weekend

Kraszkowice - LKS Kobierzycko (15), Warta Osjaków - MLKS Konopnica (16), Czarni Rząśnia - Korab Łask (16). Skierniewice. Sobota: Astra Zduny - GKS Głuchów (15), Orzeł Nieborów - Pelikan II Łowicz (15), Laktoza Łyszkowice - Kopernik Kiernozia (15); niedziela: Macovia Maków - Widok Skierniewice (11), Jutrzenka

Sportowy weekend

- Laktoza Łyszkowice (14), Czarni Bednary - Macovia Maków (15), Białka Biała Rawska - Orzeł Nieborów (15), Pelikan II Łowicz - Astra Zduny (15). Juniorzy sobota: WKS Wieluń - GKS Bełchatów (11), ŁKS - Lechia Tomaszów (11), Orzeł Łódź - Widok Skierniewice (11), MKS Kutno - Ceramika Opoczno (11), Pogoń Ekolog

SPORTOWY WEEKEND

Zduny - Macovia Maków (16), Widok Skierniewice - Orlęta Cielądz (16), Mazovia Rawa Mazowiecka - GLKS Wołucza 16), GKS Łyszkowice - Pogoń Bełchów (16), Białka Biała Rawska - Pelikan II Łowicz (16); niedziela: Czarni Bednary - Sierakowianka (16), Orzeł Nieborów - Jutrzenka Drzewce (16). JUNIORZY. Sobota

Wyniki niższych lig

- Sierakowianka 6:2, GLKS Wołucza - Jutrzenka Drzewce 0:2, Orlęta Cielądz - Macovia Maków 2:3. 1.Pelikan II 14 38 42-11 2.GKS 15 31

Wyniki niższych lig

, Astra Zduny - Orzeł Nieborów 6:5, GKS Głuchów - Pogoń Bełchów 1:2, Kopernik Kiernozia - Macovia Maków 1:1, Witonia Osiek - Olimpia Chąśno 1:4, Pelikan II Łowicz - Laktoza Łyszkowice 2:1. W tabeli prowadzi Pelikan II Łowicz 33 pkt. Juniorzy SMS Łódź - Pelikan Łowicz 6:0, WKS Wieluń - Piotrcovia 6:4, ŁKS