tod

Hokejowa reprezentacja Francji zagra w Jastrzębiu

Trener Wiktor Pysz powołał kadrę na przyszłotygodniowe mecze

Gracze z Tych i Jastrzębia powołani do hokejowej kadry

Trener reprezentacji Polski w hokeju na lodzie Wiktor Pysz powołał 22 zawodników na turniej Euro Ice Hockey Challenge, który zostanie rozegrany w dniach 11-13 listopada w Sanoku.

Siatkarze Avii przygotowują się do nowego sezonu

Siatkarze I-ligowej Avii Świdnik rozpoczęli już przygotowania do nadchodzącego sezonu. Po zakończeniu minionych rozgrywek w klubie doszło do wielu zmian.

GKS Tychy kolejnym zespołem, który udzielił lekcji hokeistom Stoczniowca

Gdyby nieco skuteczniejszy był Maciej Rompkowski, Stoczniowiec prowadziłby w Tychach 1:0 po dziesięciu minutach gry. Gdańszczanie grali wtedy w przewadze pięciu na trzech, jednak krążek trafił jedynie w słupek. GKS się otrząsnął i po chwili strzałem z bliska Filip Komorski pokonał Nikifora Szczerbę

Hokeista GKS Tychy podpisał nowy kontrakt. W klubie gra od 2001 roku

za to Marcin Słodczyk, Bartosz Dąbkowski, Arkadiusz Kąkol, Milan Karliczek, Maciej Sulka oraz Ramon Sopko. W Tychach nowy kontrakt podpisał Michał Woźnica, który gra w GKS-ie nieprzerwanie od 2001 roku. - Nie wyobrażałem sobie innego rozwiązania. Od urodzenia mam trójkolorowe serce i chciałbym grać

Comarch Cracovia przegrała mecz na szczycie

było czekać do 50 minuty. W ostatnich sekundach gry w przewadze, mocny strzał z nadgarstka Chovan odbił bramkarz, ale krążek z bliska do bramki wpakował Maciej Kruczek. Krakowianie nie ustrzegli się kar i w konsekwencji goli. Gdy przymusowo odpoczywał Maciej Urbanowicz bramkę zdobył Mateusz Bepierszcz

Chłopcy do bicia. Kolejna klęska siatkarzy Avii

, Maciej Sajdak (libero), Adam Woźnica, Daniel Szaniawski, Dawid Konieczny (25:17, 25:19, 25:14)

Espadon poza zasięgiem Avii. Punkty jadą do Szczecina

), Adam Woźnica, Daniel Szaniawski, Dawid Konieczny. Trener: Krzysztof Lemieszek. Espadon Szczecin: Janusz Gałązka, Maciej Kordysz, Paweł Filipowicz, Łukasz Pietrzak, Marcin Nowak, Kamil Dembiec, Patryk Orłowski, Adam Tołoczko, Michał Sladecek, Maciej Wołosz, Wojciech Kwiecień, Bartosz Cedzyński. Trener

Wyniki 2. serii IV świętokrzyskiej ligi futsalu

Dzietko 4, Jarosław Muszyński 2 - Łukasz Boleń 2, Łukasz Zajder), Elmar - Wisła 10:5 (Maciej Janoszewski 3, Paweł Żabka 2, Tomasz Iwański, Maciej Woźnica, Marcin Blicharski, Marek Januszewski, Łukasz Kadecki - Artur Warzocha 2, Michał Karuzel 2, samobójcza), Becher - Automotive 4:4 (Grzegorz Biela, Dawid

Nie pomogły nawet dzieci. GKS Tychy słabszy od Jastrzębia

Nic nie zapowiadało porażki gospodarzy, kiedy w 2. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Michał Woźnica. Po następnej akcji tyszan mogło być już 2:0, ale krążek odbił się od poprzeczki. Goście nie dawali za wygraną, przez co bramkarz GKS-u Marek Rączka miał wiele pracy. Pierwsza tercja

Jastrzębie zdobyło tyską twierdzę. JKH GKS bliżej złota

, ale tym razem nieoczekiwanie zakończyła się golem dla zespołu z Jastrzębia. Zaczęło się od błędu Bartłomieja Pociechy. Obrońca GKS-u nie był atakowany przez rywala, a mimo to przewrócił się we własnej tercji i przy okazji wyłożył krążek Maciejowi Urbanowiczowi. Napastnik JKH popędził z gumą kilka

Radwański zagrał w reprezentacji

z braci Radwańskich w poniedziałek, po wieczornym treningu. Brat przeciwko bratu We wtorek na sanockiej tafli bracia Radwańscy zagrali w przeciwnych drużynach. Maciej - który jest zawieszony przez Polski Związek Hokeja na Lodzie minimalnie do stycznia (za oplucie Vladimira Burila) - w meczu

Kadra na hokejowe Mistrzostwa Świata

, Martin Voznik (Podhale), Adam Bagiński (GKS), Maciej Urbanowicz (Stoczniowiec), Marcin Jaros (Zagłębie), Jarosław Dołęga (TKH), Michał Radwański (KH Sanok), Mariusz Czerkawski (Rapperswil-Jona Lakers), Jacek Płachta (Kassel Huskies), Marcin Kolusz (Ocelari Trzyniec); Rezerwowi: Łukasz Batkiewicz

Heavymetalowy GKS zagra o medal!

Parzyszek, a szatnią aż trzęsło od muzyki Metalliki. Amerykański zespół heavymetalowy ma towarzyszyć tyszanom aż do finału. GKS Tychy 3 (0, 2, 1) Stoczniowiec Gdańsk 2 (0, 2, 0) Bramki: 0:1 Chmielewski - Drzewiecki (34.), 1:1 Woźnica - Simicek (35.), 2:1

Kuriozalne zdarzenie na lodowisku w Tychach. Obie drużyny zostały bez bramkarzy!

arbitrów chciał w pojedynkę rozwalić tyskie lodowisko. Napastnik GKS okładał kijem bandy i pleksiglasowe osłony, ale na dobre uspokoił się dopiero w szatni. Sędzia Maciej Pachucki rzeczywiście nie miał najlepszego dnia. W trzeciej tercji przez błędne sygnalizowania przewinienia Rafała Dutki sprawił, że z

Hokejowa ekstraliga: Zagłębie odbija się od dna

będziemy się jeszcze liczyć w czołówce - wtórował mu Jaros. Jastrzębianie byli wściekli. - Kolejny mecz na wyjeździe, w którym gramy dobrze, przegrywamy jedną bramką. Nie wiem co się dzieje - kręcił głową Maciej Urbanowicz, napastnik z Jastrzębia. Zdenerwowany trener Rezner nie chciał rozmawiać po meczu

Finał hokeja znowu na remis. Krwawa plama na lodzie w Tychach

lodem. Na szczęście dla niego, tym razem bez konsekwencji. Nie oznacza to jednak, że GKS zachował po pierwszej tercji czyste konto. Jeden kosztowny błąd jednak się tyszanom przytrafił. Najmocniej zapracowali na niego Jan Steber i Maciej Urbanowicz, którzy wygrali walkę przy bandzie, a potem wyłożyli

Hokej. Kadra Polski na dwumecz z Francją

, Malasiński Tomasz, Dziubiński Krystian (Ciarko PBS Bank Sanok), Kapica Damian (HC Ocelari Trinec), Danieluk Mateusz, Urbanowicz Maciej (JKH GKS Jastrzębie), Pasiut Grzegorz (GKS Tychy), Łopuski Mikołaj, Piotrowicz Damian (Aksam Unia) REZERWA: Plaskiewicz Michał (Nesta Karawela Toruń), Dutka Rafał

Hokejowy play off: falstart GKS-u Tychy

Gdańsk 3:4 (2:2, 1:0, 0:2) Bramki: 1:0 Bagiński - Woźnica (1.), 1:1 Drzewiecki - Kostecki (11.), 1:2 Drzewiecki - Wróbel (18.), 2:2 Simicek - Bagiński (19.), 3:2 Parzyszek - Krzak (26.), 3:3 Maciej Rompkowski (56.), 3:4 Chmielewski - Mateusz Rompkowski (60.) GKS: Sobecki; Gwiżdż - Kotlorz

Hokeiści przegrali w Tychach

Adrian Parzyszek, który potem okazał się katem gdańskiej drużyny. Już w drugiej tercji skompletował hat-tricka, jedno trafienie dołożył Michał Woźnica i w 37 min było 4:0 i praktycznie po meczu. Nadzieję dał Stoczni jeszcze gol Bartosza Leśniaka zdobyty 15 sekund po czwartej bramce dla tyszan, ale

Powtórka z finałów, czyli Comarch Cracovia wygrywa [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

. Goście wyprowadzali atak za atakiem, obrońcom przytrafiały się proste błędy, a bramkarz Rafał Radziszewski co chwilę ratował kolegów. Przy mocnych strzałach m.in. Mateusza Danieluka czy Macieja Urbanowicza gimnastykował się jak tylko mógł i odbijał krążek. - Można powiedzieć, że to jemu zawdzięczamy

Hokeiści JKH bliżej finału. To był bramkarz czy maszyna?!

- mówił Zatko. Trzecia tercja nie przyniosła rozstrzygnięcia chociaż tylko w ostatnich kilkudziesięciu sekundach zawodnicy obu drużyn mieli trzy wymarzone okazje na zdobycie bramki. Najpierw zimnej krwi zabrakło Grzegorzowi Pasiutowi (dwa razy), a w odpowiedzi przestrzelił Maciej Urbanowicz. W karnych

Dwóch torunian w kadrze

) Napastnicy Michał Piotrowski, Grzegorz Pasiut, Leszek Laszkiewicz, Damian Słaboń, Sebastian Kowalówka (Comarch/Cracovia), Tomasz Malasiński, Krzysztof Zapała, Sebastian Biela, Łukasz Batkiewicz (Wojas/Podhale), Mikołaj Łopuski, Wojciech Jankowski, Maciej Urbanowicz (Stoczniowiec), Michał Woźnica

Goście zza wschodniej granicy wygrali Bieg Solidarności

Tustanowska (SP 50 Lublin), 2. Szymon Łakomy (SP 28 Lublin), 3. Kacper Woźnica (ZS Dzwola). Klasa III: Mateusz Cywiński (SP 27 Lublin), 2. Jan Tkaczyk (SP im. Chrobrego), 3. Szymon Walkiewicz (SP 7 Lublin). Biegi krasnali: Skrzat (rocznik 2007): 1. Wiktor Masternak, 2. Dawid Adamczyk, 3. Małgorzata Matyjaszek

GKS Tychy wciąż niepewny

(1, 0, 0) Unia Oświęcim 2 (1, 1, 0) Bramki: 1:0 Bagiński - Simicek (6.), 1:1 Stachura - Valusiak (20.), 1:2 Tabacek - Krajci (36.) GKS: Sobecki; Gonera - Kotlorz, Jakes - Sokół, Csorich - Majkowski; Paciga - Parzyszek - Vitek, Woźnica - Simicek - Bagiński, Krzak - Garbocz

Hokej na lodzie. Play-off ekstraklasy, Sanok - GKS Tychy 0:7

Sanok obejmie prowadzenie. Jednak po akcji Arkadiusza Sobeckiego i strzale Tomasza Demkowicza krążek minął bramkę GKS obok słupka. Za chwilę szansę na zdobycie gola stracił Maciej Radwański, a w 10 minucie ze zdobyczy bramkowj cieszyli się goście. GKS objął prowadzenie po strzale Michała Belicy w

Liga hokejowa. 8. kolejka

GKS Tychy - GKS Katowice 7:2 (2:0, 2:1, 3:1). Bramki: dla Tychów - Sławomir Krzak - dwie (31, 55), Michał Woźnica (15), Michał Belica (16), Wojciech Sosiński (37), Adam Bagiński (56), Artur Ślusarczyk (58), dla Katowic - Tomasz Mirocha - dwie (30, 43). Stoczniowiec Gdańsk - TKH Toruń 3:2 po

27. kolejka. Młoda Legia lepsza od Ruchu. Lech wskoczył na podium

Banasiak (57.), Jakub Kosecki (69.) - Michał Szubert (25.) Legia: Maciej Gostomski (46. Kostiantyn Machnowskyj) - Wojciech Lisowski (46. Jakub Rzeźniczak), Mateusz Lisiecki, Piotr Augustyniak, Marcin Komorowski (46. Piotr Wasikowski) - Jakub Kosecki, Ariel Borysiuk (46. Dominik Furman), Adam Banasiak

Mariusz Czerkawski nie nadaje się do reprezentacji Polski?

Kowalówka, Leszek Laszkiewicz (Cracovia), Adam Bagiński, Michał Woźnica (GKS Tychy), Krzysztof Zapała, Jarosław Różański (Podhale), Maciej Urbanowicz, Jarosław Rzeszutko (Stoczniowiec), Marcin Jaros (Zagłębie), Michał Radwański (KH Sanok). W rezerwie pozostają: Tomasz Rajski, Łukasz Batkiewicz, Rafał Dutka

Niewiarygodne! Zagłębie potwierdziło Zachariasza

- Koszarek (39.), 5:2 G. Da Costa - Opatovsky (57.) GKS: Witecki; Śmiełowski - Gonera, Jakes - Kotlorz, Mejka - Sokół; Woźnica - Garbocz - Proszkiewicz, Paciga - Bagiński - Bacul, Witecki - Krzak - Wołkowicz oraz Majkowski. Zagłębie: Nowak (11. Rajski); Galvas - Podsiadło, Garbyś - Marcińczak, Koszarek

HOKEJ NA LODZIE. Ekstraklasa

W KH Sanok prawdopodobnie zabraknie trzech napastników Macieja Mermera, Marcina Niemca i Macieja Radwańskiego. - Decyzję o naszej ewentualnej grze w KH Sanok podejmiemy po środowym walnym zebraniu członków klubu - mówi Radwański. Nie zagra także kontuzjowany napastnik Dariusz Brejta. Pod znakiem

Śląski finał hokejowego Pucharu Polski

- Mejka, Majkowski - Sokół; Paciga - Parzyszek - Bacul, Witecki - Krzak - Proszkiewicz, Woźnica - Bagiński - Wołkowicz, Garbocz - Galant - Matczak JKH: Kosowski; Bryk - Wolf, Dąbkowski - Piekarski, Pastryk - Górny; Zdrahal - Zdenek - Danieluk, Radwan - Kowalówka - Urbanowicz, Kąkol - Kiełbasa - Kulas Kary

Hokejowy play-off: wygrane Naprzodu i GKS Tychy

wszystko, na co było tego dnia stać tyszan. Hokeiści KH świetnie zdawali sobie sprawę ze słabszej dyspozycji GKS-u, bo w ostatniej tercji śmiało atakowali. W hali zapanowała grobowa cisza, gdy Maciej Radwański doprowadził do wyrównania. O wyłonieniu zwycięzcy musiała zadecydować dogrywka. Przełomowym

Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:3

Cracovii, to w tym momencie sezonu zawsze graliśmy słabiej, ale teraz budujemy formę na play-off - podsumował Leszek Laszkiewicz, napastnik Cracovii. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:3 Tercje: 1:0, 0:2, 0:1 Bramki: 1:0 Kowalówka (8. Witowski, Spirin), 1:1 Woźnica (31. Parzyszek, Sokół, w przewadze), 1:2

HOKEJ NA LODZIE. Paly-off ekstraklasy, KH Sanok - GKS Tychy 2:1

Bramkę na wagę zwycięstwa w pierwszych sekundach dogrywki strzelił Maciej Radwański. Zanim jednak do tego doszło mecz układał się nie najlepiej dla sanoczan bo już w 3. minucie najwięcej zimnej krwi pod bramką Łukasza Jańca zachował Michał Belica, który po podaniu Sławomira Krzaka umieścił krążek w

Flota sprawia radość

kartek (a było ich aż 11) była pokazana słusznie. - Dostaliśmy aż 11 żółtych kartek, a wydaje mi się, że nie było powodów, aby tyle razy upominać moich zawodników. Po czerwonej kartce Petasza - drużyna gospodarzy mogła atakować w przewadze i to wykorzystali - podsumował trener Pogoni Maciej Stolarczyk

Kadry

15.02.1977 Damian Słaboń KTH Krynica 28.01.1979 Artur Ślusarczyk KTH Krynica 03.11.1977 Michał Woźnica MOSM Tychy

Hokej: Mistrz ograł wicemistrza

- Kret, Gaj, Batkiewicz, Biela, Malasiński. GKS Tychy: Sobecki - Gonera, Gwiżdż, Bacul, Parzyszek, Bagiński - Kotlorz, Jakes, Proszkiewicz, Justka, Sarnik - Piekarski, Sokół, Gawlina, Garbocz, Woźnica - Mejka, Śmiełowski, Matczak, Jakubik, Frączek. Kary: 14-12. Sędziował: Paweł Meszyński z Warszawy

Podhale mistrzem Polski

. Voznik w przewadze), 0:2 Kacirz (27. w osłabieniu), 1:2 Gonera (34. w osłabieniu), 1:3 Różański (44. Kacirz, Zapała), 1:4 Zapała (57. Łyszczarczyk, Baranyk w przewadze). GKS: Sobecki - Gwiżdż, Gonera, Justka, Belica, Bacul - Śmiełowski, Kuc, Sarnik, Jakubik, Ślusarczyk - Majkowski, Mejka, Woźnica

Pogoni zabrakło odwagi

przypadek, bo jego kolega uderzył nieczysto w piłkę wprost pod jego nogi. Byłeś przygotowany na rzuty karne? - Zawsze byliśmy, a teraz szczególnie ćwiczyliśmy "jedenastki". Trener pokazywał na wideo, w który róg strzelają gracze z Białegostoku. U nas pierwszym wykonawcą był Maciej Mysiak

Półfinałowy falstart hokeistów z Tychów i Sosnowca

włączył się niestety sędzia Maciej Pachucki. Arbiter z Gdańska puścił grę, pomimo że na lodzie leżał sfaulowany Grzegorz Piekarski. Pomyłka była niezwykle kosztowna, bo Podhale zaraz wyprowadziło skuteczną kontrę (tyszanie pochylali się wtedy nad kontuzjowanym kolegą). Kibice nie wytrzymali - na lód

Hokej: Zagłębie przerwało zwycięską passę Tychów, Polonia lepsza w Janowie

(50.) GKS: Sobecki; Sokół - Gonera, Jakes - Kotlorz, Śmiełowski - Mejka, Majkowski - Piekarski; Bagiński (2+10) - Parzyszek - Bacul (4+10), Sarnik - Garbocz - Proszkiewicz, Woźnica - Frączek - Gawlina, B. Matczak - Jakubik (4) - Wołkowicz (2) Zagłębie: Jaworski; Rutkowski (4) - Gabryś, Labryga (2

Sparingi ligowców: zwycięstwa Górnika, Odry, GKS, Szczakowianki, Zagłębia i Ruchu, remis Podbeskidzia, porażka Piasta

, Słowiński, Hejnowski, Molek, Lindner, Leszczyński Piłkarze Szczakowianki po słabym meczu pokonali Polonię Bytom. Bramki dla zespołu z Jaworzna strzelili: Maciej Iwański (działacze nie dogadali się w sprawie jego transferu z Zagłębiem Lubin) oraz Rafał Naskręt, który trafił do bramki rywala w trzecim

Piłkarscy trzecioligowcy przed sezonem

, z usług których zrezygnowano. Pojawiło się za to czterech nowych zawodników: Dawid Kurzaczek (MKS Myszków), Michał Kurzawa (Dospel II Katowice), Robert Węgrzyn (AKS Górnik Niwka) i bramkarz Maciej Szramowiat (Galicja Cisna, IV liga podkarpacka). Mecze przed ligą: 12.7 Dalin Myślenice (d), 16.7 Raków

Skarb kibica piłkarskiej III ligi

młodzieży walczy o miejsce w składzie - kończy Mosór. Kadra. Bramkarze: Marek Kolonko (73), Konrad Strychalski (81), Krzysztof Urbacz (82), Michał Woźnica (84). Obrońcy: Jarosław Bauer (75), Adam Bosowski (75), Rafał Lis (78), Marcin Polarz (73), Krzysztof Renner (85), Krzysztof Szybielok (76), Łukasz

Sparingi ligowców: remis Górnika, porażki Katowic i Odry

. Trzy z pięciu bramek, jakie jaworznianie zdobyli w dwóch meczach, wpadły z rzutów karnych. Jedynym nowym testowanym zawodnikiem był Adrian Bródnicki z drużyny rezerwowej. Zabrakło kontuzjowanych Macieja Iwańskiego i Daniela Chylaszka. W środę kolejnym sparingpartnerem Szczakowianki będą Katowice

Oceny portowców za Wartę

razem zagrał po prawej stronie, często włączał się do akcji zaczepnych. Po wyprowadzonej przez niego kontrze padła pierwsza bramka dla portowców. Piotr Petasz 2 - przeciętny występ, kolejna głupia żółta kartka, a później kilka fauli taktycznych, za które powinien zostać ukarany po raz drugi. Maciej

6. kolejka. Wzmocniona Legia tylko remisuje. Jest nowy lider

Chorzów - Polonia Bytom 2:1Bramki: Marcin Czaicki (43.), Arkadiusz Piech (61.) - Jakub Świerczok (71.) Ruch: Struski - Dylewski (65' Woźnica), Maciongowski, Kieruzel, Kołodziejski (46' Lisowski), Stefański (72' Kucharski), Starzyński, Czaicki, Świerblewski (46' Kanarek), Kwiatkowski (46' Piech

Nie chcą się murować

tradycyjnym ustawieniem 4-3-3. Najważniejsze będzie to, żeby szybko nie stracić bramki, bo to może załamać moich piłkarzy. Najmocniejszymi punktami drużyny Hutnika są bramkarz Maciej Reszkis, pomocnik Radosław Marcyniuk, najskuteczniejszy napastnik zespołu Grzegorz Gunia, a także doświadczeni obrońcy

Ropiejko piłkę wyłożył, ale Olo trafił w spojenie

śmielej zaatakowali dopiero dwadzieścia minut przed końcem spotkania. Ofensywę obudziło wejście na boisko Roberta Kolendowicza. Nowy nabytek "granatowo-bordowych" w 74. minucie dośrodkował w pole karne do Macieja Ropiejki. Napastnik nieczysto trafił w piłkę, ale uratował sytuację podaniem do

Tychy blisko wpadki na rozpoczęcie sezonu

), Jakes - Kotlorz, Sokół - Piekarski (12); Bagiński - Parzyszek (14) - Bacul (2), Sarnik (2) - Justka (2) - Proszkiewicz, Woźnica - Garbocz - Gawlina, Frączek (2) - Jakubik - Matczak. Kary: 40 - 24. Widzów: 1500.

W szatni GKS-u Tychy było ostro

Sowiński. GKS: Witek (41. Sobecki); Krokosz - Gonera, Jakes - Mejka, Majkowski - Sokół oraz Kotlorz; Paciga - Parzyszek - Bagiński, Woźnica - Garbocz - Proszkiewicz, Witecki - Maćkowiak - Wołkowicz oraz Galant, Banachewicz. Kary: 14 - 12. Widzów: 600. Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 7

Hokeiści Zagłębia stracili dużo krwi, ale grają o medale

piątki, końcówki meczów dogrywamy już tylko na dwie, a mimo tego, to my do końca atakowaliśmy GKS, który aż ma cztery dobre ataki. Skąd u nas taka dobra kondycja? Unia ma dobrego trenera - uśmiechał się. GKS Tychy 3 (2, 1, 0)  Unia Oświęcim 2 (1, 1, 0)  Bramki: 0:1 Stachura (1.), 1:1 Woźnica (5

Bramkarz zapewnił tyskim hokeistom wygraną w Janowie

- Parzyszek - Paciga, Krzak - Garbocz - Proszkiewicz, Woźnica - Bagiński - Wołkowicz. Kary: 2-12. Widzów: 700. pozostałe mecze: o miejsca 1.-6. Wojas Podhale Nowy Targ - Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec 4:3 (0:1, 3:1, 1:1), Comarch Cracovia Kraków - Energa Stoczniowiec Gdańsk 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) po dogrywce o

Sensacja w play off: wygrana Jastrzębia z Podhalem

Parzyszek - Gonera (21.), 3:0 Bacul - Paciga (24.), 4:0 Proszkiewicz - Krzak (20.) GKS: Sobecki; Śmiełowski - Gonera, Jakes - Kotlorz, Majkowski - Sokół; Paciga - Parzyszek - Bacul, Woźnica - Garbocz - Proszkiewicz, Bagiński - Krzak - Wołkowicz oraz Maćkowiak, Galant, Witecki. Unia: Szydłowski; Gallo

Hokej: Tychy w półfinale, Zagłębie musi walczyć dalej

- Koszowski - Stachura, Klisiak - Tabaczek - Wojtarowicz, Ł. Elżbieciak - Gretka - Klaczansky. GKS: Sobecki; Jakesz - Gonera, Majkowski - Mejka, Śmiełowski - Kotlorz; Bacul - Paciga - Parzyszek, Sarnik - Garbocz - Proszkiewicz, Bakrlik - Bagiński - Wołkowicz, Woźnica - Krzak - Jakubik. Kary: 12 - 30. Widzów

GKS Tychy skompromitował się przed nowym selekcjonerem

Parzyszek (14.), 1:3 Malasiński (14.), 1:4 Ziętara (23.), 1:5 Pacyga (32.), 1:6 Dzubiński (36.), 1:7 Baranyk (55.) GKS: Sobecki; Gonera - Gwiżdż, Majkowski - Mejka, Śmiełowski - Jakes, Baranowski - Kotlorz; Bacul - Parzyszek - Wołkowicz, Sarnik - Krzak - Proszkiewicz, Woźnica - Bagiński - Banachewicz

Tyszanie przegrali w Sosnowcu, ale wygrali rundę zasadniczą

, Duszak - Dronia; Klisiak - Belica - Puzio, Horny - T. Kozłowski - M. Kozłowski; Luka - Zachariasz - Ślusarczyk oraz Chabior, Twardy. GKS: Sobecki; Śmiełowski - Jakes, Piekarski - Sokół, Gwiżdż - Gonera oraz Mejka; Sarnik - Garbocz - Proszkiewicz, Woźnica - Jakubik - Bagiński, Krzak - Parzyszek - Bacul

Emocje w Tychach. Hokeiści GKS-u z Pucharem Polski!

) Karne: 2:1 Bramki: 1:0 Proszkiewicz - Garbocz (30.), 1:1 Drzewiecki - Kłys (60.). Karne: Proszkiewicz, Bacul - Hlouch. GKS: Sobecki; Śmiełowski - Sokół, Jakes - Kotlorz, Majkowski - Gonera; Sarnik - Garbocz - Proszkiewicz, Gawlina - Justka - Wołkowicz, Woźnica - Jakubik - Bagiński, Bacul

Kibice odwracają się od hokejowej Polonii

, Sokół - Piekarski, Gwiżdż - Kotlorz; Sarnik - Garbocz - Proszkiewicz, Gawlina - Justka - Wołkowicz, Woźnica - Jakubik - Bagiński, Matczak - Parzyszek - Krzak. Kary: 16 - 18. Widzów: 300 Pierwszy gol Ślusarczyka Naprzód wygrał niezwykle ważny mecz z Zagłębiem i jest coraz bliższy gry w finałowej

Hokejowy playoff: emocje w Janowie i Sosnowcu

. Elżbieciak - Gretka - Frączek. GKS: Sobecki; Jakesz - Gonera, Majkowski - Mejka, Śmiełowski - Kotlorz; Bacul - Paciga - Parzyszek, Sarnik - Garbocz - Proszkiewicz, Bakrlik - Bagiński - Wołkowicz, Woźnica - Krzak - Jakubik. Kary: 28 - 20. Widzów: 1,5 tys. Stan rywalizacji: 1:2 Zagłębie Sosnowiec

Hokej: Orlik Opole - GKS Tychy 1:3, GKS Katowice - Stoczniowiec Gdańsk 3:13

- Ławniczak, Pawłowski, Grochowicz, Olejnik GKS: Zając - Kuc, Śmiełowski, Ślusarczyk, Słaboń, Sarnik - Gretka, Galvas, Adamczik, Bagiński, Belica - Mejka, Sosiński, Ziober, Koszowski, Krzak - Gwiżdż, Gurazda, Frączek, Woźnica. Kary: Orlik - 6 min, GKS 8 + 10 min Hokeiści GKS Katowice na własnym lodowisku